نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• با سلام خدمت همه دوستان
    اولا تبریک ویژه به تمام پلیر های سرور بخاطر بازی جذاب این سرور . قبلا خودم هیچ سروری رو تا اخر ادامه نداده بودم ولی امیدوارم برای همه سرور جذابی بوده باشه.
    همچنین تبریک ویژه تر به تیم خودمون . همه بچه ها خیلی زحمت کشیدن . به معنای واقعی تیم بودیم . خسته نباشید.

بعد از سال ها گفتم یه تراوین بزنیم . گوگل سرچ زدم دیدم ایول بدون فیلترش اومده ! ساید پیشنهادی زد NW گفتم ردیفه ! رفتیم وسط بیایون ! یاعلی چرا هیچکس اینجا نیست . رفیق هم نداریم کسی هم نمیشناسیم . کم کم از دو ساید همسایه اومدن ساید شلوغ شد ! سوریه شکل گرفت ! مونده بودم سر دوراهی ! برم با کدوم تیم ! ناگهان در تاریکی جهل بودم که پیامبرانی بر سرزمین سوریه مبعوث شدند . امام تریدر و امام گرس ! لبیک گفتم و در زمره یارانشان قرار گرفتم.

امام را گفتم : "یا نبی ! مرا با این بازی آشنایی چندانی نیست ! جاهلم و ناشی ! وقت نیز تنگ است و به ستوه آمده ام ! امام فرمود : تو را یاری در نظر دارم تا در این مسیر یار و یاورت باشد . نیما ! یار و یاور ! استاد ! مرا تراوین آموخت! و اگر امام گرس مرا رهنمون نمی کرد انی لفی خسر .....

-تشکر بسیار ویژه از نیما که خیلی کمک کرد و سیاست و پلن اکانت من کلا خط فکری نیمای عزیز بود . اگه نبود یه دمپایی هم از اکانت در نمیومد جدی !

-تشکر بسیار ویژه از سهیل و سیما خانوم . خیلی چیز یاد گرفتم ازشون ! خیلی کمک کردن چند بارم دف دادن به اکانتم دیوار کردیم خیلی لطف کردن!

-تشکر بسیار ویژه از امیر رولبک و سجاد راجر که با من دوست شدن ! اگه این دوستی ها و صمیمیتا نبود اصلا خوش نمیگذشت .

-تشکر ویژه از مهران عزیز که با من دوست شد و بازی رو جذاب کرد برام .

-تشکر بسیار ویژه از مملی عزیز که دوتا زدیم با هم بازم میزنیم . لانچ و پلن آموخت بهم .
    -تشکر بسیار ویژه از مهرشاد عزیز که با شوخیاش نمک سایدمون بود. سلطان آخرشم نیومدیا !:D

-تشکر بسیار ویژه از دانیال عزیز که رو اکانت من وقت گذاشت کمک کرد .
    -تشکر بسیار ویژه از جعفر عزیز که تو لانچ و پلن هایی که اکانت من داشت کمک کرد . پروژه ali :D

-تشکر بسیار ویژه از باقی پلیر ها . سجاد - اقا مازیار - علی - سالار - کاوه - مسعود ها - حامد - ارگین - مجید - علیرضا و ..... ببخشید اگه اسمی جا افتاد .

قطعا اگر باز هم بازی کنم با همین جمع بازی خواهم کرد ! دم همتونم گرم ! کوچیکتونم ! مرتضی

ردیف باش!<3

• درود

فکر کنم اینجاست که باید بگیم به پایان آمد این دفتر،حکایت همچنان باقیست

خسته نباشید میگم به همه ی عزیزانی که تو سرور حضور داشتن و وقت گذاشتن و هزینه کردن تا در این شرایط سخت زندگی، اوقات خوشی رو در کنار دوستانشون داشته باشند

جا داره تبریک بگم به تیم شمال،واقعا لذت بردم از این همه همکاری و برنامه ریزی دقیق،این برد نوش جان همگی شما باشه

دیدم همه اومدن عکس گذاشتن از همرها و دف هایی که کشیده بودن، گفتم منم این جهارتا لنگه دمپایی رو بذارم

همر تبری ده 04 که رنکش رو نمیدونم دقیق چند بود ولی باید زیر 15 بوده باشه

همر ده 03 که فکر کنم رنک 6 سرور بود

همر ده 02 که رمر بود و از لحاظ پوینت رنک 1 سرور بود

و در آخر همر ده 01 که از لحاظ پوینت همر 2 سرور بود ولی از نظر تعداد تروپ فکر کنم بیشترین تروپ رو تو سرور داشت

در آخر یه خسته نباشید جانانه به همه ی بچه های جنوب میگم

و خسته نباشید ویژه به بچه های ساید جنوب شرق

امید عزیز که با مشغله ی زیادی که داشت بازم کم نذاشت،حسین کینگ گل که واقعا از بازی و مصاحبت در کنارش لذت میبرم،کسری با معرفت با تفنگش که خیلی صبر داره و هر جا کسی خرابکاری ای هم میکرد اولین نفر گردن میگرفت،مهدی کلت که یکبار ندیدم کسی کاری ازش بخواد بگه نمیتونم،حسین فستر که گل کاشت،علیرضا اونجر عزیز و پرتلاش،اشکان سرلشکر دفکورد فوق العاده ی ساید که می دیدم رو پلنی که از شمال اجرا شد چطور با دقت آنالیز میکرد،فرامرز عزیز و بی اعصاب که دف فوق العاده ای کشید این سرور ،سعید اس عزیز ، هومن عزیز با وقت کم و مشغله ی زیادش،فرهاد که تو دیسکورد و واتس آپ در کنارمون بود،سینای عزیز،آقا محمدرضا سوشیانت،محمد جواد اولدارک،سعید شدو،بچه های اسکری آرش کاپیتان با مرام،هومن مورس،آرمان و مهرشاد و مهدی ترکس که کم پیدا بود

اگر کسی از قلم افتاد همینجا عذرخواهی میکنم،دیگه پیر شدیم و فراموشکار

سلامت و تندرست باشید

آرش

• درود به تمام دوستان عزیز

اول تبریک میگم به شمال برای بردش دمتون گرم خوب بازی کردین و حقتون جز برد نبود دمتون گرم کیف کردم

دمه متای جنوب هم گرم همه خوب بودن و تلاش کردن باخت و گردن کسی نمیندازم چون من هم مقصر هستم به دلایل مشغل مریضی که پیش اومد و همش درگیره بیمارستان بودم نتونستم خوب تو اومور دف سازی نظارت کنم

دم همگی گرم من اسم نمیبرم که کسی از قلم بیوفته که ناراحتی پیش بیاد

قصط بازی در سرور بعد رو نداشتم اما خوب رجیستر میکنم و در ساید se

من تا به حال کسی رو به چالش نکشیدم اینجا همیشه بازی مو کردم اما خوب سید عزیزم سجاد جان به عنوان رفیق احترامت بر من واجب اما خوب اسمم رو اینجا آوردی و بحث رو به اینجا کشوندی همونجوری که گفتم از هر سایدی از هرجا که هستی برات فرش قرمز تا دم در بیش خودم و سعید پهن میکنم و فقط به خاطر تو رجیستر میکنم و منتظرم بزنی سوراخم کنی یا بازی رو خراب کنی

اما علیرضا اونجر عزی م بعضی حرف هارو از شما توقع نداشتم

موفق باشید

• سلام

اشکان عزیز منم در رکابتم

• سلام

اشکان عزیز منم در رکابتم

خیلی جالبه :)

چت های واتساپ یه چی دیگه بود اینجا یه چی دیگه شد

الان داری سیاست های سرور بعد رو مشخص میکنی

داداش من خودم جایزه بگیرم منو به چالش نکش :) به سعید گفتم فلان شه فلان میکنم که لطف کرد فلان نکرد که فلان کنم :)

حالا تو میخوای یه کاری کنی جنوب درگیر شه که بری با شمال شرق متا کنی یه چی دیگس ولی اینجوری که بوش میاد نمیان :)

بیانم فک نکنم با شما متا کنن انقدر هستن که به شما نیاز نداشته باشن:)

پ.ن : برادران شمالی شما جنوب غرب رو بردید و نتونستید جنوب شرق رو شکست بدبد . شانس آوردید با ما متا کردن اگر تنها بودن صد در صد وینر بودن ( اینم خلاصه حرف جنوب شرق )

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

حقیقت هنوز دل و دماغ نوشتن ندارم ولی دیدم سرور تموم شده بی ادبیه جواب محبت هاتون رو ندم

اول از همه تبریک میگم به تیم برنده و خسته نباشید به بچهای خودمون

بعدشم از همه عزیزانی که توی این مدت به من لطف داشتن صمیمانه تشکر میکنم؛ ایشالا اگر عمری باقی بود تو شادیاتون جبران کنم و همچین دفساز همتون بشم

بابا هروقت میدید دارم تراوین بازی میکنم میگفت ول کن این صفحه سوزو(سبز) رو، معتادش شدی؛ ولی من گوش نمیگرفتم؛ الان ولی بعید بدونم دیگه بتونم بازی کنم؛ از همینجا آرزوی موفقیت میکنم واسه همه پلیرا تو سرور های پیش رو. کوچیک همه؛ رضا

• سلام به همه عزیزان

برد رو به تیم بزرگ ان ای تبریک میگم حقشون بود منابع انسانی فوق العاده و مدیریت عالی

و تبریک میگم به همه بالخصوص کسانی که تا اخر سرور بودند (شامل خودم‌ نمیشه چون خودم یکی دو روز بعد نقشه ها بازی نکردم)

تشکر میکنم از همه عزیزان بالخصوص

اقا امید عزیز ستون ساید که خیلی سعی کردم رو مخش باشم و تا حدودی موفق عمل کردم در این زمینه

کلیه بر و بچه های اسکری اقا آرش کاپیتان از بزرگان تیم ، اقا حسین کینگ بالا با تفکرهای طولانیش (خدایی خودت بگو کالاف واجب تره یا سیو منبع ؟)، ارمان ویتچر عزیزم دوست خوب و کاربلد ، آقا مهرشاد تک شاخ ، مهدی کلت که بیصتر با اموجی پوکر فیس یا تک کلمه جواب میده ادریس عزیز و آقا مهدی ترکس

کسری توتال دوست داشتنی مجموعه

اشکان سرلشکر تعصب کش

آرش افکت نمونه اخلاق ساید

امیر کیلر که به طور مستقل و بی ربط و دلیلی منو بلاک کرد

فرامرز د لجند و هورام گل پسرش

هومن امام عزیز

آقا سعید اس روئین تن

حسین فستر مردی با پلنای ده کاتایی مصری 😂

تشکر از کلیه پلیرهای ساید اس دبل مخصوصا

سید سجاد که البته بیشتر اس ای بود

از ساید ان ای مخصوصا آقا مازیار عزیز و اقا محمد علی وگنس و مجید پرشیا تشکر میکنم که بازی و فروم رو جذاب کردن

سرور بعد هم گویا سرور جذابی خواهد شد امیدوارم تیم اینسرور ان ای بازهم شرکت کنه

دوستدار همگی

هومن

• بعد از غیبت کبرا و دیدن لینک های موجود در فروم باید واقعا به تیم شمال شرق تبریک بگم بابت بازی حرفه ای و برنامه ریزی هوشمندانه ای که داشتن

مزد زحماتشون رو با بردشون گرفتن

متاسفانه این سرور من و عمو پارسا به دلیل خدمت سربازی نتونستیم اونقدری که باید و شاید به ساید محبوب خودمون خدمت کنیم و در مقطعی از سرور خداحافظی کردیم

که به نوبه ی خود ممکنه باعث ضربه خوردن به تیم شده باشه که همینجا از تمامی سروران در جنوب غرب پوزش میطلبم و امیدوارم مارو حلال کنن

در رابطه با همون حضور اندکی که اول سرور داشتیم اگر احیانا باعث رنجش خاطر عزیزی در سرور شدیم بدین وسیله ازش درخواست بخشش و حلالیت میکنیم

خسته نباشید میگم به دوستان شمال شرق بابت بازی حرفه ای که از خودشون به نمایش گذاشتن

دست مریزاد میگم به تمامی سروران جنوبی بابت رقابت سرسخت و جانانه و تا اخرین همر

این سرور قسمت نبود تا انتها کنار شما عزیزان تجربه کسب کنیم

انشالله که فرصتی باشه تا دوباره در کنار شما عزیزان بشه رقابت و رفاقت رو تجربه کرد

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام

چندتا مسئله هست که خدمتتون میگم: در خیلی جاها گفته شده که چون اکانت های ساپورت در شمال شرق زیاد بود توانستیم دفاع افسانه ای بکشیم. یک واقعیت رو براتون مثال میزنم. سرور یک راند یک (اولین سرور تراوین ایران) فکر کنم 90% شماها حضور نداشتید. توی اون سرور کتیبه ای وجود نداشت ولی ما تونستیم روی واندرمون 37 میلیون دفاع داشته باشیم. البته این 37 میلیون ثابت بود و زمانی که حملات لانچ شد 6600 نیروی کمکی توی راه داشتیم. بیش از 40 همر لانچ شد. توی اون زمان ادمین محترم ایمیل واندر رو عوض کرد و ما 12 ساعت پسورد واندر رو نداشتیم. هرچه هم با آلمان مکاتبه کردیم فقط و فقط ارجاع میدادن به ادمین های ایران. خلاصه بعد از 12 ساعت بک کردن نیروهای دفاعی حملات روی 25 میلیون لند شد. واندر ما از سطح 91 بعد از اون تعداد همر به سطح 87 - 88 رسید. فقط 10-12 تا رمر زدن تا دیوار توتن مارو صفر کنن. (شد 5). اینا ربطی به اکانت ساپورت نداره. اینا فقط و فقط برنامه ریزی و اجرا میخواد و اون برنامه ریزی و اجرا هم هست که به شما دفاع افسانه ای میده. من 3 تیتر برای واندر براتون میگم. این سه بخش رو برنامه ریزی کنید و مطمئن باشید دفاع شما هم توی واندراتون میره بالا و ازش لذت میبرید.

1. دفاع سازی واندر
    2. گندم رسانی واندر

3. تیم هولدری

این سه بخش از روز 30 بازی (سرور دو ایکس) کارشون شروع میشه. مثلا برای دفاع سازی واندر ما بیش از 7 پلن داریم که این سرور فقط و فقط دو پلنش اجرا شد. برای بخش گندم رسانی 5 پلن داریم. این سرور 2 پلنش اجرا شد. دلیلش هم نیروی انسانی بود. تا حالا فکر کردید شمال شرق چطور تونست +20 میلیون دفاع توی دو واندرش و +10 میلیون دفاع توی یک واندرش به طور ثابت بیش از 40 روز نگه داره؟ گندم رسانی ! (موقع حملات به 50 میلیون میرسید) گندم رسانی هم یک بخش مهم از واندره که اون هم نیاز به برنامه ریزی دقیق داره. وقتی کسی (شما بخون نوبی) این چیزا رو درک نکنه میاد انگشت اتهام رو به سمت هرجایی میبره جز ضعف و نوب بودن خودش.اگر همچین اشخاصی رو دیدید این رو بدون هیچ درکی از دفاع سازی واندری و یا گندم رسانی واندر نداره ! مثلا شما دقت میکردی تمام ناتارهای دور واندر خاکستری از روز 70 سرور شروع به چیف شد و یا اسم نصف دهکده های شمال شرق با WW شروع میشد. گندم رسانی قطره ای و دفاع سازی قطره ای! و یا اصلا دقت کردید اکانت خمره ما یعنی TOGO بیش از 10 کتیبه کوچیک داشت برای مسیر بستن؟ میشه گندم رسانی قطره ای! با این اوصاف از تمام دوستانی که زحمات بچه های شمال شرق کبیر رو محترم شمردند تشکر میکنم. شما پلیر حرفه ای و رفتار حرفه ای دارید.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• بنده خدا رو جوابشو منطقی میدی ، میاد توی دایرکت فحش‌میده

مثل مرد وایسا صحبت کنیم اگر حق با تو بود من آدمی‌نیستم قانع نشم ، ولی میای دایرکت و فحش میدی ، حداقل انقدری مرد باش بلاک نکن تا با ادب شرمندت کنم،

به کلمه‌ی مرد هم بی احترامی شد این وسط!

هرچند خیلی از سطح ادب شما شنیده بودم، انتظاری نیست

اسم اکانت مولتی رو گذاشته اکانت ساپورت :)

الان به نظرم بالانس بین دفاع ساز و همر ساز رعایت شده.

واندر با 10 همر عالی فقط 6 لول افتاد.

پسر جان تو خودت داری جواب خودتو میدی، نیاز نیس بیای دایرکت فحش رکیک بدی بلاک کنی

مثل تو زیاد اومدن اینجا که از سرور دوم شروع‌کردن ۱۰۰تا ۱۰۰تا مولتی ساختن، این سبک‌بازی‌ دل همشونو زد

راستی یه‌جا ام خوندم ۱۰۰شدن واندر ۱۰۰ ۱۰۰ جنوب شرق آمرداد رو جز رزومت نوشتی:)

همون سرور که مازیار دستور داده بود هرکی ناتار چیف کنه خائن شناخته میشه و صفر میشه، ۱۰تا دونه‌اکانتم نتونستین بزنین،

فرق این سرور با اون سرور اینه پسر‌جان! اونجا اکانت مولتی (ساپورت) نداشتی نتونستی ۱۰تا اکانت رو با ۱۵۰ تا اکانت بزنی ، اونم داخل ساید خودت، اکثر‌کتیبه های مهم سایدتونم زدن تهشم مجبور شدین‌نپ ببندین باهاشون تا بیشتر اذیتتون نکنن

اگر من انتقاد میکنم دلیلش اینه حرف دل خیلیاست (به جز تازه وارد ها که تعداد تروپ به وجد آوردشون و روزای ندیدشونو دیدن)

اگر‌انتقاد میکنم دلیلش اینه بازی جذاب شه

وگرنه هممون انقدری برد و باخت تجربه‌کردیم که این بازی فقط برای سرگرمیمون باشه

• با سلام و احترام :

امیدواریم باچالش ها و هیجانات بازی سرور خوبی را تجربه کرده باشید.

این تاپیک بسته شد.

برای جنگ آوری دیگر میتوانید به تاپیک سرور 2 ایکس مراجعه کنید.

کانال اطلاع رسانی اسپیدترا :

https://t.me/s/SpeedTra_Com

موفق باشید.

• Admin

Closed the thread.