نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• محمد واقعا میگی؟ منو نمیشناسی؟

دلم شکست. بابا منم. هومن. کابوس کل شبای آیندت 😂😂😂😂

فارسیتم ماشالا بهتر شده ها. یا میدی کسی پستاتو ادیت میزنه؟

اول از همه تبریک میگم به ساید پر قدرت جنوب غرب که طی یک حرکت فوق العاده و انسجامی که از خودشون دیشب نشون دادن که در تاریخ تراوین کم ازش دیدیم موفق عمل کردن و خفت نشدن. 😂😂😂

در ادامه عرایضم هم خدمت متوهم با استعداد عزیزم بگم گه سعی کن زیاد گرد و خاک نکنی. که خاکش میره تو چشت. من قول میدم تو هر وقت سوراخ همر قبلیت که پرید رو پر کردی من رو ۰۱ هم میام. خوبه؟

در مورد اون بحث گریز کپم برو تحقیق کن اگر دیدی کسی نمیدونه بیا خودمون یادت میدیم که دیگه اینجوری پست نذاری. حقیقتا ما فکر میکردیم شما اصول اولیه بازیو بلد باشید وگر نه کلاسارو از پایه شروع میکردیم.

خلاصه که لینکایی که ما و شما میذاریم خودش بیانگر تفاوت لول بازیمون هست عزیزم.

موفق باشید

• درود و وقت بخیر خدمت دوستان عزیزم .

خب بنده که خیلی وقته از این سرور رفتم و دورا دور توی فروم میام و وضعیت سرور رو چک میکنم .حقیقتا دستمریزاد به بچه های se با پلن های زیباشون واقعا سطح سرور رو بالا بردن.

فقط نکته ای که ذهن منو درگیر کرده سکوت و چراغ خاموش بودن علیرضا یویو عزیز و پارسا عزیزه ؛البته این درگیری ذهن من بخاطر فعالیت بالای این دوستان در سرور های قبل است .البته تیم خوب هومن امام🥰 عزیز این خلأ رو کاملا جبران کرده . دمتون گرم

پ.ن فرامرز عزیز دمت گرم پاپ عالی دف هم عالی 💓

پ.ن اشکان سرلشکر این سرور کارت حسابی سبک چون کسی نیست پلن بیاد روی se 😅

پ.ن آقا؛ یدا.. رو هم بیارید وسط ی گوشه نشسته حوصلش سر میره 😅

پایدار باشید

ALIREZA Avenger

• اون ۸۰ک برده تو 01 اکانت خودت پارک شده؟؟ چشم اونجارو هم به موقع میزنیم

داداش من به یکی دیگه گفتم هفت تیر کش کوچه خلوت قبضش در خونه شما اومده؟ شما مافیا نیستی چیستی؟

کاشکی استعدادتو به جای اینکه سر پیدا کردن تایم آف اکانت من خرج کنی سر تشخیص اتک فیک و ریل و دف جمع کردن روی همر های رنک دار تیمتون خرج میکردی حقیقتا متوجه ادامه صحبتت نشدم

منم تبریک گفتم بهتون و از خودم ایراد گرفتم

ما وقتی سطح کلی یه ساید و پلیر های اون ساید رو میبینیم تصمیم میگیریم یه ورکشاپ بذاریم

خداروشکر اساتیدی که برای ورکشاپ هاتون میتونیم دعوت کنیم توی سایدمون زیادن

• فقط نکته ای که ذهن منو درگیر کرده سکوت و چراغ خاموش بودن علیرضا یویو عزیز و پارسا عزیزه ؛البته این درگیری ذهن من بخاطر فعالیت بالای این دوستان در سرور های قبل است .البته تیم خوب هومن امام🥰 عزیز این خلأ رو کاملا جبران کرده . دمتون گرم

سلام

چراغا روشنه علیرضا جان کسی رو نمی بینیم

سطح سرورهای قبلی که بودیم با این سرور قابل مقایسه نیست

فعلا مقربین امام در راه فتح بیت المقدس اند

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 35 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 782

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 922
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21 سرور: 996
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 1087

تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 1122

پس تعداد 35 اکانت در این هفته ثبت نام کردند که نسبت به هفته ی پیش شاهد کاهش ثبت نام بودیم .

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 570

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 710

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 741

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 28 سرور : 802

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 35 سرور : 827

پس تعداد 25 اکانت در این هفته به اکانت های فعال سرور اضافه شدند. که نسبت به هفته ی پیش با کاهش روبرو بودیم .

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 555

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14سرور : 636

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 692

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 726

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 35 سرور : 716

پس 10 اکانت از مجموعه اتحاد های سرور کم شدند ( احتمالا یه جابجایی هایی داره صورت میگیره که با این آمار تلاقی پیدا کرد )

پس 111 اکانت فعال در سرور هنوز در هیچ اتحادی نیستند. در حالی که هفته ی پیش 76 اکانت بود .

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم ، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم ، مجموع غارت اکانت های داخل تاپ 10 بر مبنای میلیون

نمودار دهم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت فردی

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون عذرمیخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

یا حق

یوسف

• سلام دوستان

بنده هم به عنوان تماشاچی به جنوب شرق تبریک میگم.

هر حرکت خوبی جای تبریک داره.

به نظرم اون عزیزی که این مزارع پر بار رو از اتحاد برده بیرون تا شاید با غارت همرشو چاقتر کنه هیچ وقت فکر نمیکرد این سرور خاله بازی نباشه(یه لحظه حس کردم آمرداد داره بازی میکنه)

دمتون گرم که تنور بازی. رو گرم کردین و مای بیننده فروم هم لذت بردیم.

یوسف جان بابت نمودارات ممنون

یکمم از سیستم کنفدراسیون برامون بگو کاکو و یه تبریک هم به برنده پلن

ولی به نظر من حتی با این پلنا باز هم ناصر و تیمش برنده بازی هستن

چون توی دعوا هم همیشه اونی که فحش اول رو میده برنده دعوا میشه

یه عزیزی هم یه تحلیل از اتحادای سرور بزاره

مثلا اس ای چندتا مزرعه بیت کوین داره شمال غرب چندتا. و .... و با این پلن چه مقدار دیگه ماینر توی اس دبل مونده و چقدر نابود شده و ....:love:

یکم دیگه بزنید تو‌ سر و کله هم فرومو گرم کنید

شاد و خندون باشید

• سلام صبحتون بخیر.

یه چند روزی هست که اکانت لیمیت اتک خورده و با سجاد گفتیم نیروها بکوبیم به یک طرفی که لااقل خرج گندم مازاد ندیم.

و خلاصه قرعه به نام این همسایه گل افتاد.

image_2022-02-19_044521_cpr.png

از سایز همر و الباقی جزئیات همرش اطلاع دقیقی ندارم ولی خب کلا همر رو صفر مرزی جنوب شرق زیاد برنمیتابیم: دی

تبریک به مدافع.

پ.ن: سعید جان شکست نفسی نکن برادر.

• عالی :)

همر 25ک مزدور 11ک تیرانداز که انشالله تا قبل کتیبه ریکاور میشه

درود

خواستم ببینم دقیقا چی ریکاوری میشه وقتی دهکده دیستروی شده !!!!

• سلام

عالی :)

همر 25ک مزدور 11ک تیرانداز که انشالله تا قبل کتیبه ریکاور میشه

عزیزم حالا ما شکست نفسی طور گفتیم که اطلاع دقیق نداریم از سایز همر ولی از پشت کوه که نیومدیم.
    طی 2مرتبه دابل اسکاتی که خورده، سایز حدودی همر بالای 50ک مزدور و 25 مارکسمن در نظر گرفتیم
    که حالا بودن یا نبودنش زیاد اهمیتی برای ما نداره. چون بالاخره دهکده دوباره سبز میشه و ریکاوری میشه بحمدالله.

• خواستم ببینم دقیقا چی ریکاوری میشه وقتی دهکده دیستروی شده !!!!

عرض ادب

شباهتش به بازی whack-a-mole هست. فرق داره با Moll داخل پروفایل دوستمون. خلاصه یکی بزنید دوتا میسازیم (البته همر نه اکانت) :) خطاب به سایدی دیگر

سلام

عزیزم حالا ما شکست نفسی طور گفتیم که اطلاع دقیق نداریم از سایز همر ولی از پشت کوه که نیومدیم.
    طی 2مرتبه دابل اسکاتی که خورده، سایز حدودی همر بالای 50ک مزدور و 25 مارکسمن در نظر گرفتیم
    که حالا بودن یا نبودنش زیاد اهمیتی برای ما نداره. چون بالاخره دهکده دوباره سبز میشه و ریکاوری میشه بحمدالله.

علیکم

پست ویرایش شد که از حاشیه به دور باشیم. دم از شکست نفسی و قرعه کشی نزنید لطفا.

جالب تر هم این هست برای لانچ همر 7 خونه ای کمین در گرگ و میش کردین ساعت 4 صبح! اونم همر رعد!

البته انتظار سلطه اکانت با همچین ریدی میره که همر بکوبه! مسلماٌ سوخت برای اکانت bboy بوده و تبریک به مهاجم.

این هم عکس همر دفاعی هست برای دقیق 8 روز پیش. جهت آموزش محاسبات (تاریخ هم هست اگر درخواست شد)

پ.ن: ضعف دفاع در عدم حضور اسکات، تروپ اصلی و همچنین پارک رمر و کاتا بوده که پلیر مواخذه شد.

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• با سلام،

امروز صبح که رنک همرها رو چک کردیم

دیدیم بعضی همرها ۳ رنک صعود کردن

فروم رو چک کردم

دیدم بله یه همر صفر شده یکی ناقص شده

دنبال همر سوم بودم توی این بلبشو

که حالا کاشف به عمل اومد یه همر روی یه همر مرزی پارک بوده ظاهرا!!!

خب ایلیا جان به جای ریختن دف روی همر خودت و اجرای پلن های ایذایی در مرز شمال غرب، یکم دف به همرای لب مرزیت میرسوندی

که الان نگی همر نبوده و انویل دفاعی بوده! اونم اکانت هون! چه انتخاب زیبایی!

حالا یه آپشن داری و اونم اینه از ادمین درخواست کنی سیستم مرج تروپ رو فعال کنه و تروپ باقی مونده از همر بدون کاتا و رم رو با یه همر دیگه ادغام کنی، باشد که زودتر هم ریکاوری کنی!

• عرض ادب

شباهتش به بازی whack-a-mole هست. فرق داره با Moll داخل پروفایل دوستمون. خلاصه یکی بزنید دوتا میسازیم (البته همر نه اکانت) :) خطاب به سایدی دیگر

ارادتمند قربان

عارضم خدمتتون که توی این بازی با این وفور نعمت تنها چیزی که ارزش داره زمان هست ، شما زمان رو از دست دادی و نمیتونی زمان از دست رفته رو ریکاوری کنی ، بجز این مورد که خودش کافیه برای این مبحث در کل همر رو نمیشه ریکاوری کرد ، حتی اگر این ده هم دیستروی نمیشد شما اون تروپو رم و کاتا رو نمیتونستی برگردونی در واقع همرت عقب افتاده بود ، حالا که دیستروی شده و نه آش هست نه جاش هست

اون بحث‌ریکاوری در این بازی فقط برای نیروی دفاعی بکار میره دوست عزیز نه نیروی هجومی

یاد اون تیم جر زن نرمال افتادم که همرشون چیف میشد میگفتن اتفاقا به سودمون شد چون دیفالت بود چنج کپ میکردن میگفتن ضرر نکردیم در واقع کلا تو سود بودن همیشه :دی

• سلام و عرض ادب مجدد

کلام آخر در بحث دهکده 0 شده و نظرات عزیزان

تشکر ویژه از مهمان نوازی ساید جنوب شرق.

بهانه‌ای نیست. هرچند حملات تکنفره انجام شده. ولی هم اینسرت شکن‌‌ها قشنگ لانچ شدن هم دهکده تخریب شد.

دلیل احساس خطر اکانت لب مرز با حدود 20 ده آنویل رو متوجه نمیشم :) برا فان زدن

و اما

دیدیم بعضی همرها ۳ رنک صعود کردن

خب ایلیا جان به جای ریختن دف روی همر خودت و اجرای پلن های ایذایی در مرز شمال غرب، یکم دف به همرای لب مرزیت میرسوندی

که الان نگی همر نبوده و انویل دفاعی بوده! اونم اکانت هون! چه انتخاب زیبایی!

دوست عزیز اگر انتقادی هست، لحنی بهتر انتخاب کن

چه پلنی چه کشکی. همینطوریش یه اکانت رو نمیتونید 0 کنید. اون دوستمون هم مشغول خداحافظی بود ما اسم پلن اوردیم حرمت نگه نداشت.

از آب گل آلود هم ماهی نگیرین که سیر نمیکنه کسی رو.

در ادامه پاسخ شما:

همر اول رعد شمشیر که هیچ.

همر دوم و سوم هم مال شمال شرق هست عزیزدلم :)

همر صفر شده هم دیروز بالای 50 بوده رنکش. (نه 50 چیه رنک 1 بوده 300ک مزدور 500ک تیرانداز 2میل کاتا!)

اینجور که دوستان اصرار دارند گویا گنج بوده داخل دیفالت اون اکانت.

شما نمیخواد بگی دفو کجا بریزیم. دفی هم داخل همر من نیست. حتی دیوارشم 20 نیست. نمیزنید که :))

مشخصاً بازی رو بلدین. اما

بحث مختصر در مورد همرهای نژاد هون

1- همر رنک دار هون باید شوالیه باشه! اصلاً شما بگیر استپ سوار (همون دوستمون که خوشحاله لایک میکنه پستارو).

داخل سیمولیتر آفنس، مارکسمن نیست که خودش گویای قضیه هست.

- تفاوت ساعتی قدرت هجومی استپ با شوالیه هون | بدون در نظر گرفتن کلاهخود و امتیاز اتحاد |

(جهت لذت بردن از مطلب مارکسمن هم با تقریب میشه 2530)

2- هون ضعیف ترین کاتا رو داره!

حالا باز از همرای هون رنک دار حرف بزنیم؟

آنویل دفاعی نیست همره؟

مقایسه دفاع هون با گول (پیاده نظام) با فاکتورگیری گندم خور

مقایسه دفاع هون با گول (سواره نظام) با فاکتورگیری گندم خور

حالا اینکه همر بوده شکی نیست ولی رد نمیشدی که :دی پس واسه شما آنویل دفاعیه. ختم کلام

ارادتمند قربان

عارضم خدمتتون که توی این بازی با این وفور نعمت تنها چیزی که ارزش داره زمان هست ، بجز این مورد که خودش کافیه برای این مبحث در کل همر رو نمیشه ریکاوری کرد ، حتی اگر این ده هم دیستروی نمیشد شما اون تروپو رم و کاتا رو نمیتونستی برگردونی در واقع همرت عقب افتاده بود ، حالا که دیستروی شده و نه آش هست نه جاش هست

اون بحث‌ریکاوری در این بازی فقط برای نیروی دفاعی بکار میره دوست عزیز نه نیروی هجومی

یاد اون تیم جر زن نرمال افتادم که همرشون چیف میشد میگفتن اتفاقا به سودمون شد چون دیفالت بود چنج کپ میکردن میگفتن ضرر نکردیم در واقع کلا تو سود بودن همیشه :دی

ارادت در جریانه

حرف شما در خصوص زمان کاملاً متینه. به هر حال نوش.

بهتره به جای ریکاوری از کلمه مسخ استفاده بشه. چیزی نموند که ازش :دی .

دوستان با زراعت بعد زمانی رو دور زدند.(گله ای نیست) آهنگ شکایت از سیاوش قمیشی رو توصیه میکنم گوش بدین

همر چندان خوبی نبوده اما ما به همینا قانعیم.

ممنون میشم یاد دیگران نکنید. سود و ضرر هم داخل پست قبل مشخص شد. یکسری عوامل هست که در جریانشون نیستید.

شکایت بنده از نبود 100 اسکوت (با جناس) داخل دهکده هست که دلالت کاملی بر ارزش دهکده پلیر برا خودش داره. چه کنیم دیگه :))).

پ.ن1: میزنید با یه پست جمعش کنید. جنگ سرد راه نندازید.

پ.ن2: خودشون با مارکسمن اینسرت میدن.

پ.ن3: تبریک به مهاجم.
    پ.ن4: محاسبات به عدد هست و مسلماً داخل بازی مقداری تفاوت به چشم میاد. اگر خطایی دیده شد ممنون میشم بگید که ویرایش بشه.

پ.ن5: مسلما دهکده قدرت هجومی هم داشته. حاشیه نسازید.
    پ.ن6: 300ک مزدور 500ک تیرانداز 2میل کاتا!

• مشخصاً بازی رو بلدین. اما

بحث مختصر در مورد همرهای نژاد هون

سلام خدمت شما دوست عزیز

مشخصا باید خدمتت عرض کنم که شما اول یه سرور با نژاد هون بازی کن بعد بیا تحلیل کن شاید بعدا نظرت عوض شه .

همونطور که قبلا دوستان تو فروم ذکر کردن که هون برای مولتی زنی ساخته نشده! ، خدمت شما هم باید عرض کنم که مارکسمن هم جزو تروپ هجومی نژاد هون حساب میشه حالا اینکه دفاع نسبتا خوبی هم داره دلیل بر همر نبودنش نمیشه ;)

یه مثال میزنم برات ، تو نژاد رومن هم نیروی دفاعی سواره شوالیه سزار میشه ولی کسی به سزار به عنوان دف نگاه نمیکنه ولی در مواقع لزوم از سزار هم به عنوان دف میشه استفاده کرد . نژاد هون هم تقریبا داستان همینه ، مارکسمن حمله قدرتمندتری نسبت به دفاعش داره ولی تو یه تعادل تقریبی بین نیروی هجومی و دفاعی بودن مونده .

حالا چون تو سایت کریلوید واسه اینکه کار خوشگل در بیاد ۳ گزینه ایش نکرده که مارکسمن رو هم تو گزینه هاش بذاره ، شما مرجع اطلاعاتیتو بر پایه اون نذار . مارکسمن یه ویژگی خاصی که داره اینه که بسته به شرایط میتونه به جای دف استفاده بشه . نژاد هون اصلا نژاد دفاعی نیست ولی به خاطر دو منظوره بودن مزدور و مارکسمن ، همری که با این دو تا ساخته بشه عملا هم همر هست و هم انویل و دست افرادی که با این نژاد بازی میکنن واسه سبک بازی کاملا بازه .

مورد بعدی اینکه حرف شما صحیحه هون کاتای قوی نداره ولی توتن هم به نسبت بقیه نژاد ها کاتای ضعیفتری داره اما با توتن واندرزن های خیلی خوبی همیشه کشیده میشه . در واقع قدرت رم و کاتای هون نزدیک به توتن هست و مشکلی از لحاظ بالانس بودن نداره .

کلا نژاد هون نژاد جنگیه و کمتر باهاش واندرزن میکشن واسه همین استفاده از مهاجم به جای استپ سوار یا مارکسمن توجیه زیادی نداره ، به خصوص که برای غارت کردن اصلا مناسب نیست در مقایسه با اون دو تای دیگه .

در کل هون یه نژاد غارتگر و جنگیه که میتونه از همرش به عنوان دف هم استفاده کنه همه چیز بستگی به نگاه پلیر اکانت داره .

پ.ن استپ سوار خر است .

پ.ن یاد اینسرت کردن یکی در میون لای کاتاهای سیم سکند زده شده افتادم :))) هر کی زودتر کلیک کنه صدم ثانیش کمتر میشه :دی

• سلام عزیزم

مشخصاً بازی کردی میدونی چطوریه و محاسبات بر مبنای تئوری هستند. اینجا هستیم تا یاد بگیریم.

حالا چه چیزی این سرور از نژاد هون در عمل دیده شده رو خدمتت عرض میکنم امیدوارم بحث مختوم باشه.

هون برا مولتی زنی ساخته نشده اما 4 هفته سرور یک رید رو هون داشته :دی

مارکسمن با پتانسیل حمل 110 منبع با سرعت 24 خانه و دفاع خوب به نوعی جایگزین رعد شده. همین علت رنک رید دوستمون بوده و اگر میخواستن همر رنکدار بکشن باید شوال استارت میزدن.

(چند خفت زیبا هم با مارکسمن از دو ساید انجام شد)

هون بر مبنای بازی هجومی هست اما رنک یک دفاع تا هفته 6 بازی با مارکسمنه. همچنین 3 رنک هجومی اول هم توتن هست. (به لطف شما)

همرای اکانت ICE رو هم دیدیم مارکسمن ندیدیم. (قشنگم بودن) پس نمیدونم اصرار شما به چه علت هست.

به قول شما شبیه ساز جهت زیبایی مارکسمن رو اضافه نکرده. اگه کسی با عقل سلیم رمر هون بسازه، تیرانداز میکشه یا شوالیه؟ (یاد همرای گرزی دلاور میوفته آدم)

دوستانی که پارتیزانی هون بازی میکنند هم به علت 3 چیفره بودنش هست.

البته تعدادی اکانت هون هستند که هنوز رو نشدن و احتمال میره پلیرهای قابلی داشته باشن. اطلاعات درج شده مربوط به 6 هفته اول بازی هست.

هر 5 نژاد بازی پتانسیل خوبی برای انواع پلی دارند منتها زراعت کمی روند سبک بازی رو از محاسبات تغییر داده.

این دوستمون که هیچ تاثیری نداشته گمان کردن داخل دهکده صف نونوایی بوده خواستم در مورد رنکبندی همر هون بهشون بگم. حالا شما یه اسکات از دهای دیگه اکانت بکش متوجه میشی کدومش همر دفاعی بوده.

ما برای تلاش بازیکنان احترام قائلیم. داخل پست اول بحث مختوم بوده و علت کره گیری دوستان رو متوجه نمیشم.
    به هر نحوی که بوده دهکده 0 شده و بحثی در موردش نیست.

پ.ن: تاپ20 رو مشاهده کنید و بعد راجع به بازی دفاعی رومن صحبت میکنیم:دی.

• سلام بر رفقای عزیز و دوستان گرامی

خیلی دلتنگ شما و فروم بودم و واقعا دلم برای پست گذاشتن تنگ شده بود ماشا الله دوستان فن بیان های قوی ای دارند و با ادبیات دلچسب و دوستداشتنی ای که دارند سبب شدند تا دور به ما کمتر می رسد تا به قول سیاسیون برای حضور در فروم احساس تکلیف نکنم.

قبل از عنوان هر مطلبی خواستم به دوست نسبتا تپل و محمد نام خودم بابت اضافه شدن به تیم مقدر جنوب شرق تبریک بگویم و خدمتش خیر مقدم عرض کنم از این اومدن ها زیاد بوده امیدوارم رفتنی نباشی رفیق :دی

در ادامه می خواهم از این طریق عرض ادبی خدمت دوستان داشته باشم و تبریک بگویم به رفقای عزیزم به خاطر عمل کردی که تا اینجای سرور داشتند و تشکر کنم به خاطر استارت پروژه وعده صدق که امید خدا تفاوت سطح حرف تا عمل رو به خوبی نشان خواهد داد

خوشحالم که نشون دادیدم که در دنیای حقیقی زندگی می کنیم و قدم های اول درگیری را محکم و دقیق برداشتیم تا حتی یوسف عزیز هم متوجه بشه که ظاهراً فشاری روی دوستان جنوب غرب وجود دارد دوستانی که در این سرور ظاهراً اکانت های کمی تا قسمتی کمکی هم با خود آورده بودند به جهت فضای باز سیاسی ای که خادم جنوب غرب ایجاد کرده بودند. گویا انقلاب سرباز و مردم در جنوب غرب در حال وقوع بود و بنا بود آشتی و وحدت در این ربع تفاوت سطح بازی را به ما نشون بدهد اما در عمل تمامی این تدابیر تا اینجا کارساز نبوده است.

هر چند باید به این موضوع اعتراف کنیم که تیم محافظان جنوب غرب در اقدامی بسیار بی بدیل و بدون مانند که می تواند در عمل کرد حدود سه ساله ی این تیم از آن به عنوان نقطه عطفی نام برد موفق به انجام یک سری فیک های منظم و کم نقص بر دهکده های جنوب شرق شدند که این موضوع موجب تعجب ما شد و انتظارات را از این تیم بسیار بالا برد !

مطلب بالا نشان می دهد پس از گذشت حدود سه سال دوستان کم کم با مفهوم پلن اشنا می شوند و دیگر فقط از خفت کردن به اجرای پلن تعبیر نمی کنند

ضمن تبریک به مناسبت این موفقیت بزرگو تغییر ساختاری جذاب با ذکر سوالی از حضورتان مرخص می شوم :

سال ها می گذرد و من اندیشه کنان در پی این پندارم که چرا جنوب غرب یک پلنر نداشت ! گر پلنر داشت چرا یک پلن نصفه نداشت ؟!

پ ن 1: به همه دوستان ارادت ویژه دارم ولی دیدم ظاهراً یوسف عزیز فرموده بودند که ((کل کل دوست)) گفتم جهت احترام به علایق این دوست عزیزم کمی کل کل طور شوم

پ ن 2 :عزیزم فقط به عشق خودت

پ ن 3: این قدر تاسف نخور من همین جایم پسرم

پ ن 4 : زمانی که امام فرمان دهد و فرهاد اسلحه به دست بگیرد قیمت سوراخ موش افزایش نسبی خواهد یافت (تحلیل بازار سرمایه جهت کمک به دوستان سرمایه گذار )

باشد که رستگار شوید

• عرض سلام و احترام خدمت همه عزیزان

ایلیا عزیز ،حقیقتا وقتی دیدم پست های آخرت از کیریلوید استفاده کردی و با دقت آنالیزهایی انجام دادی،احساس کردم پلیر با دقت و با هوشی هستی ولی با این حرفات،مقداری نظرمو عوض کردی

شما واقعا علت رنک یک غارت بودن اون اکانت برای چند هفته را توانایی مارکسمن یا کلا نژاد هون دیدی؟یا داری شوخی میکنی باهامون

چیزی که ما دیدیم غارت مولتی بوده و بعد از اجرای پلن SE روی مولتیای اکانت مورد نظر شاهد حضور اکانت مورد نظر در رنک نه هستیم!البته هر کس در نوع غارتش صاحب اختیار هست و به بنده ارتباطی نداره،فقط جهت روشن شدن موضوع برای شما گفتم

شما مصری هم باشی با غارت مولتی میتونی تاپ غارت باشی اما بستگی به خودت داره وقتی مولتی داری بهتره چه نژادی برداری !

ایلیا جان نمیدونم سرورهای قبل بودی یا خیر،اما من سه سرور آخری که بازی کردم با سه نژاد مختلف و فقط با غارت ناتار پنج هفته اول رنک دو و سه غارت گرفتم(سرور نرمال M A R S توتن،سرور دو ایکس M A R S هون و این سرورم Gaul Teachers گول)بنابراین هیچ نژادی حداقل تا هفته پنجم ششم نمیتونه مزیت آنچنانی داشته باشه،جالبه بدونی هر سه تا سرور کسانی از من بالاتر بودن مولتی میزدن،این از غارت

راجب رنک دفاع تا هفته ششم صحبت کردی اما بد نیست بدونی الان دو هفتس رنک یک و دو دف گول هست نه هون;) پس اینم ربطی به نژاد نداره

در مورد همر هم دیفالت ما رو که دیدی و عکس همر قبل لند دیروز رو میزارم،بد نیست بدونی اگه از SE صرف نظر کنیم،دیروز فقط سه همر توی سرور از این همر سنگین تر بوده و پنج روز پیش فقط دو همر !! اونم همری که رعد هست و چون پلن اکانت ما دفسازی هست شمشیر خیلی دیر و بدون کلاه شارژ شده و به علت کمبود وقت آف هم بوده

اینا رو گفتم زیاد به نژاد اکانتا توجه نکنی،هر نژادی اگه درست باهاش بازی کنی مزیت های خاص خودشو داره

راجب مارکسمن و رعد درسته مارکسمن اتک و جیب بهتری داره اما سرعت رعد بیشتره و این مورد توی این سرور که لیمیت غارت داریم تاثیر زیادی داره

پ ن : از مدیریت تقاضا داریم در لیمیت پنجاه لیست فارم و سی کی اتک مجموع اکانت،تجدید نظر بشه،واقعا کم هست و ما که ناتار میزنیم رو اذیت میکنه

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سلام مجدد،

این بحث همر رنک دار زیاد بدم نشد یکم فضای فروم تحلیلی شد.

ایلیا جان من لحن خاصی نگرفتم.

فقط چند مورد گفتی که باهات مخالفم و دلیل هم دارم:

مورد اول

۱. قدرت تخریب کاتا هیچ ارتباطی به نژاد نداره!

لینک تراوین استراتژی

این اختلاف پوینت هجومی مربوط به چیزی مثل قدرت هجومی پیادست و برای تخریب یه تارگت از هر نژادی تعداد کاتا ثابته! چه رومن چه توتن چه هون!

پس تعداد کاتا مهمه نه مدلش.

و اون اختلاف قدرت هجومی برای ۲۰ک کاتا با یه مقدار پوینت هجومی از گرزی ها جبران میشه.

شبیه ساز هم بزنی اثبات میشه!

این که هون واندرزن نمیشه

۱. دیوارش افتضاحه برای دفاع از همر

۲. توی کورس همرکشیدن از توتن-کاتا هم عقب میفته چه برسه به توتن-رم فکر میکنم دومی رو مطمئن نیستم.

۳. و به این خاطر که حتما مهاجم باید یه درصد حدودی از دف رو بزنه تا کاتا درست عمل کنه، گرزی- تی کی توتن بهترین همر میشه که برگ برندش تعداد بالاشه

و ایضا همه این موارد برای رم!

مورد دوم

بله همگی ممکنه یه نیروهای بی ربطی رو برای دفاع استفاده کنیم، مثلا برای سیو یه تارگت مهم بیایم با رعد اینسرت کنیم به این امید که تارگت نپره، ولی دیگه بعدش نمی‌آیم بگیم این رعدا دقیقا پلنشون توی کل بازی همین بوده که اینسرتشون کنیم!

مورد سوم

اون شات همر مدافع که من دیدم

۲ پارتی نشده و به عنوان نیروی کمکی نیستن که ظاهرا گفتی اون کاتاها و رم ها از یه همر دیگه بوده! اگه درست متوجه شده باشم

مورد چهارم

جنگ سرد دیگه چیه :)))

اصلا من منظورم همر رنک ۵۰ به پایین نبود، یه نیزه دلاور داشتیم رنکش جابجا شد، گفتم شاید مزدور مارکسمن شما بهتر بوده رنکش همین!

مورد پنجم

با گوشی پست گذاشتم امکان نقل قول نبود.

و البته هرجایی اشتباه داشتم حتما اصلاح میکنن دوستان.