نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• درود به همگی

اول از همه میخوام از تمامی دوستانی که زحمت کشیدن و جانانه تا اینجا جنگیدن چه ساید ان ای دوست داشتنی و چه ساید متا رقیب تشکر کنم

بعد از دوستان گلم مثل مجید پرشیا عزیز و آرگین و کیا دوست داشتنی و آقا علیرضا گل تشکر کنم و یه معذرت خواهی ازشون داشته باشم که به خاطر بیماری و مشکلی که دوستان در جریان هستن نتونستم این اواخر خوب همراهی شون کنم ولی قول میدم اگه قسمت شد واسه هر 4 نفرتون جبران کنم مشتی هستین :love::love:

بقیه بزرگواران در ساید ان ای مثل آقا محمد علی عزیز . مازیار . و همه دوستان که زیاد هستن نمیشه اسم تک تک رو برد تشکر و خسته نباشید بگم که تا اینجا زحمت زیادی کشیدن

و در آخر از همه دوستان خواهش میکنم احترام هم دیگه رو داشته باشن چون سرور های دیگه ای هم در کار هست کاری نکنید که بعد شرمنده همدیگه بشین

در کنار شما دوستان بزرگوار بودن و بازی کردن واسه من افتخار بود

احمد اف بی آی

• ولی یک جمله میگم همتون با شعور و منطق و انصاف بهش فکر کنین فارق از ساید و سیاست اتحادیتون :

واقعا اسم این بازی تراوین نیست من تراوین بازی کردم خیلیاتونم یا با من یا روبروی من بازی کردید این چه تراوینیه ک من تو کل سرور کلا ۲ تا پلن دیدم؟؟؟!!!

سلام و خسته نباشید خدمت همگی که با این شرایط کسل کننده، بازی رو ول‌نکردید،

اومدن ببینم هنوزم اکانت فرومم بن هست یا نه:دی

فروم رو میخوندم که چشمم به این جمله آقا سهیل خورد،

نمیخوام زحمت دوستان رو زیر سوال ببرم ولی این بازی تراوین نیست واقعا ،

پلیر خفن تا دلتون بخواد داشته این سایت که با این وضعیت دیگه هیچکدومشون بازی‌نمیکنن!

یه مثال بزنم امیدوارم بهشون بر‌نخوره دوستان ،

مثلا تیم آریانا نرمال که الان شمال هستن ، اون سرور اولشون بود اکثرا، که داخل این سایت ثبت‌نام کردن،

دقیقا یادمه که تصورشون از بازی ، همون بازی قدیمی بود ولی رفته رفته با سیاست های سایت آشنا شدن و الان سبک بازیشون کاملا مشخصه..... (به جز‌ مجید پرشیا که رکورددار مولتی توی شمال شرق نرمال بود با ۴ ۵ مولتی :دی)

حتی یادمه ایدین یا مازیار (دقیق یادم‌نیست) به خاطر اینکه جنگ کوچیک روی همر واندرزن نره ، کلی بحث کردن با دیگران ، که مثلا دهکده همر نان کپ لو نره!!!! تا این حد!

دقیقا همه تیم ها یا تک پلیر ها سرور اولشون با تک اکانت یا نهایتا ۲ ۳ اکانت اومدن ، ولی رفته رفته شدن مولتی باز ! نمونش خودم! سرور اول تک اکانت سرور دوم ۹ اکانت !

و این شد که این بازی از چشمم افتاد !

سروری که پلن درش آرزوست!

سروری‌ که زدن کتیبه تقریبا غیرممکنه!

سروری که با همر خفن و کاتای مکس ، واندرش ۲ ۳ لول میاد پایین!

یه زمانی داشتن خزانه ۲۰ توی هر ساید یه پوئن خفن بود براش!

برای دیستروی باید ۵ ۶ برابر تارگت، لاست‌همر بدی!

لینک سبز و تشخیص و دفکوردی و.... همش از بین رفته!

مدیریت منابع معنی نداره و تا دلتون بخواد منابع ریخته فقط باید تند تند کلیک کنی!

همتون این‌چیزایی که میگم رو یادتون هست

به شخصه حاظرم برای اینکه مولتی بازی نباشه ، قیمت گلد رو چند برابر پرداخت کنم که مدیریت سایت هم ضربه نخوره ،

الان فینال کام دارم بازی‌میکنم، و مولتی هانتر خیلی راحت پانیش ۱۰ الی ۴۰ درصد برای جانشینی ها میزنه! یعنی‌جانشینی طولانی! و بعد از تکرار بن دائم میکنه!

پارسال مقدماتی پانیش تروپ میزد برای استفاده از بات(الان نمیدونم)

سرور پیش ده ها بار سرور میرفت برای تعمیرات و هر باری سوال میپرسیدم میگفتن دارن سیستم کنفدراسیون (یه همچین‌چیزی) رو پیاده میکنن ولی .......

مولتی ساختن زحمت داره هزینه داره(خیلی ناچیز) قبول دارم ،ولی گناه کسی که مولتی باز نیست چیه؟ نباید بازی‌کنه؟

الان تیم جنوب غرب ۱۰۰ سرور دیگه هم بدون مولتی بیاد، هرچقدر هم خوب بازی‌کنه بازم برنده بازی‌نمیشه! چرا باید اینجوری باشه؟

با این شرایط کسل کننده قول میدم انقضا سایت نهایتا ۲ ۳ سرور دیگه باشه

امیدوارم مدیریت فکری به حال این قضیه کنه

شاد و سلامت باشید

میلاد

• ادمین عزیز هم که فقط پست هاری منو یا ساسنور میکنه یا پاک

خب اول از همه باید بگم آقا یوسف چیزی درباره اون جمع دوستانه به من نگفته بود. من غیر آقا یوسف رفیق دیگه ای هم دارم تو اون جمع . چطور تا الان یوسفو نشناختی .

فاز لاتی برداشتی خب حله . واسه بچه حصارک پایین کرج فاز لاتی برداشتی .

متاسفانه دفعه قبلی تایم نداشتم بیام ولی مراقب خودت باش .

تو هیچ کدوم از سوال های منو جواب ندادی انشالله وقتی حضوری همو دیدیم جواب میدی .

نیازی به ساخت نیست همین الانشم امادس ولی اکانتت دست سایده .

دوستان تو واتساپ گفتن دیگه جوابتو ندم .میگن اینو ولش کنی تا 4 سال دیگه فقط پست الکی میزاره من این بودم من اون بودم ولی چیزی ازت ندیدیم . چشم هرچی بزرگان بگن البته حق میگن جواب درست حسابی نداری بدی .

البته یک چیز ازت دیدیم اونم :

اگه از من کتیبه میزدن دیگه تراوین پیدام نمی شد . خوشم میاد ازم سوتی پیدا نمیشه ولی تو کلا سوتی . اینم اخرین پست .

تو فقط سعی کن یوسف یوسف از دهنت نیفته ، معلوم نیست اقا یوسف چیکار کرده بات خخخخ

انشالله هر چی زودتر این سرور تموم بشه خیلی خسته کننده بود و زودتر سرور بعد شروع بشه . برای سرور بعد 5 نفریم که قراره یاغی پلی بدیم که یکم تراوین از این حالت دربیاد . البته ساید معلوم نیست.

私は悪魔です

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yakuza: به یوسف قول دادم هرچیزی نگم . ().

• سلام

از اونجایی که بنده از اون افرادی هستم که تاریخ یادم نمیره سعی کردم پستی در این چند صفحه فروم نزارم. چون تکراری است. سهیل جان تو گفتی واندر منو نزنید! چندبار هم گفتی. بعد از اینکه چندبار گفتی منم گفتم اگر میخوای نخوره باید ایمیل چینج کنی. من که زنگ نزدم بهت، تو زدی. یه تبریک خیلی خیلی ویژه به تمام همر سازهایی که لحظات بسیار زیبایی برای همه رقم زدند. تیم اسکیری و گادفادر. سعید و دوستان. گمبیت و... دوستانی که اسمشون برده نشد مانند امید از تیم گادفادر از کارشون قدردانی میکنم. همرهای بسیار زیبا و پر قدرتی بودند. تراوین از ورژن 4.5 به بعد با آپدیت هایی که انجام داد جایگاه دفاع سازها رو بسیار حائز اهمیت کرد. حتی در ظاهر و اعدادش هم به این موضوعات رسیدگی کرد که بنده فقط دو مورد رو میگم 1. مثلا قدیم ها اگر دفاعی در دهکده ای انجام میشد هیچ وقت اسمی و یا امتیاز از صاحب نیروهای دفاعی در تاپ 10 مشاهده نمی کردید و فقط صاحب اکانتی که در دهکدش دفاع شده رو میدیدید، خوب این الان دقیقا بر عکس شده. 2. مثلا اگه نیرویی از دهکده ای میفرستادید درصد قهرمان فقط روی نیروی همان دهکده تاثیر میذاشت ولی الان روی کل دهکده ها. کلا میخوام بگم دیگه همر حرف اول و آخر رو نمیزنه. البته خیلی تغییر بزرگی بود و بازی رو بالانس کرد. چرا که جنگ های میانه بازی رو خیلی مهم کرد ! الان به نظرم بالانس بین دفاع ساز و همر ساز رعایت شده. پس با ورژن های جدید آپدیت شید و تو تراوین 10 سال پیش گیر نکنید.

تشکر میکنم از تمام کسانی که به واندر مرکزی شمال شرق کمک کردند تا آسیب جدی نبیند. در مورد اینکه بیام دوباره عکس هارو بزارم که دوستان زحمت کشیدند و دیگه حساب کتاب هم نمیکنم. چندتا لینک هم هست بدون توضیح خاصی ارائه میدم:

WW19-Morisniff.jpeg

WW20-Littlesix.jpeg

WW21-Vanguard.jpeg

WW22-LittleSix.jpeg

تشکر میکنم از حمزه و نیمای گل. موری عزیز و سجاد و علی حسابگر.

توی شمال شرق هیچ چیزی مدیون یک نفر نیست. یا چند نفر. تمام کسانی که توی ساید شمال شرق هستن عزیز هستن و برای برد ساید تلاش کردن. از همینجا اعلام میکنم کوچیک همتونم و دستتون درد نکنه. حتی تو علیرضا ایران که توی 6 روز سه بار گروه رو لفت دادی و رفتی و دیگه نیمدی. برد بین تمام 70 نفری که اینجا بازی میکنند مساویه. همه یک شکلیم. همه یک جوریم. همه حرفهامون یکیه.همه برای یک هدف واحد بازی میکنیم. برد ! همه هم به طور مساوی شریک هستن.

آخرین وضعیت واندرها:

111_57e2c.jpg

امروز شاهد تغییراتی در این عکس خواهیم بود.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• محمد علی عزیز

هنوز آپدیت اصلیش اینجا انجام نشده در مورد دف اگر انجام بشه اوضاع خیلی بهتر میشه خواستی بگو قوانین احرایشو بذارم نمیخوام بحثی بکنم و قانون کامل اجرا نمیشه مثل بحث پوش که اگر اجرا بشه هندل کردن 50میل دف عملا امکان پذیر نمیشه

به هر حال این چیزی از زحمات تیم ما و همینطور تیم شما کم نمیکنه و همونطور مه تو پست قبلی تبریک گفتم باز هم تبریک میگم

محمد owldark

• درود فراوان

پ.ن کاوه جان هر اکانت توی سایدش ی وظیفه ای داره به نظرم اکانت اونجر وظیفه اش رو به نحو احسنت برای سایدش انجام داد اما خب خودت استادی و می‌دونی یک دست صدا نداره مخصوصا توی بازی تراوین.... در کل ازت ممنونم که پست های خیلی قبل منو توی ذهنت داشتی 😘

خواهش میکنم علیرضا جان

خلاصه علاوه بر این که یک دست صدا نداره میدونم که متوجه شدیم پست زیاد در فروم هم زیاد دیگه تاثیر نداره...

خوشحالم loading هاتون به اتمام رسید و لینکهایی از شما دیدم...واقعا دیگه داشتم به این نتیجه میرسیدم که احتمالا براس سرور بعد بارگزاری خواهد شد...

یک مطلبی فقط، شاید اگر این دسته از ترپ هون رو در دفاع از واندر های ساید خودتون استفاده کنید قطعا در روز نهایی سرور کمک بهتری به اهداف ساید و رنک نهایی واندرهاتون بکنید...

پ ن : ممنون که load شدی فدات شم

پ ن: این پست جنبه فان دارد

سلامتی همه دوستان آرزوی ماست

کاوه

• کاوه عزیز و دوست داشتنی خوشحالم که ته سرور شروع به حرف زدن کردی من همینجا ازت عذر خواهی میکنم که پست های متعدد من باعث این همه فشار روی شما بوده 🙏 فقط ی سوال اون روزا و شبایی که خفت میشدید یا اون شبی که با سه تا همر و کلی کاتا نتونستید دهکده منو با فاصله یک خونه چیف یا کاتا کنید شما کجا بودی؟؟؟؟؟؟

حالا ی چی میگم فقط مخصوص خودت با کسی هم کاری ندارم درسته یک دست صدا نداره اما پست زیاد مزیتش سوزش شدید افرادی مثل خودته ، ممنونم ازت که اینو بهم یاد دادی💓

دلیلی برای ادامه این بحث با شما نمیبینم .خووووش باشی😉

پ.ن در مورد همر هم چشم بهش میگم ببینیم چی میگه😉

پایدار باشید

Avenger

• پست های متعدد من باعث این همه فشار روی شما بوده

تا باشه از این فشار هاااااا

پ ن: ریپلای شدن پست هایی که اکثرا با کت های باز و دهن کجی های بی معنی، در اینجای کار صرفا برای این بود که بگم هنو آخر پاییز نشده....ولی کم کم میشه گفت به آخرای پاییز داریم نزدیک میشیم

پ ن: امیدوارم این سرور حداقل درس عبرتی باشه برام که قبل لاتی راه رفتنم به فکر زمین سفت هم باشم....

پ ن: این پست فان نیست کلید اسرار هست از نوع زمین سفت.....

پ ن : ممنون بابت کراپ لاک کردن واندر و تبریک بابت بیگ همر های دوستان

کاوه

• درود بر همه ی دوستان و حاضرین در سرور .

انتهای سرور و پیشاپیش شادباش به پیروز میدان و خسته نباشید خدمت تک تک بچه هایی که در این سرور حضور داشتند .

امیدوارم که کم کاری بنده رو بچه ها به بزرگیشون ببخشند .

از دوستان عزیز جنوبی ، قبلا هم توی نوشته هام عرض کرده بودم که بچه های با شخصیت کم نیستن در جنوب و چنانچه در نوشته های قبلی م کسی رو آزرده خاطر کردم به بزرگیتون ببخشید ( جو و سیاست نوشتاری در فروم ) و قائل به احترام هستم نسبت به اکثر دوستان جنوب .

بچه هامون با نظم و انضباط مثال زدنی شروع کردند و به همین شکل هم مطمئنا خاتمه میدند و افتخاری بود که باز در این جمع دوست داشتنی بودم و سپاسگزارم از همه ی دوستان ( حتی در جنوب ) .

از خویشتن داری دوستانم سپاسگزارم .

____ یه دور همی هم تو کرج ترتیب بدید خب D:

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• کلید اسرار قسمت 2.........

عشق ها هم بازی ها ،، من هیچ ادعای ندارم اما از روز اول هم گفتم تو بازی حرفامو میزنم

چند بار تذکر دادم تو بازی خودتون نشون بدید که متاسفانه فقط لب دهن هستید

یکم تجربه داشته باشید بلبل زبونی نمیگنید ...

تو بازی حرفاتون بزنید بیایید وسط ببینیم کت تنه کیه !

انواع و اقسام صحبت هایی که با لحنی تمسخر آمیز به ما زده شد توسط این دوست خوبمون که گوشه ای از اونها رو گذاشتم اینجا .....

شاهین جون، کت آویزون هست روی چوب لباسی قربون شکلت، مازیار میخواد بره بیرون هوا سرده، افتخار اینو بهتون میدیم که تو پوشیدن کمکشون کنید...

راستی همرت رو جات بودم میریختم روی واندر....خلاصه زشته اختلاف واندر مرکزیت با واندر وینر بازی یهو ببینی 100 لوله....

بدیه فروم همینه.....ولی خوب تجربه چیز خوبیه...

ازتون خواهش میکنم من بهترین رفیق هام از تراوین پیدا کردم

با اون الفاظ و درشت گویی برای دیگران قطعا نمیتونین دوستان خوب پیدا کنید.رویه رو عوض کنین

پ ن : تراوین سایت دوست یابی نمیباشد...

پ ن: پست جنبه کاملا فان دارد

پ ن: خواهشمندیم مثل سرور قبل سرعت بازی به 100x تغییر کند.

کاوه

• دروودی بی انتها به عزیزان 4 ساید سرور

اینم برای خنده حضار :دی

در انتها به تمام عزیزان جنوب شرق بابت ساخت همرهای زیباشون بخصوص سعید اس و مستر اسکیری و گاد فادرز عزیز تبریک ویژه عرض میکنم.

راند بعدی ریپورتها بزودی....

WONDER ZADAN IS LOADING...

قال کاوه علیه اسلام:

تعداد واندرزنهایی که خط ننداخت از تعداد پستهای گزافه گویی یکسری از جنوبیها بیشتر شد.

و من الله التوفیق

ارادت

--مجید پرشیا

• چ میکنه این تک ❤

پ ن : تبریک میگم به این همدلی ، به این اتحاد ، ب این هماهنگی

پ ن : قرار بود ک اونطوری کنید با واندر ما ولی اینطوری شدید

پ ن ۳ : از‌ مملی درخواست دارم راز این دفاع رو بهشون بگه ، منم راضیم ک بگی مملی 😍😍

• سلام

امروز حملاتی روی واندر مرزی (قلب) شمال شرق انجام شد که میشه گفت همرها در بالاترین رتبه های سرور بودند. لینک ها رو به ترتیب میزارم.

حملات شامل 4 رمر عالی و 6 کاتا بود که پانزده سطح دیوار و شش سطح از واندر تخریب شد.

WW1-Scary.jpg

WW2-Saeed.jpg

WW3-Fatahi.jpg

WW4-Sartez.jpg

WW5-Godfather.jpg

WW6-Gambit.jpg

WW7-Spartacus.jpg

WW8.jpg

WW9.jpg

WW10.jpg

تبریک و خسته نباشید میگم به سازنده ی این همرها و تبریک بسیار ویژه به ساید پر قدرت شمال شرق که تونست با دفاع افسانه ای خودش جلوی تخریب واندر شمال شرق رو بگیره. دست همتون درد نکنه. شماها بهترینید. واندر با 10 همر عالی فقط 6 لول افتاد.

وضعیت واندرها بعد از حملات:

.jpg

شادزی

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام تبریک وخسته نباشید میگم به شمال شرق بابت دفاع خوبشون

سایدی که هیچ تک توتالی نداره مدیریت خوبی نشون دادن

تبریک و خسته نباشید به جنوب بابت تلاش و همر های خوبشون

ابن جمله که کاوه گفتی تراوین سایت دوست یابی نیست لایک داره مخاطبش کسایی هستن که فقط فکر رفیق بازی هستن نه بازی کردن

\

پ ن : تراوین سایت دوست یابی نمیباشد...

پ ن: پست جنبه کاملا فان دارد

پ ن: خواهشمندیم مثل سرور قبل سرعت بازی به 100x تغییر کند.

کاوه

• با سلام خدمت همگی دوستان

پیشاپیش برد را به شمال تبریک میگم واقعا هماهنگی و مدیریت مثال زدنی داشتند و لایق این برد شیرین بودند.

تبریک به دوستان جنوبی بابت همرهای بسیار خوبشون.

برخی از دوستان کم لطفی میکنند و علت برد را داشتن مولتی میدونند. ولی در اصل مدیریت درست و همدلی بچه ها باعث این برد شیرین شد.

:thumbup:فقط در حد دو الی سه بار از سمت لیدرها گفته شد که دفاع سازی انجام بشه ولی مرتب بچه های گروه هر ساعت از روز مرتب در مورد ساخت نیروی دفاعی تذکر میدادند. که صد البته من بعنوان یک پلیر از هر 3-4 پیام به این صورت یک بار را ترغیب میشم که ساخت دفاع را انجام بدهم.

علاوه بر اهمیت داشتن موضوع دفاع سازی در شمال شرق، اینکه هر پلیری اینجا خودش را مسئول ساید میدونست و اصلا منتظر این نبود که همه کارها را لیدر انجام بده.

من در پست های قبلی دوستان جنوبی متوجه انتظاراتشون از لیدر جنوب غرب شدم در حالیکه همه ما در زندگی شخصی گرفتاری هایی را داریم و اگر شما بعنوان یک پلیر ارزشمند دوست داری سایدت برنده بشه دیگه نباید منتظر این باشی که تمام کارها توسط یک نفر انجام بشه.

:thumbup:همچنین مدیریت ساید در جمع آوری کتیبه ها بسیار عالی و ستودنی بود. از مجید پرشیا عزیز و نیمای عزیز دوست داشتنی از اکانت خودمون تشکر میکنم و همیشه در کنار شما بازی کردن باعث افتخار بنده هست.

:thumbup:مدیریت درست چرخش کتیبه انبار و جنگ آموز . و برنامه ریزی به موقع و درست برای در اختیار قرار دادن کتیبه جنگ آموز به برخی از همرهای جنگی تا با شارژ کاتای بیشتر پتانسیل زدن واندرهای فیک بیشتر بشه. که البته الان متوجه شدیم واندرهای اصلی را میشه زد.

:thumbup:در طول این سرور پیروزی های فراوانی داشتیم و همچنین شکست هایی را هم تجربه کردیم. همدلی بچه ها انقدر زیاد بود که در شکست ها به دنبال مقصر نبودیم و به فکر راهی برای جبران این شکست بودیم. و در پیروزی ها همگی با هم خوشحالی کردیم. این خوشحالی به پنج دقیقه نمیکشید که پیام بچه ها مبنی بر ساخت دفاع در گروه شروع میشد.

:thumbup:در کنار اینها وقت گذاشتن های شبانه روزی خیلی از پلیرها از جمله مملی وگنس عزیز ، مجید و سایر دوستان برای ساید موفق ما را تضمین میکرد

این چند نکته کلیدی از علت موفقیت شمال شرق در این بازی بود. انشالله سرور بعدی قسمت شد تشریف بیارید شمال شرق بد نیست شاید تجریه متفاوت تری را داشته باشید که قطعا اینچنین خواهد بود.

اجازه بدید با افتخار اعلام کنم بزودی شاهد تغییرات بزرگی در عکس زیر خواهیم بود :

و اینکه برادر من وقتی اکانت ما همر بلند میکنه فکر خیلی جاها را هم میکنه. بقول کاوه جان این نیروها را بریزید رو واندر جواب بهتری میگیرید.

پ.ن: سلامتی پلیری که تو پاپ بازی استاده

پ.ن: سلامتی پلیری که با مولتی بازی اسم و رسم پیدا کرده حالا مولتی بازی را بد میدونه

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام عرض ادب

ممنونم از پلیر ها و دوستان شمالی بخاطر دفی که ساختن و مدیریتی که داشتن

چون هندل کردن همچین دفی خودش هنره و تبریک میگم بهشون بخاطر جذابیتی که به سرور دادن

همچنین از مملی وگنس گل که واقعا نشون داد پلیر صبور و با اخلاقیه

ولایق احترام

خواستم تشکر کنم از لطفی که نسبت به همرای اکانت اسکری داشتین و این موضوع رو عرض کنم که این همرهای که زده شده همرهای اصلی اکانت نیست

رنگ سایر همر هارو هم مشخص نمیشه چون همچنان موجود هست

حدود گرزی ساخت شده روی اکانت 4میلیون و مقدار تی کی بیش از 1 میلیون بوده این رقم بجز مقدار نیزه و دلاوری(بیش از چند میل) هست که ایشالا در انتهای سرور خودم یا دیگر پلیر های اکانت اسکری ارایه خواهند داد.

چیزی که هست من به شخصه به عنوان ی پلیر تو ساید تلاش های لیدرهای ساید و همچنین عملکرد همه رو ستودنی میدونم با توجه به وقت و تعداد پلیر ساید

واقعا ظرفیت و تلاش خودشون رو انجام دادن و تنها چیزی که بنظرم کم بود پلنر و لانچر بود که میشد با وجودشون سرور جذابتری رو شاهد باشیم متاسفانه با شرایط اقتصادی

کشور و بالا رفتن میانگین سنی پلیرهای تراوین این مشکلات بوجود اومده و ما کمتر شاهد پلنرهای خوب و لانچرهای کار درست در سرور هستیم

بازم جا داره تشکر کنم از دوستان ش ش و لیدرهای عزیز در جنوب

و خسته نباشید بگم خدمت همه عزیزان

• سلام

راند چهارم حملات شمال شرق روی واندرهای جنوب انجام شد که عکس هاشون رو در زیر خدمتتون ارائه میدم:

واندر مرزی جنوب شرق: تشکر از محمد و اشکان و جعفر عزیزم

WW1-King-mma.jpg

واندر مرزی جنوب شرق: تشکر از علیرضا و افشین گل و سامان و جعفر عزیزم

WW1-Soolati.jpg

واندر مرزی جنوب شرق: مرسی مهرداد گل. با اینکه دیر اومدی عالی ساختی. ببخش که قبلی صفرش کرد

WW1-King-Natar.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: تشکر از علی گل با رمر خوبش که کلی لاست بی گندمی داد

WW2-Bigboss.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: تشکر از تیم "میم" ها (زیادید)

WW2-Tondar.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: تشکر از مجید و علیرضا - کیا و آرگین و احمد غایب

WW2-TARTARUS.jpg

واندر مرکزی جنوب شرق: مرسی از علی کاکو. همرهای عالی

WW3-Dendy.jpg

واندر مرکزی جنوب غرب: آفرین به برادرهای همیشه باهم. جاوید و دانیال. علی و نیما

WW3-Brothers.jpg

واندر مرکزی جنوب غرب: هم همرات خیلیه هم الویه هات. دمت گرم

WW3-Trader.jpg

واندر مرزی جنوب: مرسی از سجاد گل و علی و باقی دوستانی که روی اکانت بازی میکنند

WW5-Vanguard.jpg

واندر خاکستری جنوب غرب: تشکر از شیش کوچولو (میگه سرور بعد هم همینجاست)

WW4-Littlesix.jpg

واندر مرکزی شمال شرق شعبه غربش: همر خوب تیم اسکیری
    WW-DEF-Scary5.jpg

وضعیت واندرها قبل راند چهارم:

%D8%B4%D8%B3%D8%B3%D8%B4.jpg

وضعیت واندرها بعد از حملات:

_01b7b.jpeg

توی این راند شمال شرق تونست 4 واندر رو صفر کنه و واندر اصلی جنوب رو 7 سطح تخریب کنه. چند راند دیگه هستیم.

سلام تبریک وخسته نباشید میگم به شمال شرق بابت دفاع خوبشون

سایدی که هیچ تک توتالی نداره مدیریت خوبی نشون دادن

اتفاقا برعکس. شماها یکی داشتید و ما دوتا توتال داریم. مهران عزیز و سالار گل

تشکر از تیم راجرز و هرچه برکت در شمال شرق هست از حضور این تیم هست

شادزی

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.