نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• با سلام خدمت همه فروم نویس های عزیز چندتا حرکت قشنگ دیدم که مختص عمو سورنا دوست داشتنیه ببین از یه ور عمو رضا میاد جنوب غرب ساید دوم بازی میدونه (از یه ور به طور نامحسوس که کسیم نفهمه:dمیخواد بگه اس ای swقوی تره ها درگیرید شید باهم ماهم بشینیم چیپس ماسمون بخوریم) ببین اگه اس ای با swدرگیر همه بشه من نمیذارم کسی با سیاست این بازیو ببره مم به جاش nwمیزنم بی تعارف پس بیاین تو گود گفتم اول بازیه نزنید گفتین بازیه بزنید فقط لب دهن نباشید منم لب دهن نبودم جاشو سوراخ کردم تو نقشه در این که نرمش قهرمانه nwسمتneهمه کسی نمیدونه حتما فکر کردین اس ای و swهم انالیزور نداره نمیفهمه این داستانا رو بله این بود جلسه امشب دیسکورد nwازبالا فشار تو فروم چانه :d

پ.ن: این فقط چون همه میذارن گذاشتم حس کردم با کلاسه 😂😂😂

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

عزیزان اینکه شما اینقدر قدرتمند هستین مارو خوشحال میکنه و اینکه دوست دارید دوستانتون توی جنوب شرق برنده باشن بازم جای خوشحالی داره

ما از درگیری با شما عزیزان لذت میبریم و همونجور که گفتیم این سرور نیومدیم برنده بشیم اومدیم لذت ببریم و چیزی هم برا از دست دادن نداریم

چیزی هم که در مورد شما صدق میکنه شما یا چشاتون رو حقیقت بستس یا خودتون رو اینجوری میخواید خفن جلوه بدین که بازم ما استقبال میکنیم

سیاستی هم که شما پیشه کردین دارین وقت میخرید تا کتک خور اس ای نشید ما هم از این سیاست شما استقبال میکنیم:)

افتادین به تمجید از اس ای و ما بهشون احترام میذاریم و این حرفا از اینورم وانمود میکنید که میخواید شمال غرب رو بزنید بعد میاید میگید ما منتظر اتکای شمال غربیم؟

واقعا حال کردم با این سیاست و حرفا دمتون گرم:)

• عرض ادب . خسته نباشید به تک تک دوستانم.

خب خدمت دوستان عارضم که بنده از چند روز قبل به کل از این سرور خداحافظی کردم و نه اکانتی دارم نه روی اکانتی هستم نه فعالیتی در سایدی دارم . اینو مخصوصا گفتم که برای دوستان سو تفاهمی پیش نیا.

از همینجا به تیم خوب اس ای تبریک میگم به خصوص دوست عزیزم پارسا و برا همه آرزوی موفقیت دارم .

پایدار باشید

Avenger

• با سلام خدمت همه ی فروم نویس هایی عزیز جدا از همه ی اتفاقات بازی ناصر جان تسلیت میگم انشالا غم اخرت باشه از طرف کل بچهای جنوب غرب

ممنون از لطفتون داداش . ایشاا... غم نبینین

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ناصر جان نمیدونم چرا شما شمال غربیا عادت دارید بلند بلند فکر کنید. دقیقا شمال غرب همین تفکرو داره که جنوب شرق چون مرز مشترکی با شمال غرب نداره پس براش به صرفه نیست جنوب غربو ول کنه و اول بیاد سراغ شمال غرب . حالا شمال غرب باید چکار کنه که جنوب شرق یه وقتی فکر نکنه شمال غرب یه گوشه نشسته تا قوی بشه و منتظر پایان جنگ جنوبه ؟ بهتره یه سری درگیری های مرزی ایجاد کنه و توی فروم هم به جنوب غرب هجمه ببره و جوری وانمود کنه که در حال مبارزه با جنوب غربه در حالی که قراره یه گوشه بشینه و از جنگ جنوب لذت ببره . از اون طرف هم بیاد به جنوب غرب در مورد راه های رستگاری توضیح بده به خیال اینکه جنوب غرب پیش خودش میگه خب پس شمال غرب در فکر جنگ با جنوب شرقه و تمام تمرکز جنوب غربو معطوف کنه به جنوب شرق . اینا رو من نمیگما اینا رو بلند بلند فکر کردن شما تو فروم میگه :دی

ناصر عزیز اینکه راه جنوب شرق از جنوب غرب میگذره، اونم بعد از گفتن جمله ی ما اومدیم جنوب شرقو بزنیم فقط یه معنی میده! شما اگر بنا به زدن جنوب شرق داشتید این سیاستو پیش نمیگرفتید . شما تنها و تنها به یه چیز فکر کردید و تمام تفکر خودتونو روی اون سوار کردید ! جنوب درگیر شه تا شمال غرب قوی شه !

پ.ن : میگم یه وقت بد نباشه ماهی قرمزه یه کاری کرد حذف کنید برید :دی

یا حق

یوسف

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 14 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 782

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 922
    پس تعداد 140 اکانت در این هفته ثبت نام کردند.

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 570

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 710

پس تعداد 140 اکانت در این هفته به اکانت های فعال سرور اضافه شدند.

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 555

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14سرور : 636

پس 81 اکانت به مجموعه اتحاد های سرور اضافه شدند

پس 59 اکانت فعال در سرور هنوز در هیچ اتحادی نیستند.

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم ، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم ، مجموع غارت اکانت های داخل تاپ 10 بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت فردی

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون عذرمیخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

یا حق

یوسف

• سلامو عرض ادب خدمت تمام پلیرا قدیمی من رضا توهمیم کوچیکه همه و داداش کوچیکه ممد توهمی من کلا اولین باره تو فروم پست میزارم خواستم کلا اعلام آمادگی کنم و بگم که منم هستم،درضمن یه مسئه ایی بود خواستم بگم من هر چیزی که دوست داشته باشم تو بیوم میزارم و کلا عادمه حرف میزارم زمین و خیلی دوست دارم یکی ورش داره هرکیم مشکلی حرفی چیزی با من داره به خودم بگه.🤞

کوچک همتون👽R.tavahomii👽

❤Sw For Ever❤

• باشه یوسف جان

شما خیلی شاخ هستین . خیلی قوی هستین خیلی خوبین داداش .

و فقط صرفا جهت اطلاعت طی صحبت هایی که با لیدرهای عزیز اس ای انجام دادیم قرار شد اولا با هیچ سایدی متا نبندیم و با شناختی که از امید و پارسا دارم تو این مدت ندیدم زیر حرفشون بزنن حتی اگه باعث باختشون شده باشه . و اما بحث دوم یه شرط بندی سنگین هم بینمون بسته شده که کی اول پلن میره رو اس دبل .

همونجور که مهرشاد عزیز هم تو فروم اعلام کرد ما این سرور اومدیم فقط لذت ببریم و هیجان داشته باشیم و برد و باخت برامون مهم نیست . پس فکر نکنم کسی با این طرز تفکر بخواد بشینه یه گوشه نون و ماست بخوره . که اینم فقط زمان مشخص میکنه .

و اما اصلا یادم نبود که سن و سالت به اون جمله ای که بهت گفتم نمیرسه و اصلا متوجه نشدی چه خبره :

تونل زمان : این قسمت راه قدس از کربلا میگذره

بعد از آزادسازی خرمشهر و اینکه صدام فهمید که نمیتونه ایران رو شکست بده درخواست آتش بس و صلح رو میده ولی در جواب امام خمینی این جمله معروف رو میگه که راه قدس از کربلا میگذره و با این جمله سیاست ایران برای جنگ رو مشخص میکنه . حالا از اونجا که شما متوجه این جمله نشدی یعنی اینکه ما اگه بخوایم بریم قدس رو از اسراییل غاصب پس بگیریم اول باید کربلا رو بگیریم و عراق رو بگیریم تا بعد بریم برای قدس .

خب حالا میریم جایگزینی ربع ها در این واقعه شاید بهتر درک کردی .

شمال غرب : ایران

جنوب غرب : کربلا

جنوب شرق : قدس

بذار برات واضح بگم که برای سنت هم قابل درک باشه یوسف جان یعنی شمال غرب برای جنگ با جنوب شرق و شکست اون که هدف اصلیش برای این سرور هست . قبلش یه حریف تمرینی به اسم جنوب غرب رو داره .

پ. ن : رفاقت ها با وعده گلد و مولتی از بین نمیره . پس اینقدر خودتون رو اذیت نکنین برای دزدیدن پلیر با وعده گلد و مولتی

پ.ن ۲ : ای کسانی که با وعده گلد به تیمی پیوستین رمز اکانت هاتون رو به هیچکس ندین چون ممکن با همون گلدهای وعده داده شده تمام ساختمان هاتون تخریب بشه

پ.ن ۳: بازگشت پرهام عزیز و دوست خوبم و همچنین پیشوای بزرگ تیم محافظان جنوب غرب رو به جنوب غرب تبریک میگم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ناصر جان درسته که سن بنده قد نمیده اما کمی هم تاریخ میدونم . زمانی که ایران خرمشهرو آزاد میکنه ، اسرائیل به جنوب لبنان حمله میکنه تا باعث بشه ایران دست از عراق بکشه و به کمک لبنان بره تا عراق تقویت بشه . ایران هم اینو فهمید و با این جمله سیاست خودشو مشخص کرد .

پس عملا این صحبتی که میگی اصلا اینجا نمیخونه .

حالا شما میگید برای اینکه بتونید با جنوب شرق بجنگید اول باید از جنوب غرب رد بشید؟ واقعا کی به شما مشاوره سیاسی میده ؟:دی

البته به نظرم شما بیشتر به خاطر جمله ی « ما لبنان را از خود میدانیم » جمله ی « راه قدس از کربلا میگذرد » رو استفاده کردی ! وقتی شمال غرب با جنوب شرق عملا سر زدن جنوب غرب شرط سنگین میزاره که کی اول پلن بره همه چی عین روز روشن میشه ...

واقعا جنوب شرق خودشو لبنان میدونه و با ایران صحبت کرده و شرط سنگین گذاشته که عراقو بزنه ؟

ناصر جان شمال غرب نیومده این سرور لذت ببره ، شمال غرب متوجه شده نمیتونه با جنوب شرق درگیر بشه در نتیجه خودشو صرفا درگیر با جنوب غرب نشون میده . کسی که آمارو ببینه و این حرفتو که میگی برای لذت اومدیم نه برد پس جنوب غربو اول میزنیمو بخونه متوجه میشه گیر کار شمال غرب چیه .

پس شمال غرب با جنوب شرق پشت پرده بسته که اعلام متا و نپ نمیکنیم ولی اول جنوب غربو میزنیم و بعد همه میگن به به این سرور هیچ کسی متا و نپ نکرد . این کار عملا میشه نپ پشت پرده . مهم نیست اینجا اعلام کنید نپید یا نه ، مهم اینه با همدیگه صحبت کردید و به هدف یکسان رسیدید و برای اقدام زودتر اون هدف، با هم شرط بندی هم کردید .

پ.ن : دو به یک کردن جنوب شرق و شمال غرب روی جنوب غربو به همه ی جنوب غربی های عزیز تبریک میگم .

پ.ن : جنوب شرق لبنان شد ؟ شمال غرب ایران ؟:دی

یا حق

یوسف

• سلام

یوسف جان حالا شما زیاد حرص نخور و تو فکرای سیاسی نرو مگه بد شده حالا برات؟

مگه شما نیستید که میگید میخواید مارو بزنید خب بسم الله دیگه ما هم کار رو در آوردیم برات درضمن مگه شما همین اول سرور برد رو به ج ش تبریک نگفتی

دیگه نپ و این حرفا برات چه فرقی داره شما ساید عملا بازنده معرفی کردی خودتو مشق سیاست هم نمیخواد بدی دوست داشتی درگیر بشیم دیگه

خب ما هم منتظر پلن هاتونیم:)

پ ن:مختصر بنویسید عزیزان خیلی داستانش نکنید:D

پ ن:سم خالص تفکری ج غ ما برا اینکه کسی کارمون نداشته باشه بریم خودمون رو با ش غ درگیر نشون بدیم ....بعد از چند پست یوسف حاجی قیچی شدیم بچه ها رو دارن شخم میزنن:D

• اول از همه تسلیت میگم به ناصر عزیز و خانواده ی محترمشون بابت فوت مادربزرگشون

دوم اینکه اقا ولش کن ,شما خوبی ,شما همرو زدی یدونه مساوم ندادی واخرج منی (از ما خارج بفرما. الهی امین)

جنوب شرق بخواد مارو بزنه نیاز به وکیل وصی نداره میزنه ,شمام عزیزانم بزنید و ما استقبال میکنیم

خلاصه هر وقت هر جا خواستین بزنین ما در خدمتیم

فقط دفعه ی دیگه که اینجا خواستین پست بذارین با لینک پست بذارین که ماهم از لذتش محروم نشیم

(شما از زدنای سرور پیشتم عکس بذاری قبوله ما بهت امتیاز میدیم)

لطفا از گذاشتن پست های بی محتوا جدا جلوگیری کنید

شما نیومدی ببری و صرفا اومدی لذت ببری(به ما چه ,چرا الان این باید عمومی سازی میشد ؟)

دیشب با جنوب شرق صحبت کردی (به ما ربطی نداره واقعا ,ایشالله خدا جلساتتون رو بیشتر کنه)

راه قدس از کربلا میگذره(به ما ربطی نداره تو ذهن تو چی میگذره لطفا تراوشات سمی ذهنتو عمومی سازی نکن برادر من)

انتظار دارم پستای بعدی با لینکای خوشگل بیاد بیرون سطح سرورو فرومو ارتقا بده

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام خدمت همه عزیزان

خیلی خوشحالم که فروم از حالت سرد و کسل کننده اول سرور خارج شده و فعالیت عزیزان بیشتر شده

لازم دونستم یک بار دیگه پست پارسای عزیز رو یاد اوری کنم

ساید ما این سرور برای جذابیت بیشتر بازی با هیچ سایدی متا یا نپ نمیبنده!!!

اینکه شرطی بسته شده باشه که کی اول روی کدوم ساید پلن بره هم ربطی به نپ یا توافق نداره. مثل قضیه مشت اول توی دعواست.

در ضمن یه نکته هم لازمه بگم در مورد جمله (( راه فلسطین ))

اینجا تراوین هست و با مرزهای زمینی و واقعی متفاوت هست.

اینکه پلنی روی شمال غرب از طرف ما یا برعکس انجام بشه فقط بعد زمانی قضیه رو بیشتر میکنه و ساید جنوب غرب مانعی بین ساید ها نمی تونه باشه.

ولی در مورد عهدشکنی هایی که قبلا در متا با جنوب غرب از جانب این ساید اتفاق افتاد نوک پیکان مستقیم ساید ما در ابتدای کار روبروی این ساید هست.

سرور خوبی رو برای همه عزیزان ارزومندیم.

پی نوشت : ناصر عزیز این غم وارده رو به شما و خانواده محترم تسلیت میگم . برای شما ارزوی شادی در ادامه ی زندگی دارم.

• درود فراوان بر عزیزان دل

قبل از هر چیز از طرف خودم و تیم تایگرز و همه بر و بچه های شمال غرب؛ مصیبت وارده به دوست قدیمی خودم ناصر عزیز را تسلیت عرض می کنم‌. ناصرخان ما را هم در غم خود شریک بدان.

و اما بالاخره....

بالاخره یخ سرور شکست و یکی دوتا تیرکمون پرتاب شد و فروم سرور هم از حالت سکون و رکود در اومد. خب خدا رو شکر!

۱) محمد توهمی عزیز دوست خوبم من نمیدونم از کجای متن من اون مطالب رو برداشت کرده بودی اما همین که باعث شد رفیقمون یادی از ما کرد به فال نیک می گیریم باز هم خدا رو شکر!

محمد جان کم کم دارم متوجه میشم چرا این لقب رو واسه خودت انتخاب کردی!! :) دوست دارم خیلی زیاد.

امیرجان؛ از محمد توهمی بازهم تعریف خواهم کرد از پسر گلی مثل محمد همیشه تعریف کردم و خواهم کرد. از شما هم تعریف کنم یا دوستان زحمتش رو بکشن؟

۲) بنده با توجه به مشغله زیادم در طی این مدت هنوز در هیچ جلسه لیدری ساید حضور نداشتم و سیاست ساید رو نمی دونم. اما سایدی که بنده عضوش باشم بدون شک برای جنگیدن و بردن میاد تو سرور. اهل متای قبل سرور و پشت درهای بسته و متای زیرزمینی و این ماجراها هام نیستم. می بازم اما مردونه...

دیشب هم اعلام کردم می تونید بزنید بتونیم می زنیم. انقدر ساده و رک گفتم که جای هیچ تفسیری نداشت. خداییش در دو سال اخیر کسی انقدر رک حرف زده بود؟

۳) یوسف جان عزیزم؛ باید موقع انتخاب سیاست ساید به نظرم باید به سوابق و اتفاقات سرورهای قبلی توجه ویژه داشته باشی. با اتفاقات سرورهای قبلی بین دو ساید جنوبی ؛ نباید اجازه بدی همر روی ساید شمالی بلند بشه! البته بهت حق میدم دوست عزیزم. با احترام فراوان عرض می کنم دوست من مشق سیاست تجربه بیشتری می طلبه.

در مورد اون جمله امام هم اصل قضیه رنگ مذهبی زدن به جنگ قدرت دو کشور بود که پای کربلا و قدس رو آوردن وسط. بقیه ش تفاسیری هست که کسانی انجام دادند که حقوق می گرفتند اینجوری تفسیر کنند!

۴) با تمام احترام به پلیرهای جنوب شرق باید بگم اینطوری نیست که همیشه تعداد پلیر بالا عامل برد یک ساید باشه. برخلاف دوستانم در جنوب غرب که برد عزیزان رو تبریک گفتند با تمام قدرت اگر عمری باقی بود رقابت خواهیم کرد. تنها در زمانی به کسی تبریگ میگیم که واندر رو ۱۰۰ کرده باشن.

پ.ن۱: باز هم تاکید می کنم کل کل و کری خوندن و همه این صحبت ها فقط با حفظ احترام قشنگه.

پ.ن۲: محمد دیابلو خوش برگشتی به فروم. منتظر نقدهای فنی شما هستیم.

پ.ن۳: بعضا می بینن برخی عزیزان میگن فلانی چرا اینها رو میگی و فقط لینک بدین و کسی حرف نزنه و این صحبت ها؛ خب داداشم اذیت میشی نخون. خیلی ساده ست.

پایدار باشید

SOURENA

• سلام خدمت بازیکنان قدر هر سه ساید

بدون مقدمه و جهت افزایش هیجانات بازی چندتا عکس از طرف شمال شرق خدمتتون تقدیم کنیم

*:)))) نخندون مارو

*این دوستمون هم اسکوت کشیده بود

شاعر میگه که:

حوض اگر خالی بود
    غورباقه فرمانده نبود

انگور شیرین است

اما شراب چیز دیگریست

تیم قوی - متحد و با کیفیتی پرچمدار شمال شرق خواهد بود، پس سعی در هفت تیر کشی نکنید.

ارادتمند ایلیا

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• سلام و درود خدمت اساتید

چندتایی لینک ببینیم:

1) بازم همیشه طبق معمول

2) نمایان کردن همر رنک دار برای زدن کراپ لول سه مولتی (همر قشنگیه ایشالا که روز نقشه هارو ببینه)

3) شمال شرقِ ساکت اما خشمگین!

4) عمو لطیف و پسر پر حاشیه اش(پدران معنوی مولتی های جنوب غرب)

پ.ن: تو میدون که ظاهرا حرفی برای گفتن ندارید، راه افتادی پلیر های مارو با وعده ی گلد و مولتی ببری؟

یه آشی داریم برات می پزیم اینجا که بوش 30-40 روز دیگه در میاد...

ارادتمند

صادق

• سلام

من در ریز بحث و جدل شمال غرب و جنوب غرب نیستم، اما دوستانه به بزرگترای این دو ساید توصیه میکنم به جای اینکه این خرده نیروها با سرمستی بزنین تو سر و کله همدیگه، یه 2-3هفته دندون رو جیگر بزارید تا یکم سایز بگیرن و بعد با کاتا و رم بزنین.
    والا دیدن این لینکها فقط مایه دلسردی است و بس!

*این دوستمون هم اسکوت کشیده بود

آقا بخدا حیفه اون مارکسمناس. بنداز تو رید اون لامصبارو

حالا اگه کسی اسکوت هم کشید، شما عفو کن بزرگوار !