شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• این بنده خدا فکر کنم داره زور میزنه

که یه جوری رو شمال شرق ۳ به ۱ بگیره

ساید شمال غرب و جنوب شرق هنوز اعلام آمادگی نکردند ، خبری نیست؟؟؟

ما خیلی دوست داریم با بچه هامون بیایم

شمال شرق ، از دوستای قدیمیمون تعریف عزیزان رو

تو شمال شرق خیلی شنیدیم.

از اون طرف هم یه سری از دوستای گلمون که تو جنوب غرب قراره بیان و هنوز اعلام آمادگی نکردند

ازمون دعوت کردن که باهاشون تو جنوب غرب بازی کنیم

پ.ن: سلطان یونیماگ ایران به جنوب غرب باز خواهد گشت

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• این حجم از دیسلایک توسط پلیرهای سایدمون نشان از قدرتمونه

ما ترجیح میدیم که حریفمون قدر باشه و ما رو بزنه تا اینکه کلی خرج کنیم و اخرش همرامون رو بزنیم به دف خودمون

برید از همین الان پشت پرده جلوی پرده تو کافه ناصر تو کافی شاپ سعید تو باغ سهیل متا کنید قبل سرور

هر کی هم خاست میتونه تلپورت کنه توne

• این حجم از دیسلایک توسط پلیرهای سایدمون نشان از قدرتمونه

ما ترجیح میدیم که حریفمون قدر باشه و ما رو بزنه تا اینکه کلی خرج کنیم و اخرش همرامون رو بزنیم به دف خودمون

برید از همین الان پشت پرده جلوی پرده تو کافه ناصر تو کافی شاپ سعید تو باغ سهیل متا کنید قبل سرور

هر کی هم خاست میتونه تلپورت کنه توne

مشتی تلپرت برا تراوین اختراع نشده هنوز. بیا تو گروه توجیه کنیمت 😂

• سلام به همگی

این سرور ما هم قطعی شمال حضور داریم حالا شرق یا غربش فعلا مشخص نیست بستگی داره به حضور داداشیامون :d

پ ن:یه جوجه نوبی که پرهام بهش میگه 200 تومنی خودش میگه متاهله تایم نداره والا منی که هرازگاهی میام فروم میبینم همیشه صفحه آخر پستش هست:Dپس تایم بهانه ای بیش نیست من به اینجور افراد که سروری زیادی بازی میکنن و پیشرفتی نمیکنن میگم جوجه نوب

با ریپلای کردن این و اون میخواد بیاد توو چشم که ظاهرا موفق شده

• سلام به همگی

این سرور ما هم قطعی شمال حضور داریم حالا شرق یا غربش فعلا مشخص نیست بستگی داره به حضور داداشیامون :d

پ ن:یه جوجه نوبی که پرهام بهش میگه 200 تومنی خودش میگه متاهله تایم نداره والا منی که هرازگاهی میام فروم میبینم همیشه صفحه آخر پستش هست:Dپس تایم بهانه ای بیش نیست من به اینجور افراد که سروری زیادی بازی میکنن و پیشرفتی نمیکنن میگم جوجه نوب

با ریپلای کردن این و اون میخواد بیاد توو چشم که ظاهرا موفق شده

سلام مجید جان چطوری

ما انتظار داریم این سرور بزن بزن ببینیم

درسته که پیشینه حداقل تو سرور های اخیر به شمال شرق برمیگرده و شایعه شده که هادی و آرش و آرمین هم با خودت داری میاری

سرور پیش برای جنوب شرقیا خط و نشون کشیدی که فراری شدن و اعلام آمادگی نکردن

اشکانم که میگه حاجی بازی چیه :دی

اینارو گفتم که بگم این سرور هم مثل سرور گذشته یک طرفه نباشه و لطفا یه تیم خوب ببر شمال غرب

و با دوستانت در شمال شرق هم یه بازی زیبا و بدون متا به نمایش بگذارید

جنوب غرب که عملا خودکار بیابون میشه

از اول سرور اگه قراره تعادل نباشه وقت خودمون رو به باد ندیم

پ.ن: بیاین کل کل هارو در قالب لینک بزاریم

یه نکته ای تو فروم سرور گذشته بود

که اکثریت بی ادبی می‌کردن ولی اونایی که

به صورت گروهی بی ادبی می‌کردن با ادب دیده می‌شدن

بنده از همینجا اعلام می‌کنم مسئولیت ایجاد ادب تو فروم این سرور رو به شخصه گردن می‌گیرم

چرا که بنده خودم دایرت المعارف علم و ادب هستم

پ.ن: درخت هرچه بارش بیشتر می‌شود

سرش فروتر می‌آید

• ارش و هادی که اما و اگر داره اومدنشون

سرور قبل من واسه همه جنوب شرق خط و نشون نکشیدم se دوست و رفیق زیاد داریم که بیان بازی کنن کل کل میکنیم که بازی حذاب بشه

ولی یه بنده خدایی که تازه مولتی بازی یاد گرفته وخیلی ادعا داره قول دادم که این سرور با مولتی بزنمش بقیه اونایی که ریپلای کردن دایورتن در حد زدن نیستن

فقط یه نکته ای که الان واسه من مهمه با هر آی پی چندتا اکانت مجازه ادمین این و شفاف سازی کنه خوب میشه

• سلام

وقتی درست صحبت کنی میلاد جان درست هم جواب میگیری اگه از اول درست صحبت میکردی قطعا تا الان پاسخ همه سوالاتت رو میگرفتی(هرچند میدونم خلاف میل من که به مملی میگفتم توضیح نده به میلاد و تماس نکیر باهاش همه اینارو خصوصی هم بهت گفته تو همین فروم هم پاسختو داده و شما نمیخوای قبول کنی)

اینکه شما اعتقادت چیه اصلا مهم نیست مهم اینه که اول سرور ما 5 6 تا پلیر بیشتر نبودیم و کم کم بچه ها بهمون اضافه شدن و امرداد تو اون مقطع بین 3 ربع که امده بودن برای زدنشون تک بود هرچند فکر میکنم تنها هم توان مقابله با 3 ربع رو داشت اما تو اون مقطع از ما فقط و فقط نیروی دفاعی خواست و همون 100 کی نیرو کلا روند سرور رو عوض کرد و نشون دادن بر عکس همه جو سازیهای امثال شما علیه این تیم خوب هیچوقت نمک نمیخورن و نمک دون نمیشکنن پس این که اونا راضی ما هم راضی ربطش رو به شما ناراضی متوجه نمیشم قطعا برنده اون سرور ما بودیم که تو اولین حضورمون تو اسپیدترا تونستیم با 4 5 اکانت که استارت زدیم سرور رو هم متا وینر باشیم هم دوستانی پیدا کنیم که الان به جرات قویترین تیم اسپیدترای حال حاظر هستند. و امرداد که خط بطلان کشید رو حرفهایی که در موردشون زده میشد.

در مورد کاتای ناتار مملی باید توضیح بده چون من تو تصمیمات نظامی دخالتی نداشتم و فقط تصمیمات اون تیم را اجرایی میکردم(هر چند بارها توضیح داده)

در مورد گلد صحبت این بود که مدیریت اسپیدترا به تیم های جدید گلد میده که لیدرها تقسیم کنن و پاسخ بنده این بود که من گلدی نگرفتم و هیچوقت هم با دادن گلد حاظر نیستم لیدری برای خودم بخرم گنج قارون هم ندارم که گلد بدم به ملت(هرچند دوستان تو همون سرور در حد امکان از طرف تیم ما گلد داده شد بهشون اما خوب به گرد پای گلدی که قبلا میگرفتن قطعا نمیرسید.)

در نهایت امیدوارم دست از عداوت بی دلیلت برداری و یک سرور کنار بچه ها بازی کنی تا متوجه اشتباه برداشتهات بشی.

• بنده از همینجا اعلام می‌کنم مسئولیت ایجاد ادب تو فروم این سرور رو به شخصه گردن می‌گیرم

ماشالله آقا پرهام

درود بر تو

فقط یه نکته ای که هست چون معمولا حداقل نصف تایم سرور اکانت فرومت بن میشه یه جانشین هم واسه خودت بزار که وقتی نیستی عهده دار مسئولیتت باشه

دمت گرم

• ماشالله آقا پرهام

درود بر تو

فقط یه نکته ای که هست چون معمولا حداقل نصف تایم سرور اکانت فرومت بن میشه یه جانشین هم واسه خودت بزار که وقتی نیستی عهده دار مسئولیتت باشه

دمت گرم

انصافا این جمله ۳۰ تا لایک داره 😁

محسن جان بالاخره این مسئولیت سنگین نیاز به استراحت هم داره

معمولا قبل بن تاثیر گزاری اون چند روزی که بن میشمو ایجاد می‌کنم

بعد کمی استراحت می‌کنم و برمی‌گردم

نگران نباش 😁

• سلام به همه

به به چقدرم عالی

چه اساتیدی اعلام حضور کردن و چه اسمایی تو لایکا دیده میشه🤪

طبق روال بنده هم این سرور حضور دارم😆

ولی همچنان در سایدی خارج از خانه(SE) که هنوز مشخص نیست

🥺

تا جایی که خبر دارم تیم همیشگی اس ای قرار نیست این سرور کامل حضور داشته باشه به همین دلیل هم باز هم سنت شکنی میکنیم😁

امیدوارم سرور هیجان انگیزی باشه واسه همه عزیزان❤

• یکی دست مارو بگیره ببره یه گوشه بهمون بازی یاد بده

کیست یاری کننده ای که مرا یاری کند:saint::saint::saint::saint:

داداش شما که خودت ماشالله تیم بزرگی داری

• سلام خدمت همه پلیر هایه قدیمی و جدیدی که اعلام امادگی برایه سرور بعد کردن امید وارم سرور خوبی و لذت بخشی برایه همه باشه تیم ماهم برایه سرور بعد اماده بازی در یک ربع هست هنوز نا مشخص هست منتظر عزیزان هستیم تا دست مارو بگیرند

یه تیم جدید تشکیل دادیم از بهترین پلیر ها پلن ما دف هست میاییم تو هر سایدی که قسمت شد تا روز نقشه ها 100m دف تحویل ساید میدیم 100% تضمینی

گلد با شما دف ساید با ما همه عشقی برین همر بکشین چند تا پلیر شبانه هم داریم که انتی خفت میکنن اکانت شمارو تا صبح چکتون میکنن :دی

15 تا واندرزن زیر رنک 20 هم تحویل میدیم باقی همر هایه جنگی هم اشانتیون واسه خودتون

پلیر هایه ما شامل

ناصر از اکانت Kolahbardar

محمد علی از اکانت MaSTeRPieCe

سعید از اکانت SaeidShadow

ایلیا از اکانت WalKinG DeaD

مجید از اکانت Akhilius

یوسف از اکانت SW GUARD

هادی از اکانت Leo

شهریار از اکانت Bulldozer

سعید از اکانت Saeed_S

پیمان از اکانت MATRIX

پرهام از اکانت Green

امید از اکانت X3x

میلاد از اکانت Yakuza

حسین و مهدی از اکانت RoNiN

آرمان از اکانت M A D B O Y S

ارش از اکانت EffecT

رضا سورنا از اکانت SOURENA

محمد از اکانت Tavahommi

پارسا از اکانت CatChMe-TeaM

محمد از اکانت Diablo

میلاد از اکانت Texas

هومن و فرهاد و رضا و ممد نوب عزیز از اکانت BellA CiAO

ادریس از اکانت Fire_On_Fire

رضا از اکانت a6kbo3

هومن از اکانت Bael

حسین از اکانت K!nG BaLa

امیر از اکانت BLACK._.FIGHTER

فرامرز از اکانت SaWyeR

شاهین از اکانت Spartacus

و مهدی کلت عزیز از اکانت StunninG

برایه هماهنگی به اکانت فروم بنده پیام بدید

-ViKingS-

• خداییش قشنگ بود

چند تا حدس دارم ازین که کی هستی

ولی دوست دارم کنجکاو بمونم

مهدی آواتار

آرش تن

از لیستت جا مونده

پ.ن: میگم محمد سکولار و محمد رضا اسپارتان

بعد از فوت عمو عطا عزیز دیده نشدند

کسی خبری داره ازشون؟

• سلام خدمت دوستان

این سرور اگه سایدهای دیگه قوی باشن و اعلام آمادگی کنن ما هم در حد یه دف ساز ساده میریم ne واقعا دیگه حال و حوصله بازی رو نداریم

هر چه زور دارید این سرور بردارید بیارید

این سرور همه رو میزنیم

از همین الان ۳ به یک کنید رو ne

بسم الله اگر حریف مایی....

این بده

سرور قبلی یه بنده خدایی همچین حرفی زد قبل سرور ولی آخرای سرور اسپیدترا رو با سایت دوست یابی اشتباه گرفته بود😂

برایه هماهنگی به اکانت فروم بنده پیام بدید

-ViKingS-

این تیم ملی که درست کردی یه حسین فستر برا نوک حمله کم داره

پ ن : م ت عزیز حسابی دف بکش که سه چهار تا عید تو این سرور داریم

پ ن : از الان بگم اگه ne صد نکرد تقصیر یوسف ریتالین هست

• دهنت سرویس اسمت کیه ؟؟؟؟؟یه پیام‌ تو‌ واتساپ بده :D بعد یه کساییم جمع کردی همه به خون‌ هم‌ تشنن

ویرایش : نمیخواد خودم فهمیدم در جا!!!!

• وقتی توو بازی یه گوشه آروم میشنی بعد من برات ناتارارو توو لیست فارمت ادد میکنم و اکانتت و میندازم رو بات و وی پی اس خودم پس توو فروم هم آروم بشین یه گوشه هر کی پست گذاشت پرخاشگری نکن آروم ماستتو بخور

میبینم اونایی که تاپیک قبلی لایکت میکردن خبری ازشون نیست حیف شد من داشتم تارگتامو از اونا انتخاب میکردم :d

• خودت گفتی سه به یک میزنیم همه رو دیگه

به حرفت گوش کرده داره تیم جمع میکنه 8)