نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام به همگی

ظهر آدینه بخیر

تبریک به مهاجم (مهاجمین) برای حملات زیبا و مهیج کردن جو بازی.

تبریک به مدافع هم برای حرکت جسورانه ی دفاع با همر (هر چند احتمالاٌ راه دیگه ای نداشتن) و هم ساخت چنین همری.

تبریک به Planner ها بخاطر محاسبات و طراحی ها

و خسته نباشید به Launcher ها (و همه شب بیداران عزیز :دی)

هنوز وقتی همچین لینک و عکس هایی میبینم، یاد حرکت مشابه اکانت Gone Hero چند سرور پیش می افتم!

از مرور تاریخ سرورها بگذریم، اما بعضی مسائل رو نمیشه گذشت که میخوام بیان کنم. اینطور موارد مسئول دفکوردی کار سختی داره:

1) با توجه به پخش دفاع بین چند دهکده و وجود دفاع ثابت روی برخی دهکده های خاص! باید جام زهر نوشیده میشده (دفاع با همر) که لااقل بدون گرفتن تلفات، دهکده همر از دست نره.

2) طوری که از 2 تا پلن اخیر برمیاد، انگار که دفاع سنگینی نمیتونسته جمع بشه یا لااقل نمیرسیده! اگه مورد دوم صحت داشته باشه، قضیه تا حدی عجیب هست: یعنی تا حدود چند ساعتی اون همر نسبتاٌ مهم و کلیدی، خرده دفاع و انویل وجود نداشته؟

3) هیچ هیرویی هم توی دهکده مدافع نیست که میتونه جالب باشه و این احتمال تشخیص اشتباه رو بالا میبره یا لااقل سهل انگاری شده.

در هر صورت، امیدوارم سرور از اینی هم که هست، جذاب تر پیش بره.

پی نوشت: گفته بودم تارگت ها از فروم انتخاب میشن.... ظاهراٌ باید هشدار انتخاب تارگت از نوشته های پروفایل هم اضافه کرد!

پی نوشت 2: احسان همچنان تقصیر تو هست.

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• سلام و درود

مثل اینکه تنور بازی داغ شده و این سرور قرار هست شاهد سرور جذابی باشیم. کافیه تعداد امتیازهای هجوم و دفاع این هفته رو با هفته مشابه در سرورهای قبلی ببینید تا متوجه کیفیت سرور بشین. واقعا توقع نداشتم به این زودی سرور وارد زد و خورد بشه. ظاهرا هم همه قراره همدیگه رو بزنن.

و اما شمال شرق....

شخصا فکر نمی کردم این سرور شمال شرق خبر خاصی باشه اما ظاهرا دارن خوب کار می کنن. براشون احترام ویژه ای قائلم مخصوصا به لیدر خوب و مودبشون آا ایلیای عزیز.

دیشب دوستان عزیزمون در شمال شرق اومدن دهکده ای از ما رو دیستروی کنن که الحق خوب اومدن و به مو رسید ولی پاره نشد و توانستیم دهکده رو سیو کنیم.

البته ۱۶ موج کاتا هم اینسرت شد که اگر نمیشد این دهکده هم به خاطرات می پیوست. مهاجم اگر پلیر حرفه ای بود قطعا دیستروی می کرد.

البته....

مهرشاد عزیزم از اکانت TAK SHAKH متاسفانه این سرور وقت نداشتن که در خدمتشون باشیم و دیشب با ما خداحافظی کردند و تقریبا تمام نیروهای این اکانت لاست شده بود و باقیمانده ش رو به دوستمون زدیم ببینیم اوضاع کار تیمی و دفاع در شمال شرق چجوری هست.

یه کم نیرو هم ده استارترم بود که پشت سرش زدم که اگه رد شد مفید باشه که نشد!

البته ۳ ک هم از استارترم با کاتا زدم که الان ندارم عکسش رو بزارم. (با گوشی سختمه). که البته دیوار شد.

دمتون گرم و تبریک به دوستانم در شمال شرق. خوب ریکاوری شده بود و خوب دفاع کردین.

با تشکر

SOURENA

پ.ن۱: مهاجمی که با ۶۶موج کاتا نتونه دیستروی کنه و دهکده همچنان با قدرت و ابهت برقرار باشه مگه کری هم می خونه؟ جالبه نه؟

پ.ن۲: ابراهیم و صادق عزیز؛ انقدر تمیز پلن میرین رو اعصاب میرین کلا. دمتون گرم.

پ.ن۳: حیف شد که مهرشاد رو دیگه در کنارمون نداریم. مهرشاد پلیر بسیار خوب و توانایی هست. هرجا که هستی برات آرزوی موفقیت می کنم.

پ.ن۴: تشکر می کنم از دوستانم که اجازه ندادن دهکده دیستروی بشه. همه تون عشق.

پ.ن۵: خبری در راه است!!!! منتظر باشید.

پ.ن۵ مجدد و مهم: درود به شرفت لیدرهای که نشان دادن با بازی کثیف ازجانب هر کسی باشه موافق نیستن. دمتون گرم و درود به شرفتون. لذت بردم.

• با سلام به دوستان قدیمی و جدید

اول تبریک به پلنر ها که یه تکونی میدن به سرور دوم تبریک به همه دوستان که وقت میزارن بازی میکنن اونم تو این وضعیت زندگی

دوستای خوبمون در اس ای که با خیلی ها همبازی بودیم وقت گذروندیم تفریح کردیم امیدوارم سرور با سطح بالا پیش بره شاهد برابری ساید ها باشیم عدالت علی همیشه در نظر بگیرید 8o

گفتم یه سلامی بکنم به دوستان هومن محمد نوب امید و خیلی از دوستان که هستن دارن پلی میدن موفق باشید.

alifx (capitan se)

M A D B O Y S TM

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

بنده طبق قولی که داده بودم در اول سرور قرار بود هر هفته نمودار ها رو آپدیت کنم و در فروم قرار بدم . بابت این کار هیچی به من نمیرسه جز اینکه شاید بتونم کمکی در افزایش سطح فروم داشته باشم . و یکمی فروم از فضای هجو محور به فضای تحلیل محور بره . البته هر کسی آزاده هرنوع پستی که میخواد بزاره . خلاصه هر کسی یه سری استعداد داره و اتفاقا بنده هم با طنز نه تنها مخالف نیستم بلکه لذت هم میبرم . در هر صورت کل کل جزئی از این بازیه . امیدوارم همه جنبه ی بالایی داشته باشن برای کل کل و طنز .

اینکه شما قصدتون کل کل و طنز ماجرا بود بر کسی پوشیده نیست وگرنه همه میدونیم که پست گذاشتن بنده ربطی به دفاع جمع کردن نداشت . بنده دیشب طبق قولی که داده بودم نمودار های آپدیت شده رو گذاشتم و بعد از اون خواستم یه تبریک به تیم جنوب شرق بابت پلن زیباشون بگم و دیدم صرفا یه پست ساده خالی از لطفه و سعی کردم حدودا یه ربع وقت بزارم و پست خودمو کمی شکیل تر بکنم .

پ.ن : من خدای نکرده قصد آموزش یا شوآف ندارم چون چیزی بلد نیستم که بخوام شواف کنم و اتفاقا سعی دارم با تحلیل های خودم باعث بشم بقیه این تحلیل ها رو نقد کنن تا چیز جدیدی یاد بگیرم و بتونم سطح خودم و تیممو بالاتر بیارم تا حریف بهتری باشیم .

پ.ن : انسان همیشه در حال تکامله ، منه امروز با منه فردا باید فرق کنه در غیر اینصورت به نظرم باختم ...

یا حق

یوسف

• دوران بزن در رو تموم شده بزنید میخورید قال مقام معظم رهبری روز خوش پستو یوسف میذار خودش

پ.ن:کسری دل تنگ شب نشینایامونم🤩

پ.ن: صادق جان دوست داشتی توام عکس همرت بذار

• اینکه شما قصدتون کل کل و طنز ماجرا بود بر کسی پوشیده نیست وگرنه همه میدونیم که پست گذاشتن بنده ربطی به دفاع جمع کردن نداشت . بنده دیشب طبق قولی که داده بودم نمودار های آپدیت شده رو گذاشتم و بعد از اون خواستم یه تبریک به تیم جنوب شرق بابت پلن زیباشون بگم و دیدم صرفا یه پست ساده خالی از لطفه و سعی کردم حدودا یه ربع وقت بزارم و پست خودمو کمی شکیل تر بکنم .

من صرفا برای شوخی گذاشتم فروم جای اینکاراست دیگه قصد بدی نداشتم امیدوارم خندیده باشین

پ.ن: صادق جان دوست داشتی توام عکس همرت بذار

بنده خدا تا یه ربع قبلش بیدار بود ولی خب دیگه از چندخونه ای چیف کردین آنچنان وقت زیادی نداره صادق ولی با همین تایمی که میزاره عملکردشو دوست داریم سایز همر نزدیک 7کی تبرزن و حدود یکو خورده ای تیکی بود و همر چندم صادق بود تبریک میگم

ایشالا یه دوتا همر دیگه صفر میکنیم حال کنید

فقط ما هرچی میگردیم تارگتی که ارزش پلن زدن داشته باشه ندیدیم شما خودتون یه چندتا تارگت بدین قول میدیم همونجا رو بزنیم :D

پ ن: داستان دف کردن با همر چیه؟!

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

خب دیشب یه پلنی از سوی جنوب شرق زده شد . قبل از هرچیزی بازم تبریک میگم به جنوب شرق چون با دل و جرات لانچ میکنن و فضای بازیو گرم کردن انصافا و بعد از اون تشکر میکنم از بچه های جنوب غرب که دارن تو این فشار بازی میکنن و خسته نشدن و لذت هم میبرن .

هدف پلن : دیستروی کردن دهکده ی دیفالت اکانت revenant

همر اول : ده دیفالت اکانت GoD

به همراه 3 موج 20 گرزی + 220 کاتا

در مجموع : 29560 گرزی + 3900 تی کی + 430 رم + 880 کاتا

همر دوم : ده دیفالت اکانت EffecT

به همراه 3 موج 10 گرزی + 220 کاتا

در مجموع : 30830 گرزی + 8720 تی کی + 900 رم + 880 کاتا

همر سوم : ده دیفالت اکانت I C E

به همراه سه موج 20 کماندار + 220 کاتا

در مجموع : 14560 کماندار + 11500 استپ + 270 رم + 880 کاتا

همر چهارم : ده دیفالت اکانت LAST LORDS

به همراه سه موج 20 کماندار + 220 کاتا

در مجموع : 15360 کماندار + 10500 استپ + 198 رم + 880 کاتا

همر پنجم : ده دیفالت اکانت BellA CiAO

به همراه سه موج 20 گرزی + 220 کاتا

در مجموع : 14060 + 3082 تی کی + 400 رم + 880 کاتا

همر ششم : ده دیفالت اکانت PropheT

به همراه سه موج 20 گرزی + 220 کاتا

در مجموع : 31060 گرزی + 5000 تی کی + 100 رم + 880 کاتا

حجم دفاع در پلن دیشب :

همچنین دیشب طی یک پلنی یه ده همر ساز از جنوب شرق با حجم 7000 تبرزن + 1500 تی کی + تعدادی کاتا (سند به پست دوستان جنوب شرقی ) توسط علی و سهند عزیز چیف شد .

جمع بندی :

طی این چند روز درگیری تا به اینجا :

از جنوب شرق :

1 ) یک همر از اکانت BellA CiAO زخمی شد : 20920 گرزی + 4064 تی کی + 657 رم + 66 کاتا

2) یک همر از اکانت GoD دیوار شد : 63249 گرزی + 8119 تی کی + 711 رم + 942 کاتا

3) یک همر از اکانت EffecT دیوار شد : 30830 گرزی + 8720 تی کی + 900 رم + 880 کاتا

4) یک همر از اکانت EnTeHaRi چیف شد : 7000 تبری + 1500 تی کی + تعدادی کاتا

از جنوب غرب :

1) یک همر از اکانت P.E.K.K.A صفر شد : 40000 گرزی + 8000 تی کی

2)یک همر از اکانت Tamarrollcher صفر شد : 54124 مزدور + 20607 استپ + 1587 رم + 2014 کاتا

4) یک همر از اکانت revenant صفر شد : 6963 مزدور + 10250 تیرانداز

3) حدود 170 کی هم از دفاع اس ابل لاست خورد .

امیدوارم که این نوع بازی ادامه داشته باشه . فارغ از نتیجه به من که این چند روز خیلی چسبید .

قطعا از این نوع کل کل استقبال میکنم و متوجه شدم که شما هم قصدتون صرفا طنز بود و خیلی هم قشنگه ، اصلا فروم اگه بخواد خیلی خشک هم باشه زیاد جذاب نیست . همین کل کل ها و میم درست کردن ها لذت بخشه . و خوشحالم که تیم مقابل ما فروم نویس های خوبی دارن . فروم برای من از خوده بازی لذت بخش تره .

داستان دف کردن با همر اینه که ما دف نداریم مجبوریم با همر دفاع کنیم :دی

پ.ن : ممنون از مدیریت فروم که اجازه دادن اشتباه محاسباتی خودمو اصلاح کنم

یا حق

یوسف

• دوست عزیز قسمت مهمی از گزارش محتوای دفاعی اون بوده که شما کات کردید. قسمتی از دفاع توسط دو همر از revenant انجام شده.

اگر در اون مورد هم روشنگری کنید ممنون میشیم.

• دوست عزیز قسمت مهمی از گزارش محتوای دفاعی اون بوده که شما کات کردید. قسمتی از دفاع توسط دو همر از revenant انجام شده.

دقیقا...

پلن موفقیت آمیز بود چون ما برای یه همر زده بودیم دوستمون لطف کرد همر دومش هم گذاشت جلومون

چهار موج کاتا کم اومد که خب دیستروی کردن اون ده دیگه مهم نبود چون دیگه همری نداشت

از جنوب غرب :

این دو همر هم به لیست اضافه کن دادا که شفاف تر باشه

• و آن هنگام که غرق در توهمات پوچ بودند، سربازان جان بر کفن بر سرزمین جنوب غرب تاختند و چندین دهکده را بر تسخیر خود در آوردند تا گوشه چشمی از قدرت بیکران شمال غرب را نماینگر جهانیان کنند.

آنان که تاب ضرب سم های سواران شمال غرب را نداشتند و اهالی آن دهکده به امپراطوری قدرتمند شمال غرب پیوستند .

حال این است صدای یک دلی دلاورمردان شمال غرب‌،

که به نجوایی دلنشین برای بیداری متوهمان تبدیل گردید تا از خواب غفلت بیدار شوند و بدانند سربازان شمال غرب جامه رزم به تن دارند و پا در رکاب در کنار هم هر دست درازی را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

.

.

photo_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۲۷-۱۱_ukhp.jpg

.

.

.

photo_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۲۷-۱۹_4q6u.jpg

.

.

.

photo_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۲۹-۵۴_dwb5.jpgphoto_۲۰۲۲-۰۲-۱۳_۱۶-۳۰-۳۴_t8rt.jpg

نویسنده متن: یک ذهن مریض:D (اکبر BMW)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دوست عزیز قسمت مهمی از گزارش محتوای دفاعی اون بوده که شما کات کردید. قسمتی از دفاع توسط دو همر از revenant انجام شده.

پست اصلاح شد ///

ممنون از تذکر به جای شما دوستان ، بنده سهوا اون همرو اضافه نکرده بودم و الان اضافه کردم و حجم دفاع هم اضافه شد . اصلا و ابدا قصد مخفی کاری نداشتم چون اولا منطقی نیست وقتی لینک گرفتید بنده بخوام حجم دفاعو مخفی کنم ، دوما اگر قرار بود مخفی کاری کنم قطعا حجم همر پکا رو واضح و کامل نمیگفتم ، فکر کنم منطقی باشه حرفم .

در هر صورت اگر بازم در پست های بنده خطایی دیدید حتما تذکر بدید .

پ.ن : یه همر از اکانت revenant بود ، نه دو تا .

ممنون از شما

یا حق

یوسف

• سلام خدمت همه دوستان عزيز

امروز صبح يه چند تا اسكرين دستم رسيد منو كه خيلي شاد كرد :دي گفتم خالي از لطف نيست بزارم براتون شما هم شاد شيد

حدودا ٧ يا ٨ موج اگه اشتباه نكنم (چون يه سري اتك هم بود كه توش نيرو خاصي نبود نزاشتم) و ٤ اكانت درگير اين پلن بودن (چه خبرتونه !!!😂 خوبه اون دهكده همر خاصي نداشت ) نميدونم بهتره اسمشو بزاريم شوخي دوستان گل اس دبل چون بعيد ميدونم از قصد انقد بد لانچ شده باشن اتك ها ?(

پ.ن : جالب بود برام كه از اكانت بد بوي هم تو اين پلن يه چيزايي ديديم كه با توجه به تعريفات اقاي پرهام خيلي انتظارات مارو از ايشون بالا برده كه … اره نگم براتون بهتره .

انشالله كه شوخي بوده 😂:دي

• هی پاک میکنه

آقا میگم بین اتکاشون به فاصله دوتا جام جهانی باز بود 😂

اینم پیشرفته دیگه بنده خدا بالای ۳۰۰ تا نیرو داشت 😂

افتخاری دیگر از اینا 😂😂😂

الان پسندیدی ؟؟؟ دیگه پاک نمیشه ؟؟؟

• با سلام خدمت همگی عزیزان

کادو ولنتاین در روز عشاق

ادامه ی موفقیت آمیز دوران بزن درویی (اینکه کی تموم بشه رو ما تعیین می کنیم.)

امروز با توجه به تشخیص دقیق فرهاد در مورد خروج مولتی های ساید معزز جنوب غرب از کنفدراسیون، پلن سریع و دقیقی توسط تیم پلنری جنوب شرق چیده شد. با تشکر ویژه از فرهاد، امام هومن، احسانز، ممد نوب و پارسای عزیز

و همه عزیزانی که همرشون رو در اختیار قرار دادند

8 تارگت و 8 لند موفق آمیز

تارگت اول: ViVasw

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی از ۲۰ به ۹

به دلیل مشخص بودن سطح آبرسانی و پاپ دهکده لحظه قبل از برخورد و بعدش ، محاسبه سطح دقیق گندمزارها امکان پذیره

هفت گندمزار سطح ۱۷

هشت گندمزار سطح ۱۸

مجموع خسارت وارده ۴۸.۵ میل

تارگت دوم :

کپ اکانت : nqoa

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی

با توجه به پاپ کپ و این که ۲ واحه از ۳ واحه ممکن رو گرفته بوده

تخمین آبرسانی ۱۳

دوازده گندمزار ۱۳

سه گندمزار ۱۲

مجموع خسارت وارده ۴.۳ میل

تارگت سوم :

کپ اکانت : qixs

مجددا با توجه به پاپ قبل و بعد از برخورد و گرفتن ۲ واحه از ۳ واحه ممکن

تخمین آبرسانی ۱۳

ده گندمزار ۱۳

پنج گندمزار ۱۲

مجموع خسارت وارده ۴.۱ میل

تارگت چهارم :

کپ اکانت : boomb

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی و دیوار

اگر دیوار رو ۲۰ در نظر بگیریم با توجه به اختلاف پاپ قبل و بعد از برخورد

آبرسانی ۲۰

هفت گندمزار ۱۸

هشت گندمزار ۱۷

مجموع خسارت وارده ۴۷.۳ میل

تارگت پنجم :

کپ اکانت shab

کپ این اکانت ۹ کراپ بود

تخریب ۹ گندمزار ، دیوار ، ۳ آجرسازی ، ۳ هیزم شکن و ۱ معدن آهن

تخمین سطح کپ ۹ کراپ به مراتب مشکل تر از ۱۵ کراپ هست ولی تخمین با در نظر گرفتن دیوار ۲۰ که منطقی هست و اختلاف پاپ قبل و بعد از برخورد

۹ گندمزار ۱۷

سایر منابع ۱۳

مجموع خسارت ۲۲.۸ میل

تارگت ششم :

کپ اکانت swguard

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی و دیوار

بین لند همر اول و دوم ۲ تا پاپ دهکده رفت بالا که توی محاسبات لحاظ شده

با توجه به اختلاف پاپ قبل و بعد اتک به فرض ۲۰ بودن دیوار و آبرسانی که خیلی منطقیه

پنج گندمزار ۱۸

ده گندمزار ۱۷

مجموع خسارت ۴۴.۲ میل

ادامه در پست بعد...

• ادامه...

تارگت هفتم

کپ اکانت : kits

با توجه به اختلاف پاپ ایجاد شده

تخمین آبرسانی ۱۳

۸ گندمزار ۱۳

۷ گندمزار ۱۲

مجموع خسارت ۳.۹ میل

تارگت هشتم

کپ اکانت : skjt

با توجه به اختلاف پاپ ایجاد شده

تخمین آبرسانی ۱۲

۱۵ گندمزار ۱۲

مجموع خسارت ۲.۸ میل

مجموع خسارت وارده : ۱۷۷.۹ میل

حالا میرسیم به توضیحات پیرامونی:

جنوب غرب این سوال اساسی رو باید جواب بده : این حرکت خروج مولتی هاشون از کنفدرسایون ایده کی بود؟؟؟ با چه استدلالی این حرکت رو زدید؟

امتیاز کامل این پلن رو با بیشترین دستاورد ممکن گرفتیم و هنوزم در تعجیبم از این حرکت!!!!

یه راهنمایی هم می کنم: وقتی میاین و در فروم ساید مقابل رو به چالش می کشید ، منتظر عواقبش باشید. این اتفاقات نتیجه سیاست های فرومی و انتخاب تارگت هاست.

خسارت مادی پلن رو گفتم ، خسارت معنوی پلن هم اینه که شما که مولتی می سازید نیروی مناسب برای خالی کردن کپ ها هم بذارید که همرهای ما حداقل پر برنمی گشت ، البته به نظرم اینم برمی گرده به مهمان نوازی جنوب غرب. این موارد باعث میشه که بازم ما برگردیم.

پلن جوری چیده شده بود که تمام همرها قبل از 12 ساعت به مقصد میرسید و هیچ گونه دفاعی غیر از خود اکانت ها بهشون نمیرسید.

کلاس های آموزشی مولتی سازی و دفکوردی از ابتدای هفته آینده در ساید جنوب شرق برگزار میشه ، جهت نام نویسی هرچه زودتر به اکانت ما در بازی پیام بدید ، هزینه این کلاس ها برای عزیزان جنوب غرب رایگان می باشد.

زشت نباشه یه کپ 150 درصد ما داخل سایدتون یه کپ 150 درصد دیگه ی سایدتون رو کراپ لاک کرده؟

بهار تابستان پاییز و زمستان ساید جنوب غرب را دیدیم ، بیش از این چیزی در این ساید برای دیدن وجود ندارد...

جایزه تشخیص فیک از ریل هم میدم به دفکورد جنوب غرب. (خودت رو به اشکان سرلشکر معرفی کن زودتر مشتاق دیدارت هست)

پینوشت : قال امام هومن : من در خلوتم به ممد توهمی می خندم، چیزی برای فکر کردن در موردت وجود نداره.

پینوشت : سری بعدی به ممد توهمی باید یاد اوری کنیم که فارم لیستش رو فعال کنه چون شب قبل یادش رفته بود...

برای علی عزیزمون هم آرزوی موفقیت در سربازی دارم امیدوارم خیلی زودتر به تیم ما برگرده.

• میزان خسارات وارده بسیار فروتنانه تعیین شده. میزان تولید روزانه این کپ ها و اینکه دیگر امکان غارت آنها نیست هم باید درنظر گرفته شود. و با توجه اینکه همگی این مولتی ها دو دهکده ای هستند مدت زمان طولانی برای بازگشت شون به وضعیت قبل طول خواهد کشید (مجددا، ارجاع شود به بالا برای کلاس های آموزشی مولتی سازی).

• با توجه اینکه همگی این مولتی ها دو دهکده ای هستند مدت زمان طولانی برای بازگشت شون به وضعیت قبل طول خواهد کشید (مجددا، ارجاع شود به بالا برای کلاس های آموزشی مولتی سازی).

داداش مولتی چیه؟؟ استغفرلله زبونتو گاز بگیر :|

همون تیم 13-14 نفره بود که تشکیل شده بود

بعد از اینکه 16 تا اکانتشون بن شد تیم متلاشی شد

اما با پیگیری های خوب دوستان اون تیمه مجدد تشکیل شد

ولی با پلنی که بچه ها رفتن دوباره متلاشی شد

حالا کی دوباره تشکیل بشه و کی به امید خدا کلا متلاشی بشه من در جریان نیستم باید از دوستان ج.غ پرسیده شه

پ.ن 1 : یه مدت تو فروم پست نمیذاشتم بعضیا هفت تیر کش کوچه خلوت شده بودن

پ.ن 2 : 7ک تبر چیف کردی دمت گرم نوش جونت گزارش هاشو نمیذارم چجوری چیف کردی چون اینکه اکانت من آف بوده مشکل منه و تو کارتو انجام دادی اما دوران بزن در رو خیلی وقته تموم شده

پ.ن 3 : عزیزم دوست داشتی یه دست و یه پا به صورت ضربدری نداشتی اما اون همرایی که ازت پرید ، نمیپرید؟ :D

من همینجا این قول رو بهتون میدم که دفعه بعدی به جای عکس های میم با یه چیز بهتر ترول شین :D

• با سلام خدمت همه دوستان گلم تو فروم.

تا جایی که من تو پروفایل نوشته بودم تو خلوتش بهم فکر میکنه حالا در حال خنده هم بهم داره فکر میکنه البته این که من نمیشناسمش بعد اون تو پرو فایل اکانت من پلاسه چک میکنه دقیقه ای اون نشون دهنده حرف منه نه خنده اون.

ریپلای نمیکنم ولی یکتون نوشته بود تارگت بگین میزنم01اکانت من بزن دیگه باریکلا بزن ببینم رد میکنی

دومی صادق جان نه اینجا چاله میدونه که من لات بازی در بیارم نه تو قیصر که جایی باشی بر گشته باشی این که من تایم شمارو در اوردم استعداد منه دوم شما هم دنبال کارا خودت بودی اخر پیدا کردی یا خودم بهت بدم (قول دادم نگم بین خودمون بمونه شما نبودین )

ببینید هر پلنی که میاید و میزنید تبریک منو پشت بندش داره شک نکنید .

پ.ن :ولی جواب تخریب فقط با تخریبه اسم ما متوهمه یارو خودش امام صدا میکنه برگرفته از پارک محل

پ.ن: یکیش میگه اموزش مولتی سازی اون یکی میگه نگو مولتی ناراحت میشن تکلیف خودتون مشخص کنید اول باوا بعد بیاین فروم صادق جان تبریک میگم همرات بازسازی کردی دوباره امدی فروم خوش امدی

پ.ن:به جایی که دنبال اموزش سایدا دیگه باشید به پلیرتون یاد بدید گپ و گریز چجوریه امام جان

پ.ن:ام ام امروز در seبرید دیسلایک کنید وقتشه