شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• با سلام

کاملا با این طرز فکر موافقم اما این داستان یه باگ داره که ما همیشه ازش ضربه خوردیم

میگیم آقا رفاقتی دوستانه اکانت نزنیم همه میگن اوکی

ما نمیزنیم طرف میاد با تور خیلی غیر مستقیم اکانت میسازه کارشو میکنه حالا بیا ثابت کن کار اون بوده

الانم داستان همینه طرف میگه تیم میفرستم بشن داداشیای پارسا بعد بکشیم زیرش... (داداش ما زیرمون پره لطف کن برو زیر یکی دیگه:rolleyes:)

خلاصه داستان این قول و قرار ها برای زمانی جواب بود که وقتی یکی حرفی میزد شرافتا پای حرفش بود نه الان

در حال حاضر شخصا زیر ساخت کار برای هر نوع کثیف بازی رو ایجاد میکنم اگر طرف کرد ما هم میکنیم نکرد نمیکنیم!

حداقلش اینکه نمیایم بگیم نیستیم ولی باشیم میگیم نیستیم تا وقتی نباشی (جواد خیابانی:D)

با احترام

• جانا سخن از زیان ما می گویی

عرض ادب و سلام پارسای عزیر و سایر رفقای فروم خونم

کاملاً در این زمینه باهات موافق هستم که این توافق ها بیشتر جنبه نمایشی و شو آف داره و عملاً تجربه نشون داده که میزان پایبندی به اون زیر حداقل هست

مطلبی که محمد علی عزیز می فرمایند بدون تردید مورد تایید همه ربع های بازی هست اما این که چقدر عملی است مطلب دیگری است

توی همین سی صفحه ای که از این تاپیک می گذره انواع و اقسام آدم های موجه و غیر موجه، لیدر و تصمیم گیر و تصمیم ساز، پلیر های ساده و خشخاشی به انواع و اقسام گوناگون اذعان کردند که راه بازی کثیف رو پیش می گیرند و مرز های این سبک بازی رو قراره در این سرور جابجا کنند.

وجود چنین جوی در تاپیک اعلام آمادگی نشون دهنده مسمومیت و خرابی جو فکری حاکم بر سرور هست در چنین شرایط مسموم و مزمومی صحبت های محمد علی عزیز بیشتر به شوخی شبیه هست

بعد از وقوع وقایع نا خوشایند هم که چیزی که بلنده دیوار حاشا است این پلیر قلی بود و ربطی به تیم تقی اینها نداشت و این صحبت ها چیزی که در چند سال اخیر چندین و چند بار شاهدش بودیم .

وقتی طرف این قدر مرد نیست که در ساید متا کتیبه امانت رو پاس میده و سیاست عوض می کنه خوندن این لطیفه ها فقط یه لبخند تلخ رو لب خواننده عاقل میاره

یه کم واقعیت های دور و اطرافمون رو ببینیم و کارتنی فکر نکنیم

قصد توهین دارم خدایی نکرده به دوستان اول خودم رو عرض می کنم که به کسی بر نخوره بیرون بازی همه عزیزان راستگو، صادق، امین و وفا کننده به عهد هستند اما به بازی که میرسه با تعبیر دروغ به زرنگی و خیانت به تصمیم سازی و عهد شکنی به سایت ورزی هم از دایره انصاف به سادگی خارج می شوند هم اجازه انجام هر عمل کثیف و خلاف اخلاقی رو به خودشون می دهند

پس با توجه به این تفاسیر هیچ ضمانت اجرایی ای برای این قول قرار ها وجود نخواهد داشت و کاتای خفت شده هرگز بر نخواهد گشت و عذر خواهی و من بمیرم تو بمیری مرهم دوستی که اعتماد کرده نخواهد بود به نظر می رسد که بهترین راه حل ماجرا سفت چسبیدن کلاه باشد و بس

پس در چنین فضایی عموماً بهترین عهد این هست که ما سعی می کنیم شروع کننده نباشیم اما مجبوریم خودمون رو برای آنچه با آن مواجه می شویم آماده کنیم (جمله ای به سبک پارسا طوری )

رستگاری شما در حال لود شدن می باشد.

• سلامی دوباره

انشالله که هنوزم شور و شوق یه ماه پیش رو داشته باشین و به قول معروف موتورتون هنوز روشن باشه

با صحبتهایی که با تیم T.N.Tوتعدادی دیگر از دوستان انجام شده بود بالاخره به نتیجه نهایی رسیدیم و

قرار بر این شد که این سرور جذاب رو در ساید جنوب غرب استارت بزنیمم در کنار پارسا و سپهر و باقی دوستان:love:.

و با توجه به پتانسیل ساید ها سرور سطح بالایی به نظر میرسهه و اینکه هر چی سخت تر باشه قطعا جذابتر و قشنگتر هم میشه.

البته اگه زمان اجازه مانور رو بدع?(

پ.ن:قول قهرمانی نمیدیم ولی قول میدیم اندازه یه قهرمانی ازش لذت ببریم.

پ.ن:Simsبازی نکنیم:!:.

• سلام خدمت خوانندگان فروم و دوستان عزیز در هر 4 ربع بازی

تیم ما هم این سرور در خدمت ساید جنوب شرق خواهد بود البته از نظر زمانی بسیار محدودیت داریم و انتظارات همیشگی رو از ما نداشته باشید.

بازیکن های فیکسمون هم یا درگیر شدید کار هستن یا سربازی اجباری!!!

امیدوارم سروری جذاب و پر زد و خورد داشته باشیم!

متای زود به هنگام که توازن بازی رو بهم بزنه نداشته باشیم چون هر 4 ساید بازی حرف های زیادی برای گقتن دارن و با پتانسیلی که من میبینم هیچ‌سایدی مستعمره و بازیچه نخواد بود.

امیدوارم بهترین و سنگین ترین سرور بعد از فیلتر آخر ir رو تجربه کنیم.

پویا

Lord of Teutons

• سلام به همگی

از اونجایی که روال اسپیدترا بر اینه که هر سایدی گلد و وی پی اس بده پلیرها کوچ میکنن به اون ساید بازی میکنن بچه های زیوس در این سرور حضور ندارن

من هم به دلیل کار و مشغله فراوان نمیتونم جدی بازی کنم تهش در حد فان رو اکانت یکی از بچه ها کمکی بازی کنم

این پست و گذاشتم دوستانی که میخواستن شمال غرب پلی بدن و با زیوس و ما مشکل داشتن در جریان باشن و ساید شمال غرب خالی نمونه

امیدوارم سرور خوبی داشته باشین

پ ن:آرمین کودک آزاری کار زشتیه :d

• سلام

واقعیتش از استقبال به این جلسه بازی تمیز به شدت گرخیدم. تنها کسی که موافق این مسئله بود امید بود. اولا برای اون سایدهایی که شماها لیدرشید متاسفم که الگو بازی زیبای تراوین برای پلیرهای اون ساید قراره شما باشید... دوما از اونجایی که ما هیچ وقت ! دقیقا این کلمه رو دقت کن: هیچ وقت کثیف بازی نکردیم اینجا به طور کاملا علنی مفادی رو که به اون پایبند خواهیم بود رو اعلام میکنم. امید جان شما اگر موافق بودی میتونی بیای پست رو ریپلای کنی دیگه جلسه رو بیخیال.

- اکانتی در ساید دیگر رجیستر نمیشود. (حتی با جمعیت 8 )

در صورت مشاهده و یا گزارش اگر این مسئله توسط بازیکنان ساید ما انجام شده باشد حتما برخورد و اون اکانت حذف خواهد شد در غیر اینصورت بازیکن اخراج و صفر میشود

- اکانتی در ساید دیگر رجیستر و آپگرید جهت پیشبرد اهداف نظامی نمیشود.

در صورت مشاهده و یا گزارش اگر این مسئله توسط بازیکنان ساید ما انجام شده باشد حتما برخورد و اون اکانت حذف خواهد شد در غیر اینصورت بازیکن اخراج و صفر میشود

- پسوردی جهت چک کردن موضوعات مختلف اتحادی مثل چراغ گرفتن و یا خواندن نامه های اتحادی انجام نمیشود.

در صورت مشاهده و یا گزارش اگر این مسئله توسط بازیکنان ساید ما انجام شده باشد حتما برخورد و اکانت و پسورد مورد نظر به لیدر روبرو داده میشود

- اگر کتیبه ای خارج از عرف بازی (منظور مورد یک و دو) زده بشه و به ساید شمال شرق بیاد به ساید مرجع برگردانده میشود.

- اگر پسوردی هک شد و ثابت شد که از طرف بچه های شمال شرق بود حتما با بازیکن خاطی برخورد و جبران خسارت و مقابل به مثل خواهد شد.

- خرید اکانت در هر سایدی مجاز نخواهد بود.

در صورت مشاهده و یا گزارش اگر این مسئله توسط بازیکنان ساید ما انجام شده باشد حتما برخورد و اکانت و پسورد و ایمیل مورد نظر به لیدر روبرو داده میشود

اگر شما موافقت خود را اعلام کردی که ما در مقابل ساید اعلام کننده اقدامات متقابل نمیکنیم. اگر چیز جدیدی به ذهنتون میرسه که بنویسید و توافق کنیم. در ضمن این چیزی که شما خیلی تعجب کردید و تمسخر میکنید چند سرور هست از سمت بچه های ما فرهنگ سازی شده و انجام شده و هیچ مشکلی برای هیچ ساید از این بابت پیش نیومده.

پی نوشت: ما نیازی به بازی کثیف برای برد نداریم. آیا سایدهای دیگه انقدر خودشونو پایین میبینن که حاضرند برای برد دست به هرکاری بزنند؟

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام خدمت همه رفقا

منم با این شرایط موافقم و مطمینا کسی نخواد کرم بریزه ما هم کاری نداریم

اینجا اعلام میکنم با آن ای که ممد وگنس لیدرش باشه سر این شرایط توافق کردیم

• ای بابا نشد که واقعا تیم زئوس نمیاد یا بعد متا و دفاع کشیدن میخوان اعلام حضور کنن؟؟؟

کدومش ؟

گفتم اعلام حضور نکنید بزارید بعد این که امدن راه برگشتنی نداشتن بگیدها

پ.ن : خسته نباشید زحمت کشیدین تشریف اوردین داخل فروم 4تا پست گذاشتین رفتین ^^;)

پ.ن یاد جمله یه بزرگواری افتادم که میگفت نزنید برای کل کل فروم اونارو گفتم ;);)

پ.ن . مصطفی فلفلی کجایی اهای بیا بعد سالها هم سایدی شدیم دلم تنگ شده برات لعنتی:*:*

پ.ن محمد وگنس مرسی که باز پیش قدم شدی توی این مسئله نظر شخصی من اگر 4تا ساید موافقت کنن خیلی خوبه ولی اگر سایدی قبول نکنه نمیشه کاریش کرد

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

مملی عزیز اگه واقعا انتظار داشتی که این افراد از این جلسات و این نوع قرارداد ها استقبال کنن که باید بگم واقعا برات متاسفم که هنوز به شناخت کافی از این پدیده ها نرسیدی !

ما تو این بازی با پدیده هایی مواجه هستیم که در ظاهر با کت و شلوار میشینن و پست میزارن و یا رو منبر میرن و خطابه میکنن و در واقع خودشون میکشن و خودشون تعزیه میخونن !

تاریخ هیچ وقت تحریف نمیشه ! اما جالب اینه که بعضی از دوستان سعی دارن پروپاگاندا طور تاریخو تحریف کنن !

مرد اونه که بگه اون کتیبه چجوری از ساید مقابل زده شده بود و بعد بیاد اینجا از مردانگی روضه بخونه !

یا حق

یوسف

• به نظرم با توجه به اين كنفدراسيون خيلى راحت ميشه اكانتاى خارج از اتحاد رو زد هم اينكه نميشه دف داد هم اينكه دف هم ارسال شه با متحد كردن اتحادا باز از تاپ ميشه فهميد كدوم سايد داره كرم ميريزه بنابراين اين مسله اكانت ساختن و نداشتن تو سايد حريف عملا بازى رو رو حالت ايزى مود ميكنه ديگه از اين راحت تر كه بشه طرف و زد؟

نه ميشه دف داد نه ميشه رفت تو اتحاد😅 عملا خستگى يه سايد ميتونه باشه كه اين اكانت هارو شناسايى نكنه

بحث كتيبه اگر از سايد طرف كاتا زده شه و زودتر كتيبه زده شه واقعا بايد به اون سايد تبريك گفت و اين بازى بازى كثيف نيست از نظر من بلكه كاملا تجربه و مهارت هست..

راجب جابه جايي كتيبه و فروش مديريت سرور بايد مستقيم وارد عمل شده و ابتدا اكانت رو بن كنه اگر اكانت قبول كرد كتيبه از رو اكانت برداشته شه و رندوم تو يه سايد بيوفته اگر قبول نكرد تا اخر سرور بن باشه و پس از يك هفته اتك به اكانت بن شده ازاد باشه در صورتى كه نتونه كارى كنه رو اكانت با دف براش ارسال بشه چيزي كه تو سرور هاى بين المنل اجرا ميشه اين هست..

در مورد فروش اكانت هرگونه جابه جايي ايميل كه مديريت تشخيص بده خريد و فروش شده اجازه داره اكانت رو بن كنه..

بقيه مواردم اگه مسله اى بود قبلا خود مقررات بازى براش تعريف شده و كاملا معلوم هست و به نظرم كه بازى بايد روال عادى خودش رو طى كنه قطعا اگه سايدى بخواد كثيف بازي كنه بقيه سايدا بهش درس ميدن😅 لذا زياد تو اين موارد نباشين اين بازى سيمز نيست و همه چي توش دخيل هست مهارت ، پول، هوش ، سياست ، تيم ورك و …

موفق باشيد همچنين سايد انتخابي ما شمال غرب به دليل نيومدن بچه ها واگزار ميشود😅 خلاصه كه خاليه ما هم شايد يه ساك ساكى كرديم تو سايداى ديگه خدارو چه ديدى شايد رفتيم sw 😅

پ.ن: يكيم نداريم گلد و وي پي اس خيرات كنه بريم اون سايد🥲

• این داستان بازی کثیف و اکانت داشتن توو سایدای دیگه هم حکایت مولتی بازیه

همه در ظاهر میگن اخ و پیفه ولی در اصل همونجوری که همه مولتی بازی میکنن

توو سایدای دیگه هم اکانت میسازن کاتا میکشن و بتونن کتیبه هم میزنن فقط گردن گیرها خرابه :))))

• سلام و شب بخیر

مرد اونه که بگه اون کتیبه چجوری از ساید مقابل زده شده بود و بعد بیاد اینجا از مردانگی روضه بخونه !

یوسف جان من از شما میپرسم، مگه چجوری زده شده بود؟

اون اکانت تو ساید شمال غرب رجیستر شده بود و هیچکدوم ازین شرایطی که وگنس برای سرور آینده پیشنهاد داد رو نقض نمی‌کرد یعنی حتی اگه سرور بعد هم به این شکل کتیبه ای زده بشه شمال شرق نمیتونه ادعایی داشته باشه حالا چه برسه که اون سرور اصلا توافقی سر این مسائل اتفاق نیوفتاده بود.

در عوض شخص شما تصمیم گرفتی در شرایطی که جنوب شرق با تصور اینکه شما باهاشون متا هستید کتیبه ای رو به شما امانت بدن در صورتی که شما پشت پرده یک هفته ای حداقل بود که با شمال شرق بسته بودی ولی به روی خودت نیوردی تا ببینی چجوری میتونی یه خنجری از پشت به SE بزنی و بعد قضیه رو عمومی کنی!

در هر صورت گذشته ها گذشته و اون جنوب غربی که شما 4 سرور با عملکردت تحقیرش کردی و تمام پلیر های خوبش به پای اشتباهات شما سوختن به نظرم بلاخره قراره رنگ آرامش و اقتدار رو ببینه این سرور.

پ.ن: بعضی‌ها به هر قیمتی فقط میخوان سر زبون ها باشن.

• اگر شما موافقت خود را اعلام کردی که ما در مقابل ساید اعلام کننده اقدامات متقابل نمیکنیم. اگر چیز جدیدی به ذهنتون میرسه که بنویسید و توافق کنیم. در ضمن این چیزی که شما خیلی تعجب کردید و تمسخر میکنید چند سرور هست از سمت بچه های ما فرهنگ سازی شده و انجام شده و هیچ مشکلی برای هیچ ساید از این بابت پیش نیومده.

محمد علی جان قبل تو من میخواستم این فرهنگ رو جا بندازم نشد :D امیدوارم تو بتونی

من با شرایطی که گفتی کاملا موافقم ما 4 سرور با اس ای همچین داستانی داشتیم الانم داریم

اس دبل با اس ای هیچ نوع کثیف بازی یا بازی ناجوانمردانه ای نخواد داشت چون چندین سروره این دو تیم بهم ثابت شده اند زدیمشون گفتن ماشالا زدنمون گفتیم ماشالا

در مورد ان ای با خودت توی واتس آپ صحبت میکنم شاید به توافق رسیدیم چون شخصا نه بازی شما رو دیدم نه شناخت خاصی دارم از تیم شما سامان رو میشناسم که اونم بازاریه خر و جای قناری رنگ میکنه بهمون میندازه :D

میمونه ان دبل که در صورت وجود محمد کوماتسو با ان دبل هم همین شرایط رو پایبند خواهیم بود در غیر این صورت اعتمادی نیست که پکتی انجام بشه

امیدوارم بازی سالمی رو پیش روی خواهیم داشت

این داستان بازی کثیف و اکانت داشتن توو سایدای دیگه هم حکایت مولتی بازیه

همه در ظاهر میگن اخ و پیفه ولی در اصل همونجوری که همه مولتی بازی میکنن

توو سایدای دیگه هم اکانت میسازن کاتا میکشن و بتونن کتیبه هم میزنن فقط گردن گیرها خرابه :))))

کل حرفامو تو یه کلمه جا دادی! گردن گیرا خرابه!!!!!

پینوشت: ما برای برد نیومدیم برای اطمینان از عدم برد اومدیم

• سلام

مرسی از امید و آرمین و پارسا. خوشحالم که تو مسیری داریم میریم که سرور رو زیباتر شروع کنیم و به پایان برسونیم. چندتا نکته توی حرف شما سه بزرگوار بود که همینجا پاسخ میدم. امید گل حرف من حرف تمام بازیکن های شمال شرقه... حرف تمام بازیکن های شمال شرق یکی هست. اگر من به شما قول میدم این اطمینان رو بهت میدم تک تک بازیکن های شمال شرق این قول رو بهتون میدن. من هم بخشی از این مجموعه هستم. ممنون که حرف بنده رو سند میدونی و تا پایان هم همین خواهد بود. "آرمین نه ممنون" بزار اینجوری بهت بگم: اگر من توافق نکنم تو روز روشن میام میگم اکانت ساختم و دفاع میکنم و کاتا میکنم و... کنفدراسیون هم میشم باهاش، ولی اگر توافق کنم نمیتونم اینکارو بکنم و به قول شما ایزی میزننش و اونجا مشخص میشه که چه سایدی داره زیر حرف هاش میزنه و بقیه سایدا به حسابش میرسن. پارسا منتظر هستم.

خدارو شاکرم که این وسط حرف صادق هم اومد وسط تا نکاتی رو بگم. اولا صادق و سایر دوستانی که با افتخار میاید دم از بازی کثیف و جاسوس بازی و کتیبه زدن از راه های لجن وارانه رو علنا توی فروم و چت های واتساپ با سینه ای سپر شده میگید. امثال شما نوب ها خیلی بودن و ما خیلی دیدیم که بعد از مدتی حتی تو ساید خودشون هم بهشون اطمینان نمیکنن پسورد یک اکانت دفاع ساز رو بهشون بدن. الان هم نه اسمی ازشون هست و نه آبرویی دارن بیان سمت افرادی که توی تراوین بودند و یا بازی میکنن. ولی امثال نیما سلیمی تا ابد تو یادها به نیکی خواهند ماند حتی اگر در قید حیات نباشند.

دوست عزیزی که میای قانون رو دور میزنی و فکر میکنی خیلی باهوشی. خودتی. تویی که فکر میکنی الان داری زرنگی میکنی. وقتی میگیم ما اکانت تو ساید روبرو نمیسازیم معنیش این نیست یک اکانت توی شمال شرق بسازیم و دهکده دوم رو ببریم وسط اس ایی بزنیم و دهکده اول رو کاتا کنیم. بعدش بیایم بگیم ما به قانون عمل کردیم. ما اونقدرا که تو خودتو میخوای نشون بدی، نیستیم. در ضمن شما تو گروه ما بودی... شما چراغ میدادی، شما توی اتحاد اصلی بودی. شما عینا "شی پی پو" بودی. شما کتیبه بردی و آخرش رفتی از اتحاد. باز میگم امثال تو خیلی بودن. الان نیستن.

اگر 4تا دهکده توی شمال شرق داشته باشه و دهکده پنجم رو ببریم توی جنوب شرق بزنیم و ازش دفاع کنیم این میشه هنر ساید ما. کاری که جنوب شرق چندین سرور هست با ما میکنه و به اهدافش هم رسیده و ما گفتیم ماشالا ! اگر بیای قبل کتیبه تو مختصات شمال شرق دهکده بزنی و کاتا بکشی که کاتای خزانه ناتار رو از نزدیک بزنی این هنره تو است و ما میگیم ماشالا ! (لینکشم میگیریم)

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• مملی جان ارادت جات خالیه 200 ایکس

عرضی داشتم.

نه تنها در داخل بازی، منطقا در داخل کارهای روزمره هم با چیزهای ساده تر شروع میکنند.

برای مثال: طرف هنوز گواهینامه نگرفته میخواد بنز سوار بشه.

ایا ایشون سوار بشه یکیو زیر کنه (دور از جون) بعدم فرار کنه کسی گردنگیر میشه؟

حالا پول دیه هم داشته باشه که دیگه هیچ.

اگر گواهینامه داشته باشه چطور؟

این مثال ساده از زیر شدن پلیر هست که موجب مرگ وی، قصاص دیگری و در مجموع خداحافظی 2 پلیر از جامعه تراوین (تا سرور بعد :دی) میشه.

در نتیجه استارت کار در محیط های بزرگ لزوما نیاز نیست و به خرد و شعور جمعی رانندگان بستگی داره که چطوری رانندگی کنن.

اگر کسی چراغ قرمز رو رد کنه نهایتا یکبار بجست چو ملخک. بلاخره پس از انجام این روتین دار فانی وداع خواهد گفت. یا حداقل به بیمارستان راهی میشن ..

عرض دوم اینکه داخل مورد اخر تبصره وجود نداره؟:دی مثلا واندر رقیبو نگیریم دفاع کنیم؟ توش کاتا نکشیم؟ =)))

البته بچه های اس ای با عشقن پسشون میدیم اینور اکی شه

پ.ن: بچه خوابه

پ.ن: بچتونو طوری تربیت کنید از پشت به کسی خنجر نزنه:دی - مولتی اینا هم نزنه :دی

پ.ن: جای زخم پشت واسه سامورایی افت داره

• خیلی وقت بود ک دیگ فروم چک نمیکردم چون واقعا یه چیز مسخره ای شده بود اما

اتفاقای جالبی افتاده ،همتون پا پس کشید که

عجب با با عجب

اما ما همچنان NWهستیم با اندک لشکر تگزاسی و سایر بستگان

نه به یک ماه پیش. ک ما به این فکر میکردیم که 3ب 1میکنن رومون نه به الان که حیاط خلوت شدیم

رفیقایی که قرار بود بیاید ان دبل و پیچیدید خدایی. دیگ باهاتون کاری ندارم هیچوقت،نمبگم اکثرتون اما خیلیاتون مارو به گلد فروختید

• سلام عزیزم

خوبی ؟

من همیشه سعی می کنم به پست های افرادی که شخصیتشون جنبه حقوقی داره جواب بدم و به دوستانی که شخصیت حقیقی هستند پاسخ ندم که گفتگو ها شخصی نشه و مطلب از حوصله مخاطب خارج نشه اما چون احساس می کنم شما خودگیرت روشن هست گفتم یه روشن گری براتون داشته باشم که این قدر ذهن خودت رو اذیت نکنی اگر بنا بود به مواردی که به شما برمی گرده اشاره کنم مستقیم اشاره می کردم کما این که در ابتدای سرور پیش با عبارت وعده صادق به صورت عمومی مطرح کردم و بچه ها زحمت عملش رو کشیدند نکنه واقعا فکر کردی ترسی از شما وجود دارد ؟!

در ابتدا عرض کنم اگر می خوای من رو مورد خطاب بدی بهتره که از خودم نقل قول بگیری این که پست یکی دیگه رو نقل می کنی و به موضوعی که من مطرح کردم می پردازی از چند حال خارج نیست که به جز یه صورتش بقیه حالات تعبیر های خوبی نداره ( دوست داشتی واتس آپ پیام بده حالات مختلف رو بررسی کنیم ولی مطمئن باش لااقل از بیرون که صورت خوشی نداره)

با تمام این تفاسیر صلاح مملکت خویش خسروان دادند

یوسف عزیزم فکر می کنم نوشتن این پست 5 ساعتی برات زمان برده و سعی کردی بسیار حساب شده و با فکر و تامل پاسخ بدی اما از بخت بد شما یکی از این افرادی که از این قرار داد ها استقبال نمی کنند و براشون متاسفی در حین تایپ کردن این پست توسط شما به عنوان توتال لیدر جنوب شرق توافق کامل خودش و مراتب اعتمادش به محمد علی عزیز رو به اطلاع همه خوانندگان فروم رسونده

و گرنه چه توجیه منطقی ای وجود داره که بعد از توافق بیای بگی بابا این ها توافق چه می دونند چیه و باهات توافق نمی کنند و این حرفا:)

البته هر چی باشه شما استاد توافق های پشت پرده و سیاست های جذاب نامنظم هستی به خاطر همین هم کم کم بار حقوقی شخصیتت رو از دست دادی و به شخصی حقیقی تبدیل شدی

زمانی که من پست قبل رو نوشتم بینی و بین الله اصلاً لحظه ای شما در ذهنم نبودی و مطلبی که مطرح کردم صرفاً در خصوص عدم وجود ضمانت اجرایی در مورد عملکرد افراد بود.

حکایتی که گفتم خیلی قدیمی تر از زمان شناخته شدن شما در تراوین هست و فکر نمی کنم خاطر مبارکت باشه ( یادم نیست اون زمان شما بازی می کردید یا از بازی دور بودید) به سروری بر میگرده که نوب شرق جنگ آموز نداشت و امید خان به ما گفتند پیگیر وضعیت جنگ آموزی که خارج از توافقات ازمون زده شده نشیم و ما در سخت ترین شرایط فقط با دو احمق شارژ گرفتیم (فکر می کنم پارسای عزیز و دوستان قدیمی تر یقینا اون سرور و اتفاقاتش در خاطر مبارکشون باشه )

موضوع بعدی این که خدا میدونه به خاطر شرایط اقتصادی جامعه تهیه کت و شلوار در این ابعادی که شما می فرمایید برای حقیر ممکن نیست و اساساً هم استایلم کت و شلوار طور نیست رعایت ادب و احترام به طرف مقابل با نوع پوشش رابطه مستقیمی ندارد.

حالا این که هر جا من حرف می زنم فکر می کنی صاحب حرفی و می خوای برش داری به خودت مربوطه (بالاخره خود شناسی شما برای من قابل احترام هست و به برداشت های شما احترام می گزارم) ولی همانطوری که اول صحبت هام اشاره کردم من راجع به افرادی صخبت می کنم که شخصیت حقوقی داشته باشند صحبت در زمینه اشخاص همیشه سطح گفتگو ها رو پایین میاره و مطالب رو شخصی می کنه

سرور قبل خیلی از مسائل رو روشن کرد و حرفی که در خصوص شما و سطح بازی تیمتون زدم در بازی برای همه مشخص شد برای همین احساس می کنم لازم نیست بیشتر بهش پرداخته بشه چون تفاوت ها در راند گذشته کاملا مشهود بود.

در انتها برای اخرین بار عرض میکنم گذشته ها گذشته و زمان خیلی مسائل رو روشن کرده حکایت من و شما حکایتی است که چند بار گفتم خدمت و شنیدی و تکرارش فکر می کند ضرورتی نداشته باشه

یوسف عزیز با نسبت دادن یک واقعه زشت بسیار دور و قدیمی به خود و سریع وسط مهلکه پریدن بیش از پیش مطرح نخواهید شد

بلکه دفاع دفعی و شتاب زده شما از مردانگی خود در جایی که اصلا مخاطب آن نیستید این سوال رو مطرح می کنه که چرا این قدر به خود شک دارید که دائماً در موضع دفاعی قرار دارید؟!

امیدوارم که با تصمیماتی که دوستان گرفتند سرور جذاب و سالمی پیش روی همه ما باشه و بیش ازپیش از بازی در کنار هم لذت ببریم و عینک بد بینی را پیش از اغاز این رقابت از چشممان برداریم .

• وگنس جان بشین بزار باد بیاد عزیزم

اینکه اسمی از من بمونه یا نمونه اصلا برام مهم نیست، استراتژی من تو تراوین اینه که از لحظه لذت ببرم اسم و رسمش هم واسه شما و دوستات ببینم تهش کجا رو میگیرید.

این رفتار های منافقانه رد هم بذار کنه چون تنها فرق شمال شرق و جنوب شرق اون سرور این بود که جنوب شرق روز کتیبه از اکانت نفوذی اش رونمایی کرد و شما روز 65-70 برای چیف واندر مرکزی جنوب شرق

پس واسه من جانماز آب نکش دوست عزیزم

در مورد چراغ هم هر دو طرف چراغ بین داشتن اما شما چون اون سرور نخودی بودی خبر نداری احتمالا

هیچ توافقی هم صورت نگرفته بود که چراغ بین نباشه بین دو ساید

در واقع عملکرد ما مثل همه فقط من مثل شما تظاهر و ریاکاری نمیکنم.

شما لنگه همون یوسف ریتالینی هستی که اومده بود با مولتی بازی مبارزه کنه اونوقت ساید خودش داشت رو مولتی میچرخید.

خدا در و تخته رو خوب با هم جور کرده.

یک روز هم بذار از حرفات و پیشنهادات گهربارت بگذره بعد بیا روش تبصره بذار.

پ.ن: هرکسی برخلاف سلیقه آقا مملی بازی کنه داره کثیف بازی میکنه.

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

دوستان یک سرور ۷ روزه ارزش نداره اینقدر سرش کل کل کنید .

یک سوال : واقعا تیم زئوس نمیاد ؟ اخه من ۲ تا ویس بالای ۶ ساعت دارم که تو دیسکورد پلن میریختن و به بقیه ف.... میدادن . (خودتون میدون کیو میگم )

آقا پارسا سوئیفت عزیز خدا بگم چیکارت کنه که سر شما پرهام و حسین رپر باید برن از زئوس ۵۰ تا پلیر بگیرن که شمارو بیرون کنن. (اگه بگین اینجوری نبوده ویس هاتونو میزارم فروم ) ;)

به گفته زئوس که مثلا بالای ۲۰۰ تا پلیر داره ۵۰ تاشم میرن اس دبل . حالا میان میگن نمیان ؟ مگه میشه ؟ زئوس کارش اینه که میاد ولی اعلام نمیکنه .

شاید بیاید بگید تو از کجا میدونی :

.

درسته من از اعتماد شما سواستفاده کردم ولی ارزشو داشت . پلی دادن با کسانی که فقط بلدن فحش بدن واقعا ارزش نداره . بنظرم پلی ندادن بهترم هم هست .

موضوع بعدی : صادق جان خوبی ؟

باز دم وگنس گرم تا روز ۷۰ یه پلنی دارن و تا آخر بازی میکنن . شما که کارت اینه یه اک بسازی یه لیدری بگیری بعدچند روز ول کنی بندازی گردن ما بعدش آخر سرور پیدات شه اگه برنده باشیم میگی من اینکارو کردم اگه بازنده بی احترامی کنی بری ساید بعدی . ;)

(خوبه اکانتت رنک خوبی تو دف داشت بعد اونجوری رفتار کردی )

بعدشم یوسف باعث ضعیف شدن اس دبل نبود کسانی مثل شما بودن که لیدری قبول میکنن و بعدش ول میکنن . ( یوسف جان بیا این صادقو گردن بگیر )

پارسا سوئیفت عزیز یک سوال داشتم : شایعه شده که شما و تیمت سر اینکه اس ای پلیر زیاد داره و مشکل کتیبه و کراپ داره دارید میرید اس دبل و از همین الان متا هستین با اس ای . البته خود شما تو پست قبلی تایید کردین که اس ای و اس دبل هیچ بازی کثیفی نمیکنید و از طرف اس ای صحبت کردین .

پلن خودم برای این سرور هم معلوم نیست . یه تیم ۱۰۰ نفره هستیم که به احتمال زیاد ۶۰ تا اک تک ده بسازیم واسه درگیری و ۴۰ نفر دیگه دفساز یا نه شاید بریم یه گوشه همه دفسازی کنیم . شایدم کل ۱۰۰ نفر رو یه اک بازی کنیم 8o( ۱۰۰ نفر واقعی ;))

البته درخدمت آرمان ویچر هستیم .

اگر پست مشکل داره و مرتب نیست شرمنده اولین باره با گوشی پست میزارم .

پ.ن: در ایران سامورایی وجود نداره اگرم باشن رونین هستن و ارباب ندارن . :saint:

• سلام و عرض ادب خدمت همه شما عزیزان و بزرگواران

حسین جان من از عبارت ترس استفاده نمیکنم و اینو میزارم رو حساب سیاست شما که بین وعده ی صادق و عملی شدن اون وعده یه سرور اختلاف افتاد ، مهم این نیست که یه سرور اختلاف افتاد بلکه مهم اینه تو این یه سرور که اختلاف افتاد ما با هم مجدد متا کردیم ! اگر خاطرتون باشه ساید جنوب غرب تهدید شده بود که اگر با شمال شرق متا کنه ، شخم میخوره ، علت این که فکر کردید ما متا کردیم چی بود ؟ نپی که بین شمال شرق و جنوب غرب بسته شده بود دقیقا مشابه همون کاری که شما تو سرور بعدش کردید و با شمال شرق بدون اطلاع ما نپ کردید و وقتی از شمال شرق به من خبر رسید که جنوب شرق این کارو کرده من بهشون گفتم این سیاست ما بود و جنوب شرق به ما خبر داده بود و هماهنگ شده این کارو کردیم ، اینه فرق ما !

اما در مورد بحث کتیبه ... شما بنده رو خطاب قرار ندادید و منم شما رو خطاب قرار ندادم و صرفا یه مسئله ای گفته شد اما همونطور که خودتون ملاحظه کردید با انداختن قلاب توسط من ، شاه ماهی لب به سخن گوشید ...

علی ای حال از هم صحبتی مجدد با شما خوشحال شدم و فکر میکنم ادامه این صحبت ها تکرار مکررات باشه نه بنده قانع میشم نه شما و فقط حوصله ی جمعو سر میبریم ...

یه اتفاقی در گذشته افتاده و شدیم شبیه دو نفری که به عدد 6 نگاه میکنن و فکر میکنن حق با خودشونه ... شایدم حق با شما باشه و منم جای شما بودم الان مثل شما صحبت میکردم و شایدم اگر شما جای من بودید مثل من صحبت میکردید .

صادق جان توصیه میکنم قبل از گذاشتن هر پست کمی تفکر کنی و یه اب خنک بخوری تا توی این هوای گرم دچار گرمازدگی ناشی از فروم نشی !

اینکه میگی یوسف ریتالین اومده بود با مولتی بازی مبارزه کنه ولی سایدش رو مولتی میچرخیدو میشه یک بار خودت توضیح بدی برای خودت ؟

تو اون سرور خودت تو جنوب غرب بودی از قضا عضو تیم لیدری هم بودی ، خودت از نزدیک دیدی به خاطر نداشتن مولتی چقد سختی کشیدیم و بار ها خودت اینو گفتی همون موقع و الان میگی ساید ما رو مولتی میچرخید ؟!

پ.ن : میلاد جان گردنم شکست از بس گردن گرفتم !

یا حق

یوسف