شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام رفقا

این سرور ۲۰۰ هم طبق قولی که داده بودیم ne دو تیم شد و زد و خورد داخل ساید داشتیم و تیم برنده اومد ۳تا ساید دیگه رو زد

شاید باید یه پلن دیگه ایی چید برای این سرور

الان تنها راه حل منطقی که به ذهنم میرسه اینه که سرور پنجشنبه استارت بخوره ولی بچه های ne از روز ۳۰ سرور ثبتنام کنند احتمالا توازن برقرار بشه

پنجمین سرور وینر برای ش ش با این تیم

• (خفت همرهای ایلیا وقتی آف بود و پیام دادن به من که توام بیا بزنش اگه نزنی الان بعدا همه مون رو میزنه)

من نمیدونستم سرور فانو یه سری ها اینقد جدی گرفتن و جو گرفتتشون:D

اول از همه آفرین بهت که توو سروری که کلا 4تا اکانت همر میکشید همرت رنک2 شد:D رنگ همر رنک دار و تاپ هم دیدی

دوما سرور اسپید بالا که فاصله این ساید با اون ساید 5 مین هم نمیشه چیزی به اسم ساید وجود نداره معمولا تیمی میان بازی میکنن میزنن توو سر و کله هم و تموم میشه میره

در مورد خفت همرهای ایلیا ظهر پنجشنبه آرمین یکی از واحه هایی که مشترک بود بین کپ ما با مولتی مصری ایلیا گرفت که بعد ایلیا اومد با اکانت اصلی زد کپ و صفر کرد که از همون جا نامه نگاری شروع شده بود و ایلیا خودشو معرفی نمیکرد میگفت باید بشناسی نیازی به معرفی نیست :D

بعد ازظهرش هم امید ویسپ نامه زده بود دیگه نمیخوام بازی کنم پسورد اکانت فرستاده بود که ارمین گفته بود بزن به اکانت skin که امید یه خفت کوچیک زده بود.خلاصه پنجشنبه شب بود و آرمین مهمونی بود به من گفت حواست به اکانت باشه منم در مغازه بودم 1 ساعتی سرم شلوغ شد آف بودم اومدم دیدم از 7تا دهکده 6تاش نیست صفر شده در حال نامه نگاری و تبریک گفتن با اکانت skin بودیم که آرمین با ادریس اینا زده بودن همرهاشو خفت کرده بودن تا اینجا هنوز خودشو معرفی نکرده بود بعد خفت ها اومده بودن دیسکورد مشخص شده بود اکانت skin ایلیاس

حالا شما میگی اون که زده ما ان بودیم ادریس زده اون اف بوده تراوینه دیگه زد و خورد داره

حالا بریم سر بحث مولتی که ازش بیذاری:D:D

میدونی چرا حالت از مولتی بهم میخوره؟ چون پولشو نداری نمیتونی هزینه کنی هنوز پول توو جیبیتو بابت میده تا دیروز دوال حسین تی ان تی بودی بهت گلد و وی پی اس میداد داشتی واسه حسین مولتی میکشیدی حالا میتونی بری واسه ایلیا مولتی بکشی

چجوری ایلیا که داری از دکلش بالا میری با 19تا دهکده 30.40 برابر نفر دوم رید میزنه بدون اینکه تاپ هجوم باشه ادریسی که با 58تا دهکده رنک 1 پاپه همر میکشه همر های ایلیا میشه سالم واسه ادریس میشه مولتی :d

بحث واندر و قول و قراراتونم هم من در جریان نیستم آرمین خودش توضیح میده

پ ن:آرمین مگه نگفتم کودک آزاری کار زشتیه :d

• در مورد اینکه میگی نمی‌دونستین ایلیاست:

در مورد دوال حسین بودن، حسین رفیق منه اگه روزی درخواست کنه که دوالش باشم صددرصد این کار رو براش میکنم اما ازش درخواست میکنم بیاد اینجا و اعلام کنه من کدوم سرور دوالش بودم. اگه منظورت اولین راند ۲ایکس بود. من و حسین باهم پلی میدادیم که بعد از اینکه جنابعالی و رفقا رفتین زیر چادر زئوس ترجیح دادم ساید و اکانت رو ترک کنم تا اینکه همچین ذلتی رو بپذیرم.

در مورد نداشتن پول مولتی و جیب بابا، امیدوارم برای هیچ‌کسی پیش نیاد. پدرم رو از دوران راهنمایی از دست دادم و تا امروزی که نزدیک ۳۰ سالمه روی پای خودم بودم. پس ویژگی‌های خودتون رو به بقیه برچسب نزنید. ترجیح میدم پولم رو روی گیمی خرج کنم که بازدهیش چیزی غیر از خودنمایی توی جمعی باشه که نهایت افراد فعالش ۳۰۰ نفر هم نمیشن. همه همدیگه رو میشناسن. هم شخصیتا و هم ذاتا. پس با ذات کثیف هرچقدر هم خرج کنی و‌ گنده بشی توی این جامعه محدود باز هم همون شخص قبلی هستی.

نمیخواستم بحث رو گسترده کنم و پای تو رو هم باز کنم به بحث ولی متاسفانه مجبورم بگم نه تنها آرمین توی این سرور هیچ‌چیزی برا ارائه نداشت بلکه جفت شما باهم هیچ‌چیزی برای ارائه نداشتین. سرور اسپید بالا و تیمی بود برای زد و خورد؟ میشه چنتا گزارش از اون زد و‌ خوردهارو بذارین ما هم در جریان باشیم؟

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• نعمت جان من نمیدونستم پدر در قید حیاط نیستن در این مورد عذرخواهی میکنم

در مورد اینکه ایلیا بود یا نه خود ایلیا در جریانه چون اون نامه نگاری میکرد

سرور اسپید بالا فانه و من هم فان اومده بودم 2.3 روزی بازی کنم برم اگه میخواستیم جدی بازی کنیم با مولتی میومدیم نه تک اکانت بعد ارمین با ادریس اینا موندگار شدن ادامه دادن

سرورهای ای ار و یه دونه شات نکه نداشتم بعد از سرور فان گزارش سیو کنم؟کلا دوران من توو تراوین تموم شده دیگه هم چیزی برای ارایه ندارم فقط یه توضیح ریز دادم واسه کسایی که اون سرور بازی نکردن در جریان باشن

• گریه نکن امیر رول بلک یه سرور ران کرده؛ میگم ۵ میل گرزی بهت بده بزن به ناتار لینکش و قاب کن بزار اینور اونور یه کپیشم بزار بغل تختت ..:دی

در ضمن یاد بگیر پیامای خصوصی افراد رو جایی نزاری چون یه جور جرم محسوب میشه؛ باسه شما مولتی بازی کثیفه ولی اسکرین گذاشتن از پیام خصوصی تمیزه!!

• سلام دوستان

بنظرم درست نیست که شات پیام شخصی رو تو فروم بزارین اگر مشکلی هست میتونید برید همون واتساپ حل کنیدش فکر نمیکنم اینجا کسی دوست داشته باش بدون بین شما چی گذشته🤔

و راجب مولتی بازی هم بهتر اول از خودمون شروع کنیم خود من به شخص وقتی لیدر بودم پلیرام که مولتی داشتنو مینداختم بیرون صفر میکردمشون و الان هم که به عنوان پلیر کنار شما هستم حتا اگر ببینم لیدر مولتی داره همرمو روش بلند میکنم.

شمام اگر مرد عمل هستین اول از خودتون، رفیق هاتون، سایدتون و لیدر هاتون شروع کنید با پست گذاشتن تو فروم مشکلی حل نمیشه.

• من عقده چیزی قاب کردن داشتم زرتی نمی‌پریدم تو فروم خودنمایی کنم‌. پست ۱۰۰ کردن بذارم. انقدر برام بی‌اهمیت بود که حتی نپرسیدم کدوم اکانت قراره واندر اصلی بشه!

با همون فحشی که آخر تماس گروهیمون دادی هم شخصیتت رو نشون دادی هم فشاری که بهت وارد شده بود از حرف‌هام.

در مورد نشر پیام خصوصی، میتونی بری شکایت کنی. همونطوری که میتونی مولتی بکشی.

شعور و شخصیت من توی شات معلومه؟ یا شعور کسی که میدونه یه اکانت آفه و توی ساید خودشه و میخواد خفتش کنه؟

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام

به همه دوستان شمال شرقی بابت 100 شدن واندر در 2 سرور متوالی اسپید بالا

(25 و 200 ایکس)خسته نباشید میگم.

جنابعالی همراه ادریس خان لول به لول به هیجان میدین بالا که 100 بشه تا بقیه نتونن لانچ کنن.

هدف ما 100 شدن واندر شمال شرق بود و بس. با کسی هم خصومت شخصی نداریم که بخوایم همرش ترشی بشه یا نشه.

چند روزه نخوابیدید مغزاتون ارور داده :D به حرمت واندرایی که باهم 100 کردید دیگه بحث رو ادامه ندید لطفا. ;)

پ.ن 1 : در هیچ سرور با هیچ سرعتی تیم هولدری مسئولیت ترشی شدن یا نشدن همر را بر عهده ندارند.اگر اشتباهی شده بهتره در آینده دنبال راه حلش باشید ن اینکه دنبال قاتل بروسلی بگردید.

پ.ن 2 : از کسی اسم نیاوردیم که خدای نکرده کسی جا نمونه .

پ.ن 3 : چندین سرور 100 شدن واندر برای 3 ساید دیگه آرزو شده، بعدش بچه های ما نا شکری می کنند :rolleyes:

پ.ن 4 : سرور 2 ایکس در یکی از ساید های شمالی حضور خواهیم داشت. (جزییاتش بمونه واس بعد)

موفق باشید

ادریس ناتار

• 😂😂😂😂😂😂

آقا جان ادامه دادن این بحث داخل فروم جایز نیست.

واندر کلین بود میزدم ولی استخون همو نمیخوریم پا حرفم موندم. تهش گفتم جمع کنن یجا :دی

شمام شیطنت کردید خودتون میدونید هرکی 0 شد حقشه

درکل حق با نعمته ولی اسپید بالا واسه حاشیه نیست جمع کنید مسخره بازیو

شما آدمای با سابقه و باشعوری هستید

این وسط بچه های دیگم تایم گذاشته بودن حق تو ذوق زدنشونو نداشتید

حالا یا اینجا یا پیوی از دلشون در بیارید

خطاب به اونی که قبل 100 ناتارارو کلین میداد :دی

زرنگ آفتابست عزیزم :)

چجوری ایلیا که داری از دکلش بالا میری با 19تا دهکده 30.40 برابر نفر دوم رید میزنه بدون اینکه تاپ هجوم باشه ادریسی که با 58تا دهکده رنک 1 پاپه همر میکشه همر های ایلیا میشه سالم واسه ادریس میشه مولتی :d

بحث واندر و قول و قراراتونم هم من در جریان نیستم آرمین خودش توضیح میده

پ ن:آرمین مگه نگفتم کودک آزاری کار زشتیه :d

مجید دلبندم سخت در اشتباهی

کسی ازما بالا نرفت بچه ها به اراده خودشون اینجان

همش تاپ هجوم بودیم ما

رو واحه تایم حمایتم حتما مولتی زدم؟:دی

بعدم این 2 ساعت اخر نشستم اکانتارو کلین دادم ریدم شد مجموع نفر دوم سوم چهارم پنجم ضربدر 2 ...

بلاخره یا باس پاپ بزنی یا غارت :) که خوب پاپ 3500 گلد میداد :دی

• سلام

چند صفحه آخر تایپک اعلام آمادگی سرور ۲x رو خوندم چیزی جز اسپم ندیدم

یکی از دوستان که اطلاعات داره لطف میکنه یه آمار کوچیک از وضعیت تیم ها و سایدها به ما بده ببینیم کجا بازی کنیم بهتره !

همیشه ne بازی کردم ولی جذابیت سرور برامون مهم تره پس قطعا جایی که اوضاع بازیکناش خوب باشه نمیریم

وقتی برنده می شوی . نیازی به توضیح نداری! وقتی میبازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

• سلام و درود دوستان گرامی

امیدوارم حال همه عزیزان خوب باشه و در کمال صحت و شادکامی به سر ببرند. عزیزان سرور جدید کم کم داره شروع میشه و باید به جای کل کل و بحث؛ همه وارد گود بشن و در عمل نشان بدن چه کاره هستند.

تیم تایگرز این سرور در جنوب غرب استارت خواهد زد و دست همه دوستانی که در این ساید باشند را می فشاریم و امیدوارم در سرور جدید رفقای خوب جدید پیدا کنیم و با دوستان قدیمی مرور خاطرات کنیم.

عزیزان فارغ از تمام بحث ها؛ تراوین یک بازی هست و به هیچ وجه ارزش توهین و بی احترامی به کسی رو نداره. همه ما رفیقیم و ممکنه سرور بعدی در کنار هم بازی کنیم. پس در عین رقابت و کل کل سالم؛ حرمت جمع حاضر و رفقامون رو باید نگه داریم. امیدوارم قبل از همه خودم بتوانم در عمل اینگونه باشم.

پ.ن۱: مصطفی فلفلی جنوب غرب منتظرتم.

پ.ن۲: نوری شنیدم شبانه از مرز رد شدی D: کجا چادر زدی؟

پ.ن۳: کسی از اشکان سرلشکر خبری نداره؟

• یکی از دوستان که اطلاعات داره لطف میکنه یه آمار کوچیک از وضعیت تیم ها و سایدها به ما بده ببینیم کجا بازی کنیم بهتره !

اجازه بدید من این دوستمون را یکم راهنمایی بکنم ثواب داره

ببین برادر شما اگر میخوای جایی بری که اوضاع بازیکنش خوب نباشه اصلا به شمال شرق لحظه ای هم فکر نکن. توی این ساید بخوای ثبت نام بکنی سیستمش ارر میده که جا نیست باید بری تو لیست ذخیره. ما توی شمال شرق برای همه پست ها پلیر داریم. مثلا کسی داریم که به امور خیلی جزئی ساید رسیدگی میکنه. گردن گیر داریم هر جا هر خرابکاری شد اون فرد میاد جلو میگه تقصیر من بود. خلاصه بنظرم اصلا روی این ساید لحظه ای هم فکر نکن.

اگر میخوای بری شمال غرب باید یکم صبر بکنی. سیستم این ساید رونالدینیویی هست. یعنی اولش میگن نمیایین یهو میبینی کلی هستند. میگن پول نداریم یهو میبینی با 300 تا مولتی وارد میشه. میگن وقت نداریم یهو میبینی رو واندر سرور 200 ایکس فعالیت میکنن. خلاصه برای انتخاب این ساید توصیه میکنم اول صبر کن چند روزی از سرور بگذره، خوب ببین بعد تصمیم بگیر.

اگر میخوای جنوب غرب بری باید بدونی که گروهی به اسم تروریست بعنوان ساید پنجم اونجا فعالیت میکنه. این گروه بسیار با هم هماهنگند چون یکجور فکر میکنند، فروم نویسی یکسانی دارند، طبع شعر یکسانی هم دارند و حتی دیده شده غلط املایی مشترک هم دارند. متاسفانه الان دچار حواشی ای شده اند. از اونجا که خدمتت گفتم تو شمال شرق ما برای هر پستی پلیر داریم ما هم در شمال شرق تیمی داریم به اسم کانتر تروریست که محسن عزیز قبول زحمت کردند ولی متاسفانه چند روز پیش در کمال ناباوری استعفا داد و مسئول تیم که خود محسن هست مخالفت کرده. الان دف کورد تیم که خود محسن هست به همراه پلنر تیم که خود محسن هست رفتند با محسن صحبت بکنند انشالله که به بازی برگرده.

البته تیم های دیگری در ساید جنوب غرب حضور دارند خصوصا اینکه به تازگی ها هم شنیدم توتالی داره که فراوان گلد برای پلیرهاش خرج میکنه. بنابراین جنوب غرب سایدی هست که ارزش فکر کردن داره.

اگر هم میخوای بری جنوب شرق که تبریک میگم بهت. تحت هر شرایطی وینر سرور هستی. چون توی این ساید خیلی از پلیرهاش یا سربازی رفتند یا سر کار رفتند یا نمیاند. برای همین این ساید با قدرت کاملش حضور نداره. اگر کتیبه بزنند میگن ما که گفتیم نبودیم؛ اگر واندر صد نکنند میگم ما که گفتیم سربازی هستیم؛ اگر خفت بشند میگن ما که گفتیم سر کاریم. در هر صورت شما وینر سرور هستی. خلاصه دستت خیلی بازه اینجا

پ.ن : دوستان عزیز فقط شوخی بود برای عوض شدن جو فروم. سرور فردا آغاز میشه و امیدوارم سرور سالم و خوب همراه با رعایت احترام متقابل داشته باشیم

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• خیلیم پست زیبایی بود جاوید جان

لذت بردم از پست شما

تیم تروریست کوچیک همه بچه های تراوین هست

ولی متاسفانه پرهام تصمیم گرفته که بازی نکنه

هم به خاطر مشغله هایی که براش پیش امده

و هم به خاطر جوی که درست شد

همتون رو دوست داریم

ببخشید اگر کسی رو آزرده خاطر کردیم

• سلام خدمت تمام دوست داران شمال شرق

هدف از این پست اینه که خدمت عزیزانی که میخوان وارد ساید شمال شرق بشن بگم که خواهشا به من داخل واتساپ پیام بدید تا صحبت های اولیه انجام بشه و وارد اکسل ساید بشید. الان جای دیفالت بچه ها مشخصه... جای پایتخت هاشون مشخصه... برای اینکه در آینده دچار مشکل نشیم و چند روز عقب بیفتیم خواهشا، خواهشا با شماره زیر داخل واتساپ تماس بگیرید که هماهنگ بازی کنیم. 09191933490

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• پ ن:رضای استیل عزیز 2تا سرور بودی یکی آی آر کنار علی کینگ اس ای که با پست هات توو فروم جو بازیو جوری کردی که بازی 2به1 بشه رو اس ای جلوی ما و زیوس و با هر پستی که میذاشتی فرداش یه دهکده از سایدتون میپرید اون همه هزینه که علی کینگ کرده بودو به باد دادی

یه سرور هم اینجا ان ای بودی که بازی 3به1 شد رو ان ای یکی از دلایلش پست های فروم شما بود امیدوارم این سرور هم اونحایی که هستی ساید تک بازی نیوفته هزینه های پارسا به فنا بره

سلام مجید جون

اقا درباره این تیکه صحبتت عرض کنم که اولا اون سرور ‌آی‌آر دانیال یه گروه زد و قرار بود همگی بریم یه ساید بازی کنیم ۲بار نظر سنجی گذاشتیم برای انتخاب ساید که هر ۲ بار جنوب شرق رای اورد اما شما لحظه اخر کشیدین زیر ما با یه بهونه و گفتین که نه ،ما میخوایم بریم شمال شرق و با زئوس هم از روز اول بازی متا کردین ، پس متای ۲به ۱ رو‌ی ما اون سرور ربطی به پست فروم کسی نداشت چون زئوس قول متا از شما گرفت و خیالش جمع شد اومد شما هم خیالتون از زئوس جمع شد و تیم سامان هم که NE بود و دیگه چی بهتر از این .علی هم رفیق عزیزمه اما اگه ریالی اون سرور برای اکانت من یا رضا خرج کرده باشه من ۱۰برابرشو تقدیمش میکنم

سرور قبلی هم مجید جان خودت تو جریانش بودی و‌دیدی بذر ۳ به ۱ از روز اول ریخته شده بود و با حضور زئوس تو nw و اینکه ما عملا باهاشون متا نمیکردیم بهترین گزینه برای ما SE بود که با بچه‌هاشون هم رفیق بودیم ما ، اما دلیل اینکه با SE هم نتونستیم متا کنیم این بود که ارمین باهاشون نپ بست برای کتیبه ولی ازشون کتیبه زدیم و بعد ارمین گفت من تو ساید کاره‌ای نیستم و اونا هم دیگه با ما نبستن، پس بازم پست فروم کسی باعث متا ۳به۱ نشد.

ارادت

• سلام مجدد

نگاه کن مجید جان هر واحه 25% حدود 400ک و هر واحه 50% حدود 800ک منابع میداد.
    شمایی که پوینت 1 هجوم گرفتی هفته اول مشغول کلین آبادیهای مختلف شدی. اعم از گندم گندم و ....

اونوقت من نشسته بودم آبادی‌های (گندم) (خشت) - خشت 25 - اهن 25 - (گندم) (آهن) کلین میدادم.

بعد ساعات اول حیوانات واحه اسپاون شد و حدود 1ک شد. اما بعضیاشون رو 5-6 نیرو موندن که اکثرا نزدیک کپ بودن.

ولی نه در فاصله 7 خونه. اکثرا 14 خونه به بالا بودن.

حتی قهوه خونه هم روشن بود برای لاست کمتر ...

اینکه برای آبادی زدن لاست ندی یکی از ساده ترین چیزها داخل استارت موثر هست که امیدوارم 2 ایکس آتی مدنظر داشته باشید.

و اما 3 ساعت اول از غارت اکانت NOOB عقب افتادم. در نتیجه نفر دوم هم شما نبودی..
    منتهای امر با ران کردن همر کپ به سادگی سبقت گرفتم.

خوبه تو یه اتحاد بودیم و شما دیدی که بنده مولتی غارت نکردم :).

دوتا اکانت مصری دستم بود که تا کپشون 21 شه 3 روز طول کشید.

منتها امر نمیایم بگیم چرا رفتی کپ رو بغل یکی ازون مصریها زدی و واحه اش رو گرفتی که بعد از خود مصریه کراپ لاک بشی.

این هم مدالهای غارت اتحاد هست که کاملا نشون دهنده غارت نشدن این دو اکانت هست.

ممنون میشم بگی کپ مصری 21 با تولیدات 60م در ساعت چطوری زیر غارت هست و 7 م راید اتحاد داره؟

این یکی هم نشان دهنده فشار ناشی از غارت بنده هست که مدال مدافعین گویای این هست هنگام افلاین بودن هم اتحادی زدید. اونهم دو بار!

یعنی بار اول اکانت شما 0 شد و بار دوم رمز ادریس رو گرفتید و همونطور که مشاده میکنی با خفت دو سه همر هم اتحادی یک هفته از غارت عقب افتادم ...

پیامهاش هم موجود هست که میگه من هم اتحادی نمیزنم و فول دفم و .... :دی.

بعد از درگیریهای مابین دو اکانت اولین غارت این مولتیها از جانب اکانت GoodGame بوده که کمی ریکاوری کنه.

و 2 هفته (24ساعت) بعد من هم به لیستم اضافه کردم.

در جمعبندی کلی اینجا کسی مخالف مولتی بازی نیست. ولی برای سرورهای اسپید بالا نیازی هم نیست.

حالا چه قبول کنی یا نه.

من هم نگفتم شما چیزی برای ارائه نداری. همونقدر که شما داری مام داریم :)

این تا اینجا

من مثل شما نیستم دنبال گلد باشم که چشمم دنبال 3500تا گلد باشه اون سرور هم معلوم نیست کی بهت گلد داده نشستی بازی کردی

من که نگفتم شما دنبال گلدی خودگیرت چرا فعال شد؟

به هر حال سنی ازت گذشته و معلومه که دستت به جیبت میرسه.

مام همینطوریم دلبندم.

ولی مایلم در این مورد یه توضیحی ازت بشنوم که چرا طرف باید بیاد همر واندرزنو تیکه تیکه کنه تک تک کتیبه ها و واندرا رو دم اخری کلین کنه پوینت هجوم بگیره؟ (اخرشم نرسه؟:دی)

همونطور که واسه این سرور 2ایکس از من درخواست 150 ک گلد کردی بیای شمال غرب بازی کنی که من قبول نکردم چون به کسی باج نمیدم مشخصه با گلد این و اون بازی میکنی

در مورد بازی در این سرور به اصرار ارمین قرار بود شمال غرب بازی کنیم از اونجایی که کلا آدم مستقلی هستم بالطبع داخل سایدی بازی میکردم که مستقل باشه تا این لحضه هم صب کردیم ببینیم ساید در حدی میشه که در حدی باشه حیاط خلوت نباشه دیدیم با این تعداد نفرات نسبت به سایدهای دیگه کار خاصی نمیشه انجام داد پس از حضور در شمال غرب و این سرور انصراف دادیم

قصد بازی داشته باشیم 2.3 روزی صبر میکنیم ببینیم وضعیت ها سایدها به چه صورته از بین شمال شرق و جنوب شرق یه ساید و انتخاب میکنیم بازی میکنیم این دو ساید هم اگه پر بود از بیرون نگاه میکنیم تشویقتون میکنیم بالاخره سرور تماشاچی هم میخواد

عزیز دل

پلن اول بنده اسدبلیو بود که خبری نشد از بچه‌ها.

بعد هم از شمال شرق بچه‌ها درخواست کردن باهاشون بازی کنیم و قرار شد جلسه بزاریم که خبری نشد!

شما هم پیشنهاد دادی از طریق آرمین و من گفتم که با سامان هنوز صحبت نکردم و به یاد ندارم پیشنهادی رو قبول کرده باشم.

مفاد پیشنهاد اولیه شما هم 15ک گلد خورد خورد بوده...

منم گفتم دفساز بیام تعداد کمتر هست فارم نشیم ...

ما هم به شما باج نمیدیم که داخل سرورهای اسپید بالا چنین حرکت‌هایی ازتون مشاهده کنیم

بعد فری 100 روز براتون بازی کنیم

مستقل هم بازی میکنم خداروشکر نیازی به منت کشی کسی نیست.

پ.ن: لوگین کن بخون

پ.ن2: احترمت واجب

پ.ن3: داستان چیه داداش؟

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودب باشید. اخطار آخر ().

• طرف گلد میگیره بازی میکنه

یکی خودش گلد میخره بازی میکنه

آیا فرقی داره ؟

اونی که گلد میده از روی رضایت اینکارو‌میکنه یا خیر ؟

اونی که گلد رو بهش میدن و بازی میکنه آیا نوب محسوب میشه ؟ اگه بله چرا گلد رو حیف میکنید

اگه خیر داخل کل کل هاتون به چیزایی اشاره کنید که به بازی مربوط باشه

یکی میاد میگه خرج اکانت تورو فلانی داده

آیا اجبار شده این خرج رو داده یا برای منافع سایدش خرج‌کرده !

یکی میاد میگه تو گیر اون گلد بودی برای همین این همه پاپ زدی ، طرف اینجوری لذت برده اخر بازیش یه گلدی هم گیرش بیاد تورو سننه قربونت برم

یکی دیگه گلد داده یکی دیگه گلد گرفته اینا جلز ولز میکنه

بازیتونو بکنید و لذتشو ببرید

تا دیروز به طرف میگفت پدیده ۲۵ ایکس چون میخواست از توانایی طرف بهره کشی کنه تو سرور ۲۰۰ ایکس کشیده زیرش میدونه طرف باهاش دیگه بازی نمیکنه اومده متهم میکنه تو گلد میگیری

گیرم که میگیره ، چیزی رو عوض میکنه کیفیت بازیش کم میشه

• ایلیا پسر گل و دوست داشتنی

من میدونم که این واس تیم بازی نکردنش

و تاکیدش برای بازی انفرادی در یک ساید

ناشی از همین حرفایی هست که براش قراره

در بیاد ، با صحبت دوست عزیزم موافقم

حالا شما ۲ کیلو گلد بده ایلیا

بعد بیا بگو ۱۵۰ کیلو قرار بوده ...

ایلیا به کریس رونالدو هم ۱۵۰ کیلو گلد بدن

فوتبال رو ول می‌کنه میاد تراوین بازی می‌کنه

پ.ن:قدیما یه امضایی داشتیم پای پستامون

پس چرا دیگه نداریم؟

کی میگه آب آبی نیست ، کی میگه هست؟

کی میگه تروریست تو بازی نیست،کی میگه هست؟

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سلام مجید جون

اقا درباره این تیکه صحبتت عرض کنم که اولا اون سرور ‌آی‌آر دانیال یه گروه زد و قرار بود همگی بریم یه ساید بازی کنیم ۲بار نظر سنجی گذاشتیم برای انتخاب ساید که هر ۲ بار جنوب شرق رای اورد اما شما لحظه اخر کشیدین زیر ما با یه بهونه و گفتین که نه ،ما میخوایم بریم شمال شرق و با زئوس هم از روز اول بازی متا کردین ، پس متای ۲به ۱ رو‌ی ما اون سرور ربطی به پست فروم کسی نداشت چون زئوس قول متا از شما گرفت و خیالش جمع شد اومد شما هم خیالتون از زئوس جمع شد و تیم سامان هم که NE بود و دیگه چی بهتر از این .علی هم رفیق عزیزمه اما اگه ریالی اون سرور برای اکانت من یا رضا خرج کرده باشه من ۱۰برابرشو تقدیمش میکنم

سرور قبلی هم مجید جان خودت تو جریانش بودی و‌دیدی بذر ۳ به ۱ از روز اول ریخته شده بود و با حضور زئوس تو nw و اینکه ما عملا باهاشون متا نمیکردیم بهترین گزینه برای ما SE بود که با بچه‌هاشون هم رفیق بودیم ما ، اما دلیل اینکه با SE هم نتونستیم متا کنیم این بود که ارمین باهاشون نپ بست برای کتیبه ولی ازشون کتیبه زدیم و بعد ارمین گفت من تو ساید کاره‌ای نیستم و اونا هم دیگه با ما نبستن، پس بازم پست فروم کسی باعث متا ۳به۱ نشد.

ارادت

سلام

امیرجان ما زیر شما نکشیدیم ما با شرایط علی کینگ کنار نیومدیم که گفت توتال باید اکانت کینگ اس ای باشه با زیوس هم متا قبل سرور بسته بودیم پلن بازی هم این بود زیوس اندگیم بازی کنه ما جنگی که ما با شما از همون اول درگیر بودیم که با پست های فروم شما و رضا جان زیوس وارد درگیری و 2 به1 خوردید

سرور قبلی هم گفتم یکی از دلایلش پست های رضا بود نگفتم کامل حالا ایشالا که این سرور قدمتون خیره سایدی که هستین ساید تک بازی نشه :d