نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• ناصر جان شما دم از خیانت نزن برادرم من میدونم توام میدونی دیگه داداش شما خودت چراغی گلم . اون سرور من خیانتی نکردم به کسی یا چیزی هر کیم چیزی داره بگه در خدمتم جواب میدم ولی میگم بد نباشه شما اینقد قش کردین سمت اس ای یه موقع ناراحت نشن داداش سیاست جواب نمیده تازه میخوام یه ناتارم چیف کنم پیش واندرتون به پارسا پیشنهاد تیم ورک دادم (شوخی کردم باوا )

پ.ن: این رولبک همش دردسره همش متنفرم ازت رولبک سیاستشون گرفت😂😂😂

• سلام علیکم

چون اسم اورده شد خواستم چندتا مطلب بگم برم با احترام به همه دوستان به غیر از یدالله :thumbup::thumbup:

راجب خفت M A R S و BellA CiAO یه متایی بود با جنوب غرب هومن تیمش زودتر از ما تو مرز شمال غرب با شمال شرق استارت کردن چون هر دو تا اکانت هون بود واون سرور بیشترین نژاد هون جنوب شرق داشت ساید پلن داشت .

سجاد یا رضا یادم نیست بهم گفتن چون لیدر شمال غرب 33yed هست و دوستی رفاقت داری بهاش صحبت کن ببین BellA CiAO اونجا استارت کرده ما هم میتونیم من با سجاد 33yed صحبت کردم گفت صبرکن با ناصر صحبت کنم خبر میدم که بعدش اوکی داد ما هم رفتیم بعد محمد جان شما امدی نزدیک ما اونجا استارت کردی با سجاد رضا صحبت کردم که اکانت توهمی امده گفتن متا هستیم اشکالی نداره پلن بهتری میریم که متا بهم خورد منم با سجاد سر یه سری اختلاف های قبل که عمده اون همون سرور نرمال بود ( که اگه یادت باشه شما متین امیر امدین رو اکانت M A R S که امیر هم راجب تجربه بازی شما صحبت کرد خوب وقت میزاشتین بعد پلن اول که رمزعوض شد من دلخور شدم بعد شما رفتین جنوب غرب توهمی استارت کردین که وقتی امدین تو تاپ من به سجاد برگشتم که تو داری لیست فارم میزنی تو جلسه دیسکورد M A R S گفتم یا حذف کنن بیان یا برن همون جا که شما و امیر بعد چندوقت مشکل کاری بهونه کردین ولی کلا حضور فعالی داشتین رو اکانت توهمی دیگه روM A R S نیومدین سرور نرمال که اولین اکانت شخصی شما بود سجاد تا اخرین روزی که من یادم هست براتون لیست فارم اد میکرد ) راجب خفت اون دوتا اکانت ضمانت داشت که لیدر شما گذاشته بود و قرار بود پلن رو شمال شرق رفته بشه و اینکه چند روز قبلش من از اکانت M A R S رفته بود و رو اسکری بازی میکردم و متا بهم خورد وقتی خفت کردی تو وات ساپ بهت گفتم دمت گرم

نوش جونت اون جا برا پلن بوده ضمانت داشته اگرم نداشت مطمن باش اگه بودم خفت نمیشد چون من چند روزه رفتم از رو اکانت ولی بازم دمت گرم نوش جونت خودت هم میدونی تایم منو تو شب تا صبح هست اگرم یادت باشه یه خفت میخواستی بری رو یه اکانت تو شمال غرب من اسم عوض کردم امدی وات ساپ گفتی آرش تو شمال غرب چکار میکنی .

در کل محمد عزیز داداش گلم تلاشت ستودنی هست حتی اگه از نرمال شروع کرده باشی خیلی خیلی بهتر برازنده تر ارزشمندتر از یدالله هست <3<3<3

سجاد عزیز اختلاف نظر داشتیم ولی خاطرات مارس همیشه ماندگار خواهد بود کنارت تجربه کردیم دمت گرم <3<3<3

امیدوارم سرور خوبی پیش رو داشته باشید<3<3

به امید سربلندی دوستان گلم در شمال غرب <3<3<3<3

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• ناصر جان شما دم از خیانت نزن برادرم من میدونم توام میدونی دیگه داداش شما خودت چراغی گلم . اون سرور من خیانتی نکردم به کسی یا چیزی هر کیم چیزی داره بگه در خدمتم جواب میدم ولی میگم بد نباشه شما اینقد قش کردین سمت اس ای یه موقع ناراحت نشن داداش سیاست جواب نمیده تازه میخوام یه ناتارم چیف کنم پیش واندرتون به پارسا پیشنهاد تیم ورک دادم (شوخی کردم باوا )

پ.ن: این رولبک همش دردسره همش متنفرم ازت رولبک سیاستشون گرفت😂😂😂

اومدم ۴تا چیز بخونم فروم، ببینم چه خبره حالم بهم خورد، چت رومه مگه؟، به صورت خیلی واضح مشخصه که کل رزومه بازیت توی این سایت شکل گرفته،

چقدر حرف‌میزنی خدایی ، بیا پایین، هرچی میگی درسته، بعدیشم درسته

ببند صفحه فروم رو برو بازی‌کن دیگه، خدایی ۴تا چیز مفیدی که گفتی رو در قالب یه پست بنویس ببینم به ۲ خط میرسه

• پارسا جان اگر انقدر خوشحال شدین یه ۱۰ ک دیگه بزنم دیوار کنین آقا

۴ روز رو چجوری جبران‌کنیم الان 😂

الان ما نابود شدیم آقای shadow دومینو نابودیمون رو از کجا تهیه کنیم 😂

• همین که فشار خوردایه از یه تازه وارد به قول خودت خودش عمق فاجعه نشون میده

روزمه برا من هیچ موقع مهم نبوده بازی میکنم که لذت ببرم نه اسم در کنم تو زندگی شخصیم هم دنبال کمبودام نبودم که تو بازی بهش برسم بگم تو بازی مجازی که هیچ سودی جز لذت بازی نداره سابقه دارم اینو میتونی بفهمی؟ من مثل خودتم ریپ نمیکنم شما فقط باید بیایی بخونی فشار رو دوستات کم کنی عزیزم اونا هم لایک کنن ولی در اصل ماجرا هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه برادر من اشکال نداره از فردا فقط عکس دوغ اب نوشابه چیزا سرد میذارم براتون که راحت بخورید بعد پستو بدون اعصبانیت بذارین

پ.ن:نصف پستاشون اینه پلیر جدید باید بیاد نصف پستا بعدی به این جدیدا میگن شما جدید امدینه نباید اکانت شاخ داشته باشین ما باید بزنیمتون که بعدا بهتون بگیم پلیر اگه کم شده پلیر صدا همتون در امده به خاطر این رفتار خودتونه که دنبال چیزا مسخره این تو بازی من عرضه داشتم خودم یاد گرفتم یاد چند نفرم بدون منت دادم شما چیکار کردین (فروم هر سرور من قدیمی ترم نه من قدیمی ترم خوب باشه اصلا همه تاریخ استارت بازیشون با تولد حضرت ادم یکی که چی میگه درخت هر چی پر بار تر افتاده تر)

• سلام.

همین که فشار خوردایه از یه تازه وارد به قول خودت خودش عمق فاجعه نشون میده

روزمه برا من هیچ موقع مهم نبوده بازی میکنم که لذت ببرم نه اسم در کنم تو زندگی شخصیم هم دنبال کمبودام نبودم که تو بازی بهش برسم بگم تو بازی مجازی که هیچ سودی جز لذت بازی نداره سابقه دارم اینو میتونی بفهمی؟ من مثل خودتم ریپ نمیکنم شما فقط باید بیایی بخونی فشار رو دوستات کم کنی عزیزم اونا هم لایک کنن ولی در اصل ماجرا هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه برادر من اشکال نداره از فردا فقط عکس دوغ اب نوشابه چیزا سرد میذارم براتون که راحت بخورید بعد پستو بدون اعصبانیت بذارین

پ.ن:نصف پستاشون اینه پلیر جدید باید بیاد نصف پستا بعدی به این جدیدا میگن شما جدید امدینه نباید اکانت شاخ داشته باشین ما باید بزنیمتون که بعدا بهتون بگیم پلیر اگه کم شده پلیر صدا همتون در امده به خاطر این رفتار خودتونه که دنبال چیزا مسخره این تو بازی من عرضه داشتم خودم یاد گرفتم یاد چند نفرم بدون منت دادم شما چیکار کردین (فروم هر سرور من قدیمی ترم نه من قدیمی ترم خوب باشه اصلا همه تاریخ استارت بازیشون با تولد حضرت ادم یکی که چی میگه درخت هر چی پر بار تر افتاده تر بریز همونجا که میسوزه باوا)

دوست عزیز شما عددی نیستین که کسی بخواد از وجود شما فشاری بشه یا نشه.
    اینکه خودت در جایگاهی بدونی که مورد توجه دیگران هستی، حاصل از همین متوهم بودنت هست که الحق نام برازنده ای برای خودت انتخاب کردی.

فرق پلیر جدید و پلیر قدیمی در همین خود بزرگ بینی هست که شما بهش دچار هستی.
    از سابقه ناچیزت اگر در بازی فاکتور بگیریم، در حال حاضر هم بعید میدونم چیزی برای ارائه داشته باشی.

خلاصه مطلب ما هم دوست داریم هیچ کسی در زندگیش کمبودی نداشته باشه اما این کمبود برای شخص شما، کلاس های نهضت آموزی هست که از نان شب هم واجب تره.

همین افرادی که تو این چند صفحه به پر و پاشون پیچیدی، اندازه کل سابقه بازی خودت و رفیقات وقت صرف بازی کردن و از وجود ناچیز شما، قطعاً فشاری نخواهند شد.
    خیالت تخت متوهم تایم!

• 😂😂 قشنگ از لایک دیسلایک های گروهی مشخصه کی فشار خورده دوست عزیز در باره عددی بودن من یا غیر از اون هم که اصلا در حدش نیستی که نظر بدی مگه من امدم که چیزی به تو عرضه کنم باوا میگید من متوهم قبول ولی این بازی مجازیه چتونه ایقد گنده میدونی خودتو

یارو قدیمی دمش گرم نوشتم که درخت هر چی پر بار تر افتاده هی منم منم چیه دیگه تو بازی بزن زدی باز نوش جونت چیزی بهت اضاف نمیشه همینه میگم دنبال اسم رسمی هی یه روغن دستته برا قدیمیا داداش هر کی قدیمی دمشم گرم الانم داره بازی میکنه دیگه هی گفتن نداره بلکه دنبال چیزی باشه ایندفعه کدمتون میخواد بیاد جواب بده

پ.ن: تو گروه بچهاشون :باز توهمی امد پست جواب داد جعفر نوبت تواه تو پست بذار ما لایک میکنیم هر چی بی معنی تر بهتر

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

داشتم این چند صفحه رو میخوندم به چند مورد رسیدم که به صورت نکته وار خدمت شما عرض میکنم :

• دوست عزیز قبل اینکه به لیدر جنوب غرب بخوای بگی یکیو جمع کنه از فروم بهتره اول یه نگاه به پست خودت بکنی و ببینی اصلا به کار بردن لفظ جمع کردن یه نفر مودبانه هست یا خیر و بعد به پست هم سایدی خودت نگاه کنی و ببینی از چه الفاظی استفاده میکنن و آیا اون الفاظو تایید میکنی یا خیر و بعد به لایک هایی که میخوره زیر اون پست ها توسط لیدر های مجموعه شما، نگاه کنی و ببینی میتونی ساید خودتو ساید با اخلاق و مودب معرفی کنی یا خیر ، اون وقت بیای در مورد یه ساید دیگه اظهار نظر کنی .
    • اولین استفاده از کلمه « غیرت » در پست شماره #67 بوده و ساید جنوب شرق مدعی شد روی کپ یا فیدر هایی که داخل ساید جنوب غرب گرفتن «غیرت خاصی » دارن . پس باز هم به شما توصیه میکنم قبل از به کار بردن هر حرفی به عواقب اون فکر کنید و پست های دوستان خودتونو به خوبی مطالعه کنید ، تا بعدا رگ گردن شما باد نکنه که به ما توهین شده و لیدر جنوب غرب کجایی !
    • در چند پست دیدم که میگفتید محمد توهمی چه کار کرده ، مثل اینکه یادتون رفته رکورد خفت ایرانو شما دوستان جنوب شرقی در همین سایت به ایشون هدیه دادید و البته به محمد توصیه میکنم همیشه قدردان محبت شما باشه ، خلاصه شما اگه نبودید بعید میدونم چنین رکوردی زده میشد .
    • پلنی در مرز جنوب توسط جنوب شرق زده شد که عکس های اون پلنو پارسای عزیز زحمت کشید و گذاشت ، 20 موج سیم سکند زده شده بود که با یه اینسرت خوب دهکده دیستروی نشد و واکنش دوستان جنوب شرقی به این قضیه واقعا در نو خودش کم سابقه بود ! این حجم از شلوغ کاری برای کمرنگ نشون دادن و رد شدن از این پلن ؟ خیلی هم پلن خاصی نبود ، یه اینسرت بود دیگه ، باور کنید ما اصلا نمیخواستیم روش مانور بدیما . شات هم نمیدادی قبولت داشتیم :دی
    • یکی از دوستان جنوب شرقی اسم تیم پیشوا رو آوردن ، اگه اشتباه نکنم اسم شما محمد بود درسته ؟ فکر کنم بنده رو خوب به خاطر دارید عزیز، صرفا جهت اطلاع شما عرض میکنم چندین سروره که تیم محافظین در ساید جنوب غرب حضور دارن و پیوند زدن این تیم به تیم پیشوا قطعا به علت کم بودن اطلاعات شماست .
    • در چند پست مشاهده کردم عزیزان قوانین تراوینو دارن به ما یاد میدن ! دوست عزیز شما تو سایدت مولتی وجود نداره ؟ آخه چطور میتونی عکس قوانین تراوینو بزاری وقتی خودت داری همون قوانینو نقض میکنی ! موافقید طبق قوانین هرچی مولتی تو این سروره توسط مولتی هانتر بن بشه ؟ اون موقع ببینم شما بازی میکنی یا حذف میکنی میری . من و تیمم حاضریم در این شرایط بازی کنیم ، قبول میکنید این چالشو یا حذف میکنید میرید ؟

پ.ن : والسی های سابق زیر پرچم ربلز ؟! اینجوری میخواستید یاد والسو زنده نگه دارید ؟ با رفتن به زیر پرچم ربلز ؟!

پ.ن : واقعا سطح فروم چقدر اومده پایین که یه کلمه انگلیسی در پروفایل یک اکانت باعث شده چند پست در موردش صحبت بشه ! البته از والسی هایی که برن زیرپرچم ربلز بیشتر از این هم توقع نمیره !

پ.ن : فعلا که از هر دو ساید همسایه اعلان جنگ شده به ما و داریم میجنگیم ، بریم جلوتر ببینیم میتونید 3 به 1 کنید یا نه :دی

یا حق

یوسف

• شادکام باشی Legolas

با خفت 900 تا سیاست سایدتون رو بروز بدین برای ما به صرفه تر هست.

پ.ن: بازی قابلی ارائه دادین که با یک هفته دیلی و بدون 15 کراپ 4ک تیرانداز تحویل سایدتون دادین. دوستمون patriot که 3 کا استپ کشیده بود یاد بگیرن. :D

پ.ن: نکته قابل توجه این هست که چرا 4ک سواره برای خفت غارت ارسال شده؟

پ.ن: سورنا جان، اعتبار حرف شما برای من مشخص شد

پ.ن: در خصوص تارگت رومن توصیه میکنم کمی بلوف بازی کنید :))) baziza.ir/bluff-game

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• اولا داداش گل من اون چهار کی دم دست بود که زده شد که پارک بود و بک دادیم،متوجه ای عزیزم ،دوما نه ما وقتشو داریم نه دیگه مثل شما انگیزه بازی کردن داریم گل من گذشت از ما...،و از همه مهمتر اینه که ما مولتی باز نیستیم و به شدت هم بدمون میاد که اکانت با مولتی بیاد بالا ،آدم بهتره بدون مولتی بازی کردن رو یاد بگیره که متاسفانه همه تو این سایت مولتی باز هستن که همینم از لذت بازی کاسته.همری که بدون مولتی بالا بیاد ارزشش خیلی بیشتر هست از همری که با ده تا مولتی بالا بیاد ...

• به به آقا یوسف خوبی

من مهدیم رونین ، ویک ، رونان ، بیگ فارم بازم بگم یا کافیه نگو نمیشناسی که ناراحت میشم

یوسف جان داداش خودش نمیاد جواب منو بده تو چرا انقدر انرژی مصرف میکنی ؟؟؟؟

بله حق با شماس من با اطلاعات کم اومدم اخه از وقتی پیشوا اومد ما تمام تلاشمونو کردیم بریم از سرور ایران

بهت تبریک میگم یوسف بعد اون سرور تا الان پیشرفته خوبی داشتی داداش فقط اگر محافظین اس دبل هستی بزار بچه های پیشوا جواب بدن بهم

ممنون

• اینم بهت بگم داداش که اکانت بنده از اول بازی تا الان همش روش دو کی گلد اومده و بخاطر مریضی که داشتم نتونستم حتی خرج کنم به درستی روی اکانت که اگه بچه ها برام صدتا صدتا گلد نمیفرستادن همین اندازه اکانتم بالا نمی‌آمد که میتونین برین از صادق بپرسین که بنده خدا 500تا گلد فرستاد که فقط گذاشتیم برای تعدیل زدن گندم،من اگه بخوام مولتی بازی کنم و گلد خرج کنم که کل....شخم میزدم ،البته اگه تا چند روز دیگه نتونم گلد براش فراهم کنم مطمئن باش میذارم روی حذف اکانت رو

تصاویر

• 20220206_074644.jpg

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه صحبت کنید ().

• عرض ادب

اين تيكه از حرفتون مربوط به ما ميشد جوابتونو ميدم :

• پلنی در مرز جنوب توسط جنوب شرق زده شد که عکس های اون پلنو پارسای عزیز زحمت کشید و گذاشت ، 20 موج سیم سکند زده شده بود که با یه اینسرت خوب دهکده دیستروی نشد و واکنش دوستان جنوب شرقی به این قضیه واقعا در نو خودش کم سابقه بود ! این حجم از شلوغ کاری برای کمرنگ نشون دادن و رد شدن از این پلن ؟ خیلی هم پلن خاصی نبود ، یه اینسرت بود دیگه ، باور کنید ما اصلا نمیخواستیم روش مانور بدیما . شات هم نمیدادی قبولت داشتیم :دي

اگه دقت ميكردي دوست عزيز من تو پستم گفتم هدف دقيقا صفر كردن اون دهكده بود و نه عادي جلو دادمش و نه دف و اينسرت خوبه شمارو منكر شدم (بهتون تبريكم گفتم و تشويقتون كردم :دي)

چيزي كه من گفتم اين بود كه اين يه حركت انفرادي و بدون هماهنگي بود كه به طبع نتيجه بهتر از اين هم نميشد داشته باشه و ادامه اش نميدم بحثو …

حداقلش اينه ما يه كاره مثبتي جهت گرم كردن سرور كرديم مثه شما و دوستان عزيزتون نيومديم خاله بازي بشينيم تو فروم از خاطرات گذشته بگيم و دم از لذت بردن تو بازي بزنيم( اهان يادم نبود برا لذت از بازي ١٦ تا اكانت بردين دوره واندر اس اي ده زدين :دي )

انقد لذت ميبريد اوردوز نكنيد :دي

پ.ن : ما توي اون اتك حدود ٨ كي گرزي لاست داديم ولي رنك همر حتي يه پله هم تغيير نداشت !!! به شدت از همركش هاي سرور نا اميد شدم :(

• اولین استفاده از کلمه « غیرت » در پست شماره #67 بوده و ساید جنوب شرق مدعی شد روی کپ یا فیدر هایی که داخل ساید جنوب غرب گرفتن «غیرت خاصی » دارن . پس باز هم به شما توصیه میکنم قبل از به کار بردن هر حرفی به عواقب اون فکر کنید و پست های دوستان خودتونو به خوبی مطالعه کنید ، تا بعدا رگ گردن شما باد نکنه که به ما توهین شده و لیدر جنوب غرب کجایی !

این پست رو میذارم که نخوایم با رفتارهامون و توهین به همدیگر و ادامه این بحث ها یه کاری کنیم که کسی دوست نداشته باشه دیگه بیاد فروم

در ابتدا یوسف جان تو واقعا پست ها رو میخونی و بعد میای از پلیرت دفاع میکنی و یا صرفا میگی چون پلیر من هست باید بیام بگم درست میگه .

تعریف غیرت چیست ؟

غیرت یعنی تلاش در حفظ و نگهداری چیزی که برای آدم ضروری هست .

مثل وقتی تو جنگ تحمیلی جوانان ما رفتن جنگ چون غیرت رو وطن داشتن و گفتن حفظ و نگهداریش مهم هست و نباید دست غریبه بیفته .

وقتی کسی به قومیت ما توهین میکنه رگ غیرتمون باد میکنه و ...

و خیلی مثال های دیگه

ناموس آدم هم خیلی مهم هست ولی غیرت صرفا مختص ناموس نیست .

حالا پلیر شما یوسف جان اومده بحث ناموس رو کشیده وسط به جای اینکه بری بهش تذکر بدی که در کمال ادب رقابت کن اومدی ازش دفاع میکنی و میگی کار درستی کرده ؟

با شناختی که از تو داشتم انتظارم خیلی بیشتر از این بود .

و اما در مورد ۳ به ۱ رو خودتونم که گفتی اینو زمانی میگن که بقیه سایدها با هم متا باشن ولی وقتی هیچ سایدی با ساید دیگه متا نمیبنده به این میگن بازی تک به تک . پس از الان اگه فکر میکنی داری میبازی سعی نکن فرار رو به جلو بکنی و بخوای بگی دو به یک خوردم . این سرور کلا تک به تک هست و هر سایدی که بیشتر تلاش کنه برنده هست .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

سلام خدمت شما و همه خوانندگان فروم

امیدوارم حال دل همگی خوب باشه

من معمولا نقل قول نمیزنم ولی پست شما رو باید مستقیما جواب بدم.

وقتی یک بازیکن (محمد توهمی) اسم لیدر یک ساید رو یدک میکشه باید یه مقدار با صبر و حوصله بیشتری جواب بده اینجا اسمش فروم هست و چت روم یاهو نیست!!! پست هایی سراسر نامفهوم و با عجله که حتی زحمت یه ادیت ساده هم به خودش نمیده و از کلماتی مثل برو باوا و .. استفاده میکنه که جدای از این موارد حتی مفهومی خاصی هم نداره و یک سری جملات هی تکرار میشه!!!

اینکه شما به عنوان لیدر ساید خودتون اینهمه اشکالات پست های هم تیمی خودت رو نمی بینی و تمام نکات رو سعی میکنی جوری جلوه بدی که انگار ایشون هیچ اشکالی نداشته و تمام اشکالات شامل بقیه هست باید یکم نسبت به صداقت شما در پست گذاشتن شک کرد. گویی که عدم صداقت شما حداقل برای ساید ما اثبات شده هست.

از کلمه غیرت استفاده کردم و بعدا هم استفاده میکنم.

شما شاید یه تیم فوتبال رو دوست داشته باشی یعنی روش غیرت داری ...ربطی به ناموس نداره

شما شاید برای دفاع از کشورت در زمینه های مختلف تلاش کنی یعنی روش غیرت داری...ربطی به ناموس نداره

شما شاید توی کارت خیلی تلاش کنی و میگن فلانی با غیرت هست یعنی روی کارش غیرت داره... ربطی به ناموس نداره

ولی وقتی یه نفر از لفظ مستقیم ناموس استفاده میکنه و شما سعی در لاپوشونی این قضیه داری بیشتر از قبل برای شما متاسف میشم.

اینجا در نهایت برای همه ما یه بازی هست و هیچ موقع با ناموس خودمون حتی توی ذهنمون هم مقایسه اش نمیکنیم و به شما هم همچنین اجازه ای نمیدیم!!!

اینکه یه نفر پلیر با سابقه ای باشه یا نباشه به شخصه برای من یک معیار یا شاخص نیست. ولی وقتی یه پلیر با سابقه که در حال حاضر چیزی برای گفتن و ارائه داره در مقابل یه پلیر کم سابقه که چیزی جز جملات نامفهموم ارائه نمیده دیگه انتخاب بین این 2 شخص زیاد سخت نمی تونه باشه.

همینطور هم که می بینید 2 نفره کاری کردید که با اینکه متایی هنوز وجود نداره ولی همه ساید ها در فروم تمام قد دارن با شما مخالفت میکنن. اینجور مواقع انسان باهوش علاوه بر اینکه بقیه رو مورد قضاوت قرار بده برمیگرده و اعمال رفتار خودش و دوستش رو می بینه و شاید فکرش اشتباه باشه که همه دارن اشتباه میکنن و خودش داره راه درست رو پیش میره. یه بازنگری و برگشت به عقب انجام بدید بدون نتیجه نخواهد بود.

شما تمام نکات فروم رو مو به مو خوندید بعد پست هم سایدی ما که بابت دفاع بهتون تبریک گفته رو ندیدید و حتی سعی دارید ازش استفاده معکوس هم بکنید. چون اسم لایک زیر پست ها هم اوردید بهتره برگردید و زیر پست شماره #135 لایک خیلی از بچه های جنوب شرق رو ببینید شاید باز هم عدم صداقت شما در پست گذاشتن مشخص بشه.

ما در جنوب شرق شاید برخلاف شما در جنوب غرب و ذهنیت اشتباهتون ، کسی زیر پرچم کسی دیگه نیست. این شاید شاخصه و مزیت تیم ما باشه که همه در کنار هم و بدون اینکه کسی بر اساس مقام یا اسم لیدر بر دیگری برتری خاصی داشته باشه داریم کنار هم و برای برد کل تیم تلاش میکنیم. پارسا و امید عزیز هم به عنوان توتال های ساید مسئولیت و فشار بیشتری روشون هست و تا حالا ندیدم جایی بگن چون توتال هستیم باید اینکار انجام بشه.

شاید یکی از دلایل جذب پلیر و اقبال بازیکن ها برای برای بازی در ساید ما و فرار و عدم استقبال در ساید شما همین قضیه باشه.

سطح فروم هم پایین نیومده. متاسفانه پست های لیدر شما در جنوب غرب سطح فروم رو به این سیاهچاله که می بینید رسونده!!!

در مورد اعلان جنگ هم حرفت درسته. ولی وقتی هنوز نمی تونید جنگ 1 به 1 رو تحلیل کنید و فکر میکنید هرکس یه همر روی شما بلند کرده متای 3 به 1 بسته و شما مظلوم صحرای کربلا هستید انتظار بیشتری در ادامه از شما نمیشه داشت.

در مورد عدم صداقت مجدد شما. چندین صفحه فروم راجع به مولتی اکانت و قبح اون صحبت کردید ولی به ناگاه مولتی هایی که ساخته بودید رونمایی شد. اونم با آیپی مشترک. حتی تهمت هم به ما و ادمین سایت زدید تا کار پر اشتباه خودتون رو توجیه کنید!

از این به بعد بهتره بگید مولتی خوب هست ولی چون ما ساز و کارش رو بلد نیستیم که چجوری استفاده کنیم بقیه هم نباید استفاده کنند. چطوره به عنوان قانون هم توی سایت ثبت بشه؟

موفق و پیروز باشید.

• سلام و درود بر عزیزان فروم نشین.

امروز دوستانمون در شمال شرق گویا خیلی از دست دوستان ما دلخور بودند و در صدد تلافی برآمدند و همون ساعات ابتدایی روز یکی از کپ های ما رو که اتفاقا به خاطر نوسازی بافت های فرسوده در ساید NE قرار داره رو مورد هدف قرار دادند و خسارات خوبی به اسلات های این کپ وارد کردند و چند موج کاتا هم زدند. دمشون گرم.

بدون شرح:

نکته آموزشی: دوست گلم وقتی پاکسازی کردی یا اول دیوار رو بزن یا چندتا سرباز بزار کنار کاتاها که اینجوری تلف نشن. ولی فارغ از هرچیزی واقعا اتک شما غافلگیرکننده و ستودنی بود.

و اما دیوار......

اما این پایان ماجرا نبود و دوست عزیزمون که خیلی کباب دوست دارن مجددا کمر همت بسته و اینبار به قصد دیستروی کردن حمله رو شروع کردند. اما زمانی که منتظر بودند لینک سبز یا نهایتا آبی مایل به زرد یا حداقل کهربایی کم رنگ دریافت کنند یهو با یک شمشیر قرمز رنگ مواجه شدند.

آره....

داشتم عرض می کردم....بنده خدا که اولین لینک رو دید یهو یک ابری بالاسرش تشکیل شد که ۳۲موج کاتا و نیرو توش بود که طبیعتا یکی پس از دیگری باید دیوار رو می بوسیدن.

ناگفته نماند رفیقمون از تکنیک اینسرت شکن هم استفاده کرده بود اما پاسخ همان شمشیرقرمز بود و دوباره ابری که بالای سرش تشکیل می‌شد و مابقی ماجرا.... .

نکته جالب برای بنده امواج ۲۵ تایی تیراندازها بود که مثلا مثل کاتا لانچ شده بود گولمون بزنه! البته انصافا گول هم خوردیم. کلی فکر کردیم شاید کاتا وارداتی آوردن که مثل برق میره و میاد لعنتی. آخه چرا واقعا؟‌

و در آخر این عکس بیانگر وقایع عصر امروز هست.

تشکر از دوستان عزیزی که لطف کردند و در زمان کمی که اعلام کردم کمک کردند که دفاع به این خوبی انجام بدهیم.

نکته جالب دیگری که وجود داره:

این هست که شمال شرق که روی ما کاتا کشیده، به شرح همین عکسهای فوق؛ جنوب شرق (به خاطر جنوب غرب) هم که کاتا کشیده رو ما و یک دهکده مرزی ما را دیستروی کردند.

یادتونه ‌که....

و اتفاقا جنوب شرق هم روی ما کاتا کشیده و کار مشابهی انجام داده است.

خب و زمانی که هر سه ساید محترم روی شمال غرب با کاتا حمله می کنند یک سوال پیش میاد:

دوستان بزرگواری که دم از ۳ به ۱ می زدند

(( آیا بر علیه شمال غرب ۳ به ۱ شده است؟ ))

آقا یوسف عزیزم ۳به ۱ به این میگن نه به تصورات ذهنی عجیب و غریب شما.

با تشکر

پ.ن۱: دوستانی که هنوز بلد نیستند مودب باشند و فقط به گفتن برخی......می پردازند فقط براشون متاسفم و قطعا نمی تونیم باهشون همکلام باشیم. همیشه حق با شماست.

پ.ن۲: ایلیای عزیزم دوست گلم؛ بنده به شما عرض کردم اومده بودم از دهکده ای که در اون منطقه دارم اتک کنم اما به خاطر گل روی شما چنین کاری نخواهم کرد. چیز دیگری از بنده شنیدین؟ من از اون دهکده م به پلیری از ساید شما اتک دادم؟ چرا میگی روی حرفم نبودم؟ دیشب اسکاتهایی داشتم که به راحتی میشد بزنم اما حرف زده بودم و نزدم!

اما شما که قرار بود جلوی پلیر چموش(قصد بی احترامی ندارم چون عین این کلمه رو استفاده کردیم میگم چموش!) خودتون رو بگیرید گرفتید؟ یهو زرنگ شد فکر کرد علی آباد هم شهره؟

با اتفاقات امروز هم که تکلیف روشن هست. به نظرم به خاطر چند شوالیه ناقابل یک لیدر مواضعش رو تغییر نمیده.

پ.ن۳: اصلا همش تقصیر این اکبر هست. خدا بگم چیکارت نکنه اکبر. زودتر برو بخواب خب.

پ.ن۴: ظاهرا برخی عزیزان از ارسال عکس قوانین ناراحت شدن. قانون بد هست آیا؟

پایدار باشید

SOURENA

دوست عزیزم شما فکر کنم در جریان بعضی موارد نیستید ! اولین بار لفظ ناموس برای واندر توسط دوستان جنوب شرقی شما در دو سرور پیش استفاده شد . بعید میدونم اون شخص منظورش ناموس در دنیای واقعی بوده و به احتمال قریب به یقین منظور از ناموس « آبرو » بوده . بار ها شنیدیم که گفته شده مثلا فلان کتیبه آبروی سایده و از این دست موارد .

ما هیچ وقت به خودمون اجازه ی توهین به کسی یا خانواده ی کسیو نمیدیم و اگر چنین برداشتی شده بنده تمام قد از شما دوستان عذرمیخوام و صراحتا اعلام میکنم به هیچ وجه چنین منظوری در اون پست نبود و با این حال تو گروه خودمون از محمد خواستم در ارسال پست دقت داشته باشه و از هر لفظی استفاده نکنه تا خدای نکرده باعث سوتفاهم نشه . باز هم مجددا عذرخواهی میکنم اگر چنین برداشتی شده بود .

به نظرم بهتره همگی بازیو از دنیای واقعی جدا کنیم .

شما بنده رو متهم به عدم صداقت کردید ، از کجای صحبتم چنین برداشتی داشتید ؟ شما صرفا میخواستید به بنده توهین کنید و خیلی تلاش کردید یه جوری این توهین عدم صداقتو تو پست خودتون جا بدید .موافقید با همدیگه علت عدم صداقت بنده رو از زبون خودتون ببینیم ؟

اینکه شما به عنوان لیدر ساید خودتون اینهمه اشکالات پست های هم تیمی خودت رو نمی بینی و تمام نکات رو سعی میکنی جوری جلوه بدی که انگار ایشون هیچ اشکالی نداشته و تمام اشکالات شامل بقیه هست باید یکم نسبت به صداقت شما در پست گذاشتن شک کرد. گویی که عدم صداقت شما حداقل برای ساید ما اثبات شده هست.

شما فرمودید بنده به این علت عدم صداقت دارم که اشکالات پست های هم تیمی خودم رو نمیبینم و جوری جلوه میدم که اشکالات شامل بقیه هست !

اولا بنده چنین کاری نکردم و در پست خودم صراحتا همین نکته رو به دوستان جنوب شرقی خودم عرض کردم که بهتره شما به جای اینکه از بقیه ایراد بگیرید اول به پست های دوستان خودتون نگاه کنید . حالا جناب پوریا ، شما همین حرف خودمو به خودم تحویل میدید ؟

ثانیا اگر هم اینطور باشه که شما میگید ، این کار بنده عدم صداقت نیست بلکه نهایتا یک مغلطه باشه و همونطور که عرض کردم شما صرفا قصد داشتید به بنده توهین کنید و به زور این توهینو در پست خودتون جا دادید !

باز هم عرض میکنم بهتره قبل اینکه پست بزاریم به عواقب اون فکر کنیم . اگر این چیزی که شما میگید اسمش عدم صداقت باشه در واقع شما دارید میفرمایید دوستان شما که پست های هم سایدی های خودشونو نمیخونن و به بقیه اتهام میزنن صداقت ندارن .

شما تمام نکات فروم رو مو به مو خوندید بعد پست هم سایدی ما که بابت دفاع بهتون تبریک گفته رو ندیدید و حتی سعی دارید ازش استفاده معکوس هم بکنید. چون اسم لایک زیر پست ها هم اوردید بهتره برگردید و زیر پست شماره #135 لایک خیلی از بچه های جنوب شرق رو ببینید شاید باز هم عدم صداقت شما در پست گذاشتن مشخص بشه.

بنده متوجه این تیکه از صحبت شما نشدم ، پست شماره 135 و لایک های بچه های جنوب شرق زیر این پست چه ربطی به عدم صداقت بنده داره ؟ متاسفانه اینقدر هول هستید در اینکه این تهمت و توهین به بنده رو هی تکرار کنید که احتمالا پست اشتباهیو نوشتید ! بهتر نیست به جای اینکه یه چیزیو هی تکرار کنید یک دلیل درست برای این تهمت خودتون بیارید ؟

در مورد عدم صداقت مجدد شما. چندین صفحه فروم راجع به مولتی اکانت و قبح اون صحبت کردید ولی به ناگاه مولتی هایی که ساخته بودید رونمایی شد. اونم با آیپی مشترک. حتی تهمت هم به ما و ادمین سایت زدید تا کار پر اشتباه خودتون رو توجیه کنید!

از این به بعد بهتره بگید مولتی خوب هست ولی چون ما ساز و کارش رو بلد نیستیم که چجوری استفاده کنیم بقیه هم نباید استفاده کنند. چطوره به عنوان قانون هم توی سایت ثبت بشه؟

موفق و پیروز باشید.

باز هم پروژه به زور جا دادن توهین به بنده در پست شما رو شاهد هستیم ! در کجای این تاپیک اعلام کردم که جنوب غرب در این سرور هیچ مولتی اکانتی نداره ؟

حالا از شما یک سوال دارم :

اگر شما به بنده تهمت عدم صداقت میزنید و کار منو عدم صداقت میدونید میشه بگید کار جنوب شرق چه اسمی داره ؟ جنوب شرقی که سرور پیش با ما سر یه سفره نشسته بود در حالی که در ذهنش نقشه ی زدن ما در سرور آینده رو پرورش میداد ! اسم این کار چیه ؟

ما با تموم صداقت خودمون سرور پیش در یک گروه مشترک بودیم در حالی که جنوب شرق تو فکرش تخریب جنوب غرب و انتقام از جنوب غربو پرورش میداد !

پ.ن : یک چالشی در پست قبلی خودم اعلام کردم ، باز هم اعلام میکنم ، آیا حاضرید ادمین تموم مولتی های این سرورو بن کنه ؟ قانون برای همه یکی باشه . موافقید ؟

پ.ن : ناصر جان شما علاوه بر اینکه شرط میزاری با جنوب شرق ، سخنگوی اونا هم شدی ؟

پ.ن : مهدی جان بنده مگه میشه شما رو یادم نباشه داداش ؟ من یه محمد نامی میشناختم که رو اکانت پاتریوت بازی میکرد فکر کردم ایشون هستن ، چون ایشون تو جنوب غرب بودن اون موقع و با تیم پیشوا به مشکل خوردن . بنده از طرف تیم پیشوا صحبت نکردم صرفا عرض کردم تیم پیشوا در این سرور نیست و چندین سروره که تیم محافظین جنوب غرب در این ساید بازی میکنه .

پ.ن : آقا رضا ، اون سایدی که شرط گذاشته با جنوب شرق که چه کسی اول جنوب غربو بزنه کودوم ساید بود ؟ یادم رفت اسمش...

یا حق

یوسف

• تبریک به دوستان NW برای دفاع خوبشون

دوستان گل چیزی که داخل فروم مشاهده میشه اینه که با کلماتتون به خواننده جهت میدین

میگن به کسی که اشاره میکنه نگاه نکن و به جایی که اشاره میکنه نگاه کن

عکس تروپ دفاعی گزارش

ممنون از تحلیل زیبای حمله. لاست کلی برای اکانت هوشنگ بوده.

تحلیل دفاع بدین صورت هست:

خود اکانت هیروش رو گریز بوده :D، حدود 6 اکانت رنک دفاعشون بالا رفت، تعداد اندک حیوان هم نشان خوبی از تلاش دوستان برای افزایش قدرت دفاعی هست.

دفاع هون همراه با هیرو از دهکده بی تاثیری بوده که گفتی سورنا جان.

قبل لانچ با 13 شوالیه گزارش تهیه شده. با وجود گزارش قرمز همر لانچ شده.

سورنا دوست خوبم،

NE فرسوده نیست و نیازی به کمک دوستان نداره. اگر قصد آباد کردن دارین مختصات جهت ساختن دهکده در خط پایین درج میشه.

https://tx2.speedtra.com/karte.php?x=100&y=100

اگر فرض رو بزاریم که اکانت هوشنگ چَموش هست، فول بازی کردن دوستان و تغییر کپشون به دهکده داخل ساید NE و ... چی هست؟

در مورد حرف شما اگر صحبتی هست داخل IGM با من هماهنگ کنید.

پ.ن: لطفا از اصطلاح متا 3 به 1 کمتر استفاده کنید.

پ.ن: اکبر جون نوش جونت شوالیه ها و ممنون از پاسخگوییت.

• با سلام،

یوسف جان احساس نمی کنی احیانن سبک فروم نویسی اس دبل با تایم بازی همخوانی نداره!؟ یا مثلا ادبیاتش!؟

یا مثلا به ان دبل هم توهین کردین؟

یا مثلا یه روز صبر کردیم دیدیم نه کسی به روی خودش میاره و نه حتی ادمین هم یه ادیت میزنه! یا تذکر!

نمی دونم بیا توضیح بده چه سلسله فعل و انفعالاتی این تایم بازی توی اس دبل اتفاق افتاده که این شکلی اگرسیو می نویسید

حالا اس ای همر داره ازش عذرخواهی می کنی!؟

ان دبل همر نداره لازم نیست!؟

خلاصه بحث علمی پروستات و اینا بود، گفتم شاید ترموستات توی اون منطقه از کار افتاده، دیگه فن استارت نمیزنه که این خودش خیلی خطرناکه!

آزموده را آزمودن خطاست!

یکی کتیبه میفروشه، یکی رمز اکانت، یکی کل اکانت

پیشوا، پیشواست فقط از اسمی به اسم دیگه تغییر پیدا می کنه!

مگه یه جا قلپی اس دبل رو نمی خواستین!؟

خب الان همه چیز مهیاست دیگه پس مشکل کجاست!؟ با همین فرمون ادامه بدین!

کلام آخر،

یوسف جان با کسی کل بنداز برای حذف مولتی که یه بار ازش دیده باشی یه ارزن منبع از مولتی زده باشه نه سورنا!