شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• تو تیکه پست منو کات کردی ریپلای کردی جواب دادی بعد میگی منظورت یکی دیگه بوده چرا خودگیر من فعال شده

ایلیا جان بازهم تکرار میکنم درسته در برابر پلیرهایی مثل شما من چیزی واسه ارایه ندارم ولی اینقدر نوب نیستم که ندونم واحه های خشت و آهن و باید بزنم که لاست کمتری بدم شما واحه خشت . اهن هم نمیزدی چه 7 خونه چه 14 خونه باشه شما مولتی نمیزدی چی بگم

در مورد نامه های اکانت اون نامه ها که فارسی نوشته منم اونایی که فینگلیش آرمینه از اول هم شما با آرمین نامه نگاری میکردی تا اون نامه ای که فارسیه من اومدم گفتم خودتو معرفی کن شب هم بابت صفر کردن بهت تبریک گفتم

در مورد گلد من اصلا با شما صحبت نکردم که بگم 10 یا 100 آرمین با شما صحبت میکرد چیزی که به من گفت دفعه اول تقاضای 50 ک داشتی بعد شد 100 ک و دیروز شد 150 ک

بعد پلیری که قراره داخل یه ساید بازی کنه مگه واسه من بازی کنه که فیری بازی کنه یا پولی واسه خودش بازی میکنه که لذت ببره

یادمه زمان آی آر اکانت های خوب اکثرشون گلد ساپ داشتن طرف آرزوش بود فقط اسمش به عنوان پلیر بخوره توو پروفایلت کل گلد اکانتتو از اول تا اخر سرور بده اینجا برعکس شده باید گلد بدی تا بیان کنارت :d

دوست عزیزی که نمیشناسمت ریپلات نمیکنم من سرور 25 ایکس گفتم ایلیا پدیده اون سرور هستش پدیده اسمش روشه یعنی نوظهور داخل فوتبال پیام صادقیان یه فصل پدیده لیگ شد ولی چون حنبه نداشت و جوگیر شد فنا شد رفت حالا من چون گفتم پدیده هست میخواستم ازش سواستفاده کنم؟

پلیری که گلد میگیره نوب محسوب نمیشه ولی توو بازی آدم اونی محسوب میشه که گلدشو داده حتی پست فروم هم بدون اجازه اون نباید بذاره پس حواستون باشه وقتی گلدتونو یه نفر دیگه داد اون واسه شما تعیین تکلیف میکنه نه شما واسه اون

• هنوز سرور شروع نشده اینا دنبال 3ب1 هستن خدا اخر عاقبت بازی رو بخیر کنه :saint::saint:

اولا دلیل 3ب 1 هیچ ربطی به پست های رضا یا هیچ کس دیگه ای نداشت بهتره بگید به جز 3به 1 نمتونستیم کاری بکنیم سایدی که 6تا واندر همزمان میزنه و 90میل روی واندرش دف هست رو که نمیشه زد درسته ؟؟/؟

نکته بعدی این که تیم حاضر اون موقع ان ای اگر میخواستین بازی ببرن که کتیبه استحکام یونیک پس نمیدادن

کتیبه رو پس دادن تاساید مقابل حذف نکنه بمونه که بازی جذاب بشه این توی جلسه گفتن و همه بچه ها حضور داشتن

پست های داخل فروم هست که مگفتم میخوایم حذف کنیم

در هردو صورت داستان فکر نکنم به کسی این داستان ربط داشته باشه

پ.ن . سورنا بلاخره رسیدم چقدر دوربودین شما ^^ رضا گارد تف کرده رو چادر نامرد:D:D:Dمیله چادر هم برداشته رفته وسط بیابون حیرونمون کرده لعنتی :(:(

سرور خوب و به یاد ماندنی رو برای هر 4ساید ارزومندیم <3

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• منم هیچی برا ارائه ندارم دلبندم. درخت هرچی قد میکشه..

لذت بازیم میبریم هرکی دیده برده خیالت نباشه.

• سلام و احترام ؛

سرور هم اکنون آغاز شد

میتوانید به مبارزه بپردازید .

لینک سرور :

Tx2.Speedtra.com

این تاپیک هم اکنون غیرفعال میشود و برای بحث و گفتگو میتوانید به تاپیک نقد و بررسی مراجعه کنید.

با آرزوی موفقیت برای بازیکنان عزیز

مدیریت اسپیدترا

• Admin

Closed the thread.