نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام روزتون بخیر

امیدوارم که حال همگی خوب باشه

یه سرور دیگه هم تموم شد و به خاطرات پیوست ...

تبریک میگم برد شمال شرق رو امیدوارم در مراحل زندگیتون موفق باشید ، و تسلیت میگم به ساید جنوب غرب که واقعا همه جور در این سرور باخت و همینطور باعث باخت ما هم شد ...

و تشکر ویژه دارم از دوستان و رفیق های گلم ساید Se در این سرور ما رو یاری کردن و تا در کنارشون یه سرور جذاب ، هیجان انگیز تجربه کنیم برای تک تک شون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم❤❤

قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونه اش رسید این مصطفی ما هنوز به دختر خوشگله نرسید😂😂

به امید دیدار دوباره...

یا حق

• سلام مجید خان گل

راستش ما ( SE ) اگه بجای ورود به این بحثهای بی نتیجه به خودمون متکی بودیم الان اوضامون بهتر از وضع فعلی بود قطعا شما و شمال از ما بهتر بازی کردین منسجم بودین اما بچه های ما هم واقعا زحمت کشیدن ولی پشتمون خالی شد

بحرحال این کل کل ها همیشه بوده شما به دل نگیر من شخصا هم بهتون احترام میزارم و هم بازیتون رو قبول دارم

موفق و پیروز باشید و بردتون هم مبارکتون باشه

• مجید چندپست محترمانه صحبت کردم انگار نمیخوای درست بشی بچه جون اول اینکه منو سهیل بترکونه با هم 2 یا 3 سال اختلاف سنمون باشه

دوم اینکه تو کی مرد شدی که بیای اینجا اصلا منو ریپلی کنی؟ همونجور که قبل از اینم گفتم بهت روزی که فهمیدم لیدر شدی اصلا خندم گرفت به والله

اون سروری که با الدرز بازی کردم نه سهیل لیدر بود نه یادم میاد اومده باشه بهم بگه کاری بکن لیدرم بود که بود دستش درد نکنه این دلیل برچیز خاصی میشه؟

مورد بعدی اینکه تو ته همرت 22 ک کاتا بود که بدی بچه دایی منم اینو میکشه برات اصلا روت میشه بگی همر کشیدم با این ریدت اینا که زدی به واندر اندازه دمپایی ما بود

فقط منبع جمع کردی حروم کردی همرتم که زدی رو واندر نهایت 4 لول کم کرده باشه هنرمند:D

مورد بعدی اینکه اگر کور نباشی پلیر اکانتش این پست رو زده منم سوال پرسیدم ازت آیا خبریه شما میتونی بگی نه یا هرچیزی اما به من حق بده با اون برده هایی که داشت

میومد فکر کنم خبریه

سلام

وقتی و موقع افتخار می‌گردید که صاحب leon24 بهتون زنگ زد که نزنین فکر اینجاش رو میگردم که باهاش تفاهم کنین واسه گرفتن امتیاز هجومی

حالا این شود که رستگار شوید

با تشکر

شهریار

اون سرور مهدی عشقی سعید اس ام اس و آیدن رو یادمه دیگه کسی رو من نمیشناسم به عنوان لیدر اون زمان اون سرورم فان بودم و تک اکانت اگر سهیلم یادش باشه میتونه برات توضیح بده اوضاع تک اکانت بازی کردنم رو اون سرور البته اگر ذهنش یاری بده من اونجا بیشتر تو تیم اسپیک مینشستیم با علیرضا بنیتو و مرتضی میحرفیدیم

اواسط سرور هم اکانت رو فروختم به اس ام اس همشو گلد کردم زدم برا اکانت بنیتو(دسترویر رومن) حالا منو داداشم بچه بودیم تو تو پوست پیاز بودی:D

اینا به موضوع توافق نامه بین شما و سهیل نمیدونم چه ربطی داشت که داری قیمه هارو میریزی تو ماستا

چقدر واقعا ناراحت شدی نذاشتم پوینت از برده بگیری

آخ آخ آخ ببخشید واقعا مجید کوچولو برو بزن برده هارو تو که تهش میزنی من فقط خوراکم گرفتن حال امسال خودته:D

باور کن لذت بازی همینه دیگه:D

مردک بیگ همرت اندازه همر 5 ما بوده بعد میای خودتو به ما میزنی برو عروسک برو استغفار کن

• کاملا درسته بزرگترین اشتباه متا با sw بود

سلام اقا سعید عزیز

در ابتدا تبریک میگم به تیم شما و کل جنوب بابت همرهای زیبا و چشمنوازی که ساختید و باعث جذاب شدن سرور شدید.

سعید جان مشکل از اس دبل یل اس ای یا ان ای نیست مشکل اینجاست که معنی سیاست و دیپلماسی در اسپیدترا متاسفانه تغییر کرده کسی که قراره دیپلماسی یک ربع رو پیش ببره بزرگترین اشتباهش لابی کردن قبل از شروع سرور و بستن متا در اون شرایط هست وقتی سرور بسته نشده قدرت تیمها مشخص نیست این چنین متایی میشه شمشیر دولبه ممکنه باعث برد بشه اما به همون نسبت هم ممکنه باعث باخت متای ابکی بسته شده بدون توجه به شرایط سرور بشه و از همه مهمتر قطعا باعث از بین رفتن جذابیت در سرور بشه.

به نظر من دوستانی که میخوان دیپلماسی ربعهارو در دست بگیرن یک نگاهی به سیاست تیمهای موفق داشته باشن نمیخوام برگردم به سرورهای ای ار برای مثال چون شاید خیلی از دوستان نبودن اون زمان و حس کردنش براشون سخت باشه بلکه میخوام ارجاع بدم دوستان رو به دیپلماسی تیم امرداد و مخصوصا بهنام عزیز که به نظرم یکی از بهترین دیپلماتهای تراوین هست من دو سرور با این تیم در قسمت دیپلماسی مراوده داشتم سرور اول سروری بود که سوانز درست وسط اس ای پرچم مبارزه با مولتی بازی رو در دست گرفته بود و قطعا میتونست مشکلات عدیده ای برای امرداد ایجاد کنه اما تیم دیپلماسی امرداد(شامل فروم نویسها و مذاکره کننده ها)به زیبایی این تهدید رو به فرصت تبدیل کردند و برنده سرور شدن.

در همین سرور یک اسپیدترا باز هم لابیهایی قبل شروع سرور بین اس دبل اندبل و ان ای علیه امرداد شده بود و اول سرور امرداد بسیار زیر فشار بود اما باز تیم دیپلماسی امرداد باتوجه به شرایط سرور و امدن ما تو ان ای تونست به زیبایی از زیر فشار خودش رو خارج کنه و ورق سرور رو به نفع خودش برگردونه کاملا یادمه یک صحبت از بهنام تو جلسه که گفت اگر شما از ما حمایت نکنید مجبور میشیم حذف کنیم(فارغ از اینکه بلوف بود برای ترغیب ما یا واقعیت بود این حرف)باعث شد ما تو جلسات ربع خودمون این مطلب رو در نظر بگیریم که اگر امرداد حذف کنه تکلیف ربع ما چی میشه و بقیه قضایا که باعث متای ما و امرداد شد.

سرتون رو درد اوردم که بگم این نوع سیاست شده افت اسپیدترا همین الان که من دارم این پست رو میذارم در جریان هستم بعضی از افراد تاثیر گذار ربعهای دیگه مشغول لابی علیه ان ای هستن حتی بدون اینکه بدونن اصلا این تیم ان ای سرور بعد اصلا بازی میکنه یا خیر به نظرم مشکل الان این مطلب هست نه ضعف این ربع بازی یا اون ربع.

امیدوارم دوستان در این طرز نگاهشون به دیپلماسی یک تغییری ایجاد کنن و بعد از شروع سرور و مشخص شدن قدرت زبعها شروع به مذاکره کنن.

با عرض پوزش از طولانی شدن پست

• سلام آقای حسین faster

آگه خبر نداری بنده حدود 10 میلیون دفاع رو ww ها هست

وقتی می‌خوای اظهار نظر کنی از بچه ها گوش کنی بعد بیای اینجا درباره ساید دیگه نظر بدین

هنوز سوتی های دیگه تو یادم نمی ره

یکیش چیفت همرت

• سلام

اقا من عذر میخوام که تیم تندر دفاع نکرد که پوینت هجوم اکانت بیاد بالا مقصر خودتون بودید که اتکهاتون بعد از لند همر رو واندر بود!!!!

حالا تا اخر سرور همر برمیگرده جایی بزنید یا تو راه سرور تمومه

;);););););););)

دهکده صفر هم که نشد ای بابا دیگه ببخشید این یکیش مقصر خودتون بودید که دیوار دهکده رو ادم حساب نکردید

^^^^^^^^^^^^

• ای شیخ هرآنچه گویی هستم آیا تو همان که می نمایی هستی؟

امیدوارم موفق باشید همگی

بعید میدونم اگر عقده نداشتی نمیرفتی پوش کنی یک غارت رو بگیری یا بدویی برده بک بدی. خودت اعتراف کردی. حرف مهم نیست. عملت داره نشون میده رقابت خیلی شدیدی با مجید داشتید (11نفری). ولی هیچ کاری نتونستید بکنید.

asdfasdas_j807.jpeg

تو که راست میگی. اصلا عقده پوینت نداری

• سلام آقا مازیار

حاجی ما خیلی اینارو پرو فرض کردیم

ولی از دیشب بهمون ثابت شد که کشک هم نیستن ی عده بخصوص شاخشون:D

واقعا موندم عزیزانی مثل سعید آس چطور کنار این امامزاده بیژن تونسته بازی کنه.

باز هم میگم تا تشت آب یخ رو بریزید رو سرتون

۱۱ نفر = یک ساید

خودتون رو پاره کردید توی غارت مدارکش هست

توی تاپ هجوم جر خوردی مدارکش هست

حریف ۲ نفر نشدید.چجوری میخاستی حریف تیم ب قدرتمند شمال شرق بشی ؟

8o

ب اندازه کافی تحقیر شدی.

پست اخر کل کل بود

انشاالله پست بعدیم آخرین پست و بعد از صد شدن هست البته اگر باز زبان به کام چرت و پرت برده نشه

• درود به همه

قبل از هرچیزی تبریک میگم به بچه‌های بااخلاق جنوب شرق و جنوب غرب که تا الان موندن و بازی می‌کنند هرچند میدونستن باختشون‌ حتمی است .

و یه تبریک به بچه‌های NE TEAM که با وقت نه چندان زیادی که گذاشتن سرور بردند .

شاید فکر کنید بچه‌های شمال در پوست خودشون نمیگنجن که سرور رو بردن ؛ اما واقعیتش برد این سرور فکر نکنم به خیلی از بچه‌های ما حال داده باشه چون رقیب (بااحترام) در سطح خودمون نبود .

به نظر شخصی خودم به جای این کل‌کل های بیهوده بیایم و از روزهای آخر سرور لذت ببریم و به رسم گذشته به اشتباهات چه از لحاظ تکنیکی بازی و چه نقاط مثبت رو بازگو کنیم تا در آینده بهتر بازی کنیم و درس بگیریم .

تا اونجایی که من از بچه‌های جنوب شرق شناخت دارم و میدونم پلیرهای خوبی هستن احساس میکنم از لحاظ استراتژیک بزرگترین اشتباهشون متا با SW بود .

در پایان هم خواهشاً لینک بزارید 😁

شادزی مهرافزون

• سلام

چندتا از همرهای خوب ساید شمال شرق رو با هم ببینیم که در یک راند دیگه روی واندر مرکزی جنوب شرق لند شدند.

تیم میم ها

WW1221-Tondar_289dc.jpg

تیم تارها

WW123-Tartarus_1a32a.jpg

بزرگترین همر رومن سرور تشکر از علی و سجاد گل

WW-Doom-hammer_60de0.jpeg

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام و خسته نباشید

از دور پیگیر سرور بودم گاهی هم دفی میساختم

بعنوان کوچیکترین عضو این سرور ک خیلی زود مجبور شدم با جدی بازی کردن خدافظی کنم ،

ولی از اول سرور انتظار خیلی خیلی بیشتری از جنوب داشتم

با داشتن پلیرای خیلی خوبو جدی مثل سعید اس و مستر اسکاری و سید....انتظار داشتم بجای خاله بازی و نق زدن تا روز آخر حداقل ی پلن درست حسابی ک بتونه شمالو زمین گیر کنه داشته باشیم

البته نمیشع گذشت از دوس داشتنی بودن خیلی از پلیرای شمال شرق بخصوص مهران ، مجید ، سالار و مازیار ...ک خالصانه میوه ای میدادن رو اکانتا

ولی فک میکنم بیش از حد ، حداقل از لحاظ فکری و پلنی ، جنوب تهی بود

انشاا سرور بعد جذاب تر باشه ، البته که ما واس خرابکاری میایم:/

تبریک میگم به شمال شرق بخاطر هوشمندانه بازی کردنشون

• ***** مطالب کاملا طنز ...فان... میباشد ...کاملا برگرفته از دل خوذ فروم و اتفاقات بازی *********

رسیدیم به پرده آخر..............!!!!

خوب باس روی این ان ای رو کم کنم سریع برم یه متا قدرتی سرعتی ببندم آدم خوبه سرور باشم بشم فرعون اس دبل

اشکان سرلشگر زنگ زد بمن و گفت اگه نیایی ما میریم ک دقیقا پای میز اسنوکر رفتم تو دیسکورد و فقط ۱۰ دقیقه با اشکان حرف زدم

متا تو ۳ دقیقه بسته شد

ای ول تمومه داستان، دهن دوال ممد موکسی آسفالت شد.........اخ اخ اخ شدم فرعون اس دبل بپرم دو تا واندرم بگیرم خدا رو چه دیدی شاید صد کردیم آخ چه شود.....!!!!!

کاملا درسته بزرگترین اشتباه متا با sw بود

اما وقتی خودم با چشای خودم دیدم

که لانچ کرده با همر اصلیش رو برده های سهیل اونم با توافق خود پلیر اکانت همین شهریار روی واندر بود و ازم خواست بک بدم وگرنه اصلا بک نمیدادم

حالا جدا از این که حرکتتون اصلا جوان مردانه بوده یا نه منم کار بهش ندارم فقط میخوام بدونم در ازای این قضیه آیا به سهیل وعده ای داده شده؟

شدم همکار پرشیا و مایه سر افکندگی اس ای و دلیل باخت

شب و روزگار خوش

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

خب باز رسیدیم به پایان یک سرور دیگه ...

امیدوارم که همه لذت کافیو از این سرور برده باشن ، هرچی باشه سرور ها میاد و میره و فقط خاطرات اون سروره که میمونه به یادگار برای همه ی ما .

شاید بعضیا بگن تراوین سایت دوست یابی نیست اما یادمون نره از همین تراوین کلی رفیق پیدا کردیم و کلی خاطره ی خوب داریم .... المپیک هم مسابقه ی دوست یابی نیست اما در عین رقابت خیلی رفاقت ها شکل میگیره و اصلا فلسفه ی ساخت اون رقابت همین رفاقت هاست ...
    کلکل همیشه جذاب بوده و خودم پایه ی کلکل هستم به شدت اما اگه قرار باشه کلکل باعث شه دل کسی بشکنه یا توهینی به کسی بشه اصلا ارزش نداره .

به رسم خودم پست خودمو به چند بخش تقسیم میکنم

بخش اول ) یک برگ از تاریخ

تیم محافظین جنوب غرب برای همیشه اسمش در تاریخ تراوین ثبت شد و تا همیشه به عنوان اولین تیمی شناخته میشه که تقریبا به طور کامل تونست یک سایدو به طور یکپارچه متحد کنه که بدون مولتی بازی کنن . ( اولین تیمی که این نهضتو راه انداخت سوانز بود و اولین تیمی که یک سایدو تونست متحد کنه در این چالش تیم محافظین جنوب غرب بود )

روی هیچ کسی اجبار نبود که این چالشو انتخاب کنه و به جرات میتونم بگم بالای 90 درصد جنوب غرب بدون مولتی بازی کردن و فقط 2 اکانت بودن که مولتی زدن .

ما این سرور اومدیم و یه چالش جدید برای خودمون انتخاب کردیم ، هدف لذت بردن از تراوین و جذاب کردن بازی بود که فکر میکنم تا حدودی تونسته باشیم بهش برسیم ،

از تو ساید جنوب غرب تا جایی که میدونم اکثرا راضی بودن از این چالش .

تجربه ی خوبی بود ، ولی واقعا تجربه ی سختی بود ، نه اینکه بخوام بگم اصلا نمیشه به این سبک بازی کرد ولی به قطع میگم که انرژی عظیمی میبره از ساید . توصیه میکنم اگه تیمی در آینده جرات کرد این چالشو برای سایدش انتخاب کنه حتما به فکر نیروی انسانی با وقت آزاد و انرژی زیاد جهت امور لیدری باشه ...

فرای این موضوع چیزی که برام در این سرور جالب بود و کمی منو آزرده خاطر کرد این بود که میدیدم نگاه پلیرهایی که قدمت زیادی دارن و بزرگان تراوین هستن به دنبال رقمه ، و همه چی خلاصه میشه در رقم ، فارغ از پتانسیل ...

به هر مجموع فکر میکنم ته این راهو رفتیم و چشیدیم اون چه باید می چشیدیم ...

بخش دوم ) فرعون که بود و چه کرد ؟

همونطور که همه میدونن توی ساید جنوب غرب سهیل نپی از طرف بنده لقب فرعون گرفته بود . من سهیلو واقعا دوست دارم و خودشم اینو میدونه ، این سرور هم افتخار داد و اومد تو ساید ما ، منم سعی کردم از نظر میزبانی چیزی براش کم نزارم و همه جوره کنارش بودم . یه سری اختلاف نظر داشتیم که خب طبیعی بود . اما سهیل متاسفانه یه سری اخلاق بد داره ، وقتی عصبی میشه دیگه چششو میبنده و میشه اونچه که نباید بشه ... اونایی که میشناسنش میدونن چی میگم :دی

چیزایی که سهیل گفت حقیقت بود اما تمام حقیقت نبود ، من مجبورم تمام حقیقتو بگم و مطمئنم اگه از خودشم بپرسید تموم این حرفایی که میخوام بزنمو تایید میکنه .

یه حرفی زدی در مورد جمع کردن کتیبه ها ! تو که بعدش با من تلفنی حرف زدی در مورد کتیبه ها و اومدی تو گروه گفتی اگه یوسف نبود جنوب غرب تهش دو تا کتیبه میزد ، حتی تو همین فروم هم اینو گفتی ، تو که میدونی دو ساعت مونده به کتیبه به من خبر رسید کتیبه ها رو کسی گردن نمیگیره و رفتم دیسکورد با دست خالی نشستم کتیبه ها رو جمع کردم اونم تو شرایطی که هر کتیبه ای رو میزدیم یا قبلش شمال شرق کلین کرده بود یا بعدش برام شاتش میومد که شانس آوردی زود برداشتی این کتیبه رو ! تو شرایطی که به جرات میتونم بگم هر لیدری بود میگفت گور بابای تراوین و لپ تاپو میبست و قهر میکرد میرفت! من تو اون شرایط نشستم کتیبه جمع کردم برای ساید .

در مورد ویسی که من بهت دادم اینجا صحبت میکنی ولی نمیگی چرا اون ویسو دادم ! یادت رفته که اومدی به من گفتی یوسف هولدری واندرها رو اکانت لئون بزارید ؟ منی که به تو اعتماد صد داشتم و تمام اختیاراتو به اکانت تو دادم ، تو پسورد در اختیار وگنس گذاشتی ! یه پلیر عادی هم بیاد تو یه اتحاد میتونه آنالیز کنه بعد تو پسورد دادی به آنالیزور شمال شرق ؟! بعد تو همون شرایط انتظار داشتی من هولدری واندرو بدم بهت ؟ بعد نمیگفتن که یعنی تو کل جنوب کسی بلد نبود هولدر بمونه ؟ نمیگفتن اگه سهیل نمیومد کی میخواست برا جنوب هولدری کنه ؟

به من میگی درک درستی از مرام و معرفت ندارم ! اونم منی که از همون اول تو رو روی سرم گذاشتم و همه جا گفتم آقا سهیل افتخار داده اومده پیش ما....

بخش سوم ) یوسف مقصر تمام مشکلات

جدیدا مد شده هر مشکلی پیش میاد میگن تقصیر یوسفه :دی منم که کلا گردن گیرم خیلی خوبه ، این تقصیر یوسف گفتنا هم فقط مختص یه ساید و دو ساید نیستا ،هرکسی از هر جا میخوره میگه تقصیر یوسفه :دی

تو سه تا پست هم دیدم که خیلی جالب بود و میگفتن اصلا علت اصلی باخت جنوب شرق این سرور متا با جنوب غرب بود ! آخه عزیز دلم اگه متا نمیکردید دفاع شما بیشتر میشد یا همراتون بیشتر میشد ؟ چرا فکر میکنی بیشتر از امید و کسری و اشکان برای جنوب شرق دل میسوزونی ؟!

در هر صورت با بقیه که کاری ندارم اما در مورد جنوب باید بگم هرکسی که هرچیزی در مورد من گفت حلالش میکنم و امیدوارم که بقیه هم منو حلالم کنن ، هرچقدر دوست دارید مشکلاتو بندازید گردن من و در موردم بد بگید ، اصلا بزار بدوبیرا ها رو حوالم کنن بلکه خالی شنو منو حلالم کنن ...

بخش چهارم : ساید شمال شرق و شمال غرب

ساید دوست داشتنی شمال ، پلیرهای یک دست و هماهنگ و مدیریت خوب و با برنامه که تونستن به اون اهدافی که میخوان برسن . تلاش شمال واقعا ستودنی بود . اگه یادتون باشه یه سری نمودار ها ارائه میکردم بعضا ، تو اون نمودار ها شمال تا اون لحظه ی آخر داشت تلاششو میکرد و هر لحظه هم سرعتش بیشتر میشد . آقا مازیار گفتن که متای جنوب باعث این انگیزه شد و خب من واقعا با شنیدن این جمله خیلی خوشحال شدم چون از اول سرور هم تلاشم این بود که یه سرور خوب بسازیم باهمدیگه و خوشحالم که این متا باعث شد انگیزه بیشتر بشه و به طبع اون بازی جذاب تر بشه .

دوستان عزیزم در شمال :
    آقا مازیار ، ، رضا اشکبوس ، محمدعلی وگنس ، مجید پرشیا ، سامان گرس ، سهیل و سیما ، آرگین ، کاوه ، امیر تریدر ، سجاد یونیک ، مهران جوکر ، سالار ، سجاد راجر ، کیا ، ، علیرضا ویسی ، محمد کینگ ، مسعود فرهانی ، سامان sms و رفیق قدیمی من امیر رول بک ( البته چون این سرور شمال شرق بودی اینجا اسمتو آوردما وگرنه میدونی که جات تو اس دبله ) .

فکر کنم رابطه ی ما با شمال شرق میتونه معنای واقعی رفاقت در کنار رقابتو نشون بده . اونقدر رفیق که وقتی دورهمی میگیرن منو دعوت میکنن و اونقدر رقیب که تا صبح با مجید کلکل کردم :دی

برد مبارکتون باشه و نوش جونتون

بخش پنجم : ساید جنوب شرق

ساید بزرگ جنوب شرق ، ساید متای ما ، ساید بهترین همر ها .

صد بار هم این سرور از اول ران بشه باز هم با جنوب شرق متا میکنم و مهمترین دستاورد برای من اینه که این رفاقت در این دو ساید باز هم شکل گرفت و خیلی خوشحالم از این موضوع و خیلی ممنونم از سهیل نپی که باعث این پیوند شد . ساید جنوب شرق واقعا چیزی کم نزاشت برای متا و اونقدر یکی شده بودیم که من اصلا نمیتونستم دیگه بگم جنوب شرق و جنوب غرب همیشه میگفتم جنوب . بهترین بودید و این باخت هیچ وقت نمیتونه چیزی از ارزش ساید بزرگ جنوب شرق کم کنه . خیلی خوشحالم که با شما متا بودم و امیدوارم که شما هم مثل ما از این متا راضی باشید . اگر باختیم قطعا مقصر من بودم و چیزی متوجه جنوب شرق نیست چون من با چشمان خودم دیدم که بچه های جنوب شرق از جون و دل مایه گذاشتن و کم کاری نکردن .

دوستان عزیزم در جنوب شرق :

کسری ، امید ، آرش کاپتان ، اشکان سرلشکر ، آرش افکت ، فرامرز ، سعید اراگون ، علیرضا اونجرز ، آرمان ویچر ، حسین کینگ بالا ، مهرشاد تک شاخ ، مهدی کلت ، مرتضی وار وار

بخش ششم : ساید محبوبم ، خونه ی من ، وطنم ، جنوب غرب

با افتخار همیشه گفتم از اولین روزی که تراوینو شروع کردم در جنوب غرب بازی کردم و تا همیشه تعصب این سایدو میکشم و برای این ساید از خودم میگذرم .

این سرور خیلی سختی دادم به این ساید و امیدوارم که جنوب غرب منو حلال کنه ، چالش سختی بود واقعا ، اما وقتی که با بچه ها جمع میشدیم و برای تک تک منابع برنامه ریزی میکردیم ، برای تک تک سرباز ها برنامه ریزی میکردیم برای جنگ آموز همدیگه رو پوش میکردیم ، برای همدیگه وقت میزاشتیم ، واقعا لذت بخش بود برامون . طعم واقعی تراوین و تیم ورک بود . خیلی راضیم از این ساید و از این تیم . به هیچ وجه نمیتونم بگم این سرور جنوب غرب کم کاری کرد ، جنوب غرب تمام تلاش خودشو کرد . و من شاهد این تلاش از نزدیک بودم .

طبق نمودار و آمار جنوب غرب از نظر میانگین تعداد دهکده بالاترین رتبه رو داشت و این حکایت از عزم جدی جنوب غرب در این سرور داره ، جهت تایید عرض بنده توجه شما رو به نمودار Average pop of players village زیر جلب میکنم :

در آمار دفاع هم به نظرم جنوب غرب بد کار نکرد و واقعا بهتر از این نمیشد کار کرد یا حداقل میتونم بگم ما سعی کردیم صد خودمونو بزاریم .

طبق آخرین آماری که روز آزاد سازی نقشه ها از جنوب غرب گرفتم ، تونستیم 25 میل دف بسازیم که خب با توجه به این حجم از اکانت ودهکده فکر میکنم عدد خوبیه ...

اینم مجموع پوینت دفاعی که جنوب غرب گرفت :

در بحث همر هم جنوب غرب بد کار نکرد ، البته از نظر رنک همر ، همرهای رنک داری نداشت ولی خب سعی کردیم در حد توان خودمون همر ها رو با جنگ آموز شارژ کنیم و در اختیار جنوب قرار بدیم .

عکس همرهایی که از جنوب غرب لانچ شدنو وگنس عزیز زحمت کشید قرار داد در پست های قبلی و فقط 5 همر در اون ها نیست که یکیش کاتا بود و 4 تا رمر .

در مجموع حدودا 25 همر از جنوب غرب به اندگیم رسیدن و باقی همر ها به علت های مختلف در طول سرور لانچ شدن .

اینم مجموع پوینت هجومی که ساید جنوب غرب از این سرور کسب کرد :

در کل از تک تک بچه های جنوب غرب تشکر میکنم ، ساید جنوب غرب به داشتن شما افتخار میکنه . بهترین بودید .

دکتر امیر کوچکی ( امیرخان ) ، شاهین شیر کش ، پیمان لرد ، پارسا لاقونچر ، علی zkng ، ممد توهمی ، نادر ، پدرام جادوگر ، رضا خان بختیاری ، لطیف sms ، سجاد 33yed ، امید دالاتان ، جلال ، ممد کیوتین ، یاسر الفکس ، رضا رمپارت ، متین ، میلاد امینم ، میلاد یاکوزا ، محمد ام کینگ ، محمود سارتز ، سهند پرزیدنت ، احمد و امیرپاشا ، شهریار ، اسی مارشال ، صادق پارتیزان ، ابوالفضل نامیرا ، امیر فایتر ، محسن ولف ، دکتر نوید ، فرشاد فایر ، ، محمد سیگار ، مسعود رد ، ، محیار و محمد ملتفت ، محسن رابیت ، رضا کیانپور ، آرتمیس ، سهیل nsb ، ، فرهاد لوتوس ، آروین بانیپال ، احسان ، ایمان ، محمد شهید ، مجید ، علی ، حسین دوبلین ، علیرضا فست ، و مهمونای افتخاری ما حامدطوطی ، سهیل نپی ، ایرج ، احسانز

اگه کسی از قلم افتاد ازش واقعا عذرمیخوام

دم همتون گرم

به پایان آمد این دفتر

حکایت همچنان باقیست ...

پاینده باشید

یوسف

• با درود و احترام

ابتدا بابت طولانی شدن این پست عذرخواهی میکنم.

لول 99 واندر مرکزی شمال شرق در صف ساخت قرار گرفت و در حال سپری کردن ساعات پایانی سرور هستیم. سروری که تا حدودی توازن قدرت بین رقبا برقرار بود، شاهد رقابت جذابی بودیم و در انتها همرها ترشی نشد :)

این پست شامل 4 قسمته و علاوه بر ارائه آماری از عملکرد تیم تندر، نظر شخصی خودم رو در رابطه با عملکرد سه ساید خدمت عزیزان ارائه میدم.

قسمت اول: شمال شرق

شمال شرق این سرور مثال خوبی خواهد بود برای برنامه ریزی و نظم و انسجام

شروع سرور: در گام اول منطقه بندی فوق العاده و بی نقصی که مملی ابتدای کار انجام داد در ادامه همه چیز رو خیلی راحت کرد. زمانیکه هنوز هیچ مهاجری ساخته نشده بود مختصات کپ هر اکانت مشخص شده بود و بعد ازینکه مهاجرها رو ارسال کردیم و کپ ها و فیدرها رو شروع به آپ کردیم فواید این منطقه بندی ملموس تر شد. هر اکانت فضای خوبی واسه رشد و تنفس داشت و میتونست کلی آبادی رو به طور اختصاصی رید بره. از طرفی اکانتهای متعلق به هر کلونی فاصله نزدیک و معقولی با هم داشتن که این، کار دف و منبع رسانی رو خیلی سریعتر میکرد.

میدگیم: با برنامه ریزی و پیگیری های مجید پرشیا، نیما، جعفر و ... یک هفته قبل از آزاد شدن کتیبه ها در محدوده احتمالی هر کتیبه حداقل دو کلینر و کلی کاتا و خزانه آماده شده بود. عملکرد خوب شمال در جمع آوری کتیبه ها، نتیجه اقداماتی بود که یک تیم چند نفره از دو سه هفته قبلش شروع کرده بودن.

اندگیم: هنوز کتیبه ها آزاد نشده بود که در شعاع 30 در 30 واندر، چند اکانت مامور به گرفتن کپ و احداث حداکثر تعداد دهکده جهت پوش واندر شدند. خب نتیجه اش این شد که قبل از آزاد شدن نقشه ها واندر مرکزی ان ای توان نگهداری چند میلیون دفاع رو داشت.

سه مورد بالا صرفاً سه مثال از سه فاز زمانی مختلف سرور بود. از ابتدا تا انتهای این سرور به شخصه موارد متعددی از نظم و انسجام و همدلی میدیدم که توی کمتر سروری تجربه کرده بودم.

قسمت دوم: تندر

تیم 6 نفره تندر شامل آقا مازیار، مهران، سه مسعود (تامی، فراهانی، میومیو) و محسن (خودم :دی) با 7 اکانت کار خودش رو شروع کرد. ( هر نفر یک اکانت بعلاوه تندر)

ابتدا قرار بود لایت و سبک بازی کنیم، یک واندرزن و دو جنگی ران کنیم و اکانتهای جانبی هم روی دفسازی متمرکز باشه. بعد از علنی شدن متای جنوب تصمیم بر این شد وقت بیشتری بزاریم و جدی تر پلی بدیم. پس 7 اکانت دیگه رجیستر شد و تعداد همرها رو افزایش دادیم.

نتیجه کار:

همر 02 با رنک 3 سرور، بزرگترین کاتای سرور (ظاهراً رنک اول و دوم سرور رمر هست که لانچ نشد)

02_8sup.png">

همر 03 با رنک 11 سرور

03_yv9u.png">

همر 04 با رنک 27 سرور

04_ufx.png">

همر جنگی 07 که نزدیک کتیبه ها استارت خورد، یکبار هم کاملا دیوار شد و مجدد ریکاوری شد. این همر بدون جنگ آموز شارژ شد

07_924.png">

همر جنگی کپ که دو تا کتیبه کلین کرد و در نهایت روی دهکده فستر دیوار شد

06_qk3x.png">

دفسازی: علاوه بر نیروی هجومی، تیم تندر برنامه دفسازی مرتبی هم داشت. ما یک فایل اکسل برای ثبت مقدار دفاع ساخته شده داشتیم که هر 2-3 هفته یک بار این فایل آپدیت میشد.

deff_cw0y.png">

در مجموع دفاع ساخته شده توسط تیم ما بیشتر از 8.4 میلیون دفاع بود. (ستون میزان پیشرفت توی این اکسل، یه جور رقابت و کل کل بین ما ایجاد کرده بود و هر کس سعی میکرد اکانت دفسازی که در اختیارشه بیشترین درصد پیشرفت رو توی هر آپدیت داشته باشه).

پوش واندر: بعد از چیف واندرها و استارت برنامه پوش واندر، تیم تندر تلاشش رو کرد با اکانتهایی که در اختیار داره مرتب ناتار چیف کنه و روی خمره های واندر مسیر کنه. فایل اکسل زیر به این منظور ایجاد شد:

mair_zk4a.png">

ما در مجموع حدود 4.4 میلیون منبع در ساعت ارسال منابع به خمره های واندر داشتیم. قسمت عمده این عدد مربوط به قبل از لانچ همرهاست، یعنی همزمان منفی 4 میل هم روی تندر هندل میکردیم.

تندر، قطعه ای از پازل بزرگتری به نام شمال شرق بود. قطعا تیم ها و قطعات دیگه ای از این پازل بودن که کارایی به مراتب بالاتری نسبت به ما داشتند و تونستن بسیار موثرتر و مفیدتر از ما ظاهر بشن.

قسمت سوم: جنوب شرق

مثل همیشه پرتوان ظاهر شد و مثل همیشه همر و دفاع تاپ سرور رو تونست بسازه. تعداد همرها و نیروی هجومی جنوب شرق از شمال بیشتر بود ولی متاسفانه نتونست بهره برداری موثری از توان هجومیش داشته باشه.

اینکه بعضی از پلیرهای جنوب شرق معتقدن متا با جنوب غرب دلیل باختشون بود، حقیقتاً من باهاش موافق نیستم.

اشتباه اول جنوب این بود که رفت سراغ چیف تعداد زیاد واندر.

شاید در نگاه اول این استراتژی به نفع جنوب بنظر برسه، اینکه چندین واندر داشته باشی و بتونی با هر واندر چند تا همر واندرزن از رقیب دیوار کنی. اما چون واندرهای جنوب سیستم گندم رسانی و دفاع مناسبی نداشتن عملا اتفاقی که افتاد همرهای کوچیک و دمپایی های شمال قابلیت استفاده پیدا کردن و ما به راحتی تونستیم در راند اول با دمپایی ها و همرهای جنگی کل واندرهای جنوب رو عقب بندازیم.

اشتباه مرگبار جنوب که باعث شد قافیه رو کاملا ببازه تعلل و به تعویق انداختن زدن واندرهای شمال بود. جنوب میتونست دقیقا مثل شمال عمل کنه و زمانی که دفاع کمتری روی واندرها بود و به لول 50 نرسیده بودن، با همرهای جنگی راند اول رو اجرا کنه و در کورس رقابت باقی بمونه. این تعلل باعث شد کلی از تروپ هجومی جنوب بلا استفاده بشه.

جنوب زمانی اقدام به زدن واندرهای شمال کرد که دفاع مستحکمی جمع شده بود و گزارش "به شگفتی جهان آسیبی نرسید" تیر خلاصی بود به روحیه پلیرهای جنوب.

در تمامی این قضایا من سهم تقصیر کمی برای جنوب غرب قائلم. شاید جنوب غرب کم کاری زیادی داشت ( که توی قسمت چهارم بهش میپردازم) ولی در واقع اس ای اگر دچار اشتباهات مدیریتی و پلنری نمی شد، میتونست صرفاً با اتکا به توان خودش اندگیم رو تا انتها همگام با شمال پیش بره.

قسمت چهارم: جنوب غرب

حقیقتاً واسم سواله پلیرهای این ربع طی این چند ماه چکار میکردن؟

شاید اگه بگم تیم 6 نفره تندر با 15 اکانت از کل مجموعه جنوب غرب عملکرد بهتر و موثرتری داشت خیلی بیراه نگفته باشم!

- تیم 6 نفره تندر بیشتر از 8 میل دفاع ساخت و روانه واندر مرکزی شمال شرق کرد ولی اسکاتهایی که چند نوبت از واندر مرکزی جنوب غرب دیدم در بیشترین حالت حدود 4 میلیون دفاع روی واندر مستقر بود!

- نیروی هجومی که حاصل تلاش تیم 6 نفره تندر بود، از لحاظ تاثیرگذاری در نتیجه نهایی، از کل تروپ هجومی جنوب بیشتر بود.

- مقدار منابعی که تیم تندر به پوش واندر اختصاص داده بود احتمالا از مجموع منابع مسیر شده روی واندر جنوب غرب بیشتر بود.

بهیچ عنوان قصدم زیر سوال بردن زحمات پلیرهای اس دبل نیست. هدفم ازین نوع صحبت صرفاً یک تلنگره به یوسف و پلیرهای جنوب غرب، چون بعضاً می بینم که پلیرهای اس دبل عنوان میکنن چون مولتی نداشتن نتونستن همر و دفاع زیادی بسازن! تیم تندر هم مولتی زیادی نداشت. نفری 2 اکانت گرفتیم دستمون که باهاش هم منابع جهت ساخت همرهای تندر فراهم کردیم، هم دف ساختیم و هم واندر رو پوش کردیم ( اسم اکانتها در اسکرین اکسل دفاع مشخصه)

مشکل جنوب غرب نداشتن مولتی نبود، مشکل جنوب غرب نداشتن برنامه بود.

مشکل جنوب غرب وجود یک سری دلخوشی های کاذب بود. دلخوش به 2-3 تا اکانت خفتور (تصور پلیرهای اس دبل این بود که این خفت ها میتونه در نتیجه نهایی تاثیرگذار باشه). دلخوش به همرهای ساید متاشون (اس ای) و در نهایت دلخوش به اینکه قراره متا وینر بشن.

این دلخوشی های کاذب اثری مثل مورفین داشتن، باعث ایجاد نوعی خلسه و خوش بینی کاذب شده بودن و همین باعث شد که اس دبل کار مثبتی برای اندگیم نکنه.

به نظر من یوسف اگه قراره سرورهای آتی حضور پیدا کنه، قبل از هر چیز (به قول آقا مازیار) باید سیاست رو کاملاً بزاره کنار و به فکر تشکیل یک تیم لیدری باشه. تیمی که از همون ابتدا برای گام به گام سرور برنامه داشته باشه.

---------------------------------------------------------

سخن آخر: واسه من این سرور از ابتدا تا انتها با حس خوب همراه بود. تجربه شیرین و دلچسبی بود که احتمالاً بعدها هر زمان ازش یاد کنم ناخودآگاه تبسمی روی صورتم نقش ببنده. دلیل این حس خوب فقط و فقط حضور در جمع پلیرهای دوست داشتنی شمال بود. گروه واتساپ NE Team جایی بود که وقتی بازش میکردم و پیام ها رو میخوندم برای دقایقی از تمام دل مشغولی ها فارغ میشدم و گاهاً از ته دل میخندیدم.

تیم فوق العاده تندر هم این چند ماه مثل اعضای خانواده من بودن و حقیقت اینه که چند ماه با هم زندگی کردیم، نه اینکه صرفاً بازی کرده باشیم.

راستش به تموم شدن سرور که فکر میکنم یه جورایی دلم میگیره!

هزاران دلیل دارم که دیگه نباید تراوین بازی کنم، ولی مگه میشه دلت واسه این جمع دوست داشتنی پر نکشه و به محض شروع سرور باز با خودت نگی "این دیگه سرور آخره، همینو میرم و بعدش میچسبم به کار و زندگی و ..."

محسن

• سلام و عرض ادب خدمت شما

ما میتونیم دو سایدی که متا هستنو در آنالیز و تحلیل جز به جز از همدیگه تفکیک کنیم اما نمیتونیم در نتیجه گیری این دو سایدو از هم جدا بدونیم !

شما معتقد هستید تیم تندر از جنوب غرب عملکرد بهتری داشته چون اسکاتی که کشیدید 4 میلیون دفاع روی واندر جنوب غرب مستقر بوده ، به این نوع قیاس شما اصطلاحا قیاس اقترانی میگن ، یا عامیانه میشه همون صغری کبری نتیجه ! شما اسکات کشیدید از واندر مرکزی جنوب غرب دیدید روش 4 میل مستقره و با دف 8 میلیونی کلونی تندر مقایسه کردید و گفتید کلونی تندر بهتر از جنوب غربه ! صغری کبری نتیجه ! این قیاس شما مثل این میمونه بگیم « در خونه بازه ، باز هم یک نوع پرنده است ، پس در خونه پرنده است !!! »

ما با جنوب شرق متا بودیم ، طی جلساتی که با سران جنوب شرق داشتیم تصمیماتی اتخاذ شد و طبق اون تصمیمات ما مهره های خودمونو حرکت دادیم ، علاوه بر این ما وقتی میگیم متا هستیم دیگه برامون مهم نیست کودوم واندر صد بشه ، با اینکه الان اکثر دفاع ها یا لاست خورده یا بک خورده ، همین الان روی واندر مرکزی جنوب شرق حدود 15 میل و روی سایر واندر ها حدودا 6 میل ( با نقشه و راز ) صرفا از جنوب غرب دف مستقره ...

در مورد نیروی هجومی با توجه به ذکر نکته ی تاثیر گذاری به نظرم باز هم قیاس درستی نداشتید ! همر های جنوب غرب رنک دار نبودن اما یادمون نره که کاتای 20 کی رومن جنوب غرب روی واندر شما فقط یک لول تاثیر گذاشت ! پس چون تارگت متفاوت بود نمیشه چنین قیاسی داشته باشیم .

در کل ممنونم از وقتی که گذاشتید برای این تحلیل و مرسی که به بنده تلنگر زدید ، در هر صورت وقتی از تلوزیون داری فوتبال میبینی میتونی به رونالدو هم انتقاد کنی ، یوسف که چیزی نیست .

پ.ن : تا وقتی با کفش کسی راه نرفتیم ، نحوه راه رفتن اون شخصو قضاوت نکنیم !

پاینده باشید

یوسف

• بخش سوم ) یوسف مقصر تمام مشکلات

جدیدا مد شده هر مشکلی پیش میاد میگن تقصیر یوسفه :دی منم که کلا گردن گیرم خیلی خوبه ، این تقصیر یوسف گفتنا هم فقط مختص یه ساید و دو ساید نیستا ،هرکسی از هر جا میخوره میگه تقصیر یوسفه :دی

مورد اول: یوسف عزیز

سلام داداش مقصر تو نبودی و اگه یوسف عزیز تو بازی نبود جنوب غرب دو تا کتیبه نمیتونست بزنه

مقصر لیدر کل ساید بود به نام پارسا لاقونچر این نفر از موسس تیم محافظان جنوب غرب بود که وسط بازی قبل کتیبه ول کرد رفت من میگن تو که میخوای ول کنی یا سربازی میری یا میخوای بری کره شمالی اینترنت نداره لیدر نشو اصن خرجم نکن وقتم نزار از اول سرور بازیکن ساده باش چرا تاسیس کننده یا لیدر شدی.

وقتی قبل کتیبه ها رفتن نصف بازیکن جنوب غرب رفتن مثل لشکری که پرچم دارش فرار کنه.

جنوب غرب یوسف نگه داشت اگه یوسف نبود جنوب غرب کویر مصر بود.

بعد از رفتن پارسا قبل کتیبه و بقیه که باهاش رفتن هیچکی دیگه جدی بازی نکرد حتی ممد توهمی که خفتر بود رفت بعد هم توگروه جدید زدیم گفت شرمنده دست تنهاتون گذاشتم بازم دمش گرم عشقه خیلی بامرامه ممد عزیزی داداش.

مثل پارسا که تخریب کرد ساید خودشو نیست که شعارشون این بود میگفتن عشق فقط یک کلام جنوب غرب علیه السلام.

مقصر یوسف عزیز نیست اگه نبود جنوب غربی نبود

مورد دوم:

سوال پرسیدی پلیر های جنوب غرب چیکار میکردن

ما دفاعمون به واندر جنوب شرق دادیم و دلیل دوم پارکینگ نداشتن بود دفاع نمیشد زیاد ساخت پارکینگ نبود
    از وقتی لیدر کل رفتن و مولتی ها شمال غرب اومد میدونستم جنوب باخت میده پیش بینی منو بخونید اینم عکس پیام من به یوسف توی بازی تاریخش هست چند ماه پیش همه بخونید لطفا

• سلام آقای حسین faster

آگه خبر نداری بنده حدود 10 میلیون دفاع رو ww ها هست

وقتی می‌خوای اظهار نظر کنی از بچه ها گوش کنی بعد بیای اینجا درباره ساید دیگه نظر بدین

هنوز سوتی های دیگه تو یادم نمی ره

یکیش چیفت همرت

واقعا 10 میلیون دفاع دارین ؟

حقیقت رو عکس زیر مشخص میکنه

در مورد چیف هم 16 کا گرزی خالی جز همر حساب نمیشه ... حالا شما همر حسابش میکنی از نوب بودنته ... و اینکه فکر کنم ۵ ۶ سالی از اون جریان میگذره اکانت خودم بود گرزی های خودم بود دلم خواست چیف کنم ... به تو باید جواب پس بدم مگه ...!!!

خدایا یه عقلی به این به یه پولی به ما...

دیگه ریپ نزن حوصله ندارم ...

• با سلام خدمت همه عزیزان

این سرور هم با همه قشنگی هاش به پایان رسید.

تبریک میگم به تیم بزرگ شمال شرق.

و تبریک به تیم جنوب بابت تلاششون تا انتهای بازی.

تشکر میکنم از بچه های تیم تندر که اجازه دادن من رو اکانت ازشون بازی یاد بگیرم.

آقا مازیار بزرگوار که همزمان بازی و اخلاق و رفاقت ازشون یاد گرفتیم ( بر خلاف بحث هایی که میشد با ایشون توی فروم من میدیدم که چه بیرون و چه توی بازی همیشه سعی بر رعایت اصول اخلاقی داشته و بقیه رو هم تشویق به این کار میکنه) و فقط این سرور بیشتر از کل دوران تراوینیش اذیت شد که فقط دلیلش رو مسعود فراهانی میدونه

محسن عزیز که همیشه زحمت حساب کتاب باهاش بود و وقتی روی اکانت بود خیالت از همه چیز راحت بود و بیشترین زحمت اکانت با محسن بود، فقط سر چیف احمق یکم بدشانس بود

آقا مسعود فراهانی گل که بمب انرژی تیم تندر بود و هروقت رو اکانت بود خیالت از همه چیز راحت نبود :دی اما شاید اگر تحلیل های مسعود تو شرایط پیچیده سرور نبود نتیجه بازی عوض میشد (خیلی مخلصیم آقا مسعود. مرد خستگی ناپذیر تیم تندر)

مسعود میو میو عزیزم که با اضافه شدنش به تیم تندر هم پیشرفت دف سازی ما خوب شد هم یه تکونی به مهران داد با اون اکانتش

مهران رفیق 10-12 ساله تراوینی من که تراوین بدون مهران برای من مثل تراوین بدون سرباز و منابع هست (ندارد بازیه) امیدوارم که توی این سرور دفسازی رو یاد گرفته باشی.

تشکر از بچه های عزیز شمال شرق مجید، کیا، کاوه، مملی، جعفر، آرگین، علیرضا، نیما،مهران زرشک، سالار، امیرحسین تریدر، دانی، جاوید،سیروان و تمااااام بچه های شمال شرق که من کمتر افتخار آشنایی باهاتون دارم ولی توی گروه NE Team از همتون یاد گرفتم و در کنارتون لذت بردم.

به نظر شخصی بنده 2 دلیل برای باخت جنوب وجود داره

دلیل اول اینکه الان که انتهای سرور هست داریم میبینیم که اون اختلافی که تو طول سرور گاها تیم شمال شرق بهش اشاره میکرد و تیم جنوب همیشه کتمان میکرد در اصل وجود داشته و به جای حل شدن و از بین رفتن اون اختلاف ها همیشه سرپوش گذاشته شده روی این اختلاف.

شاید اگر این اختلاف حل میشد تیم جنوب عملکرد خیلی بهتری داشت و حتی شاید اگر این اختلاف باعث از بین رفتن متا میشد هم عملکرد فردی هر دو ساید جنوب غرب و جنوب شرق میتونست بهتر باشه.

دلیل دوم اینکه تیم شمال شروع منظم، با برنامه و منسجمی رو داشت و در ادامه هم همین روند رو حفظ کرد و متای جنوب باعث شد تمام بچه ها انرژی مضاعفی رو به خرج بدن و تلاششون رو دو چندان کنند.

اما برخلاف این اتفاق زمانی که یه تعدادی از تیم فونیکس به شمال شرق اضافه شدن به جای اینکه همون انرژی مضاعف توی تیم جنوب هم ایجاد بشه انگیزه ها از دست رفت.

پ.ن 1 : مهران و مسعود فراهانی اگر قرار بر بازی توی سرور بعدی بود نمیشه نباشید.

پ.ن 2 : مملی و جعفر من ازتون ناراحتم همچنان بخاطر اون جلسه توی دیسکورد :دی

پ.ن 3 : ببخشید که طولانی شد.

با سپاس فراوان

مسعود تامی

• سلام برهمه بجز مملی!!!

ابتدا عذرخواهی میکنم از دوستان بابت طولانی شدن پست.

بخش اول در مورد اکانت تندر:

از سرور قبل برای اولین بار تصمیم گرفتم بدون هیچ مسئولیتی در اتحاد فقط روی اکانت خودم بازی کنم(چه لذتی هم داره خدایی)سرور پیش با محسن عزیز سرور رو شروع کردیم و درمیانه راه مسعود فرهانی گرامی یار غار من از سرور یک راند یک تراوین به تیممون اضافه شد و عمل کرد بدی نداشتیم که متاسفانه روند سرور باعث ترشی شدن نیروهای هجومی و دفاعی اکانت شد.

سرور جدید رو تصمیم گفتیم فان و تفریحی بازی کنیم و چه تیمی بهتر برای تفریح در سرور از تیم مهران و کیا که یک تنه یک سرور رو به فنا دادن^^^^^^^^(سرور۱۰۰ ایکس بود اگه سرعتشو اشتباه نکنم)

در نهایت کیا به تیم تارتاروس اضافه شد و موندیم به قول مملی میمها شامل بنده حقیر محسن عزیز مهران بزرگوار مسعود تامی خوشفکر مسعود میو میوی فداکار و مسعود فرهانی ذوب در اکانتها!!!!

تشکر ویژه دارم از این ۵ دوست که بنده رو تحمل کردن و یک پیرمرد فرتوت رو تو تیمشون تحمل کردن.

محسن عزیز که نه تنها تندر رو به نحو احسنت اداره کرد بلکه تقریبا منیج تمام اکانتهای تیم با ایشون بود و هم زمان تو تیم هولدری هم بودن.

مهران بزرگوار که اکانتهاش پشتوانه محکمی بود برای اکانت تندر از همه نظر.

مسعود تامی گرامی که علاوه بر تندر اکانت خودش در خفتهای شمال کاملا تاثیر گذار بود و بسیار زحمت کشید.

مسعود میو میوی بی ادعا اما پرتلاش با کمترین امارچت درگروه اما همیشه پیشگام در ارسال دفاع و منابع برای تندر و زحمات فراوان در تیم هولدری

اما اصل پلیر تندر مسعود فرهانی که به بنده و همه اعضا گروه یاد داد که میشه تمام پیچ و مهره های مشکلات اکانت را خشک خشک باز کرد و گره ها رو شکافت پلیری که روند چندین ساله زندگی منو تغییر داد(یو هو)^^^^^^^^^^

مجدد تشکر فراوان از این تیم منسجم و عالی.

اما در مورد سرور جدا اززصحبتهای قبل در مورد متا و.....چند مطلب جدید عرض کنم خدمتتون با اینکه دوست ندارم این رو بگم و همه میدونن بخاطر خیانتی که به من کرد و از من جدا شد و با جعفر و سامان بر خورد از سرور قبل چشم دیدنش رو ندارم اما نمیشه از مملی وگنس چیزی نگفت این رو از من قبول کنید بودن مملی میتونه ورق هر سروری رو برگردونه هیچوقت این بشر رو دست کم نگیرید اگر مقابلتون بازی میکرد.

انسجام تیم لیدری شمال هماهنگی عالی فونیکس زحمات افرادی مثل مجید کاوه و.......همه عوامل برد شمال بودن اما ضعف لیدری جنوب کاملا مشهود بود در این سرور به عنوان مثال این همه رمر عجیب بود برای من قطعا اگر رمرهای به این خوبی تبدیل به همر کاتا شده بودن روند سرور تغییر کرده بود.

یوسف عزیز فرمودن مولتی نداشتن(هرچند باز هم میگم بیشتر ژست مولتی نداشتن بود تا واقعیت)ایا تعداد دهکده های جنوب غرب از دهکده های شمال کمتر بود؟ایا تعداد ۱۵ گندمیها کمتر بود؟ایا الان تو جنوب غرب ۱۵گندمی هست که تصرف نشده باشه؟ایا تولید دهکده های جنوب غرب کمتر بود؟و هزاران ایایی دیگه

جنوب غرب تو تمام این ایاها با بقیه ربعها یکی و در بعضی جهات جلوتر بود اما تنها مشکلی که داشت ضعف مدیریت بود خدمتت عرض کردم یوسف جان مجدد عرض میکنم هیچ رهبری حتی با ضریب هوشی انیشتن نمیتونه تنهایی کاری از پیش ببره اینکه شما به قول خودتون با سیاست همیشه متای وینر باشی نشان از قدرت نیست حتی نشان سیاست هم نیست چون متای شما فقط با شما متا میبنده که با ربع مقابل متا نشید در حالی که با بستن یک تیم قوی شامل انالیزور پلنر و....میتونید به جایی برسید که متای خودتون رو انتخاب کنید حتی در صورت نیاز اصلا متا نبندید چرچیل اگر سیاس بود و معروف جدا از سیاست خودش نیروی نظامی و اقتصادی قوی انگلیس بود که حق انتخاب برای ایشون میذاشت وگرنه چرچیل تو بورگینافاسو نهایت میشد گلابی فروش بازار ناتاکامای بورگینافاسو.

به نظر بنده کوچیکترین اگر یک مقدار از لابی زدن کم و به قدرت نظامی ربعتون اضافه کنید قطعا نتیجه بهتری عاید ربعتون میشه.

در نهایت باید یک عذرخواهی بکنم از دوستانی که توی فروم خاطرشون رو ازرده کردم بنا به مسئولیتی که تیم لیدری به من داده بود برای فروم مجبور بودم جاهایی یک مقدار تند برم که به نتیجه مطلوب برسم.

امیدوارم همه از این سرور لذت برده باشن.

• سلام و ارادت خدمت همگی دوستان عزیز

به رسم ادب در آخرین لحظات سرور بایستی از زحمات همگی دوستان از جمله پلیرهای اکانت برادرز تشکر بکنم. و گزارشی کوتاه از عملکرد تیم برادرز خدمت همگی داشته باشم.

به جرات میتونم بگم تیم برادرز یکی از تیم های موفق و کلیدی در خدمت بودن ساید شمال شرق بود. و تاثیرات زیادی در جریان اتفاقات سرور داشت.

تیم 7 نفره برادرز متشکل از : دانیال، علی، حامد، رضا، سیروان، نیما و بنده

جالبه که دوستی ما از سال 90-91 آخرین راند سرور 1 در ساید جنوب غرب بسته شد و همچنان ادامه داره. اکانت هایی مثل alireza7- tray- sh_dd- LaNSer که اگه کسی اون سرور بازی کرده باشه قطعا به خاطر داره. برای همین همیشه یه حس خاصی نسبت به جنوب غرب دارم.

و بعد از آن سال مثل آواره ها راهی سرورهای مصر و سایر کشورها شدیم چرا که تراوین جزئی از زندگی ما شده بود.

اما دوستان عزیزم در این سرور با تمرکز بر روی 6 اکانت دفاع ساز نهایتا با ساخت 5 میلیون دفاع عملکرد مناسبی برای اکانت و ساید شمال شرق داشتند.

اکانت tray علی با اخلاق رنک 3 جمعیت. علاوه بر دفاع عالی، رعدهای بینظیری هم تقدیم ساید کرد.

اکانت Joker حامد عزیز که قطعا یکی از بهترین پلیرها و لانچرهای تاریخ تراوین هست که البته گرفتاریش زیاده کمتر وقت میگذاره.

سیروان عزیز اکانت insomnia که عملکرد فوق العاده ای داشت. روز اول که این اکانت را رجیستر کردیم فقط به فکر ساخت جاسوس نژاد هون بودیم ولی سیروان عزیز با اضافه شدن بر روی این اکانت عملکرد این اکانت را بینهایت عالی کرد.

نیمای عزیز که اول سرور اصلا انگیزه بازی نداشت ولی با دفکوردی عالی و همچنین عملکرد فوق العاده در جمع کردن کتیبه ها ترکوند.

میشه گفت جمع کردن تمام کتیبه های غیر سایدی کار نیما بوده . مخ این بشر فقط برای جمع کردن کتیبه کار میکنه

بایستی نماد خادمترین اکانت سرور به اکانت togo نیمای عزیز تعلق بگیره: 10 کتیبه در یک اکانت!!8|

رضای عزیز اکانت Abadan که خیلی ارادت دارم خدمتش

و اما دانیال، که رو مخ ترین پلیر اکانت هست :D:D رفاقت من با دانیال 10 ساله هست و پلیر فوق باهوشی هست(الکی! :دی) اگه روزگار اجازه بده خیلی کارها میتونه بکنه. جدا از تراوین با اینکه اون جنوبیه و من اصفهانی ولی رفاقتمون همیشگیه. خارج از تراوین.

صد البته موفقیت این تیم بخاطر وجود این افراد هست. و بنده که تماماً بر روی اکانت Brothers تمرکز داشتم. این سرور اکانت برادرز کوچکترین سوتی مثل خفت شدن و یا کتیبه دزدیده شدن نداشت خدا را شکر

در ابتدای سرور خیلی اکانتمون بیابونی بود و مجبور بودیم ناتار تا صد خونه اضافه بکنیم و البته خیلی هم نبود.

و در مقایسه با خیلی از اکانتهای مولتی باز که شارژ همرهای آنچنانی داشتند ما همواره دغدغه شارژ همر را داشتیم . ولی در نهایت از عملکرد اکانت راضی هستیم و اکانت ما موفق شد سه بار واندرهای جنوب را تخریب بکند :

در نهایت از همه پلیرهای خوب شمال شرق تشکر میکنم. جعفر و مملی کار بلد ، بچه های خوب تندر میم های عزیز خصوصاً آقا مازیار ، محسن و مهران عزیز ، مجید و کاوه و همه تارتاروسیا، سالار کار درست، مرتضی عزیز اکانت موریسف در اولین تجربه حضورش کنار بچه های شمال شرق واقعا گل کاشت بسیار کار بلد و همیشه در کنار ساید بود، علیرضای عزیز اکانت اونجر خوشحالم این سرور باهات حسابی دوست شدم و ارتباطمون انشالله بازم ادامه داره. و سایر دوستان . از بازی کردن در کنار شما عزیزان بسیار لذت بردم.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Brothers ().