نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• پست تشکرات که بر خلاف گذشته اینجا تک به تک اسم میارم

در ابتدا از ساید های حریف شروع میکنم که بازی رو برامون جذاب کردن

از ساید شمال شرق ایلیای عزیز که آینده درخشانی در تراوین خواهد داشت...

محسن سالسن عزیز که تجربه یه سرور در همسایگی هم بازی کردن رو داشتیم و پلیر واقعا خوبیه

ساید شمال غرب هم ادریس کسی بود که پلن های عالی ای زد. خسته نباشید جانانه بهت میگم دمت گرم

حامد طوطی عزیز که دات کام کنار هم بودیم ولی اینجا روبروی هم بودیم.. دمت گرم که همیشه فوق العاده ای

از ساید جنوب غرب علیرضا گاد اف وار و ممد توهمی رقیب های قابل احترامی برامون بودن

حالا میرسیم به ساید فوق العاده یکدست خودمون

اول تبریک میگم که در تمام مراحل بازی بهترین بودید...برد بی نظیری بود

امید عزیز که لیدر بسیار خوبیه ...دمت گرم که هرجا غر زدم صبورانه گوش دادی و جایی هم که غر زدی گفتم صبر کن باز قبول کردی... نتیجه همونی شد که میخواستیم...خیلی خوشحالم این سرور در کنارت بودیم

تیم فوق العاده بلا چاو: امام هومن عزیز که هم رفیق خوبیه هم بازی رو به بهترین شکل ممکنش بلده انشالله باز حضوری همدیگه رو ببینیم ، فرهاد عزیزم که همیشه با هم در چالشیم و اخرش هم به بهترین تصمیم ممکن میرسیم حضور این بشر توی هر تیمی تاثیر گذاره ، ممد نوب که نگم براتون فقط تایم لانچ بدید برید بخوابید و فردا نتیجه رو تحویل بگیرید ، رضای دوست داشتنی که فک کنم کوچک ترین عضو ساید بود (مهدی کلت کشتش ) دمت گرم که دم واندرها تاثیر خودت رو گذاشتی

سعید شادو عزیز که این سرور باهاش اشنا شدیم و از مرام و شخصیتش هرچی بگم کم گفتم... بالای هزار بار دف هاش رو جابجا کردیم و یبار آخ نگفت...به جرات نتیجه خوب اکانت ما یکی از پایه های اساسیش سعید بود...

اشکان سرلشکر دفکورد رفیق قدیمی و همسایه دیفالتمون ...دمت گرم ستون...هر سرور نزدیکت باشیم خیالمون از دف راحته

مهدی کلت آچار فرانسه ساید... به جرات خیلی از توانایی های جنوب شرق مدیون مهدی بود این سرور

تیم مخوف رونین...حسین سروش و مهدی عزیز...مثل همیشه بی نظیر جمع بندی انتهایی سرور رو منتظرتیم اقای دانایی

فرامرز هم که دیگه همه گفتن...دفی کشید که رکورد زد...چکمه بزرگمون رو بردیم کنار کلونیش و آسوده خاطر شدیم

عمو کامل عزیز... اول سرور یه مسِئولیت بهش بسپار اگر اوک داد روز اخر سرور میبینی بهترین حالت ممکن انجامش داده

سجاد گول تیچرز عزیز... نشون دادی هر نژادی بری غارت توی خونت هست

حاج علی با اون لهجه دوست داشتنی... سرور بعدی اگر قرار به بازی تیم ما شد سر قولت باید بمونی که روش حساب ویژه کردم

امیر عزراییل عزیز که دعوت منو این سرور لبیک گفت و فوق العاده هم کار کرد...مرد بونوس ساز اتحاد

تیم عالی کسری و ماهان عزیز که بدون مولتی بازم گل کاشتن...چکمه و کسرا داستان ها داشتیم

آرش افکت دوست داشتنی خیلی گفتی که جدی نیستی ولی همین جدی نبودنت هم تاثیرش رو همه جا گذاشت همر عالیت و دفاع و گندم واندر و ....

ایرج عزیز که باورم نمیشد کسی باشه که بتونه عصبانیش کنه...ولی حسین فستر این افتخار رو نصیب خودش کرد

حسین فستر که خدا بگم چیکارت کنه...عاشق تراوین و با تعصب روی ساید ...فقط کسی مسلح کنار حسین بشینه بعیده که حسین روز 5 سرور رو ببینه

مصطفی عزیز که فک کنم مدال افتخار اولش همبازی شدن با حسینه... واقعا گل کاشتی هم دفاعی هم کمکت برای همر حسین هم اسکاتات بی نظیر بود...اخراش فرامرز هم خوب کشفت کرد

محمد رضا سوشیانت و خانومش که گل کاشتن با 2 اکانت فوق العاده و بی نظیرشون

علیرضا I.A.T که وسط سرور دوست احسان درومد...هم توی هجوم هم دفاع بی نظیر بودی

مجید هایدن وانز عزیز با اون دفاع و پاپ عالیش

محمود ادونس رومن باز قهار

و آرمین عزیز که نتونستیم از پلنریش استفاده کنیم ولی بازی کنارت لذت بخش بود

کسرای عزیز که این سرور زیاد ناراحتش کردم... همرهای خوبی کشیدی دمت گرم

امید گاد عزیز که با یه کپ و یه نان کپ چه همری تحویل داد ... خفتای وسط سرورش هم خیلی کمک کرد...ایلیا اگر یکم میخوابید شاید پوینت هجوم امید خیلی بیشتر میشد

بانو شریل که گل کاشت...بازیکن بین المللی تیم...هم اکانت خودش رو به سرانجام رسوند هم اکانت پارسا رو

مملی وگنس که رنک ۳ هجوم شد و دفاع قابل قبولی هم کشید...خسته نباشی رقیب آینده و هم تیمی قابل احترام

در نهایت پارسای عزیز که ازش دلخورم ببینم بعدا چجوری میخواد دلجویی کنه... رفیق نیمه راه نبودی

امیدوارم اسم کسی از قلم نیوفتاده باشه ...

در انتها هم از همه عزیزان در 4 ساید بازی ممنونم بابت سروری که وقت گذاشتید و دور هم با همه خوبی ها و بدی هاش به اتمام رسوندیم

اگر در طول سرور دلخوری ای از جانب من رخ داد به بزرگواری خودتون ببخشید

تا ببینیم کی میتونیم یه سرور دیگه بازی کنیم... سرور بعد که با توجه به مشغله ی تیممون یکم بعیده بتونیم حضور داشته باشیم

موفق و سربلند باشید

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز

برد رو به تیم و ساید قوی خودمون جنوب شرق تبریک میگم واقعاً با برنامه و منسجم تا لحظه آخر پیش رفت و بازی در کنار این دوستان افتخاری بود.

اول از همه از امید جان (X3x) تشکر می کنم که همه جانبه این سرور حمایتم کرد و با مشغله زیادش ساید رو به خوبی مدیریت کرد.

دوم تشکر می کنم از همه دوستانی که تو بازه ای از بازی رو اکانت کمک حال بودن و بازی کردن در کنارشون افتخاری بود.

مسعود جان عزیز (Best Player) با اینکه مشغله زیاد داشت بازم وقت های خالیش کمک می کرد

محمود عزیز (Advance) که به دعوت من اولین سرور بود اومد اسپیدترا اونم ساید جنوب شرق که دمش گرم

رضا (Lost) واقعاً قلبی دوستش دارم ذهن بازی خیلی خوبی داره خیلی از اوقات کمکش روی اکانت سرنوشت ساز بود.

فرهاد جان عزیز (BellA CiAO) که واقعاً زحمت زیادی برای ساید کشید، ممنونم که خیلی از غرهای من رو با صبر و حوصله تحمل کرد.

پویا جان از اکانت (LAST LORDS) که واقعاً ادب، نزاکت و بازی بلدیش زبانزد عام و خاصه، ممنونم از تیم خوب و حرفه ای شون که زمان زیادی دف اکانت رو روی خودشون نگه داشتن.

تیم رونین (RoNiN) آقا مهدی، ماشالله بمب انرژی، منشأ انرژی مثبت و بازی بلد و حسین شدو عزیز با ادب و محترم که بازی در کنارشون افتخاری بود.

مهدی جان (StunninG) ماشالله لشگر تک نفرست خیلی اوقات که نبودم زحمت اکانت رو می کشید ممنون عزیز

امام هومن عزیز، تیم (LasT LeGenD) ماهان و کسری عزیز، احسان جان کاربلد (LAST LORDS)، حسین 2000 عزیز، اشکان سرلشگر دفکورد عزیز، سجاد جان عزیز، فرامرز افسانه ای، آقا محمدرضا و خانم محترمشون، آقا آرش (EffecT)، امیر ازرائیل عزیز، حسین فستر عزیز و همه دوستانی که این سرور در کنار و رکابشون بازی کردم، اگه اسم کسی از قلم افتاد همین جا ازشون تشکر میکنم که بنده حقیر رو تحمل کردید

در پایان از تمامی عزیزانی که در 3 ساید دیگه بازی کردن ، زحمت کشیدن و وقت گذاشتن تشکر می کنم

این سرور آخرین سرور من بود امیدوارم همینطور هم باقی بمونه

برای همه عزیزان آرزوی شادی و بهورزی در کنار سلامتی را خواهانم

ارادتمند شما

سعید (Saeidshadow)

• همگی بچه ها خسته نباشید

سرور خیلی خوبی بود و تجربه های باحالی تو تراوین یاد گرفتم

بهترین تجربم این بود که ساعت 7 صبح تو اتوبان پشت فرمون یه کتیبه احمق بلند کردم :D:D:D

از اولین سرور ir من آشنایی دارم با تراوین ولی در این حد تا حالا بازی نکرده بودم که جزو 10 نفر اول پاپ . سه تا کتیبه بزنم برای ساید از ne (امیدوارم حلالم کنید :saint::D)

نفر اول نژاد رومن . صفحه اول هجومی . 4 تا همر جنگی . 500 کا دف که حالا بدلیل وفور نعمت تو ساید گفتن دیگه دف نسازم :D:D

حتی اولین بارم بود مدال میگرفتم شاید باورتون نشه :D فقط مدال غارت موند تو دلم لعنتیای غارتگر ^^

همه دوستانی که شب رو باهاشون صبح کردیم دمتون گرم بخوام اسم ببرم خیلی زیادن به نمایدندگی از امید جان تشکر میکنم که نه تنها اکانت منو کل ساید رو کلی همایت کرد

و سعید شدو که خارج بازی رفیقمه و تو بازیم خیلی کمک کرد و کلی چیز یاد داد.

<3<3<3<3

محمود (Advance)

• سلام علیکم جمیعاً.

این بازی هم نهایتاً تموم شد. به جنوب شرق بابت پیروز شدن در این سرور تبریک میگم.

گرچه بازی اصلاً از نظر نفر ساعت بالانس نبود، ولی بودند بازیکنانی که تا تهش با اینکه میدونستن راهی برای پیروزی در برابر جنوب شرق ندارند تا جایی که میشد از بازی لذت بردند و نزاشتن که سرور یخ کنه و از این جهت باید به ایشان هم تبریک گفت و هم از ایشان تشکر کرد.

این سرور هم بنده فقط تماشا کردم و فروم رو هم بیشتر برای لینک هاش میومدم و میدیدم و کار خاصی نکردم.

همه تون میزان تولید یک دهکده ناتار رو قبلاً با جاسوسی های دوبل بدست آوردید و تقریباً حدود 22500 منبع در ساعت هست . بنده این سرور گفتم این رو یک مقداری دقیق تر برم آزمایش کنم.(حالا یکی شاید بگه عجب بیکاری هستی! دیگه وقتی با خودت قرار میزاری بازی جدی نکنی و از طرفی میای اکانت میسازی و بازی که دوست داری رو تماشا میکنی همین چیزای ریز برات جذاب میشه:)) اول رفتم توی بیابون یک دهکده ای ساختم که از هر اکانت دیگه ای تقریباً ماکزیمم فاصله رو داشته باشه و بعد یک اکانت دیگه غیر از اکانت خودم ساختم و دهکده دومش رو آوردم کنار اون زدم و منابعش رو 10 کردم و کارخونه هاش رو زدم و بعد اون دهش رو پایتخت کردم و اکانت رو حذف کردم تا اون دهکده ناتار بشه. به دلیل اینکه این دهکده خیلی دور بود از همه عملاً هیچ کسی غارتش نمیکرد. از این جهت میتونستم تولید و رشدش رو بهتر ببینم. دهکده نوعش 6 کراپ معمولی بود ولی تولیدش دقیقاً 1.3 برابر یک دهکده 9 کراپی که پلاسش هم روشن هست و همه کارخونه ها رو داره، بود. که باز میشه همون 22.5k منبع در ساعت و حدس میزنم که این موضوع برای همه دهکده های ناتار صادق باشه. یعنی اگر دهکده منابعش همه 10 باشن فارغ از اینکه چه نوعی هستن همین مقدار منبع رو تولید میکنن.

امیدوارم همگی در زندگی واقعی تون پیروز و سربلند باشید و واندرهایی که پیش رو دارید رو با موفقیت 100 کنید.

سلامت و شادکام باشید.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• خوب به پایان آمد این دفتر

اولداز همه تشکر نیکنم از همه دوستان در ۳ ساید که حضور داشتن و باعث جذابیت این بازی شدن

خوب بریم سراغ باقی دوستان خدم در ساید se

اول از همه از امید عزیز تشکر میکنم دمت گرم

از امام هومن عزیز هم تو بازی رفاقت باهات جذابه هم خارج بازی

کی دوباره باهم آب پرتغال پیتزا بزنیم :دی

فرهاد عزیز که کارش درسته فقط هیچ وقت نیست :دی بیا ببینیمت

احسان گل که خیلی خودش میدونه دوسش دارم

پویا عزیز رفیق هم بازی قدیمی و دوست داشتنی و بع شدت کار بلد

مهدی کلت تموم نشودنی نخواب ترین آدم دنیا یک تنه بگم نصف بیشتر ساید و دستش داشت دروغ نیست

رضای عزیز که دیر ا مد اما اومد مثل همیشعپه ترکوند

برو بچ اکانت رونین میثم سوروش حسین دمتون گرم مثل همیشه بازی کنارتون دوست داشتنی بود

آقا مهدی دانایی عزیزم فرد با انرژی و دوست داشتنی و با جنبه دمت گرم مثل همیشه کلی لذت بردم از کنارت

علی دراگون عزیز

آقا محمد و خانم عزیزش مثل همیشه خوب و عالی

آرش عزیز حاجی فان بازی کردن اگه اینه به ماهم یاد بده دمت گرم مثل همیشه بودی

سعید شدو عزیز که مثل همیشه بی نظیر بود

ارمین عزیز رفیق و هم بازی قدیمیم کم بودی این سرور ها

ایرج که این سرور بازی کنارش ِذت بخش بود مرد با اخلاق

آقا محمد وگنس عزیز که کارش درسته حرفی درش نیست

کسری و ماهان عزیز خودم که دیگه مدت هاست همو میشناسیم کارتون مثل همیشه عالی بود

عمو کامل عزیز با تجربه و کار بلد

آقا مجید عزیز که بازی در کنارش لذت بخش بود

Amir ezrail دوست داشتنی دمت گرم خیلی خوب بودی با آنویلات

سجاد عزیز که هر سری میاد با تایم کم ولی میترکونه کار بلد و دوست داشتنی

و در آخر رفیق عزیز خودم و دوست داشتنی من کار بلد بی نظیر کسی که مرز های بازی دف سازی رو جا ب جا کرد و همیشه به داد من رسیده دف هاش

آقا فرامرز عزیز و دوست داشتنی

.دمت گرم

حسین فستر . آقا امید . علی رضا .ارمین

اگه کسی از قلم افتاد ببخشید

دم همگی گرم

در کل اگه جاهایی کم و کسری داشتم تو بازی ببخشید

دم همگی گرم بازی کنارتون چسبید

• دوستان یادتون رفت از پیشوای عالمیان سامان بد بوی کبیر تشکر کنید

اگر واندرتون ۱۰۰ شد به این خاطر بود

که پیشوای جهانیان سامان بد بوی کبیر

برای ۱۰۰ شدن واندر شما دستان پاک و پینه بسته خود را به سمت آسمان برد

همینک وقت آن است برای دست بوسی از این پیر دنیا دیده

که از زمان ناپلئون بناپارت تا همینک در جنگ های فراوانی شرکت داشته است اقدام نمایید

با تشکر

وافن اس اس کبیر خانواده پیشوا

پرهام گرین

:دی

• سلام

این سرور هم مثل سرورهای دیگه تموم شد. اول از همه تشکر میکنم از سه ساید دیگه که موندن و حذف نکردند و بازی رو برای همه هیجانی تر کردند. تشکر میکنم از امید عزیز و باقی دوستان جنوب شرق که مهمون نوازهای عالی بودن و طوری رفتار کردند که انگاری خونه خودمه... خالی از لطف نیست که بگم دو سرور اولی که تراوین بازی کردم در جنوب شرق بود. هدف من از بازی در این سرور و مخصوصا ساید جنوب شرق این بود که هم دو ساید شرقی رو به هم نزدیکتر کنم و کدورت ها و سو تفاهم هایی که از یکدیگر رو دارند رفع کنم. دوستان شمال شرقی نور چشم های من هستن و عزیزترین دوستای زندگی واقعیم اونجا هستن که داشتن تک تکشون برام افتخار بزرگی است. از طرفی بچه های جنوب شرق چیزی فراتر از اعداد و ارقام هستن و همیشه معرفت و رفاقت رو پیشه میکنند. امثال فرامرز و امید و فرهاد و باقی دوستان گوهرهای این سایدند که باعث همبستگی و رفاقت جنوب شرق شده اند. در نهایت تبریک میگم به ساید جنوب شرق که بازی رو با اقتدار بردند. ببخشید بازی خوبی ارائه ندادم، بیشتر اومده بودم تعطیلات... ایشالا واندر زندگیتون 100 شه.

پی نوشت: هدف بعدی بازیم هم گرفتن مدال بود که گرفتم :D

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام خدمت همه دوستان

تشکر میکنم از همه دوستانی که به من لطف داشتن دوستون دارم <3:love:

این هم بیگ همرمون که متاسفانه اخر سرور یه از خدا بی خبری زد زخمیش کرد :دی تقدیم رفیق خوبم حسین اقا کینگ بلا که نبودن این سرور ولی سایشون بالاسر ما بود

و دوباره هم یه تشکر ویژه میکنم از فرهاد عزیز نیمه دومی که خیلی زحمت کشید دفکورد پلنر لانچر همه کار کرد و خیلی هم حرص خورد این سرور :D

اقا امید گل و دوست داشتنی که به قولش هنوز عمل نکرده 8o

فرامرز عزیزم که خیلی زحمتش دادم این سرور خدا نگه داره برات هورامو:love:

تیم رونین و مهدی دانایی عزیزم که واقعا اگه نبود هممون خسته میشدیم این سرور کافی بود یک جلسه یک ساعته بزاری دیسکورد فول شارژ میشدی واقعا

ارش افکت عزیز که کم بود ولی فوق العاده بود اکانتش هم از نظر زیر ساخت برا پوش واندر هم دفی که کشید سنگین ترین انویل نیزه دلاورو داشت دوتا واندرم صفر کرد خخخ

حسین فستر که خیلی دوسش دارم ولی تقریبا یک ساید درگیر اکانتت بودن^^8o

ممد نوب و بچه خوشگل آپارتمانیمون امام هومن که خیلی گله واقعا ایشالا بازم کنار هم بازی کنیم :P

سجاد و مجید جان که با مشغله های زیادشون خیلی زحمت کشیدن و دف خیلی خوبی هم کشیدن

آقا محمدرضا و خانومشون که خیلی زحمت کشیدن و خیلی با شخصیت و دوست داشتنی ان

احسان و پویا و میثم و حسین که گل کاشتن هم دف خوبی تحویل دادن هم همرایه قشنگی

ماهان و کسرا(نوب) که از پرو پلیرهای اس ای هستن این سرور 10 درصد توانشون رو گذاشتن خیلی عالی بودین

اشکان سر لشکر عزیز که خیلی ناز داره و خوش میگذره کنارش

کسرا نو وان که ماها به شخمش بودیم خخخ این اخر کاری سکتمون دادی ولی دوست داریم

عموکامل و سعید شادو امیر عزریل و ایرج خان که با دف خوبشون خلا اس ای رو پر کردن

آقا میلاد 200t که باهامون بازی نکردن ولی تو فروم هوامونو داشتن<3

و رضا عزیزم که آخر بازی دل داد به بازی و خیلی کمک کرد تو هولدری مدال دفاعتم کوفتت بشه خیلی زحمتت دادیم که وظیفت بود :rolleyes::evil:

در آخر هم خداحافظی میکنم از همتون اگه خدا بخواد دیگه واقعا مجبوریم ترک کنیم برام نه گردنی مونده نه کمری ||||||

• سلام به همه‌ی عزیزان

این چه حکایتی‌ست که چنین سخت باید از تراوین دل کَند؟ حقیقتا نمی‌فهمم هنوز..

با وجود فشار کاری زیاد، حواشی و مشکلات متعدد، و با وجود تصمیم بر عدم حضور در بازی، وسوسه‌ی تجربه‌ی حضور در جمع تیم دوست داشتنیِ جنوب شرق که سروری در گذشته روبروی اون‌ها بودم - و با وجود رقابت و تقابل شدید چنان دوستی و مهری جوشید که شاید بزرگ‌ترین دستاورد تراوین اساسا همین باشه - باعث شد تا تصمیم بگیرم با کمترین سر و صدای ممکن یک گوشه یک اکانت دف ساز بکِشم و بازی کنار دوستان رو تجربه کنم.

از تلاش برای ذکر نام تک تک افراد بنده رو معاف کنید لطفا. اما باید از عزیزانِ دوست داشتنی و با محبت و گرم یعنی فرهاد، هومن، مهدی، پویا، اشکان، احسان و صد البته امید تشکر ویژه کنم و بگم یکی از زلال‌ترین و شیرین‌ترین تجارب دوران تراوین رو کنار این عزیزان داشتم. حرص خوردن از دست حسین فستر تجربه‌ی نابی بود، هم‌صحبتی با بانو Sheryl Mom و شوخی‌های انگلیسی، و صد البته نوب خطاب کردن کسرا کسپراسکای که لذتی‌ست وافر..

دلم می‌خواست یک سرور کنار حسین کینگ بالای نازنین باشم، اما خب من اومدم و خودش ناپدید شد..

همچنین آرمین ویچر عزیزم که آمدم دیدم رفته یه سایدِ دیگه! اما بهرحال I Still Have the Unicorn

از همه‌ی عزیزان ساید که به هر نحو کمک کردن و کنار هم چنین تیم قدرت‌مند و کم‌نظیری رو تشکیل دادن تشکر می‌کنم، همین‌طور از دیگر دوستان در تمام سرور که با موندن‌شون این راوند رو گرم نگه داشتن. برای همه‌ی دوستان آرزوی بهترین‌ها رو دارم.

از این که توبه شکستم و یک بار دیگر یک سرور رو بازی کردم پیشمان نیستم، چون دوستان خوبی پیدا کردم و دوستی‌های گذشته رو نیز محکم‌تر و با لطفِ بیشتری دیدم.

خانه‌ی من شمال شرق هست و بازیکنانش هم خانواده‌ی من، اما خوب هست که آدم دل بزرگ‌تری داشته باشه تا دل‌های بیشتری رو به دست بیاره.

شاید که رازِ گیرایی و خواستنی بودنِ این بازیِ قدیمی همین هست..

ذوقی چنان ندارد بی‌دوست زندگانی

- ارادت‌مند

ایرج

• با سلام خدمت همگی

تبریک به بچه های جنوب شرق بابت برد این سرور. انشالله واندر زندگیتون صد بشه و در زندگی واقعیتون موفقیت های اینچنینی به دست بیاورید. حتی اگر متای 3 به 1 هم میشد باز هماهنگی بچه های جنوب شرق بهتر و بیشتر بود و واقعا سزاوار این برد بودند.

تبریک به بازیکن های سه ساید دیگه که با وجود یکطرفه بودن بازی باز هم تا آخر سرور بازی کردند. دمتون گرم

انشالله سرور بعدی حداقل فروم بهتری داشته باشه و بحث های خاله زنکی کمتر دیده بشه. و سروری با هیجانات و بار فنی بیشتری داشته باشیم. سرور بعدی در ساید شمال شرق دوست داشتنی هستیم و با برنامه و قدرت بیشتری وارد بازی خواهیم شد.

پ.ن 1 : یه تبریک ویژه هم به یوسف ریتالین عزیز، علارغم فشار زیاد در فروم و نزاع های داخلی بازیکن های جنوب غرب، سکوت کرد و بهترین مدیریت را در این قضیه داشت. امیدوارم به این مرحله از حرفه ای بودن در رفتار برسیم که حتی اگر فکر میکنیم اشتباه در مدیریت ساید وجود داره یا دست یاری جلو ببریم یا اگر شرایط مهیا نیست سکوت یا حذف کنیم و سعی در تخریب کسی نداشته باشیم.

پ.ن 2 : اون یه واندر هم رو صفر تمام میشد قشنگتر بود

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود

خوب این سرور هم به پایان رسید و دفتر تراوین من هم به انتها رسید،این سرور به دلیل مشغله ی زیاد اصلا نمیخواستم بازی کنم ولی تا به خودم اومدم دیدم امید دوباره منو اغفال کرده،از طرف دیگه همه بچه ها هم دور هم جمع شده بودن به همین دلیل با وقت کمی که داشتم یه اکانت ساختم و برای اولین بار در عمر تراوینیم شروع کردم به ساخت دف! و عجب تجربه ای شد

تشکر میکنم از همه دوستان که به من لطف دارن،بودن در کنار شما نعمت بزرگیه که نصیب من شد

جا داره به همه عزیزانی که تو این سرور حضور داشتن خسته نباشید بگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز و موفق باشید و همچنین یه خسته نباشید جانانه به بچه های گل اس ای که برای من مثل خانواده هستند،مرسی که این مدت منو تحمل کردید و اجازه دادید از بازی در کنار شما لذت ببرم

ببخشید اسم نمی برم چون دوست ندارم کسی از قلم بیافته

بدرود

کوچک همه شما

آرش

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پلیرهای محترم

خیلی خوشحال شدم که یک سرور دیگر کنار دوستان بودم چه آنهایی که با هم در یک ساید بودیم و چه از پلیرهای محترم سایدهای دیگر .

خواستم از همینجا تبریک گفته باشم به ساید خودمون که انصافا بچه ها سنگ تمام گذاشتن که باعث بشه این سرور را با اقتدار بتونیم به پایان برسونیم.

برای تک تک عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی را در تمام مراحل زندگی دارم .

• سلام

یک اسپم بدم جهت رفع کنجکاوی

معنی و فلسفه پشت اسم اکانت atron چی بود؟ (هرچی گشتم نفهمیدم)

موفق باشید

سلام آقا ایلیا ممنون از بازی بسیار زیباتون , خیلی ممنون که روزهای آخر , بازی رو جذابتر کردید .

معنی Atron نامی است ایرانی به معنی نگهبان آتش .

• سلام آقا ایلیا ممنون از بازی بسیار زیباتون , خیلی ممنون که روزهای آخر , بازی رو جذابتر کردید .

معنی Atron نامی است ایرانی به معنی نگهبان آتش .

شما هم عالی بازی کردید.

شرمنده پست رو پاک کردم.

اسم گذاری بسیار بسیار عالی بود، با توجه به انتخاب نژاد رومی و بدون داشتن درکی از اسم همیشه رنگ قرمز در ذهن مخاطب (شخص بنده) نقش میبست.

انشالله که باقی دوستان هم در آینده نزدیک حین انتخاب اسامی همچین دقت و ظرافتی به خرج بدند.

ممنون از پاسخگویی

ارادتمند ایلیا

• با سلام و عرض ادب خدمت تمامی سروران عزیزم

این سرور هم با تمامی فرازو نشیبهاش بالاخره به پایان رسید و در نهایت باعث شد این پیروزی برای ما رقم بخوره . البته که تمام این بالا و پایینها همش بهانه ای هستش برای دور هم بودن و لذت بردن از بازی .

اینکه تو هر سروری که بازی میکنیم تعداد دوستانمون بیشتر میشه باعث افتخاره و برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

جا داره همینجا از تمام دوستای عزیزم کمال تشکر و قردانی رو داشته باشم که زحمات بسیاری تو این مدت کشیدن.

از امید عزیز شروع میکنم که خودش میدونه چقدر دوسش دارم بماند که این سرور به خاطر مشغله کاریش کمتر دیدیمش مگر تو زمانهای سختی که همیشه بود دمت گرم.

بچه های رونین که واقعا سنگ تموم گذاشتند ممنونم ازتون ببخشید که اینهمه بیخوابی و منفی بالا رو به خاطر همر ما تحمل کردید و خم به ابرو نیاوردید مهدی دانایی عزیز که با شوخیاش کلی حال میکردیم مخصوصا روز تولدش که خودش خوب میدونه چه اتفاقی افتاده:D . حسین عزیز و دوست داشتنی و سروش جان واقعا زحمت کشیدید ممنونم ازتون.

عزیز دلم فرامرز افسانه ای که واقعا گل کاشت و زحمات زیادی رو کشید و خودش میدونه چقدر دوسش دارم ممنونم که بودی.

اشکان گلم که بودن کنارش افتخاری بود که نصیبم شد.

عمو کامل عزیز مرد با ادب و با اخلاق که احترامش برام واجبه.

سعید شادو , امیر جان و آقا ایرچ عزیز و دوست داشتنی که دف خوبی به ساید دادن.

مهدی کلت عشقم که همیشه و همه جا حضور داشت و نمیزاشت تایمی خالی بمونه .

آقا فرهاد عزیز که قلبا دوسش دارم فوق العاده با اخلاق که همیشه با آرامش بهترین تصمیمهارو میگرفت.

امام بزرگوارمون آقا هومن عزیز و دوست داشتنی که سرورهای زیادی در کنار هم بودیم و کلی چیز ازشون یاد گرفتیم.

داداش محمد نوب عزیزم که پلنهاش حرف نداشت و خیلی از بازیش لذت میبرم هر دفعه.

سجاد و مجید عزیز که زحمت دف ساید رو کشیدن.

احسان , پویا , کسری , بچه های گلی که خیلی بهشون زحمت دادم دمتون گرم.

حسین فستر عزیز که محو پشت کارش بودم و تا لحظه آخر فعال بود ممنونم ازت.

پارسای عزیز که خیلی زود مارو تنها گذاشت .

امید گاد , آرش افکت عزیزم که زحمات زیادی کشیدن .

ماشالله دوستان تعدادشون اینقدر زیاده که همش آدم میترسه کسی از قلم افتاده باشه به بزرگواری خودتون ببخشید اگه اسمی روفراموش کردم.

از دوستانمون تو سه ساید دیگه هم تشکر میکنم که باعث شدن سرور از یه نواختی در بیاد و یه کم هیجان داشته باشه.

آقا ایلیا عزیز هم که واقعا این سرور زحمات زیادی کشید و نمیزاشت ما یه کم بخوابیم . این که شوخی بود قلبا دوست دارم پلیر قابلی هستی . ممنون که بودی.

جالبه حالا که سرور تموم شده همش یه حس خلعی میکنم انگار یه چیزی کم دارم :D

در انتها برای همه دوستان عزیز و دوست داشتنی آرزوی سلامتی و شادکامی را از خداوند منان خواستارم امیدوارم همیشه خوب و خوش و سلامت باشید.

ارادتمند

محمدرضا

• سلام

باز هم یه سرور دیگه و باز هم پسته آخر فروم🥺

تبریک میگم به دوستانم در ساید اس ای بابته هماهنگی و برنامه ریزی خوبشون و برد شیرینشون

این سرور با اینکه وقت کافی واسه حضور نداشتیم و کلی مشغله و ...

ولی چون قول داده بودیم سر قولمونم موندیم

دیگه بلاخره باید قبول کنیم که از سنه ما دیگه گذشته تراوین بازی کردن😅

ولی لامصب الان که دو روزه سرور تموم شده و منم سرم داره شلوغتر میشه از لحاظه کاری

همش ولع اینو دارم که زودتر شروع شه سرور بعدیو کلی برنامه ریزی و ...😁 دو سرور گفتم ترک میکنم ولی دیدم نه ازین خبرا نیست😂

خب

بریم سر اصل مطلب😁

M A D B O Y S

اکانتی که خیلی زحمت واسش کشیده شد تا رسید به اینجا

این همر قبل از سوتی اخر کامل نرسیدن نیروها و تو راه موندن😁 احمق تاثیرش شده بود چکمه ۲ ایکس منفی و رید فعال شد دوباره🥺 واسه همین لینکشو نمیزارم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید😁😘

اینم باقیموندش که نرسیدن به تایمه لانچ و تو مسیر بودن 🙂

بجز اینا یک دمپایی واسه کلینه واندر بود که زدیم و یه همر جنگیه دیگه بود که تویه درگیریایه اول سرور از دست رفت بخاطر سهل انگاری😁

کمبود وقت و نبوده مولتی و رفتن یسری از بچه ها عواملی بود که اونچیزی که میخواستیم نشد

دروغ نگم نهایتا ۲۰ تا دیفالت بود از یه جایی از سرور که داشت رید میشد تا دو سه هفته اخر حدودا که فارمایه تپل سایدایه دیگه تویه لیست اضافه شدن😁 و دستشون درد نکنه خوب وقت گزاشته بودن واسشون بچه هایه همسایه🙂

اکانته هونی که همرش تا هفته هایه اول بازی رنک ۱ سرور بود و بخاطر شارژ نشدن (کمبود وقت) اخرِ سرور اگه اشتباه نکنم رنکه ۱۵ سرور بود قبل از لانچه همرایه سنگینتر

خسته نباشید میگم به همه ی دوستانه عزیزم که تا اخر این سرور همراهی کردن تا بازی جذابیت خودشو داشته باشه

رنگین کمون از آن کسانیست که تا اخرین قطره زیر باران میمانند😘

بریم واسه تشکرایه تیم

سامان L O O T

دوست عزیزم که از وسطایه سرور به جمعمون اضافه شد و حسابی بار از رو دوشمون ورداشت

پویا و علی

داداشایه گل که با داشتنه مشکلات زیاد بازم موندن و کلی وقت گزاشتن

اشکان آشوری عزیزم

که خیلی سرش شلوغ بود و با وقته خیلی خیلی کمی که داشت بازم تنهامون نزاشت ولی تو واتسآپ😂 مزاح بود😁

ادریس عزیزم که بازم لقب سلطان کرونا بهش تعلق میگیره😂

حسابی وقت گزاشت تا وسطایه سرور و نمیدونم اصلا چی شد که هی میرفت تو تعطیلات و میومد😆

خسته نباشید و دمه همتون گرم حسابی گل کاشتید😘

میرسیم به ساید N W

با اینکه حداقل ۱.۳ ۱۵ کراپایه ساید و من تقصیم کردم و ... و جزعی از تصمیم گیرنده هایه ساید بودم ولی متاسفانه دوستانم در تیم لیدریه ساید کم لطفی داشتن به من در حدی که اخرایه سرور بعد از رفتنه صادق عزیز و اقا رضا و ناصر عزیز هیچ کس نمیدونست منم جز لیدرایه ساید بودم و تیم لیدریه جدیدی واسه یه مقطع کوتاه تشکیل شد🙂

گله ای بود که واقعا ناراحتم کرد و ازتون معذرت میخوام که اینجا بیان شد😘

بگذریم

خسته نباشید میگم به همگی که حسابی زحمت کشیدید

اول از همه

ناصر کلاه بردار عزیز

ارتش یکنفره😁 که حسابی غر زدنایه منو تحمل کرد اخرایه سرور😍 و واقعا همصحبتی باهاش لذت بخشه جوری که اول سرور یه سوال خیلی خیلی جدی ازش پرسیدم و در کماله خونسردی و آرامش جوابی داد که فقط گفتم پشمااااام مگه میشه آدم انقدر حاضر جواب و باحال که بخوای نخوای مجبور میشی بخندی و حالت خوب میشه😁

صادق پارتیزان

که واقعا لذت بردم از بودن در کنارش و حسابی زحمت کشید و بنظرم اگه یسری مسائل پیش نمیومد( که کمرنگ شد و از یجایی نبود) و همون فرمون پیش میرفت تویه نتیجه کلی تاثیر بیشتری داشت

رضا سورنا عزیز

که حسابی لذت بردم در کنارش و جاهایی از سرور حسابی دلسوزی کرد و وقت گزاشت

محمد دیابلو

پسر باحال که کلی گفتیم و خندیدیم و استفاده کردیم از تحلیلایه فرومش😘

حامد و شهریار و عرفان تیم بولدوزر و کاماندر که هم وقت گزاشتن واسه اکانتاشون و هم دفکوردی ساید و بر عهده داشتن

ادی و لطیف عزیز

پدر و پسر دوس داشتنی و خفن

دمتون گرم واقعا وجودتون نعمته تو هر سایدی و باعث جذابتر شدنه سرور شدین

ای خدا هومن منو ببخش که فراموش کردم تورو دردت به جان برار❤

هومن مورس عزیزم

که همیشه لطفش به من بوده و هست و رفیقیه که داشتشت باعث خیال راحتیت میشه تو جاهایی که نیستی و میدونی که هواتو داره همیشه❤❤

میلاد تگزاس عزیز

ایمان و بابک گرتال

امیر فایتر و متین عزیز

علی ترامادول

ساید N E

با وجود تعداد کم ولی واقعا کیفیت خوبی نشون دادید از خودتون و باعث شدین هیجان بازی بیشتر شه

ایلیا عزیزم

دوست خوب و باحال که اوایل سرور با هم آشنایی پیدا کردیم و آخرایه سرور چند جا کمکایه اساسی کرد

سروش و محسن عزیز از تیم استورم و باقی بچه هایه استورم که همشون پلیرایه خوب و با تجربه و قابلی هستن و حسابی تا حد توانشون کمک کردن و سعی داشتن سرور و جذاب تر کنن

ساید S E

دوریتون سخت بود واسم این سرور و واقعا دوس داشتم این سرور هم کنارتون میبودم و همراهیتون میکردم ولی شرایط ایجاب میکرد که دور باشیم

امید x3x عزیزم لیدریه اس ای رو بر عهده داشت مثه همیشه

هومن و فرهاد و محمد نوب و رضا تیم bella ciao دوستایه عزیزم که بودنشون به سطح کیفیت سرورو بالاتر میاره

فرامرز F4RA عزیزم با اون دفش که آدم میترسه روبرویه سایدی باشه که فرامرزم هست😁

مهدی کلت عزیزم هم تیمی سابقم که آچار همه کاره سایده و این سرور تواناییشو حسابی نشون داد

اشکان سرلشکر عزیزم توپولیه دوس داشتنی(مثه خودم🤣) که دفکورد جنوب شرق بود و واقعا دمت گرم گل کاشتی رفیق

نیما و سجاد عزیز از اکانت Gaul teacher دمتون گرم شما هم گل کاشتید و ازتون کمتر انتظار نمیره

همچنین آرمین ویچر عزیزم که آمدم دیدم رفته یه سایدِ دیگه! اما بهرحال I Still Have the Unicorn

ایرج اسلیم شیدی دوست عزیز و با شخصیت و دوس داشتنی

و مملی وگنس دوست عزیز و باهوشم و فامیله دور😁

به جرئت دارک ترین قسمته این سرور واسم بودنه این دو عزیز تویه ساید همیشگیم و نبوده من پیششون بود☹❤

ساید S W

یوسف ریتالین عزیز که این سرور سعی داشت جو و با رفتارش آروم کنه و رفتار حرفه ای رو نشون داد موقعی که همه پیکانها به سمته اس دبل اشاره رفته بودن

پرهام گرین با وجوده کل کلایی که داشتیم ولی خیلی دوس داشتنیه

امیر رولبک و توهمی که خیلی زود سرور و ترک کردن

احمد استراوات بد قول🤨

و باقی دوستانی که اسمشون اورده نشد و از قلم افتادن منو به بزرگی خودتون ببخشید

امیدوارم کسی دلخور نشه❤

من فراموش کردم اینم بگم

بصورت خیلی خیلی ویژه

ایلیا و ادی عزیزم

حضورتون تویه این سرور واقعا نعمتی بود و یکی از جذابیتایه سرور واسه من آشنا شدن با شما دوتا عزیز دوس داشتنی بود که حسابی کمکم کردید این اواخر❤ دمتون گرم و خسته نباشید واقعا

انشالا تویه همه ی مراحل زندگیتون پیروز و شاد باشید دوستان عزیزم

یا حق

Mr.ScarY

B O O M B

DR.ERROR

WITCHER

STORM

TAK SHAKH

KING BALA

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Witcher ().

• سلام و عرض احترام به حضار سرور اخیر و خوانندگان فروم، تماشاچیای تو خونه و محصلای نمونه (ادی)

این قصه نیز به سر رسید جایزه به یوسف نرسید. :)

جا داره قدردانی کنم از اشخاص و عواملی که مقداری به هیجاناتم اضافه کردند.

متن به دلیل شرح عملکرد برای خوانندگان اندکی طولانی هست لذا دوستانی که به سرعت عادت دارند سوار قطار سریع السیر شده و به خطوط قرمز مراجعه کنند.

این سرور تجربه بسیار خوبی برای بنده بود.

آدمی در تمامی مراحل زندگی مشغول آموختن است (بدون نقطه)
    و چه بسیار چیزچیزچیز ها آموختم

بگذریم!

کمی به زبان تراوین صحبت کنیم برای علاقمندان به این بازی.

مروری بر اتفاقات:

بنده پذیرای مسئولیت لیدری ربع شمال شرق با نام Ne Team در این سرور بودم.

در ابتدای بازی با دوستان خوب متا در شمال غرب درگیر بودیم که طی پلنی زیبا و با بی رحمی کامل تنها مولتی های مصری تغذیه دهنده اتحاد (4 عدد) خارج از اتحاد رو کراپ لاک کردند.

شاید اگر از راه صمیمانه تری وارد میشدند ارائه بهتری از بازی داشتیم. هرچند این هم مزیت است که بیان کنیم 4 مولتی کمتر بازی بهتر و جدی‌تر! :)

که پس از چندین برخورد متقابل شخص روزبه و بنده، و همچنین خیر مقدم سروش با تعدادی از اعضای تیم خوبشون (Storm)، متا صورت گرفت و شمال تبدیل به یک ساید متحد شد.

تشکر میکنم از دوستانی که تا زمان کتیبه همراه مجموعه شمال شرق بودند و جمع ما رو ترک کردند. (شاید حق داشتند...)

عزیزان

سیاوش که جای خالیت حس میشد (اگر میخونی) ایشون رنک یک مدافعن تا تایم کتیبه ها بودند و پلیر اکانت Vampire.

معین نَدوستاشتنی پلیر سایت (اسمشو میاوردم اگر خوب بازی میکردی) از اکانت Bboy. هرچند قدردانی میکنم که اکانت رو واگذار کردند و واندر شمال رو کلین کردند.

فرهان که اکانت فروم نداره و هم محلی قدیمی ما هست از اکانت Nefertiti.

روزبه که به دلیل مشغله کاری نتونستند تا آخر سرور همراهمون باشند. بازیکن فوق العاده خوب و جنگی. اکانت Hades.

مرد غیور و سلطان ادب :D رضا از اکانت Hoshang. اولین لانچر بر روی دهکده های خوارج داخل شمال شرق.

مرتضی واروار که اکانتشون رو تقدیم کردند. هرچند نهایت استفاده انجام نشد. ممنون مرتضی جان.

علی از اکانت Finisher.

و دوستان خوب متای شمال و دوستی:

ناصر که طبق گفته‌ها حذف اکانت یکی از پلن های همیشگیشه :D دوست داریم پیرمرد.

علی 2113. بسیار بسیار مودب و با شخصیت. سلطان کارهای غیرممکن! تنها دارنده مدال غارت با نژاد مصری!

رضا سورنا و صادق پارتیزان که اگر میشد مدالی به بازی اضافه کرد به ترتیب مدال ادب و دلسوزی رو تقدیمشون میکردم. (جنسش نقره متاسفانه اوضاع اقتصادی خرابه)

محمد از اکانت Diablo. یکی از تحلیل گر های خوب که وجودش داخل هر تیمی نعمته.

حامد و شهریار دو دفکورد خوب اندبلیو که یکم اذیتشون کردم.

علی ونگارد با اکانت (حدس بزنید) کماندو. من بعد پست فرومت فهمیدم بازیکن ان ای هستی علی جان کاش زودتر میفهمیدم.

میلادین (جمع میلاد (یک روح در دو بدن)) و سجاد و ایمان 3 بازیکن بسیار خوب و دلسوز که مقدار زیادی از پتانسیل اکانت‌هاشون هدر رفت متاسفانه.

اکبر از اکانت Bmw. یکم منفور واقع شدی اکبر. من تشکر میکنم بابت همرهایی که در اختیار گذاشتی.

دوستان خوبم متین و ادریس پلیرهای مستعد و باهوش که طبق گفته (خودش میدونه) پلیرهایی هستند آینده دار و انشالله در آینده تحت لیدری خوب درخشش این ستاره های جوان رو خواهید دید. همچنین پدر گرامی ادریس عمو لطیف گل که با پسرتون میشید دسته گل :)

و الباقی دوستانی که تلاش کردند و شخصا باهاشون در ارتباط نبودم. ممنون از شما

ادامه روند اتفاقات

خوشبختانه در جمع آوری کتیبه‌ها خوب عمل کردیم.

کوچک: (2 چشمان، یک انبار، یک چکمه، یک جنگاموز و یک احمق)

بزرگ: (1 چشمان، یک انبار، یک چکمه، یک مرتاض و اولین منحصر بازی کتیبه استحکامات)

و یک مرتاض کوچک که دوستان متا به ما هدیه دادند. (از شمال شرق زدند. :|)

هرچند تعداد زیادی مولتی (بیشتر از اکانت‌های اتحاد اصلی:|) داخل ان.ای ثبت نام داشتند و قصد به استعمار داشتند |یک یا دو کتیبه هم زدند|. منتهای امر برخورد صورت گرفت که در عکس زیر قابل رویت هست.

از سازنده این اکانت‌ها هم تشکر میکنم که برای تقویت دست‌ بچه‌ها کیسه بوکس فراهم کردند.
    البته اشکان <3 عالی عمل کرد و بعضی جاهاش سنگ از نوع تموم گذاشته بود که در نتیجه کاتای 3 همر واندرزن برای این اتحاد به جزیره معروف سفر یکطرفه کردند!

همینجا تشکر میکنم ازت، کلی تایم گذاشتنم کمتر شد.:). (سازنده مولتی‌ها ایشون نبود.)

الباقی ماجرا حدوداً یکنواخت بود و در نهایت کتیبه نقشه واندر بود که دومین استارت واندر هم توسط ش.ش بود.

بهترین تجربم این بود که ساعت 7 صبح تو اتوبان پشت فرمون یه کتیبه احمق بلند کردم :D:D:D

از اولین سرور ir من آشنایی دارم با تراوین ولی در این حد تا حالا بازی نکرده بودم که جزو 10 نفر اول پاپ . سه تا کتیبه بزنم برای ساید از ne (امیدوارم حلالم کنید :saint::D)

قلباً خوشحالم که از بازی لذت بردید. :)

کتیبه هایی که از دست دادیم:

کوچک: 1 احمق، 1 چشمان، 1 انبار

بزرگ: 1 انبار، 1 چکمه

کتیبه هایی که به دست آوردیم:

کوچک: 1 احمق، 1 چشمان، 1 انبار

بزرگ: 1 انبار

منحصر: 1 احمق

پ.ن: شپش از ما زد ما از شپش زدیم شما از ما زدین.

و در نهایت الوعده وفا

اولین تارگت رو خودم میدم و منتظر لانچ های شیرینتون هستم.

اکانت 3zar واندر زن هست.

در خصوص کتیبه هم چشم به راه معماری و یا جنگ یونیک هستیم.

همر رنک 200 سرور روز 30 بازی که تا رنک 9 رسید و پس از چرخش جنگاموز به 10 تنزیل یافت. (تاپ همر 3 ساید)

تشکر ویژه از تیم استورم بابت مسئولیت پذیری و ارائه تز دکترای رومن در سرور اخیر. :) (بعدی خودتی سجاد)

و اما خوشحالم که از بازی لذت بردید.

تشکر از خودم که بدون منت کشی یک تنه دفاع واندر (هرچند کم) رو دادم و لینک نگرفتید.

و تا آخرین گندمخور جنگیدیم!

دوستان اسدبلیو

یوسف شنیدم اینا همش تقصیر توعه.

تشکر از تحلیل‌های منوالت.

تشکر ازینکه تا آخر سرور همراه بودید.

تشکر ازینکه متای 3 به 1 نبستید و تن به حقارت ندادید.

تشکر ازینکه به نپ پایبند بودید. :)

عدم تشکر بخاطر ارتقا واندر به سطح 1! رنک 6 مال Walking Dead بود.

تشکر از پرهام (فروم)

خب صحبت اکانت خودم شد. دوستان اینم آمار اکانت تا مدتی قبل از کتیبه‌ها که تمامی همرها[4] زیر رنک 20 بودند! + 1 تبری (از بعدش عکس ندارم)

خلاصه که حیف شدیم وقتی فهمیدیم لیدر لزوما نباید اکانت شاخ داشته باشه. ^^. امیدوار هستم در سرور بعدی از پتانسیل اکانت‌ها بهتر استفاده بشه.:!:

دوستان دوستداشتنی جنوب شرق، تیمی بسیار هماهنگ و یکپارچه که به قصد برد تشریف آورده بودند. متاسفانه تلاشهاتون نتیجه داد. :D

برد رو بهتون تبریک میگم. حق به حق دار میرسه.

تشکر ویژه از مهدی که انقدر کاریزماتیکه به ما هم انگیزه می‌داد! (البته میخواست همراشو یجا بزنه) :D:D و همچنین تیم قدرتمند رونین.

تشکرررررررررررررررررررررررررر ویژه تر از سجاد. (کشش ر برای بلندی دیوارایی که جلومون گذاشت.) نیاید بشمرید. :D

آخرین تشکر ویژه هم خدمت فرهاد. ایشون هم یکی از ستاره‌‌هاست.

تشکر از یه بازیکن بسیار بسیار دوست داشتنی از قطب جنوب <3

از تمامی همراهان قضیه جنگ یونیک تشکر میکنم. :)

از محمدرضاعزیز و همسرشون تشکر میکنم. من که گفتم دوست عزیز احتمالی آینده :))

حسین فستر از شما هم ممنونم سر اون قضیه سکته.^^:D

از مملی به خاطر جلوگیری از نفوذ وحشی ها مچکریم.

از تیم خوب Last lords هم تشکر میکنم بابت کلین واندر <3.(پویا، کسری و ؟)

پارسا سویفت از شما هم ممنون. (قفسای اول سرور) :)

از مهدی کلتم خودتون تشکر کنید. ^^

و اما دوستان خوب و بامرام در شمال شرق که تا انتها همراه بودند.

تشکر از مهتی عزیز و بسیار خوش اخلاق اکانت Lazy bee.

حافظ که تی جان قربان اکانت Poreftekhar.

امیر و سیروان عزیز. دو پلیر با تجربه از تیم خوب مجموعه شمال شرق که این سرور همراه ما بودند. بسیار مسئولیت پذیر و نمونه پلیر خوب و کامل. :)

تیم استورم اکانت 3zar:

سروش استورم که سنت شکنی کرد منتها امر کم نزاشت! خیلی جاها هم بهمون انگیزه داد.

محسن سالسن، بازیکنی خوش بیان و حرفه‌ای. واقعا با همراهی ایشون میتونید از بازی لذت ببرید.

ناصر استورم که بر سر اکانتها دست نوازشی میکشید و به ما کلی انگیزه تزریق میکردند.

سعید استاکر که کم صحبت بود ولی حواس جمع!

مهدی بلک که همراه با علیرضا ایران خوش برخورد(البته نه با همه) بر روی اکانت Noobe Kabir بودند. این اکانت چهار #شیلنگ بود حیف کسی اقدام نکرد ..

تشکر از مجموعه شمال شرق به دلیل عدم دخالت و اعتماد به اینجانب.

تشکر از دوستانی که در سایه بودند اما تاثیرگذار من فقط اسم مجید به ذهنم میاد. (بازم باید باشه)

تشکر از باقی دوستانی که اسامیشون رو فراموش کردم بنویسم.

و تشکر از ادمین برای فراهم سازی بستری برای دوستداران تراوین.

پ.ن1: همر اسکات استفاده نشده هم ناگفته نماند اکانت PamPam در 2 خونه ایش طی یه بازه ای دست بنده بود. (البته نامه نگاریش نه!)

پ.ن2: مرد خوش اخلاق و خوش صدای بازی، آرمان عزیزم از شما هم ممنونم. (سورپرایرز اینجا گذاشتمت)

پ.ن3: یه مقدار مشکل اعتماد هم داشتیم که غیر قابل حله.

موفق و همیشه پیروز باشید.

شعر تقدیمی: غزل 2373

مراقب مهربونیاتون باشید. (با نقص کپی رایت)

ارادتمند

ایلیا

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya: تا سه نشه ().

• سلام عزیزم

این که همش تقصیر یوسفه چیز جدیدی نیست

کلا یاد گرفتن هرجا کم میارن بندازن گردن یوسفه :دی

اصلا‌ میگن علت رفتن آیدین از شمال شرق تو سرور نرمال هم تقصیر یوسفه :دی

خلاصه سرور های بعدی یادت باشه هرجا مشکلی پیدا کردی کسی گردن نمیگرفت بنداز تقصیر یوسف :دی

پ.ن : شدیم داعش همه چیو گردن میگیریم :دی

پ.ن : ایلیا جان یوسف نخواست حقارتو قبول کنه پس مقصر بود ، شمال یکم از غرورش کوتاه میومد جای دوری نمیرفت ! از قدیم گفتن یه قدم تو بردار یه قدم من برمیدارم ...

یا حق

یوسف

• نه عزیزم

یوسف اتفاقا خوبم حقارت رو قبول میکنه

بار ها هم استعمار و استعمال استثمار شده

منتها این سرور یوسف چون اعطا مقام دستش بود

به زور یه خاله ساید گذاشته بود جلو اسم خودش

همیشه هم میگفت من که لیدر نیستم میدونم

هرجا نیاز به گند کاری بود میام کمک😁

سلطان از تیم جدیدت که داری جمع می‌کنی چه خبر؟

بچسب به زندگیت، از تراوین برات چیزی در نمیاد