نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام مجید جان

اقا مشتاق دیدار ...این سرور هر چی زور زدیم یه نیم ایکسم بذاریم رو اسپید بازی که بیاید قسمت نشد که برادر

کل کارای اکانتتو فرهاد و ممد میکنن رو اکانتت نباشن

جدی اگر این پستو من یا ممدم مینوشتیم ریپلای میزدی میگفتی کل کارای اکانتو هومن و اونیکی میکنن تو اینجا چی میگی اره؟تازه رضارو یادت رفت اون ستونمونه:)

ممد قطری ساپورت نکنه بیا ادعا کن

اینم داداش دم ممد قطری گرم ولی خداوکیلی چیزی که ما به شما تو فضای رفاقت گفتیم شما تو فروم به خودمون برنگردون که:)

ما که تیممون مشخصه هر سرورم همین جمعیم ولی شما که پیمان کاری کار میکنی قول گلد و وی پی اسو از کجا گرفتید که اینجا دارید شمشیر میچرخونید هل من مبارز سر میدید؟

با تمام این حرفا مجید جان خودت میدونی هم شما و هم دانیال و هم باقی دوستان تیمتون رو دوست دارم و کتک خوردن از شما(404Not founds) می ارزه به اکثر درگیری های این چند سرور گذشته...سرور شروع شد به شرط حیات و حضور بعضی شبا بیاید همون رومی که باهم داریم یکم بخندیم...

باهم دیگه مهربون باشیم:))

پ.ن:یه خسته نباشید به دوستان شمال غرب بابت پلن زیبا و گستردشون...تارگت هر چی بیشتر سوتیای احتمالی بیشتر میشه...سوتیم واسه مرده...دمتون گرم جمعمونو خراب کردید:)

• اینم از عکسا که بخاطر سوتی های من 3 تا ده نپریدن

.

.

ARMIN

.

.

.

.

.

.

LAST LORDS

.

.

.

.

.

.

.

.

Faster

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

RoNiN

.

.

.

.

.

.

.

.

دم ایلیا هم واسه پوش گندم گرم عشق خودمی<3

راستی یادم رفت بگم دم همه اونایی هم گرم که همر گذاشتن و زدیم دیوار بهونه نیوردن

شب بخیر:sleeping:

• مجید جان منکه نگفتم خفنم شما چرا هی میخوای مارو خراب کنی نمیدونم. این خصومتت از کجا میاد برام عجیبه با اینکه یه بارم باهات همکلام نشدم.

زحمت اکانتم بله منم میگم فرهاد و ممد خیلی بیشتر از من زحمت میکشن و حرفی توش نیست. دمشونم گرم.

اگه قسمت شد و اومدیم سرور بعد و شمام بودی که میزنیم تو سر و کله هم عشق میکنیم. اگه شما زدید ما دسخوش میگیم به شما و برعکسشم شما بیا دسخوش بگو. دیگه دعوا و من قبلا این بودم و اون بودم نداره که مشتی.

اگرم نتونستیم بیایم که از بیرون بازیتونو میبینیم یاد میگیریم.

خدایی نکرده اگه مشکلی با ما داری که ایشالا قسمت شه تشریف بیار کافه ما یه اب پرتقال با یه پیتزا بزنیم باهم بشوره ببره. ما که داستانی با شما نداشتیم و نداریم. شمام یه نفس عمیق بکش ایشالا تا سرور بعد.

ارادت

• فرهاد جان من همیشه پشت سرت هم گفتم الان هم جلو روت میگم بازیتو قبول دارم شما مطمین باش اگه شما میگفتین من نمیومدم بگم هومن نقش اول و رو اکانت داره چون چیزی و که میبینم هیچوقت انکار نمیکنم از لحاظ پلیری نقش اول اکانت شما هستی بعد ممد بعد هومن اینی که من از اکانتتون دیدم دو تا سروری که بازی کردیم و کام در نهایت بحث شما و ممد از هومن جداست همیشه واسه من عزیزی

اتفاقا من کسی نیستم حرف هایی که توو رفاقت زده بشه بیام اینجا استفاده کنم در مورد ممد قطری هم من قبل شما از شخص دیگه ای شنیده بودم اکثر ساپورت های این سایت و میشناسم مثلا دون ماهانی که خودش هم بازی میکنه هم ساپورتر خودشه اکانتشم همیشه تاپ بوده مثل خیلی از این بزرگواران ادعا نداشته

میلاد جان به خاطر امین نمیخواستم جوابتو بدم ولی مثل اینکه خودت اصرار داری شما میخوای توو چشم باشی چه اینجا چه دژکوب با فروم شاید بیای توو چشم ولی توو بازی فرق میکنه اکانت تاپ داشتن با اینکه توو فروم دنبال توو چشم اومدن باشی حالا یه سری از دوستان توو همین اسپیدترا یه اکانت تاپی دارن شما یه سرور اینجا بگو اکانت تاپ داشته باشی حالا ای ار بمونه کم دنبال ریپلای کردن این و اون باش که بیایی توو چشم عزیزم بشین رو اکانتت کار کن بازی کن بعد هفت تیر بکش :))

• فرهاد جان من همیشه پشت سرت هم گفتم الان هم جلو روت میگم بازیتو قبول دارم شما مطمین باش اگه شما میگفتین من نمیومدم بگم هومن نقش اول و رو اکانت داره چون چیزی و که میبینم هیچوقت انکار نمیکنم از لحاظ پلیری نقش اول اکانت شما هستی بعد ممد بعد هومن اینی که من از اکانتتون دیدم دو تا سروری که بازی کردیم و کام در نهایت بحث شما و ممد از هومن جداست همیشه واسه من عزیزی

لطف داری مجید جان

ولی همونطوری که همه ی بچه های شما مثل پژمان و بردیا و دانیال و امین و خودت و باقی یه تیمید

ما هم یه تیمیم

تازه در عجبم که شما منو داری نقش اول میدونی اون سرورایی که شما هم بودی باقی بچه ها بیشتر زحمت کشیدن چرخه یادگیری من هنوز ناقص بود:) اینی که من بیشتر تو خاطر شما موندم شاید واسه حرافی بیشترمه و اینکه بقیه در ادامه به دلیل مشغلشون نتونستن به اون اندازه قبل باشن.

به هر حال نیتم هندونه زیر بغل کسی زدن نیست حرف من این بود که تو تیم ما تر و ترین وجود نداره.

صحبت اول هومنم حقیقت یه داستان واقعی بود در راستای کری شما، وقتی یاداوری شد فکر نمیکردیم اینقدر بخواد بربخوره بهت که بخوای اگرسیو جواب بدی.

به هر حال پیش در امد خوبی شد به سرور بعدی ...

مرسی که مهربون شدید:love:

• هومن من هیج جا نگفتم شاخ بودم ولی به هرچی که خواستم توو تراوین رسیدم از واندر 100 کردن تا رنک1 همه چی اگه هر وقت توو فروم هم اومدم شاخ و شونه کشیدم یه اکانتی داشتم که حرفی واسه گفتن داشته باشه به واسطه اکانت و بازیم کل کل کردم نه اینکه فقط فعال فروم باشم

الان هم توو این جماعتی که منو ریپلای کردن شما رو ریپلای میکنم دلیلش اینه که باز توو این اسپیدترا یه اکانتی داشتین که حرفی واسه گفتن داشته ولی حسین فستر و اشکان سرلشگر و مبلاد 200 و امثال اینا رو من فقط از طریق فروم میشناسم نه اکانت توو بازی والا من این همه سرور بازی کردم این دوستان و یه سرور هم از رو اکانت نمیتونم قضاوت کنم چون اکانتی نداشتن که توو ذهنم بمونه اونایی که منو میشناسن میدونن بازی میکنم که لذت ببرم برد برام در اولویت نیست رفاقتی هم با کسی داشته باشم پاش میمونم اگر هم اصراری دارم که سرور اسپید بازی کنم دلیلش اینه که تا اخر باشم چون نه تایمشو دارم نه حوصلشو 5.6 ماه بشینم پای یه سرور بعد از اون سرور8 که 18 ماه طول کشید تا تموم بشه در مورد تراوین اینجوری شدم بعد از اون سرور هیچ سروری و تا اخر نموندم

اسپید بود ایشالا میایم میزنیم توو سرو کله هم نبود که از دور نظاره میکنیم واسه من برام سرعت حرکت نیروها مهم نیست زمان اتمام سرور مهمه

در مورد آب پرتقال هم شما تشریف بیار کلبه ما جای پیتزا با کتف و بال و جوجز بزنیم بشوره ببره

خب دم افطار شد ما بریم به کار و کاسبیمون برسیم

• یادش بخیر ،نمیتونی پلن نرو حرف خودته،ماشالله همه همراهم خفت شدن یا از بی گندمی لاست شدن ،من ک بازم میگم برام اهمیت ندارع اکانت فقط چیزای جذاب میبینم برام جالب میشه ،تو تایگرزی هستی گفتم ک تایگرز بیاد سرور بعد منم تکم،همونجایی. ک هستی رجیستر کن

• سلام دوستان

عرض ادب

تبریک به ساید متا بابت کتیبه ها

تبریک ویژه به ادریس بابت پلن و لانچ‌ها

تبریک به جنوب شرق بابت 2 میل پوینت دفاع

دهکده Armin : سود اندبلیو (خلاصی از بچه همرها و کشتن دفاع)

دهکده ronin12: سود اندبلیو (جابجایی چکمه - دو بچه همر و یک جنگی - به شرط استفاده صحیح از یونیک)

دهکده last lords: سود جنوب شرق (لاست 800ک دف و دفاع 3 همر (یکی بدون هیرو) و نپریدن دهکده)

دهکده faster: ضرر هر دو ساید(6:4) لاست خیلی دفاع و 6 همر. دهکده هم نپرید.
    چندین خفتر رعد و سواره هم از چکمه یونیک جنوب شرق و ... لانچ شدند جهت خفت که بنظر نتیجه خوبی نگرفتند.. حدود 200ک گندمخور.

بازدهی کلی پلن با استفاده درست از جنگ آموز 70 به 30 به سود اندبلیو هست.

دفاع خوبی داخل دهکده‌های ریل جمع شده بود.

جنگ یونیک در این تایم آنچنان تاثیری نداره اما اگر دوستمون اکانت yakuza تدبیر کنند طی دو هفته اخر بازی میتونند از 26 دهکده 800ک نیزه و 400ک دلاور بسازن.
    (یا بر روی دو - سه - چهار اکانت چرخش ایجاد بشه و .... )

(توصیه من جابجایی بر روی اکانت‌های زیرساخت دار و شارژ فوری دو هفته‌ای پیاده نظام و سپس چرخش کتیبه هست)

نکته مهم پلن بنظرم جلوزنی همرهای مست توتن و لند اول همر گول بر روی جنگ یونیک جهت گمراهیه ..

به نظر میرسه تیم دفکوردی اس.ای انتظار همچین سایزی از همر نداشته.

یک نکته که جای تعجب داره هم اینه که داخل جنگ یونیک اسکاتی نبوده ..

در پخش کردن دفاع قوی عمل شده و اکانت‌های دفساز همگی به ترتیب در تاپ لیست شدند.
    جالبتر اینکه اکانت thyphoon که داخل اتحاد اصلی نیست پوینت بالایی گرفته ...

یه آفرین به اکانت فستر که با وجود همر دفاع خودش هم میسازه ..

ماهم میدونستیم شب میان، صبح اومدیم برای چیف یکسری قضایا پیش اومد تایمینگ 2 تاش خراب شد که نپردازیم ...

تشکر از متین برای همر رعد و خفت اکانت advance

پ.ن: سجاد جان 1میل مبارک :))

ارادت

• سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

میشه ما سرور بعد نیایم ؟ من خیلی ترسیدم خیلی

تا حالا با یه هفت تیر کش بازی نکردم

چجوری از بیرون میان نظر میدن حذف کنید یا اکانتو بدین کسی ؟ نمیدونم

گردن میگیری اکانته مارو ما بریم ؟ فقط میتونی با بچه ها مچ بازی کنی ؟

• ایلیا جان سلام آقا تبریک به شما تبریک به ناصر و تبریک به ادریس پلن خیلی خوبی بود دمتون گرم بازی رو گرم کردین

ادریس جان شما که به این خوبی پلن میری چرا رو ناتار میرفتی آقا 😂

• واقعا حسین جان 90 درصد ؟ بی انصاف حداقل میگفتی که ما ده تا همر داشتیم کلا و حالا که 8 تاش رفته تو دیوار 80 در صد همرهامون پریده .

حالا ان دبل چکار کنه بدون همر ؟

من به تعداد حساب نکردم فقط یه حساب کلی کردم شما هم اگر حساب کنی ۹۰ درصد همر های این پلنتون دیوار شد یه واندر زن و یه جنگی خوب هم روش پس شما ضرر بیشتر کردین تا ما و فقط یه خورده گندم خورمون ازاد شد و دوتا کتیبه جنگ بهتون دادیم و چند تا ساختموم هامون تخریب شد که ریکاوری شد همون شب اکثرا ساختمان ها...

امیدوارم تو‌ این چند روز باقیمانده نهایت استفاده رو ببرین ازش ...

بقول رفیقم وازلین بزن اونجا که میسوزه...

زنده باد SE😍😘

Faster😎

• اول اینکه من کلاغ نیستم این شمایی که دوتا پست خوندی اومدی وسط فروم غار غار راه انداختی ثانیا به اندازه ای بازیکن هستم که درست بازی کنم‌ تو یک‌تیم شما که خبر نداری از چیزی برو غار غار خودت رو تیر برق بکن شاید یکی شنید من که تا حالا بازیت ندیدم همش فرار میکنی شدی مثل چیز که میخوان باقالی روش میخوان بار کنن هی فرار میکن اخرش بازم یکی میزنیش بازم فرار میکنه ...

نمیدونم ادعای چی داری ولی این بدون بخوام بازی کنم‌وقت بزارم تو که هیچ سایدت رو هم‌ شخم میزنم بدون تعارف ... اما متاسفانه این روزا کار و بار زیاد شده وقت انچنانی ندارم ولی سرور بعد اگر وقت داشته باشم در خدمتت هستم تفریح وار... میام برای بازی8)

دیگه دلیلی نمیبینم جوابت بدم

به ما نمیخوری کلاغ جان بیا پایین غار غار نکن

سرمون درد گرفت...

Faster;)8)

• عرض سلام و احترام خدمت همه بزرگواران

تبریک میگم به متای شمال + یک اکانت از SW بابت پلن گسترده ای که اجرا کردن ،شما که بلدین اینجور پلن هایی بزنین ،واقعا حیف نیست وقتتون رو بزارین روی کاتای ناتار؟

در مورد سود و زیان طرفین صحبت خاصی نمیکنم ولی در کل برای ما که راضی کننده بود و اون دو کتیبه ای هم که رفت این تایم سرور دیگه آنچنان کارایی نخواهد داشت

اما بعد :

سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

سلام آقا مجید عزیز، مجید جان من حافظه تراوینیم ضعیفه و به یاد نمیارم سروری که همزمان هم من بوده باشم هم شما ولی طبیعتا باید چنین سروری وجود داشته باشه،لیست اکانت هایی که من بازی کردم داخل امضا هست و طبیعتا باید آشنا باشه برات(البته اسم من برای خیلیا آشنا نیست چون از همون قدیم تا الان حضور خاصی در رید کال و دیسکورد و فروم نداشتم، بنابراین شاید خیلیا منو نشناسن ولی اکانت هایی که بازی کردم،حتما آشنا هستن)

من چیزی از شما یادم نمیاد ولی از خیلیا راجب شما یک چیز ثابت شنیدم که شما فقط با مولتی و بات و اینجور چیزا بازی کردی،چند سرور اخیر اسپیدترا هم که فقط داخل فروم بودی،یک سرور با آرمین نو مرسی یه اکانت زدین هفته اول رنک یک غارت گرفتین بعد به علت پایین بودن سطح سرور حذف کردی :D(فکر کنم همون سروری بود که من با اکانت M A R S هون بازی کردم)

با احترامی که برای همه نوع سبک بازی قائل هستم ولی بازی با n مولتی،ادعا کردن و شاخ و شونه کشیدن نداره،همین سرور داشتیم عزیزانی که توی Career تراوینشون مدال غارت نداشتن ولی با همین سبک بازی چه مدالای خوشرنگی گرفتن;)،شما یک سرور بیا بدون مولتی ،تک اکانت بازی کن ببینیم چند مرده حلاجی،بازی با n تا مولتی کار خاصی نیست،کار خاص یعنی کاری که هر کسی نتونه انجام بده بطور مثال کاری که من چند سرور اخیر کردم ،سه سرور با سه نژاد مختلف(M A R S توتن، M A R S هون و Gaul Teachers گول) تا هفته پنجم ششم که مولتی سایر عزیزان بطور کامل به مرحله بهره برداری نرسیده بود جز سه نفر اول غارت(رنک یک غارت ناتار) بودم و خروجی آخر سرور اکانت ها هم که مشخصه، این سرورم اکانت Gaul Teachers فقط یک مدت کوتاه،فقط و فقط یک عدد مولتی غارت شد و کلا از غارت ناتار تغذیه میشه

مجید عزیز ،هر زمان تک اکانت حرفی واسه گفتن داشتی،بنده رو برای چلنج خبر کن،اگر فرصت بازی بود حتما در خدمت خواهم بود ;)

پی نوشت : ایلیا جان انبر قفلی زدین روی اکانت ما آیا ؟:Dاز قدیم گفتن یک بار جستی ملخک ...

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• فضای فروم گرم شده، حالا چه با چت چه با لینک

منم گفتم بیام یکم روشنگری کنم،

اولا خسته نباشید میگم به پلنرها و لانچرهای ان دبل و مخصوصا ادی،

یکم دیر اومدی پیوستی به تراوین و اون زمان شلوغ بودن سرورها رو ندیدی ولی از یه طرف توی اسپیدترا دستت بازتره برای پلن زدن و این نکته مثبتشه.

امیدوارم خسته نشی و سرورهای بعدی بیشتر اسمتو بشنویم.

سخنانی محبت آمیز از یکی از لیدرهای متای شمال در خصوص شمال شرق .....

حرف برای گفتن ایشان با 14 ده توتن در مختصات -80 و جنگامک 23ک پوینت حجوم بوده ... (روز 89 سرور) :ابراز محبت متقابل:

بله استاد ایلیا،

چرا خودگیرت فعاله دوست عزیز، من منظورم همون گروهی بود که توی ان ای اکانت زده بودن و کتیبه بردن، شما چرا به خودت گرفتی!؟
    ولی حالا که بحثش شد باید بگم:
    من اصلا توی هیچ بخشی لیدر نبودم، یه اکانت دارم و فان پلی میدم، فقط زمان کتیبه ها یکم کمک کردم

در مورد تعداد دهکده ها هم باید بگم
    یه چیزی به‌نام مورال بونس هست که قبلا بیشتر بود الان کمتره ولی ای بدک نیست، مخصوصا برا کسی که نمیخواد همر زیاد بکشه خوبه، چون نیاز زیادی به فیدر پیدا نمیکنه اگر نخواد تازه مولتی بزنه و راحت تر میتونه از همرش دفاع کنه، میدونم که اینارو میدونی فقط گفتم که یادآوری کرده باشم.

وقتی هم بخوای بدون مولتی و از رید ناتار همر بکشی، اونم با نژاد توتن توی اسپیدترا، سخت ترین همر ممکن میشه و گاهی مجبور میشی جی بی، جی اس رو زیر 1 ساعت شارژ کنی، که حرکت مسخره ای هم به نظر میاد! و دیگه اعصاب و روان پاپ بازی هم نمی مونه!

و بعدش

میخواستم بپرسم چیف ناتار چه مدل عملیات پیچیده ای داره؟
    ناتاری که چیف میکنی دیگه الان اکثرا یه آکادمی ۱۷ ۱۸ داره، تنها کاری که میکنی ۲ لول آپ میکنی و یه اقامتگاه ۱۰ میکنی و بعد چیفر
    این قسمتم کمی بلدم.

حالا بریم سراغ سوال اساسی که ذهنمو درگیر کرده
    ارتباط جنگ آموز و پوینت هجومی، و ارتباط تعداد دهکده و پتانسیل اکانت.

مثلا من جنگ آموز گرفتم با ۱۴ تا دهکده (یکی اضافی گفتی همون 13 تاس، یکیش چیف انبار بزرگه)
    پوینت هجومی و پتانسیل اکانتم باید چقدر باشه یا بالعکس!؟

تازه ندیدی پارسا سوئیفت از اکانت Catchme Team کلا ۱۱ تا دهکده داره و پر رو پر رو جنگا برده روی اکانتش، یا لست لردز، اسم خودشونم گذاشتن لیدر

گفتم وقت کردی بهشون تذکر بده، البته این 2 اکانت 55 تا همر کشیدن و نوش جونشون.

اگه علاقه داشتی هر سروری خواستی بیا کمک کن مولتی بکش، بهت قول میدم 25 تا همر زیر رنک 10 تحویل بدم، چون نه علاقه ای دارم به مولتی کشیدن، نه وقتشو دارم و نه بلدم!

در مورد پلنر سابق ساید که از ادی ایراد می گیره هم باید به این نکته توجه کرد
    ببین

1. یه زمانی بیس پلن مشکلی نداره و توی اجرا و لانچ به مشکل میخوره
    2. یه زمانی بیس پلن ایراد داره

مثلا زمانی که میخواستی واندر اس ای رو چیف کنی توی ذهنت چی بود؟
    قدیما که کنفدراسیون نبود، همراه با موج چیف، پشت بندش دف میفرستادی و تارگت چیف پر از دف میشد، میتونستی نگه داری تارگتو

(البته حتی اتک با انویل سنگین و چیفر هم یادم نمیاد دیده باشم)
    یا مثلا اگه میخواستی زیرساخت واندر رو تخریب کنی چرا پس رفتی چیفش کنی؟
    یا مثلا با گلد میخواستی تخریبش کنی!؟

دوست عزیز همون زمان که توی گروه عمومی اومدی فیک لیست ام ام طور بدی و ۲۱ پیاده با ۱ کاتا رو گفتی باید عزل میشدی
    شایدم توی منطقه اس ای اردوگاهاشون تا لول ۲۲ آپ میشه نمی دونم!

خلاصه برای کری خونی توی سرور بعد هم، همون زمان و توی فروم اعلام آمادگی کری بخون
    ولی احتمالا یه دهکده از اکانت ادی میاد و با همون درگیر باش نه تیم تایگرز!
    مسائل درون سایدی رو نریزیم کف فروم تا مجبور نشم منم کف فروم جواب بدم.
    * شما خیلی گلی، ولی ما دیگه پیپر نداریم.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• علیکم

والا در حد دو خط نوشتم من ...

سبک بازی شما و اکانتتون مربوط به من نیست عزیز.

کارتم 20 20. (اینکه فکر مورالو کردید جای تشویق داره)

فقط یه نکته بگم خدمتت یه دوستی هست اینجا با آبادی شده رنک یک هجوم :))))

پارسا هم لانچ کرد دوبار همرشو خالی کردیم حیف بود تلفات بخوره :)))

لست لردز هم که موقع لند اتک ریل رو اکانت نبوده ...

الان پلن چیف واندرم به خودمون نگیریم یعنی؟:))

ولی میدونستیم دیواره این که به خاطره ها پیوست.

ام ام فیک هم من براتون ساختم دادم میلاد بفرسته. اخه دیدم تا روز 70 بازی لاست ندادین فیکم نزدید گفتم لاقل 2 تا تروپ بیشتر بره رو فیکا :دی

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان تراوین

اول از همه تبریک به شمال متحد بابت پلن و خستنه نباشید میگم به ادی و متین عزیز خیلی زحمت کشیدن .

تبریک دوم به ساید جوب شرق بابت دیوار کردن همر های شمال .

درمورد اینکه همر های اکانت تگزاس و چیتا بدون قهرمان لانچ شدن :

پلن سنگین بوده و ادی و متین دست تنها بودن چون متاسفانه بیشتر لیدر هایی ساید شمال غرب بازیو ول کردن (وقتی نمیتونی و عرضه نداری قبول نکن و بشین سرجات) همین که این 2 پلیر عزیز این پلنو اجرا کردن پرچمشون بالاس .

من نمیخوام ارزش این پلنو کم کنم اما یک سوال واسم پیش اومده:

سوال اینکه با غارتی که اکانت های جنوب شرق داره شک ندارم تا اخر سرور شارژ کردن و تا اونجایی که همه اطلاع دارید شمال غرب به دلیل کمبود جنگ

اموزش مشکل همر داره . آیا این پلن ارزشو داشت؟ (دوستان گارد نگیرید فقط یک جواب منطقی میخوام)

یک موضوع هم ذهن منو درگیر کرده :

اقا محمد دیابلو عزیز شما گفتی پلیر قبلی تگزاس وقتی ام ام فیک لیست داده 21 پیاده 1 کاتا بایدعزل میشد. یک سوال اینجا پیش میاد:

ایا با این ام ام ساید شمال غرب فلج شد ؟ ایا به پلیر ها فشار اومد ؟

خودم جوابشو میدم به خودت فشار نیار : نه

حالا یک سوال دیگه :

وقتی تو اون تایم سرور از اکانت شما جنگ کوچیک زدن ایا ساید فلج شد ؟ ایا به پلیر ها فشار اومد ؟ اکانت های هجومی به مشکل خوردن؟

بازم جوابشو خودم میدم : بله . شما همون اول یه جنگ دادین رفت بیشتر اکانت های هجومی بهشون جنگ نرسید . واندرزن ها جنگی روشون نرفت .

خود اکانت تگزاس اگه اشتباه نکنم 3 یا 4 هفته بدون جنگ شارژ کرد . ولی شما بازم درخواست جنگ کردین با اینکه من جای شما بودم و تو اون تایم

سرور اگه ازم کتیبه جنگ میزدن شک نکن اکانت حذف میکردم . جالب اینجاس ازشما هر کسی جنگ برد ام ام پوش کرد و تا جایی که شنیدم کاتا 20

روز شارژ شده بوده(حتی بیشتر) رو یکی از اکانت های تیم شما که متاسفانه اون ده صفر شد . ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم اکانت تگزاس پوش

نشد . البته سر این پلن گندم پوش شد تا نیرو ها تلف نشن .

تو این تایم سرور که کم کم 10 تا 15 روز دیگه سرور تموم میشه کتیبه بدرد نمیخوره این 2 تا کتیبه ای که رو تگزاس هست دکوری هستش اما

اگه اون جنگ اموزش توی اون تایم سرور اونجوری نمیدادی بره کم کم 5تا واندرزن درست حسابی دیگه هم در میومد از شمال غرب .

مسائل درون سایدی وگذشته رو نریزیم کف فروم تا مجبور نشم گذشته رو به یاد بیارم و کف فروم جواب بدم.

پیپر دارم ولی شما گل نیستی

• فقط یه نکته بگم خدمتت یه دوستی هست اینجا با آبادی شده رنک یک هجوم :))))

برو این دام بر مرغ دگر نه

به جون ایلیا همش نیست. نصف بیشترش برای اتحاد زده شده. کتیبه زدیم. واندر زدیم و... بقیش هم وحشی ها بودن، وگرنه با اهلی ها ما کاری نداریم. در شعبه شمال شرق داریم حیوانات رو میکشیم که از شمال وارد نشن. در شعبه جنوب شرق داریم دفاع سازی میکنیم (دفاع سازی بعد کتیبه ها شروع شد)، امید کجایی ؟ ول کن مغازه رو... دو دقیقه اومدیم خودتو ببینیم، همش تو آشپرخونه ای.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• برو این دام بر مرغ دگر نه

به جون ایلیا همش نیست. نصف بیشترش برای اتحاد زده شده. کتیبه زدیم. واندر زدیم و... بقیش هم وحشی ها بودن، وگرنه با اهلی ها ما کاری نداریم. در شعبه شمال شرق داریم حیوانات رو میکشیم که از شمال وارد نشن. در شعبه جنوب شرق داریم دفاع سازی میکنیم (دفاع سازی بعد کتیبه ها شروع شد)، امید کجایی ؟ ول کن مغازه رو... دو دقیقه اومدیم خودتو ببینیم، همش تو آشپرخونه ای.

سلام جیگرم

دامی نبود تلنگر و شوآف پلیرای داخل ان ایه :))

سجاد و آرمان هم جزوشونن همراه با مولتی اخیلیوس و ... به صورت جدا. تکشاخ و جوکر هم بودن حذف کردن ..

کلا بدون در نظر گرفتن ساید دیفالت قشنگ بازی کردن بچه ها داخل ان.ای. رنک یک هجوم و یک دفاع اینجاست =)) (البته افتخارش نصیب ساید دیگر)

یه سوال دارم ازت مارو یاد بدی کمی. رو واندر مورال بونس داریم؟

واندرم کلین کردی دیدم چیفرم فرستادم براش :)))) ...

حالا میخوام یونیکش کنم گرزی بشارژم بندازم وحشی کشی هفته بعد یکم فیض ببریم دوتایی :) <3

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• واقعا زشته و خجالت بکشین ...

بچه های ان دبل جمع کنین این بحث های خاله زنک بازیتون رو .

میلاذ جان خبر نداری بدون اگه من رفتم چون به خاطر این رفتارهای شما یک شب تو بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بودم و دکتر بهم گفت اگه بخوای دوباره عصبی بشی برای سکته دوم ممکن مثل اول خوش شانس نباشی .

پس آره من عرضه اش رو نداشتم که بخوام به خاطر یه بازی زندگی خانواده خودم رو خراب کنم .

و اما در مورد پلن و کتیبه ها که زده شد از روز 50 سرور قرار بود روز 90 سرور پلن جنگ منحصر اجرا بشه شما میگی کارآیی نداره ما هم میگیم نداره ولی دلایل خودمون رو داریم .

1- چون اس ای این ذهنیت رو داشته که زیاد این کتیبه به درد نمیخوره و دف کمتری نسبت به مثلا بیست روز پیش روش میومد .

2- ما این جنگ منحصر برای دفسازی میخوایم و چون ان دبل مثل اس ای مولتی زیاد نداره که بخواد نگران گندم دف باشه برنامه سنگین دفسازی از روز 85 شروع شده که اکانت ها قفل نشن و بتونن دف بسازن .

حالا شما بگین این کتیبه اینموقع سرور به درد نمیخورد ما هم میگیم به درد نمیخورد .

میلاد جان میگی ارزشش رو داشت آره که داشت کتیبه هم نمیومد ارزشش رو داشت چه همرهایی از ان دبل تو پلن بود ؟ این همرها قرار بود چکار کنن ؟ به اینا میگن همر جنگی و وظیفه شون فقط زدن دف هست . این پلن اگه کتیبه ای هم نمیاورد موفقیت آمیز بود چون ما با همر جنگی هامون دو و نیم میل دف از آنویل سازهای جنوب شرق پروندیم اونم این موقع سرور که برای دفساز مثل همرساز تایم خیلی مهم هست و دفسازی نمیتونه بیاد ادعا کنه دف من ریکاوری میشه چون در هر صورت اون دف باید ساخته بشه و زمان مهمه . اگر امروز این دف با همر های جنگی پرپر نمیشد 15 روز دیگه در کنار بقیه دف اس ای روی واندر بود و اونوقت برای واندرزنهامون به مشکل میخورد و هیچ تاثیری روی واندر نداشت اون واندرزن هایی که قراره بکشی .

پ.ن : محمد عزیز در مورد پلن چیف واندر همه جوانب رو در نظر گرفته بودی به جز اون کتیبه گیج بزرگ که از بچه های خودتون به امانت گرفته شده بود . نه قرار بود با گلد تخریب بشه ساختمان ها ( ممنون از متلکی که گفتی ) و نه قرار بود کاتا بشه و نه دف بره .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .