نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• کسری جان شما با این همه ادعا بعیده به پست های قبلس فروم مبنی بر ۲ تارگته نزدن واندر دقت نکرده باشی

امید وارم اگر نوب هستی ادا خوبارو در نیاری زین پس

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• کسری جان شما با این همه ادعا بعیده به پست های قبلس فروم مبنی بر ۲ تارگته نزدن واندر دقت نکرده باشی

عزیز دلم خودم نزدم اتک رو ولی مسله ای نیست بنده رو شما فرض کن نوب!

وقتی واندر بازی داره صد میشه اهمیتی بنظرت داره تک تارگته زده بشه یا دو تارگته!؟

سلام پرهام گرین

منم اولش به همین فکر کردم رفتم حساب کردم اما بی نتیجه بود هیچ تاثیری نکرد 2 هدفه با 1 هدفه

.

.

.

.

.

.

اگه جایی من اشتباه کردم ممنون میشم بگید اصلاح کنیم

• عزیز دلم خودم نزدم اتک رو ولی مسله ای نیست بنده رو شما فرض کن نوب!

وقتی واندر بازی داره صد میشه اهمیتی بنظرت داره تک تارگته زده بشه یا دو تارگته!؟

نه واقعا اهمیتی نداره

خواستم از فرصت استفاده کنم یه تیکه ای بهت بندازم عزیزم

• دروودی بی انتها به عزیزان حاضر و خارج از سرور....

عرض ادب و احترام خدمت همه اساتید و سروران گرامی.

به رسم ادب، خدمت تیم جنوب شرق تبریک و خسته نباشید به یکایک بازیکنان و لیدرهای عزیز و محترمشون عرض میکنم و برد سرور رو بهشون صمیمانه تبریک عرض میکنم.برد این سرور بلاشک به جنوب شرق تعلق داشت که بدستش آوردند.به بقیه پلیر و لیدرهای عزیز در شمال شرق و شمال غرب و جنوب غرب هم تبریک عرض میکنم که مدت زمانی که سرور جاری بود رو باعث شدند لینک‌هایی زیبا و کل کل های سالم و بدور از پرخاش و اهانت مشاهده کنیم و باعث بشه کسانی که خارج از سرور هم هستند لذت ببرند.به همه ی عزیزان خسته نباشید عرض میکنم امیدوارم چه پلیرهای جنوب شرق و چه ش ش چه ش غ و چه ج غ واندر زندگیشون رو ۱۰۰ کنند نه فقط تراوین رو.

برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم اسمی نمی‌برم که اسمی از قلم نیوفته‌.

سروری جدید با کل کل های جدید....

روز از نو و روزی از نو.

موئد باشید.

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• پرهام جان هیچ تفاوتی نداره

سلام اشکان جان

ممنونم اشکان جان صرفا رو تحلیل قبلی که بچه های جنوب شرق انجام دادن گفتم

شیرینی واندرو کی میدین؟

• سلام پرهام جان
    بیا پیوی :دی
    شیرینی هم میدیم

حالا شیرینی چی میخوای

والله اینجوری که تو گفتی من دیگه میترسم بیام

• سلام به تمام اعضاء محترم...

امیدوارم همه از بازی کمال لذت را برده باشین..

اول از همه چی به ساید جنوب شرق تبریک میگم واقعا خسته نباشید کلی زحمت کشیدین هم هزینه هم وقت زیاد گذاشتین و با یک دست برنده سرور شدین :thumbup::thumbup:

و آرزو موفقیت برای سه ساید رقیب در سرور هایه آینده.البته بدون حاشیه و بدون اختلاف بین بازیگرا باشید...

واقعا از این سرور کلی لذت بردم با خفت کردن دوستان ساید رقیب..البته با کمک پسر گلم اقای ادریس که تو این سرور خودشو نشون داد که یک پلیر خوب و مورد اعتماد بچه ها قرار گرفت...

خواهش میکنم از بچها که قصد بازی کردن تو سرور آتی را دارن لیدر مورد اعتماد خودشون را سرکوب یا از ان نافرمانی نکنن .سعی کنن تا اخر بازی پشت لیدرهاشون وایسن چه تشخیص لیدرها درست یا نادرست باشه.همین که یک نفر بیاد حرف خودشو بزنه و انتظار داره بقیه پشتش وایسان کار درستی نیست .همین اختلاف باعث تضعیف ساید خودشون میشود.لذا از اول بازی تشخیص ساید و لیدر ملاک اول بازی باشد.وسط بازی بخاطر یه کتیبه یا خفت شدن بازی را ول نکنه.تا اخر بازی وایسه چه پیروز چه باخت.وسط میدون خالی نباشه....

با آروزی موفقیت تو دنیای واقعی برای شماها ..

دوست دار شما لطیف

• سلام

خسته نباوشید دمتون گرم که این سرور بودین چه بچه‌ های خودمون چه ساید دیگه.

بچه های تیم خودمونم رضا هومن فرهاد محمد بازم مثل همیشه ترکوندین خسته نباوشید،شرمنده کم بودم❤️

‌پ.ن:ببخشید اسمی نیوردم جاتون اینجاست❤️

واندر زندگیتون ۱۰۰ بشه.

• سلام دوستان وقت تون بخیر

واندر جنوب شرق 100 شد و بازی به پایان رسید

به تمام عزیزان در جنوب شرق تبریک میگم همگی خسته نباشید عالی بودید

بریم سر وقت تشکر ها ...

تشکر وِیژه از تیم لیدری و هولدری ساید

تشکر میکنم از امید عزیز ، با اینکه خیلی مشغله داشتن موندن و ساید رو به بهترین نحو مدیریت کردن

تشکر از فرهاد جان ، که هر چی غرغر و انتقاد داشتم رو گوش میکرد و با نهایت صبر و ادب پاسخگو بودن

تشکر از احسان عزیز ، که هر سوالی در مورد بازی داشتم رو با ریزه کاری هاش توضیح میداد و کتیبه ها رو به بهترین شکل ممکن جمع آوری و مدیریت کردن

تشکر از مهدی کلت عزیز دل ؛ که همه جا بود و به همه کمک میکرد

تشکر از فرامرز جان؛ که انگیزه همه ی دف ساز و پاپ باز ها رو از بین برد ، در نتیجه چسبیدیم به بازی نرمال و فشاری به خودمون نیاوردیم برای رکورد زنی ، مرسی که بودی (دیگه سروری که شما توش باشید ریجیستر نمیکنم) 😂😂😂

همسایه های عزیز

تشکر میکنم از ماهان عزیز دل و کسری جان اکانت LasT LeGenD که هر وقت کمک ازشون خواستم ، نه گفتن تو کارشون نبود و کلی به انبارهاشون پاتک میزدم (هر وقت لوگین داشتم رو اکانت انبارهاشون پر و اور شده بود)😂

تشکر میکنم از علیرضا جان اکانت I.A.T ، هرچی تروپ در میومد از اکانت یه راست میفرستادم روی مرتاض ش گندم شون رو هم نمیدادم ، خم به ابرو نمیاورد.😅

تشکر میکنم از عمو کامل اکانت C A C T U S، پلیر با تجربه و بسیار با اخلاق ، برای چیف ناتارهای اطراف کلونی ش مارو تحمل میکرد.😅

هم تیمی های این راند

سجاد جان اکانت Gaul Teachers افتخاری بود آشنایی و همبازی شدن باهاش ، امیدوارم همیشه و همه جا مثل اینجا موفق باشی. 🙏

پلیر خارجی هم داشتیم این راند، فکر کنم تیم جنوب شرق بتونه مدرک تافل یا آیلتس بگیرن بعد از این 😂😂😂

تشکر میکنم از بانو شریل از اکانت Hope که با همه ی اعضا تعامل داشتن و زحمت اکانت پارسای عزیز CatChMe-TeaM رو هم تقبل کردن

هم دف سازی کردن وهم همر های خوبی تحویل ساید دادن و کلی تمرین زبان انگلیسی داشتیم 😂

چون میدونم به فروم سر میزنه، دست و پا شکسته یه چی مینوسیم که منظور رو برسونه لطفا سخت نگیرید بهم !!!😅

Thanks to "Lady Sheryl" for hard work and hers companionship to this team

و بقیه دوستان ... اسامی زیاد هست و توی یک پست نمی گنجه ، درجه یک هستید همگی و برنده شدن حق مسلم شما بود 🏆 😍😍😍

تشکر میکنم از رقبای عزیز از هر سه ساید که موندن و بازی رو جذاب تر کردند.

تشکر از مدیریت اسپید ترا ، نسبت به راند قبل که حضور داشتم سطح کیفیت سرور پیشرفت قابل توجهی داشت

به جز اون چند باری که سرور از دسترس خارج شد، با مشکل دیگه ای مواجه نشدیم و باگ شدیدی ملاحظه نشد

امیدوارم در آینده نزدیک نواقص و ایرادات باقی مانده ، برطرف بشه و شاهد حضور تعداد بیشتری از پلیر ها باشیم.

موفق باشید.

Hidden Ones

• سلام دوستان ، خب سرور هم که تموم شد و تبریک میگم به همه بچه هایی که دلشون تو این سرور واسه جنوب شرق تپید و مزدشونو به بهترین شکل الان دارن میگیرن ‌❤❤❤

یه خسته نباشید هم میگم خدمت همه دوستان تو ۳ ساید دیگه که تا اخرین لحظه به بازی ادامه دادند و باعث شدن هم ما هم خودشون از بازی لذت ببریم ❤

اینم از اخرین همر ما که قرار نبود واندرزن بشه و خیلی تایم زیادی بدون جنگاموز بود و حتی سرباز خونه و اصطبل بزرگش هم تایم زیادی خاموش بود ولی خدارو شکر تونستیم به جای قابل قبولی برسونیم .

اول از همه میخوام تشکر کنم از هم بازیای خودم ماهان و مهربان عزیز که با وجود مشغله های زیادی که داشتن بازم در حد توان بودند و کمک کردند تا در نهایت تونسته باشیم واسه ساید مفید بوده باشیم .

میخوام تشکر کنم از همه دست اندرکاران ساید که واقعا زحمت کشیدند . دیگه اسم نمیارم بچه ها قبلا به همه اشاره کردند ولی میخوام یه تشکر مخصوص از مهدی کلت داشته باشم که واقعا ارتش یه نفرس بودنش در هر سایدی نعمته ، خسته نباشی مرد 😍😍😍

به قول یکی از دوستان ایشالا که واندر دلتون خنده باشه 🙂

• عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگواران

★★★★★★★

این سرور هم تموم شد،تبریک میگم به دوستان عزیزم در SE که مستحق این پیروزی بودیم،دم همتون گرم،ببخشید از کسی نام نمیبرم تا کسی از قلم نیفته

★★★★★★★

خسته نباشید خدمت عزیزان حاضر در سه ساید دیگه،که تا لحظه آخر در حد توان جنگیدن

★★★★★★★

جا داره تشکر خیلی ویژه ای داشته باشم از عزیزانی که این سرور به بنده کمک کردن

مهدی کلت عزیزم که چند سروره مزاحمشم و خودش به تنهایی یک ساید هست

آقا مجید گل که زحمت کشید و شبا کمک کرد

و همچنین از نیما(ازت دلخورم که از کتیبه به اینور نیستی)

بدون زحمت این سه عزیز،اکانت Gaul Teachers هرگز در این وضعیت قرار نمیگرفت.غارت اکانت به جز یک مقطع کوتاه در اواسط سرور(برای جلو افتادن تکمیل زیرساخت ها) کاملا از ناتار انجام گرفت و فقط در همان مقطع یک کپ مصری غارت شد و تمام مدال های غارت موجود در پروفایل صد در صد از ناتار بود

مجموعا پنج میل دف ساخته شد که برای نگهداری بخشی از دف ،سه پارکینگ از طرف اتحاد در اختیار قرار گرفت

بعضی از دوستان تمایل داشتن،اکانت رو ببینن

رمز جانشینی:

135246

دیدن لیست فارم ها (تعداد و تایم بندی لیست ها)و همچنین موقعیت دهکده های غارتگر برای کسانی که علاقه به بازی با تک اکانت و غارت سالم دارن،خالی از لطف نیست

پ.ن: در چهار سرور آخری که بازی کردم هر سرور یک نژاد متفاوت داشتم و به نظرم با توجه به برنامه و همچنین میزان وقت آزاد،هر نژادی خصوصیات خاص خودشو داره،فقط با رومن بازی نکردم که شاید در یک زمان مناسب،این چالش رو هم امتحان خواهم کرد

پیروز و موفق باشید

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• خب سلام خدمت همگی عزیزان

این سرورم با همه ی سختی و آسونیاش تموم شد و خداروشکر که برنده بازی بودیم.

تبریک به همه بچه های جنوب شرق و خسته نباشید به همتون…واقعا ممنون که اینقدر حرفه ای هستید…بازی کنارتون بسیار لذت بخش بود

و اما تشکرات :))

اول از همه باید از بچه های تیم خودمون تشکر کنم…شمارش از دستم در رفته که چندمین سروره که داریم باهم بازی میکنیم…ولی میدونم که بدون شما بلد نیستم بازی کنم…دمتون گرم

امام هومن …داداش بزرگه ... این سرور خیلی اذیتش کردم ایشالا از سر تقصیراتم بگذره، به خدا بدون تو هرگز... میبینمت فورا نه ولی حتما:))

ممد آقا… ستون لانچری …هر وقتی که باید میبودی، بودی…ایشالا سرورای بعدی یه همر رم میکشیم به عشق خودت ،گرزیاشم حلال میکنیم میزنیم در و دیوار

آقا رضا…قرار نبود بازی کنه شد رنک 3 دف…یه همچین موجودیه :).دیگه وقت هولدریم که سنگ تموم گذاشت.

محمد قطری عزیزم که این سرور نبود خیلی ایشالا سرورای بعدی

تیم لیدری ساید…پارسای عزیز که متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشت نتونست تا اخر کنارمون باشه و زحمت اکانتشو هم خانم شریل کشید با تمام سختی هایی که داشت.…امیدوارم هر چی زودتر یه سرور 0تا صدشو کنار هم بازی کنیم و کیفشو ببریم.

امید x3xعزیز که مثل همیشه با همه ی مشغله هاش ساید رو به درست ترین شکل مدیریت کرد و جور پارسا رو کشید…واقعا تصور ساید بدون امید سخته…

تو ادامه ی تشکرها اکانت به اکانت میام پایین دیگه…

ارتش یک نفره ساید …مهدی کلت…واقعا کاری نیست که تو اس ای انجام شده باشه و یک سرش به مهدی نرسه…بی حاشیه کارشو انجام میده…همر هایی هم که کشید دست تنها و با تمام مشغله های جانبیش بود…خسته نباشی نیمه اولی:) ،هر کی سرور بعد بازی کنه…:)

بچه های درجه 1 لست لردز…پویا پلیر خیلی ساده ساید…ایشالا سرورای بعدی کمتر به جون من غر بزنه…واقعا یاد کردن ازش توی یه خط سخته تو یک کلام مرسی اقا پویا بابت همه چی.

احسان عزیز… کمک های احسان چه تو بحث پلنری چه تو لانچری قابل وصف نیست… تا وقتی که سرش خلوت بود هر برنامه ای در عرض 24 ساعت از ایده به پیاده سازی میرسید و همه چیزش اماده بود…دمت گرم احسان…امیدوارم که همیشه و هر جا که هستی موفق باشی مرد.

علی دراگون عزیز که تا وسط بازی بود و بعدش اعزام شد…ایده های سمی و عالی علی واقعا بازیو برای هر رقیبی سخت میکنه.

حسین 2000 عزیز که یه تنه همه ی اکانتای بچه هاشونو داشت هندل میکرد و یه خدا قوت جانانه بهش که تا اخر وایساد.فک کنم هر سرور حسین اندازه 2 3 سرور ماست اینقدر اکانت دستشه:)

مییثم سرانو عزیز که متاسفانه نشد از همه ی ایده هاش توی بازی استفاده کنیم.

سروش عزیز که دف فوق العاده لژیون ساید رو کشید و 3تا همر اسکات کشید که اصلا فرصت نشد از بزرگترینش استفاده کنیم.

و آقا رضا که افتخار هم صحبتی با ایشونو تو این سرور نداشتم.

تیم فوق العاده ی رونین…کافیه یک برنامه ای رو باهاشون ست کنید و برید سر وقتش بیاید بگید خب اقا چه خبر…و تازه میفهمید که چه خبرهههههه:)

واقعا بازی کنارشون لذت بخش بود…بدون کوچک ترین حاشیه ای و به بهترین نحو ممکن در راستای اهداف ساید بازی کردن.

مهدی دانایی عزیز که اصن دیسکورد بدون اون صفا نداشت…لذت شنیدن جمع بندی های اقا مهدی رو نمیشه با هیچ چیزی قیاس کرد…خوش مشرب و شوخ و در یک کلام پایه….دم شما گرم اقا مهدی.

حسین شدو عزیز…کار درست و درجه یک…این سرور اولین سروری بود که من با حسین صحبت میکردم ولی اینقدر خاکی و صمیمی بود و حرف هم رو خوب میفهمیدیم انگار که چندین ساله داریم کنار هم بازی میکنیم.

و آقا سروش عزیز،خوش اخلاق و در عین حال با کاریزما… به خدا با توصیفات مهدی منم ازش میترسم:))

بچه های تیم لست لجندز..واقعا مثل همیشه عالی و درجه 1…هر چی از رفتار و اخلاق حرفه ای این تیم بگم کم گفت بارها مزدور تیراندازشون داشت تو بیس بقیه بچه ها دفاع میکرد.

ماهان عزیز که فک کنم استارت کارو زد و بقیه بچه ها رو آلوده کرد…کسری که طبق معمول بخش عمده ای بازی اکانت رو چرخوند و مهربان که تازه تو فروم فهمیدم اونم بازی میکرده رو اکانت ولی زیر ابی بوده:)

خلاصه که خسته نباشید دمتون گرم…حس میکنم نشد اونطوری که باید و شاید از همر هاتون استفاده کنیم…امیدوارم درک کنید شرایط سرور اینطور ایجاب میکرد.

آقا محمد رضا و خانمشون که همر های فوق العاده ای رو کشیدن…واقعا بی حاشیه و بدون کمترین چالشی بهترین بازدهی رو از اکانت هاشون دیدیم…خسته نباشید و خداقوت

امید گاد عزیز…با تمام مشغله ای که داشت نشون داد دود از کنده بلند میشه…شرایط سرور طوری نبود که خیلی دستمون برای خفت باز باشه ولی با این وجود با اون چکمه یونیک نزدیک 800ک پوینت گرفت روی دمون و در کنارش هم اکانت گاد بود که هم همر جنگی خوبی کشید و واندر زنش هم که ته بازی رونمایی شد.

اشکان سرلشکر عزیز…دفکورد ساید که امیدوارم حرفیو از من به دل نگرفته باشه…خیلی دوست دارم اشکان

فرامرز عزیز افسانه دفاعی ساید…واقعا دفتر جدیدی برای دفسازی نوشته…کیف میکنیم از کنار شما بودن اقا فرامرز… دمت گرم

مستر سجاد و اکانت معلم های گول:)...قرار نبود سجاد بازی کنه ولی نتیجش شد این چیزی که ته بازی دیدید…جای نیما هم خالی که نتونست بازیو ادامه بده.

سعید شدو عزیز…چندین و چند سروره که کنار هم بازی میکنیم و واقعا از کلاس بازی و متانت این بشر هر چی بگم کم گفتم دف فوق العاده ای رو تحویل ساید داد امیدوارم این اخری چیزیو از ما به دل نگرفته باشه.از اقا محمود هم تشکر میکنم که با اکانت ادونس خیلی به ما کمک کرد

اقا ارش افکت…همر جنگیشون که اول بازی چندتا تارگت رو تخریب کرد…یکی از ساپورتای واندرو هم تقبل کردن و انویلای فوق العاده ای کشیدن…رنک هجوم یکی از انویلاشون زیر 80 بازی بود:))

آقا مجید بزرگوار…دوتا دفساز عالی کشید و در کنارش فکر میکنیم روی 10 12تا از اکانت های ساید هم بدون منت کمک میکرد…چندین مقطع بازی نکات خیلی درستی رو یاد اوری میکردن که نشون از سطح بالای بازیشون داشت…واقعا از بازی کنارشون لذت بردم.

امیر عزریل دوست داشتنی…قرار بود فان بازی کنه ولی شوخی شوخی 1ونیم میل دف کشید …انویلای فوق العادش جلوی مپ کارو خیلی واسه جابجایی دف ساده کرده بود…هر ام ام امیر تو اتحاد مساوی بود با یه مرحله جلو رفتن امتیاز اتحاد…دمت گرم امیر جون.

آرمین عزیز که از دف گرفته تا همر و حتی همر اسکات …همه چیشو به بهترین شکل ساخت و اکانتش کامل در اختیار ساید بود…دم به تله نداد که بیاد به ما پلناشونو یاد بده ولی خب به همینشم راضی بودیم :)

آقا ایرج گل…رقیب دیروز هم تیمی امروز…شاید رقیب فردا:)...واقعا هر چیزی راجب شخیصتشون بگم کم گفتم …ما که از هم نشینی باهشون لذت بردیم…امیدوارم ایشون هم از این تجربه ای که کنار ما بودن راضی بوده باشن.

کسری عزیز که با همه ی مشغله هاش همر های خوبیو ساخت ولی جون همه ی ما در اومد…خیر بود انشالله.

حاج علی با دف توتن فوق العادش و ساپورت سنگین واندر که فوق العاده بود.

علیرضا اکانت I.A.T که از همر فوق العادش گفتم قبلا و در کنارش دف بی نظیری هم کشید واقعا در یک کلام درجه یک و محشر بود.

حسین فستر و مصطفی که خیلی فعال بودن :)) واقعا همر و دف و اسکاتر خوبیرو تحویل ساید دادن خسته نباشید میگم بهشون.

عمو کامل…شخصیت محترم و دوس داشتنی جنوب شرق که دف عالی ای رو کشیدن.

اقای وگنسم تو ساید ما بود از ایشونم تشکر میکنم…تبریک بابت رنک 3

اسم همه ی عزیزان اومد ولی باز دوست داشتم مجزا از دوستانی که زحمت هولدری رو کشیدن تو زمانی که نتیجه بازی مشخص شده بود و واقعا انگیزه ای نبود بودن روی واندر نذاشتن دف لاست بره یاد کنم…رضا،آقا محمدرضا،آقا مجید،فرامرز،مهدی دانایی و مهدی کلت،حسین شدو و اشکان که واقعا زحمت کشیدن.

خیلی تلاش کردم اسمی از قلم نیفتاده باشه …همه ی کسانیکه که چه تو این لیست هستند و چه تو ساید ما بودند اما من فراموش کردم یاد کنم ازشون عزیزن و زحمت کش…باز هم به همگی خسته نباشید و خداقوت میگم .

یک خسته نباشید هم به ساید های مقابل میگم…

از بازی جنگی ایلیا و ادریس و متین در اواخر بازی لذت بردم،با ابزار کمی که داشتن تمام سعیشونو برای تغییر نتیجه انجام دادن.

به دوستانی که تا انتها توی ساید جنوب غرب موندن و بازی کردن هم خدا قوت میگم.(چی بود این لول 1 خدایی دلم شکست)

یه خسته نباشید هم به دوستانم تو شمال غرب…صادق عزیز..آرمان و بچه های مدبویز ،هومن مورس و آقا ناصر میگم …تلاششون رو برای پیروزی سایدشون کردن.

همچنین یک خداقوت به آقا سروش و محسن باقی دوستان تیم استورم که توی شمال شرق موندن و به جذابیت بازی کمک کردن.

داشت یادم میرفت ...

یه دوست عزیزی هم از بیرون اومد تو فروم نظر کارشناسی خودشو اعلام کرد که باز هم جنوب شرق دنبال رنک همر و لایک گرفتنه واغلب همراش رمر باید باشه طبق پیش بینی من…خواستم یه خداقوت هم به ایشون بگم.

عکس پایانی واندر ها...

در پایان امیدوارم همتون دلتون شاد باشه ، تنتون سلامت و ایام به کامتون…

ارادت

فرهاد

• خب خب

تمام و تمام

تبریک به ساید خودمون و همه بچه های گل و دوستان عزیز و زحمت کش های ساید

واقعا از بازی کنار همه تون لذت بردم

اسم ها زیاده دوستان گفتن من دیگه تکرار نمیکنم که وقت گیر نباشه

بعضی از لینک هارو که قبلا دیدین ولی کل دستاورد های اکانت رونین رو مختصر براتون میزارم امیدوارم لذت ببرید .

لینک ها به ترتیب لانچ شدن هست .

۱. تنها رمر اکانت رونین که فقط برا دله خودمون ساختیم

۲. تنها جنگیمون

۳.دیفالت و یکی از کاتاها خوبمون

۴. واندرزن چهارم

۵. واندرزن سوم

۶. واندرزن دوم و بزرگترین همر تبری سرور

۷. بیگ همر و واندرزن اول و همر یک سرور

در انتها بازم از هم تیمی ها و بزرگای خودم سروش و مهدی عزیز تشکر میکنم که تو این سرور رو اکانت رونین افتخار همراهیشونو داشتم جفتتونم درجه یکید و بازی یاد میگیرم ازتون .

از رضا اکانت snow

مظاهر اکانت thyphoon

علیرضا اکانت raidcall

سعید اکانت manowar

احمد و شهروز که اول سرور بودن ولی نتونستن تا اخر بمونن تشکر کنم که این سرور افتخار دادن تو تیم رونین همراه ما بازی کردن .

از اشنایی با همه دوستان خوشالم و امیدوارم دوستان خوبی باشیم از این به بعد برای هم ...

واندر دل و زندگیتون انشالله ۱۰۰ بشه .

مخلص همه

حصین شدوز .

• سلام به تمام عزیزان

خوب این سرورم تموم شد.

خسته نباشید به تمام پلیر های ۳ ساید دیگه که موندن و زحمت کشیدم.

خسته نباشید ویژه به تمام تیم جنوب شرق که این سرور جوری بودن که واقعا لذت بردم از بودن کنارشون‌‌. مثل یک خانواده بودیم و اینکه امیدوارم خارج از بازی هم رفاقتمون بمونه.

بریم تشکر کنیم دیگه.

اول از همه پیرمرد فرتوت اس ای. امید عزیزم که واقعا هیچ لذتی بزرگتر از اذیت کردن این بشر نیست. حضورت یه وزنس بدون تو اس ای واقعا یه چیزی کم داره. لیدر به معنای واقعی

پارسای عزیز که اگه دیدیدش بگید یا زنگ به ما بزنه نگران سلامتیشیم. دمت گرم دادا.

تیم لست لردز. که کنار هم سرورو استارت زدیم و رفاقتای خارج از بازیمون خیلی عمیق تر از داخل بازیه. احسان و پویا و علی دراگون که افتخار اینو داشتم این سرور از نزدیک دیدمشون و لذت بردم از داشتن رفقای گلی مثل شما. حسین و میثم عزیز که واقعا زحمت کشیدن.

تیم فوق حرفه ای رونین. اولین بار که تو سرور دات کام این اکانتو دیدم واقعا لذت بردم. خوشحالم که این سرور کنار شما بودیم. مهدی دانایی بزرگ. ارتش یه نفره. داداش گلم که پلیر بی نظیر و شخصیت به شدت خوش اخلاق و دوست داشتنیه. واقعا خوشحال شدم از اشناییت. کلی میترکونیم باهم در اینده. ایشالا اومدی ایران یه ۲ تا پیک میزنیم باهم.

حسین شدو عزیز پلیر اروم‌ و حرفه ای و دوست داشتنی. افتخاری بود اشنایی با شما.

سروش عزیز. کاربلد و شخصیت بسیار کاریزماتیک.

مهدی کلت کبیر. حاجی چرا نمیخوابی ناموسا؟ به جرات نصف بار جنوب شرق روی دوش این یه نفر بود. خیلی گلی.

فرامرز ملقب به افسانه. دیگه چی بگم راجبت. استاندارد های دفسازیو جابه جا کردی داداش. شل کن یه کم. 😂😂

محمدرضا سوشیانت و همسر محترمشون فوق العاده با شخیت و درجه ۱. قلبا افتخار میکنم به بازی کنار شما.

ارش افکت عزیز که این سرور فان بازی کرد ولی مرزهای بازی فان رو کاملا جا به جا کرد. پلیر با شخصیت حرفه ای.

اشکان سرلشگر. رفیق گل و دفکورد بی نظیر. بیشتر بیا ببینیمت اشکان

بر و بچه های عزیز گول تیچرز. سجاد سلطان رید ناتار و نیما که نصفه نیمه بود. هم بازی و استاد قدیم خودم.

لژیونر های عزیزمون که این سرور در خدمتشون بودیم. ایرج با شخصیت و عزیز. قبلا رو به رو ما بودن و کلی چالش داشتیم ولی واقعا لذت بردم از مصاحبت باهاش.

محمد علی وگنس که بدون حاشیه این سرور کنار ما بود.

کسری عزیز، حسین فستر و مصطفی، سعید شدو عزیز، حاج علی گل، بانو شریل، عمو کامل، امید گاد عزیزم. کسری ماهان و مهربان گل. امیر عزریل، ارمین گل، محمود عزیز، علیرضا I.A.T، مجید عزیز و با شخصیت.

و تک تک عزیزانی که در ساید های دیگه حضور داشتن و باعث جذابیت بازی شدن.

و اماااا اصل کار.

رفقای گل Bella CiaO

فکر کنم نزدیک۱۲ سرور اسپیدترا و کام کنار هم بودیم. واقعا برادرای منید. خیلی برام عزیزید و افتخار میکنم با داشتن شما.

محمدقطری بزرگ تیم که این سرور نبود ولی جاش تو قلب ما هست و از سرور بعدی ایشالا کنار هم دوباره میترکونیم.

ممد نوب. رفیق و برادر به معنای واقعی کلمه. تا حالا نشده چیزی بگم و نه بیاره. هرسری بیرون بازی همو دیدیم کلی عشق و حال کردیم. کلی عشق و حال میکنیم در اینده.

فرهاد. نابغه به معنای واقعی. داداش کوچیکه که بهش واقعا افتخار میکنم. ثانیه به ثانیه پیشرفتتو دیدم لذت بردم. اگه بعضی جاها غر زدم شرمنده اخلاق مزخرفمو دیگه میشناسی. به زودی خودم میام میبینمت.

رضا. این سرور نبود ولی نمیدونم چجوری رنک ۳ دف شد 😂😂

حضورت یه وزنس برامون داداش. خوشحالم که برگشتی پیشمون. میام جنوب میبینمت به زودی.

من واقعا نفر اخر این تیم فوق العادم. شاگردتونم. افتخار میکنم بهتون.

پ.ن: این پست کاملا دلی بود. ببخشید که طولانی شد.

پ.ن: اگه کل کلی بود منو ببخشید بعضی جاها رد میدم شاید حرفی زدم‌کسی رنجیده باشه. به دل نگیرید.

• با سلام خدمت همه عزیزان در هر 4 ساید بازی

این سرور هم با همه پستی و بلندی هاش تموم شد و به خاطره ها پیوست

طبق روال همیشگی در پایان هر سرور توضیحات کلی راجع به اکانت خودمون میدم که به یادگار بمونه ( تشکرات پست بعد )

تیم کلی اکانت لست لردز این سرور با پلیرهای فوق العاده ای بسته شد

احسان، حسین 2000، علی دراگون، میثم سرانو و رضای عزیز که با هم مسئولیت 2 اکانت هجومی ، 3 اکانت دفساز و 3 اکانت مولتی رو بر عهده گرفتیم

اکانت اصلی تیم LAST LORDS :که با هدف یه اکانت کاملا مرزی و جنگی طراحی شده بود.

شامل 5 همر جنگی که 3 تاش واندرزن شد

عکس بقیه همرها رو دیدید و این 2 همر هم دیدنش خالی از لطف نیست

سنگین ترین همر اکانت که جنگی بود و واندرزن شد. خیلی هم دیر جنگ روی این همر اومد که حقیقتا فکرش رو نمیکردم لب مرز بتونیم این همر رو به پایان سرور برسونیم

همر جنگی دیگه ای که تایم زیادی دف ساید و همرهای خودمون رو گندم داد روی مرتاض ...

به غیر از این همرها هم 4 تا سواره عالی داشتیم که در کلین کردن کتیبه و نقشه و واندر تاثیر به سزایی داشتن

در نهایت امر هم رنک 2 پوینت هجوم سرور شدیم...

اکانت بعدی هجومی I C E بود که لینک های عالی ای به عنوان اکانت ثانویه به جا گذاشت و رنک 26 هجوم نهایی سرور هم شد.

اکانت های دفساز هم S.H.I.E.L.D ، S N O W ، Unique Rammer که هر موقع زیر اتک سنگین میرفتیم نجاتمون میداد.

سروش عزیز هم اکانت فوق العاده Spirited Away رو ساخت

1.6 میل لژیونر و رنک 16 دف پوینت سرور خروجی اکانت بود و 3 همر اسکات فوق العاده که از سنگین ترینش هیچوقت استفاده نشد.

سروش به قدری اسکات ساخت که تقریبا اکانت ما توی سرور انگشت شمار ازش اسکات موفق آمیز برگشت و اغلب دیوار شد.

همر اسکات دومش هم 60 ک بود که تقریبا از بعد از آزادسازی کتیبه ها چشمان داشت و ازش استفاده بهینه شد.

بازی کردن کنار شما افتخار بزرگی بود که نصیبم شد

حسین 2000 عزیز که واقعا قابل توصیف نیست. ارتش تک نفره هست. حتی نذاشت مولتی هامون هم غارت بشه و کاری نبود که روی این 9 اکانت باشه و یه بخشیش به حسین برنگرده. دمت گرم. تو نباشی نتیجه تیم ما خیلی متفوات خواهد بود.

احسان که دیگه همگی میشناسیدش. با معرفت خلاق و مغز متفکر و کاملا مسئولیت پذیر

علی دراگون که به قول فرهاد ایده هایی میده که به عقل جن نمیرسه...از وسط سرور هم رفت سربازی و الان داره آش میخوره

میثم سرانو و رضای عزیز که اولین تجربه ای بود که با هم روی یه اکانت بازی کردیم... فوق العاده با فکر و با شخصیت. تحمل کردن من خودش از همه چیز سخت تره که خوشبختانه تحملم کردید.

سروش هم چون کوچکترین عضو تیم هست اسمش آخر میارم. بازیکنی به شدت با استعداد و حرف گوش کن

فک کنم سرور سوم یا چهارمی هست که بازی میکنه و نتیجه اش هر سرور برگ ریزون تر از سرور قبل میشه.

یکی 2 تا سرور دیگه بازی کنه دیگه باید خواهش کنیم چند تا چیز یادمون بده... دمت گرم رفیق... از روز 90 بازی هم رفت خدمت سربازی و فعلا آموزشیش تموم نشده وگرنه نتیجه اکانتش از این هم بهتر میشد

در آخر هم یادی میکنیم از حمید سرمیلو استادی که به صورت غیر مستقیم با آشنا کردن من و علی سنگ بنای این تیم رو گذاشت... روحت شاد رفیق خیلی دلتنگتیم...

• سلام رفقا

همگی خسته نباشید من حقیقت زیاد اهل نوشتن و فروم نیستم ولی وظیفه خودم دونستم بیا یه تشکر از بچهای خودمون بکنم که واقعا زحمت کشیدن و نتیجه اشو هم دیدن امیدوارم تو زندگی واقعی تون موفق باشید

تعداد زیاده به خاطر اینکه کسی از قلم نیفته شرمنده آش بشم اسمی نمیبرم

دمتون گرم ممنون که یه سرور دیگه منو تحمل کردید:*:*:*

این آخرین سروری بود که من در خدمت دوستان در اس ای و تراوین بودم خوشحالم که اینجوری تمام شد

اگه کسی تا حالا از دستم به خاطر بازی ناراحت شده به بزرگی خودش ببخشه

موفق و پیروز باشید

ارادت امید