شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• یااااا خوووود کووووزاااااا

«نقل قولی از طرف پرهام»

میلاد جان عزیزم به کاهدون زدی متاسفانه

چرا که قبل از اینکه تو دیسکورد بشینی و اسکرین

بگیری ، شب قبلش ما ایلیارو آوردیم

نشستیم باهاش صحبت کردیم

فردا صبحش همه در جریان جلسه اون شب بودند

این قبری که بالا سرش گریه می‌کنی

قبلا ایلیا بالا سرش اشکو چوقیده :دی

خدارو شکر که من غیر از عطوفت برای تو به کار نبردم

خیلی پسر خوبی هستی ولی حذب باد

تا دیروز که زئوس قرار بود بیاد ۲۴ ای تو دیسشون

نشسته بودیا :دی

اگه کسی تاحالا از ما باج گرفته لطفا اعلام کنه

ما سر رفاقت گردن میزاریم

ولی اجازه نمیدیم کسی تو پاچمونم کنه

از تاریخ اسکرینت یک ماهی هم حداقل گذشته

لطفا اسم حسین هم به کار نبر

قرار نشد یکی رو بهت معرفی کردیم جار بزنی

یکم قابل اعتماد و قابل احترام باش

یه دست به افتخار یاکوزا

که افتخارش بازی تو شمال غرب

واندر زن سازی در جنوب شرق

و داشتن حدود ۱۰۰ کیلو گلده

معلوم نیست چجوری به دست امده

پرهام گفت بگم که کلا ۵ کیلو گلد از ممد کینگ طلب داره که رو مولتیش زده بوده

اونم معلوم نیست بده یا چی :دی

ممد ۵ تا سیب

۵ تا اکانت

۵ تا ۱۵ کراپ

۵ تا ریشف

:دی

• نمیخواد نقل قول کنی . همه میدونن خودتی .

اینکه شب قبلش ایلیا بردین دیسکورد و صحبت کردن و به نتیجه هم نرسیدین دلیلش این بود که شما دونبال پلیر هایی هستین که فقط بگن چشم و زیر پرچم شما باشن و حسین رپر که عشق پلن دادن هست بهشون پلن بده .ولی خب کنترل ایلیا براتون سخت بود .

قبری که ازش صحبت میکنی توش خالیه و ارزش گریه کردن نداره .

من از شما هیچ بدی ندیدم و در پست قبلی هم فکر نکنم بی احترامی کرده باشم و فقط گفتم زئوس قول ۵۰ پلیر به شما داده که اونم خودت میدونی حقیقت داره .

اینکه دیگه دیسکورد زئوس نمیرم دلیل اصلی فحش های ناموسی بود که به خیلی ها داده میشد و اگر چک کنی کلا دیگه تو اون سرور نیستم که بیام . ( زئوس که میاد نمیخواد کسیو بازی بدین . فقط مثل همیشه رو بازی نمیکنن )

پ.ن : یوسف جان قرار بودن این سرور همه چیزو گردن بگیری از الان شل کردی ؟ 8o

• سلام دوستان

قرار بود اینجا اعلام آمادگی کنیم نه دعوا یک آماری از تیم ها و ساید ها بدین ببینیم کدوم ساید استارت کنیم بعد برین انقد دعوا کنید تا خسته بشین😅

پ.ن: کدوم ساید بود گلد میداد به دف ساز ها؟🙄🤣

• متاسفانه ویرایش دادی مجبور شدم پست جدید بزارم .

درباره اینکه شمال غرب بودم ولی اخرش واندرزن تو اس ای کشیدم این بود که من با تیم کاپیتان اومدم ان دبل و متاسفانه این تیم بازی ادامه نداد و منم رفتم یک ساید دیگه و هرچی اک داشتم تحویل پلیر های ساید دادم . اما بعد چند هفته میلاد تگزاس گفتن پلیر کمکی نیاز داره که منم چون رفیقمه نه نگفتم و در کنارش پلی دادم .(هنوزم کسی اطلاع نداره کدوم اکانت ها بودم . شما میدونی؟)

۱۰۰ کیلو کجا بود ؟ ۱۵۰ کا مشتی . خواستی بیا بهت یاد بدم :). البته خود شما سلطانی

• متاسفانه ویرایش دادی مجبور شدم پست جدید بزارم .

درباره اینکه شمال غرب بودم ولی اخرش واندرزن تو اس ای کشیدم این بود که من با تیم کاپیتان اومدم ان دبل و متاسفانه این تیم بازی ادامه نداد و منم رفتم یک ساید دیگه و هرچی اک داشتم تحویل پلیر های ساید دادم . اما بعد چند هفته میلاد تگزاس گفتن پلیر کمکی نیاز داره که منم چون رفیقمه نه نگفتم و در کنارش پلی دادم .(هنوزم کسی اطلاع نداره کدوم اکانت ها بودم . شما میدونی؟)

۱۰۰ کیلو کجا بود ؟ ۱۵۰ کا مشتی . خواستی بیا بهت یاد بدم :). البته خود شما سلطانی

درود

دوست من متاسفانه چندین بار از گوشه و کنار شنیده بودم که شما چنین حرفیو به باقی بچه ها زدی که تو اس ای فلان کارو کردی ولی من باورم نشد تا اینکه خودت اومدی اینو گفتی...

حقیقت این مثنوی ای که شما پیش دوستانت راجب افتخاراتت تو اس ای سراییدی یا مهدی کلت بودی سرور پیش یا مهدی دانایی یا اینکه امام هومنی داری اذیتمون میکنی:))

یه محبتی کن تعریفت از واندرزن رو با کیریلوید یا رسم شکل یا چیزی شبیه به این نشون بده ما هم بفهمیم واندرزن چیه...شایدم واندر کوب کشیدی رنگش کردی پیش دوستات :)

درباره توافقات حدود بازی تمیز:

اول بگم که نظر شخصی من کاملا مثبت بود و ازینکه لیدرای ساید هم اوکی دادن خوشحالم.

یک سری دوستان خواستن مغرضانه دو طرف داستان که مسبوق به سابقه تو این سبک بازی هستن رو یک طرفش رو امام زاده نشون بدن یک طرفش رو شمر و یزید، البته حس میکنم نفعشون تو اینجوری بیان کردن داستان بود.

خواستم بگم که عزیزان ما آردامونو بیختیم،الکمونم آویختیم... اینقدرم این جهان بازی کوچیکه که زشته بیایم بکشیم زیر حرفی که تو فروم زدیم و خودمونو واسه یه کتیبه خارو خفیف کنیم ،دوباره سرور بعدش خدا یه طوری دورمون میده چشم تو چشم میشیم با هم دیگه میشه همین داستانایی که از قبل تلنبار شده رو هم.

ما ادمای ناتوانی نیستیم و فکر میکنم اینو ثابت کردیم ولی وقتی قراره یک چارچوبی تعیین شه که اتفاقا دغدغه ما تو همه سرورا بوده اونو به فال نیک میگیریم.

لذا وقتی حرفی زده شده اونم از طرف امید،حرف کل سایده پس دیگه سوا کن جدا کن و این حرفا نداره...

ارادت

• راستش چند نفر از دوستان ان دبل رو اک اومدن . حتی می‌خواستم بزنمش به واندر اس ای که آقا ناصر گفتن که این کار قشنگی نیست . البته میزدیم واندر تکون نمیخورد و برنده بازی معلوم بود . و این کار باعث میشد از اس ای رانده شم .

در سرور آینده هم با صحبت هایی که با اون اک واتساپم و صحبت های گروه تلگرام. قراره باز کنار شما بازی کنم . ^^

راستش من هر سروری که میرم اسمم عوض میکنم و بیشتر به دونبال این هستم که با بازی کردن با بقیه تجربه کسب کنم .

یک سوال : سرور پیش به گفته لیدر های ان ای ساید شما یک اتحاد در این ساید داشت . آیا درسته این موضوع ؟

• من دومین سروری بود که دفساز نبود

فک کنم شما فارسی کیلی کم...کیلی کیلی کم

چون که به زبان شیرین،شیوا و صریح فارسی گفتم که هر چی واسه سرورای قبله همونجا چالش کردیم...وگرنه که الان سر اتفاقات سرورای قبلی حداقل باید با مملی و باقی دوستان که جلومون بودن سر این حدود و خاطرات گذشته چونه میزدیم.

آقا ایشون گفته طبق این مفاد ما نمیکنیم...ما هم گفتیم نمیکنیم... درکش اینقدر سخته؟

اگر مشکلت اینه که دوس داری کثیف بازی کنیم،سایدت که مشخص شد از لیدرتون محبت کن یه رضایت نامه بگیر که اینا دارن به اصرار ما میان منم اینور اجازشو میگیرم سعی میکنم ناامیدت نکنم ... در غیر اینصورت همون چیزی که امید و حسین گفتن... اهل زیر و رو کشی برای سایدی که دست توافق به سمتمون دراز کرده نیستیم.

تو گروه تلگرامم متن اختصاصی گذاشته بودم که گویا دیدی دیگه همونارو اینجا استفاده کردی.

• والا شما سوالی درباره گذشته کردین منم یک سوالی کردم وگرنه اون موضوع هم چال شده بود . سایدم مشخصه اس ای . حالا دوست داری کثیف بازی کن یا تمیز واسه من فرقی نداره چون چه مولتی بازی چه اک داشتن تو ساید دیگه از نظر من شاخه ای از این بازیه. حالا کثیفه یا تمیز مهم نیست

• من از شما هیچ بدی ندیدم و در پست قبلی هم فکر نکنم بی احترامی کرده باشم و فقط گفتم زئوس قول ۵۰ پلیر به شما داده که اونم خودت میدونی حقیقت داره .

اولا که زئوس اگه ۵۰ تا پلیر داشت میومد سرور رو ۳ به ۱ میزد

شما از طرف خودت حرف بزن دوست عزیزم

ایلیا خودش می‌دونه پرهام چطور آدمیه

خودتم میدونی ، ولی اوستات یوسفه دیگه

فاز چرچیل بازی رو بهت یاد داده

تنها تیمی که ما ازش دعوت کردیم

برای سیستم تروریست «تایگرز» بود

یادمون نمیاد از شما چیزی خواسته باشیم

یا وظیفه ای بهت داده باشیم که میگی عشق پلن دادن ، کلا میگفتی ۱۰۰ تا مولتی می‌سازمو بیکارمو

بعد میگفتی تو ۴ ساید اکانت میزنم

بهت گفتم من ازین مدل بازی کثیف خوشم نمیاد

کلا مغزت مریض بازی کثیف هست

ما اگر تو فروم گرد و خاک کردیم سر کل کل بود

مگه نه تقریبا همه میدونن که یک لکه

از بازی کثیف تو کارنامه ۱۳ ، ۱۴ ساله

بازی ما نبوده

حالا در آخر از فرهاد عزیز یه خواسته دارم

که این بچه رو ریپلی نکن وقت نذار براش

این شعراشو یوسف مینیویسه براش

مثل سپی خلسه میمونه

«کاذب مثل لیدری یوسف تو جنوب غرب»

پ.ن: فرض کن ما با ۵۰ تا پلیر زئوس

میخوایم پارسارو بزنیم !!! تورو سننه؟

پارسا خودش تو فروم نشسته فن هم زیاد داره

پ.ن: محمد جان از ریپلی پیام شما در مورد بازی تمیز منظور این نبود که ما کثیف بازی خواهیم کرد

بلکه مضمون صحبت این بود که مرز بازی تمیز

از عدم مولتی بازی شروع میشه

دوست دار شما عزیزان

پدرام و پرهام

• جالب اینجاس کلا شبیه پرهام پست میزاری . تو اینقدر جرات نداری که بگی خودتی و پشت اسم های فیک قایم میکنی . من که میدونم چندتا اک داری دور نزن .

مگه قرار نیست ۳ به ۱ کنه ؟ خودشون که تو دیسکورد جار میزدن . البته شما هایی که تو اس دبل هستین متا کردین صداتونم هست .

من که کلا یک سرور با یوسف بازی کردم حالا شد استاد من . تو که برای ورود به یه سرور مجبوری از حسین رپر اجازه بگیری و بری نوکری زئوس کنی . ولی من برای ورود به هر سایدی نیازی به اجازه گرفتن ندارم . تا حالا نشده یک سرور شرکت کنم و تا آخرش نباشم ولی تو کارنامه شما جز فرار چیزی ندیدم .

از من چیزی نخواستی ؟ جالب اینجاس تو واتساپ کال دادی ۱ ساعت صحبت کردی بعد فرداش دوباره کال دادی ۲ ساعت صحبت کردی . اگه یادت رفته ویستو بفرستم واست . (دلیل اینکه صداتو ضبط کردم اینکه کلا کارت اینه حرف هایی که میزنی گردن نمیگیری )

راستش من دوست دارم پلیر کثیفی باشم تا اینکه پشت سر طرف فحش ناموس بدم یا زنگ بزنم فحش بدم. شما فقط بلدین فحش بدین چیزی ندارید ارائه بدین باز من یه سبک کثیف دارم .

۱۴ سال پلی دادی ؟ پس چرا اینقدر نوبی ؟ چرا باید از سامان . حسین و زئوس بالا بری ؟ اها یادم نبودم تو این ۱۴ سال هر سال فقط ۱ ماه پلی دادی. چون فقط در حال فرار بودی .

الان دیدی زئوس جوابت کرده نوبت پارسا شد ؟ البته جوابت نکرده ویس هار‌و داشتم گوش میکردم گفتن پلیر خوبی نیست ولی میشه از تیمش برای زدن چند نفر استفاده کرد .

نمیدونم یوسف باهات چیکار کرده ولی میدونم خیلی بهت فشار اومده . بازم میگم برو پرورش قارچ راه بندازی موفق تری تو تراوین ازت چیزی در نمیاد .

محمد جان از اونجایی ذهن کثیفی دارم نمیتونم تمیز بازی کنم . اما قول میدم مثل بعضی ها فحش ناموس به کسی ندم .

پ.ن: دهن پرهام نمیشه بست حتی با ماسک ( فقط میشه بهش قارچ سمی داد )

پ.ن: همه میدونن تا ۱۰ سال دیگه هم میشنی فقط پست میزاری و چیزی واسه گفتن نداری .

پ.ن: دوستان مود شده تا از یکی فشار میخورید بهش میگین بچه ؟ (بچه های این دوره زمونه خطرناک شدن مراقبت خود باشید)

پ.ن:اینقدر پدرام پدرام نکن . پشت همه اک ها خودت با اون حسین رپر هستین .

#ترس #فرار 8o

• برام جالب اینجاست که همین پیام

اگر ما گذاشته بودیم ۱۰۰۰

نفر صداشون در میومد که فروم فلان شده

فروم بهمان شده

نمیدونم واسکازین مالیده به ما

هرکی میاد فروم چسبش اینوری گیر می‌کنه

این اخطار آخر هست

لطفا از هر گونه بی احترامی پرهیز کنید

که بعدا گله نکنید

قابل توجه دوستان عزیز

که ما اگر جملات خودتون رو به خودتون برگردونیم

برو بشین بازیتو بکن

هرموقع یکیو زدی سرو صدا کن

• جو فروم هر روز افتضاح تر از دیروز

باوا نزنید همو بازیه

هنوز فرق بازی و لذتشو از زندگی اصلیتون

یاد نگرفتین

به شدت افتضاح( این افتضاح که نوشتم مودبانه بود یعنی:d) ترین دورهمی بازیا انلاین ما تراوینه

جمع کنید بره باواهرکی دنبال اینه بگه من خوبم اون بده اصلا هم کاراتون تقصیر من شما خوبید حال کنید حال ما رو هم بد نکنید جان عزیزتون

• سلام به همگی عزیزان

ما خیلی دوست داشتیم این سرور در خدمت

دوستان در جنوب غرب باشیم

ولی متاسفانه چون پرهام نمیاد ما هم نیستیم

«امید وارم جنوب غرب برنده این سرور باشه»

قبول دارم که کمی جدی و اگرسیو تو فروم

پست گذاشتیم ، امید وارم شما هم قبول داشته باشید که عده ای از دوستان جهت دار و هدفدار

پست های مارو جواب دادند و باعث ایجاد جو منفی

داخل فروم شدن

جامعه تراوین همیشه برای ما به منظور آشنایی

با دوستای جدید بوده ، ولی تو سال های اخیر

کل کل های بی مورد تازه واردین این فضا رو تغییر داده ، که منجر به حضور ما در فروم و پست گذاری

به این نحو شده

تنها چیزی که تو این بازی مجازی نبود

همین رفاقت ها بوده که متاسفانه کمرنگ شده

ما هم به شدت احساسی هستیم

و یک تصمیم احساسی مبنی بر عدم حضور

در سرور جدید گرفتیم

امید وارم که همتون هرجای این کره خاکی

خوش و خرم زیر سایه بزرگتراتون باشید

یک پینوشت هم در انتها مال پرهام هست

که براتون میذارم

سلام دوستان امید وارم که سلامت و موفق باشید

قبل از هر چیزی از تمامی عزیزان که مارو تو این

چند سال تحمل کردن تشکر می‌کنم :دی

یه زمانایی عصبی شدیم و از کوره در رفتیم

خیلی جاها مقصر نبودیم ولی در کل دنیا ارزش

دل شکستن نداره

برای همین هم ما بزرگی می‌کنیم و از عزیزان

عذر خواهی می‌کنیم و با یک خداحافظی

از جامعه تراوین همگی رو خوشحال می‌کنیم

تو این سال ها در کنار خیلی از دوستان

شمشیر زدیم و از بازی گروهی و دوستانه لذت بردیم

جا داره یادی کنیم از دوستانی که در ۲ سرور اسپید

از حضورشون لذت بردیم

یچه های تیم توهمی

محمد ، امیر ، پارسا ، نادر

بچه های جنوب شرق

مهدی دانایی ، مهدی نیک روش ، اشکان سرلشگر

پارسا سویفت عزیز پسر مهربان و دوست داشتنی

بچه های گل تیم تایگرز

که واقعا اسم بردنی نیستن انقدر همشون گلن

بچه های شمال شرق

علیرضا ایران ، افشین منتال ، امیر دومنیک

و محمد کینگ از دوست داشتنی ترین و قدیمی ترین دوستای بنده

ناصر کلاهبردار که خیلی اذیتش کردیم

تو بازی خیلس اذیتمون کرد

ولی در کل دوست داشتنی و با معرفت

بچه های تیم لویال که دشمنای دیرین بازی

ولی دوستای بیرون از بازی ما بودند

علی تهرانی و سجاد یونیک عزیز

که خیلی زحمت کشیدند سرور گذشته

پوریا و مسعود پکا

و افراد درجه یک خانواده پیشوا

سامان ، فرهاد ، حمید ، بابک ، آروین

احسان ، کیارش ، نیما ، حسین ، پدرام

پدی ،جلال ، جهان آرا و ....

آرمان و سام که دست چپ و راست من

تو سرور گذشته بودند

مجید پرشیا و آرمین نو مرسی عزیز

که از اساتید غارت هستند

مهدی بلور عزیز که همیشه به ما احترام گذاشت

و مثل یه رفیق کنار ما بود

و عزیزانی که اسمشون از قلم ذهن آشفته من

افتاده

تو این سالها از بازی در این جامعه لذت بردیم

دوست داشتیم در کنارتون باشیم

ولی نه با این میزان تنفری که تو ذهن خودتون

از ما ساختین

احمد سوات از لیست جا موند 🌹🍓

شاد باشید

• سلام پدرام جان. ارادت

شما تشریف ببرید هرکی هم هرچی گفت به شما یا پرهام گل ما قول میدیم تحویلش نگیریم.

هروقت کسی تلاش کرد شما رو عصبی کنه که بیاید و جوابش رو بدید, شما اصلا اهمیت ندید.

بنظرم دیگه وقتشه دوستان دیگه هم بیان فروم و پس بزارن. زیاد تو چشم بودن شخصیت ادم رو پایین میاره.

ارادت

• سلام خدمت دوستان این سرور یه تیمکی جمع کردیم و در ساید شمال غرب حضور داریم کسانی که تمایل دارند همراه ما باشند استقبال میکنیم و پیام دهند :دی

پ.ن۱ : اینجا گلد و وی پی اس خیراتی نداریم و سرش گرده.. لذا پلیرهای خود کفا بیان :دی مرسی اه

پ.ن۲: با هیچ سایدی مشکل نداریم و کاملا اومدیم برا خودمون بازی کنیم ... بنابراین رفتار ساید های مختلف نسبت به ما مشخص کننده تکلیف ساید ما با اون ساید هست بنابراین شمال غرب رو حیاط خلوت نکنید چرا که تارگت ما میشید چون برامون برد و باخت تو این سرور با توجه به این تعداد کم تاثیری نداره..

پ.ن۳ : این که تیم ناقصی داریم :دی ولی با اینکه ساید ضعیف تر بازی هستیم و احتمال هرگونه پارگی وجود داره با این حال بازی میکنیم

پ.ن۴ : منو ایلیا شما همه :دی

• سلام دوستان

تروریست تراوین (عقاب‌های غران انتحاری) هم اگر پرهام گرین لیدر تیم تروریست چریکی وارد بازی نشه

ماهم بازی نمیکنیم

امیدوارم نظرش عوض بشه

و لذت ببرید از بازی

بنده در سرور تست با نام تتلو بازی کردم تکی در جنوب غرب (تتلو بخاطر چرچیل که اهنگش گوش میده نام گذاری شد)

نیروهای تروریست تراوین قادرند در محیط‌های خاکستری و شرایط دشوار و همچین با زیرساخت‌های محدود به فعالیت خود ادامه دهند

• ما به اینا نمیبازیم .. جی جی

تشکر از بکس شمال شرق

نکشیمون سامورایی؟ سلطان پلن :D

سرور تست اومدی از زحمات بچه ها بالا رفتی پست 100 شدن گذاشتی که مجبورت کردم پاک کنی تا کسایی که زحمتش رو کشیده بودن بیان پستش رو بذارن.

این راند هم طبق معمول مثل راند قبل علاوه بر اینکه گند زدی به یکپارچگی ساید (خفت همرهای ایلیا وقتی آف بود و پیام دادن به من که توام بیا بزنش اگه نزنی الان بعدا همه مون رو میزنه)، برخلاف قراری که گذاشته شده بود تا همه همرها لانچ بشه و بعدش 100 بشه، چون باز هم طبق معمول خودت چیزی نداشتی در کمال سوزش واندر رو چنج پسوورد و 100 کردی. و همر رنک 1 ایلیا و رنک 2 من و سهیل و امیر و بقیه بچه ها بدون لانچ موند. هیچ عکسی نمیذارم ازش تا تفاوت منی که برای لذت بردن بازی میکنم و تویی که کمبود توجه و اعتماد به نفس در دنیای واقعیت رو با بات و مولتی توی تراوین جبران میکنی معلوم بشه.

ما با ایلیا در حال صفر کردن پاپ کل SE بودیم و گفته بودیم که واندر روی 99 استاپ بشه و حتی روی اکانت واندر پیام گذاشته بودیم دریغ از اینکه جنابعالی همراه ادریس خان لول به لول به هیجان میدین بالا که 100 بشه تا بقیه نتونن لانچ کنن.

در و تخته خوب همدیگه رو پیدا میکنن. کسی که تنها عرضه ای که داره رید زدن مولتی هستش با کسی که دنبال مولتیه تا همرش رو بکشه.

شاید همین سرورهای اسپید بالا که توش مولتی و WPS به دردی نمیخوره عیار افرادی مانند تو و امثال تو که دار و ندارتون توی تراوین از بات و مولتی دراومده معلوم میشه.

2 راند اسپد 25x و 200x و آرمین نومرسی کبیر بدون یک همر. البته با تعدادی مولتی که با بات بالا اومدن تا دلیلی بشه تا شاید توی جمع راه پیدا کنه.

هم توی کال واتساپ و هم اینجا ازت دعوت میکنم تا بصورت تک اکانت یا حتی تک دهکده با داوری هرکسی که میخای توی 2x پلی بدیم تا ببینیم کی کی رو میزنه.

دیگه حالم به هم میخوره از تراوینی که شده جولانگاه یک مشت بچه مولتی باز که هرچقدر مولتی بیشتری ریجستر کنن همونقدر احساس خود بزرگ پنداری میکنن و لیدرهای ساید ها هم راهی جز ارزش گذاشتن برای این افراد ندارن چون راه پیروزی خودشون رو هموارتر میکنن.

منتظر دیسلایک های تازه به دوران رسیده از طریق مولتی هستم. خوش گذشت

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• هم توی کال واتساپ و هم اینجا ازت دعوت میکنم تا بصورت تک اکانت یا حتی تک دهکده با داوری هرکسی که میخای توی 2x پلی بدیم تا ببینیم کی کی رو میزنه.

عزیز دل حتی توی کانتر هم بازی تک به تک اونچنان اصولی نیست، اونوقت شما میخوای یکی از تیمی ترین بازی هایی که من تا به حال دیدم رو تبدیل به دوئل تک به تک کنی؟

بحث مولتی هم خیلی وقته جمع شده. تا زمانی که بقیه ازش استفاده میکنن (که قطعا میکنن) استفادش جایز ه،مث این میمونه که وقتی بقیه دارن با توپ و تانک میجنگن شما با شمشیر بری وسط چون ثوابش بیشتره! و نتیجه شاه اسماعیلو تو جنگ چالدران تکرار میکنی..

اگه آرمین نو مرسی بلده خودشو تو جمع جا کنه به هر روشی که میتونه این توانایی شخصیشه و دمش گرم، حتی اگه کاری نکنه ، و روش لذت بردن از بازی رو بلده ، شما هم اگه حالت از این محیط بهم میخوره چه دلیلی داره بازی کنی وقتی لذتی نمیبری؟ میتونی به سرور ها یا بازی هایی که فکر میکنی عادلانه میتونی توشون بازی کنی فکرکنی