نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• درود

یک بخشی مربوط به اکانت EffecT بود به همین دلیل ریپلای کردم،شما واقعا تایم ها و فاصله ها رو محاسبه کردین؟ دف اکانت EffecT نمیرسید؟ 2 ساعت فاصله؟؟؟ نکنه فقط فاصله دهکده دیفالت اکانت رو با واندر چک کردین؟ دورترین دهکده این اکانت با واندر زیر 1:30 فاصله داره که اونم محدود میشه به 2-3 تا دهکده و باقی دهکده ها زیر 1 ساعت فاصله س،اینا رو گفتم که اگر احیانا پلن دیگری دارید تایم ها دستتون باشه

در ضمن یه پیامی هم از طرف اکانت چکمه دیروز اومد رو اکانت نفهمیدم منظورش چی بود گفته بود ریپورت بفرست!!! چه ریپورتی نیاز داشت من متوجه نشدم!!

در مورد ناتارهایی که اکانت چکمه چیف کرده بود هم خدمت شما بگم مهم نیست چند ساعت بعد متوجه شدیم،مهم اینه که آیا اون دهکده ها تاثیری داشت؟

• سلام مهدی جان

براتون داخل نقل پایین شرح داده میشه روز 21 سرور

حق دارین خب تارگتی نیست :)

در مورد گندم منفی هم نکته جالب: خودتون دارید میگید 100ک 100ک. یعنی به میلیون نرسیده.
    ما اون پوینت دفو تایم کتیبه نیاز داشتیم و منابع کمی برای ساخت دفاع بالانس داشتیم.
    یک پستی هم مطالعه کردم از عزیزی به نام آیدین که میگفتن بعد یک هفته به صرفه نیست تولیدات برده.. این شرط درست است اگر: بعد از آن دفاعی ساخته شود

مشکل گندم هم نداریم خداروشکر. 270ک تیکی داخل مرتاض پارک نمیکنیم و
    بغل جنگ یونیک 100 میل سیوینگ منابع نداریم .. (اینجا در زیرساخت زیبا عمل کردید.)
    البته با تعدی 7 اکانت رومی (14 درصد) داخل اتحاد شما بهتره بحث دفاع بالانس هم وسط نکشیم ..

پویا جان کسی که چیزی برای از دست دادن نداره فرقی نداره .. هرچی باشه میزنه

دم مهدی کلت شما گرم

فرامرز عزیز. تمامی تب‌های ارسالی دفاع رو باز کنید (با کلیک بر روی گزینه بازگشت) سپس با کلیک بر روی ctrl+tab و استفاده از ctrl+w به سرعت هرکدوم رو تایید کنید. 2 تا فیک رو اکانت لست رو واندر 2 شما اینطوری لانچ شد که هردو سیم لند شدند ... (نه با ارسال موج)

منتفی بدونیم؟ اون تایم به اکانتهای مهدی کلت اتک میدادیم زیر ایپی بود ...

همچنین

پ.ن: یکم سرم خلوت شه به دوست پلنر فیزیک دانمونم میپردازم. راستی نظرت راجب عنصر ۴۰ چیه؟

سلام هومن.

همین؟؟

در جواب شما اسم رمزی گروه آخر جدول مندلیف میشه هی نگاه عارفانه کردمت زیبای رند

گروه سیزده هم میشه به علی قسم این تالینه !!

توجه شما رو به عنصر 34 هم جلب میکنم.

سلام فرهاد عزیز.

نامه هارو به شما مربوط نمیدونم. (اسمشم شانسی بود داخل یکی دیگه از پیام‌ها گفته بود مهدی ام ...)

شما وقتی پلنی میچینید. آیا با باقی اعضا در میون میزارید؟ جای تعجب داره که پلن‌هاتون چطور لو نمیرن ...

در مورد متای دوستی هم سوالات خودتون رو از ناصر عزیز بپرسید.

در بالا ذکر شد طریقه لانچ دو ویو در یک ثانیه و به همین منوال بک دادن دفاع ...
    پیش‌تر هم به دوستمون پویا گفتم اگر تمایل دارید رمز هولدر تقدیم کنم خدمتتون تا بررسی کنید چه خرابکاری‌های ویژه‌ای میشه کرد.

چه جوسازی؟
    با چکمه یونیک روز 70 دوستمون میاد به قصد گراپ لاگ.
    تا به حال بر روی هیچکدوم از مولتی‎‌ها و ناتارهای شما لانچی صورت نگرفته و همگی تارگت‌ها از اتحاد اصلی بودند.

اگه غیر اینه شما دوتا عکس بیارید که اثبات کنه خب ...

در مورد کتیبه هم عکس نامه نگاری رو بزارید. یه توضیح هم بدید که چرا اکانت با دو دهکده و پاپ پایین تا مدتی مدید خارج از اتحاد بوده.
    (البته فاقد اهمیت هست)

هک هم که ازین خبرا نیست ... انقدر کامپیوتر ذغالی هست که وسط لانچ دوبار کرش شد :دی

سوال اخر هم. دوستان لطف کردند و یکسری همر در اختیار گذاشتند. که ماکسیموم سایزش gartal بوده ... (تشکر از ایمان عزیز برای در اختیار گذاشتن این همر)

درود

یک بخشی مربوط به اکانت EffecT بود به همین دلیل ریپلای کردم،شما واقعا تایم ها و فاصله ها رو محاسبه کردین؟ دف اکانت EffecT نمیرسید؟ 2 ساعت فاصله؟؟؟ نکنه فقط فاصله دهکده دیفالت اکانت رو با واندر چک کردین؟ دورترین دهکده این اکانت با واندر زیر 1:30 فاصله داره که اونم محدود میشه به 2-3 تا دهکده و باقی دهکده ها زیر 1 ساعت فاصله س،اینا رو گفتم که اگر احیانا پلن دیگری دارید تایم ها دستتون باشه

در ضمن یه پیامی هم از طرف اکانت چکمه دیروز اومد رو اکانت نفهمیدم منظورش چی بود گفته بود ریپورت بفرست!!! چه ریپورتی نیاز داشت من متوجه نشدم!!

در مورد ناتارهایی که اکانت چکمه چیف کرده بود هم خدمت شما بگم مهم نیست چند ساعت بعد متوجه شدیم،مهم اینه که آیا اون دهکده ها تاثیری داشت؟

درود دوست عزیز

وقتی شما 20 ساعت بعد دهکده رو مشاهده کردید و ما در ساعات 16-17 تعداد 6 چیفر در اون مختصات آماده داشتیم با تایم 1:40 تنها راهی که باقی بود برای ارسال دفاع این بود که زیر 10 دقیقه اتک ریل تشخیص داده بشه و در این بازه بر روی اکانت هولدر و Effect لوگین داشته باشید؟؟
    نامه رو از اکانت چکمه ارسال کردم تا از دفاع روبروی همرها عکس بفرستید که پس از 3 روز هنوز صورت نگرفته.

شما دهکده های اکانت رو نگاه کنید هرکدوم 600 تا از پاپش افتاده که داخل رنکینگ هم نره...
    در مورد آن تایم نکته جالب دیگری هم هست اینکه نامه رو حدود 2-3 ساعت بعد مشاهده کردید وای به حال ارسال دفاع ...

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• دوست عزیز شما همونی نبودی که روز کتیبه ها گفتی به ساید جنوب شرق اخطار میدم هر کتیبه ای که از جنوب غرب بزنی بجاش 40 تا همر روتون لانچ میکنیم؟ و چند روز بعد کتیبه حذف کردی؟

موفق باشی

• در مورد تایم رویت دهکده ها یه مطلبی نظر منو جلب کرد،اول گفتی 16 ساعت الان شد 20 ساعت فکر کنم فردا میگید 3 روز بعد

در هر صورت تفاوتی نداره کی می دیدیم،دف اکانت افکت هم خدمت شما گفتم بجز چند تا دهکده باقیش زیر 1 ساعت فاصله داره،شما با کاتا تا واندر فرمودین 2 ساعت فاصله دارید،و همونطور هم که دیدید در آخر دف اکانت ساویر و افکت بیشترین پوینت رو تو اتکها گرفت در حالی که زمانی که دوست عزیزی که پسورد واندر رو داشت و داشت دف رو بک میکرد کل دف اکانت افکت رو واندر نبود و بعد بک شدن دف اون دو اکانت باقی دفی که تو بیس اکانت افکت بود ارسال شد تا جایگزین دف بک شده بشه

در آخر آیا این دهکده ها برای شما تاثیر گذار بود؟

در مورد نامه هم شرمنده،من عادت ندارم جواب اکانت هایی که نمیشناسم رو بدم،نامه هم باز کردم و دیدم درخواست شما برام خیلی عجیبه دوباره زدم به عنوان خوانده نشده بمونه ببینم عکس العمل شما چیه ولی مطمئن باش یا خودم یا بچه ها رو اکانت هستن و اگر نامه ای ارسال میشه رو اکانت معمولا به رسم ادب دوستان نامه رو باز نمیکنن تا خودم بیام و نامه رو ببینم

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه عزیزان

و عرض تسلیت به محمد توهمی،روحشان قرین رحمت و آرامش الهی

★★★★★

بنده از سایر اکانت ها اطلاعی ندارم اما قبل از لند پلن NE روی واندر SE ،بخشی از دف اکانت ما بک خورد،این بک خوردن مربوط به حدودا چهار پنج دهکده بوده و بقیه دهکده ها بک نشده که این خودش موید این قضیه هست که با عوض شدن رمز اکانت واندر،فرد خرابکار فرصت بک کردن بقیه دف ها را پیدا نکرده

یک عکس از بک شدن دفاع اکانت Gaul Teachers

پیام من به مهدی بعد از دیدن بک شدن دفاع

ضمن اینکه حرکت خیلی کثیف بود،فرد انجام دهنده هم خیلی ناشی بوده

★★★★★

اکانت Rex لطفا مثل ما ریل بیا،فیک چیه آخه

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• خب جواب دوستان خیلی خوب بود

نکته اول در مورد پسورد اکانت بود که فرمودید دست دو نفر بوده فقط که دو نفر هم کاملا قابل اعتماد هستن پس هنوز سوال اول من سر جاش هست که پسورد اکانت چطور دست کس دیگه میتونه رسیده باشه . اگه توسط پلیرهای تیم هولدری نبوده که پس یک گزینه میمونه و اونم هک پسورد هست که اگه بچه های ما این توانایی دارند پس مواظب همرها و بقیه چیزهاتون باشین . چون خیلی اکانت دیگه هم میشه هک کرد . و هک پسورد نشانه ضعف امنیت ساید هست . پس تو سایدی که امنیت نداره بازی نکنیم بهتره .

و اما در مورد بک دادن نیروهای دفاعی توی 30 ثانیه چون آموزش خواستی بهت یاد میدم برای آینده ات خوبه .

دو نفر یا سه نفر اکانت رو باز میکنن

مرحله اول وارد اردوگاه میشین

مرحله دوم بک زدن دفاع رو در تب های مختلف باز میکنی و منتظر تایید میمونی

مرحله سوم اینترنت رو قطع کرده

مرحله چهارم تایید همه رو میزنی

مرحله پنجم اینترنت رو وصل میکنی

مرحله ششم ریلود ال میزنی

تعداد دو نفر یا سه نفر هم برای این بود که هر نفر صفحه کمتری باز کنه

مثلا میگن نفر اول صفحه یک تا 5 نفر دوم صفحه 6 تا 10 و نفر سوم هم صفحه 11 تا 15 رو باید بک کنه

در مورد دمپایی زدن هم دو هدف داشت اون اتک ها هدف اول فعلا نمیتونم بگم ولی آخر سرور حتما یادم بندازین تا بگم بهتون و هدف دوم دقیقا همون کشتن دف بود چون میدونستیم دف شناور میومد رو واندر و ما میخواستیم اون دف رو بکشیم برای پلن های بعدی دف شناورتون کمتر باشه .

در مورد اینکه هم فرمودید به متای دوستی ربط داشته یا نداشته پست منو دقیق بخون همون خط اول نوشتم که تهمت به متای دوستی بودی . من از اون لیدرها نیستم که اگه پلن با شکست باشه بگم من نبودم و در جریان نبودم . پلن از طرف متای دوستی بود نه شخص .

در مورد هک اکانت های ما تو سرور نرمال هم که گفتی فکر کنم همون سرور هم من گفتم مشکل از داخل ساید بود و به هیچ سایدی تهمت نزدم نمیدونم چه تناقضی تو رفتارم دیدی ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام

سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم

من یک سوال برام پیش امده پستهایی که اینجا کذاشته میشه از اول سرور برای طنزه دیگه درسته؟

من نمیتونم باور کنم واقعی باشه تعداد زیادی از این پستها شدیدا حس استند اپ کمدی بهم دست میده.

خواهشا مارو که تو سرور نیستیم سر کار نذارید این پلنها جنگ و جدلها و..... هیچ جور برای من قابل باور نیست بخدا.

اگر هم طنز نیست که خدا اخر عاقبت اسپیدترا رو بخیر کنه!!!!!!!!

• در مورد تایم رویت دهکده ها یه مطلبی نظر منو جلب کرد،اول گفتی 16 ساعت الان شد 20 ساعت فکر کنم فردا میگید 3 روز بعد

در هر صورت تفاوتی نداره کی می دیدیم،دف اکانت افکت هم خدمت شما گفتم بجز چند تا دهکده باقیش زیر 1 ساعت فاصله داره،شما با کاتا تا واندر فرمودین 2 ساعت فاصله دارید،و همونطور هم که دیدید در آخر دف اکانت ساویر و افکت بیشترین پوینت رو تو اتکها گرفت در حالی که زمانی که دوست عزیزی که پسورد واندر رو داشت و داشت دف رو بک میکرد کل دف اکانت افکت رو واندر نبود و بعد بک شدن دف اون دو اکانت باقی دفی که تو بیس اکانت افکت بود ارسال شد تا جایگزین دف بک شده بشه

در آخر آیا این دهکده ها برای شما تاثیر گذار بود؟

در مورد نامه هم شرمنده،من عادت ندارم جواب اکانت هایی که نمیشناسم رو بدم،نامه هم باز کردم و دیدم درخواست شما برام خیلی عجیبه دوباره زدم به عنوان خوانده نشده بمونه ببینم عکس العمل شما چیه ولی مطمئن باش یا خودم یا بچه ها رو اکانت هستن و اگر نامه ای ارسال میشه رو اکانت معمولا به رسم ادب دوستان نامه رو باز نمیکنن تا خودم بیام و نامه رو ببینم

عزیز تایمش اهمیت آنچنانی نداره... خودتون تایم بگیرید از دهکده دقیقش رو بزارید.

ساده ترین اثری هم که گذاشت این بود که متوجه شدیم چه مدت یکبار 10*10 خودتون رو بررسی میکنید

دشمنت شرمنده. به هر حال هنوز متوجه نمیشم چرا عکس دفاع رو به روی اتک ها رو قرار نمیدید.

یک مورد دیگه هم بگم شاید بعدا بکارتون بیاد. از 51 دهکده فرامرز اسکات کشیده شد و فقط 3 دهکده سبز نیومد .. ما میدونستیم دفاعش داخل دهکده نیست.

سلام سجاد عزیزم چطوری خوبی؟ خوشم میاد همیشه با لینک میای.

فقط یک مورد رو برادرانه عرض کنم اگر رمز هولدر شما پخش هست، شما نباید این قضیه رو عمومی کنید و ...

البته حتما در نظر گرفتید این مسائل رو و حق هم دارید شاکی باشید که در پایین پست فوق پیشنهادی ارائه میدم تا بررسی کنیم باهم

ناصر جان اینا بدآموزی داره ها ....

سلام مازیار عزیز.

سال جدید شما هم مبارک و آرزومند اوقات خوشی براتون هستم.

چه با کم‌کاری و چه تلاش فراوان و با تمامی نقص‌ها هر چهار ساید در مراحلی بهترین بازی خودشون رو با توجه به شرایط ارائه دادند.
    البته در خصوص چندین پست که با چاشنی طنز همراه بود با شما موافقم.

تمامی پلن‌های انجام شده با تلاش صورت گرفته و امیدوارم که برداشت بنده از مطالب شما اشتباه باشه.

داخل پست شماره 528# هم lol ترین و rare ترین لینک سرور وجود داره (کاملا شانسی) که استقبال آنچنانی نشد ...

مارو تنها گذاشتیدا ... به هر حال با حضورتون میتونستیم سرور جذاب تری ارائه کنیم.

ارادتمند ایلیا

و اما پیشنهاد به دوستان SE.

بر روی تمامی اکانتهای مشکوک به لوگین داخل ساید NE فیک بزارید (رو فیدر بزارید منابع هم میدیمتون)

بر روی تمامی اکانتهای مشکوک به لوگین در ساید SE هم فیک بزارید

بدین صورت هر اکانتی که ایپی خورده باشه مشخص میشه.

تایم لند و دهکده و مقدار تروپ هم به اکانت walking dead ارسال کنید تا مشکلی پیش نیاد.

Maybe I, maybe you

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• سلام ایلیا جان،سال های زیادی هست در SE بازی میکنم اما همیشه به عنوان یک پلیر ساده بازی میکنم،با وجود اینکه تیم لیدری اعتماد کامل به بنده دارن،اما وقتی مسئولیتی ندارم و قرار نیست هولدر باشم بنابراین رمز اکانت هولدر رو ندارم و در مورد اینکه چه افرادی رمز اکانت هولدر رو داشتن نمیتونم نظری بدم،فقط صرفا بک شدن دفاع اکانت خودم را عرض کردم

در مورد پیشنهادت،واقعا فکر کردی این حرف رو زدی؟فکر کنم شما ،هم با وی پی ان آشنایی نداری و هم اینکه نمیدونی اسپیدترا آی پی عنکبوتی داره،البته راهی برای تشخیص آی پی مستقیم و آی پی عنکبوتی وجود داره که با توجه به وجود وی پی ان ها ،به جایی نخواهد رسید

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام ایلیا جان،سال های زیادی هست در SE بازی میکنم اما همیشه به عنوان یک پلیر ساده بازی میکنم،با وجود اینکه تیم لیدری اعتماد کامل به بنده دارن،اما وقتی مسئولیتی ندارم و قرار نیست هولدر باشم بنابراین رمز اکانت هولدر رو ندارم و در مورد اینکه چه افرادی رمز اکانت هولدر رو داشتن نمیتونم نظری بدم،فقط صرفا بک شدن دفاع اکانت خودم را عرض کردم

در مورد پیشنهادت،واقعا فکر کردی این حرف رو زدی؟فکر کنم شما ،هم با وی پی ان آشنایی نداری و هم اینکه نمیدونی اسپیدترا آی پی عنکبوتی داره،البته راهی برای تشخیص آی پی مستقیم و آی پی عنکبوتی وجود داره که با توجه به وجود وی پی ان ها ،به جایی نخواهد رسید

سجاد عزیز تجربه شما ثابت شده هست و ممنون بابت روشن سازی.

البته داخل اسکرین شات نوشته شده رمز هولدر رو داشتن.

اینکار رو دوبار انجام دادیم تا ببینیم داخل اتحاد چراغ داریم یا خیر. حتی خواستیم یکی از دهکده های ne team رو چیف کنیم و به علت ایپی مشترک نشد. یکبار هم از اکانت lazy bee با 1 ریشف فیک انداختیم که دوست گرامی advance به این قضیه گیر دادند ..

در مورد ایپی عنکبوتی اطلاعی ندارم.

با وی پی ان آشنایی دارم. البته دوستانی که رشته شبکه خوندند میتونن یه توضیحی از تغییر ip با تعویض access point ارائه کنند

اگر شما با ایپی 127.0.0.0 و اکانت ثابت A داخل اکانت x لوگین کنی و بعد من با ایپی عددی 126.1.1.1 و اکانت ثابت B داخل اکانت x لوگین کنم،
    ایپی سه اکانت A-B-X مشترک خواهد شد.

Maybe I, maybe you

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• البته داخل اسکرین شات نوشته شده رمز هولدر رو داشتن.

.

خب به هر حال یک نفر به طریقی به رمز دسترسی پیدا کرده و دفاع رو بک داده، اینکه کی بوده و چجوری رو من در جریان نیستم

اما در مورد آی پی

دو نمونه آی پی داریم

آی پی مستقیم :که همه بهش اشراف دارن و زمانی به وجود میاد که با یک آی پی روی چند اکانت لاگین بشه

آی پی عنکبوتی: چیزی که من متوجه شدم اینه که اگر اکانت هایی آی پی مستقیم داشته باشن،این اکانتا با بقیه اکانتای سرور آی پی عنکبوتی خواهند داشت،مثلا شما دو تا مولتی داری اینا با هم آی پی مستقیم دارن،حالا هر اکانتی داخل سرور با این اکانت ها آی پی عنکبوتی خواهند داشت و محدودیت غارت و تجارت دارن و داخل گزارش حمله مشخص میکنه که آی پی وجود داره ولی نوعش مشخص نیست.

یک راه برای تشخیص اینکه آی پی عنکبوتی هست یا مستقیم،فروش جنس در حراجی هست،اکانتایی که آی پی مستقیم دارن اجناس در حال فروش هم را نمیبینن و نمیتونن برای هم چکش بزنن

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• وقتی از بک خوردن دفاع عکس گذاشتید مسلما همینی هست که میگید. البته 2ک دفاع ...

هرچند پلن با دقت و ظرافت کافی طراحی شده و همچنان تقاضای ارسال عکس ریپورت ها و ... دارم

ساقی نبودیم که شدیم :دی

ممنون اطلاعات مفیدی بود

خب لیست کنید اکانتارو جنس بفروشیم به هم ...

Maybe I, maybe you

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• دوست عزیز مگه میخوای سیم سکند دف بک کنی؟ همون کلیک کردن و تاییدش زمانبره و نمیشه تو یک دقیقه انجام داد.

• دوست عزیز مگه میخوای سیم سکند دف بک کنی؟ همون کلیک کردن و تاییدش زمانبره و نمیشه تو یک دقیقه انجام داد.

واقعا داری جدی میگی ؟ یا صرفا جهت طنز اون آخرش رو نوشتی ؟

دوستان جنوب شرق یکی بیاد پلیر رو گردن بگیره و بهش یاد بده که اگه طرف رفت تو اردوگاه زد رو برگشت نیرو و ... تا قبل از تایید هیچ تغییری تو ده ایجاد نمیشه که کسی بخواد بفهمه رو اکانت کسی هست یا نیست .

در مورد سیم سکند دف بک دادن هم دقیقا کسی که داره خرابکاری میکنه همینجور بک میده نه اینکه بره تو اردوگاه و بخواد دونه دونه بزنه رو برگشت نیرو ما فرض رو میذاریم که حداقل از 50 تا دهکده نیروی کمکی رو واندر بوده هر کدوم هم بخوایم فرض کنیم بک کردن نیرو یک دقیقه طول بکشه 50 دقیقه طول میکشه یعنی طرف پیش خودش فکر میکنه که کسی یک ساعت رو اکانت هولدر نمیاد و بخواد دونه دونه بک کنه .

الان راستی یه سوال دیگه به ذهنم رسید که چرا کسی که رو اکانت بوده به جای اینکه دف رو دونه دونه بک بده چرا از اتحاد خارج نشده که از کنفدراسیون خارج بشه و دف خودش بک بخوره ؟

الان بچه های جنوب شرق باز میان بگن فاز چرچیل برداشتم :دی

• واقعا داری جدی میگی ؟ یا صرفا جهت طنز اون آخرش رو نوشتی ؟

دوستان جنوب شرق یکی بیاد پلیر رو گردن بگیره و بهش یاد بده که اگه طرف رفت تو اردوگاه زد رو برگشت نیرو و ... تا قبل از تایید هیچ تغییری تو ده ایجاد نمیشه که کسی بخواد بفهمه رو اکانت کسی هست یا نیست .

در مورد سیم سکند دف بک دادن هم دقیقا کسی که داره خرابکاری میکنه همینجور بک میده نه اینکه بره تو اردوگاه و بخواد دونه دونه بزنه رو برگشت نیرو ما فرض رو میذاریم که حداقل از 50 تا دهکده نیروی کمکی رو واندر بوده هر کدوم هم بخوایم فرض کنیم بک کردن نیرو یک دقیقه طول بکشه 50 دقیقه طول میکشه یعنی طرف پیش خودش فکر میکنه که کسی یک ساعت رو اکانت هولدر نمیاد و بخواد دونه دونه بک کنه .

الان راستی یه سوال دیگه به ذهنم رسید که چرا کسی که رو اکانت بوده به جای اینکه دف رو دونه دونه بک بده چرا از اتحاد خارج نشده که از کنفدراسیون خارج بشه و دف خودش بک بخوره ؟

ناصر بیخیال داداش بک دادن دیگه تو نبودی یکی بوده دیدیم با چشم دیگه

از اتحاد هم خارج می‌شد طبق قانون کنفدراسیون که میگی بعد ۱۲ ساعت بک میخوره نیروها نه همون لحظه

داداش کل کل اشتباه داری میکنی پلن رفتین بد بوده کلا کابلو بقل کردین هی میگی نه اکانت هولدر نه اکانت فلان داداش خرابکاری از ۳ ساید دیگه بوده یا جاسوسی که تو اس ای هست نه خودمون که

مشکل داریم دف پر کنیم بعد بک کنیم شاید اونی که اومده رو اکانت نوب بوده ذوق مرگ شده دونه دونه بک کرده تو ببخشش

من اصلا نمیفهمم هی لینک میخواین لینک میخواین داداش پیوی مسیج بده رنک دفاع گرزیامو بهت نشون بدم ببینی چقدر وضعیت سرور خرابه

ناموسا پاک نکن بگی اسپمه بچه ها میخونن حال میکنن 😂

• واقعا داری جدی میگی ؟ یا صرفا جهت طنز اون آخرش رو نوشتی ؟

حق با شماست ما دف بک کردن در خرابکاری رو بلد نیستیم.

• سلام و عرض احترام خدمت خوانندگان فروم

نصیحتگو نیستم و اکثریت دچار مستی ...

با انجام مطالعه و بازبینی مجدد، مواردی دچار تغییر شد که در پست فوق با شما در میان خواهم گذاشت.

_____________________________________________________________________________________________________________________

عرض به حضور گرامی‌تان که

تراوین بازی لطیفی نیست. کتیبه و منابع دزدیده میشه و ساید مقابل دشمن خطاب میشه و .. (به نقل از چپ دست نامی ...)

پس اکثریت امور روند طبیعی خودشون رو طی میکنند و بحثی در این مورد نیست ...

متوجه شدم که بزرگان و فالگیرانی هستند (از لحاظ تحصیل، تجربه و ...) که در میان ما حضور دارند.
    در نتیجه سعی همیشگی در افزایش کیفیت بازی خود و اطرافیان کردم.

البته با نهایت احترام; جسارت کافی برای رقابت و به نوعی یادگیری از ایشان به صورت همیشگی در خون اژدها جاریست.

چندین تحلیل دستی و آرَشیوی از لینک ها تا روز 80 سرور به زودی خدمت شما ارائه میدم تا آدرنالین کافی به افرادی که از دور بیننده هستند تزریق بشه.

_____________________________________________________________________________________________________________________

خطاب به دوستانی که در جنوب شرق حضور دارند

شمال شرق ارائه شده در این سرور تا این مرحله از بازی با تلاش و بیداری‌های فراوان پابرجا باقی مونده و سبک بازی بسیار خوب و صادقانه ارائه داده.

شمال شرق با هرکدام از سایدها/پلیرهای مقابل متناسب با رفتار خودشان برخورد کرده و تا انتهای بازی به همین منوال ادامه خواهد داشت.

هدف شمال شرق به هیچ عنوان ایجاد جدایی، تفرقه و موارد دیگر به سوی تیم‌های خوب فعلی حاضر در این خاک مقدس نبوده و نخواهد بود.

شمال شرق به هیچ عنوان جاسوس و اکانتی داخل ساید/گپ/دیسکورد و ... جنوب شرق نداشته و نخواهد داشت!

چه بهتر که انگشت اتهامی به ساید‌های دیگر وارد نشه و قضیه از داخل به صورت چراغ خاموش پیگیری بشه ... (اگر ارزش داشته باشه)

یکی از انتظارات ابتدایی، رقابت در محیطی سالم و ایمن است و امیدوار است چنین مواردی تکرار نشه.

در ادامه مطلب حملات به واندر شما بررسی جزئی خواهد شد تا خسارت احتمالی محاسبه و در اختیار شما قرار بگیره.

شرح مختصر:

1- تمامی اکانتهای حاضر در Rebels A طی اسکات های بسیار فراوان (بیش از 800 لینک) رسید بررسی شدند.

طی اسکات‌های صورت گرفته دفاع اکانت sawyer که احتمالا رنک 1 دفاع هست داخل دهکده نبوده. (دفاع تخمینی واندر 200ک)
    (تشکر از دوستان متا بابت در اختیار گذاشتن همر اسکات)

2- 3 دهکده ناتار از اکانت Chakme در بازه زمانی 12 الی 3 شب در مختصات‌های زیر چیف شدند.

x:106 y:-108 فاصله 10 خانه تا واندر (1 ساعت و 20 دقیقه با چیفر)

x:106 y:-110 فاصله 11.7 خانه تا واندر (1 ساعت و 33 دقیقه و 36 ثانیه با چیفر)

x:104 y:-111 فاصله 11.7 خانه تا واندر

حدود 2.5ک پاپ اکانت انداخته شده جهت بالانس رنک پیشرفت کنندگان.
    3- پس از ارسال منابع همراه با سیوینگ 400ک منابع هیرو زیرساخت ها مانند تالار، گارگاه، اصطبل و سربازخانه به سطح 20 رسیدند و شارژ شدند. و 2 چیفر داخل هر دهکده اماده شد.

4- حدود 3 همر با پوینت هجوم بالای 14 میل و 4 همر با پوینت بالای 8 میل پارک شدند.

5- اعلامیه ای صورت گرفته شد که گندم منفی تاثیری بر دهکده‌ها نخواهد داشت. (دفاع تخمینی واندر 1میل)

6-؟

7- کتیبه راز بزرگ استحکامات به هولدر انتقال پیدا کرد.

8- دهکده های دارای چیفر لو رفت و گندم منفی دوباره فعال شد.

9- باقی ماجرا

اهداف پلن پس از مورد 5 به صورت کامل تغییر یافت که بدون عینک و ذره بین هم متوجه خواهید شد.

لینک ها به ترتیب:

طبق گفته شما |پلن شکست خورده|.

و اما گذر از این قضایا

تبریک ویژه به مدافعین

تبریک به مهدی نیک روش، فرهاد و سجاد هم بابت خفت اکانت رکس :دی

احتمال بسیار ساده دفاع موجود در دهکده WW

1- از 4 نژاد روم، توتن، گول و مصر به تاپ دفاع راه پیدا کردند

2- انتظار میره که بیشتر دفاع از یک نوع سواره یا پیاده باشه
    3- 50-50 لژیون محافظ 200-100 نیزه دلاور - 300-150 کاهن - 50-25 خاکستر ریشف.
    (بالانس ترین دفاعی هست که باهاش دیوار از 20 به 15 میومد با این رمر و استحکامات بزرگ.)

انقدری حالت داره که محاسبش از توان بنده خارج هست و حالا که دیوار کردید و ...
    اگر دوستان محبت کنند و لینک دفاع رو ارسال کنند، در انتهای سرور یک اکانت با همون مقدار پوینت دفاع و بلکه بیشتر به شما تقدیم کنیم.

انشالله که حسن نیت بنده رو پذیرا و از انتقادات گزافه بدور باشیم.

ارادتمند

ایلیا

• ایلیا جان سلام خسته نباشی برادر

آقا اینا بی ادبن الان میان میگم تموم شد تاثیر گذار بود ما نفهمیدیم فلانه اینجوریه اونجوریه

کلا واسشون پست نزار اصلا متوجه تحلیلات نمیشن

فقط من نفهمیدم اگر تو خون اژدها چیکار کنیم واندرمون دفش سنگین میشه 😂

داداش ۲ سرور بعد اینا میفهمن چی گفتی مثل نوشته ها و عکس های داوینچی که بود خیلی بعد فهمیدن

😂

این پسره sawyer هیچی نداره ها فقط پاپ بازه

واقعا پلن تمیزی بود خدایی شما اگر تو جنگ با نازی ها طرف پیشوا بودین دوتا پلن اینجوری میزدین هیتلر هسته زمینم فتح می‌کرد 😂😂😂😂😂

در انتها تشکر میکنم از مهدی کلت فرامرز گلن گدن

مرگ من پاک نکن ناموسا 😂

• سلام ناصر جان

ضمن آرزوی سالی بسیار خوب برای همه خدمتت عرض کنم وقتی پسورد عوض بشه لینک های ریلود شده بعد از عوض شدن پسورد کارایی نداره و ناموفق میشه برادر جان ! این راه مال زمانی بود که نرم افزار سیم سکند نبود و محدودیت 4 موج توی یک ثانیه هم موجود نبود ورژن 3.6 ولی الان وقتی تعداد حداقل 10 تب باز کنی و بخوایی ریلود کنی به صورت آفلاین با بهترین نت ایران هم که باشه توی اون زمان با دیلی موجود و محدودیت 4 ثانیه جواب گو نمیباشد و حرف مهدی کلت عزیز درست میشه و به احتمال زیاد نصف بیشتر لینک های بک کردن دفاع بعد از عوض شدن پسورد کار نکردن ^^^^

من که تو سرور نیستم حتی اکانت برای دیدن سرور هم ندارم توی فروم هم گه گاهی تایم آزاد بشه سر میزنم و برای ساید se و دوستای خوبم آرزوی بهترین ها رو دارم

پ.ن : هی اونی که توی مجازی ادعات نمیشه ولی توی واقعی ادعات میشه <X تو واقعیشم هیچ پخی نیستی به قول اون خدا بیامرز کلاغ که ادا عقاب در نمیکنه به حرف زدن همه ماشالا سطح یک هستن به عمل سوراخ موش کرایه میکنن ;)

محمد owldark

• سلام محمد جان

خیلی استفاده کردیم و خیلی تاثیر گذار بود . الان همه سرور فهمیدن که هولدر اس ای هر چهار ثانیه یکبار صفحه رو ریفرش میکنه . چون همه میدونیم که اسپیدترا ریفرش اتومات نداره مثل آی آر و خودت باید دستی ریفرش کنی .

البته از اتاق فرمان اشاره کردن که کمتر از 4 ثانیه یک بار ریفرش میزنن . چون قسمت حرکت پلیر بعد از دیدن کم شدن دفاع ( فرض بر عدم پیگیری که چه اتفاقی افتادی و چرا داره دفاع بک میشه و سریعا تعویض پسورد ) حدودا یک دقیقه زمان میبره یا طبق فرض شما 56 ثانیه قبل از اینکه رویت بشه دف داره بک میشه اقدام به تعویض پسورد شده که بعد از دیلی اول اینترنت رمز عوض شده .

بعدش محمد جان اون پست من آموز بک کردن دفاع در 30 ثانیه بود نه سیم سکند . پست رو با دقت بخون چرا گفتم 3 نفر باید اینکار رو بکنن و چرا 30 ثانیه ؟ این دو مورد به خاطر دیلی اینترنت هست برادر عزیز .

فکر میکنم این بحث پسورد دیگه خیلی طولانی شده و بی مورد . یک اشتباهی از طرف تیم جنوب شرق در مورد امنیت پسورد بوجود اومده که خدا رو شکر براشون ضرر زیادی نداشتی