شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• یه چیزی بگو (ویرایش مدیریت) که بهت بیاد تو منو دیوار کردی؟ شکل این حرفها هستی بلا جون توی ای ار تا اونجای که ما یادمونه هیچی نبودی اینجام که کارنامه مشخصی نداری چیز ندیدیم ما اون سرور اخر که امدی گفتی همرم خورده تو در دیوار که هیچ لینکی ندیم قبلشم انقد مهم نبودی که چیزی ازت یادم بمونه ما هیمن جا به جواب دادن به چهار تا جوجه ناز ادامه نمیدیم تو سرور همو میبینم ببینم اونجا چی تو چنته دارین راستی اسم اکانت کلا حس خوبی بهم میده میندازه یاد اهنگ اندی بلا ای بلا خودتم مثل اسم اکانت ناز باش یه گوشه بشین افرین بلا جون:whistling:

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین نکنید. اخطار آخر ().

• آقا سلام میکنم خدمت همه دوستان

کاش همون پرهام بیاد پست بزاره والله

پرهام داداش ببخشید من گفتم بی ادبی نکن اشتباه من بوده

چرا فروم شده شبیهه میدون جنگ همه عربده میکشن بی ادبی میکنن زشته والله کل کل یه چهار چوب داره

این کل کل نیست حاجی پدر کشتگیه

من دوستانو به آرامش دعوت میکنم

آقای آدمین ما گفتیم خندیدیم بن کردی یه تذکر بده آقا 😂

• جناب حسین کینگ بالا نایب توتال اس ای و امرداد

جالبه میایی پست میذاری خودتو و تیمتونو ادم متشخصی نشون میدی بابا ادای ادم های متشخص و درنیارید خود واقعیتون باشین ولی تا پستت خشک نشده پلیر تیمتون که رو یه اکانت بازی میکنین میاد خیلی راحت توهین و بی احترامی میکنه به کل کسانی که قراره روبروتون بازی کنن

سلام مجید عزیز

من همیشه مورد لطف رفقای خودم تو جنوب شرق بودم ولی توتال و این داستان ها به ما نمی خوره اون مال دوران جوانی بود که محذر شما درس پس می دادیم الان دیکه این کت ها برای تن ما گشاد شده رفقای امردادی هم احترام هم بازی بودن را نگه می دارند من هرگز در مجموعه آمرداد لیدری نکردم و فقط افتخار داشتم چند سروری در کنار دوستان آموزش ببینم

فکر می کنم آشنایی ما به سال 87/86 بر می گرده و برد مشترکون با صد شدن واندر در شمال شرق در سرور 9 اگر اشتباه نکنم (البته قبل از اون هم وصف شما و تیم قدرتمندتون رو شنیده بودیم اما افتخار هم بازی شدن نداشتیم)

اکثر دوستانی که مخاطب نوشته و کلام ما هستند دیروز و امروز به ما نرسیدن که بخوایم براشون فیلم بازی کنیم و خودمون رو برای جلب مخاطب و سیاست بازی لق لقه دهن جوون تر ها بکنیم

بعد از پست های دیروز بچه های جنوب شرق هم به صورت عمومی هم به صورت خصوصی در مورد ادبیات پست گذاشتن به رفقای خودم تذکر دادم ولی خوب فکر کنم دیگه همه با ادبیات و سیستم محمد آشنا باشیم که کمتر حرف گوش میده !

ولی بعد از پست دیروز که یاد آوری خاطرات گذشته بود ایشون هم قول همکاری و مقید بودن نسبت یه رعایت اصول ساید در فروم نویسی را دادند اما زمانی که دوست بزرگواری مثل هادی عزیز از لفظی مثل زر مفت زدن در خصوص صحبت بازیکنان یک ساید استفاده می کنه چه طور از من توقع دارید که بتونم جو و شرایط کلامی فروم رو کنترل کنم ؟

وقتی بنا است فضای فروم به سمت فحاشی بره در تمامی ساید ها پلیر هایی وجود دارند که در این فضا توانایی تحریک احساسات حریف را دارند و با ادبیات لمپنی و کوچه بازار اشنایی کامل دارند

فکر نمی کنم حافظه تاریخی ترواین ایران تحرکات محمد را در سرور اخر ای ار فراموش کند که برخورد هیجانی زئوس باعث از دست رفتن 12 همر اند گیمی این تیم شد.

از قدیم گفتند جواب های، هوی هست هر چند من تمام تلاش خودم رو برای برخورد با این هیاهو های بی ربط و نامربوط فرومی انجام می دهم.

من ساعت 14 به شخص محمد پیام دادم که به دام هادی نیفته و وارد بازی هادی نشه پون نوع رفتار ها و سابقه ایشون مشخصه و لازم نیست من در موردش صحبت کنم ولی متاسفانه غلبه احساسات و طغیان عواطف اصولا بر خلاف رویه منطقی بیش میره! بروز چنین رفتاری کاملاً قابل پیشبیی و تا حدود زیادی غیر قابل گریز است (جبری است)

ژرژ گورویچ جامع شناس و حقوقدان فرانسوی روسی الاصل یک کتابی داره به اسم جبر های اجتماعی و اختیار نسخه ای از این کتاب که من در اختیار دارم ترجمه آقای حبیبی و به سال چاپ 1358

گورویچ در این به زیبا ترین شکل ممکن این مفهوم رو توضیح میده که اساسا ما بدون این که بخواهیم و یا بدانیم بنا به جبر هایی که جامعه و محیط زندگی برای ما ایجاد کرده است ملزم به بروز رفتار هایی هستیم که گاهی حتی این رفتار ها ریشه در فاشیزم داره و سراسر به ایده های خود برتر بینانه بر می گرده.

یعنی گروه های پیش روی جوابع به وسیله تعاملاتی که در محیط جامعه پدید می آورند مردم را ناخودآگاه به سمت امیال و خواسته های خودشون سوق می دهند

در این جامعه کوچک نیز گاهی چنین مدلی رو میشه پیاده سازی کرد افرادی با نگاه و نگرش نا ثواب خودشون جامعه کوچک ما را در جبر هایی قرار می دهند که بعضاَ گریزی از اون ها نیست

مباحث جامع شناسی و عمل کرد اجتماعی انسان تقریبا از سال 1850 به این سمت رنگ و بوی تکامل به خود گرفت و تعاریف مشخصی پیدا کرد امثال مارکس و بعد ها هگل و فروید و سایرین تا حد زیادی چهارچوب ها و چرایی اکثر آنچیزی جوامع به سمت آن می روند را مشخص کرده اند

بدون این تعاریف مرزبندی و اداره جامعه مطابق میل رهبران آن عملا امری غیر ممکن می شد.

مدل اجتماعی اداره کشور های مثل سوئد و دانمارک که کشور های بسیار دموراتیکی به نظر می رسند به وسیله همین جبر های اجتماعی کاملا نظام مند و فاشیسم طور اداره می شود و مردم بدون این که راه گریزی داشته باشند از این اصول از پیش تعریف شده پیروی می کنند.

حال شما انتظار دارید با چند پست و اشاره بتوان از این مرز بندی های نامرئی پا را فراتر گذاشت ؟!

(مطالعه این کتاب رو به عزیزان علاقه مند به اسیب شناسی و نکوهش کنندگان عمل کرد فردی و اجتماعی افراد عمیقاً توصیه می کنم )

یه کم بحث علمی شد ولی چون تاپیک اعلام آمادگی هست ایرادی نداره شاید باعث بشه قضاوت های بهتری داشته باشیم و زاویه دیدمون رو اصلاح کنیم

در اخر این طور جمع بندی کنم که بر خلاف اونچیزی که دوستان برداشت کردند بنده به شدت با کل کل و فضا سازی در فروم بازی موافقم و اولین نفری بودم که بعد از اعلام عدم حضور زئوس موضوع مرگ های ساختگی جناب هادی عزیز رو پیش کشیدم

اما اعتقاد دارم که این کل کل می تونه به توهین و فحش ختم نشه !

شاید سخت باشه برای برخی پذیرش این موضوع اما می شود با تمرین به این سمت پیش رفت

مثل اشاره ای که من در پست قبل به استفاده زیاد شما از واژه هم کردم ! هم به صورت ملموسی به ادبیات شما تاختم هم به نوعی شما را تهیج کردم هم توهینی صورت نگرفت

پ ن : هادی جان فکر کنم خیلی پیر شدی ما هنوز هم هر چند روز یک بار ویس های محمد رو در شب دیوار شدن شما گوش میدیم می خندیم

قشنگه دوست داشتی واتس آپ پیام بده برات بفرستم

پ ن 2 :

یه کم دیگه تلاش کنی قشنگ احساساتی می شیم فقط باید حست بهتر منتقل بشه

پ ن 3 : یه پستی بود چند سرور قبل راجع به نظریات احمد کسروی در خصوص لمپنی و لمپن پروری خواهشا دوستان مطالعه بفرمایند

ظاهرا مرز های بی حرمتی و لاابالی گری در فروم ترواین هر روز درنوریده می شود

پ ن 4 : دم بچه های شمال شرق گرم که هوای ما جنوب شرقی ها رو دارند گرم

• فکر نمی کنم حافظه تاریخی ترواین ایران تحرکات محمد را در سرور اخر ای ار فراموش کند که برخورد هیجانی زئوس باعث از دست رفتن 12 همر اند گیمی این تیم شد.

از قدیم گفتند جواب های، هوی هست هر چند من تمام تلاش خودم رو برای برخورد با این هیاهو های بی ربط و نامربوط فرومی انجام می دهم.

حسین بلا چیزی که واسه شما اروز واسه ما خاطرست همر اند گیمی؟؟؟؟؟؟؟ الان افتاد یادم کدام شب میگی همون شبی که پشت پلن شما رضا مگس به فنا رفت ولی انقد مرد بود گفت زدین رد شدین تراوینو کنار میزارم خدای بعد اون پلن هم کسی ندیدش همری هم که به شما خورد از ما عزیزم جنگی بود البته حق دارین شما توی ای ار همر جنگی 220ک گرزی ندید اون سرور هم اس ای باز توسط زئوس شخم خوردبالا 7 8 تا همرتون پرندیم نتونستین حتی یک همر از زئوس بپرنید من جای شما بودم اون ویس ها گوش میکردم واسه خاطر شخم خوردن سایدم گریه میکردم

باشد که رستگار شوی

• سلام عرض ادب

داشتم پست خا رو میخوندم این یکی نظرم رو جلب کرد یجورایی قل قلک داد جواب بدم ! عزیزم یکم شل کن بذار رد بشه ! ببینم حرف از کی میزنی ؟ اون زمان شما خودت هم نقش پیاز داشتی ;) پس قبل از دور آبگوشی برداشتن ببین کیا اونور بازی میکنن ;) نکوشی ما رو لیدر ،:D اینطور جو میگیرتت بپا النگوهات نشکن لیدر

پ.ن : هادی خان هنوز دست از اون اخلاقت بر نداشتی ....

پست هادی رو دیدم یاد الیدرز افتادم و صحبت های ممد موکسی و پیمان که میگفتن اینا تایم بعد کنیبه رو نمی بینن و واقعا هم به بعد کتیبه نرسیدن :D قبل کتیبه جیم شدن

محمدowldark

• ببخشی ها ما تو بچه هامون شما رو یک‌چیز دیگه خطاب میدیم الان واسم سوال پیش امد وقتی از پیمان صحبت مکنی میشه بفرماید اکانت شما تو سرور 2 راند سه چی بوده ببینم اصلا سنت به این حرفها میخوره؟

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بیکار های عشق این بازی

اگه بعضیا بیان ماهم میام که بریم با بعضیا بازی کنیم بعضیا خواب راحت نداشته باشن

ساید هم مشخص نیست ولی احتمالا تاس میندازیم

پ.ن : 2آبی یه قرمز دلیل داره

• درود /.

عرض ادب و احترام خدمت بازیکنان قدیم و جدید تراوین .
    شایعاتی مبنی بر ورود تیم ما به این سرور بود و همینطور پیام و تماس هایی که این مدت با من گرفته شده خدمت دوستان عرض کنم تیم ما به دلیل ضیق وقت (ویرایش مدیریت) تصمیم به بازی ندارم.
    با آرزوی موفقیت برای شمال غرب /.

پ.ن : داداشم فرید خیلی مخلصم به وقتش ظهور خواهیم کرد لذا الان تایمش نیست .
    پ.ن: داداشم سارنگ دلتنگتیم .

با تشکر /.
    کارو چپ دست/.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: تشویش اذهان عمومی. اخطار آخر ().

• با سلام و احترام

واسه دوستانی که معنی بعضیاها رو نمیدونن یه توضیحی بدم.

بعضیای دومی که احسان جان میخوان باهاشون بازی کنن ساید رقیبه. یعنی تاس میندازه هر سایدی اومد میره با ساید رقیب بازی میکنه.

بعضیای سوم اون نگون بختایین که قراره باهاشون بازی کنه. میاد جاهای حیاتی مپ رو میگیره دف میسازه یهو یه جای سرور تصمیم میگیره به بعضیای دوم بپیونده و ... .

بعضیای اول دوالشه که قراره بیاد 80 درصد زحمتای اکانت رو بکشه و اقا احسان لطف کنه بهش بدون هماهنگی باهاش با بعضیای دوم به بعضیای سوم خیانت کنه.

عزیز من تاس چیه. تورو ش.غ که راه نمیدن. ج.ش هم هومن و فرهاد و محمد میدونم بزرگتر از اینن که قبول کنن واسه چند کا دف با تو بیان تو یه ساید. اون دو تا سایدم اطلاعی ندارم.

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• الان افتاد یادم کدام شب میگی همون شبی که پشت پلن شما رضا مگس به فنا رفت ولی انقد مرد بود گفت زدین رد شدین تراوینو کنار میزارم خدای بعد اون پلن هم کسی ندیدش همری هم که به شما خورد از ما عزیزم جنگی بود البته حق دارین شما توی ای ار همر جنگی 220ک گرزی ندید اون سرور هم اس ای باز توسط زئوس شخم خوردبالا 7 8 تا همرتون پرندیم نتونستین حتی یک همر از زئوس بپرنید من جای شما بودم اون ویس ها گوش میکردم واسه خاطر شخم خوردن سایدم گریه میکردم

باشد که رستگار شوی

ممنون از شما برای بازیابی خاطرات گذشته من واقعا به خاطر تعدد رفت و امد فرشته ی مرگ بر روی دوش شما حس میکردم از نظر سن و سال نتونید گذشته رو به جا بیارید:rolleyes:

( اقا من نمیتونم مثل حسینمون کتابی حرف بزنم و فلسفه براتون باز کنم من همون کوچه بازاری ولی مودب صحبت خواهم کرد )

خب جا داره چند تا سوال اینجای بحث مطرح بشه تا برای ما بقی دوستانی که زیاد از موضوع خبر دار نیستن سو تفاهمی پیش نیاد .

۱- چرا بعد از همر های به قول خودت جنگی تون همگی باهم خودکشی دسته جمعی کرده و رفتین از سرور میموندید مارو شخم میزدید و ما همچنان به کشاورزی خود میرسیدیم در سر زمین های جنوب شرق در اون سرور ؟!؟!؟!؟!؟

۲- چرا در رفتید ؟!؟!؟

۳-چرا نموندین ؟!؟!؟!؟

پ.ن؛

شما خوبید ما بد

شما خدایانید ما بردگان

شما دیوار شدید هیچی نداشتید فرار کردید

از ما همر زدید خوبم زدید دمتونم گرم ولی خب برنده داره برات مینویسه هادی جان ؛))))

سلام :thumbup:

و در نهایت

اگه قراره اینجا پلی بدید لطفا تا انتهای سرور همراه باشید

شاید شما یک سرور رو کنار ما بتونی ببینی رستگار شدن پیش کش .;)

اگه مجید ناراحت نمیشه یه p: بزاریم رفیق این ایموجی رو من سالیان ساله استفاده میکنم :P

اگر مشکلی داشت نمیبود ؛)

<3

• ببخشی ها ما تو بچه هامون شما رو یک‌چیز دیگه خطاب میدیم الان واسم سوال پیش امد وقتی از پیمان صحبت مکنی میشه بفرماید اکانت شما تو سرور 2 راند سه چی بوده ببینم اصلا سنت به این حرفها میخوره؟

خواهش می کنم شما باید ببخشی چون ما اصلا شما حساب نمی کنیم که که بخوایم راجبت صحبت کنیم در اون حد روت حساب باز نمی کنیم من اکانت هام همیشه مشخص بوده guns4war. Owldark.warmaster.gambit

و اما از سن حرف زدی 😁😁 این ها رو ول کن نظرت چی بریم راجب سروری که پیام امپرور و درادیس لیدرت بودن صحبت کنیم اون خیلی قدیمی تره 🤣🤣

• عزیز من تاس چیه. تورو ش.غ که راه نمیدن. ج.ش هم هومن و فرهاد و محمد میدونم بزرگتر از اینن که قبول کنن واسه چند کا دف با تو بیان تو یه ساید. اون دو تا سایدم اطلاعی ندارم.

3سال پیش یه اتفاقایی افتاده تو زیادی جدیش گرفتی هنوز! مقصر یه طرف دیگه بود منم توی جوابش بین بد و بدتر بدترو انتخاب کردم . جزییاتش بیشتر از این خاطر خودمم نمونده

مورد بعدی اینکه اخر سرور کدورتا با بزرگای سایدت حل شد(فک کنم ان دبل باشی اسمت کلا یادم نمیاد)
    اس ای قدیما اس ای نبود عزیز . اس ای رو ماها توی اسپید ورژن3.6 اس ای کردیم. اسمشو میاری دهنتو آب بکش. ساید اصلیمه و حق آب و گل داریم توش. برو از بزرگترات بپرس TEN قدیم کیا بودن تعریف میکنن برات

هر سایدی رفیق هست . چه اس ای چه ان ای چه اس دبل یا ان دبل . کفه رفاقت توی هر سایدی سنگینی کنه میریم همون ساید

پ.ن:
    بعضیا آبیش خودیه قرمز نخودی

• خواهش می کنم شما باید ببخشی چون ما اصلا شما حساب نمی کنیم که که بخوایم راجبت صحبت کنیم در اون حد روت حساب باز نمی کنیم من اکانت هام همیشه مشخص بوده guns4war. Owldark.warmaster.gambit

و اما از سن حرف زدی 😁😁 این ها رو ول کن نظرت چی بریم راجب سروری که پیام امپرور و درادیس لیدرت بودن صحبت کنیم اون خیلی قدیمی تره 🤣🤣

فکر کنم مخت پوکیده درادیس هیچ وقت توی 3دات لیدر نبوده ارز کنم قبل ترشم ما همون تری دات بودیم ک با اینها اصلا بازی نمکردیم تیم وید مستر سرور دو به ما اضافعه شدن که همشون پلیر بودن لیدر نبودن همون یک سرورم هم بازیی ما بودن

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر ().

• فکر کنم مخت پوکیده درادیس هیچ وقت توی 3دات لیدر نبوده ارز کنم قبل ترشم ما همون تری دات بودیم ک با اینها اصلا بازی نمکردیم تیم وید مستر سرور دو به ما اضافعه شدن که همشون پلیر بودن لیدر نبودن همون یک سرورم هم بازیی ما بودن

هادی جان یرو عزیزم یک تحقیق کن شاید یادت رفته زمانی که اردشیر وسط سرور دکش کردن و درادیس ساید رو دست گرفت با پیام امپرور هومن گاو بندی و .... (ویرایش مدیریت) حتی از موضوعات اون سرور هم یا اطلاعاتی یادت نیست یا داری توهم میزنی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه صحبت کنید - اخطار آخر ().

• هادی جان یرو عزیزم یک تحقیق کن شاید یادت رفته زمانی که اردشیر وسط سرور دکش کردن و درادیس ساید رو دست گرفت با پیام امپرور هومن گاو بندی و .... علف کار‌خودشو کرده همون سرور هم علف باز بودن الان هم فکر کنم علف کار خودشو کرده چون حتی از موضوعات اون سرور هم یا اطلاعاتی یادت نیست یا داری توهم میزنی

عزیز من ما نه اون سروش گل باز بودیم نه الانش اردشیر نه کسی دک کرده نه کسی جرات همچین کاری داشته اردشیر حدود دو ماه سر یه سری مسائل خودش کنار رفته بود که مازیارم هم چنیین درادیس فقط روی همون وید مستر نفوذ داشت که هموناشم اخر بازی واسش تر هم خورد نمیکردن تو یکی دوماچون مازیارم رفته بود ساید دست منو عرفان بود نه به عنوان لیدر توتال کارهای هماهنگی ساید انجام میدادیم که بعدشم توسط خود منو عرفان اردشیر رو برگشتوندیم خود مایارم الان هست تو این سرور میتونه بیاد صحبت کنه حتی ویس جلسه اون شبی که اردشیر برگشتوندیم موجوده مازیار قاطی کرد یادش بخیر حدقل اون زمان کسیم جلومون بود پلیر بود نه مثل الان همه شد امیتاپاچان

• اس ای قدیما اس ای نبود عزیز . اس ای رو ماها توی اسپید ورژن3.6 اس ای کردیم. اسمشو میاری دهنتو آب بکش. ساید اصلیمه و حق آب و گل داریم توش. برو از بزرگترات بپرس TEN قدیم کیا بودن تعریف میکنن برات

سلام بر شما احسان عزیز

ورود به فضای کل کل و کری خوندن بیش از یک ماه مونده به آغاز سرور از نظر من قشنگ نیست و معمولاً سعی می کنم هم خودم هم رفقا رو از این فضا دور نگه دارم کما این که می بینیم بچه های جنوب شرق با وجود این که مورد توهین مستقیم دوستان قرار می گرند و رسما و علناً در فروم فحش می خورند وارد فضا سازی ها و سناریو های نخ نمای دوستان نمی شوند

اما بحث خاک جنوب شرق و نشستن سر سفره گسترده این ربع و خوردن نون و نمک این ناحیه از یازی حسابی جدا داره !

دو سه صفحه اخیر فروم رو نگاه کن

عموم دوستانی که دارند کل کل می کنند و ردای جنوب شرق به تن کردند متاسفانه در این سرور کنارمان نیستند( یا ساید بازی خود رو تغییر دادند و یا کلا قصدی برای ادامه بازی ندارند)

اما بدون توجه به شرایط سرور و حضور یا عدم حضورشون رگ گردنشون برای جنوب شرق بیرون می زنه !

این نشون دهنده اینه که این ساید از پلیر هاش بزرگ تره، حتی اگر نسبتی باهاش نداشته باشی باز هم نمی تونی خودت رو عضوی از اون ندونی

حتی اگر قرار باشه در ساید رقیب بازی کنی باز هم خاک جنوب شرق برات یه کشش خاص داره

موضوعی ای که برای شما تعریف نشده است و هیچ گاه متوجه اهمیت چنین احساسی در بازی نشدید.

لذت بردن از این که ببنید بازیکنانی که عملاً مدت هاست مسیرشون از شما جدا شده باز هم سنگ ساید مطبوع شما رو به سینه می زنند

به نظر من این قشنگ ترین و مهم ترین و استثنایی ترین امتیاز جنوب شرق در طول حداقل یک دهه گذشته است

شاید برخی از دوستان فکر کنند که این اقدامات از جایی رهبری میشه و قراره جو سرور رو به منظور پیشبرد سیاست خاصی ملتهب کنه اما من این قبیل اقدامات و اظهار نظر ها رو به پای همون حرمت نون و نمک و کشش خاک ساید می زارم !

به شما پیشنهاد می کنم وقتی می خواهید ادعایی رو مطرح کنید ورای توجه به حجم مدعا و قواره خود حداقل به محیطی که چنین ادعایی رو در اون مطرح می کنید توجه کنید تا کمتر موجب خنده دوستان باشید.

هیچ کس نمی تواند ادعای ساخت جنوب شرق را داشته باشه چون این ربع خیلی بزرگ تر از من پلیر یا بزرگ لیدر هست دوست عزیزم به گواه همین مدعایی که از همین صفحات اخیر فروم خدمتتون شاهد مثال آوردم.

پ ن : باشد که رستگار شوید تگ و امضای بعد از شروع سرور خواهد بود زمانی که سروری در جریان نیست مسئولیتی نسبت به رستگاری دوستان نداریم .

• حسین جان من 20 سال آژانس ماشین تاکسی سرویس داشتم با همه مدل قشری در جامعه از لات و اوباش تا دکتر مهندس و وکیل و دانشجو در ارتباط بودم و سر و کله زدم پس وقتی طرف داره صحبت میکنه منظورشو خوب میگیرم اینجا هم با توهین مشکلی ندارم چون پاش بیوفته از هادی و ممد شما هم بی چاک و دهنترم با هرکسی با ادبیات خودش میتونم صحبت کنم

پستی که گذاشتم شمارو مخاطب قرار دادم واسه این بود که گفتی مخالف توهینی ولی رو اکانتت شخصی که باهاش ارتباط فامیلی داری اینجوری توهین میکنه اگه بده و جیزه واسه همه بده

نگفتم توتال گفتم نایب توتال یعنی وقتی اشکان و بهنام نیستن شما لیدر امردادی ها هستی وقتی هم امید نباشه لیدر اس ای

قبلا هم توو یه پستی گفتم اینجا فیس بوک و اینستا نیست تپ و تپ هر پستی رو دیدم لایک کنم کلا کسی و دیسلاک نمیکنم ولی کسیو لایک کردم یعنی مهر تایید به نوشته هاش فک میکنم در مورد همه این باید صدق کنه حالا شما پست های ممد و هادی و مقایسه کن ببین توو پست هایی که توهین کردن وضعیت لایک ها به چه صورته اینکه توهین های هادی و کی تایید کرده توهین های ممد و کی بعد من که نگفتم با توهین مشکل دارم و مخالف توهین هستم ظاهرا شما و چندتایی دیگه که متاهل هستن و گوشیشون دست خانواده هست مشکل داشتین

الان هم واسه توجیح میگین چون هادی توهین میکنه از سمت شما هم ممد باید توهین کنه نصف سایدتونم بره لایکش کنه :d

اینجا توو فروم یکم دقت کنی خیلی چیزارو از رو همون لایک ها میشه متوجه شد دیگه قضاوت با خودتون

در کل اونی که من باید از پست ها متوجه میشدم و شدم با ارمین و برونیل صحبت میکنیم به یه نتیجه ای میرسیم واسه پلن بازیمون

حالا میخواید بگید مهره زیوس بودن یا مهره ان ای بودن یا مهره اس دبل اهمیتی نداره

در مورد مولتی بازی با کمترین هزینه و سیف ترین حالت ممکن با ای پی های ثابت بدون چنج ای پی چه اینجا چه کام میتونم مولتی بازی کنم

چون قبلا گیم نت داشتم الان سیستم ها افتاده گوشه انباری داره خاک میخوره پس وقتی اومدم وسط اس ای خودتونو واسه ریپورت خسته نکنین

بحث امید و ارش افکت و مهدی نیک روش و فرهاد و چندتای دیگه که الان حضور ذهن ندارم از اون هفت تیر کش ها جداس

پ ن:بلا جان من نمیام جلوتون میام وسطتون :d

پ ن:هادی اون اولدارک و بیخیال بهترین رزومه اش که به افتخار میکنه دوالی علی هلیوسه حالا تو فک کن علی هلیوس چی بوده که دوالش چی باشه :d

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی ().

• سلام

روز همگی‌بخیر خیر و شادی

چت روم شدن فروم قطعا برای اکثر دوستان اذیت کننده شده

قبلا یادمه یک‌گروه تراوین داخل‌ تلگرام بود که اکثر پلیر های قدیمی ادمینش بودن ( بدون در نظر گرفتن ساید و گذشته و حال حاضر )

به نظرم‌ همچین گروهی شکل بگیره ،‌کاره قشنگیه

بحث در‌مورد سرور های گذشته و خاطره بازی همونجا انجام شه،

بی احترامی کم میشه، مثلا وقتی گروه ۳۰۰ ۴۰۰ تا ممبر داشته باشه ، کسی که فحاشی و بی احترامی کنه و کیک شه، دیگه نسخه‌ی خودشو پیچیده شده میبینه و شخصیت خودشو جلو این همه آدم نشون داده،

از طرفی گاهی اوقات میتونه حالت سازنده داشته باشه به صورتی که مثلا در مورد پلن و نحوه همر سازی ، نحوه‌ی دفسازی ، سیاست های بازی و هزاران مطلب دیگه میشه صحبت کرد و همه پلیر ها ارتقاع پیدا میکنن،

و اصلی ترین موردش اینکه فضا دوستانه شکل میگیره !

به عنوان مثال

قبلا یادمه همر توتن مثلا از se لانچ میشد روی واندر ne

بچه های se پسوورد میدادن به بچه های ne که میزان‌همر رو ببینن ( منظورم بین لیدرا بود )

اگر طرف میومد قهوه خونه روشن‌میکرد زحمت یه ساید از بین‌میرفت ولی میزان اعتماد و آدم بودن تا این حد بالا بود!

از تراوین همین جمع باقی‌مونده ، اگر تمایل دارین حس رفاقت و رقابت باقی بمونه، به نظرم ایده‌ی قشنگیه

برای شروعش هم لیدر های هر ساید میتونن پیش قدم شن ، اگر هم همین فضا باحاله که دیگه هیچی:))))

روز خوش

• لول مجید اینجوری نگو این امید خون به مغزش نمیرسه میفته ممیره خونش میاد گردنمون ولی منم پایتم مخوام یه اکانت بزنم وسط خاکشون اسمش بزارم بلا ای بلا :P^^ببینم این جوجه پلیرها چی بلدند