شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• با سلام

در پیام های اخیر فروم ، نکاتی به ذهنم میرسه:

وجود حریف قدر صد البته که بازی را برای ما جذاب تر میکنه. ولی الان در فروم که فقط تاپیک آمادگی برای سرور تابستان هست خیلی زود هست که در مورد متای احتمالی در سرور صحبت بشه. بنظر میرسه خیلی از پلیرها دارن بی وقفه سعی و تلاش میکنند تا جو فروم حاضر به سمت 3 به 1 شدن در برابر شمال شرق بشه. البته این واسه ما خیلی خوبه عملکرد تیم شمال شرق دو سرور قبل که متای 2 به 1 اتفاق افتاد نسبت به سه سرور قبل که جنوب شرق حذف کرد، خیلی خیلی بهتر بود بطوری که همر 25ک کاتای جنوب شرق فقط 1 لول از واندرمون کم کرد. هنوز فونیکس اعلام حضور نکرده ولی پلیرهایی از تیم فونیکس در کنار ما سرور بعدی هستند و در کنارشون از بازی لذت میبریم. هر چند اگر امرداد بیاد مابقی دوستان فونیکسی هم به سرور اضافه خواهند شد.

تیم جنوب شرق همواره نشون داده تیم خوبی بوده. حتی سروری که حذف دسته جمعی کردند قبلش نشون داده بودند پلیرهای قابلی هستند. همانگی خوب و لانچر خیلی خوب. بنابراین بنظرم اینکه پلیرها بیشتر دنبال اومدن امرداد باشند ( که امیدوارم این اتفاق بیفته) بهتره نیم نگاهی هم در قوی کردن ساید خودشون داشته باشند تا بازی جذاب تر بشه. امیدوارم جنوب شرقی ها هم زودتر در مورد سایدشون تصمیماتی بگیرند. تا به الان فقط سنت شکنی برخی از پلیرهای جنوب شرقی دیده شده که در ساید دیگری رجیستر میکنند.

و نکته آخر در مورد صحبت های مملی بود که بنظر سوء برداشت سهوی و یا عمدی انجام شد. چند بار هم پیامشو خوندم خیلی واضح و روشن هست و واقعا این برداشت ها برام عجیبه! کاملا هم مشخص بود کجاهاش صحبت جدی شده و کجاهاش همراه با طنز فاخر.

اینکه شمال شرق چند سرور در کنار هم بازی کرده و به یک هماهنگی در خیلی از امور رسیده. حاصل همین هماهنگی برد در چندین سرور قبلی بوده. خیلی طبیعیه که به همین دلیل باز هم این هماهنگی وجود خواهد داشت چون نتیجه مطلوبی برای ما داشته. حالا اگر پلیری میخواد بیاد شمال شرق و راه خودشو در پیش بگیره راه بازست و جاده هموار.

ولی طبیعتا موفقیت در سرورهایی که پلیر آنچنانی نداره با هماهنگی هایی اینچنینی رخ میده.

پ.ن: تیم شمال شرق در مورد تمامی مسائل از قبل فکر و برنامه داره. 15 گندمی - کتیبه - پلن و ... . دوستان عزیزی که براشون این هماهنگی ها عجیبه میتوانند تشریف بیارند شمال شرق تا لذت ببرند از هماهنگی سایدی در کنار برد شیرین و دلچسب؛ به همراه موهیتو.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود خدمت همگی دوستان

خب ما قرار نبود بازی کنیم ولی ازونجایی که هیچ تیمی تو جنوب شرق اعلام حضور نکرد و با توجه به اعتیاد شدید دوستان که نمیتونستن سرورو از بیرون تماشا کنن...تصمیم گرفتیم باز هم تو جنوب شرق باشیم و در خدمت همگی هستیم...مشت و لگدارو سنگین کنید که کیسه بوکستون داره میاد:)))

از دوستانی که میخوان توی جنوب شرق بازی کنن خواهش میکنم برای هماهنگی بیشتر(و نه به منظور تعیین ارث پدری) با هومن عزیز در ارتباط باشن تا یه حدودی از پلیرا داشته باشیم.

اینم خط امام:

09337280746

پ.ن:بچه های شمال شرق پلیرای تعریفی ای هستن و واقعا خودشونو این چند سرور نشون دادن ولی این حجم از تعریف یه طوریه انگا شبا تو دیسکورد "الله اکبر این همه جلال"پلی میکنن صبحا میان اینور پست میذارن...آقا خوشحالیم که هستید خلاصه.

• با سلام

در پیام های اخیر فروم ، نکاتی به ذهنم میرسه:

درود دوست من

اقا شما تا الان 31 دونه پست گذاشتی 7بار توش از کلمه حذف استفاده کردی.

حقیقت نمیدونم دنبال چی هستی عزیز دیگه خواجه حافظ شیرازیم میدونه جریان اون سرور چی بود نمیدونم شما نفعت تو نگرفتن ماجراس یا واقعا نمیگیرید چی شده بوده؟

راستی رمرای سرور پیش که واسه رکورد و لایک بودو دیدی دیگه؟

پ.ن: امیرعلی زن گرفته تیم ناقصه.. :دی

ارمین خبر خوبو اینطوری نمیدن که... اول به من میگفتی خورد خورد به رضا میگفتم ...بچه از صبح زل زده به یه گوشه یهویی زبونش میچرخه میگه ولی من امشب دوسش داشتم باز ساکت میشه...چکاری بود اخه

• ساید شمال شرق

تیم تندر و وگنس و میم ها و بقیه اعضا سه سرور قبل جز تیم فونیکس که تا اینجا برنده بازی هستیم

ساید شمال غرب با حضور افتحاری مجید اخیل خودش تکی با مولتیاش شمال غرب واسه خودش میکنه اگه تو هر سایدی باشه دوس نداره اقا بالا سر داشته باشه قطعا باید جزوه لیدر ها حسابش کنن دلیلشم شخصیت قوی و عقاید خود را راحت بیان میکند تحت فشار و اجبار دیگران فعالیت نمیکند

ساید جنوب غرب با حضور پرهام و گروهش بلک آرمی معروف به تروریست ها پرچم سیاه وارد بازی خواهند شد

بعد سه سرور یوسف دیگه کاره ای در جنوب غرب نیست و به قول خودش اخرین سرورش هست

واسه اولین بار جنوب غرب با برنامه وارد خواهند شد مگر اینکه همه تروریست ها برن شمال شرق ثبت نام کنن عملیات تروریستی برن

تنها در این صورت است که شمال شرق بازنده خواهد شد وگرنه برنده قطعی شمال شرق هست

ساید جنوب شرق هم با حضور امام بزرگ و اعضا تیمشون

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

اگر امکانش هست یکی از دوستان یک پست بزاره و اعلام کنه کدوم تیم ها اعلام آمادگی کردن و در کدوم ساید ها حضور دارن تا اینجوری معلوم شه کدوم ساید خلوت تر هستش تا بقیه دوستانی که میخوان بیان اون سایدو بالانس کنن.

پست های نامربوط زیاد شده و معلوم نیست کدوم تیم ها حضور دارن .

• درود دوست من

اقا شما تا الان 31 دونه پست گذاشتی 7بار توش از کلمه حذف استفاده کردی.

حقیقت نمیدونم دنبال چی هستی عزیز دیگه خواجه حافظ شیرازیم میدونه جریان اون سرور چی بود نمیدونم شما نفعت تو نگرفتن ماجراس یا واقعا نمیگیرید چی شده بوده؟

آقا فرهاد عزیز سلام.

از اینکه سرور بعدی هم تصمیم به بازی گرفتید خوشحالم . رقیبان تراوینی دوستان ما هستند که براشون احترام و ارزش خاصی قائل هستیم.

من در دو جا نوشتم جنوب شرق حذف کرده، این حجم از ناراحتی شما عجیب نیست! قبلا توضیحات دوستتون را در همین فروم دیدیم من هم هیچ نظری ننوشتم ( مثل پست قبلی) و دلیل این کارتون هم برای من اهمیتی نداشت چه منطقی چه غیر منطقی. حالا اگر دوست داشتید بفرمایید تا نظرمو بدم.

اگر نخوام از این کلمه استفاده بکنم بفرمایید چی بگم که مورد پسند شما باشه ؟؟؟ بگم در جهت اعتراض اکانتهای خودشون را به ناتار تقویم کردند بهتره؟! کوچ نهنگ ها؟!؟ هر چی شما بگی. پست هومن عزیز هم جهت یاداوری :

بارها درمورد حذف اس ای در اون سرور صحبت شده‌ خواستم حد اقل یه توضیح ریز تو پرانتز بدم برای بار اخر که ایشالا پروندش بسته باشه.

حقیقتا هیچ بهانه ای در کار نبود کما اینکه شما خودتم چندین سرور رو به روی ما بازی کردی و کم و بیش اخلاق مارو میشناسی. بوده سرور هایی که شرایط از اون سرور هم بدتر بود و ما ادامه دادیم تا اخر. همون سرورم تا جایی که بودیم سعی کردیم بازی قشنگی داشته باشیم و پلن هایی زدیم که مسلما به هیجان بازی کمک کرد. حالا نتیجه خیلی مهم نبود مهم لذت از بازی برای ۲ طرفمون بود.

اما داستان حذف در واقع مطلبیه که دلیل اصلیش خود باگ نبود بلکه نحوه برخورد عزیزانی که باید این باگ رو رفع میکردن (متوجه منظورم هستید دیگه) با این مطلب بود.

راستی رمرای سرور پیش که واسه رکورد و لایک بودو دیدی دیگه؟

بله بله خیلی هم با دقت. اتفاقا بر عکس شما، من خیلی دقیق پست و روند سرور را دنبال میکنم و میکردم. رجوع کنید به فروم سرور قبل شاید باورتون هم نشه لایکتون هم کردم!!

از دو سرور قبل هم یه چیزایی یادم میاد. اون موقع که 25 ک کاتا خورد به دیوار ان ای بعدش جنوب شرق همر واندر زن دیگه نداشت درسته؟؟ یادتون هست؟!

ولی همون موقع 4-5 تا بیگ همر رمر داشت. کدوم اکانت بود که واسه گرفتن رنک همرشو زد به مازیار؟!

در حالیکه شمال شرق با اینکه نسبت به شما واندر بیشتری میزد ولی بازم همر داشت.

آیا این تفاوت به این خاطر نیست که داشتن رنک برامون کمترین ارزش را داره؟ پس اینکه میگن جنوب شرق فقط برای رنک گرفتن بازی میکنه (رمر توتن) با این حرف شما جور در میاد و درسته ظاهرا!!

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• یعنی خاااااااار گلای تراوین رو سافیدم که تو باید بیای واسه من پیام بزاری

یه دیفالت از ما زدی هنر کردی پشت بندشم دیلیت اکانت کردی

کل پلنت این بوده ک ساعت 5 صبح کلین کردی 7 صبح چیفرت خورده حالا اینکه ما کار زندگی داریم و شب کسی رو اکانت نیست دیگ تقصیر خودمونه اما نرو بگو من پلیر بودم چیف زدم -اون موقع ک من مثل تو الاف بیکار بودم همه ازم حساب میبردن داداش

دیگ واقعا داره حالم از فروم به هم میخوره از هر 10تا پست 11تاش مال توعه

• سلام و درود به شما دو تا ساکنین امرداد

الآن یعنی قراره این سرور بازی کنید ؟

اگه دفسازی که گاهی فروم هم بنویسه لازم داشتید یه پی.ام بدید .

خوش گذشت

• درود مجدد

من در دو جا نوشتم جنوب شرق حذف کرده، این حجم از ناراحتی شما عجیب نیست! قبلا توضیحات دوستتون را در همین فروم دیدیم من هم هیچ نظری ننوشتم ( مثل پست قبلی) و دلیل این کارتون هم برای من اهمیتی نداشت چه منطقی چه غیر منطقی. حالا اگر دوست داشتید بفرمایید تا نظرمو بدم.

ببینید

حقیقت من هر سری پست های شمارو نگاه کردم یه فیدبکی زده بودید به اون جریانات حذف

برای همین هم بهتون گفتم

توضیح هومنم باز برای کاوه بود که گریزی به اون سرور زده بود

من کلا ادم ساده ایم...تو نگاه اول حرفای ادمارو بی منظور میگیرم و خیلی لایه بندی نمیکنم مفاهیمشو...برای همینم منظورم این نبود که از حذف استفاده نکنید...نیتم این بود که اگر حرفاتون از عدم آگاهیه اطلاع رسانی کنم:) و همچنین یه عزیزی که نه سر پیاز بود نه ته پیاز تو جریانات اون سرور، فتح الفتوح حذف جنوب شرقو برای خودش میدونست...خواستم به بهانه ی پست شما این پروندرو هم ببندم .

حالا باز اگر شما بعد از این پست هم دوست داشتید میتونید مبدا تاریخ رو حذف اون سرور ما بذارید و بگید در سروری که جنوب شرق حذف کرد،یا سرور بعد از حذف جنوب شرق، و یا از سرور نرمال به عنوان اخرین سرور قبل از حذف جنوب شرق یاد کنید دیگه مختارید...من خیلی اهل کل کل نیستم ...اگرم بودم همونطوری که مستحضرید اینقدر تاپیک مزین به رنگ سبز و عده ای سرباز گمنام هست که از خیر کلکلش میگذشتم تا وقت خودمو شمارو نگیرم ...خلاصه که خیره انشالله.

از دو سرور قبل هم یه چیزایی یادم میاد. اون موقع که 25 ک کاتا خورد به دیوار ان ای بعدش جنوب شرق همر واندر زن دیگه نداشت درسته؟؟ یادتون هست؟!

اون موقع هم من شمارو لایک کردم:)

متاسفانه اون سرور کامل نبودم، خیلی توی ریز جزییاتی که میگید نیستم ولی خودمو برای تبریکات به شما رسوندم چون عملکرد اون سرور شما ...هر چند رقبای مقابلتون کامل نبودن کم نقص بود.

آیا این تفاوت به این خاطر نیست که داشتن رنک برامون کمترین ارزش را داره؟ پس اینکه میگن جنوب شرق فقط برای رنک گرفتن بازی میکنه (رمر توتن) با این حرف شما جور در میاد و درسته ظاهرا!!

تو این که حرف شما در مورد تیم خودتون درسته شکی ندارم...ولی اینکه اون سرور اون نوع از همری که مد نظرتونه توی جنوب شرق کم بود رو به رنک همر ربط بدید مخالفم کما اینکه توی سرور قبل اصلاح شد ...به هر حال همه ی ما در حال تکاملیم و چه بهتر که عیب هامونو کمتر کنیم:)

در هرصورت امیدوارم سرور خوبی باشه...به ما هم آسون بگیرید...نصفی که نیستن نصفیم خستن :D

ارادت

• کل پلنت این بوده ک ساعت 5 صبح کلین کردی 7 صبح چیفرت خورده حالا اینکه ما کار زندگی داریم و شب کسی رو اکانت نیست دیگ تقصیر خودمونه اما نرو بگو من پلیر بودم چیف زدم -اون موقع ک من مثل تو الاف بیکار بودم همه ازم حساب

طرف میگه ساعت ۵ صبح کلینش کردیم

ساعت ۷ صبح چیفش کردیم

ساعت ۱۱ ۱۲ شب هم لانچ کردیم

اولا در مفهوم بیکار باید خدمتت عرض کنم

که من همراه نیرو و چیفر شخصا خدمتت نرسیدم

لانچمو زدم گرفتم خوابیدم

ضمن اینکه هم سنت از من کمتره

و هم کاملا مشخصه که نهایتا یه جا کارمندی یکی دیگه رو داری می‌کنی

اولین جایی که اسمتو شنیدم اسپید ترا بوده

اون موقع که ما تو هر سایدی بازی می‌کردیم

لیدر ساید بودیم

تو تیله بازی می‌کردی

این سرورم باز میام چیفت می‌کنم

پ.ن : فشار خوردگان

• ایرج تو بیارشون بعد برو پیش پرهام بازی کن تنها نباشه یکمم نصیحتش کن از همونا که مارو میکردی با اون لحن شیوات شاید اینم مثل ما به راه راست هدایت شد:)

اینجوری شاید یکم قلقلک شدیم اومدیم وگرنه در همین 2 3 تا پست کافیه :)

• خب اولا که گفتی شما 10خونگی من بودید پس اتک ساعت 11 شب لانچ نشده بود البته حق داری چون تو اصلا لانچر پلن نبودی اصلا اون تیمت حسابت نمیکد به جایی ک بخواد در جریان بزارتت

دوما باید بهت بگم که من خیلی سنم از تو بیشتره در حد من نیستی

از مجید اخیل-شاهین-ناصر-میلاد آنریتد -هاج ابراهیم همون حاجی قدیمی بپرس بگو میلاد تگزاس چه زمانی بازی میکرد البته اکثر قدیمیا منو به اکانت نکبت میشناسن

ته تهش سن عددیت 20 باشه

سن مغزیت 5.6

• احتمالا باز هم با کسی متا نکنیم. کلا حال میکنیم تک به سه بزنیم.

بنظر میرسه خیلی از پلیرها دارن بی وقفه سعی و تلاش میکنند تا جو فروم حاضر به سمت 3 به 1 شدن در برابر شمال شرق بشه.

خیلی از پلیر ها پلیر هایه خوده ان ای هستن کسه دیگه ای چیزی نگفته که ?(

ولی همون موقع 4-5 تا بیگ همر رمر داشت. کدوم اکانت بود که واسه گرفتن رنک همرشو زد به مازیار؟!

ارادت

جاوید

همری هم که خورد به مازیار سر توافقی که با محمد علی داشتیم و خاستیم زودتر واندر 100 شه رو واندر نخوره رمر نبود کاتا بود که چون رم نداشت همر ده مازیار صفر نشد

و رنک کاتاها هم بیشتر از رمرا بود همون سرور که بی تجربگی خودمون بود از دف واندرتون و عدم تعهد اسدبل به یک سری کار ها که دیگه گذشت

اون سرورم تعداد واندرزن اس ای اگه بیشتر نبود از ان ای کمتر نبود تا جایی که یادمه ولی بخاطر دف زیاد تاثیر واندرزنا کم بود

• خب اولا که گفتی شما 10خونگی من بودید پس اتک ساعت 11 شب لانچ نشده بود البته حق داری چون تو اصلا لانچر پلن نبودی اصلا اون تیمت حسابت نمیکد به جایی ک بخواد در جریان بزارتت

دوما باید بهت بگم که من خیلی سنم از تو بیشتره در حد من نیستی

از مجید اخیل-شاهین-ناصر-میلاد آنریتد -هاج ابراهیم همون حاجی قدیمی بپرس بگو میلاد تگزاس چه زمانی بازی میکرد البته اکثر قدیمیا منو به اکانت نکبت میشناسن

ته تهش سن عددیت 20 باشه

سن مغزیت 5.6

مثل بچه ها صحبت می‌کنی که میگن بابای من

۲ تا ماشین داره :دی

بالاخره لانچر من نبودم؟

تو اون دهکده چیزی نبود؟

تایماش گپ داشت؟

اراجیف رو تبدیل به ریسمان کردی

بچه جون دقیقا اون سری لانچایی که من زدم

شما لینکشو تو فروم ندیدی

چون چیف کردن نکبت هنر نیست

با این لیست اسامی که گذاشتی فروم ترک خورد

دوستان زحمت بکشید به نکبت بازی احترام بگذارید

الان گوشات داغ کرده

کیبورد رو داری می‌کوبی تو صورتت

اشکال نداره خودتو ناراحت نکن

باور کن اگر میدونستم گریه می‌کنی

دستم میشکست چیفت نمیکردم

• داداش اینایی که میگی نفری یه اکانت میکشن یا 5 نفر 120 تا؟ اگه فیلم هندی قراره باشه نیایم از الان :D

خدا از نمکی کمت نکنه

اگه چند تا پلیر مثل شما توی سرور باشن پلیرای مولتی باز هم به مولتی احتیاجی پیدا نمیکنن اما چه کنن که سرور خلوته

• اونایی که منو میشناسن میدونن من بیخیال ترین آدمی هستم ک تراوین بازی میکنه

واقعا خیلی لو اسکیل هستی

اراجیف هم اون حرف هایی هست که زنگ میزنی ی ساعت پشت تلفن میگی مودب باش کم سن سال

آدما تو فشار شخصیت اصلی. و خانوادگیشون رو نشون میدن

تو شخصیت خانوادگی شما هم از الفاظی که استفاده کردی استفاده میشه مشخصه

ته جمله هم میگی‌مودب باش :دی

من تماس گرفتم گفتم یوسف میگه میلاد به خاطر من میخواد بیاد جنوب غرب

تو گفتی یوسف گیر داده که تورو خدا بیا جنوب غرب

از اینجا تناقض حرفای یوسف درومد

در انتها بهت گفتم باهات مشکلی ندارم

کل کلی باهات ندارم

در حد و اندازه کل کل نمیبینمت

دوست دارم دست نوازش به سرت بکشم

و زیر پرو بال خودم بگیرمت

بهت بازی یاد بدم

بلکه قدر دان باشی

حالا نمیدونم شما پشت تلفن چیکار می‌کنی

ولی ما حرف میزنیم

پ.ن: نوشابه هم خانواده داره

ننگ بر تو

پ.ن: جوجه نوب هی میگه این میشناسه اون میشناسه ، کلا سنگین ترین تارگتی که این سرور زدی

لانچ کتیبه از روی ناتار بوده که اونم ادریس زده

مسئولیتت توی ساید و اکانت پاک کردن گزارشات و نامه بوده

لطفا زیپو بکش برو پی کارت

• حق با تو هست ما نوبیم و شما پلیر با ادب با خانواده

حق با یکی از دوستان هست

حکایت کسی با روباه

که میرن پیش شیر

روباه میگه شیر الان شبه من هرچی به خر میگم قبول نمیکنه

شیرهم میگه روباه ببرید زندانی کنید

که دیگ با کسی بحث نکنه

یا علی

شما بهترین پلیر تراوینی

خدانگهدارت باشه

• ساید جنوب غرب با حضور پرهام و گروهش بلک آرمی معروف به تروریست ها پرچم سیاه وارد بازی خواهند شد

بعد سه سرور یوسف دیگه کاره ای در جنوب غرب نیست و به قول خودش اخرین سرورش هست

واسه اولین بار جنوب غرب با برنامه وارد خواهند شد مگر اینکه همه تروریست ها برن شمال شرق ثبت نام کنن عملیات تروریستی برن

تنها در این صورت است که شمال شرق بازنده خواهد شد

عرض سلام و آرزوی سلامت جان

از بچه های شمال شرق کسی هست که این دوست عزیزمون رو بشناسه؟

احساس می‌کنم که این آیدی فیک هست

اما

سالهاست که به دلیل تحصیل و گرفتن تخصص

نرسیدم بازی کنم ، فکر کنم ۱۰ سالی شد

دورادور همبازی‌هامون رو دنبال می‌کردم

و باهاشون صحبت می‌کردم در مورد شرایط Sw

یه چیز عجیبی که بهش برخوردم همین لیدری

آقای یوسف و آقای علی تو سرور گذشته بود

لیدر در معنای واقعی کسی هست که بازیکن

ازش پیروی می‌کنه ، پس لیدری توسط بازیکنان یک ساید انتخاب میشه ، اما بعضی از دوستان

خودشون ، خودشون رو برای ساید انتخاب کردند

این سرور تنها درخواستی که من از پرهام گرین

برای پیوستن دوباره به جنوب غرب داشتم

این بود که اینگونه افراد به بهانه های مختلف

وارد عرصه سیاست بازی نشوند

طبق آخرین گزارشات آقای یوسف اعلام کرده بود

که این سرور به عنوان یک بازیکن معمولی به جنوب غرب می‌پیونده ، اما طی ۲۴ ساعت با یک تصمیم

گیری عجولانه و غیر منطقی اعلام جلسه کرد

اون هم در گروه بلک آرمی

که البته منجر به این شد که عذر این دوست

عزیز رو از مجموعه بلک آرمی بخوایم

البته که ما استقبال می‌کنیم از پیوستن

دوستان جدید و قدیمی در جمع جنوب غرب

ولی از علی آقا و آقا یوسف درخواست می‌کنم لطفا به خودتون و دیگران احترام بزازید

و بیخیال لیدری بشید چند سرور بودید

کوچیکترین بازخوردی نداشتید

این تنها راهی هست که داخل جنوب غرب بازی کنید

دوباره دنبال لیدری هستین که چی؟

دنبال اسم و رسم هستین؟

• ایرج تو بیارشون بعد برو پیش پرهام بازی کن تنها نباشه یکمم نصیحتش کن از همونا که مارو میکردی با اون لحن شیوات شاید اینم مثل ما به راه راست هدایت شد:)

اینجوری شاید یکم قلقلک شدیم اومدیم وگرنه در همین 2 3 تا پست کافیه :)

لطف داری ما کی باشیم نصیحت کنیم.. اون لحن شیوا هم کلا مدل حرف زدنم هست. خیلی‌ها خامِ همین کلامِ من می‌شن فکر می‌کنن من کاره‌ای هستم واقعا :دی

من دوستانم رو میارم: محمد موکسی و پیمان کینگ هکتور. تیرداد هم که داره میاد دیگه چه شود..

خودم هم با آبروی نژاد رومن که قدرت تخریب کاتا رو هم بلد نیست می‌ریم خاکستری به عنوان ساید ششم (ساید پنجم هم مجید آخیل هست به تنهایی)

من و مرید پیشوای جهانیان، شما همه. چطوره بهنام؟ D:

حاجی هستی این سرور ؟

سلام بر شما. خوشبختانه خیر..

صرفا علاقه داشتم در فروم سراغی از دوستان و عزیزان بگیرم، که متاسفانه سطح فروم به شکل باورنکردنی مبتذل و زشت شده. حقیقتا به پوچی رسیدم.

• اینجاش ولی برام سوال بود همیشه شما کدوم طرفی

زنجیر زن حسین بودی یا شیپورچی یزید؟

حالا یکبار برای همیشه روشن کن حاجی

البته واسه من که تاپیکای سال 99 رو خوندم روشنه

خصوصا صفحه آخرش :D:D:D

من نمیام ، تو بیا...

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط F16 ().