نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام علیکم جمیعاً.

تبریک به متای شمال بابت پیروزی در سرور. بهتر بازی کردید و بیشتر تلاش کردید و نتیجه هم گرفتید.

یک تعدادی توی جنوب خوب عمل کردند ولی شاید چون بقیه شون به اندازه کافی وقت نگذاشتند نتیجه لازم رو نتونستن بگیرن.

بنده هم سرور آینده هستم در خدمتتون. البته باز به صورت ناظر و بی طرف. ولی احتمال داره سرور بعدیش بازی کنم.

برای همگی آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

• سلام به همه بازم بجز مملی!!!!

تبریک به تمام پلیرهای سرور چه جنوب چه شمال که سروری رو رغم زدن که همه توش لذت بردن.

یک تشکر حتما باید بشه از پلیرها اکانت سیعد اس و گادفادر در جنوب شرق که واقعا حرفه ای و بدون حاشیه قطعا تاپ پلیرهای سرور بودن اما کاملا در خدمت تیمشون شخصا هم از بازی این بزرگواران لذت میبرم هم از کردار و منششون بازی در له یا علیه شما برای شخص بنده افتخار بزرگی محسوب میشه.

از محمد الدارک عزیز درخواست میکنم اگه سروری ثبت نام کرد به من اعلام کنه که اگه حتی تو سرور هم نبودم تو فروم درخدمتش باشم بدون کل کل با تو زندگی بی معنی میشه!!!

یک تشکر باید حتما از امیر رولبک و حمزه گرامی داشته باشم که نشون دادن هرجا باشن بهترین هستن.

از جعفر کم اسم برده شد قطعا لقب جعفر تو این سرور باید قویترین دست پشت پرده باشه نه چیز دیگه.

دیگه مجید و نیما و بقیه بچه های پاکار هم که معرف حضور همه هستن و نیاز به تعریف ندارن.

اما در مورد رفیق قدیمی خودم که عین آش کشک خاله میمونه بخوری پاته نخوری هم پاته مملی دوست داشتنی.

یادمه سرور اولی که تو اسپیدترا باهم شروع کردیم تو صحبتهای اولیه بعد امدنت به شمال شرق حرف از تغییر رویه بازی و برنامه ریزی برای دفاع میلیونی واندر پلنهات برای گندم رسانی به واندر(که میدونم تو این سرور هم پلنهات کامل اجرا نشد)میکردی و مطمئن هستم هیچ کس بجز من باور نداشت که تو اگه بگی چیزی رو یعنی انجامش میدی و روش فکر کردی خیلیها بهت اون سرور خندیدن خیلیها باورت نکردن خیلیها به سخره گرفتنت با اینکه تو اون سرور هم منی که باهات تو تیم لیدری بودم میدیدم که خیلی از وعده هات محقق شده ولی خوب نشد اون سرور و به دلیل حذف رقیب عملا حقانیتت ثابت نشد بسیار برات خوشحالم که تو این سرور تونستی نشون بدی ادمی نیستی که فقط حرف میزنه بلکه ادمی هستی که با فکر حرف میزنه.

و در نهایت با اینکه بخاطر خیانتهای زیادت به من و ول کردن من به دلیل کهولت سن به قول خودت و چسبیدنت به جعفر و سامان هیچوقت نمیبخشمت اما امیدوارم در زندگیت همیشه مثل همین سرور پرچمت بالا و لیزرت دائمی باشه;););)

ویک تشکر ویژه از سیمابانوی گرامی که اگر نبودن قطعا شمال شرق حال روزش تنقدر خوب نبود امروز بسیار زحمت کشیدن برای این ربع

دیگه بریم یک استراحت چندماهه تو غار داشته باشیم شاید بعد رفع خستگی این سه سرور باز زد به سرمون که بازی کنیم

موفق باشید

• عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان و سروران گرامی

این سرور هم با تمامی فراز و فرود هایی که داشت به پایان رسید. تبریک ویژه ای دارم به دوستان عزیزم در شمال شرق که با برنامه ریزی فوق العاده و نظمی مثال زدنی پیروز این رقابت بودند

به دوستان و عزیزان و همراهان ما در سمت غربی جنوب بابت تلاش هاشون تبریک می گم زحمت کشیدن و در طول بازی صادقانه پای متای خودشون ایستادند و در این مسیر در کنار هم قدم زدیم.

حضور در این سرور برای جنوب شرق تجربه ای گرانبها بود که شاید تا مدت ها در ذهن و نگرش ما تاثیر گذار باشد.

پیشاپیش بابت طولانی شدن مطلب عذر خواهی می کنم اما لازمه که مطالبی در خصوص انچه در این سرور گذشت عرض کنم

یادمه قبل از علنی شدن متای جنوب محمد علی عزیز اعلام کرد که برای جذاب تر شدن بازی هر ربع بخ صورت مستقل به بازی ادامه بده تا توازن در سرور برقرار باشه

در اون مقطع چند موضوع باعث شد که جنوب شرق تصمیم به توافق با جنوب غرب بگیره که خیلی خلاصه و تیتر وار مطالب رو مرور می کنم

اولین موضوع تصمیم لحظه اخری ای بود که برای حضور در سرور گرفتیم و تصورات دوستان بابت حیات خلوت بودن جنوب شرق رو به هم زدیم این نوع حضور و تصمیم به حضور باعث شد که یک تیم نیم بند و دست و پا شکسته در این سرور حضور داشته باشند و از نظر نیروی انسانی و تعداد نفرات فعال به شدت در مضیقه باشیم

(مطلب بالا به هیچ وجه بحث کیفی نیست چون کیفیت بچه های جنوب شرق نیازی به تعریف چون منی به هیچ عنوان ندارد و مشکی است که خود می بوید)

این موضوع باعث شد از اول سرور نیاز به یک متای خوب برای کسب پیروزی نزد بچه های جنوب شرق احساس بشه.

نبودن شاخه اصلی پلیر های جنگی باز جنوب شرق درگیری کاری شدید امام هومن پلنر ما و ... باعث شد اساساً طرح و برنامه های ما برای مید کیم متکی بر ساید متا برنامه ریزی بشه و برنامه ی ما برای مقطع میانی بازی محدود به در اختیار گذاشتن همر جنگی برای پیش برد طرح ها و برنامه های ربع متا بشه

در این شرایط دو گزینه برای ما متصور بود متای شرقی یا جنوبی !

شاید متای شرقی برای ما بعدی احساسی تر داشت و با توجه به اتفاقات سرور قبل برای رفقای خودمون در جنوب شرق جذاب تر و دوست داشتنی تر می بود و موجب افزایش نسبی انگیزه های دوستان هم می شد اما منطق تراوین متای جنوبی رو به ما تحمیل کرد

مشخص بود که در صورت شکل گیری متای شرقی جنوب غرب هرگز توان مقابله رو نخواهد داشت و سرور خیلی زود تر موعد تمام خواهد شد

به هر رو متای جنوبی شکل گرفت و تا حد امکان من، امید عزیز و هومن بزرگوار سعی کردیم برای کاهش تنش طرفین در شکل گیری و پیکربندی این متا دخالتی نداشته باشیم تا احترام دوستان غربی حفظ شده و کدورت ها خللی در منافع ساید به وجود نیاره حتی امام در مقاطع طولانی ای از این فصل از بازی روزه سکوت گرفتند

با این وجود توقعاتی که از طرف مقابل در این متا داشتیم کاملاً روشن بود و کلیه توافقات به بهترین شکل و شفافترین صورت ممکن حاصل شد.

مقرر شد بنابه شرایطی که در بالا تفسیر شد جنوب شرق مسیر بازی اند گیمی رو پیش بگیرد وعزیزان در جنوب غرب مسئولیت زد و خورد های میانه بازی رو به عهده بگیرند و هر دو دفاع مناسبی رو برای واندر آماده کنیم

ظاهراً مشکلات زیادی در سمت غربی جنوب به وجود اومد که ما شاهد هیچ پلنی در سرور از سمت جنوب نبودیم و یکی از مهمترین ضربه ها به جنوب به این شکل وارد شد.

همین مشکلات باعث شد که دفاع قابل قبولی از سمت جنوب غرب ساخته نشه و عموما بی انگیزگی و عدم حضور پلیر های این ساید باعث عقب افتادگی دفاعی جنوب از شمال شد

بروز این اتفاقات صداقت و تلاش ساید غربی رو زیر سوال نمی بره فقط به ما یادآوری می کنه که تراوین بازی واقعیت هاست نه بلوف ها و ادعا ها

از نظر من یکی از دلایل اصلی این اختلاف وعده تا عمل مربوط به پنهان شدن پشت نقاب بازی بدون مولتی هست

نه به این معنا که مولتی در ساید وجود داشته این ادعا از اساس بی پایه است

به این معنا که چون ما مولتی نداریم پس انتظارات از ما به مراتب پایین تر است و این شعار و این نگرش عامل مناسبی برای فرار به جلو به دست دوستان می داد که بارها و بارها شاهد اون بودیم

شاید در ساخت همر واندر زن که مسئولیت آن به عهده جنوب شرق بود نبود مولتی نمودی جدی داشته باشه اما در خصوص میزان نیروی دفاعی تعداد دهکده های موجود در ساید تایین کننده است که از این حیث کمبودی در جنوب غرب دیده نمی شد.

شاید اگر شهریار عزیز و پر تلاش این مقطع پایانی کار به کمک جنوب نمی اومد حتی این حجم از دف رو هم نمی دیدیم و حضور شهریار باعث شد که بازی کمی طولانی تر بشه

حجم قابل توجهی از دفی که در انتهای بازی از جنوب غرب به واندر تزریق شد حاصل تلاش بی وقفه شهریار و بعد از اون کسری بود که بی دریغ برای تولید و رسوندن نیروهای دفاعی تلاش می کردند

بر اساس برنامه ریزی و صحبت های اولیه شکل گیری متا جنوب شرق بار واندر زن های متا رو به دوش کشید و گواه عمل کرد حنوب شرق هم حضور 8 همر از یازده همر اول سرور در این ساید بود

در حد توان و بضاعتی که داشتیم فکر می کنم دف مناسبی از اکانت های ما خارج شد.

رنک یک و دو نیروهای دفاعی سرور ( از نظر تعداد نیرو و پوینت) از جنوب شرق بود و می توان رضایتی نسبی از حنوب شرق داشت هر چند یقینا کاستی های فراوانی در این خصوص وجود داشت که فاصله بین شمال و جنوب رو همین نوع عملکرد بود که رقم زد.

امیدوارم که این سرور برای همه به خاطره ای خوب تبدیل شده باشه و رفاقت های مستحکم و جدیدی در طول اون براتون شکل گرفته باشه و رفاقت های زخم خورده هم در بستر زمان التیام پیدا کنند.

می رسیم به بخش شیرین و جذاب تشکرات

به ترتیب سن اول اجازه می خوام از جناب سعیدخان از اکانت سعید اس تشکر کنم که این سرور هم همراه نوه های گلشون در کنارمون بودند و بیش از پیش ازشون یاد گرفتیم خداوند به شما عمر با عزت بده و همیشه سایه تون بر سر اس ای مستدام باشه

از آقا مازیار عزیز به خاطر داغ کردن تنور بازی تشکر می کنم و اگر در طول این مدت کلام و صحبتی داشتم که ایشون رو رنجوند دست به سینه و سر به زیر ازشون پوزش می طلبم

رفیق عزیزم آرش کاپیتان عزیز که وجودش نعمته و حضورت منت ، ممنونم ازش بابت زحماتی که کشیدن تو این سرور و کمک شایانی که به حفظ انسجام و رفاقت بین بچه ها کردند دم شما گرم ای مرد بزرگ

دیگه از این مقطع وارد گروه کم سن و سال ها و جوانان می شویم و خیلی مرتب طور نیست قطعاً

تشکر ویژه و مخصوص از امید پر تلاش و خستگی ناپذیر که با وجود درگیری زیاد مشکلات فراوان و کهولت سن باز هم شب های زیادی بی خوابی کشید و بار بسیار زیادی رو به دوش کشید

کسری خوش قلب و مهربون که هر چی از محبت و صفای این بشر بگیم کم گفتیم رفیق بی شیله پیله و توتال کار درست سایدمون

آرش افکت عزیر که همیشه با تمام توان و ظرفیت در خدمت ساید بازی میکنه پسر مودب و با اخلاق و دوست داشتنی

جناب امیر خان از اس دبل که این سرور افتخار آشنایی شون رو داشتم و بسیار مفتخرم که از محضرشون استفاده کردم

فرامرز عزیزم کهنه رفیق افسانه ای که این سرور هر چی کردند به گرد پاش هم نرسیدند دمت گرم پرورش دهنده نسل بعدی تراوین

اشکان سرلشکر دف کورد بزرگ که محاله از دیوارش بتونید رد بشید رفیق زیر خاکی و قدمی که زحمت زیادی برای این سرور کشید

امیر کلیر ایکس که ناپدید شد و متاسفانه نتونست واندر متا با چهار سایدش رو صد کنه ! مرد روابط پنهانی و متحیر العقول

آرمان ویچر عزیزم رتبه یک عباس آقایی خاور میانه پسر خوش صدا و جذاب جنوب شرق که وجودش برای هر سایدی نعمته رفیق قدمی و دلخورم

مهدی ترکس کم فروغ که قول داده فروغنده بشه در اینده و بیاد و همه رو ....

مهرشاد دوست داشتنی مرد کل کل های نامنظم و بی نتیجه از ستون های دوران جدید تراوین پسر خلاق و پر ایده خودمون ببخشید اگه گاهی ناراحتت کردم می دونی که قلبا دوستت دارم

علیرضا اونجر پر انگیزه و پر انرژی که در مقطع میانی بازی یه تنه بار خیلی از مسائل رو به دوش کشید لیدر با صبر آروم و منطقی

امام عزیز که این سرور تقریبا تو غیبت بود اما با همه مشغله و وقت کمی که داشت زحمت زیادی برای ساید کشید (سرور آینده قراره ظهور کنه انشا الله)

محمد جواد عزیز که سطلان کریلوید خاور میانه لقب گرفت این سرور پسر خوبی که بعد 5/6 سال این سرور تو دیسکورد به حرف اومد و فکر می کنم این بزرگترین دست اوردی بود که می تونستیم براش در سالیان اخیر متصور باشیم یه بابای مهربون و دوست داشتنی

حمزه عزیزم که شک ندارم اخر فیلم می میره ! مردک خائن و . . . مگر نبینمت تو رو من (دلمون تنگ شده خدایی یه برنامه ردیف کنید قول میدم سلامت جانی ات رو تضمین کنم)

هومن مورس مرد کرد با غیرت که زحمت خیلی زیادی برای اسکری کشید فقط مشکلش پلی استیشن بود گاهی

ادریس عزیز که این سرور بسیار درگیر بیماری بود و به کمک خدا 7/8 باری کرونا رو شکست داد

حسین فستر دوست داشتی که نشون داد با یه اکانت دف ساز هم میشه رو مخ یه ساید رفت و ایزایی و انتحاری به تنهایی پلن رفت و کلی موفق عمل کرد دمش گرم خدایی خیلی زحمت کشید این سرور

اشکان دراگون، حسین شدو، سجاد، ارمین های عزیز سایدمون کمال تشمر رو ازتون دارم

هر کس دیگه ای شاید به دلیل کهولت سن و پرتی حواس یادم رفت ازش یاد کنم امیدوارم ببخشه به بزرگواری خودش و حمل بر بی ادبی من نذاره این مطلب رو

یوسف ریتالین عزیز که صادقانه هر چی در توان داشت این سرور گذاشت و در مقاطع بسیاری جور سایدش رو هم کشید

اقا شاهین و محمد توهمی و شهریار عزیز که گفتم چه زحمتی کشید و سایر رفقا در متا

دم همتون گرم و دستتون رو می فشارم به گرمی سپاسگزارم ازتون

از رفقای گلم در تیم رقیب هم به خاطر بازی خوبشون تشکر می کنم و امیدوارم در آینده باز هم خوش بدرخشند

آقا مجید پرشای عزیز، مملی وگنس دوست داشتی، مهدی قندیل عزیزم، اقا امیر حسین ، سامان خان و تیمشون آقا جاوید و .... همه رفقای دوست داشتنی

یه بنده خدایی تا اینجا کلی تقدیر و تشکر خوند و پیش خودش گفت نگاه کن این همه تقدیر و تشکر کرد آخر من رو یادش رفت :دی

نه مهدی کلت عزیز این سرور واقعا ویژه زحمت کشیدی و در کنار امید ستون ساید بودید علاوه بر کار های اکانت که بی منت و پیگیر انجام می دادی خیلی از زحمت های ساید گردنت بود و باتمام وجود کم کاری ماها رو جبران کردی

خیلی دمت گرم

ببخشید اگر تو طول بازی حرف و صحبتی داشتم که حالت دستوری به خودش گرفت دمت گرم که تحمل کردی و به روم نیاوردی

مطلب اخر :

جنوب شرق در حال تلاش است که در سرور آینده باحضور دوستان تیم ریلز و پارسای عزیز بسیار با قدرت تر از این سرور حضور داشته باشه و یقیناً تا شروع سرور جدید از حضور بازیکنان بزرگی رونمایی خواهیم کرد

امیدوارم که سرور پیش رو مثل این سرور برای همه چذاب باشد

و در پایان باشد که رستگار شوید

• سلام و عرض تبریک به این برد شیرین

این برد حاصل یک دلی ، اتحاد و برادری دوستان بود

این سرور هم تموم شد و رفت ، ای کاش یاد بگیریم احترام رو نگه داریم‌ چون ارزش ها تو نگه داشتن احترامه

این سرور به درخواست مملی وگنس اومدم ،

و هدف ساخت یه اکانت دفاعی و ساپورت واسه واندر بود و فک نمیکردم به این همه اکانت برسه 😄😄

خدا رو شکر در حد توان تونستم ب تیم NE خودمون خدمت کنم و امیدوارم سرور دیگری در رکاب دوستانم باشم ،

از همه ی دوستان عزیزم تو NE تشکر میکنم ،اگه حرفی یا شوخی کردم خودشون ببخشن

ب امید دیداری دوباره در سرور جدید

مسعود

• Final01.jpg

Acc Name: Ne Team

Acc Password: wiNEr

سلام مبارکتون باشه واقعا عالی بودین دم همتون گرم

ما ( SE ) به دو دلیل برنده نشدیم 1- انسجام شمال 2- عمل نکردن تعهد SW

اعتمادمون به SW از حد اونها زیادتر بود

بحرحال بازم تبریک میگم مخصوصا به مجید خان پرشیا

ویرایش به دلیل ناراحتی دوستمون اقا سید عزیز

• درود

تبریک به بچه‌های شمال شرق ؛ تبریک به بااخلاقهای جنوب شرق که تو همین چند پست هم بزرگ‌منشی خودشون رو نشون دادن ؛

تبریک به ربات موزیک دیسکورد که هیچگاه بچه‌های شمال شرق رو تنها نزاشت و تبریک به رفیق شفیق این ربات ؛ جعفر عزیز

این سرور باز مشخص شد پلیرهای Ir سابق ؛ متعهد ؛ پایبند به متا و دوستان و صاحب فکر هستند .

در آخر هم از دوستای عزیزم سجاد ؛ امیر و مسعود تشکر میکنم که بهم پسورد دادن سرور رو نگاه کنم .

انشالله قسمت بشه با چندتا از دوستای عزیز جنوب شرق تو یک ساید بازی کنیم و از همدیگه یاد بگیریم .

شادزی مهرافزون

پ.ن ۱ ... تبریک به آقا مازیار عزیز و اون شخصی که هی شادزی می‌نویسه

• درود و وقت بخیر....

اول تبریک به ساید شمال شرق بابت صد کردن واندر ی خسته نباشی جانانه به تک تکشون💓

مورد بعد که باعث شد من دوباره پست بزارم این بحث sw

دوستان همه میدونن من این سرور توی ساید اس ای بودم و به لطف دوستان مسئولیتی از ابتدا به عهده گرفتم اما در انتهای سرور کم رنگ و کم رنگ تر شدم و دلیلش عدم همکاری دوستانم بود این حرفارو گفتم که بگم درست نیست اینقدر حق به جانب صحبت کنیم دوستانی که از sw دارن عیب و ایراد میگیرن و اونارو به خائن تشبیه میکنن باید بگم خودتون چی کار کردید آیا جز این بود که ی گوشه نشستید و مولتی رید دادید و تا ته سرور کتیبه اختصاصی گرفتید .سرور تموم شده خوبه آدم جنبه باخت رو هم داشته باشه و مطمن باشید با تخریب دیگران شما بزرگ تر نمیشید. از نظر بنده که لیدری از ساید جنوب شرق بودم و با تمام وجود برای سایدم زحمت کشیدم ساید جنوب غرب هم در حد توانش پا به پای ما تلاش کرد و هیچ انگشت خیانت و کم کاری متوجه این بچه ها نیست . امیدوارم که دوستان عزیزم دست از این حرکت ها بردارن چون با زدنش خودتونو خورد میکنید . فروم این سرور رو بیاید با تبریک و خسته نباشی به پایان برسونیم.

پ.ن سرور بعد هم تیم اونجر رجیستر خواهد شد اما ساید فعلا معلوم نیست اما قطعا توی اس ای نیست

پایدار باشید

Avenger

• سلام خدمت همه عزیزان

اول از همه تبریک و خسته نباشید جانانه میگم خدمت بردارای گلم در ساید ان ای که الحق فوق العاده بودند برد حقشون بود. چه بچه هایی که از روز اول سرور حضور داشتن چه رفقای تیم فونیکس (که همینطور که امیرحسین تریدر عزیز گفتن سرورهای زیادی مقابل هم بودیم و رقیب سنتی ما محسوب میشن و جدای رقابت رفقای بسیار دوست داشتنی هستند.) که با ورودشون ورق بازی رو به نفع سایدشون برگردوندن و عملکرد فوق العاده ای در کنار سایر دوستان شمالی داشتن. دمتون گرم ایشالا سرورهای آینده مجددا در کنار شما سرور جذاب تری رو تجربه کنیم.

خسته نباشید سوم خدمت دوستان عزیزم در ساید جنوب شرق که با تعداد کمی‌ که بودیم ( فک کنم به زور ۱۵ ۱۶ نفر میشدیم) عملکردشون واقعا فوق العاده بود مخصوصا رفقای همر کشمون که اساتید من هستن و عااالی بودن در این زمینه. عذر خواهی میکنم که حضور کمرنگی داشتم و مشغله اجازه نداد بتونم کمکی بکنم ایشالا سرور بعدی جبران کنم.

تیم ما بنا به دلایلی این سرور نبود اما از اونجایی که نمیتونم روی امید عزیزو زمین بندازم با یه هفته تاخیر اومدم و با تمام مشکلات شخصی و نداشتن تایم سعی کردم کمک کوچکی داشته باشم که حاصلش دمپایی اکانت drunk prophet بود.

راجب سرور حسین عزیز مفصل صحبت کردن و من فقط چند نکته اضافه کنم. نمیخوام تقصیر گردن کسی بندازم یا ضعف های ساید خودمونو بپوشونم و به هیچ عنوان

قصد بی ارزش کردن زحمات دوستان عزیزم در شمال شرقو ندارم اما یکی از دلایل عدم موفقیت تیم تعداد کم خودمون و اتکا ی بیش از حد به حرف های تیم متامون بود.

نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت که توصیه ای که به لیدرای ساید داشتم گوش داده نشد و خودشون تجربه ی سرور پیش رو دوباره تجربه کردن

این سرور در جنوب غرب فاصله ی بین حرفایی که زده شد و کارایی که انجام شد به قدری زیاد بود که اسمشو نمیشه گذاشت تغییر برنامه،صرفا یک سری لاف و ادعای بزرگ بود(از سیاست کلی سایدشون که عدم مولتی بازی بود گرفته تا صحبتای مطرح شده فی مابین دو ساید) که گوش بچه های مارو پر کرد چرا که بعد از متا و تقسیم وظایفی که انجام شد قرار بر این بود که ساید غربی متا وظیفه بازی جنگی رو به عهده بگیره و ما برای اند گیم بازی کنیم اما عملا هیچ حرکتی از ساید غربی ما ندیدیم و زمانی متوجه اشتباهمون شدیم که دیگه کار از کار گذشته بود و شمال شرق به درجه از قدرت و انسجام رسیده بود که هر حرکتی عملا با شکست مواجه میشد. متاسفانه این عمل نکردن به وظایف از سمت ساید غربی باعث شد عملا در‌موضع ضعف قرار بگیریم و همین عامل یکی از علل شکست ما بود.

البته به هیچ عنوان قصد جسارت به پلیرهای محترم جنوب غربو ندارم چرا که تقصیری ندارن مطابق برنامه ی لیدریشون جلو رفتن و باز هم بهشون خسته نباشید میگم.

خیلی نمیخوام به حواشی بیشتر بپردازم و جدا امیدوارم دوستان به اندازه نصف زبان بازی و سیاستشون تفکرشون نسبت به بازی رو به روز کنن.

در پایان خسته نباشید به رفقای گلم در جنوب شرق:

امید پیرمرد دوست نداشتنی خودم، حسین کینگ بالا برادر‌ مودب و دوست داشتنی. ارش افکت با شخصیت و اروم و کار بلد. کسری همیشه خسته، ارمان عشقم، اشکان سرلشگر غرغرو، مهدی کلت زحمت کش، فرامرز سلطان دف خاورمیانه و حومه، سعید اس بزرگوار، محمد جواد عزیز، علیرضا اونجرز، محمدرضا سوشیانت عزیز و سایر دوستان که اگر کسی رو از قلم انداختم عذر میخوام.

پ.ن: آیا شاهد بازگشت BellA CiaO خواهیم بود؟

پ.ن: آقا فرهاد مرسی که هستی همیشه داداش

پ.ن: رضا جان بی صبرانه منتظر برگشتت هستیم رفیق

پ.ن: ممد نوب آماده باش.

پ.ن: پارسا جون بلخره کنار هم بازی کنیم بچه محل.

به امید روزهای خوش برای همه دوستان

• سلام

خوب شما بازی یادمون ندادین مجبور شدیم یه گوشه بشینیم و نگاه کنیم :)

• این بشه تجربه که همیشه پلن b داشته باشید اگر لیدر هاتون لیدر بودن بعد از دیدن وضعیت sw سریعا اقدام میکردید خوشحالم که این سرور تجربه ای کسب کردید

جنوب شرق مدعی هست که 40 میلیون فقط اشکان دف داشت و sw هیچی نداشت از مدیریت خواهش میکنم در قسمت مدافعین اتحاد ما رو از رنک یک بردارن گویا ما دفی نداشتیم

یه سرور بدون مولتی تست کنید بعد قضاوت کنید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• بنام حضرت دوست که هرچی داریم از اوست...

عرض ادب و احترام و خسته نباشید به تک تک بازیکنان این سرور از شمالش تا جنوبش از شرقش تا غربش که تا ثانیه های پایانی سرور همدیگر رو تحمل کردید و سروری لذت بخشتر از سرورهای گذشته با خاطراتی بی نظیر برای هم رقم زدیم.

یک سرور دیگر نیز به پایان رسید.با خوبی و با تلخی.با خوشگلی و با زشتی.با رفاقت و با رقابتهاش و با گل و بلبل ها و با کل کل های شیرینش.

حفظ احترام و ادب مهمترین مسئله توی بازی بالاخص توی فروم بازی هستش.رفقای عزیز چه در قالب هم تیمی و چه در قالب رقیب اگر از بنده حقیر کوچکترین حرفی اشتباهی سخنی دیده اید به بزرگی خود ببخشید و صمیمانه از تمامی عزیزانم سروران گرانقدرم عذرخواهی میکنم امیدوارم در زندگی تک تکتکان شاد و پیروز و موفق باشید.

بنا بر رسم ادب سخن های پایانی سرور رو با ارائه ای از لینکهایی که خالی از لطف نیست شروع میکنم.اما ابتدا تبریک ویژه به تیم قدرتمند تشکیل شده در سرور قبل بنام NE TEAM شامل 2 تیم بزرگ و عزیز فونیکس و آریانا عرض میکنم امیدوارم انسجام و نظم و نظامی که با تلاش لیدرهای وینگ در 2 سرور اخیر تشکیل شده پابرجا باقی بماند و این تیم موفقیت های بیشتری برای خود به ارمغان بیاورد.امیدوارم سروران گرامیم در تیم عزیزم در زندگی موفق و موئد باشند.

خب به دریافت کنندگان مدال پیشرف جمعیت به اصطلاح پاپ به ترتیب:

آقایان جعفر و محمد علی وگنس عزیز در رتبه اول

آقا فرامرز عزیز در رتبه دوم

تیم برادرز عزیز و گل در رتبه سوم

دریافت کنندگان مدال هجوم به اصطلاح اتک پوینت به ترتیب:

تیم تارتاروس در رتبه اول

تیم مستر اسکیری در رتبه دوم

و امیر حسین تریدر عزیز و تیم قابل ستایش فونیکس در رتبه سوم

دریافت کنندگان مدال دفاع به اصطلاع دف پوینت به ترتیب:

آقا فرامرز عزیز در رتبه اول که دفاع زیباشون قابل تقدیر و ستایش بود.

آقا محمد علی وگنس و جعفرعزیز در رتبه دوم

و تیم مستر اسکیری در رتبه سوم.

به این عزیزان بابت مدال دائمی افتخاراتشون تبریک عرض میکنم.

نمایی از مدال اتحاد بزرگ شمال شرق

و اما بریم سر اصل داستان و اکانت پر حاشیه ی سرور اما نسبتا پلیرهای بی حاشیه اش تا همین اواخر:

تارتاروس:

نام اکانت توسط کیای عزیز و دوست داشتنی کپی برابر اصل خواننده محبوب بهنام بانی انتخاب شد.خدا خیرش ندهد که این نام گذاریش باعث سروده شدن چه اشعار زیبایی توسط کاوه ی عزیز و الباقی دوستان شد:)

دستاورد تارتاروس:

حفظ رنک اول غارت از هفته اول تا هفته آخر سرور

کلین کردن 2 کتیبه یونیک و 2 بزرگ و 7 کوچک

کلین کردن 3 نقشه ساخت شگفتی جهان

دستاورد و نتیجه زحمتهای تارتاروس در همرسازی:

بخش اول، اجرای پلن شمال شرق روی جنوب و دیوار شدنمون شامل 2 همر تارتاروس بود:

همر 003

همر 004

و در نهایت همرهایی که روی واندر ها لانچ شد به ترتیب اسامی دهکده ها قرار میدم:

همر 000

همر 002

باقیمانده همر 003 از پلن روی جنوب

باقیمانده همر 004 از پلن روی جنوب

همر 005

همر 006

همر 007

همر 009

بیشترین اسکات تک بیس سرور(هنوز کسی چیزی رو نکرده قطعا همین بیس از تارتاروس بیگ اسکات سرور هست)

البته این اسکات تا رقم 192ک ساخته شد و چون در واندر ها بخصوص خاکستری(گشنیز) پخش بود زیر همرها لاست خورد.

بیگ اسکات کلی سرور اکانت SPY:

این اسکات تا 480ک ساخته شد که حدود 110ک در پلن جنوب روی واندرها بدلیل اسکات های بسیار بالا لاست خورد و مابقی لاست روی واندر های خودمون زیر همرها بود.

بعید میدونم در مجموع هم این سرور اکانتی به این رقم اسکات داشته باشه.

اما هر 2 رقم اسکات رکورد محسوب نمیشود طبق آماری که گرفتم از سرورهای پیشین.

---

تیم تارتاروس ابتدا با من و آرگین عزیز تشکیل شد که با نزدیک شدن به ران شدن سرور کیای عزیز و آرین عزیز (برادر آرگین) اضافه شدند و در همون روزهای اول بود که احمد اف بی ای عزیز نیز اضافه شد.

متاسفانه آرین عزیز بیشتر از یک هفته افتخار این رو نداشتیم در خدمتش باشیم و مشکلات کاری باعث شد دیگه از هفته دوم اصلا نتونه بازی رو ادامه بده.

آرگین و کیا زحمات زیادی روی اکانتهای رونجر، وست ساید، اکانتهای وابسطه و پیوسته و دلبسته، و خود تارتاروس کشیدند. در ادامه احمد عزیز نیز روی وست ساید فعالیت هایی کرد که متاسفانه بخاطر مریضی پیش آمده زیاد طول نکشید احمد هم از ادامه بازی کنار کشید و 2 روز به کتیبه شد که آرگین هم بخاطر درگیری زیاد از بازی کنار کشید.

کیای عزیز هم تا اواخر و اومدن نقشه حضور پر رنگی داشت که بدلیل داماد شدن این عزیز که مجددا تبریک ویژه عرض میکنم خدمتش نتونست دیگه ادامه بده.

با گفتن دهنتون سرویس به این عزیزان اینهمه اکانت رو روی بنده حقیر و بدبخت پیاده کردند.

تکیه گاهی همیشه برای من قوت قلبم و پشتوانه تیم و ساید در تمامی سرورهاحتی کلاسیک حضور شخص عزیزی بود که بودنش باعث افتخار برای من و بقیه دوستان و نبودنش حتما باعث میشد من نیز بخاطر حجم بالای اکانتها از بازی به این سنیگنی کنار میکشیدم.علیرضا ویسی عزیز برادر گل و دوستداشتنی من پلیر شب اکانت تارتاروس و ساید که زحمات زیادی بخصوص در ساخت و طراحی و اکانت اسپای با اون حجم اسکاتهای زیادش که عامل اصلی برد در آخرین پلن بود کشید که از همینجا ازش تشکر ویژه و قدردانی میکنم که نبودش باعث میشد من هم نباشم.

مهران زرشک عزیز که حکم قبله رو برای من داره بزرگمنشی و معرفت و حرمت این عزیز برای من خیلی بالاست و از همینجا دستشو میبوسم چون در بخشهایی کمک حال تیم تارتاروس و من بود و از همینجا ایشون رو ستایش میکنم که بی حاشیه ترین پلیر کل سرور بود.اکانت جک و همر کپ زیبایی که کشید اما فعالیتهایی روی اکانت‌های ساید نیز انجام داد.

---

و اما جا داره از تمامی عزیزانی که به رسم ادب و رفاقت و احترام قدم بر دیده منت ما گذاشتند و در روزهای بین 20تا 35 بازی وارد سرور شده و برای کمک به دوستان و هم تیمی های خود به سرور تزریق شدند تیم عزیز و محبوب بنده فونیکس شامل آقایان:

سامان گرس عزیز و دوستداشتنی که تنها مشکل اصلی من با این شخص اینه تایپ کردنش رو نمیفهمم نه به صورت فارسی نه انگلیسی=))))

پر جنب و جوش ترین و با انگیزه ترین شخص یا بهتره بگم زوج دوستداشتنیمون آقا سهیل گرندپای عزیز و خانوم محترمشون سیما خانوم عزیز که زحمات فوقالعاده ای کشیدند.

آقا کاوه و آقا بابک عزیز و دوست داشتنیمون و آقا امیر حسین عزیز که امیدوارم هرچه سریعتر حال امیر حسین تریدر رو به بهبودی پیدا کنه متاسفانه کرونا چند روزیست این عزیزمون رو اذیت میکنه خواهشا برای سلامتیشون دعا کنید.

آقا علی دونچستر عزیز با اکانت دندی که پلیری قابل و بی حاشیه و کم حررف ولی دوست داشتنی در جمع ما.

تیم های کلونی در شمال شرق شامل تیم های:

توندر: معروف به تیم میم ها آقا مازیار عزیز بزرگ جمع و بزرگ سرور ، آقا محسن عزیز و آقا مهران بلاروسی عزیز ملقب به جوکر ، آقایان مسعود فراهانی مسعود تامی و مسعود میومیو عزیز.

برادرز: آقا جاوید گل و دوستداشتنی و آقا دانیال عزیز(از الان بلاکت میکنم) آقا علی و آقا رضای گل و گل سر سبد همیشه حاضر برای خدمت رسانی به ساید آقا حامد عزیز و معشوقه بنده آقا نیمای دوستداشتنی و عزیز و سرور بنده آقا سیروان گل گلاب.

ونگارد یا بهتره بگم گانز اند روزز: از کمالات 2 شخص با ادب و با معرفت این تیم هرچه بگم کم گفتم.افتخار آشنایی این 2 عزیز در سرور پیش برامون میسر شد آقا سجاد گل و آقا علی تهرانی عزیز که فوقالعاده زحمات زیادی در راستای تیم و ساید کشیدند و همیشه تابع منفعت کلی ساید بودند بی چون و چرا.

و اکانتهایی که شامل عزیزانی چون:

جعفر و محمد علی عزیز که دربست در اختیار ساید و مدیریت تمامی بخشها بودند بخصوص محمدعلی که زندگیش رو این 6 7 ماه اخیر روی سرور گذاشت و واقعا جای تشکر ویژه داره از این شخص که زحمات فوقالعاده ای کشید و از تجربه و دانش ایشون به نحو احسن استفاده شد تا تیم شمال شرق رو برای بار سوم وینر کند.

علی فلوید عزیز که به تنهایی همرهای زیبایی رو تقدیم به ساید کرد

آقا حمزه گل همشهری بنده که افتخار حضورش این سرور کنار خودمون رو داشتم.

تیم راجرز عزیز شامل آقا سجاد و آقا امیر رول بک مهاجر که پلیرهای قابل و با معرفتی بودند و هستند و رفاقت با اینها مایه مباهات و خرسندی بنده حقیر بود که در ادامه آقا مرتضی گل از اکانت موریسنیف به این تیم و آقا مهدی قندیل عزیز سرور و استاد بنده اضافه شدند. شمال شرق هرچه دارد از برکت حضور تیم راجرز دارد(قال رولبک).

و تشکر میکنم از دکتر سینا صادقی عزیز که افتخار نداشتیم به صورت کامل در خدمت این عزیزمون باشیم و درگیریهای زندگی باعث حضور کامل ایشون در سرور نبود متاسفانه.

تیمی که با سالار عزیز آورده شد در این سرور شامل خود نحثش در جایگاه توتال لیدر ساید(زپلشک)کنار مهران بلاروسی(زپلشک)=)) و شامل آقا محسن احمد پور عزیز و مهرداد عزیز با اون ماهی های خوشمزه ی جنوبیش و سعید نخجیری گل و دوستداشنی که حرث زیادی از خرابکاری های سالار خورد.

عزیزان مهدی اینفینیتی عزیز و رضا کلاب و علی اچ تی تی پی اس و سامان عزیز اکانت کوالا، افشین منتال عزیز و علیرضا ایران عزیز مرد روزهای اول سرور و فراری دائم از سرور ها و محمد کینگ عزیز و اشکان پسر گل و هومن اکانت کروئلا عزیز و مهرششاد سلطان سلطانها و عزیز دل ما و باعث شور و نشاط بچه ها در شبهای دیسکورد.

از تیم نظامی شمال شرق که در راس محمد علی گل

از تیم دفکوردی شمال شرق که در راس نیمای عزیز

از تیم کتیبه ی شمال شرق که بنده حقیر مسئول بودم

از تیم هولدری شمال شرق که درپستهای اخیر نامبرده شدند

کمال تشکر و قدردانی رو دارم که با زحمات فراوان باعث بردن سرور و لذت بخش و شیرین یک به دو برای تیم خود شدند.

اگر اسمی از تیم جا مانده به بزرکی خود ببخشید اسامی زیاد و ذهن بنده حقیر یاری رسان کامل اسامی سرورانم نیست.ارادت فراوانی نسبت به همه عزیزانم دارم.

---

و اما عزیزان و سروران در سایدهای مقابل به اصطلاح رقیب ما اما رفیق شفیقمان

از جنوب غرب شروع میکنم چون متای سرور گذشته خود ما بوده است.

آقایان یوسف عزیز و دوستداشتنی که شمشیر از رو برای هم بسته ایم برای سرور بعد اما خبر نداره که قسمت نیست دیگه در حضور ایشون و الباقی عزیزان باشم.

آقا پارسای گل و دوستداشتنی

آقا محمد توهمی عزیز

آقا ایرج عزیزکه قسمت نبود کامل در سرور بمونه

و دوست صمیمی و قدیمی بنده سلطان سهیل نپی عزیز

و الباقی حضراتی که در جنوب غرب به هر نحوی زحمت کشیدند چه در قالب پلیر و چه در قالب لیدر.

عزیزانم در جنوب شرق

کسرای عزیزم در جایگاه لیدر

اشکان سر لشکر عزیز و امید عزیز ستون جنوب شرق

سعید آس گل و عزیز که بازی ایشون سرلوحه بنده و حضورشون باعث افتخار بنده در تیم رقیب میباشد امیدوارم روزی در رکاب این شخص و بقیه سروران یک سرور بازی کنم.

تیم عزیز و محترم مستر اسکیری آقایان آرش کاپیتان گل که خیلی هم رو اذیت کردیم ولی این چند روز وقتی صحبتهایی رد و بدل شد من ازشون عذرخواهی گردم و مجدد نیز همینجا ازش عذرخواهی میکنم.آقا حسین کینگ بالای گل و محترم و آقا هومن مورس عزیز

آقا علیرضا اونجر عزیز که افتخار آشنایی باهاش رو این سرور پیدا کردم و سید سجاد گل که از سرور پیش هم رو دورادور میشناختیم

و مابقی حضراتی که حضور ذهن کافی برای نامبردن ندارم منتهی خرسندم که کنار هم و یا مقابل هم یک سرور رو به پایان رسوندیم.

صمیمانه ازتون عذرخواهی میکنم بابت طولانی شدن آخرین پستم در این سرور و سرورهای دیگر...

همینجا بنده برای بار آخر انشاالله اگر دیگر خریت نکنم و به بازی رمقی پیدا نکنم که بعید میدونم از همه ی عزیزان سروران و دوستان خداحافظی میکنم و از تراوین نیز خداحافظی کرده و متاسفانه دیگر در سروری حضور نخواهم داشت.

بنا بر گفته ی تیم بزرگ شمال شرق تمامی عزیزان نیاز به استراحت مطلق دارند و انشالله در سرور بعد از عید 1401 یا 13401 :دی حضور پر رنگ و پر قدرتی خواهند داشت اما بدون شخص بنده حقیر.

امیدوارم روزی برسد که بتونید این اعتیاد رو کنار بگذارید من رکورددار 7 سال و نیمی پاکی از تراوین بودم تا روزی که خدا خیر ندهند عزیزی که من رو دوباره به این اعتیاد شیرین برگردوند.

پیروز و پایدار و سربلند باشید.

خدمتگزار ساید شمال شرق و NE TEAM

--مجید پرشیا

• درود به همه عزیزان

ما اومدیم این چاق سلامتی های اخر سرورو بخونیم استفاده کنیم ولی دیگه یه جوری شد گفتیم یه پست هم ارسال کنیم
    اول از همه تبریک به دوستان شمالی

واقعا در طول بازی لذت بردم از برنامه ای که داشتن، به وقتش فرومو شلوغ کردن، به وقتش فرومو خوابوندن و در طول این مدت داشتن دف میکشیدن:))

درک درستی که از شرایط وقت سرور داشتن و نداشتن راز یونیک و در عوض داشتن مرتاض یونیک رو به یه فرصت تبدیل کردن و به نحو احسن از ظرفیتی که داشتن استفاده کردن.

خسته نباشید به تیم شمال شرق و بچه های فونیکس که پی وقت و هزینه رو به تنشون مالیدن و اون دف قابل توجه رو اماده کردن.

خدا قوت به دوستان خودم که زحمت زیادی کشیدن و عزیزانی که این روزای اخر دیدم واقعا چه تلاشی داشتن میکردن که با اون دفی که جلوشون بود یه تغییری تو بازی ایجاد کنن :امیدعزیز،حسین کینگ بالا،آقا ارش افکت ،محمد جواد و کسری ،امامون هومن و مهدی کلت خستگی ناپذیر که تمام تلاششونو کردن ولی خب نتیجه ی مطلوبشون حالا بنا به دلایلی حاصل نشد.

این بشه تجربه که همیشه پلن b داشته باشید اگر لیدر هاتون لیدر بودن بعد از دیدن وضعیت sw سریعا اقدام میکردید خوشحالم که این سرور تجربه ای کسب کردید

جنوب شرق مدعی هست که 40 میلیون فقط اشکان دف داشت و sw هیچی نداشت از مدیریت خواهش میکنم در قسمت مدافعین اتحاد ما رو از رنک یک بردارن گویا ما دفی نداشتیم

یه سرور بدون مولتی تست کنید بعد قضاوت کنید

اما دلیل اصلی این پستم این نقل قول عجیب بود و واسم عجیب تر شد وقتی که دیدم سید اینو پست کرده.

سید جان یک ساعت پیشم یه هل من مبارز طلبیدی که واسم خیلی عجیب بود

اگر این که میفرمایید میاید تو اس ای و نمیذارید کسی تو اس ای بازی کنه مثه همون حرفاییه که سرور پیشم راجب اس دبلیو زدید و رفتید تو تیمشون که هیچی ولی اگر جدی جدی نیتتون اینه که سید مارو دور ننداز،ما اونقدرا به درد نخور نیستیم،بذار سوسکی یه گوشه بازیمونو کنیم دیگه!

سید جان با منطق شما چون اتحادتون رنک 1 دفه ،پس اون 60 70 میل دفی که شنیدم تو یه سایدی بوده دست تیم شما بوده دیگه؟؟کاری ندارم به حواشی سرور ولی جدی رنک 1 دف شدن مفهموش اینه اون ساید دف بیشتری داشته ؟

در اخر و از همه ی این حرفا گذشته سید جان شما مختارید هر کجا که دوست دارید بازی کنید ولی اینکه بعد 3 4 سروری که اس ای بازی کردین و بهترین همرایی که تو این سایت کشیدید رو همینجا تحویل ساید دادید بیاید شمشیر واسه بچه های جنوب شرق بچرخونید که شهرو بهم میریزم جالب نی ،شرح حال ما همون جمله ی زیباییه که امضای ایدی فروم شماس :)

برقرار باشید.

• سلام و خسته نباشید خدمت تمام رفقا

تبریک میگم به سایدهایی شمالی برای صد کردن واندرشون تو دفسازی عالی عمل کردن و نتیجه اشو گرفتن .

خسته نباشید هم به جنوب که تمام تلاششون رو کردن ولی نشد . دلیل زیادی باعث آش بود که نه الان وقتش نیست . همگی خسته نباشید

همینجا هم از بچه‌های ساید خودمون اول تشکر میکنم عالی بودن

و معذرت خواهی بابت باخت که مقصر اصلیش من بودم به دلیل تصمیمات اشتباه .

و در مورد سرور بعدی تیم ما کامل میاد و با اضاف شدن پارسا اینا فکر کنم حرف‌هایی زیادی برای گفتن داشته باشیم امیدوارم که سرور بعد چهار سایده باشه تا بازی جذابی رو تجربه کنیم

موفق پیروز باشید

ارادت امید

• سلام دوستان

همگی خسته نباشید از همینجا اعلام میکنم هیچ تصمیمی برای ادامه بازی ندارم ولی خوشحالم تیم اس ای این سرور پیش رو کامل میاد،این سرور که کلا پانوزده پلیر بودیم و نصف این پلیر ها، پلیر سه تا اک بودن واین پانوزده نفر کاری کردن که تیم ان ای با اون همه پلیر باز هم اس ای رو قدرتمند دونست!

کاری با اس دبل ندارم اونها هم تلاش خودشون رو کردند!حالا از یکجایی ریزش شدید پلیر داشتند که من چندین بار گفتم به یوسف عزیز که ایا مشکلی هست من کمک کنم و ایشون نمیخواست درز پیدا کنه طبیعی هم هست بهش حق میدم!

سید جان این که میگی باید پلن b می داشتم باید عرض کنم تیم جنوب شرق به پایبند بودن به عهد و پیمان معروف هست وقتی با تیمی تصمیم به متا میگیره قطعا تااخرش باهاش هست!

و هدف اصلی از این متا درست شدن روابط گذشته بود!

شکر خدا تا جایی که خبر دارم سرور بعد سروری هست که کنفدراسیون اجرا میشه!

من احتمال میدم دلیل حضور نداشتن تیم ان ای که عنوان میکنند نیستندهمین هست!

ایا توی سرور بعد که عملا گفته شده مولتی بازی وجود نداره تیم ان ای حضور پیدا میکنه؟؟؟

من که شک دارم!

چالش جالبی هست امیدوارم هر چهار ساید بازی سرور بعد حضور داشته باشند شاید یکم حال و هوای سرور های قدیم رو سرور داشته باشه و یک سری از پلیر ها که ادعای برای خود دارن توی سرور اینده ادعای خودشون رو به نمایش بگذارند!

موفق و موید باشید

• سلام عرض ادب خدمت دوستان

خسته نباشید میگم به همه این سرور هم تمام شد با همه خوب بدش زشت زیباش تمام شد تبریک میگم به دوستان شمال عالی بودین و این برئ فقط به فقط با تلاش پشتکار به دست میاد مبارکتون باشه<3 .

قصدی برای بازی نداشتم ولی به لطف دوستان اسکری پیگیری های علیرضا اونجر آرمان عزیز حسین کینگ بالا یه بار دیگه قسمت شد کنار تیم خوب اسکری باشم .<3

و اما بعد

از دوستان شمال همه برام عزیز و قابل احترام هستن مجید پرشیا عزیز شما گلی بابت اگه حرفی بود عف بفرمایید مطمن هستم ارتباط خوبی شکل گرفته و ادامه دار خواهد بود تلاش کردی مزد تلاشتو گرفتی <3

خسته نباشید به تیم لیدری شمال <3

دوستان عزیزم در جنوب غرب به همه شما ها خسته نباشی یوسف ریتالین شاهین شیرکوش محمد توهمی امیر عزیز شهریار عزیز دوست داشتنی محمد سیگار این سرور چیزی ندیدم ازش ولی مطمن هستم ازت میشنویم میبینیم سرور جدید سجاد (33yed) مرد خستگی ناپذیر <3

امیر رولبک عزیز و سهیل نپی دمتون گرم <3

و دوستان خوبم در جنوب شرق خسته نباشید به همه تون امید عزیز زحمت کشیدی آرش افکت اروم ملو رو به جلو سعید اس مثل همیشه مفید فرامرز دوست داشتنی مثل همیشه عالی ماشالله اشکان سرلشگر نیاز به تعریف نداره علیرضا اونجر پرتلاش کسری عزیز خیلی زحمت کشیدی باشیوا دولان محمد جواد همشهری گلم دمت گرم سجاد مارس هرجا هستی موفق باشی<3

دوستان گلم تیم اسکری حسین کینگ بالا که باعث شده چند سرور دور هم باشیم مثل همیشه پر تلاش سفرت پربرکت باشه <3

مهرشاد عزیز داداش گلم دوست داشتنی باید نزدیک باشی بهش تا بدونید چقدر دوست داشتنی هست چه پلیر خوب با فکری هست برقرار باشی رفیق<3

آرمین عزیز عشق داداش خوش خنده خوش فکر و با ایده های عالی بازم ازت میبینیم خواهیم شنید کارت حرف نداره دلت شاد لبت خندون باشه<3

دکتر ادریس رکورد کرونا رو جابجا کرد دکتر انشالله تو کارت موفق باشی <3

مهدی کلت عالی بی نظیر مثل همیشه برات بهترین ها رو آرزو میکنم <3

هومن مورس عزیز پسر دوست داشتنی با اون لهجه شیرین که داره پایدار باشی داداش<3

مهدی تراکس خوب مشتی با معرفت ملک ری شاد باشی داداش<3

محمد کینگ بالا دقیقا کجایی میشه بگی:D:D<3

امیرکیلر انگاری نیست شد ولی جاش تو قلب ما هست<3

میگن فیل داشت از جنگل فرار میکرد روباه دیدش گفت کجا با این سرعت گفت شیر دستور داده گردن تمام زرافه ها رو بزنن گفت تو چرا فرار میکنی تو که فیل هستی

گفت اخه خر رو مسول این کار کرده :D:D:D

براتون آرزوی بهترین ها رو دارم امضا اوستا کریم پای تمام آرزو هاتون

مخلصیم

آرش Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام عزیز دلم توی گروه اون مشکل رو حل کردیم و منم پستم رو پاک کردم یه چیزی بین من و سعید خان بود که رفع شد و هر دو اصلاح کردیم پستمون رو

بله من رفته بودم swکه بزنمشون ولی بخاطر روی گل شاهین و یوسف و امید موکولش کردم به سرور دیگه ای ، امید ازم خواست و ازش بپرسی توجیهت میکنه . من پلیری هستم که ساید رو به خودم ترجیح میدم نزدنم به صلاح متا بود

منم فقط گفتم بازی سعید رو خراب میکنم نه جنوب شرق رو که اونم حل و فصل شد رفت

یه مورد دیگه من رو اکانت اونجرز بودم تو جنوب شرق و اکانت 33yed هم از ۲۰ تا دهش ۱۵ تاش تو جنوب شرق بود و تو تیم پلنری جنوب شرق بودم و هیچ مسئولیتی تو جنوب غرب نداشتم حالا به نظرت من تو کدوم ساید بازی میکردم😂

من جزو کسانی هستم که ۳ جا رو با هم قاطی نمیکنم فروم ، بازی ، رفاقت

اما در مورد جنوب غرب بله یکم ضعیف ظاهر شد ولی بی دلیل هم نبود و ۲۸ میلیون پوینت دفشون شد این در حالی بود که جنوب شرق ۴۰ میلیون پوینت دفش بود

من به عنوان پلیر جنوب شرق پست گذاشتم که حق رو ناحق نکنید ، تمام تقصیرات رو گردن جنوب غرب نندازیم و واژه خیانت بسیار ظالمانه و بدور از انصاف بود برای جنوب غرب که سعید تصحیح کرد و منم پستمو پاک کردم .

در کل من رقیبامم دوس دارم شما که جای خود دارید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• کسری جان اجازه بده مهر باختت تو این سرور خشک بشه بعد بیا صحبت سرور بعدی رو بکن

برداشتی که من از صحبت شمال شرقی ها کردم اینه که شما رو نسبت به اس دبل قدرتمند دونستن وگرنه توهم برت نداره که قوی بودی این سرور

یه نظرسنجی برا شمال شرقی ها بذاری که این سرور راحت تر بازی رو بردن یا سرور قبلی که حذف کردید قطعا میگن که این سرور راحت تر بازی رو بردن

• کسری جان اجازه بده مهر باختت تو این سرور خشک بشه بعد بیا صحبت سرور بعدی رو بکن

برداشتی که من از صحبت شمال شرقی ها کردم اینه که شما رو نسبت به اس دبل قدرتمند دونستن وگرنه توهم برت نداره که قوی بودی این سرور

یه نظرسنجی برا شمال شرقی ها بذاری که این سرور راحت تر بازی رو بردن یا سرور قبلی که حذف کردید قطعا میگن که این سرور راحت تر بازی رو بردن

دوست عزیز من شما رو بجا نیاوردم لطفا معرفی کن!

اول این که شما تازه انگار داری توی فروم فعالیت میکنی

دوستانی که توی فروم هستند میدونن من جسارت نمیکنم که بگم قوی هستم

یا فوی تر از ساید دیگه هستم!تراوین یک بازی تیمی هست!

اگه منظورت جنوب شرق بود که بله جنوب شرق خیلی قدرتمند بود!

اینو حتی توی پست های دوستان شمالی هم میتونی مشاهده کنی ارجاعت میکنم به پست های چند صفحه قبل تر از اوندن نقشه ها!

ولی اینم بگم دوستان شمال شرقی واقعا همکاری و تلاش زیادی داشتند و این همکاری و تلاش اونها به حق نتیجه ای جز پیروزی نمیتونست به دنبال داشته باشه!

من باز هم بهشون تبریک میگم مبارکشون باشه!

درمورد سرور قبل باید عرض کنم من اون سرور هیچ کاره بودم!شاید اون سرور دوستان اجازه میدادند در سرور میماندیم ولی خوب نظر جمع بود و ما رفتیم!

در مورد سرور اینده یا من یا هر کس دیگه که فکر میکنه فقط و فقط همین به ذهنش میاد که دوستان شمالی نمیتونن اون چالشی که مدیریت گذاشته رو انجام بدند برای همین سعی دارند ساید رو خالی کنند!

البته شاید خستگی سرور باشه ولی ما دوست داریم تیم و سایدی که احساس قدرت میکنه حریف بطلبه نه این که میدان رو خالی کنه!

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان و هم بازی های گلم

تبریک میگم این بازی رو به همه، فارق از برد و باخت، چون بازی بود که همه ازش لذت بردیم.

تشکر میکنم از سجاد یونیک عزیزم که باعث شد بیام تو جمع شمال شرقی ها، جمعی که مثلش رو هیچوقت ندیدم و نخواهم دید. دم بچه های ساید گرم که لحظه ای نبوده که بیام تو گروه و خنده رو لبم نیاد. میخواستم از همتون اسم ببرم و تشکر کنم ولی از اونجایی که مطمئنم اسمارو جا میندازم و خداییش هیچکس حقش نیست جا بمونه، از این کار صرف نظر میکنم. یه عذرخواهی میکنم ازتون که با وجود همه حمایتها، اکانت ونگارد اونی نشد که میخواستیم. انقده بگم که کلا یه کتیبه منحصر قرار بود کلین کنه که اونم اشتباهی غارت لانچ شد :D

یه اعترافم بکنم که واقعا شمال شرق زورش به جنوب نرسید، وگرنه برنامه داشتیم آخر بازی همه واندراتون هم سطح واندر تارتاروس باشه :D

امیدوارم همگی تو زندگیتون بهترین باشید

کوچیک همه علی

پ.ن: این که همیشه بعد از کتیبه مارو میزنید یکم نامردیه :D