نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام و عرض ادب مجدد

NE entertainments تقدیم می‌کند

این داستان: اون چشمان خشگلتون

با هنرنمایی: حسین فستر

منبع: نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد | صفحه 40 | پست شماره 787

مهدی نیک روش عزیز یه پستی گذاشتید و بعد حذف کردید که گفتید بی فایدست ...

شرح بدین صورت بود: اکانت gartal لینک گرفته از متای دوستی تقاضا کنید یا با اون چشمان خشگلتون اسکات میزدید قبل لند که لینک نخواید.

در پاسخ شما:

خب نتیجه به ضرر شما تمام شد و کتیبه چشمان خشگلتون هم که رفت و تقدیم میشه به متای دوستی تا به ما لینک gartal رو تقدیم کنند.

(در بازه کمتر از 24 ساعت)

یادی هم کنیم از

شمال شرق با هرکدام از سایدها/پلیرهای مقابل متناسب با رفتار خودشان برخورد کرده و تا انتهای بازی به همین منوال ادامه خواهد داشت.

شرح پلن:

1- حین مطالعه فروم سرور قبل به این عکس برخوردم.

2- میلاد عزیز با 2.8ک رعد دو هفته پیش به کتیبه چشمان خشگل شما غارت ارسال کرد و دفاعش مشخص شد. 40ک پیاده گول و 8ک کاهن سواره.

3- اینبار در فاصله 4.5 خانه‌ای شما توسط اکانت pazel ناتار چیف شد و منابع ارسال شد. (فاصله با کاتا 00:59:38)

مختصات دهکده:

x:91 y:-50

4- تعدادی فیک ارسال شد و ...

و اما

فقط من نفهمیدم اگر تو خون اژدها چیکار کنیم واندرمون دفش سنگین میشه 😂

5- اژدها وارد می‌شود .. (بدون هیرو - مست)

6- ربودن کتیبه

تشکر از میلاد و متین عزیز هم بابت اینزرت شکن.

پ.ن: تاریخ تکرار می‌شود.

پ.ن2345: بگذریم ...

ارادتمند ایلیا

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• سلام وقت بخیر سرور قبل من یه مقدار هنر نمایی کردم ... ولی خیلی باهم تفاوت داره...

شما ۳ ، 4 تا حمله زدین تا یک کتیبه بردین من کتیبه رو سبز زدم و با 1 حمله و اکانت مصری ... که قابل مقایسه نیستن اینم برای ما یه چیز عادی یه کتیبه چشمان زدین ولی وقتی تو ساید خودتون کتیبه چشمان دارین ازش استفاده نمیکنید چه فایده ... از اون همر هم میتونستید

استفاده بهتری بکنید بحرحال پلنتون قشنگ بود

به امید پیروزی SE

Faster😎

• سلام به همگی عزیزان با آرزوی سلامتی

۲ تا نکته خواستم بگم یاداشت کنید ملکه ذهنتون بشه

نکته ۱ که خیلی مهمم نیست اینه که تایید کنفدراسیون ۱۲ ساعت طول می‌کشه ولی لغو کنفدراسیون کمتر از ۵ دقیقه طول می‌کشه

پافشاری جنوب شرق برای متهم کردن یک نفر

ماله کشیدن روی این قضیه هست

نکته ۲ که خیلیم مهمه اینه که جو تراوین خیلی بد شده و حال به هم زن ، لطفا کمی خودتونو زیونتونو جمع و جور کنید

مهدی دانایی تو میدونی که وقتی تو جمع دوستانه مافیا بازی کنی ، شال اله و دادو بیدادشم قشنگه

ولی دوستات به جور فاز عقاب میگیرن که انگار مدالای اسپید ترا رو روی دیوار اتاقشون آویزون کردن و نشون فامیل میدن

به قول رانیتیدین یا حق

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• مرتاض منحصر بهتره یا استحکام منحصر ؟ :D

من یک سوال برام پیش امده پستهایی که اینجا کذاشته میشه از اول سرور برای طنزه دیگه درسته؟

سلام عزیزم. دقیقا... اصلا یکی از تفریحاتم اینه که آقای X بیاد پست بزاره. اصلا از پستاش هیچی نمیفهمم، فکر میکنم رمزی حرف میزنه، دقت میکنم که کدگشایی کنم باز نمیفهمم. کلمات اول هر جمله رو تو کاغذ مینویسم باز بی معنیه ! مانیتور رو برعکس میکنم، کج میکنم باز بی معنیه... هنوز نتونستم رمزشو در بیارم، تنها راهی که باقی مونده 2تا بالا + 2تا پایین + چپ + راست + چپ +راست +ضربدر +دایره هست.

پی نوشت: سال نو همگی مبارک + حذف نکنید

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• عرض سلام خدمت همه عزیزان

مدتی هست انبار تعداد بسیار زیادی از ناتارهای SE توسط فرد یا افرادی مریض کاتا میشه،دو شب پیش یک ناتار چیف کردم و یک اتک از سمت اکانت Empire روی دهکده بود،به خیال اینکه اتک برای تخریب اقامتگاه هست ، اقامتگاه لول یک ساختم و اتک رو جاخالی دادم اما ...

و همچنین اکانت لیدر سابق(آقا رضا ببین با اکانتت دارن چکار میکنن) :

جناب آقای ناصر کلاهبردار سر قضیه بک خوردن دفاع واندر SE شما این حرف رو زدید :

ولی همین جا اعلام میکنم اگه ثابت بشه که اون دف توسط بچه های شمال شرق بک داده شده بود کل ساید ان دبل حذف اکانت میکنن و میرن . چون ما دنبال بازی پاک کنار هم هستیم .

خب شما که انقدر برای بازی پاک رگ غیرت مردانتون باد میکنه که حاضرید کل NW حذف اکانت بشه، در مورد کاتا انبار ناتارها چه نظری دارید؟این دیگه کار ساید متا شما هم نبود و کار اکانت های ساید خودتون هست

چنانچه ظرف 24 ساعت اکانت های SOURENA و Empire از مجموعه شمال اخراج نشوند ضمن اینکه بازی جوانمردانه رو باختید، به تلافی اینکار کثیف ،انبار تمام ناتارهای NW کاتا خواهد شد و هیچ حد و مرزی برای بازی کثیف وجود نخواهد داشت.

فکر کنم در جریان باشین که اینکار با چهار چکمه کوچک و یک چکمه منحصر و یک چکمه بزرگ در چه زمان اندکی قابل انجام خواهد بود !

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• سجاد جان سلام و ارادت

سوال بنده اینه که شما انبار ناتار ننداختین؟

چون ما هرچی اینور چیف کردیم انبار نداشت

آیا شما شرافتا پای این موضوع هستید

که جنوب شرق ازین کارا نکرده؟

• سلام پرهام جان

بله به هیچ عنوان تا به امروز ساید SE انبار هیچ ناتاری رو کاتا نکرده،شما SW بودین ما انبار SW رو کاتا کنیم خودمون ضرر نمیکنیم؟از تمام سایدها ،ناتار در لیست فارم من هست،چرا باید به خودمون ضرر بزنیم؟ناتار برای منفعت همه هست،اینکه NW اینکار رو کرده عملا به خودشون هم آسیب زدن ولی فشار بازی زیاد بوده براشون و علاوه بر بازی،اخلاق رو هم باختن

چنانچه لینکی از کاتای انبار ناتار توسط SE دارین ارائه کنین،یا اون اکانت اخراج میشه یا اگر نشد من اکانت خودم را حذف میکنم،

بر خلاف Nw که توی فروم حرف از بازی پاک میزنن ولی در عمل اینجور کارهایی میکنن و از اون بدتر بعد از لو رفتن افتخار به انجام اینکار میکنن، ما حرف از دهنمون خارج میشه

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام سجاد جان

چندتا نکته

1- شما واقعا استفاده از رمز اکانت واندر با کاتای انبار ناتار رو در یک حد میدونی ؟

2- کسی که دف از رو واندر جنوب شرق بک داده بود از نظر شمال کاملا معلوم شد و شواهد هم برای لیدرهاتون ارسال شد

3- اینقدر رو حرفم بودم که تا دیروز پیگیر حرفم بودم و تا مشخص شدن قضیه دنبال قضیه بودم تا به خودم ثابت بشه .

4- از قدیم گفتن دزد نگرفته پادشاه هست . وقتی انبار ناتارهای شمال غرب کاتا میشدن مطمعن باش بچه های شمال غرب هم ناتارهای سایدی که با اونا نیست رو اومدن کاتا کردن که یه تصمیم کاملا احساسی بوده . و از نظر من یه کار کاملا اشتباه هست چه از طرف ما باشه و چه طرف از هر کس دیگه . نه به خاطر زشت بودن کار یا کار ناجوانمردانه و یا صفت های دیگه که بهش نسبت دادی . به دو دلیل مخالف این کار هستم

دلیل اول : بی فایده بودن این حرکت یعنی شما وقتی انبار ناتاری رو کاتا میکنی حداکثر تا 48 ساعت دوباره انبار ها در اومدن این کار هم امتحانش خیلی ساده است و میتونی آمار رو در بیاری

دلیل دوم : احتمال دیوار شدن کاتاها ، این موقع سرور هر ساید حداقل روزی 40 تا ناتار داره چیف میکنه حالا فرض میکنی که رو 20 تا از این دهکده ها با 75 تا کاتا اتک زده باشین برای زدن انبار و چون ساید مقابل میدونه که هدف کاتا اقامتگاه نیست و انبار هست صد در صد دیوارت میکنن یعنی روزی 1500 تا کاتا ضرر به ساید دارن میزنن بدون اینکه سودی برای ساید داشته باشن .

و نکته آخر من به خاطر یک سری مشکلات جسمانی و بیماری که دارم کلا دیگه نقشی تو سیاست های شمال غرب ندارم . و فقط در حد رفع اعتیاد به اکانت سر میزنم .

در کل سجاد جان دوست داشتی با کاتا بیا روی ناتارهای شمال غرب آخرش معلوم میشه تو این حرکت کی بیشتر ضرر میکنه ما یا شما .

سجاد جان به کسی که اینکار رو میکنه نمیگن پلیر با بازی کثیف یا کسی که اخلاق رو باخته و یا چیزهای دیگه که نسبت دادی این کار فقط یه اسم داره اونم نوب بودن پلیر هست .

پیامی که تو گروه خودمون هم گذاشتم به بقیه هم میگم اگر قبل از انجام هر کار 30 ثانیه فکر کنیم که آیا سودی داره کار یا نداره خیلی از کارها انجام نمیشه .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام ناصر جان ارادت

امید وارم هر گونه مشکلی که داری برطرف بشه

و همیشه سلامت باشی و در کنار دوستان شاد باشی

در مورد مسئله کاتا شدن ناتار ، دقیقا زمان آزاد سازی کتیبه ها ناتار های جنوب غرب از انباراش افتاد

من به عنوان یک بازیکن که غارت ناتار میزدم

همیشه روی ناتار تحلیل داشتم و حتی اون زمان هم

پافشاری می‌کردم رو اینکه ناتاری که زیر ۳۰۰ تا منبع تو هر غارت میده یا اصطلاحا خالی برمیگرده رو

دیلیت کنند

چون توی اون هفته ما ناتاری داشتیم با ۶۰۰ جمعیت

و منابع ۳ ۴ دونه توی هر غارت

خب مشخصه که جمعیت ۶۰۰ ماکس ناتار اون موقع بوده و ۱۰۰ درصد انبارش افتاده

حالا سجاد جان ادعا می‌کنه که این کار از سمت جنوب شرق انجام نشده ، بنده هم لینکی مبنی بر این موضوع ندارم قصد اتهام هم ندارم

به شخصه همتونو دوست دارم

امید وارم بازی از جنبه شاخ بازی هم خارج بشه

و به حالت دوستانه در بیاد

حواشی بعد از تغییر دومین ایران به مراتب بیشتر از زمان فیلترینگ و قبلش شده

و به شخصه دیدم بازیکنای درجه ۳ و ۴ و ۵

به جون هم افتادند

من سرور ۸ جذب این بازی شدم

اولین دوستی که باهاش به عنوان لیدر آشنا شدم

عادل ومپایر که اون سرور با یوزر Emperor بازی می‌کرد

از دوستای خوبم علیرضا ایران

و سامان بد بوی لانچ و اینسرت یاد گرفتم

و از دوست خوبم حسین رپر پلنری رو یاد گرفتم

کوچیک همه دوستان هستم ولی به قول ناصر عزیز

به عنوان یک معتاد به تراوین ، علاقه من به آموزش بازیکن و جذب افراد جدید تو این بازی هست

امید وارم یه روزی شاهد تراوینی بهتر از این باشیم

هر ۲ ۳ ماه یکبار سرور جدید داشته باشیم با تعداد بیشتری بازیکن

همه اینا وابسته به این هست که دنبال رفاقت باشیم

چون تمام خاطراتی که باعث اعتیاد ما شده از رفاقت ایجاد شده

یه دوستی مثل یوسف ریتالین

که گلد اکانت خودشم ،خودش نخریده

فقط به خاطر اینکه بشناسنش یه ساید کویر می‌کنه

دو به هم زنی می‌کنه و کلی دوست و رفیق رو از هم جدا می کنه تازه بازیم بلد نیست

بار اولشم نبوده متاسفانه چ حظور همچین افرادی توب تراوین باعث ننگه ، مثل یوسف نباشیم

• درود به همگی

2- کسی که دف از رو واندر جنوب شرق بک داده بود از نظر شمال کاملا معلوم شد و شواهد هم برای لیدرهاتون ارسال شد

سلام ناصر جان اول اینکه انشالله هر چه زودتر رفع کسالت شه...

در باره این موضوع ممکنه شواهدو کف فروم ارسال کنید؟حقیقت من از هر کی پرسیدم گفتن چیزی دست ما نرسیده لطف کنید واضح حرف بزنید.

سجاد جان به کسی که اینکار رو میکنه نمیگن پلیر با بازی کثیف یا کسی که اخلاق رو باخته و یا چیزهای دیگه که نسبت دادی این کار فقط یه اسم داره اونم نوب بودن پلیر هست .

ناصر جان مشکل اینجاس که شخص نیست...من یه اکانتو میذارم پای نوب بودن پلیری که پستشم بالاتر از شما گذاشته و با افتخار گفته این جانمونه ها، منم بازی...

ولی تا الان 3 4تا اکانت اینطوری شدن...

اگر تیمتون تشکیل شده از نوب هاست(با احترام به همه ی عزیزان و دوستان من در ساید شما، تعبیر لیدرتون بود در باره اون دسته از افراد معلوم الحال)که تکلیف مشخصه.

اگر یه پلیرتونه که به این همه اکانت دسترسی داره پس مسلما از لیدرای تیمتونه که این همه اکانت استراتژیک دستشه پس ربط دادنش به نوب بودن و این بحثا صرفا شونه خالی کردن از مسئولیته.

اگر هم پلنای تیم شما این شکلیه خب اقا چه عیبی داره بگید میخواید اینجوری بازی کنید ...اینکه من نبودم دستم بود نداره که.

انگاری این اکانت قسر در رفته بود

اینم به لیست سیاه اضافه کن زودتر تحریم بشه:دی

تکلیف شما و اون دوست با تجربتون که هنوز نمیدونه کجا باید پست بذاره بقیه ببینن رو هم که لیدرت مشخص کرد هر وقت لیدرت سطح بازیتو تایید کرد برات وقت میذاریم جوابتو میدیم.

پ.ن:

تا الان تو فروم سناریو مریض خیلی مطرح شده ...یه دونه هم من بگم دیگه کنتور نمیندازه گویا...قضیه گود کاپ،بد کاپه:))

• سلام آقا ناصر عزیز،با آرزوی رفع کسالت ،امیدوارم همیشه در سلامت باشید

من استفاده از رمز واندر و کاتای انبار رو نه تنها یکسان نمیدونم بلکه کاتای انبار رو بدتر هم میدونم،وجه اشتراک این دو کار اینه که هر دو کثیفن،اما تفاوتشون اینه کاتای انبار ناتار آسیب به زحمات هم سایدی خودتم هست،اگر کسی داخل هر سایدی بخواد به هر طریقی به ساید ضرر بزنه یا کاری انجام بده که مورد تائید تیم لیدری نباشه،بدون شک از اتحاد اخراج و تنبیه میشه،گروهی از اکانت های اصلی شما هماهنگ اینکار رو انجام دادن،اگر مورد تائید شما باشه( با این جوابی که دادین،مشخص شد همینطور هم هست)حرفی برای گفتن نمیمونه ولی اگر یک درصد مورد تایید شما نباشه ،طبیعتا باید باهاشون برخورد بشه نیاز هم نیست کار سختی بکنین دکمه اخراج از اتحاد رو بزنین تنبیهش با ما ;)،این که بخواین بگین نوب بودن واقعا خیلی خنده داره و حقیقتاً از فردی با سن و سال و تجربه شما توقع چنین جوابی رو نداشتم، ان شاالله که این نوب ها در بقیه امور ساید با شما هماهنگ باشن و کودتا نکنن

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام آقا ناصر عزیز،با آرزوی رفع کسالت ،امیدوارم همیشه در سلامت باشید

من استفاده از رمز واندر و کاتای انبار رو نه تنها یکسان نمیدونم بلکه کاتای انبار رو بدتر هم میدونم،وجه اشتراک این دو کار اینه که هر دو کثیفن،اما تفاوتشون اینه کاتای انبار ناتار آسیب به زحمات هم سایدی خودتم هست،اگر کسی داخل هر سایدی بخواد به هر طریقی به ساید ضرر بزنه یا کاری انجام بده که مورد تائید تیم لیدری نباشه،بدون شک از اتحاد اخراج و تنبیه میشه،گروهی از اکانت های اصلی شما هماهنگ اینکار رو انجام دادن،اگر مورد تائید شما باشه( با این جوابی که دادین،مشخص شد همینطور هم هست)حرفی برای گفتن نمیمونه ولی اگر یک درصد مورد تایید شما نباشه ،طبیعتا باید باهاشون برخورد بشه نیاز هم نیست کار سختی بکنین دکمه اخراج از اتحاد رو بزنین تنبیهش با ما ;)،این که بخواین بگین نوب بودن واقعا خیلی خنده داره و حقیقتاً از فردی با سن و سال و تجربه شما توقع چنین جوابی رو نداشتم، ان شاالله که این نوب ها در بقیه امور ساید با شما هماهنگ باشن و کودتا نکنن

سجاد جان پست منو که درست نخوندی حداقل تو واتس آپ به دوستات قدیمت که تو شمال غرب هستن پیام بده و از اونا بپرس .

پیشنهاد میکنم دوباره پست قبلی منو بخون و اگه دوست داشتی اشتباهاتت رو اینجا اصلاح کن .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• به نظر من که ادریس تک به تک شمارو می بلعه دوست عزیزم

در مورد سطح و این داستانا صحبت نکنیم

چون ۲ تا لایک گرفتی تو فروم فاز امپراطور بر ندار

همین بازیکن کافیه که شبو روز ازتون گرفته بشه

به جای اینکه سعی کنی تحقیر کنی

باید مشتی باشی و بپذیری بازیکن خوبیه و تشویق کنی

• قطعا همینطوره که شما میگی عزیزم من اصلا این پستو از تو شکم این بزرگوار فرستادم

مشکل ما اینه که ادمای بخیلی هستیم نمیتونیم رشد بقیرو ببینیم

شما با طبع بلندت تشویقش کن و بگو که داری عالی مینوازی...به کاتا کردن ناتار ادامه بده...اینا چشم موفقیتتو ندارن

• قطعا همینطوره که شما میگی عزیزم من اصلا این پستو از تو شکم این بزرگوار فرستادم

مشکل ما اینه که ادمای بخیلی هستیم نمیتونیم رشد بقیرو ببینیم

شما با طبع بلندت تشویقش کن و بگو که داری عالی مینوازی...به کاتا کردن ناتار ادامه بده...اینا چشم موفقیتتو ندارن

به کوری چشم حسودان حتما تشویقش می‌کنم

یه چند وقتی بود دیسلایکاتون به چشم نمیومد

خوشحالیم که بازم صف کشیدید دیسلایک بزنید

فقط نمیدونم جایزه چه تقدیمتون کنم

خسته نشدین از بس هرچی رو بهونه کردین؟

من نفهمیدم مگه تو جنوب شرق ناتار هم میزنید؟

من فکر می‌کردم فقط اکانت میزنید

• اکانتارو که اول بازی زدیم داداش 😂

بعد از کی تا حالا پلیری انبار ناتار کاتا میکنه احتیاج به تشویق داره دیگه خوده پلیر به اندازه کافی داره توضیح میده چه حالت ذلیلی داره تشویقش کنیم چی بشه ؟

دیگه پلن نمیریم پرهام تو بازی چیزی نداشت برا ما تو فروم جنگ کردن هیجانی تره 😂

من تا حالا افتخار آشنایی با ادریسو نداشتم ولی حتما اگه به سرور می‌شد ناتار برداشت ازش درخواست میکنم تک به تک بزنیم 😂

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

پرهام جان من یه نصحیت برادرانه میکنم بهت برا فضای داخل بازی چون من شناختی از شخصیت بیرون بازیت ندارم

تکلیفتو با خودت روشن کن

من حس میکنم شما میای فروم یه چیزی بگی که فقط گفته باشی

اول میای اینجوری میتوپی از این زاویه که اره ناتار کاتا کردن خوب نیستو قصد تخریب جنوب شرقو داری باهاش

بعد میای اینجوری از همون چیزی که میخواستی باهاش تخریب انجام بدی وایمیستی دفاع میکنی ، تشویق میکنی

بعدم ناراحتی چرا دیسلایک میگیری

وقتی حرفات انقد باهم متناقضه انتظار لایک هم داری ؟

یکم قبل از اینکه پست بزاری فکر کن اصا ببین این چیزی که میخوای بهش بپردازی ربطی به تو یا سیاست های بازیت داره یا نه.

• ازونجایی که پیام های دوستان زیاد هست و منم زیاد وقت ندارم همه رو پاسخ بدم

امتیاز ریپلی رو برای تو گذاشتم مهدی

اول اینکه خارج و داخل بازی برام عزیزی خودتم میدونی

ولی تیکه میندازی به اون داستان ۱ به ۱

من هنوزم پای حرفم هستم

میدونی بعضی وقتا میگم حیف وقت و پول که تو این سرور فیک بخواد بگذره واس شکوند شاخ عزیزای دل مولتی باز

ولی واقعا اگه بچه های جنوب شرق عشقشو دارن سرور بعد تو هر سایدی که دوست دارن بازم بیان بشینن بازی کنن ۱۲۰ تا بودین؟!

۱۲۰ تا دیگم بیارین

۲۰۰ تا مولتی داشتین؟ ۲۰۰ تا دیگم بسازین

میگم با این تعداد مولتی رومن برمیداشتی بهتر نبود؟

دیگه کار بچه های جنوب شرق به اینجا رسیده بیان رو وال ما یادگاری بنویسن

۱۰۰ تومنیتون به جای احمد ذوقی امده برا ما پیام میذازه

وقتی پلیر دیروز ما تو ساید خودمون فاز لیدری برامون گرفته همین میشه که صدای جنوب شرقیا دراد

جنبه قدرتم که ندارین

ضمنا ما هم به جز دیسلایک از جنوب شرق چیزی ندیدیم

و در آخر

ما خودمون یه عمر از پیشوای جهانیان سامان بد بوی کبیر فشار دادن یاد گرفتیم

اینو گفتم که بدونن ۳۰ تا دیسلایک که سهله

۳۰۰ تا دیسلایک هم بزنید نشانه فشار است

ازین متن ۱ به ۱ مال تو

باقیش جواب دوستان

ناتارای جنوب غرب و روز ۱۰۰ بازی عمه من کاتا کرده

چون عمه من بیشترین تعداد چکمه بازی رو داشته

منطقیه

• سلاممم امیدوارم همه خوب باشن

یه چند تا لینک قدیمی نگاه کنیم

.

.

جولو زن از اکانت Empire

.

.

همر بعدی از اکانت SOURENA

.

.

اینم از جنگ بزرگ که چند روز بعد اکانت حذف شد

.

.

خب بریم سراغ لینک هایه جدید

.

.

عه عه 20k با چشمان دیوار شد؟!

.

.

اینو که بالا گذاشتم!!! تایم لندم که یکیه 1 عکسو چرا 2 بار گذاشتم!

.

.

بله درست میبیند برایه آمار گندم دوستان در اس ای دابل اسکات سیم سکند میزنن

#اموزش_دابل_اسکات_با_فاصله_لند_1_ثانیه

اول باید تارگت انتخاب کنی و در قسمت لشکرکشی تعداد اسکات مد نظر را وارد کنید حتما اون فیدر یا کپ باید دارایه موج اضافه باشد((100 گلد هزینه دارد در صورت نداشتن گلد به بنده پیام بدید :دی)) بعد مانند عکس زیر موج هارو تنظیم میکنید(اسکات نداشتم نیرو حجومی زدم گفتم بگم که خدایی نکرده یه بار با اسکات اشتباه نگیرین اینو :دی بعد بگن آموزش اشتباه دادی

.

.

موج اول اسکات میزارید موج دوم و سوم و چهارم رو تک اسکات میزارید موج پنجم باز اسکات مد نظر را وارد میکنید( در موج ها خیلی دقت داشته باشید مثل دوستمون ارمین یا مهدی کلت عزیز سوتی ندید) :دی

بعد لانچ موج هایه دوم و سوم و چهارم رو بک میدید کسی سوالی هم داشت در خدمتم

.

.

پ.ن:منتظر همر هایه بعدی اکانت سورنا باشید:دی

خوشبختانه یا بدبختانه مدرسه ها شروع شده ماهم بچه مدرسه ایی هستیم وقت نمیکنم زیاد بیام فروم پست بزارم براتون

RoNaN جان عزیز ادریس هستم 17<3

خوش حالم از همبازی با همه شما