نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور مقدماتی با سرعت 2 برابر آغاز 23 دی 1400 ایجاد شده است.

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است و چند نکته ی مهم رو در پایین میتوانید مطالعه کنید:

کاربران فروم لطفا قوانین زیر را مطالعه بفرمایید تا همگی از مطالعه و مشارکت در فروم لذت ببریم.

بخش کلی

1. با عضویت در فروم قوانین آن را قبول کرده اید و از آن پیروی خواهید داشت.

2. قوانین برای تمام فروم میباشد حتی پیام های شخصی و پروفایل ها هم از این قوانین مصون نیستند.

3. مدیران انجمن مسئولیت اجرای قانون و یا مجازات افراد خاطی را دارند.

4. این قوانین در مواقع مختلف، تحت شرایطی، ممکن است تغییر کند.

5. هر کاربر مجاز به داشتن یک اکانت میباشد.

6. اگر پستی خلاف قوانین باشد یا به طور کل پاک یا ویرایش خواهد شد و به خاطی امتیاز منفی داده خواهد شد.

7. استفاده از هرگونه نرم افزار و یا سخت افزاری که IP و یا Mac ID شما را تغییر دهد باعث توقیف دائمی میشود.

بخش محتوا

قوانین زیر را در مورد محتوای پستی خود رعایت کنید:

- یک متن را دوبار پست کردن، یا در چند تاپیک پست کردن، یا ایجاد مجدد تاپیک بسته شده ممنوع است.

- پست گذاشتن به غیر از پارسی و حروف پارسی ممنوع میباشد.

- پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید

میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین

بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است.

- از ارسال پست های بیهوده (اسپم) توهین و خشونتی جدا خودداری کنید.

- از قسم خوردن در پست های خود یا نقل قول قسم به هر نحوی خلاف میباشد.

- از ارسال عکس و یا نوشتار زشت و نژادپرستانه خودداری کنید.

- ارسال پست در مورد مکالمه و یا صحبت بین دو نفر چه در بازی و یا خارج بازی خلاف قوانین است مگر

اعلام رضایت طرفین به مدیر تاپیک و یا انجمن در نامه خصوصی (نه در تاپیک) به مدیر مربوطه ارائه شده

باشد امکان پذیر است.

- ارسال پست در مورد اطلاعات خصوصی افراد مانند اسم واقعی و یا سن و مکان زندگی، عکس و غیره

خلاف است مگر شخص مورد نظر در پروفایل خود این اطلاعات رو در اختیار گذاشته باشد و یا در فروم

و یا تاپیکی اعلام کرده باشد منعی ندارد.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

- صحبت در مورد مسائل سیاسی و یا مسائلی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ممنوع است.

- تبلیغات و یا هرگونه تبلیغی به خارج از بازی خلاف قوانین است.

- ارسال لینک در پست خلاف قوانین است.

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 2 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان

سرور خوشی را برای شما آرزومندیم

مدیریت اسپیدترا

• سلام علیکم جمیعاً

بنده هم یک اکانت برای تماشای سرور باز کردم. فکر نمیکنم بتونم این سرور محکم بازی کنم و فقط به همون در آوردن آمار و نقشه و ... قناعت میکنم.

امیدوارم که سرور خوبی پیش رو باشه و همه از اون لذت ببرن.

برای ابتدای بازی دادن آمار از اکانت ها خیلی فایده ای نداره.

ولی چیزی که فایده داره نقشه گندمی های بازی هست که میتونه برای همه بازیکنان مخصوصاً لیدرها و مخصوصاً اون شخصی که کارش توی هر ربعی اختصاص گندمی به بازیکنان هست مفید واقع بشه.

توی این پست برای هر ربع بازی یک نقشه جداگانه خدمتتون ارائه می شود.

سایز عکس ها بزرگ هست. بهتر هست دانلود کنید و با نرم افزاری مثل paint یا خود picture viewer ویندوز باز کنید و روش زوم کنید. گرچه روی خود عکس توی پست هم کلیک کنید توی همین مرورگر هم دیدن عکس بزرگ شدنی هست.

15 گندمی ها با نقاط قرمز رنگ و 9 گندمی ها با نقاط زرد رنگ مشخص شده اند. مختصات دهکده های گندمی که واحه های اون بزرگتر و مساوی 75درصد باشه هم مشخص شده. گندمی های با درصد کمتر(0، 25 و 50) فقط عدد واحه مشخص شده و مختصات برای جلوگیری از شلوغی مشخص نشده است.

نقشه گندمی های شمال شرق:

نقشه گندمی های جنوب شرق:

نقشه گندمی های شمال غرب:

نقشه گندمی های جنوب غرب:

ان شاءالله که این نقشه ها به کار دوستان بیاد.

برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و شادکامی و سربلندی دارم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• سلام و درود به ساکنین سرور ۲ ایکس

با اجازه همه دوستان و سروران گرامی ؛

ما جمعی از پیرمردهای تراوین برای رفع دلتنگی بعد از مدتها تصمیم گرفتیم این سرور در خدمتتون باشیم .

البته اصلا تیمی در کار نیست و صرفا تونستیم در حد ۱۰ - ۱۲ نفر از دوست و رفیق ها رو از اعماق غارهاشون بیرون بکشیم که بیان و این سرور دستجمعی فارم بشیم .

هنوز بر سر ربع ثبت نامی تصمیم قطعی گرفته نشده اما نهایت تا ساعت ۱۲ امشب مشخص میشه .

امیدوارم سرور خوبی باشه و دورهم بتونیم به سرگرمی محبوبمون برسیم.

خوش گذشت

تیرداد

• سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از حدود 1-2 سال دارم اینجا پست میزارم

این سرور قرار بود بعد از 1-2 سال دور هم جمع بشیم با دوستان اما که همونطور که دانیال گفت به دلیل سرعت سرور و مشغله زیاد شب عید

تصمیم بر عدم حضور توی این سرور شد با این وجود که کل بچه های اکانت <3

لیدوکایین<3 هم اوکی داده بودن که دوباره بازی کنیم اما متاسفانه نشد.

من برای اینکه بازی رو ببینم یه اکانت زدم(ferferi) که گزینه پیشنهادی سایت ساید SE بود منم همونو زدم بعد اومدم تو نقشه کوچک دیدم اوه اوه SE که از همه جا شلوغ تره، این برام یکم عجیب بود

اما فکر کنم این سرور ساید SE با ترکیب شدن بچه های قدیمی با تیم ربلز ساید قوی تری باشند نسبت به بقیه

ساید NW هم به نطر میاد برنامه خوبی برای اندگیم داشته باشن و ساید با نظمی به نظر میاد

خلاصه که برای همه عزیزان ارزوی موفقیت دارم .

ایشالله یه بازی جذاب داشته باشید دوستان

پ.ن: خداییش اگه اومده بودیم الان رنک 1 تاپ تن بودیم 8o^^

اینم از اخرین حضورمون  :)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا من دلم طاقت نیاورد گفتم بیام یکم آمار و ارقام و دیتا تحویل بدم به امید اینکه استارتی باشه برای این فرومی که مثل هوای بیرون سرده .

روز 4 بازی

اکانت های فعال

706 اکانت در سرور وجود داره

468 اکانت جمعیت بالای 100 دارن

چون من ابزار خاصی استفاده نمیکنم تمام دیتاهای من منوط میشه به اکانت هایی که داخل اتحادن !

تعداد اکانت های بالای جمعیت 100 در هر ربع :

شمال غرب 98 اکانت

جنوب غرب 105 اکانت

جنوب شرق 128 اکانت

شمال شرق 34 اکانت

اگر جمعیت بالای 100 رو مبنای اکانت فعال در نظر بگیریم میشه گفت جنوب شرق بیشترین اکانت فعالو داره و بعد از اون جنوب غرب و شمال غرب قرار دارن . متاسفانه این سرور شمال شرق فعلا در زمستان به سر میبره ، باید دید کی این برف ها آب میشن ...

دهکده دوم

در مجموع 113 اکانت تا الان دهکده دوم گرفتن

جنوب شرق 52 اکانت دهکده دوم خودشونو زدن

شمال غرب 28 اکانت دهکده دوم خودشونو زدن

جنوب غرب 17 اکانت دهکده دوم خودشونو زدن

شمال شرق 16 اکانت دهکده دوم خودشونو زدن

خب چیزی که مشخصه جنوب شرق بهترین عملکردو در تاسیس دهکده دوم داشته و بعد از اون شمال غرب و سپس جنوب غرب و شمال شرق حضور دارن . نکته ی جالب توجه عملکرد ضعیف جنوب غرب در تاسیس دهکده دومه که اختلاف معنا داری با دو ربع همسایه ی خودش داره !

یه آمار دیگه هم که بخوام خدمت شما ارائه بدم مربوط میشه به دهکده دومی که 15 کراپ نیست :

جنوب شرق :

6کراپ ها :

- Panda (توتن)

- Saoshyant (توتن)

- EffecT (توتن)

- Best Player (رومن)

- LAST LORDS (همون)

- We Are Here (توتن)

- RoNiN ( توتن )

- Alooche ( مصری )

9 کراپ ها :

-X3x (توتن)

-Gaul Teachers(گول)

-Lenin(گول)

-SaeidShadow(گول)

-I C E(هون)

-Nar(مصری)

-amsterdam(مصری)

-Zambi(مصری)

-Bike(مصری)

و تک 7 کراپ جنوب شرق : BellA CiAO (توتن)

شمال غرب :

6کراپ ها :

-SOURENA (هون)

- M A D B O Y S (هون)

-ar.me1400(رومن)

-Texas(رومن)

9کراپ ها :

- sms (توتن)

-Yasameen (مصری)

-Bael (گول)

جنوب غرب :

6کراپ ها :

-Wolf.man(توتن)

- LEO(توتن)

-Tamarrollcher(هون)

9کراپ ها : ندارد !

شمال شرق :

6کراپ ها :

-WalKinG DeaD(توتن)

9کراپ ها :

-sonto (گول)

-Chakme(هون)

فعلا تا همینجا داشته باشیم ،اگه خدا بخواد در پست بعدی نمودار تعداد اکانت ها و تعداد دهکده های موجودو خدمت شما ارائه میدم . قصد دارم هر هفته این نمودارو ارائه بدم تا از پیشرفت هر ساید بهتر مطلع بشیم و تحلیل بهتری بتونیم داشته باشیم .

یا حق

یوسف

• سلام به همه دوستان و معتادین تراوین

انشاالله سالم و سرخوش همیشه به خوشی و خرمی و کل کل و دعوا و بحث و جدل این بازی رو برای خودمون جذاب نگه داریم و کنار هم خوش بگذرونیم

و بتوانیم برای چند دقیقه ای به دور از مشغولیات زندگی ذهنمان را در بازی با دوستان سرگرم کنیم

ارادتمند

رضا رویال

این سرور در تیم کاپیتان

NW

پ.ن: بار اولمه(نه اون بار اول) NW پلی میدم.

پ.ن:دوستان سخت مشغول کشاورزی هستن

پ.ن:جمله مطرح این روزها : داداش دیفالتش اوکیه بذار تو لیست.

خب روز 7 بازی شد و همونطور که قول داده بودم ، یه سری نمودار ها اماده کردم که دیتاهای داخل بازیه و به امید خدا سعی میکنم هر هفته این نمودار ها رو اپدیت کنم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم .

تعداد اکانت های داخل سرور : 782

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد : 570

تعداد اکانت های داخل اتحادها : 555

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

خب همونطور که مشخصه ساید جنوب شرق با 216 اکانت بیشترین اکانتو داره . از اونجایی که در شمال غرب سه تیم حضور دارن من انتظار تعداد اکانت بیشتریو داشتم ولی در کل فعلا دومین ساید پر جمعیت سرور محسوب میشن . جنوب غرب هم به نظر نسبت به سرور قبل تغیر زیادی نکرده و تقریبا همون تعداد اکانتیو داره که سرور پیش هم داشت . شمال شرق اما همچنان در زمستونی ترین حالت خودش به سر میبره...

نمودار دوم ، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

البته در حال حاضر این نمودار خیلی نمود زیادی نداره چون در بهترین حالت یک اکانت ، سه دهکده داره و خیلی نمیشه رو این نمودار مکث کرد چرا که قطعا طبق انتظاری که میرفت هر ساید تقریبا به میانگین هر اکانت دو دهکده رسیده . اما خب چیزی که مشخصه اینه که شمال غرب و جنوب غرب باید تلاش بیشتری نسبت به جنوب شرق بکنن تا با این ساید از نظر تعداد دهکده برابر بشن . باید دید در هفته های بعدی چه اتفاقی میفته ...

نمودار سوم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

به نظرم این نمودار زمانی میتونه جذاب باشه که ساید ها از نظر تعداد دهکده تقریبا برابر باشن و اونجا میشه فهمید کودوم ساید بهره ی بیشتری از تعداد دهکده های خودش میبره . این نمودارو به این امید درست کردم که ساید ها از نظر تعداد دهکده برابر بشن ...

نکته ی جالب توجه این نمودار و نمودار قبلی اینه که جنوب غرب دقیقا نصف جنوب شرق دهکده و جمعیت داره !

نمودار چهارم ، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

خب بازم میبینیم که جنوب شرق در رتبه ی اول قرار داره . البته با توجه به تعداد اکانت بیشتر میشد چنین حدسی هم زد . در کل با این غارتی که دارن انتظار میره تعداد همرهای زیادی از این ساید بیاد بیرون . به نظر تیمی به شدت هجومی در این ساید حضور داره . نکته ی جالب توجه ای که باز هم تو چشم میاد اینه که جنوب غرب دقیقا نصف جنوب شرق غارت داره ! یعنی در کل میشه گفت این سرور از هر وری به جنوب غرب نگاه کنیم پتانسیلی برابر با نصف جنوب شرق داره .

نمودار پنجم ، مجموع غارت اکانت های داخل تاپ 10 بر مبنای میلیون

تو تاپ 10 اکانت های زیر حضور دارن :

شمال شرق : WalKinG DeaD = در مجموع 3 میلیون

جنوب شرق : RoNiN - Gaul Teachers - LAST LORDS -K!nG BaLa - I.A.T. - PropheT = در مجموع 13 میلیون

شمال غرب : M A D B O Y S = در مجموع 3 میلیون

جنوب غرب : Tamarrollcher - P.E.K.K.A = در مجموع 7 میلیون

6 اکانت از 10 اکانت تاپ غارت متعلق به جنوب شرقه ، با اینکه رتبه ی 1 و 2 و 3 از ساید های دیگه هستن و اکانت های جنوب شرق از رتبه ی 4 به بعد قرار دارن ، باز هم به نظرم قدرت بلامنازع تاپ 10 غارت جنوب شرقه چون تعداد اکانت بیشتری در این تاپ داره .

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون عذرمیخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : با اینکه از نظر کمیت سرور خیلی جذاب نیست ولی حس میکنم از نظر کیفیت سرور جذابی بشه ...

یا حق

یوسف

• سلام علیکم جمیعاً

فروم این سرور خیلی فعال نیست و به نظر میاد همه بیشتر تماشاچی هستن.

یک مقدار مناسبی از سرور گذشته و الان به نظرم بد نیست که یک آماری خدمتتون ارائه کنم.

نمودار تعداد اکانت در هر ربع

نمودار تعداد اکانت در هر ربع بر حسب نژاد

نمودار جمعیت در هر ربع در چهار بازه 100 تا 200 ، 200 تا 400، 400 تا 800 و 800 به بالا

نمودار روند ثبت نام در هر ربع از ابتدای سرور تاکنون

نمودار وضعیت جمعیت و تعداد دهکده بازیکنان و ناتار از ابتدای سرور تاکنون

یک نقشه هم از کلیه پایتخت های بازیکنان خدمتتون ارائه میشه (سایز عکس بزرگ هست)

تحلیل خاصی هم ندارم. از دوستانی که بیشتر با وضعیت ربع ها آشنا هستند تقاضا میشه که بیان یک مقداری در این خصوص بنویسند.

برای همه دوستان سلامتی و شادکامی و سربلندی آرزومندم.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

• سلام به همه دوستان

تشکر از امار دهیتون

منتظر تحلیل کلی شما هستیم

سلام علیکم جمیعاً

فروم این سرور خیلی فعال نیست و به نظر میاد همه بیشتر تماشاچی هستن.

محافظه کاری تیم لیدری اس ای قبل از تعیین سیاستها در فروم همیشه عیان بوده!!

در ان دبل تیم لیدری صحبتی از فروم نکرده و توصیه ای برای دوری نبوده .

از اس دبل هم که خبری ندارم اما خوب تلاشهایی از توتال اس دبل با امار دادن از بازی برا گرم کردن فروم دیدیم که مثمر ثمر نبود !!

البته سکوت فروم یه قسمت دیگش ناشی از کم کاری فروم نویس های با تجربه اس!!

یک اعلام حضور هم بود که آخرش مشخص نشد اومدن یا نه؟؟

نکته دیگه ای که هست اینه که احتمالا این سرور از سرور قبل زیباتره

چون سرور قبل عملا تقابل دو ساید شرقی بود

ولی الان اس دبل هم پرچم مولتی بازی دستش گرفته و شاید شاید این سرور بتونه از چند‌همر خوب رونمایی کنه.

و ان دبل هم‌ بازیکنان زیادی حضور دارن (البته با تعداد مولتی کمتری از دو ساید جنوبی)

همچنین پیشبینی و حدس من از تعداد بالای توتن های اس ای اینه که با تجربه سرور پیش اس ای و علاقه شدید لیدرهای اس ای به دف توتن برنامه سنگینی برای دف سازی داره .

البته آقا لقمان عزیز نقشه پایتخت ها تقریبا اشتباهه ، چون چینج کپ ها کامل انجام نشده و نمیشه به این امار اکتفا کرد.

با ارزوی موفقیت و سلامتی برای همگی

ممنون از لقمان عزیز بابت ارائه آمار ساید ها

همونطور که میدونید بنده آماری که دادم صرفا از اکانت های اتحاد ها بود و عملا دستی این دیتا ها رو جمع آوری کردم و نموداری که لقمان عزیز ارائه کردن با علم برنامه نویسی جمع آوری شده . به نظرم اگر این نمودار ها رو کنار هم قرار بدیم میشه یک تحلیل جدید پیدا کنیم .

نمودار اول ، مقایسه ی تعداد اکانت در هر ربع و در هر مجموعه اتحاد

نمودار لقمان عزیز

نمودار بنده

ساید شمال شرق :

تو این ساید 103 اکانت ثبت نام شدن که از این مجموع 45 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال شرق هستن پس 58 اکانت اتحادی ندارن .

ساید جنوب شرق :

تو این ساید 325 اکانت ثبت نام شدن که از این مجموع 216 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب شرق هستن پس 109 اکانت اتحادی ندارن .

ساید شمال غرب :

تو این ساید 191 اکانت ثبت نام شدن که از این مجموع 165 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال غرب هستن پس 26 اکانت اتحادی ندارن .

ساید جنوب غرب :

تو این ساید 209 اکانت ثبت نام شدن که از این مجموع 122 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب غرب هستن پس 87 اکانت اتحادی ندارن .

پس به ترتیب به این شکل میشه : جنوب شرق ، جنوب غرب ، شمال شرق ، شمال غرب

احتمالا هدف از ساخت این اکانت ها فارم بیشتر و ناتار بیشتره و یا میشه از این کار برای پر کردن کمان های ساید هم استفاده کرد . اگر برای غارت باشه که خب جنوب شرق استفاده ی خوبی کرده از این قضیه و جنوب غرب با غارت پایین تر از شمال غرب باید دنبال عیب یابی باشه که چرا با وجود تعداد اکانت بدون اتحاد بیشتر باز هم غارت پایین تری داره سایدش . نکته ی قابل توجه تعداد اکانت بدون اتحاد تو شمال غربه که حتی از شمال شرق هم کمتره . با شناختی که من از ناصر دارم اصولا از هفته ی دوم شروع به ساخت اکانت های فیک میکنه تا ناتار های با جمعیت بیشتر تو محدوده پایین تر بیفتن . فکر میکنم به همین علت شمال غرب فعلا تو این قضیه آخره ...

نمودار دوم ، مقایسه ی تعداد اکانت بر حسب نژاد در هر ربع و در هر مجموعه اتحاد

نمودار لقمان عزیز

نمودار بنده

شمال شرق :

تو این ساید 8 اکانت رومن ثبت نام شدن که از این مجموع 4 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال شرق هستن .

تو این ساید 11 اکانت توتن ثبت نام شدن که از این مجموع 5 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال شرق هستن.

تو این ساید 15 اکانت گول ثبت نام شدن که از این مجموع 7 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال شرق هستن .

تو این ساید 55 اکانت مصری ثبت نام شدن که از این مجموع 32 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال شرق هستن .

تو این ساید 14 اکانت هون ثبت نام شدن که از این مجموع 13 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال شرق هستن .

جنوب شرق :

تو این ساید 26 اکانت رومن ثبت نام شدن که از این مجموع 7 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب شرق هستن .

تو این ساید 70 اکانت توتن ثبت نام شدن که از این مجموع 35 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب شرق هستن.

تو این ساید 26 اکانت گول ثبت نام شدن که از این مجموع 19 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب شرق هستن .

تو این ساید 190 اکانت مصری ثبت نام شدن که از این مجموع 166 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب شرق هستن .

تو این ساید 13 اکانت هون ثبت نام شدن که از این مجموع 11 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب شرق هستن .

شمال غرب :

تو این ساید 16 اکانت رومن ثبت نام شدن که از این مجموع 11 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال غرب هستن .

تو این ساید 24 اکانت توتن ثبت نام شدن که از این مجموع 20 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال غرب هستن.

تو این ساید 19 اکانت گول ثبت نام شدن که از این مجموع 18 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال غرب هستن .

تو این ساید 108 اکانت مصری ثبت نام شدن که از این مجموع 100 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال غرب هستن .

تو این ساید 24 اکانت هون ثبت نام شدن که از این مجموع 20 اکانت عضو مجموعه اتحاد های شمال غرب هستن .

جنوب غرب :

تو این ساید 19 اکانت رومن ثبت نام شدن که از این مجموع 12 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب غرب هستن .

تو این ساید 28 اکانت توتن ثبت نام شدن که از این مجموع 20 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب غرب هستن.

تو این ساید 14 اکانت گول ثبت نام شدن که از این مجموع 7 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب غرب هستن .

تو این ساید 134 اکانت مصری ثبت نام شدن که از این مجموع 77 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب غرب هستن .

تو این ساید 14 اکانت هون ثبت نام شدن که از این مجموع 8 اکانت عضو مجموعه اتحاد های جنوب غرب هستن .

حالا ما اگه بیایم یه فرضیو در نظر بگیریم و بگیم اگر تمام اکانت های توتن ، رومن ، هون هجومی بازی کنند و به طور میانگین از هر اکانت دو همر تحویل ساید داده بشه آمار همر به چه صورت خواهد بود ؟

شمال شرق :

مجموع رومن ، توتن و هون این ساید : 22 اکانت = 44 همر

جنوب شرق :

مجموع رومن ، توتن و هون این ساید : 53 اکانت = 106 همر

شمال غرب :

مجموع رومن ، توتن و هون این ساید : 51 اکانت = 102 همر

جنوب غرب :

مجموع رومن ، توتن و هون این ساید : 40 اکانت = 80 همر

البته اینی که عرض کردم صرفا یک فرضیه است و خب میدونیم که اولا تعدادی از اکانت های توتن ، رومن و هون همر نمیسازن و دفسازن و شاید حتی یک همر هم تحویل ساید ندن و ثانیا این فرضیه رو کاغذه و در عمل دنیای متفاوتی داریم ...

در مورد نقشه پایتخت هم از لقمان عزیز تقاضا دارم نقشه ی آپدیت شده رو بزارن . حس میکنم این نقشه آپدیت نیست .

پ.ن 1: این آماری که من میدم کاملا دستیه و طبیعیه که توش خطا داشته باشه ، لطفا اگه میشه ادمین عزیز پستو نبندن که بتونم ویرایش بزنم و از شما دوستان هم میخوام کمک کنید و اگر اشتباهی دیدید بفرمایید اصلاح کنم .

پ.ن 2 : خبری از تیرداد نیست کم کم دارم نگرانش میشم ...

یا حق

یوسف

• سلام مجدد

نکته دیگه ای که هست اینه که احتمالا این سرور از سرور قبل زیباتره

چون سرور قبل عملا تقابل دو ساید شرقی بود

ولی الان اس دبل هم پرچم مولتی بازی دستش گرفته و شاید شاید این سرور بتونه از چند‌همر خوب رونمایی کنه.

و ان دبل هم‌ بازیکنان زیادی حضور دارن (البته با تعداد مولتی کمتری از دو ساید جنوبی)

سرور پیش جنوب غرب 88 اکانت داشت و الان 122 تا اکانت ، یعنی ما کلا 34 اکانت بیشتر نسبت به سرور قبل داریم .

بعید میدونم شمال غرب بازیکن بیشتری از جنوب غرب داشته باشه بنابراین بعید میدونم شمال غرب مولتی کمتری از جنوب غرب داشته باشه ، حداقل آمار که چیز دیگه ای نشون میده ...

یا حق

یوسف

• سلام یوسف جان

شمال غرب ۸۸ تا پلیر داره شما چطور ؟ اگه واقعا ۸۸ تا پلیر دارین که دمتون گرم تیم خوبی جمع کردین <3

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• یوسف جان داداش ای کاشک میشد آمار مولتی ها رو میذاشتی 😂🤭😜

• یوسف جان با عرض احترام گویا شما از اسم مولتی زیاد خوشتون نمیاد پس من از اسم اکانت کمکی استفاده میکنم.

سرور پیش اس دبل طبق اماری دقیقی که من دارم ابتدای سرور حدود ۴۰ نفر و تقریبا بعد کتیبه ها حدود ۷ تا ۱۲ نفر پلیر فعال داشت و طبق مفروضات شما!!! راجب تعداد اکانت های سرور پیش اس دبل ، ابتدای سرور حدودا هر نفر دو اکانت و بعد از نقشه ها هر نفر ده اکانت کمکی در اختیار داشت

و طبق ریزش پلیری که ساید شما داشته و بعضی دوستانتون در ساید مقابل بازی میکنند حدود ۲۰ تا ۳۰ پلیر (توجه کنید فعال نه عضو گروه واتساپی!!) در حال حاضر در ساید محترم جنوب غرب فعال هستند و انشالله این سرور تا اخر بازی کنند !

پس تعداد شما هم انچنان زیاد نیست

آیا شما آماری از تعدد پلیرهای ان دبل دارید؟؟

آیا شما فقط اکانت مصری رو اکانت کمکی میدونید؟؟

آیا شما همونطور که سرور پیش گفتید مولتی ندارید و خلاقش ثابت شد الان هم گفتارتون با واقعیت فاصله داره ؟؟

• سلام دوستان گرامی.

دلم برای فروم تنگ شده بود و مطالب دوستان رو خوندم و صرفا خواستم چند موضوع رو به اختصار تبیین کنم:

اول: بحث مولتی:

دوستان این یک واقعیت انکارناپذیر از دنیای تراوین فعلی است و ظاهرا کاری نمیشه کرد. پس به جای انکار و مقاومت باید با روال فعلی سازگاری کرد. البته امیدوارم حداقل مولتی ها به صورت دستی و بدون دخالت بات ایجاد بشن که زحمت برده باشه و پلیرمولتی باز بتونه بگه وقت گذاشتم زحمت کشیدم مولتی ساختم.

نکته: اگر مولتی بازی می کنید بکنید اما هیچ وقت به آن افتخار نکنید.

دوم: آمار:

دوستان عزیزم یوسف و لقمان عزیز آماری ارائه کردند که به دلیل عدم درگیری تا این تایم سرور نمی توان تحلیل خاصی از آن ارائه کرد اما آنچه تا الان درک کردم سنگین بودن وزن اکانت های هجومی به دفاعی نسبت به سرورهای دیگر اسپیدترا هست. پس می توان پیش بینی کرد اگر سرور روالی عادی(از هر لحاظ) را طی کند شاهد فروپاشی و پایین اومدن چندباره واندرها خواهیم بود.

البته به قول یوسف عزیز این فقط فرضیه ای بر روی کاغذ هست.

نکته: قدیم ها دفاع ۷۰میلیونی روی واندر یک توهم جنون آمیز بود.خدا نگذره از اونی که نژاد مصری را به تراوین اضافه کرد.

سوم: سایدها:

به ترتیب قد و هیکل:

جنوب شرق: اعداد و ارقام بیانگر قدرت عجیب جنوب شرق نسبت به دیگر سایدهاست. به نوعی می توان جنوب شرق را هم وزن سه ساید دیگر دانست. باید منتظر باشیم و ببینیم این ساید می تواند با این حجم از قدرت برنده سرور باشد؟

جنوب غرب: با فاصله بیشتر نسبت به جنوب شرق و البته با فاصله کمی نسبت به شمال غرب در رده دوم قرار دارد‌. با توجه به تجربه چند سرور بازی کنار همدیگر به نظر میاد این ساید به ثبات نسبی رسیده و به معنای خاص یک تیم در این ساید حضور دارد. تلاش شد پلیرهای قدیمی جنوب غرب مجددا به این ساید بازگردند اما فعلا شرایط برای این موضوع هنوز فراهم نشده است. با توجه به علاقه قلبی خودم دوست دارم موفقیت این ساید را تماشا کنم. هر چند به عنوان رقیب!

شمال غرب: ایالات متحده شمال غرب در رتبه سوم (با توجه به‌ اعداد و ارقام) قرار دارد. سه تیم در کنار هم در این ساید حضور دارند و همزیستی مسالمت آمیزی دارند. تعداد اکانت مصری کمتر نسبت به سایتهای دیگر نشان از خسته بودن پلیرهای این ساید در امر مولتی بازی و فعالیت کمتر در این حوزه دارد‌. البته ادعای بدون مولتی بودن ادعای خنده داری است.

شمال شرق: آخرین رتبه را دارد و با کمترین پلیر و اکانت نسبت به سایدهای دیگر به نظر ضعیف تر می رسد. البته با احترام! اما باید دید سیاست و برنامه لیدرهای این ساید چه خواهد بود. شاید اتخاذ سیاست درست بتواند این ساید را در شرایط بهتری قرار دهد. عملا شاید سایدهای دیگر شمال شرق را رقیب خود ندانند و این همان موضوعی هست که این ساید باید به نحو درست از آن بهره ببرد. با توجه به تعداد اکانت های این ساید به هر نفر یک کتیبه می رسه جالب نیست؟

چهارم: اوضاع سرور:

کم کم تنش های مرزی در این روزها شروع خواهد شد و زد و خوردهای مرزی به جذابیت سرور اضافه خواهد کرد. با یک نگاه به منطقه مرزی بین شمال غرب و جنوب غرب و البته جنوب شرق و جنوب غرب می توان شرایط سخت مرزی جنوب غرب را درک کرد.

منتظر پلیرهای جسور برای گرم شدن سرور باشید.

پ.ن: امیدوارم در هر شرایطی جنبه زد و خورد داشته باشیم و فراموش نکنیم این فقط یک بازی است. پ.ن۱: سروری بدون باگم آرزوست.

پ.ن۲: از دوستان عزیزم در سایدهای مقابل همین اول عذرخواهی می کنم ولی طبق قاعده بازی هر کس برای ساید بازی خواهد کرد. بزنید ماناراحت نمیشم. شاید ماهم تونستیم زدیم.

پ.ن۳: شنیدم محمد شیخ نمر هم برگشته. خوش اومدی رفیق.

پ.ن۴: اشکان سرلشکر ما رو دور ننداز.

شب خوش

پایدار باشید

SOURENA

• سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان تراوین.

ببخشید من فروم نویسی بلد نیستم ولی باید فروم گرم شه .

آقا یوسف عزیز خوبی؟ خودت میدونی چقدر دوست دارم ولی باید حقیقت گفت.

سرور پیش اس دبل حدود 40 تا پلیر داشت . اگه اشتباه نکنم بعد کتیبه ها بود با رفتن آقا پارسا بیشترپلیر های اس دبل هم رفتن و اکانت تحویل ساید دادن . در اصل میشه گفت بیشتر اکانت های شاخ ساید بدون پلیر شدن . اگر اشتباه نکنم حدود 15 نفر پلیر موند که میشه گفت 7 یا 8 نفر تایم گذاشتن .

25 تا اکانت که افتاد دست من . خود شما هم اکانت هارو دادی به من تا دفسازی کنم . حالا بماند چند تا اکانت افتاد دست آقا شهریار و آقا امیر برای دفسازی.

در کل سرور پیش شما گفتین ساید اس دبل مولتی نکشیده ولی پلیر ها کم کم 1یا2 تا مولتی داشتن. یکی از مشکلات ساید این بود که لیدر ها به فکر پارکینگ نبودن . و مشکل اصلی بعضی از لیدر ها بودن که بازیو ول کردن.

شاید واسه بعضی از دوستان سوال شه که چرا اس دبل دف کم داشته . اس دبل دف کم نداشته . ولی به شخصه به دلایل شخصی دف ها اکانت های خودمو روی واندر ارسال نکردم و چند جا پارک کردم . تو امار امتیاز مدافعین کاملا مشخص بود ( دوستانی که رو اک های من لاگین داشتن میدونن چقدر دف بوده :saint:). اقا شهریار و امیر و چند نفر دیگه اگر اشتباه نکنم از 5 میل تا 7 میل دف ارسال کردن واندر مرکزی اس ای ( دقیق اطلاع ندارم). و رو هر واندر اس دبل 1 تا 2 میل دف بود.

حالا یک سوال دارم اقا یوسف : بیشتر پلیر هایی که سرور پیش برای اس دبل زحمت کشیدن و تا اخر سرور بودن .تا اونجایی که خبر دارم همشون رفتن ان دبل . (دلیل رفتنشون معلوم نیست :)).اونم پلیر هایی که هر کدومشون اندازه 10 تا پلیر برای سایدشون وقت میزارن . حالا بنظرت اس دبل بیشتر پلیر داره یا ان دبل ؟ خود شما همیشه میگفتی کمیت مهم نیست کیفیت مهمه .

با این که این سرور تایم ندارم این سرور در خدمت ساید ان دبل هستم . انشاالله بتونم برای ساید مفید باشم .

ヤクザ

سلام یوسف جان

شمال غرب ۸۸ تا پلیر داره شما چطور ؟ اگه واقعا ۸۸ تا پلیر دارین که دمتون گرم تیم خوبی جمع کردین <3

یوسف جان داداش ای کاشک میشد آمار مولتی ها رو میذاشتی 😂🤭😜

خب با توجه به صحبت های شما دوستان باید عرض کنم من در مورد تعداد پلیر حقیقی ساید شمال غرب اشتباه میکردم چون واقعا آماری نداشتم و صرفا یک حدس بود همونطور که قطعا شما هم در مورد تعداد پلیر ساید ما دارید حدس میزنید و آماری ندارید از ساید ما .

اگر ساید شما تعداد پلیر حقیقی بیشتری از ساید ما داره ، باعث خوشحالی منه . قطعا هرچه تعداد بیشتر باشه جذابیت هم بیشتره .

گویا شما تمام هدفتون اینه بگید جنوب غرب مولتی بیشتری از شمال غرب داره . با فرض صحیح بودن گفته ی شما ، آیا ساید جنوب غرب با مولتی بیشتر خودش بالانس سرورو از بین برده ؟ اصلا فکر کنید تو جنوب غرب کلا 10 پلیر فعال داریم و کلا تونستیم 120 اکانت بسازیم یا اصلا کلا یک نفر در جنوب غرب بازی میکنه و اون منم ، و منم به تنهایی 120 اکانت مولتی دارم ، با این حال باز هم از شمال غرب و جنوب شرق تعداد اکانت کمتری داریم . این چیزیه که آمار نشون میده نه تعداد ممبر عضو کانال ما یا شما ، بهتره با آمار صحبت کنید دوستان .

در اینکه در ساید جنوب غرب مثل سایر ساید ها مولتی وجود داره هیچ شکی نیست ، اینکه من بیشتر مولتی دارم یا تو برای زمانیه که مثلا ساید جنوب غرب 500 اکانت داشته باشه و ساید شمال غرب 200 اکانت . اون موقع شمال غرب میاد میگه جنوب غرب تو با 300 اکانت بیشتری که داری ، بالانس سرورو بهم زدی ...

این کار شما بیشتر شبیه به یه فرار رو به جلو محسوب میشه ، ما که اعتراضی به تعداد مولتی ساید های دیگه نکردیم ، البته میدونم شما قصدتون این نیست که بخواید توپو بندازید تو زمین جنوب غرب یا بخواید فرار رو به جلو داشته باشید اما خواستم عرض کنم یکی که از بیرون پست های شما رو میخونه و آماری که ارائه شده رو میبینه چنین چیزی تو ذهنش میاد ...

پ.ن : رضا سورنا عزیز خوش برگشتی به فروم

پ.ن : دیابلو کجایی ؟ :دی

یا حق

یوسف

• آقا یوسف عزیز چرا مغلطه میکنید‌‌.

من پستی گذاشتم و در پرانتز نکته اید کوچیک گفتم این خوده شما بودید که ناراحت شدید و شروع کردید!!

خدا کنه تعداد اکانتهای کمکی شمال غرب دوبرابر شما باشه !☺☺☺☺☺

• سلام خدمت تمامی عزیزان امیدوارم سرور زیبایی رو در کنار هم سپری کنیم

نکته ای که لازم دونستم خدمت عزیزان بگم اینه که بله همونطور شما بزرگان میفرمایید جنوب غرب متاسفانه با کمبود پلیر همراهه

و این مشکل کلا از بعد از فیلترینگ همیشه گریبان گیر جنوب غرب بوده و همچنان هست ,چنانکه من خودم رتبه ی سوم رو در بین ساید ها به جنوب غرب اهدا میکنم از نظر پتانسیلی در این سرور

موردی بعدی که خدمت دوستان میخواستم عرض کنم اینه که توی این سرور تمامی 4 ساید دارن مولتی بازی میکنن و هرکس به اندازه ی وسع خودش ,پس اگر دوستان گله ای دارن راجب مولتی بازی باید خدمتتون عرض کنم که از ما مولتی باز تر هم هست (و اینکه بخاطر مشکلات شخصی گذشته حالا بخوایم فقط گیر بدیم به جنوب غرب از مرام و معرفت بدوره این حرکات)

نکته ی اخر ابراز خوشحالی از حضور بسیاری از دوستان در این سرور حتی به عنوان رقیب و ارزوی موفقیت برای تمامی عزیزان

پ.ن:بازگشت همه به سوی جنوب غرب است

پ.ن:مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ,همراهانش را نمیشمارد

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام و درود خدمت اساتید

1. به جنوب غرب همین الان وعده رو بدم که شیطنت امروز صبحشون لب مرز قطعا جواب داده میشه. دیگه سر شوخی رو باز کنید ما تا تهش هستیم. شمال غربِ این سرور هیچی برای از دست دادن نداره.

2. وقتی در موضع ضعف هستیم تلاش مون رو بیشتر کنیم نه مظلوم نمایی مون رو

3. با توجه به حضور استاد بزرگِ بات و اسکریپت نویسی در ساید جنوب شرق بنده به این رشد سریع و منظم یکی از اتحاد های فول مصری مجموعه ربلز خوش بین نیستم.

ارادتمند

صادق