نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام‌ به همه دوستان،

خب بعد از ۱ سال ترک تراوین

دوباره به این عرصه شوم برگشتم به دعوت دوستان

همچنان کلاسیک طور بازی میکنم

کراپ آپ میکنم واحه میگیرم

فقط برام جالبه ان دبل یه سروری

فقط ۶ و ۷ کراپ میگرفت برای همر

مصری می کشید برای رید

همه از اقصی نقاط سرور بهشون توپیدن که پیف پیف این چه کار چیپ و آنفیریه

الان هرکیو چک میکنی همین شده روشش

موفق و پیروز باشید

ما که همچنان کراپ آپ میکنیم خسسسسته

و اینکه یک عدد قهرمان استارت بازی برای واحه خالی کردن جلوی قهرمانم نرفته

یک عدد نیرو جلو زن نشده جایی رو خالی کنه

ارزنی منبع رید به جز ناتار و واحه نداشتم

و قرارم نیست غیر ازین باشه

#نه به مصری

که باعث تشویق مولتی پروری شده

این سیستم کنفدراسیون هم باعث رفع مشکلات مولتی بازی شده و طرف مطمئنه دفی توی مولتی ها ریخته نمیشه با این که با اين کار هم مخالفم

ولی خب حداقل صاحاب مولتی یکم به تقلا میفتاد هر از گاهی چک کنه مزارعشو که اونم رفع شد خوشبختانه :))

این کار شما بیشتر شبیه به یه فرار رو به جلو محسوب میشه ، ما که اعتراضی به تعداد مولتی ساید های دیگه نکردیم ، البته میدونم شما قصدتون این نیست که بخواید توپو بندازید تو زمین جنوب غرب یا بخواید فرار رو به جلو داشته باشید اما خواستم عرض کنم یکی که از بیرون پست های شما رو میخونه و آماری که ارائه شده رو میبینه چنین چیزی تو ذهنش میاد ...

پ.ن : دیابلو کجایی ؟ :دی

یوسف جان

خودت در جریانی یه سرور مافیا داریم و فعلا تایم آزادم اونجام بیشتر و درگیری جدیدم اونه

گفتم بیام یه کره گیری کنم ازین پاراگرافت

که نهایتا کسی داره فرار به جلو میکنه یا نه!؟

تناقض در لحظه داشتی چرا؟

• با سلام احترام

وقت بخیر به همگی حاضرین در سرور به نوبه خودم میگم

این سرور با تعداد کمتر اما با کیفیت بیشتر در خدمت دوستان هستیم

منتظر شمال غربی های عزیز هستیم.

از ساید جنوب شرق که همیشه به همه گفتم قابل احترامم هستن و از بازیشون میشه درس های زیادی گرفت هم به نوبه خودم پیروزی این سرور رو تبریک میگم بهشون

چرا که فقط درگیری های جدی رو با شمال غرب خواهیم داشت و از دوستان جنوب شرقی هم تا نوازشی نبینیم نوازشی نخواهیم کرد .

پ.ن: اینو خیلی دلم میخواست بگم جدی جدی دلم برای تک تک بچه های پاکار شمال شرق تک تک عزیزانم تنگ شده

مملی کجایی که 24 ای کنارمون باشی :D

فونیکس ندای کمک میدهم کجایی :))))

پ.ن: رضا سورنا ما رو دور ننداز دلم برای تعریف کردنات از توهمی تنگ شده =)))))

• عرض سلام و احترام

چند نفر از دوستان از من روش سرچ ناتار رو پرسیدن،با کسب اجازه از آقا لقمان عزیز برای استفاده دوستان جدید،آموزشی که آقا لقمان قبلا قرار دادند رو میزارم

برای جستجوی ناتارها:

1) وارد پروفایل ناتارها شوید

2) سه دکمه CTRL ,SHIFT,J رو با هم فشار دهید

3) کد زیر را در صفحه باز شده Paste کنید،(خط آخر کد بجای X و Y مختصات ده مد نظر ،بجای Min کمترین فاصله ناتار از دهکده مد نظر و Max بیشترین فاصله ناتار از دهکده مد نظر رو وارد کنید)بعد از اینکار لینک ناتارها به ترتیب جمعیت در Clipboard کپی میشوند

4) برای راحتی کار یک پیام خصوصی باز کنید ،لینک ناتارهایی که در Clipboard کپی شدن را در اینجا Paste کنید و پیام خصوصی را برای خودتان بفرستید
    5) پیام خصوصی که برای خودتان ارسال کردید را باز کنید و لینک ها را دونه دونه یا با افزونه هایی که روی مرورگر نصب میشن و تمام لینک ها را همزمان باز میکنن، باز کنید(من بیست تا بیست تا باز میکنم)

این سرور به دلیل کمبود وقت ،در حد دفسازی به اتفاق نیما و دو نفر دیگر از دوستان عزیز با اکانت Gaul Teachers در خدمت دوستان هستیم،یک مقدار غارت ناتار کمی هم در کنار دفسازی انجام میدیم تا سطح غارت خونمون پایین نیاد:) ان شاءالله که سرور خوب و پر زد و خوردی داشته باشیم،از دوستان عزیز آنالیزور هم تقاضا میکنم ، تحلیلی راجب سرور انجام بدن یکم یخ فروم آب بشه

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام خدمت همه فروم نویس های عزیز چندتا حرکت قشنگ دیدم که مختص عمو سورنا دوست داشتنیه ببین از یه ور عمو رضا میاد جنوب غرب ساید دوم بازی میدونه (از یه ور به طور نامحسوس که کسیم نفهمه:dمیخواد بگه اس ای swقوی تره ها درگیرید شید باهم ماهم بشینیم چیپس ماسمون بخوریم) ببین اگه اس ای با swدرگیر همه بشه من نمیذارم کسی با سیاست این بازیو ببره مم به جاش nwمیزنم بی تعارف پس بیاین تو گود گفتم اول بازیه نزنید گفتین بازیه بزنید فقط لب دهن نباشید منم لب دهن نبودم جاشو سوراخ کردم تو نقشه در این که نرمش قهرمانه nwسمتneهمه کسی نمیدونه حتما فکر کردین اس ای و swهم انالیزور نداره نمیفهمه این داستانا رو بله این بود جلسه امشب دیسکورد nwازبالا فشار تو فروم چانه :d

پ.ن: این فقط چون همه میذارن گذاشتم حس کردم با کلاسه 😂😂😂

• با سلام خدمت همه فروم نویس های عزیز چندتا حرکت قشنگ دیدم که مختص عمو سورنا دوست داشتنیه ببین از یه ور عمو رضا میاد جنوب غرب ساید دوم بازی میدونه (از یه ور به طور نامحسوس که کسیم نفهمه:dمیخواد بگه اس ای swقوی تره ها درگیرید شید باهم ماهم بشینیم چیپس ماسمون بخوریم) ببین اگه اس ای با swدرگیر همه بشه من نمیذارم کسی با سیاست این بازیو ببره مم به جاش nwمیزنم بی تعارف پس بیاین تو گود گفتم اول بازیه نزنید گفتین بازیه بزنید فقط لب دهن نباشید منم لب دهن نبودم جاشو سوراخ کردم تو نقشه در این که نرمش قهرمانه nwسمتneهمه کسی نمیدونه حتما فکر کردین اس ای و swهم انالیزور نداره نمیفهمه این داستانا رو بله این بود جلسه امشب دیسکورد nwازبالا فشار تو فروم چانه :d

پ.ن: این فقط چون همه میذارن گذاشتم حس کردم با کلاسه 😂😂😂

سلام محمد جان

اول از همه تبریک بهت میگم بابت اون حرکتی که زدی و از اول سرور داری گرم میکنی سرور رو

نکته دوم داداش یه بازبینی رو آنالیزتون بکنین فکر میکردم تا الان فهمیده باشی تیمی که الان داره تو ان ای بازی میکنه ۴ تا از پلیرهای قدیم تیم ربلز هستن . اگه متوجه نشدی پس موقع کتیبه ها میفهمی داداش

پ. ن : حضور امیرحسین تریدر عزیز تو اس دبل رو هم خیر مقدم میگم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام خدمت دوستان عزیز

این سرور واقعا قصد بازی نداشتم با بقیه بچه های ne فعلا دور هم داریم ... leauge بازی میکنیم تا سرور بعد از عید شروع بشه و در خدمتتون باشیم این سرورم یه اکانت زده بودم که روند سرور رو ببینم که امیر رولبک گفت برم اس دبل منم از دیروز شروع کردم و فعلا تا قبل از عید در خدمت دوستان هستم و امیدوارم سرور جذابی برای همه باشه

پ ن : برد سرور رو پیشاپیش به se تبریک میگم

• خلاصه ای از صحبت های لیدر های SW تو فروم:

- وای ننه SE چقدر قویه

- ما به SE خیلی خیلی احترام میگذاریم

- پیشاپیش برد رو به SE تبریک میگیم

- SE تیریخیدا با ما کاری نداشته باش ما داریم با NW میجنگیم

- فونیکس، جونِ عزیزت بیا مارو نجات بده

شما با این حجم از دل و جیگر تراوین چرا بازی میکنید؟ بازی های مناسب تری هم هست براتون.

اگرم خودتون رو در حد رقابت نمیبینید برید کنار بذارید بزرگان با هم رقابت کنن.

دیروز همین ساعتا یه وعده ای دادیم.

اینم خفت از اکانت لیدری...

موفق و پیروز باشید.

• هیچ وقت این حرکت اس دبل رو فراموش نمیکنم که اون سرور سر واندر چکار کردن بامنی که خدا شاهده هیچ کاری نکردم و هرکاری هم انجام شد از اون دوست من افشین بود که انجام داد نه من که رفته بود برای اکبر دف فرستاده بود بدون هماهنگی و نگاه کردن ،و این خفت رو هم بخاطر این انجام دادم که حرفهای سهند وقتی که اتک داد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم هیچ وقت ،گفتم اومدم هواخوری جدی نگرفتین...موفق باشید

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا یوسف عزیز چرا مغلطه میکنید‌‌.

من پستی گذاشتم و در پرانتز نکته اید کوچیک گفتم این خوده شما بودید که ناراحت شدید و شروع کردید!!

خدا کنه تعداد اکانتهای کمکی شمال غرب دوبرابر شما باشه !☺☺☺☺☺

دوست عزیز لطفا اول بفرمایید از کجای صحبت من مغلطه برداشت کردید ؟ در ثانی شما تو پرانتز نکته ای گفتید و بنده هم توی صحبتم نوشتم بعید میدونم اینجوری باشه ، حالا شما یه سری آمار دادید و بنده هم یه سری آمار دادم از کجای صحبتم ناراحت شدن بنده رو برداشت کردید ؟ من فقط عرض کردم اگر کسی از بیرون به این پست های شما و آماری که ارائه شده نگاه کنه فک میکنه شما خدای نکرده دارید فرار رو به جلو میکنید . حالا شما اینطور فکر نمیکنید خب بسیار هم عالی به همین روند خودتون ادامه بدید شاید به اون چیزی که میخواید برسید ان شاالله .

به به دیابلوی عزیز منور کردی

بله درجریان مافیا هستم حتما باید بیام و یه بار باهات مافیا بزنم ببینم مافیاتم مثل تراوینته یا نه :دی

من عرض کردم شمال غرب داره فرار رو به جلو میکنه به خاطر فرافکنی که داشتن انجام میدادن و به جای صحبت از آمار رو آوردن به صحبت در مورد تعداد ممبر کانال ! حالا شما این صحبت منو تناقض برداشت میکنی ؟

ما نه تنها به SE بلکه به شمال غرب و شمال شرق هم احترام میزاریم . فکر نمیکنم احترام گذاشتن چیز بدی باشه !

تو پستت نوشتی جنوب غرب میگه « SE تیریخیدا با ما کاری نداشته باش ما داریم با NW میجنگیم » درسته ؟ تا الان در مورد ضمیر ناخودآگاه چیزی شنیدی ؟ تو توی ناخودآگاه خودت چنین چیزیو میخواستی به جنوب شرق بگی ، دقیقا میخواستی بگی جنوب شرق ببین شمال غرب چجوری با جنوب غرب درگیره ، پس توروخدا با شمال غرب کاری نداشته باش ، شمال غرب داره با جنوب غرب میجنگه ! علت این به اصطلاح درگیری ها و این نوع پست هایی که میزارید دقیقا همین جمله ی این پستت بود . کلا سیاستی که ریختید مثل اینکه همینه .

اینکه بیای یه خفتی بزنی و دو تا مولتی رید بدیو بهش نمیگن درگیری . فکر میکنی جنوب شرق مهدکودکه که اینجوری پست میزاری ؟

من از دوستانم تو شمال غرب انتظار بیشتری داشتم این سیاست نخ نما شده برای این سرور اصلا جوابگو نیست ! واقعا چی دیدید از دو ساید جنوبی که فکر کردید میتونید یه پاپ کورن بگیرید تو دستتون و بیرون رینگ بشینید و بخندید . عزیزان من شتر سواری که دولا دولا نمیشه ! نمیشه یه خفت بزنید و بیاید تو فروم به این شکل پست بزارید و بعد پشت دست ، با ما از راه ابریشم صحبت کنید ! این راهی که میرید به ترکستانه ...

به همین علته که میگم شمال غرب داره فرار رو به جلو میکنه ...

درسته که تراوین بازی هی دی نیست و خیلی خوبه که درگیری باشه حتی اول سرور ، اما یادمون نره اینجا کانتر هم نیست که بزنی و بری . هر حرکتی ، هر سخنی آجر ساختمونیه که داری میسازی ، مراقب باش ساختمونت رو آب بنا نشه آقای بزرگ تراوین .

پ.ن : وقتی تن ماهی میخورید فاز کوسه نگیرید .

یا حق

یوسف

• se قویه شما چرا بهت زور میاد؟

آخه لامصب قوی نبود که آدمی مث شمارو نمیفرستاد براشون اکانت بیاری بالا تو شمال شرق که کتیبه بلند کنی دق و دلی تو سر فونیکس خالی کنی

قوی هستش که به این چیزا هم اهمیت میده و انجامش میده خوبه شما سرباز ام بودی یادم درست مونده باشه

تیمی که انگیزه هرکاری داره قوی هستش

بعدشم ما بازی رو انجام میدیم و کاملا هم راضی هستیم اما منطقمون هیچ وقت نادرست کار نمیکنه با این حجم پلیر و مولتی SE اگه وینر نشه بشخصه بهشون میخندم یک چیز کاملا مشهودی هستش صادق جون

SE با ما بجنگ شمام بیا بزن این دوستمون زرد نکنه یع وقت نیمتونه کاری کنه

نهایت کاری که کردی اکبر جان اکانت کسی رو زدی که بخاطر سربازی روزی 1 ساعتم به زور آنلاینه افتخارش دیگه چیه؟ هر موقع اکانت مارم خفت زدی همینجا رسما به افتخارت قدرانی ویژه ای بجا میارم

نکته بعد صادق خان فونیکس چیکارت کرده رو راست باش بهمون بگو کمکت میدیم حق تو پس بگیری :D

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دوست عزیز لطفا اول بفرمایید از کجای صحبت من مغلطه برداشت کردید ؟ در ثانی شما تو پرانتز نکته ای گفتید و بنده هم توی صحبتم نوشتم بعید میدونم اینجوری باشه ، حالا شما یه سری آمار دادید و بنده هم یه سری آمار دادم از کجای صحبتم ناراحت شدن بنده رو برداشت کردید ؟ من فقط عرض کردم اگر کسی از بیرون به این پست های شما و آماری که ارائه شده نگاه کنه فک میکنه شما خدای نکرده دارید فرار رو به جلو میکنید . حالا شما اینطور فکر نمیکنید خب بسیار هم عالی به همین روند خودتون ادامه بدید شاید به اون چیزی که میخواید برسید ان شاالله .

یوسف جان بنده اماری اجمالی ارائه دادم و شما سریع جبهه گرفتی در مقابل بنده هم امار پلیرهای ساید شما رو دادم

حالا میخواید فرار رو به جلو یا عقب یا چپ یا راست تلقی بشه

بنده هم که برخلاف شما جزو تیم لیدری شمالغرب نیستم که بخوام سیاست کلی تعیین کنم!!

ور مورد امار ممبر کانال هم بنده اماری از کانال واتساپی شما ندادم فقط گفتم امار کانالتو به حساب پلیر نزار !!!

یعنی هر خط جمله شما هزار فرافکنی و تناقض و عوام فریبی هست !!

تو پستت نوشتی جنوب غرب میگه « SE تیریخیدا با ما کاری نداشته باش ما داریم با NW میجنگیم » درسته ؟ تا الان در مورد ضمیر ناخودآگاه چیزی شنیدی ؟ تو توی ناخودآگاه خودت چنین چیزیو میخواستی به جنوب شرق بگی ، دقیقا میخواستی بگی جنوب شرق ببین شمال غرب چجوری با جنوب غرب درگیره ، پس توروخدا با شمال غرب کاری نداشته باش ، شمال غرب داره با جنوب غرب میجنگه ! علت این به اصطلاح درگیری ها و این نوع پست هایی که میزارید دقیقا همین جمله ی این پستت بود . کلا سیاستی که ریختید مثل اینکه همینه .

خدا رو شکر اینقدری اعتبار بین تیم لیدری اس ای داریم و انقدری رفاقت داریم که بخوایم بگیم مارو نزنید نیازی به دستمال به دست گرفتن مانند دوستان نداریم برخلاف دوستان که حتی جرعت پیام دادن به تیم لیدری اس ای رو ندارن و دستمال به دست تو فروم پست میزارن و خودشونو ناز میکنن.

در نهایت یوسف جان این مکالمه تموم شدس و علاقه ای به خوندن فرافکنی ها و مغلطه های شما ندارم و فک‌ نمیکنم کسه دیگه ای هم داشته باشه!!

کتیبه دزد ارزش ریپلی هم نداری ولی دلم نیومد نگم اینو:

کتیبه دزد نکنه یادت رفته چجوری اومدی اونطرف بیرونت کردن؟؟بعد رفتی برا ما لژیونر شدی !! یادت نرفته که؟؟ بی اعتبار

حتما باید رنگ خودت تیره تر از زردی بشه که گفتی تا یاد بگیری اینجا چاله میدون نیست.

• داداش الان اگه منم می‌خوردم میامدم میگفتم ده روزه رو اکانت نیامدم ،مرد حسابی طرف چهارتا دهکده رو چطوری آورده بالا آخه اون همر رو چجوری آورده بالا اخه😂😂😂😂

نقل قول

Legolas1 گفته:

هیچ وقت این حرکت اس دبل رو فراموش نمیکنم که اون سرور سر واندر چکار کردن بامنی که خدا شاهده هیچ کاری نکردم و هرکاری هم انجام شد از اون دوست من افشین بود که انجام داد نه من که رفته بود برای اکبر دف فرستاده بود بدون هماهنگی و نگاه کردن ،و این خفت رو هم بخاطر این انجام دادم که حرفهای سهند وقتی که اتک داد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم هیچ وقت ،گفتم اومدم هواخوری جدی نگرفتین...موفق باشید

آقا یوسف عزیز آسیاب به نوبت عزیزم😂😜

• چقدر درد داشته نگو نمیدونستم

اخه مرد حسابی نمیدونم برا کدوم وری اما اینو خوب بدون

کتیبه شمال شرق رو رفتی دزدیدی با مال دزدیدی پز ام میدی؟

در ثانی تو کل اس ای یع خزانه 10 نبود که دادنش به من؟

من اصلا نمیشناسمت کی هستی چی هستی اما اینو بدون هرچی هستی برای خودت باش کوچه خودتون لاتی اینجا شکلات ام نیستی گل مودب باش .

داداش الان اگه منم می‌خوردم میامدم میگفتم ده روزه رو اکانت نیامدم ،مرد حسابی طرف چهارتا دهکده رو چطوری آورده بالا آخه اون همر رو چجوری آورده بالا اخه😂😂😂😂

اکبر جان زدی نوش جونت اما دروغی ام نداشتیم بگیم در هر حال دسخوش درسته ساید خودمون نیستی اما موفقیت دوستامون باعث سربلندی ماس

• درود به همگی

اول از همه یه چیزیو میخواستم تو اولین پستی که بعد بسته شدن تاپیک امادگی میذارم بگم.

اینکه تو امادگی از تیم های قوی دعوت کردیم برای افزایش سطح سرور و هیجانش بود تا اول از همه به خودمون بیشتر خوش بگذره...حالا یک سری تیم ها هستن و یک سری تیم ها به دلایل خودشون نیومدن ... از همینجا براشون آرزوی موفقیت دارم، بیشتر عزیزان غایب از دوستان من هستن و این کلکل ها برای همین پنجره ی بازی بود.

در مورد سرور

خداروشکر همه ی دوستان با تیم حال حاضر جنوب شرق آشنان و میدونن تا وقتی دست دوستی به کسی ندادیم تنها و تنها برای لذت و موفقیت ساید خودمون بازی میکنیم ، پس اینکه عزیزان دائما از سر لطف خودشون تلاش در باز کردن گوش و چشم ما دارن رو به فال نیک میگیریم و صمیمانه ازشون متشکریم یک مثلی هست که آدم زنده وکیل و وصی نمیخواد.

قصد نداشتم توی پست اولم کسیو مخاطب کنم که سوبرداشت نشه ولی خب حس کردم این بحث کمی شخصیه

آخه لامصب قوی نبود که آدمی مث شمارو نمیفرستاد براشون اکانت بیاری بالا تو شمال شرق که کتیبه بلند کنی دق و دلی تو سر فونیکس خالی کنی

امیر جان لطف کن از چیزی که درست نمیدونی صحبتی نکن...متاسفانه حس میکنم شما جهت اشتباهی رو برای کلکل با دوستان انتخاب کردید...اگر میخوای کری ای بخونی سعی کن از طرف تیم خودت مایه بذاری و مارو وسط نکشی،متوجهم که شما ازون سرور درک درستی نداشتی و از حرکات ما سوبرداشت میکردی ولی ازت انتظار دارم راجب کارایی که تیم ما اونجا انجام داده تفسیر به رای هاتو به عنوان فکت استفاده نکنی ، من صریحا این حرف شما رو رد میکنم و میگم که به هیچ وجه چنین چیزی نبوده.

شخص بنده افتخار دوستی و آشنایی با صادق عزیز رو دارم ولی خب خداروشکر به یک درکی از بازی رسیدیم که اگر فردا روزی صادق منو صفر کنه تهش با دو تا ایموجی عبوس و ناراحت برم واتس اپش و بعدش چاق سلامتی و مرور خاطرات.

در ثانی تو کل اس ای یع خزانه 10 نبود که دادنش به من؟

یک سری حرف دوستانه هم زده بودم ولی بعد اینکه اینو دیدم بیخیال شدم پاک کردم...شما همین فرمون برو جلو که داری عالی مینوازی.

پ.ن: اول سرور یکم کارا کمه واسه اینکه انرژیاتون نیفته میخوام پیشنهاد یه بازی رو بدم مثل هوپ قانونشم سادس...هر کی بگه SE سوخته :))

پ.ن:انشاالله سرور طوری نشه ته سرور کسی بهمون بخنده...الهی آمین

پ.ن:یه داستانی تو کتاب عربی ما ها بود خلاصش این بود که یه سواری توی بیابون داشت میرفت یه رهگذری میبینه پیاده میشه بهش کمک کنه طرف اسبشو میدزده میره،اون طرف یه حرفی به دزده میزنه که نگو چطوری این اسبو از من دزدی، چون اونوقت دیگه کسی به کسی کمک نمیکنه...شده حکایت این روزای ما

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان در ادامه سرور

فرهاد

• فرهاد عزیزم

من اصلا سوبرداشتی نکردم اگر سوالی مطرح میکنم تنها یک دلیل داره که به من کسی نگه کتیبه دزد

اون شخص هم که کتبیه رو به من داد براش کامل جریان رو توضیح دادم که چه هاشد و نشد اما همون شخص که دقیقا میدونی کی رو میگم با نظر شخصی خودش برداشت کرد و بخاطر حرفای خودت که میگی حتی اگر دوستم صفر هم منو کنه باز چاق سلامتی میکنم باهاش اون آقا این کارم نکرد بهتره حرفایی که میزنی واقعا همه این جمع بهش پایبند باشن والا در این دل حرفا هست که نمیشه زد که اگر گفته شه باید دوستان جمع کنن برن اما ما مرام حالیمونه و میدونیم صرفا هرکاری ام کردیم تو بخش بازی کردیم و خدایی نکرده با کسی خصومتی نداشتیم و نداریم.

به امید وینری تون ما به دوستمون هیچ وقت نمیخندیم .

• سلام و عرض ادب

دوست عزیزی که متاسفانه حتی اسم شریف شما رو هم نمیدونم ، توصیه میکنم یک دمنوش گل گاو زبان نوش جان کنید ...

شما هنوز هم نتونستید از پست بنده مغلطه رو پیدا کنید بعد بنده رو متهم به فرافکنی و تناقض و عوام فریبی هم میکنید ؟

مشخصه که باید برای شما این مکالمه تموم شده باشه چرا که هنوز به سوال اول بنده هم پاسخ ندادید و صرفا چون نتونستید جواب بدید بنده رو متهم میکنید .

در ضمن یاد بگیریم قبل از هرچیزی به خودمون نگاه کنیم و بعد در مورد کسی حرف بزنیم . به نظرم بهتره شما در مورد امیر رول بک اصلا صحبت نکنید چون صلاحیت این کارو ندارید .

افرادی که از اعتماد بقیه سواستفاده میکنن تا به اهداف کوتاه مدت خودشون برسن اعتباری ندارن که در مورد اعتبار کسی مثل امیر صحبت کنن !

یا حق

یوسف

• با سلام

دوستان عزیز و گرامی

از این طریق سیاست ساید جنوب شرق رو اعلام میکنم.

ساید جنوب شرق تا انتهای سرور با هیچ تیمی / سایدی نه متا خواهد کرد نه نپ خواهد بست.

این سیاستی بود که قبل از سرور تصمیم گیری شد و لازم دونستم اعلام کنم.

طبیعتا منتظر خیلی تیم ها بودیم که نیومدن و خیلی از بچهای ما هم نیومدن ولی باز هم فکر کنم جنوب شرق توانایی خوبی داره

با وجود ریزش پلیر هدف ما تغییری نکرد (یک سرور پر هیجان) برد و باخت هم مهم نیست اگر بردیم خداروشکر اگر هم باختیم لذت بک بازی خوب رو تجربه کردیم.

امیدوارم این پست پاسخ خیلی از سوال ها بوده باشه.

پینوشت: این پست جهت قدرت نمایی یا کری خوندن نیست صرفا هدف اولیه این بود که بچها دور هم جمع شدیم.

با احترام

• طرفای طلوع آفتاب بیدار شدم یه نصفه پاراگراف پست گذاشتم از همون موقع تا الان که آفتاب داره غروب میکنه لیدرای SW سایدو ول کردن دارن بیانیه میدن.

اینم از جادوی کلماته

دو دیقه فرومو ول کنید چندتا از پلیر های بین المللی تون لب مرز دارن قطاری نیزه خفت میکنن.

پ.ن: فرهاد جان ارادت قلبی متقابل❤️🌹

• سلام مخلص همه دوستان عزیز هستم

داداش من اصلا راجب این موضوع حرف نزدم که بخوام بگم شما دروغ گفتی یا راست اما نمیدونم چرا به اسم من تموم شد.کلا من فروم زیاد نمیام ک بخوام جسارتی هم ب شما عزیزان کنم.باز اگه فکر میکنی از جانب بنده بوده پوزش میخوام.

فقط خطاب به یکی از دوستای عزیز جنوب غربیم بگم بابا ما یه خبطی کردیم بچه گیامون با اسمBMW اکانت ساختیم همون هم شد اکانت دائمی ما.حالا توو پروفایلت نیاز نبود یاداوری کنی من ژیانی بیش نیستم😄

قبول دارم من در مقابل شما ژیانی بیش نیستم باعث افتخارمه دوستام از هر سایدی که هستن از من قویتر و حرفه ای ترن.

با احترام

• تو پستت نوشتی جنوب غرب میگه « SE تیریخیدا با ما کاری نداشته باش ما داریم با NW میجنگیم » درسته ؟ تا الان در مورد ضمیر ناخودآگاه چیزی شنیدی ؟ تو توی ناخودآگاه خودت چنین چیزیو میخواستی به جنوب شرق بگی ، دقیقا میخواستی بگی جنوب شرق ببین شمال غرب چجوری با جنوب غرب درگیره ، پس توروخدا با شمال غرب کاری نداشته باش ، شمال غرب داره با جنوب غرب میجنگه ! علت این به اصطلاح درگیری ها و این نوع پست هایی که میزارید دقیقا همین جمله ی این پستت بود . کلا سیاستی که ریختید مثل اینکه همینه .

اینکه بیای یه خفتی بزنی و دو تا مولتی رید بدیو بهش نمیگن درگیری . فکر میکنی جنوب شرق مهدکودکه که اینجوری پست میزاری ؟

من از دوستانم تو شمال غرب انتظار بیشتری داشتم این سیاست نخ نما شده برای این سرور اصلا جوابگو نیست ! واقعا چی دیدید از دو ساید جنوبی که فکر کردید میتونید یه پاپ کورن بگیرید تو دستتون و بیرون رینگ بشینید و بخندید . عزیزان من شتر سواری که دولا دولا نمیشه ! نمیشه یه خفت بزنید و بیاید تو فروم به این شکل پست بزارید و بعد پشت دست ، با ما از راه ابریشم صحبت کنید ! این راهی که میرید به ترکستانه ...

به همین علته که میگم شمال غرب داره فرار رو به جلو میکنه ...

یوسف جان اول از همه من یکم نوب هستم و زیاد بازی بلد نیستم میشه یاد من بدی که هر ربع با چه ربع هایی مرز مشترک داره ؟

مطمعنا تو درگیری ها معمولا اول همسایه ها همدیگر رو میزنن . پس الان از نظر مسافت نه برای شمال غرب به صرفه هست که بخواد پلن بره رو جنوب شرق و نه جنوب شرق تا وقتی جنوب غرب کنارش هست اینهمه راه بلند نمیشه بیاد پیش ما . پس فکر کنم اونی که ترسیده و تو پست هاشون معلومه چه خبره فکر کنم همه فهمیده باشند کیه ؟

حرف از ضمیر ناخودآگاه زدی . ضمیر ناخودآگاه زمانی هست که شما یه موضوع که هیچ ربطی نداره رو بیای بگی .

وقتی صادق جان اومده جمله های پست های بچه های جنوب غرب رو گذاشته و تو نقل قول از بچه های خودتون رو ربط میدی به ضمیر ناخودآگاه تنها دو حالت میتونه داشته باشه

حالت اول : اصلا پست های بچه هاتون رو نمیخونی و توجه بهشون نمیکنی

حالت دوم هم که حرف هومن جان درسته و فقط دنبال عوام فریبی و فرار رو به جلو هستی .

و اما در مورد پشت دست و جاده ابریشم و اینا که گفتی . میشه بگی من با شما کی در مورد جاده ابریشم صحبت کردم ؟ چون تا اونجا که من خبر دارم توتال ان دبل من هستم و اگه قراره صحبت و تصمیم فرامرزی صورت بگیره من باید باهات صحبت کرده باشم . تنها صحبتی که بهت گفتم این بود که گفتم طبق جمله معروف که میگه راه قدس از کربلا میگذره برای شمال غرب هم راه جنوب شرق از جنوب غرب میگذره . اگه تو این جمله رو راه ابریشم و حرف های پشت پرده برداشت میکنی من این جمله رو اخطار به ساید محبوبم جنوب غرب میدونم

پ. ن : پینوشتت رو که دیدم یادم افتاد به جمله خودمون دو سرور قبل که ماهی قرمز ما فاز کوسه گرفته :D

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().