شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام یوسف جان خوبی؟

من نمیدونم این دعوا های جنوب غرب کی قرار تموم بشه اخرین سروری که با هم بازی کردیم فکنم سال ۹۹ بودش شبانه روم همر بلند کردین یادته؟

الان این پستتو دیدم یاد اون روزا افتادم چه روزایی بود یادش بخیر.

نمیدونم دعوای الانتون سر چی در جریانش نیستم ولی خواستم بگم من هنوز سر حرفم هستم و معتقدم که لیدری باید بر اساس لیاقت تقسیم بشه نه رفیق بازی که هرکی رفیقش بیشتر بود و ی دو تا پلیر بیشتر آورده بود لیدر بشه.

طرف میبینی ۵۰ سال سنش ۲نفرو آورده مثل بچه ۱۵ سال هی بالا پاین میپره من باید لیدر باشم من باید لیدر باشم😅😅.

از این چند روزی که دارم فروم رو دنبال میکنم این نتیجه رو گرفتم و بهت قول میدم با رفتن تو هم چیزی عوض نمیشه حد عقل ۱۰ نفری باید برن تا ساید بتون نفس بکشه پس خودتو خسته نکن بشین بازیتو کن حالشو ببر.

به امید پیروزی جنوب غرب❤️

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

خیلی دلم میخواست این سرور بتونم تو جنوب غرب بازی کنم و تموم سعی خودمو کردم که بتونم کاری کنم که تیم های مختلف و پلیر های مختلف تو این ساید کنار هم بازی کنن . حتی رسما اعلام کردم که آخرین سرور منه و از همه ی دوستانم خواستم که این آخرین سرور منو بیان و تو جنوب غرب کنارم بازی کنن و تو همون پست هم گفتم میخوام مثل یه پلیر عادی برای ساید بازی کنم .

سلام آقا یوسف

متن شما پر از تناقض هست

بریم برسیش کنیم

نکته ۱ : شما اعلام کردی آخرین سرورت هست

و به عنوان یک پلیر ساده به جنوب غرب می‌پیوندی

نکته ۲ : شما تلاش کردی تیم های مختلف رو

تو ساید جنوب غرب جمع کنی ، اول سرور به همراه شاهین ، تگزاس و توهمی یک گروه زدین

که ۴۸ ساعت بعد شاهین گفت به دلیل مسائل شخصی جنوب غرب نمیام

یعنی علاوه بر اینکه اعلام کردی

یک بازیکن ساده هستم

اقدام به جمع آوری تیم کردی

و همون ابتدا شکست خوردی

نکته ۳ : شما مجددا به عنوان یک بازیکن ساده

روز دوشنبه تو گروه بلک آرمی پیامی گذاشتی

که روز ۳ شنبه ساعت ۱۱ تا ۱۲ جلسه

مبنی بر انتخاب توتال و برنامه و ...

یعنی تنهایی برای ۲۴ ساعت بعدی تصمیم به برگزاری جلسه گرفتی و ساعتشم انتخاب کردی

نتیجتا هرکی هم نیاد برات مهم نیست

«اعلام جلسه وظیفه بازیکن عادی ساید نیست»

«برای تعیین زمان جلسه نیاز به هماهنگی هست»

نکته ۴ : ما سه سرور شمارو به حال اسپید ترا رها کردیم

سرور پیش ساید کاملا در اختیار شما بود

بارها شما و دوست عزیزتون علی جلوی برنامه های

بنده رو گرفتین و گفتین سلسله مراتب ساید رو رعایت کن

و حاظر نشدین تغییری در چینش لیدری

و یا عملکر و برنامه ساید قائل بشید

« لیدری ناکارامد بود حق اعتراض هم از بازیکنان و متفکرین ساید گرفته شده بود»

نکته ۵ : مخالفت بنده مبنی بر جمع کردن

کل سرور در جنوب غرب بی دلیل نیست

جمع کردن افراد خود سر ، تنش زا ، حاشیه دار

در جنوب غرب به معنای

ایجاد دعوا و جنگ داخلی

در جنوب غرب هست

مثل این میمونه که از تندر و آخیلیوس

دعوت کنیم زیر یک پرچم بازی کنن

یا بگیم بچه های آمرداد همراه با زئوس

بیان جنوب غرب

خطم کلام:

تعداد بازیکن ساید تعیین کننده

برد و باخت نیست

دیدگاه جمعیتی شما شبیه جمهوری اسلامی هست

شما چندین سرور در جنوب غرب قدرت داشتی

و فرصت اینو داشتی که با خط فکری خودت

یک‌ساید قدرت مند تشکیل بدی

اما نتونستی

این که شما هم دفکورد بودی

هم کارای دیگه کردی

این به معنای توانایی دفکوردی شما یا

ناتوانی سایر از این کار نیست

بلکه به این دلیل هست که شما درگیر

سلسله مراتب بودی

و خودت رو با فرمانده جومونگ یکسان دیدی

اجازه فعالیت به سایرین رو ندادی

چون پرچم ساید رو به زود تو دستت نگه داشتی

هر طرف رو ما گرفتیم ، اون طرف دیگش لنگید

جنوب غرب سرور گذشته:

عدم توانایی جمع آوری و نگهداری کتیبه

عدم توانایی در پلن حجومی

عدم توانایی در دفاع از همر های واندر زن

عدم توانایی در نگه داری بازیکن

در نهایت یک واندر هولد کردین

و از روز اول بازی خودتونو بازنده دیدین

باعث حذف و فرار ۸۰ درصدی بازیکنان شدین

ما این سرور میدونیم که

از نظر تعداد نسبت به دو ساید شرقی کمتریم

ولی برای بیشترین آمار زد و خورد داریم آماده میشیم

------------

شما حاظری تو ساید دیگه پلیر ساده باشی

ولی حاظر نشدی تو جنوب غرب اینکارو بکنی

-------------

پ.ن: هر سایدی ریتالین رو گردن بگیره

از پرداخت خراج به بلک آرمی معافه

پ.ن: من حاظر بودم اسمتو بزارم توتال

که بدونی چقدر دوست داشتم

و چه کردی که از چشم کل پیشوا

و حتی سایر اعضای جنوب غرب افتادی

دل پاکی داری ، قصد و نیت بدی نداری

ولی تو اسپید ترا غرق شدی

به جای اینکه هی بگی سرور آخرمه

چند سرور بیا پایین ، رو خودت کار کن

باز برگرد بیا توتالیو برات میزاریم کنار

چه توتالی بهتر از یوسف ریتالین

به شرطی که علم توتالیو داشته باشی

• چه جالب حاجی توتال خاکخور 3 سرورو مثل آب خوردن بچه‌ها بردن پیش خودشون. :D:D

یوسف جان حداقل اینور یه اکانت میساختی غارت کنیم.

#یاد_بگیریم

هر ربعی تشریف می‌برید خوش باشید.

پرهام جان این خراج شمال شرق بود.
    ببینیم که بدون حضور گردنگیر اصلی، جنوب غرب مقابل چالش‌های روبه‌رو چگونه عمل خواهد کرد.

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• سلام

چه همه چرت و پرت

خدافظ

ولی جدی قرار بود فقط اعلام حضور کنین

الان هرکی میاد میگه فلانی رو من زدم مالی نیست

اون یکی میگه اگه تو اونو زدی منم تورو زدم پس در نتیجه ۲تاتون مالی نیستین😂😂😂

چه فازیه خدایی

پرهام گرین عزیزم یکم هوش هیجانی رو کنترل کن

شمال شرق هیچوقت باج نداده به هیچ تیمی

پس یکم آروم باش و داخل سرور که وارد شدی پارو بزن اسمتو گنده کنی

تو فروم فایده نداره ها از ما گفتن بود

باشد که رستگار شوید 😂♥️

• رضا جان سلام

قبلا باهات هم صحبت شدم

پسر خوبی هستی

برای همین جواب میدم

من قصد ندارم اسممو گنده کنم

نه تنها از وضعیت زندگی واقعی خودم راضی هستم

تو مجازی هم از چیزی که هستم راضی هستم

دست بالای کل کل رو گرفتم

که اگر امدیم تو سرور از تمام توانم مایه بزارم

یه جاهایی مبنای حرف بر اساس شوخیه

البته به جز بحث خراج

شمال شرق یا یوسف رو گردن میگیره

یا خراجشو میده

تو این مسئله شوخی نداریم

• من پشت پرده و زیر چادر بیام سروری؟ اینقدر شهامتشو دارم که سروری بازی میکنم اعلام کنم اون سرور اوایلش نبودم ارمین تنها بود بعد ارمین زنگ زد اومدم کمکش

تو فک میکنی همه مثل خودتن عشق توتالی دارن و برعکسش ما ازش فراری هستیم هر کدوم هر سروری توتال بشیم میگیم توتالی رفت توو پاچه

در زمینه بازی و اکانت نوبی دست و پا نزن

در یه زمینه خوب استادی و کار بلد در زمینه دسمتال یه مدت ایدین بعدش بهنام و اشکان بعدش سامان حالا باید ببینیم نفر بعدی کیه که دستمالتو براش پهن کنی یکم از سن و سالت خجالت بکش کم آویزون این و اون شو

• یوسف تاج سره

اگر خواست ان ای بازی کنه قدمش رو چشم پلیرهای ساید

اگر خواست اس ای بازی کنه خوش بحال پلیرهای ساید

اگر خواست ان دبل بازی کنه بازم دمش گرم

آدم عاقل و بالغ رو تو نمیتونی مجاب به کاری کنی

پس رها کن عزیزم این بحث رو

فروم سرور قبل رو دنبال میکردم

جایی که اسطوره شما میشه کلاه به سر که با یه خفت و تهمت اسم مارو از لیست رفیقاش خط زد اصلا حرفی باقی نمیمونه.همون بهتر که با امثالهم همبازی بشی♥️

جهت نصیحت میگم بهت

یه بنده خدایی بود مثل تو هرکی هر پستی میذاشت بدو بدو میومد ریپلای میکرد جواب میداد

قبل شروع سرورم همینطوری مثل خودت کری خیلی زیاد میخوند

شاید باورت نشه ولی اخر سرور از زیر دست و پا هم نتونستیم پیداش کنیم

یجوری فراری شد که اسمی ازش نشنیدیم اون سرور

پس پرهام جان همین که یه بار همکلام شدیم رو نیت قرار میدم و رها میکنمت در منجلاب مشکلات

خواه در مسیر درست قرار بگیر

خواه به اعماق جهنم برو

بدرود

• پس پرهام جان همین که یه بار همکلام شدیم رو نیت قرار میدم و رها میکنمت در منجلاب مشکلات

خواه در مسیر درست قرار بگیر

خواه به اعماق جهنم برو

بدرود

رضا جان بنده حرمت یکبار هم کلامی با شما رو نگه میدارم

این به این معنا نیست که شما قراره

برای بنده تعیین مسیر کنی

اینم بگم که ازین حرفای پوچ زیاد شنیدم

بازی زد و خورد داره

منم که هر سرور لب مرز بازی می‌کنم

پس اگر بزنی بیا بزن

ما اگر ز سر بریده می‌ترسیدیم

در مجلس عاشقان نمی‌رقصیدیم

لطفا دیگه رپلی نکن فاز نصیحت نگیر

حوصله جواب دادن ندارم

• سلام آقای رضا گارد

در جواب پست حاشیه ساز شما باید عرض کنم

آخرین سروری که بازی کردم ، سرور ۴ راند ۱ بوده

با اکانت Dracula ساید جنوب غرب

همین بچه های لویال که شنیدم یک سرور

تو شمال شرق باهاشون جنگیدید

ساید جنوب شرق بودند

و طی یک متا ۲ به ۱ علیه جنوب غرب

پلن مشترک رفتند

جالب اینجا بود که تک تارگت ریل

به جهت دیستروی دیفالت بنده امدند

آنالیز اتک رو همین آقا پرهام که شما می‌خوای

سرور آینده اسمشو محو کنی انجام داد

و کل دفاع ساید رو روی اکانت بنده جمع کرد

نهایتا ۲ ساید تو پلن مشترک رفتن دیوار

یه سوال :

شما که انقد انسان دوست هستی

و برای آقا یوسف پیراهن چاک میدی

پس چطور رو هم سایدیای خودتون

یعنی بچه های تیم لویال بلند کردید؟

جز اینه که حمایت اینجا به نفعتون هست

و اونجا به ضرر؟

قضاوت یک جانبه می‌کنی برادر من؟

خودت به پرهام میگی تو بازی پارو بزن

پس چرا تو فروم تهدیدش می‌کنی؟

همه آقا شدن

• قبل شروع سرورم همینطوری مثل خودت کری خیلی زیاد میخوند

شاید باورت نشه ولی اخر سرور از زیر دست و پا هم نتونستیم پیداش کنیم

یجوری فراری شد که اسمی ازش نشنیدیم اون سرور

عرشیا هستم

احتمالا یکم دیر تر استارت بزنیم

بچه هامون بیان میایم

خود شاخ پنداری؟

خوشم امد

تو بازی حتما به ANiMaL پیام بده

• بعله دقیقا یادمه یه مدت هم اسم دهکده دکتر اشکان بود :‌ )))) قد یه شگفتی جهان زدن لذت داشت زدن اون دهکده فک کنم.منتهی تو هم احتمالا یادت هست که زیرساخت دهکده چی بود و به کاهدون زده بودین.همر رکوردی جای دیگه بود 8)

منهی اینکه بعد ۲ پلن ، پلن بعدی بوسه به دیوار دیفالت inception زدین و بار و بندیل بستین کوچ کردین ۲ ایکس

به هر حال همیشه با رقیبایی مثل شما حال کردم.یه جورایی عین فوتبالیستای برزیلی میمونین و یه بازی میکنین که تماشاگر پسنده ولی خب حیف پیوسته نبود حداقل واسه ما این رقابت و یه جایی نفس کم اوردین :S حالا به هر دلیلی !!!

در کل خوشحالم که از سرور بعدی یعنی ۲ ایکس لذت بردی.هدف اصلی این سرگرمی (بازی)‌ هم همینه و واسه خاطراتی هم که واسه ما آفریدی ازت متشکریم

سلام و درود به شما دو تا ساکنین امرداد

الآن یعنی قراره این سرور بازی کنید ؟

اگه دفسازی که گاهی فروم هم بنویسه لازم داشتید یه پی.ام بدید .

خوش گذشت

عرض ادب به تیرداد عزیز

نه تیرداد جان فعلا قصدی نیست.اما بازی کردن و فروم بازی : ) در کنار شما باعث افتخاره.اگر برنامه ای باشه شخصا حتما خبرت میدم.<3

موفق باشید

پ.ن : این قدر اتوبوس پارک نکنین تو دروازه هاتون : ) یه کمی از مسیر لذت ببرید ریسک پذیر باشید.ببرید ببازید بخورید بزنید دوزار اعتبار خارج از محیط بازی یا حتی خود بازی نداره :‌ )))‌ نمیدونم وینر شدن چرا این قدر مهم شده اخیرا

پ.ن : جا داره یادی کنم از جوافه قرمزی آمرداد : ) شمشیر قرمز جذب کنی هست واسه خودش

پ.ن : مجید به عنوان یه حرفه ای که تجربه نرمال و اسپید رو داری توقع ندارم بگی نرمال و اسپید تفاوت اصلیشون فقط توی سرعته.یعنی گندم دادن شگفتی یا همر یا شارژ همر با کتیبه و ... توی این ۲ سرورا مثل همن ؟!!!

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

دوست ندارم درباره گذشته صحبت کنم ولی دوست عزیزمون گفتن توضیح بدم :

در اون سرور لیدر ها زیاد بودن مثل : توتال ساید آقا یوسف .اقا پارسا لاقونچر . اقا سهیل نپی (اگه اشتباه نکنم نپی بود ) . نادر دفکورد(یادم نمیاد اقا ناصر بودن یا نادر ) . و فکر کنم پلنر ساید آقا شاهین شیر کش بود و آقا محمد توهمی که همیشه میگه لیدر نبوده ولی بوده .

در اون سرور بعد کتیبه ها آقا پارسا به دلیل خدمت رفتن . حتی پست ایشون هم تو همون فروم 2 سرور پیش موجود هست که گفتن بخاطر سربازی نمیتونن به بازی ادامه بدن . بااینکه آخر های بازی اومدن و یک پست گذاشتن گفتن مدیریت اس دبل ضعیفه و پلیر های اس دبل بدردنخور هستن . منم جواب ایشون دادم که باعث شد آقا یوسف و محمد توهمی بیان پی وی و بگن که پست پاک کن ولی پاک نکردم و باعث شد بحثی صورت بگیره .

با رفتن اقا پارسا پلیر های زیادی رفتن مثل دفکورد . اقا متین که اکانت خوبی داشتن و ...... (پلیر هایی که رفتن زیاد بودن )

جالب اینجاس ایشون سربازی بودن ولی خبردارم سرور پیش هم شرکت کردن . در کل مهم نیست نمیخوام دوباره بحثی صورت بگیره .

مشکل اصلی ساید اس دبل آقا یوسف نیست . مشکل اصلی اینه هر کسی میاد دونبال لیدری هستن و وقتی 2 تا کار انجام میده منم منمش شروع میشه .

خیلی ها هم خودشونو صاحب اس دبل میدونن . پلیر های اس دبل هیچ وقت زیر یک پرچم بازی نکردن و هر کسی یک تیکه پارچه برداشته میگه این پرچمه منه و بیاد زیر پرچم من .

.

.

دوستان خواهش میکنم گذشته هر کاری کردین فراموش کنید و اینقدر منم منم نکنید . اگر واقعا پلیر هستین این سرور شرکت کنید و خودتونو نشون بدین . این سرور ارزشو داره بیاید و کل توان خودتونو بکار بگیرید .

.

یک سوال از دوست عزیزمون دارم : sarbazne

میشه خودتونو معرفی کنید ؟

.

.

یادمه 2 سرور پیش یک اکانتی بود به اسم گوسفندی که طرف ان ای میگرفت ولی تا اخر سرور خودشو معرفی نکرد و پلیر های ان ای هم ایشون گردن نمیگرفتن . این اکانت هر نوع بی احترامی به پلیر های ساید دیگه کردن . ولی خبری از بن نبود .

• با عرض سلام خدمت دوستان عزیز حاضر در فروم.

تا اینجای کار که فقط تهدید و تهمت و بی احترامی از دوستان شاهد بودیم این تاپیک برای اعلام آمادگی هستش نه برای شاخ و شونه کشیدن برای همدیگه.

دم رفقای همسایدی خودم (جنوب شرق) گرم که همیشه بدون حاشیه و در کمال خونسردی و مهمتر از همه بدون در گیری درون سایدی تو سرور حضور پیدا کرده . امیدوارم این بحثهای فرومی رو که تهش هیچی نیست رو تموم کنید و اینهمه تلاشی که میکنید تا تو فروم فعال باشید رو برای سایدتون تو بازی بزارید تا سرور قشنگتری شاهد باشیم و مطمئن باشید از بی احترامی به هم فقط دیدگاه بقیه دوستان به شما عوض میشه تو پستها اولش اسم طرف رو با کلمه (جان) میارید بعد شروع میکنید به تخریب . ایشالله این بحثها هر چه سریعتر تموم بشه تا بتونیم از فروم لذت ببریم.موفق باشید.

• سلام

اگر سطح شما دو نام آشنا انقدر پایینه که درکی از هماهنگی های قبل بازی ندارند که پاسخی براتون ندارم، ولی اگر تا به امروز در سایدی بازی نکردید که چینش پلیرهای هر ساید بر اساس فاکتور هایی (حداقل 10 فاکتور مهم) جایگذاری شود تا بیشترین سود دهی رو برای ساید و بیشترین لذت رو برای بازیکن یا تیم اکانت داشته باشه که نشون دهنده اینه که شما هر آنچه از تراوین میدونید خلاصه شده در اکانت محوری و نه ساید محوری! به قسمتی که از پست خودم پر رنگ کردم دقت کنید و در ادامه توضیحاتی خدمت تمام خوانندگان فروم بدم.

شمال شرق مانند سرور گذشته همه پرسی خواهد بود و برای تصمیمات ساید جلسات عمومی برگزار میشود. دقیقا مثل سرور گذشته که حتی نظر سجاد هم مهم بود.

بارها و بارها و بارها در همین فروم اعلام کردیم که ساید شمال شرق به هیچ عنوان توتال و یا شورای لیدری و یا حرف اول و آخر رو یکی میزنه نداریم. اینجا همه در حال تلاش هستند برای برد ساید و همه در تصمیمات مهم سایدی در جلسات عمومی (بالای 30 نفر همیشه جلساتمون بوده) که به کرات اجرا میشه شرکت میکنند و بحث میکنند تا اتفاق نظر به مجری های اون بخش سپرده بشه و اجرا بشه... مثلا یکی از عواملی که ما از لول 15 واندرهارو زدیم توضیحات کامل علی و محسن بود که علی برای اولین بار توی ساید ما در کنار ما بازی میکرد! دقت کنید ! برای اولین بار بود بازی میکرد! نظرش رو همه موافقت کردند و اجرا هم کردیم! پس به عبارتی ساید شمال شرق نه صاحب داره! نه لیدر و نه بزرگ و هرچیزی که تو مغز شما میگذره ! نداریم! اینجا سر هرچیزی همه پرسی میشه و مجری ها اجرا میکنند.

دوباره قسمت دیگری از پست رو براتون قرمز کردم. دوباره بخونید:

خیلی از خط مش ها برای ساید و منطقه ها و اکانت ها نوشته میشه. حتی 15 کراپی قبل از اینکه دیده بشه به تیم مربوطه داده میشه. حتی برای جای دیفالت شما برنامه ریزی میشه.

ما به هیچ بازیکنی نمیگیم چجوری بازی کنه! اون به ما میگه چجوری میخواد بازی کنه... دو اکانت هون رو مثال میزنم: مثلا سیروان سرور قبل گفت من میخوام هون خفتور بازی کنم. خوب از زمانی که روی اکانت میتونه بزاره سئوال کردم. مقدار دفاع شخصی که میتونه بزاره پرسیدم و تعدادی که روی اکانت هستن رو پرسیدم و چند فاکتور خیلی مهم دیگه که ترجیح میدم اینجا نگم تصمیم بر این شد که لب مرز 70 شمال شرق و جنوب شرق بازی کنه ! نزدیک به مرکز نباشه. از اون طرف با علیرضا ایران صحبت کردم و از اونجایی که دفاع خوبی داشت وقت خوبی داشت و افشین و علیرضا جفتشون پلیرهای خوبی بودن نزدیک به سه ساید بازی کرد (خاکستری)... هردوشون هم میخواستند جنگی بازی کنند و من و یا کسی ازشون نخواست! خودشون خواستند. فقط جاشون مشخص شد. همین ! این در مورد 15 کراپی ها !

در مورد دیفالت ها هم این سرور نقشه داریم و اینجا گفته نمیشه. حتی چینش دیفالت هامون برای رید بهتر و دفاع دقیقتر و همرهای بهتر هم جاگذاری میشه... چرا میگیم قبلش کسی بیاد وقتی میخواد بازی کنه به ما بگه؟ چون ده مدل بازی هست و ده مدل فاکتور و صحبت... وقتی تمام بازیکن ها جای 15 کراپی هاشون رو میدونن. جای بازیشون رو میدونن. کلونی هاشون مشخصه. سبک بازیشون رو انتخاب کردند و.... یهو یکی به نام مازیار تندر که به هیچکس هیچی نگفته میاد میره 15 کراپی 150% کنار واندر رو که برای اکانت مصریمون گذاشتیم میگیره ما به مشکل و عدم هماهنگی میخوریم ! یا میره مختصات 70 مرز شمال غرب رو که مثلا مجید که یک بازیکن جنگی هست رو اونجا فرستادیم که بشینن با آرگین و علیرضا خفت بزنند رو پر میکنه برای همر اند گیم! اینجا همه چی هماهنگ میشه! اینجا نه صاحب داره و نه رئیس... شمال شرق یا الدرز یا فونیکس یا آریانا یا 3دات یا والس یا هرچیزی که شما اسمشو دوست دارید بزارید... در نهایت رفاقت همه چی رو هماهنگ شده پیش میبریم.

خوب خدارو شکر دوستان جنوب شرق بهمراه پارسا و بعضا دژکوبی ها اعلام آمادگی کردند که به سرور بیان و یک سرور جذاب رو داشته باشیم. تکلیف شمال غرب هم که مشخصه و تیم قدری جمع شده... به نظرم سرور خیلی خوبی میتونه باشه

پی نوشت: بهنام و اشکان بیاید میخوام عسلویه بسازم ازتون... چند سروره مارو کسی نبرده.

پی نوشت: گروه شمال شرق امروز تشکیل شد و در حال تکمیل شدن است. کسانی که میخوان تشریف بیارن در فروم پیام خصوصی بدهند.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام خدمت شما دوست عزیز

بزرگوار شما رو نمیشناسم من

از همین جهت ریپلای زدم آشنا بشیم

اخرین دراکولایی که میشناختم زمان Ir حسین عزیز بود که با بچه های تیم پینوکیو بازی میکردن

بزرگوار اولین کسی که زمان دودستگی در اون سرور اکانتش رو تحویل ساید داد من و تورج و خانومش بودیم و کلا از سرور رفتیم تا باعث و بانی اختلاف بین بچه ها نشیم

هرآنکس که باید بدونه ، میدونه :)

دوست عزیز من تا الان همر رو هم سایدی خودم بلند نکردم

یا نمیشناسی که فرقی هم به حال من نمیکنه

یا میشناسی و خودتو زدی به اون راه :)

منم پرهام رو تهدید نکردم

نصیحتی دوستانه بود که خواست گوش بده نخواست هم به اعماق تاریکی پناه ببره برای من فرقی نداره

پ.ن: بزرگوار من حتی شما رو لایق ریپلی ندونستم میای میگی ریپلی نکن حوصله ندارم؟ 😂الله اکبر

بقول عزیزی مانا باشید

• دوست عزیز مملی

همین الان تصمیم گرفتم با یک تیم کوچولو

شامل

سامان بد بوی

پدرام دراکولا

نیما مسترز

نیما f16

حسام 250 گرم

عرشیا animal

و خودم

برسیم خدمت شما تو شمال شرق

ببینم اونجا هم میای میگی

دوستان ۵۰ تا نامه بدین بگین

اینارو بن کنن؟

نصف جمعیت ایرانو جمع کردین تو شمال شرق

همچنان ترسو و ضعیف

میام خراجمو از رو اکانتت بر میدارم

• ارادت مند

من متوجه نشدم در مورد کدوم سرور صحبت می‌کنید

لطفا رفرنس سرور و تیم حاظر در ساید رو اعلام کنید

من با یوزر دراکولا

سرور ۱ راند ۱

سرور ۲ راند ۱

سرور ۴ راند ۱

به اضافه یه چند تا سرور خلوط دات کام

بازی کردم

شما الان به پرهام گیر دادی در مورد سروری که

خاطر نشان کردی مسئله ای بوده؟

من این چند تا سروری که گفتم باهاش بازی کردم

هم شخصیت و هم بازیش کاملا مورد تاییده

برام عجیبه انقدر همه باهاش خصومت دارن

خیلیا وقتی چندین بار سایدشون به مشکل بخوره

ول می‌کنن میرن ، یه بازیکنم برای درست کردنش

در تلاش هست ، دوستان داخل فروم از این موضوع

باید حمایت کنند

من تاپیک سرور قبل رو میخوندم چندین جا دیدم

در مورد کتیبه فروشی و .... خطاب قرار گرفته بود

ما همچین چیزی ندیدیم ازش

انتظار دارین وقتی تهمت میزنید سکوت کنه؟

که دوستمون برا بن کردنش دنبال امضا می‌گرده؟

حالا کلا مهم نیست

هر کار صلاح می‌دونید انجام بدید

مرسی از شما بابت پاسخ گویی

• سلام دوست قدیمی

خوبی رفیق شفیق؟

اسامی که نامبردی سهله برادر و برای انگشت کوچک محمد علی هم کافی نیست.برو گنده گنده هاتونو هم راضی کن بیار بلکه بتونید فقط به چشم محمد علی بیاید نه اینکه بیاید خراج بردارید.

مجدد میگم اصلا تصمیم به بازی ندارم اما هرکسی بخاد چرت و پرت ببافه برای شمال شرق و Ne Team و ذره ای جفتک پرانی کنه اولین شخص منم که ثبت نام میکنم و به کمک تمام دوستان جمعشون میکنیم.

هرکه دارد هوس کتک خوری بسم الله

ارادت مند همگی

--مجید پرشیا

• به به ببین کی اینجاست!!!

آقا مجید پرشیای بزرگ

پلیر قدر تاپ غارتی

متن قدرتی شما آدرنالین تو بدن من ترشح کرد

یاد قدیما افتادم

به ما قول بازی قدرتی دادن

اصلا چون هوس کتک کردیم امدیم

ما بازکن‌های بی نام و نشونی هستیم

کتک بخوریم مسئله ای نداره