نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام سلام

.

.

.

ما یه اسکات زدیم از اکانت TReDeR با لینک سبز

پلن پلن خفت + زدن کتیبه بود

40k گرز خواب بود تقریبا

اما انگار همون شب یکی اسکات زده که بهشون لینک داد پلن ماهم خراب کرد هعی اونی که مقصری نمیبخشمت :D

اما نتیجه پلن شد

خفت دف + زدن کتیبه

.

دیوار نقش مهمی در دف داره

بعد از دیوار شدن این 8k که انتظار نداشتم دف توش باشه یه 3k دیگه هم زدیم که حمله بعدی راحت رد بشه

.

.

.

.

و اینم از اخرین اتک به این حجم نیرو نمیشه حتی گفت دمپایی

.

.

.

هم دفت خفت بشه هم کتیبه انبار بره

بد ماجرا اینجاست اتکا باهم فاصله تایمی داشتن زیاد

هم میشد دف سواره رسوند بهش

هم خودش فیدر داشت چسب دهش با انویل هایه دفاعی که اسکات خورده ازش

پیمان جان الان که 4 موتوره هایه مارو فهمیدین منتظرم ببینم چه اتفاق خاصی قراره بیوفته

• سلام

ممنون از اطلاع رسانی .... اما میشه توضیح هم بدید که خود سرور در حال Run هست یا نه؟ مثلا بازی کلا متوقف شده؟ گندم نیروها حساب میشه؟ حملات و دفاعی های توی مسیر چطور؟

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• باشه. مبارک باشه

• دوست عزیز درباره چیزی بگویید که ساید شما نکرده باشه؟ ؟

بزار که احترام های ساید شما باشه که اگه اینجا گفته بشه شما دیگه اینجا پیام نمیدین دیگه

فقط به آقا سجاد پلیر تون سلام برسانید بگین اینجا اون جا ها نیست

بگم بگم رو بذار کنار

بلوف زنی هم نکن

هرچی اگر هست بگو ماهم آگاه بشیم. البته اگر باشه ..

• سلام ادی جان

عزیزم اون اکانت پلیر نداره. بزن راحت باش.

ولی من اگر جای شما بودم اکانتی که اومده دوتا واندر ان دبل رو کلین کرده و شما رفتید چیفش کردید رو نمیزدم.....

• بگم بگم رو بذار کنار

بلوف زنی هم نکن

اول از همه فکر کردین که نمی فهمیم که اکانت ها تون چی بود زدیم ده هاشو زدیم

که بعد زدیم صفر اش کردیم

یک چیزهای هست که خودتون رو زدین به اون راه که مثلا نمی دونم

خودتان رو مشغول کنین که مثلا با قدرت آمدید

مثلا ده های منو فهمیدین کدوم بوده

• سلام و درود رفقا

عارضم خدمتتون که سرور از دسترس خارج شده و ما فرصتی پیدا کردیم که به فروم سر بزنیم. مطالبی دیدم که برام جالب بود و بعضا عجیب!

اول:

کسری جان گفتنی ها رو گفت. فقط خواستم یادی کنم از دوست و همراه قدیمی خودم امین ام اف ام عزیز‌. چقدر دلم براش تنگ شده‌. با اون پاترولش 😜چه خاطره هایی که نداشتیم باهم!(لعنت بهت آرش که داری می خندی!) چه حالی کردیم تو اجتماع پلیرها تو پارک آب و آتش! یادش به خیر. حس پیرشدن بهم دست داد.

ادی و لطیف و امیر فایتر و میلاد عزیز دمتون گرم. همچنان به جاروکردن ادامه بدین تا پلن کتیبه بعدی رو با کمترین تلفات بهتون بدم‌‌‌. فقط بگین چی دوست دارین؟

امیر فایتر و ادی اگر اون شب جفتتون نخوابیده بودین و اسکات رو بهم می دادین الان‌‌‌....می فهمین که؟ خخخ

عمولطیف بزرگ ما عزیز ما تاج سر ماست.عشقی به مولا.

بریم بعدی....

گل پسر اون فیکها برای پیدا کردن دهایی بود که دارن چهار موتوره شارژ میکنن

آقایون دوستان این کثافت کاریا چیه دیگه. تکلیف سرور که مشخص شده. تبریک به ساید مورد نظر. یک ساید دیگه هم که از طولانی شدن سرور منفعت میبره. ولی دیگه واقعا برای بیرون کردن پلیرهای یک ساید از سرور، کاری جز خرید اکانتای اون ساید و کوبیدن همرشون به خودشون (مرتاض کوچک) بلد نیستید؟؟؟؟؟

پیمان عزیزم شما قطعا یکی از بهترین های جنوب غرب هستین و می دونی که شخصا قبولت دارم. ولی این حرفهایی که بهت گفتن برو بگو رو نباید می گفتی. چون برای فهمیدن اینکه کدوم دهکده اصطبل بزرگ داره قدیما ماهم ۱دونه کاتا لانچ می کردیم اما اون دوران گذشت. الان اکانتی تو ساید هست که همه دهکده هاش اصطبل بزرگ داره. عملا این پلن منتفی هست. ولی باز هم بنده به فکر و ایده تون احترام می‌گذارم.

سعی می کنم اون تهمت خرید و کوبیدن اکانت رو هم بزارم به حساب هیجان زده شدنت. کی الان واسه اکانتی تو جنوب غرب حاضره پول بده؟ وقتی با ۸ک استپ میشه جارو کرد چرا باید کسی پول اکانت بده؟ هر چی میگن که نباید بیای تو فضای عمومی مطرح کنی.

راستی اگه با بچه های تیم قدیمتون محمد و علی هستین بهشون سلام برسون‌. شما تیم معرکه ای هستین. کاش تو ساید دیگه ای بودین‌‌.

اون گل پسرم خوب اومدی پیمان‌ 😘😜

سلام پرهام جان.

داداشم شما خوب موقعی رفتی. چون یکی دو روز پیش یه همر جنگی از اس دبل به خودشون کوبیده و اگه بودی الان..... .

حق با شما بود اوضاع جنوب غرب وخیم تر از اونی بود که ما فکر می کردیم.

راستی خوشحال میشم با افتخار همین جا رسما ازت دعوت کنم که اگر قابل بدونی در تیم تایگرز پذیرای شما باشیم.

پنج شنبه یادت نره....

و اما حرف آخر.....

یوسف عزیزم دوست گلم و رفیق و همراه سرور قبلی بنده‌؛ باز هم عرض می کنم شما انسان شریف و خوبی هستی ولی هیچ وقت کاریزمای لازم برای لیدری یک ساید رو نداشتی و ظاهرا نخواهی داشت.

یوسف جان شما میگی راه ما به ترکستان هست! درست. شما درست میگی. اما راه درست کجا بود؟ متا با جنوب غرب؟ بله قطعا. وقتی حریفی به قدرت اس ای وجود داره راه درست همین هست.

ولی ‌‌‌.....یوسف جان مگه نخواستیم به این سمت بریم؟ یوسف عزیزم مگه من حتی بهت نگفتم دو هفته فرصت و همفکری میدم که شما ریکاوری کنید و درگیری با اس ای رو می کشم به سمت شمالی ها!

دیگه از این بالاتر چی می خواستی؟

با اینکه شما همین سرور نقض عهد کردی!

با اینکه تو مجموعه تون کسانی داری که سرور قبلی که باهم بودیم آمار اکانتامون رو به حریف می دادن!

با اینکه پسوردها داستان درست کرد!

با اینکه بارها ثابت کردید که قابل اعتماد نیستید!

باز هم.... باز هم‌‌‌‌‌.‌‌... باز هم‌......

من قلبا و صادقانه جلو اومدم و به درخواست نپ شما جواب مثبت دادم. گفتم کتیبه رو برای ایجاد حسن نیت جابه جا کن تا من شرایط رو کاملا مهیا کنم.

گفتم این وسط پلیری شیطنت کرد و یه غارت زد باعث نشه لیدرها نپ رو بشکنن. باید سعه صدر داشت.

گفتم با اینکه بچه های شمال غرب خیلی دلخورن و اصلا موافق متا با جنوب غرب نیستن ولی رو حرف من حرفی نمی زنن‌. حتی ناصر و صادق اگر من بگم قبول می کنن.‌

و قرار شد صادقانه و از روی حسن نیت کنار هم باشیم.

یوسف جان ....

وقتی در قبال وقت و هزینه عده ای پلیر مسئول هستم حتی اگر دلم نخواد باید تصمیم درست رو بگیرم.‌

اگر یک کلمه اینها دروغ هست شما بگو دروغه!

اما چی شد؟

شما دو ساعت نشده اومدی گفتی ظاهرا شرایط در شمال غرب برای متا مساعد نیست! ولی این کلام صادقانه نبود چون در اصل شرایط در جنوب غرب مساعد نبود. چون شما نمی تونی حرف آخر رو بزنی. پلیر یا پلیرها حرف شما نپذیرفتند‌. بعد شما به جای اینکه بگی پلیرها زیر بار نپ نمیرن اومدی میندازی کردن ما! من گفتم حرف من رو همه شمال غرب قبول می کنن اما حرف شما پلیرهاتون قبول ندارن!

پلیر قهر کرد! و شما تسلیم خواسته شون شدین.

و مکررا از کلمه (موفق باشید) استفاده کردید یعتی ابن بحث از نظر شما تمام شده هست.

بعد الان کی راه به ترکستان برده؟ ما؟ یا شما؟

یوسف جان اگر بعضی حرفها رو اینجا نمیگم به حساب نفهمیدن نگذار. رفاقت و نجابت اجازه نمیده. وگرنه....

عزیزم....

شما حریف پلیرتون نشدید! درسته!

همان پلیری که وقتی بنده تو جنوب غرب بودم از اتحاد اخراجش کردم و تا پایان اجازه ندادم تو اتحاد اصلی بیاد.

پس وقتی می گم کاریزمای لیدری منظورم همین چيزهاست. شما ساید رو فدای پلیر کردی. الان چی شد؟ یک پلیر راضی شد ده نفر حذف کردند! بهتر نبود همان جا قدرت و صلابت لیدری رو حفظ می کردی و می گفتی من رفتم حرف زدم و باید حرفت اجرا بشه؟ نهایتا یک پلیر از اتحاد می رفت ولی بقیه نفرات می فهمیدن حرف آخر را لیدر می زند و بس!

دوست عزیزم....

اگر می خوای لیدر باشی باید بدونی همه رو نمیشه راضی نگه داشت. ممکنه تصمیماتت به نظر کسی یا کسانی درست نباشه ولی شما لیدر هستی و تصمیم آخر را میگیری. قبل از ورود به مذاکره باید با دوستانت صحبت کنی که بعدش به مشکل نخوری.

یوسف جان...

شاید از برخی حرفهام خوشت نیاد و بعضا حتی دلخور بشی. ولی وقتی تجربه ت بیشتر شد متوجه خواهی شد که راه رو بهت نشون دادم.

آره دوست گلم.‌

ما راهی رو رفتیم که شما تصمیم گرفتی بریم. یه جورایی مجبورمون کردی به این راه بریم.

از دیوار کردن اون همرها هم می دونم خوشحال هستین و بهتون تبریک میگم.‌ اما هیج کس ندونه شما که می دونی خودم بهتون گفتم کجا ریل هست! و چرا زیر چشمان بهتون اتک زدیم.‌ بعد از اون هم هر چی زدیم دقیقا خورده وسط خال.

دوست من شما مسئول وقت و هزینه پلیرهای زیادی هستی. فقط به فکر راضی نگه داشتن یکی دونفر نباش.‌از پتانسیل پلیرهای قدیمی مثل پرهام و پیمان بیشتر استفاده کن.

و......

لیدر باش و حرف آخر رو بزن.

پ.ن۱: یه دمت گرم به دوستانمون در شمال شرق بابت بازی جانانه و زیباشون.

پ.ن۲: با دوستانی که برد رو تبریک میگن کاری ندارم. اما کنفدراسیون شمال تا سرباز آخر مردانه خواهد جنگید و روزی که واندر حریف ۱۰۰ بشه یا ما آخرین سربازمون کشته بشه بهشون تبریک میگیم. می دونیم حریف به شدت قدرتمند هست و شانس بیشتری داره اما ما تلاشمون رو می کنیم و با قدرت مبارزه می کنیم.

پ‌ن۳: میگن واندر جنوب غرب چیف شده بوده! بازم میخواین چیفش کنم؟‌

پ.ن۴: محمد دیابلو همر جنگی به درد یکی از فامیلاتون میخوره من واندر زن میخوام‌‌. قطعا تو هیچ پلنی قرارت نمیدم‌. حالا یا با گرزی هات دف بچین یا واندرزن تحویلم بده. همینه که هست.

پ.ن۵: خیلی ها با ۴۵ مولتی به گفته خودشون دو سه هفته اول تاپ غارت بودن اما الان کجان؟ تاپ غارت چی میگه راستی؟ اونم تاپ غارت سالم و پاک!

پ.ن۶: رفقای عزیزم در جنوب غرب که بارها کنار هم بازی کردیم. من واقعا سعی کردم غرب رو متحد کنم ولی اجازه ندادن. همه کاری کردم اما نشد.

پ.ن۷: محمد توهمی عزیز شما ما رو کاتا کن ولی من دوست دارم. ترجیح میدم با قلبت چیفم کنی.

پ.ن۸: دوستمون سوال خوبی کرد. سرور از دسترس خارج شده! الان من که از همه جا منبع ارسال کرده بودم واسه یک دهکده که انبارهاش طبیعتا پر شده و داره سرریز میشه گردن کیه؟ ها؟ کی جوابگوئه؟ جدیدا دیدین همرها موقع برخورد با قهرمان غیب میشن؟ خیلی باحاله! نه؟

به همه تون پیشاپیش چارشنبه سوری و عید باستانی رو تبریک میگم و امیدوارم سالی بابرکت و بهروزی داشته‌باشید.

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم

چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

• باشه. مبارک باشه

مبارک شما و انالیزوراتون باشه

بگم بگم رو بذار کنار

بلوف زنی هم نکن

ما نمیخواستیم ابرو اون بنده خدا رو ببریم‌ ولی چشم

اگر اشتباه نکنم اسمش sajad neisi جاسوس حقیر اس دبل در ساید معظم ان دبل بود که از اول مورد رصد ما قرار داشت حتی چند بار هم درخواست خربد گلد داشت از خوده ما که نمیدونم قصدش چی بود

انالیزورای ما جاسوسا دوساید جنوبیو در همون روزهای ابتدایی سرور پیدا کردن کمی صبر پیشه کردیم ببینیم خوده لیدرهای جنوب چیزی میگن البته آقا امید زودتر به ما اکانت جاسوس رو‌ داد

ولی ساید جنوب غرب به بازی کثیف گونه خودش ادامه داد

یادش بخیر دو‌ سرور پیش یکی از بهانه های شکستن‌ متا جاسوس اس ای بود !!!!! (به اینکه بهانه الکی بود و‌ خودشونم میدونستن کاری ندارم)

• همین؟؟؟؟؟

میخوای بلند شم دستمال بگیرم‌ دستم برات برقصم تا همینجاشم‌ جوابتو دادم برو خدارو شکر کن نه خودت نه تیمت در مکالمه عادی هم نیستید چه برسه بحث کردن

پ.ن میگم این‌کتیبه ها باز ترابرد کردن تغییر مالکیت دادن؟؟؟؟؟

• سلام به همه عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

امروز روز جذابی برای ما بود

و روز بدی برای ساید جنوب غرب ( البته کل سرور همینطور بوده واسشون !!!)

کتیبه مرتاضی که با اکانت جاسوس از جنوب شرق برده شده بود امروز به وطن بازگشت.

همرهایی که در پلن استفاده شد از نظر گندم خور دیگه توانایی سایز اضافه کردن نداشت و چون سرور اون جوری که اول کار واسش برنامه ریزی کردیم نبود و سطحش پایین تر از حد انتظار بود تارگت به گونه ای انتخاب شد که 2 همر اول به قطعیت دیوار بشه. و با توجه به استراتژیک بودن این کتیبه برای ما در ادامه طول سرور، انتخاب ما مرتاض بود.

طبق حرفی هم که زده بودیم کتیبه اگر نیاز داشته باشیم خودمون میزنیم عادت به تک هیرو نداریم!

دفاع مرتاض جنوب غرب

( برده ها حاصل پلن سه روزه ی ابتدای سرور ما بود که روی دستشون از اون زمان مونده بود و از گندم دادنش راحتشون کردیم. حیفه برده روی مرتاض گندم بخوره!!!)

همر مست یونیک رمر :

همر آیس که قرار بود 2 منظوره استفاده بشه ولی پلنی روی جنوب شرق انجام نشد متاسفانه!!! و گندم دادنش دیگه منطقی نبود

ما گندم مزدور زورمون میاد بدیم. شما چجوری 40 روز گندم برده دادید !!!

نکته آموزشی : برده بعد از 7 روز به دلیل مصرف گندمش به صرفه تره که کشته بشه و از اول ساخته بشه

همر پاتریوت : تشکر از بچه های تیم خوب رونین ( مهدی سروش حسین )

مهدی شب های تولدت رو عشقه خودش میدونه چی میگم

و همر دیفالت لست لردز که هربار بلندش کردیم بدون اسیب برگشت!!! اینبار یه پوینت هجوم گرفت حیف نون

یه کادو هم پارسای عزیز بهتون داد :

کتیبه جنگ آموز جنوب غرب که به دلیل نداشتن واندرزن ( یا بلد نبودن ساخت واندرزن ) توی این ساید داشت خاک میخورد هم به جایی اومد که خوب بلدن واندرزن بسازن.

لانچ این همرها از 18 ساعتی بود!!! توی کما هم اگر بودید باید کتیبه رو جابجا میکردین!!!

فقط جنگ آموز ازتون نزده بودیم که شکر خدا کالکشن کامل شد

کسرا هم البته زده بود که دیر رسید پارسا زودتر جنبیده بود!!!

تشکر ویژه از بجه هایی که همر دادن.

تشکر از فرهاد عزیزم که سرش غر زیاد میزنم و امام دلها

و لانچر همیشگی پلن ها : ممد نوب بدون نقص

پینوشت : خداییش همرهای تریدر بعد از رفتنش باید اینجوری استفاده میشد؟!

کجایی که ببینی با اکانتت چیکار کردن

پینوشت: علیرضا اس دبل خوش میگذره؟! همیشه به حرف پویا گوش بده

• دمتون گرم

نوش جونتون

پلن بعدی واسه بلند کردن مابقی کتیبه ها کی هستش؟ آیا بازهم یکی دوساعت قبل از تایم لند همرها سایت از دسترس خارج خواهد شد؟؟

چه پلن هماهنگی بود. هماهنگ با ....

• دمتون گرم

نوش جونتون

پلن بعدی واسه بلند کردن مابقی کتیبه ها کی هستش؟ آیا بازهم یکی دوساعت قبل از تایم لند همرها سایت از دسترس خارج خواهد شد؟؟

چه پلن هماهنگی بود. هماهنگ با ....

پیمان جان یبار تهمت کتیبه خریدن به ما زده شد که یه سر قضیه ساید شما بود. تاییدش می کنید؟!

اگر تاییدش می کنید باید بگم اره

چون همر کم داریم و تا حالا نتونسته بودیم کتیبه ازتون بزنیم مجبور شدیم پول سنگینی خرج کنیم تا بتونیم برای اولین بار از جنوب غرب یه کتیبه بزنیم.

خدا رو شکر به آرزومون رسیدیم.

همه ما می دونستیم تنها بهونه شما بعد از پست من همین قضیه خواهد بود.

اخرین ریسمانی که میشه بهش چنگ زد

این حرف رو کسی میزنه که ۱۰ بار پلن ما رو دیوار کرده باشه بار یازدهم این اتفاق بیوفته.

بقیه پلن ها هم سایت مشکل داشت که هر سری موفقیت امیز برگشتیم؟!

رقاص بلد نیست برقصه میگه زمین کجه

سابقه ما مشخصه دوست عزیز.

اگر یکبار توی کل عمر تراوینی من یه لکه خاکستری هم پیدا کردید مشتاقانه تراوین رو میبوسم میذارم کنار

همه عزیزانی که حتی یکبار کنار یا جلوی من بازی کردن این قضیه رو میتونن تایید کنن

هر ۴ ساید بازی هم پلیرهایی بودن که داخل یک ساید یا حتی روی یه اکانت کنار هم بودیم.

از پلیر ساید خودتون بپرسی تایید میکنه.

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

شمال غرب اگه به دنبال متا بود تا الان متا کرده بودیم ...

من که از اول سرور دارم میگم غرب باید متا میکرد ، چند بار جلسه گذاشتیم ؟ چند نفرو واسطه کردم ؟

اون روزم همه چی داشت درست پیش میرفت ، تا اینکه بعد صحبتم بم ویس دادی تو ویس گفتی « یوسف جان یه پیشنهاد دارم ، ما قراره یه جلسه بزاریم ، شما برای اینکه حسن نیتتو ثابت کنی یکی از جنگ آموز هاتو بده شمال غرب که بتونم به بچه ها بگم هنوز نپم نبستیم اینا حسن نیت خودشونو نشون دادن ، تهشم نپ نشد ازم اون جنگ آموزو میگیری ، چون قانع کردن اینور سخته ، این قدم ، قدم بزرگی میتونه باشه » حقیقتا من وقتی این ویسو شنیدم حس کردم دارم میرم پیش یه پادشاهی بزرگ و باید براشون پیشکش ببرم تا قبول کنن که ما رو نزنن ! برای من سنگینه چنین کاری کنم از طرف جنوب غرب ! خودتم میدونی چقد رو جنوب غرب تعصب دارم . من آدمی بودم که به خاطر جنوب غرب از پیشوا اومدم بیرون ... پس از من قبول کن که اجازه ندم جنوب غرب زیر بار چنین حقارتی بره ... جنوب غرب شایسته این نیست که اینجوری تحقیر بشه ... اونم از سمت کسانی که خودشونو دلباخته جنوب غرب میدونن و میگن « دلشون هوای خونه رو کرده ! »

با این حال اگه یادت باشه من فقط یه چیز گفته بودم ، گفتم ناصر تو فروم جلوی اون همه آدم به شاهین توهین کرد و اگه قراره نپ یا متایی صورت بگیره بهتره این دو نفر از همدیگه دلگیر نباشن و کلا هم شمال غرب و هم جنوب غرب یه دور ریست فکتوری بشن و بدون دلگیری از همدیگه وارد این متا بشن ...

به نظرم حرفم منطقی بود ! مخصوصا که هر دو عزیز سنشون از من بیشتره و من باید ازشون فرهنگ عذرخواهی و آشتیو یاد بگیرم ...

الان یه چیز جالبی که داره اتفاق میفته چیه ؟ اینکه جنوب غرب گفت سایدی که نمیخواست متا کنه شمال غربه و شمال غرب واکنش نشون داد و گفت جنوب غرب بود که نخواست متایی صورت بگیره . خب من پیشنهاد میدم به جای اینکه همدیگه رو محکوم کنیم ، با همدیگه متا کنیم ! نظرتون چیه ؟

پ.ن : از آب گل آلود ماهی نگیریم ...

پ.ن : این قبری که بالاسرش گریه میکنید توش مرده نیست ...

پ.ن : اینقد اون شاخه ای که روش نشستمو اره نکن رفیق ، با هم میفتیما !

یا حق

یوسف

• موش‌ بخورتتون که انقد دس به عصا پلی میدین

من منتظرم ببینم جنگ متمرکز با شمال غرب کی شروع میشه!

آیا سرور قراره طولانی بشه؟

ما منتظر راند بعدی هستیم

شما هنوز جرئت نداشتین رو شمال غرب پلن برین؟

اگه با این همه کتیبه و همر بازم ترس از شکست خوردن دارین ، زنگ بزنم بچه ها ۲ تا جنگ آموز‌ دیگه

بهتون بدن

در ضمن تا اینجا هرچی‌ پلن از شما دیدیم قدرتی دیدیم

چه در مورد کتیبه و چه در مورد دیستروی

من از همه دوستانم در جنوب غرب تقاضای خذف اکانت دارم

خودتونو مسخره علی و یوسف کردین که چی بشه؟

طرف از دفکوردینانوریش میگه کدوم پلن دفاعیش

موفقیت آمیز بوده؟

حذف نکنید شما برده سرگرمی جنوب شرق میشین

حذف کنید اونا باید همراشونو بکنن تو دبه ترشی

پ.ن: اکانت من که رو حذف بود ، نیرو هامم کوبیده بودم ، یه روز صبح بیدار شدم دیدم یه دیوار کردم

۱۰ کیلو نیزه دار از علی زد کینگ بهتر دف کوردیناتوری می‌کنه

پ.ن: جنگ داخلی تیم پیشوا سگش شرف داشت به دوستی خاله خرسه نوبا در جنوب غرب

پ.ن: شاهین ، علی تهرانی ، سجاد ، پیمان ،محمد

پوریا دمتون گرم زحمت کشیدید

ولی تلفات انرژی به دلیل عدم وجود مدیریت بالا دستی خیلی بالا بود امید وارم بدونید که چقدر دوستون دارم

پ.ن: عمو رضای عزیز بازی در کنار شما جزء افتخارات کسب نشده ماست و فکر کنم با این تفاسیر

محمد دیابلو باید نگران جا و مقامش باشه :دی

پ.ن: یهو ادمین میاد میگه سایت از دسترس خارج شده :دی

پ.ن: چهار شنبه سوری مبارک

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• جنوب غرب هیچ وقت حقیر تر از دوران لیدری شما نبوده

همین که شما تو این ساید لیدر هستین

معنای واقعی کلمه حقارت رو ایجاب می‌کنه

تعصب شما فقط از کمبود میاد

چرا که قبلا هم گفتم ، کسی که اسم اکانت خودشو

روی اتحاد می‌گذاره ، تک بعدی به ساید فکر می‌کنه

حاصل لیدری پیشوا در جنوب غرب

رشد و شکوفایی پلیرایی مثل

محمد Qtin

آروین banipal

سجاد Gla

احسان EGT

جلال JJ13

محمد Tavahomi

پویا tirazis

مجتبی looters

حامد nightman

و ....

شما بازیکن نام ببر که تحت آموزش شما شکوفا شده

مثلا خودت زیر دست ما لیدر شدی

هرچند از لیدری فقط اسم بالا گذاشتن یاد گرفتی

در مورد تیم پیشوا

سیب سبز زیبا رو کرم میخوره خرابش می‌کنه

هر آدمی با توجه به محیطی که توش بزرگ شده

در برابر اعتماد و امانت یه جور رفتار می‌کنه

این که یه نفر ۴۸ ساعت تیم بش سپرده میشه

شورش بپا می‌کنه تو تیم

همون موقع که ثبت نام کردمو دیدم با ترسویی مثل تو هم تیمی هستم ، گفتم حذف می‌کنم

امدی پیوی من گریه زاری

ما تورو برادر خودمون دیده بودیم

اشتباه کردیم ، حالا این سرور که دفتر جنوب غرب بسته شده

ولی سرور بعد تو جنوب غرب ثبت نام کردی

به فکر ۸۰۰ ۸۰۰ ای جایی باش

اونجام فارمت می‌کنم البته :دی

عملا تو پستت داری از دستانت برای بستن متا استفاده می کنی ، اگر شمال غرب حس شاهنشاهی داشته باشه هم

شما این حس رو بهشون دادی

با هرکی صحبت می‌کنم میگه به یوسف‌شکلات بده

کتیبه بگیر ، یعنی در این حد در مسئله سیاست فرا سایدی که چند سرور مسئولیتش رو داشتی

بی استعداد بودی

دیگه به نظرم سکوت کن تو فروم

انقد پرو نباش که اسم پیشوا رو باز به زبون بیاری

سابقه توتال لیدری سامان بدبوی از سوابق تحصیلی شما بیشتره

همیشه به بزرگ تر از خودت احترام بزار

رسم گنده شدن اینه

نه گذاشتن اسم اکانتت رو اتحاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط P.Green ().

• با سلام به خوانندگان فروم عزیز

خسته نباشید

نمی دونم چرا این جنوب غربی ها می‌خوان سخونگ بکنند که شمال غرب با جنوب شرق وارد جنگ بشن و خودشان حال کنند

مهم ترین عامل این سرور یک چیز دیگر بود که الان هم هست

لطفا و خواهشمند هستم درباره زد و خورد ساید ما و ساید دیگه اظهار نظر نکنند

با تشکر

شهریار

• عزیزم شما با جنوب شرق دوست باشید

حتی با هم دیگه تجارت کنید

گندم بدید چوب بگیرید

من نگفتم شما جنوب شرق رو بزنید

گفتم جنوب شرق شمارو بزنه

نه که خیلی مدعی هستن می‌خوام ببینم

توانایی زدن شمارو دارن یا چی

حالا اگر شما هم میترسین از این موضوع که بحثش جداس

• دوست عزیز فکر کنم من و تیم که هستم نمی شناسی

یا از قبل سرور پلن سرور رو نمی دانستند

آگه نمی دونین برین از بچه‌ها بپرسید حامد مقلب به حامد طوطی واسه یک ساید بسه

یعنی واسه اعتبار یک جا آقای حامد رو ببرین بس بود که سرور پیش sw استفاده نکردن ازش

بعد آقا فکر کنم اکانت من رو نمی شناسی

برو بپرس من کدوم و کجا بازی می‌کنم