نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سهیل عزیز اصلا دنبال همچین سروری نباش ، اصلا چرا تراوین رو با اسپید ترا مقایسه میکنی این دو فقط گرافیکشون یکیه والسلام . مت درسته خودم چند تا پست قبل تر جمله یکی از دوستان رو تو ne تصحیح کردم ولی در کل منم اشتباه گرفتم ، مولتی اکانت و پلن نرفتن و کشاورزی کردن و همر و دف میلیونی جزوی از اسپید ترا هست و حتی شاید عضوی جدا نشدنی،

سرور بعد هم جنوب غرب باید مولتی بکشه که توازن برقرار باشه بین ساید ها .

تراوین میخوای بازی کنی بسم الله دات کام بیا الانم خیلی از دوستانی که اینجا بازی میکنن اونورم مشغولن ، اسم این بازی اسپید تراست و سختی های خودشو هم داره😂

بازی هنوز ادامه داره پس پیام اخرم رو که پیام تبریک به تیم برنده هست رو فعلا نمینویسم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• ببین قربونت برم اول فکر کن داری راجب کی حرف میزنی بعد بزن تو داری اسم منو ب زبونت میاری پس دقت کن

و بدون ک ۹۰٪ داشته های امروز سایدی ک توش بازی میکنی ب لطف اسم سهیل نپیه ( از روز اول ایرج بهم گفت با این لحن حرف نزنم ولی برا اینکه خنده تو رو ب گریه تبدیل کنم دهنم رو باز میکنم تو پست قبلی گفتم میخوام دهنم بسته باشه خنده های تو بازش کرد کوچولو )

ببین جوون من برنامه دادم ب مصری ها من هنوز چت هامو دارم بهترین مصری سرور اکانت منه و بعدیش اکانت متین درسته؟ بیا چت های منو متین رو بخون ک از ترتیب ساختمون سازی تا سطح سی پیه هر سطح رو دونه دونه و با حوصله بهش میگفتم ببینم کدوم لیدرت انقدر وقت برا پلیرش میزاشته؟ برو ببین قبل از این سرور من چه بازیکنایی تربیت کردم بعد بیا ببین در حد شاگرد های من هستی یا ن😂😂 یک موردش تو کلاسیک رکورد توتن زد یکیش تا مدت ها رکورد رومن😂😂

نازی عزیزم ولی با گنده تر از خودت در افتادی کسی ک داشت بی سر و صدا میرفت ولی بهونه دادی دستش حالا گوش کن عزیزکم :

این سهیل نپیه پر ادعا روز ۲ سرور گفت با اس ای متا ببندید یوسف زحمت کش شما گفت غیر ممکنه جواب سلام منو هم نمیدن گفتم من میبندم و بستم از همون لیدرت بپرس وقتی رفت تو جلسه چی شنید حتی جواب سلامش رو موکول کردن ب بعد از حضور من گفتن اول سهیل بیاد بعد جوابت رو میدیم ک اشکان سرلشگر زنگ زد بمن و گفت اگه نیایی ما میریم ک دقیقا پای میز اسنوکر رفتم تو دیسکورد و فقط ۱۰ دقیقه با اشکان حرف زدم و مشکلات حل شد ( حالا تو تاپ پلیر عزیز بمن بگو در صورتی ک هم اس ای و هم ان ای میخواستن شما رو بزنن ک از بد روزگار هر دوساید برا همین اومده بودن تو تازه پلیر ب همراه تیمتون چند روز جلوشون دووم میاووردین؟؟😂😂 چنتا کتیبه تو سایدتون میموند؟؟؟ 😂😂)

این هم گذشت ۲ هفته قبل از کتیبه خودم ب یوسف زنگ زدم گفتم پلن ریختین یا ن اگه نمیتونین بریزم براتون گفت ن همه کار ها انجام شده و طبق برنامس روز کتیبه فقط ۲ دقیقه اومدم تو دیسکورد و فقط یک جمله از یوسف شنیدم ( بچه ها برید تو خزانه ببینین ب کدوم کتیبه نزدیکید) همون لحظه فاتحه کتیبه رو خوندم و فرار کردم😂😂

اره عزیزکم همه چیز اونجوری ک تو میبینی نیست

۱۵ روز بعد بهش گفتم هر چی همر جنگی داری بزن ب مولتیای تریدر تو ان دبل هم مولتیای اون بپرن هم اکانتات ازاد بشن برا دف سازیه واندر ولی تا جایی ک میدونم هنوزم ک هنوزه اس دبل همر جنگی داره ( احتمالا نگه داشتن برای تورشی تره😂😂)

بعدش جوابی ک شنیدم و ویسش موجوده و فقط شاهین ازش با خبره این بود :

سهیل جان لطفا دیگه کمکی ب ما نکن میخوام ببازم ولی با اشتباه خودم

من همون لحظه از تمام گروه ها لفت دادم و این حرفو تقریبا ب کسی نگفتم ( بعضی از دوستان شمالیم میدونستن و ازم خواستن همون لحظه برم رو اکانت های اونا و اک خودم رو بدم ب اتحاد ولی زیر بار نرفتم حتی مملی بهم گفت واندرت رو ببر بالا ۱۰۰ ک شد بیارش تو اتحاد ما فقط بخاطر اینکه یوسف بسوزه ولی باز هم زیر بار نرفتم این مرام و معرفت منه چیزی ک لیدر تو درک درستی ازش نداره همون پارسا روز اول یک یوسف میگفت ۵۰ تا یوسف از دهنش میوفتادن بیرون ولی الان اینجوریه همون پارسا این سرور ۱۷ میلیون خرج کرد برا برد سایدش) و از روزی ک لفت دادم دیگه رو اکانتم لوگین هم نکردم تا ۱۲ روز پیش ک ب اصرار ناصر رفتم دوباره کمکش اکانت من میتونه روزی ۲۰۰ تا ۳۰۰ ک دف بکشه و هر بار ک من رفتم روش این اتفاق افتاده چون بازی رو بلدیم ولی الان ک رفتم کل سربازخونه هاش خاموش بود تاپ پلیر😂😂

جالبیش اینه من قبلا هم گفتم من یک مولتی دارم ب اسم سلیته تا قبل از واندرا رنک ۴ حجموم سرور بود برو ب غیر از توهمی ببین کسی رو نزدیک اون حتی پیدا میکنی

پ.ن هیچوقت با گنده تر از خودت در نیوفت چون له میشی

پ.ن تنها گروهی ک توش هستم فقط گروه متاس اونم چون علی رضا بهم گفت اگه بری بیرون در جا میکشم زیر متا

پ.ن ب خاطر این بی ادبی ۳ روز ب اس دبل وقت میدم کتیبه و نیرو هاشون رو از اکانت leon24خارج کنن چون اکانت من براشون خنده داره😂😂 در غیر اینصورت عواقب بدی براشون داره

پ.ن بگو ببینم تا الان این حجم از دهکده رو یک جا دیده بودی ک داری میخندی؟؟؟😂😂

پ.ن جالبه ک من فقط پاپ باز خوبیم ولی تو ک فنچی از بزرگترات بپرس من زمانی رکورد رومن دنیا دستم بود کوچک 😂😂

پ.ن شاهین واقعا شرمندتم ک اینجوری حرف زدم ولی تو شاهد بودی از روزی ک بهت قول دادم سرم تو لاک خودم بود ولی هر مهد کودکی ک از راه میرسه انگشت تو سوراخ زنبور میکنه دیگه

فقط ۳ روز وقت میدم ب اس دبل بعدش هر چی شد کسی حق ناراحتی نداره فقط و فقط مرتاض و نیروهاتون رو بک بدید

• تموم شد؟ خیلی تاثیرگذار بود.

خب اول بیا ببینم اکانتleon24 واسه تو یا آقا ناصر؟( فاز برنداری بگی اینقدر آقا ناصر آقا ناصر نکن . فقط بخاطر اینکه سنشون از من بیشتر و احترام میزان بهم) چون یادمه حتی حق نداشتی به تاجر ها دستبزنی .

که ۹۰٪ داشته های ساید بخاطر تو بوده ؟ اها بعد ببخشید اون کتیبه انبار از اکانت من بردن؟ راستی مرتاض بزرگ بردی گفتی قراره دف سنگین بریزی رو واندر چی شد؟ فقط بلد بودی داشته های ساید قفل کنی عزیزم بعد الان میای میگی 3 روز وقت میدم مرتاض ببرید ؟ تو از داشته ساید درصد کم نکن نمیخواد درصد ببری بالا.

گفتی بهترین اکانت مصری برای تو؟ البته میدونم آقا ناصر پاپ اکانت leon24 به اینجا رسونده . خبر دارم کلا پلی نمیدادی . ایشون زنگ زده بودن و حدود 1 ساعت صحبت کردیم .

خب گفتی پاپ بازی ؟پاپ بازی فقط به گلده . شما بیا اون گلدی که رو اکانت شما و اکانت متین بودرو بریز رو یه اکانت و یه بچه 10 ساله بزار رو اکانت بگو فقط ساختمون بده بالا ده بزن به خدا که از تو بهتر پاپ بازی میکنه حتی میتونه دف هم بکشه .

تو که قرار بود دف یک سرور بشی چی شد؟ کلا تونستی 1میل 600 برده دف بسازی؟ خنده داره واقعا . بعد حتی اون برده هارو رو واندر خودت نزاشتی تا دف اکانتت کم نشه و فقط داشتی 24 ساعته برده شارژ میکردی که مثلا رنک بگیری تو اتحاد . جالبه اون وقت وقتی اکانت اومد دست دوستان برده ها ارسال شد روی واند تازه اومدی توتاپ مدافعین .

این همه داستان گفتی که چی بشه ؟ والا چیزی از تو یکی واسه ساید در نیومد جز این که 4 تا گزارش بزارن با دمپایی واندرتو صفر کنن. یا خیلی ایزی ازت کتیبه بردن .

تو حتی دف نداشتی بزاری رو یکی از ده هات وقتی اکانت morisniff داشت غارتت میکرد. میخوای بگی اینجوری نبوده؟ میخوای اسکرین شات پیام آقا ناصر بدم که گفت بیا بهم دف بده .

گفتی به مصری ها برنامه دادی . اره یادمه اومدی پی وی ویس دادی گفتی فقط برده بکش . تو حتی یکم سطح پلی نداری که سایدی که بدون مولتی اومده و پارکینگ نداره نباید برده بکشه از اول بازی . البته برده سازیه تورو هم دیدیم کلا دف اکانت با این همه پاپ یک دهم دف منم نیست .

اگر از اول اون مرتاض روی یک اکانت خوب میرفت و پارکینگ میشد این همه دف ساز ها و همر های ساید لاست نمیدادن . بعد کسی هم چیزی میگفت میگفتی میخوام دف سنگین بزارم رو واندر دیدیم با دمپایی صفر میشی .

دلم به حال اونایی میسوزه که مثلا شاگرد های تو هستن تو خودت باید بیایی بهت بازی یاد بدن . البته هیچی تورو گردن نمیگیره.

میگی آقا پارسا گل 17 میلیون خرج کرده . خب چیزی از اکانتش در نیومد . حتی دف که داره آقا شهریار کشید .

راستی فقط یه مولتی داری ؟ یادمه یه اکانت رویا هم بود که تو گروه مصری گفتی بیشتر از 2 برابر من دف داره با این که اون تایم هم کل اک هات نصف منم دف نداشتن.

تنها دلیلی که دوستان روی اکانت تو الان پلی میدن چون تکی آبروی کل سرور بردی . کسی که این همه خودشو گنده میدونه تهش با یه دمپایی صفر میشه . کتیبه ازش میبرن و میاد از من دف درخواست میکنه .

حالا برو هی بگو من اینکارو کردم من اون کارو کردم ( البته هیچ کاری نکردی ) من حرفی هم میزنم با مدرک میزنم خواستی بگو همین جا چت ها . آمار ها و گزارش هارو پست کنم.

حالا برو فاز قدیمی بودن گنده بودن شاخ بودن بردار .

فکر نکنم بهت بی احترامی کرده باشم توی این پست با این که تو پستی که گذاشتی فاز لاتی مثلا برداشته بودی .

من کوچیک تک تک پلیر های تراوین هستم(حتی شما دوست عزیز ) این یک بازیه ولی بهتره آدم یادش باشه در گذشته چیکار کرده بعد بیاد فاز شاخ بودن برداره .

• سلام و عرض ادب خدمت همه شما سروران و بزرگان گرامی

تبریک عرض می کنم به دوستان عزیز خودم در ساید جنوب شرق بابت همر های خوبی که ساختند و باز هم نشون دادند که مثل همیشه جنوب شرق در کیفیت همر ها حرف اول رو می زنه هر چند تعداد پلیر هاش کم باشند

تبریک و تقدیر و تشکر از یک به یک دوستان باشه برای پایان سرور و بعد از رو نمایی از همه همر های ساخته شده و اخذ پوینت های دفاعی ممکن

به هیچ عنوان نمی تونم ایراد و اشکالی به عمل کرد دوستان خودم داشته باشم چون واقعاً زحمت کشیدن و وظایفی که اول سرور براشون ترسیم شد رو به بهترین شکل ممکن اجرا کردند

از بچه های جنوب غرب هم تشکر می کنم که در حد و اندازه های خودشون ظاهر شدند و این دوستان هم تلاش لازم رو داشتند

یک دست مریزاد و مرحبا هم به دوستان شمالی که عملکرد بسیار خوبی داشتند و با بهره گیری از دفاع مناسب و اولویت بندی دقیقی که صورت دادند باعث عدم کارایی بخش قابل قبولی از همر های جنوب شدند

استفاده از الفاظی نظیر مولتی باز و غیره که در این چند پست گاهاً به چشم خورد تلاش مذبوحانه و سیاست نخ نمایی است که واقعاً نمی تونه اجر و قدر کاری که دوستان انجام داند رو ضایع کنه

از دوستان خودم در جنوب خواهش می کنم که توانایی های جناح رقیب رو نادیده نگیرند و با این الفاظ باعث خنده ما و سایرین نباشند

دم بچه های ان ای بابت ساخت دف فوق العاده شون گرم الحق و النصاف که کارشون بیست بیست بود

زحمت زیادی برای شناسایی تارگت ها کشیدند و جاسوسی های بی نقصی انجام دادند که نشان ازبرنامه ریزی دقیق و بلند مدتشون بود

به شخصه بسیار لذت بردم نه تنها من بلکه از دیشب که با رفقا تو جنوب شرق هم کلام بودیم همه عزیزان بر عملکرد خوب شمال شرق صحه گذاشتند و از بازیشون بسیار تعریف می کردند

یه سری از حرف ها و صحبت ها هم باشه برای انتهای سرور

ببخشید که دیر تر جواب دادم خدمت دوستان شمالی هم دیشب عرض کردم که دست رسی به فروم نداریم ولی در بعد از دفاع جانانه ای که صورت گرفت خدمتشون تبریک گفتیم.

پ ن : بنا شد دوستان عزیز شمالی روایت گر اتفاقات پایانی سرور باشند و تا الان هم وضعیت به همین منوال بوده نه بنا داریم فرار کنیم و نه از اعتراف به عملکرد خوب حریفمون واهمه ای داشتیم

باشد که رستگار شوید

• تمام میشه میره همه چی ..

چیزی که میمونه ادم ها و رفتارشون در مواجع با سختی ها و ...

۴ تا رفیق پیدا کردم مثل یوسف مثل اقا رضا اشگ بوس و گسری و فرامرز ..

خارج از رنگ ها و ساید ها ...تبریک میگم به تیم برنده 😍

یوسف داداش تا تهش پشتتم چالش خوبی بود این سرور .. ممنونم ازت سنگ محک خوبی بود حداقل رفیقامون بشناسیم ..

در جواب پلن و پلنری هیچ قصوری متوجه یوسف نیست ،، اشتباه یا کم کاری شده من مقصر بودم از همه بچه های جنوب غرب عذرخواهی میکنم ،، جنوب غرب عشق منه و وطن منه ...

بگذریم از یسری حرف ها امیدوارم شاد و سلامت باشید ..

پ. ن سهیل نپی رو حرفت نموندی برام تموم شدی !

.. پارسا هیچ ایرادی نداره حرفات قشنگ بود رفیق دمت گرم

تو سربازی اینجوری با گسی فقط رفاقت نکن داداش ..😘

یوسف داداش تا تهش حتی فارم شدن پشتتم چون ازت مردانیت و انسانیت دیدم .. میدونم چقدر جواب و دلیل قانع کننده داری ولی سگوت کردی این خیلی قشنگه کاره هر گسی نیست ❤🙏

• سلام دفاع جانانه ای بود قطعا بابتش زحمت زیادی کشیدین دمتون گرم

• سلام عزیزم

فقط چند تا نکته میگم

در مورد اکانت خودت،وقتی ۷-۸ روز‌ نبودی من اومدم رو اکنتت و تمام زیر ساختاتو انجام دادم و استارت دف سازی رو از اکانتت زدم و قبلش اکانتت نه از نظر زیر ساخت خوب بود و نه حتی دفاع خوبی داشت

تمام لیست فارم هاتو دونه دونه آپدیت کردم تا اکانتت جون گرفت

از نظر گلد هم که همه جوره هوای همتون رو‌ داشتم

پس قطعا برای شما‌لیدر خوبی بودم

در مورد اینکه میگی تا وقتی شهریار نیومده بود رو‌ اکانتم من چیزی نداشتم هم میتونی بری از کسایی که آمار داشتن بپرسی

تا روزی که رو اکانت بودم نفر اول دفاع ساید،۷ سرور ( تمام پوش های ساید با‌ اکانت من‌ میشد وگرنه از نظر رتبه دف سازی بالاتر میتونستم باشم )

۲ تولید منبع ساید و سرور بودم

به خود شما هم شخصا چندین بار هینت دادم برای دفاع کشیدن

احساسی صحبت نکنیم میلاد جان

حرف حق زور داره و ناراحت کنندس

من حرفایی که زدم چون حقیقته مشخصا ناراحت میکنه

کسایی هم که منو‌ میشناسن میدونن ۱۰۰ ام و کذاشتم برای سایدم

و دروغی هم تو حرفام نیست

موفق باشی

• سلام

خسته نباشید خدمت تمام کسانی که همر ساختن لانچر ها و پلنرها

همینطور خدمت تمام شمالی های عزیز که کارشون زیبا بود توی دفاع کردن و معنی تیم بودن رو به تمام معنا نشون دادن دمتون گرم

همونطور که بازی به روز های پایانی نزدیک میشه جا داره از تمام کسانی که نارحتشون کردم عذر خواهی کنم و این رو باید درک کرده باشن که این فقط یک بازی هستش و توی این بازی کل کل زیاد هست و به همین شکل هم خودم از کسی دلگیر نیستم چون میدونم شخصیت توی بازی با بیرون بازی خیلی فرق میکنه و این که خیلی ها روی سایدشون یا هم تیمیشون تعصب داشته باشن من خوشحال هم میشم دمتون گرم سرور خوبی بود کنار هم با همه کل کل هاش مثل یک خانواده کنار هم بودیم و خوش گذشت

مجید جان حرکت خوب قابل تقدیره نحوه اسکات کشیدنها و همینطور انتخاب پلن مناسب برای دفاع عالی بود گر چه من از اینطرف اطلاع دارم و میدونم توی جنوب شرق فقط 12 نفر پلیر حضور داشت اما مردونه بازی کردن و تلاش اینطرف هم قابل تقدیر

من یک عذر خواهی به بانو سیما بدهکارم اما خدا شاهد قصد بی احترامی نداشتم و به خودم اجازه نمیدم توی بازی به کسی بی احترامی کنم و از همین تریبون (فروم) ازشون عذر خواهی میکنم

دم همگی گرم

محمدowldark(به قول کاوه قدیمی :D)<3

• سلام علیکم جمیعاً.

تبریک عرض میکنم خدمت همه دوستان مهاجم و مدافع.

هم همرهای خوبی ساخته شده بود و هم دفاع جانانه ای صورت گرفت.

از دید بنده محرک شمال شرق همین 2 به 1 بودنشون بود و باعث شد برای جبران تلاش بیشتری کنند طوری که از لحاظ تعداد دهکده، شمال شرق رسماً صاحب دهکده های بیشتری نسبت به مجموع دهکده های جنوب شد و میانگین جمیعت دهکده بالاتری هم دارند . گرچه امیرحسین تریدر و دوستانش هم بیابون شمال غرب رو آباد کردند و در برتری شمال بسیار مؤثر واقع شدند.

حالا چی شد که جنوب اون برتری خودش رو نتونست حفظ کنه ابهاماتی داره. آیا سرد شدند؟ یا نه! سرد نشدند و روال نرمال خودشون رو رفتند و این شمال بود که خیلی محکم اکانت هاشون رو بالا کشیدند.

نمودار زیر رو بر اساس دیتایی که موجود بوده (خیلی از روزها سرور اسکن نشده. فکر کنم فقط سرور قبلی همه روزهاش موجود هست) رسم شده و سعی کردم فواصل ده روزه باشه. گرچه به دلیل نبود اسکن بعضی روزها مجبور به جایگزینش با روز دیگری شدم.

قبلاً روی نمودارها تحلیل نمیکردم و فقط به صورت خبری اون ها رو قرار میدادم ولی این بار تصمیم گرفتم یک مقداری در موردش بنویسم و البته فقط روی نموداری که در مورد تعداد دهکده هست بحث میکنم. بر اساس تعداد دهکده میشه میزان دفاع رو حدس زد حدودی.

شمال شرق الان 3408 دهکده داره و در تاریخ 25 مهر که میشه 35 روز پیش 2312 دهکده داشته. اختلافش میشه 1096 دهکده که اگر فرض کنیم به صورت یکنواخت افزایش صورت گرفته میشه گفت در این محدوده 35 روزه 2860 دهکده در اختیار داشته. که این تقریباً برابر هست با تعداد دهکده ها در تاریخ 9 آبان. پس ما تاریخ 9 آبان رو ملاک قرار میدیم و میگیم تعداد دهکده های این تاریخ برای همه ربع ها ملاک این 35 روز هست. حالا اگر فرض کنیم همه ربع ها نصف تعداد دهکده هاشون رو دفاع ساختند و فرض هم میکنیم فقط نژاد مصری داریم و فقط هم همه نگهبان خاکستر ساختند و فرض میکنیم همه اتحاد ها 8% بونوس ساخت نیرو رو دارند یعنی روزانه 1053 نگهبان خاکستر برای هر دهکده. (این شیوه حل مسأله مرسوم هست و اصلاحاً بهش ریلکس کردن مسئله میگن) به نتیجه زیر میرسیم. ما فرض کردیم در 35 روز پیش هیچ کس دفاعی نداشته و تازه از 35 روز پیش همه شروع به ساخت دفاع کرده اند.

تذکر: برای اینکه شمال غرب تمرکزش روی دفاع بوده ما به جای 0.5 (یعنی نصف) 75% دهکده هاشون رو لحاظ میکنیم.

شمال شرق: 52.8 میلیون دفاع. (2869 × 0.5 × 1053 × 35)

شمال غرب: 40.1 میلیون دفاع (1452 × 0.75 × 1053 × 35)

جنوب شرق: 28.8 میلیون دفاع (1566 × 0.5 × 1053 × 35)

جنوب غرب: 26.2 میلیون دفاع (1425 × 0.5 × 1053 × 35)

تخمین بنده بر اساس اعداد موجود در مورد دفاع، اعداد بالاست. گرچه یک خطای 5% هم میشه در نظر گرفت. حالا اگر از عدد بالا خیلی بیشتر دفاع ساختید نشون میده خیلی تلاش کردید و آفرین و اگر دفاعتون خیلی کمتر از این اعداد هست نشون دهنده اینه که یک جای کار لنگیده.

بنده اتک زیر رو توی kirilloid شبیه سازی کردم (این اتک به نظرم مهمترین لینک این سرور هست تا این لحظه) مشخص شد برام که لااقل پوینت دفاعی باید ناشی از 50 میلیون گندم خور (شاید جمع بزنن گندم خورها رو و کمتر بشه ولی با درصدی که قهرمان ها هم میدن باید به همین عدد برسه) روی واندر بوده باشد و با تخمین بالا هم جور در میاد.

دوباره باز تبریک میگم هم به تیم Mr.ScarY بابت رمر خوبی که ساخته اند و همچنین به شمالی ها که به خوبی این رمر بزرگ رو دفاع کردند.

برای همه آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• برادر اگر نصف این تعریفایی که میکنی حقیقت داشته باشه اصلا این پست رو نمیگذاشتی ، برای متا با se هم زحمت کشیدی البته خودم باید انجام میدادم که الان شما منت سر ساید نذاری ، من خودم اعتراف میکنم هیچ کمکی به غیر از اکانتم به ساید نکردم بخاطر دلایل خودم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• اخرای سرور نپی سرور قبلی تاریخ فراموش نخواهد کرد

اخرای سرور الان بازم نپی

ببین قربونت برم اول فکر کن داری راجب کی حرف میزنی بعد بزن تو داری اسم منو ب زبونت میاری پس دقت کن

و بدون ک ۹۰٪ داشته های امروز سایدی ک توش بازی میکنی ب لطف اسم سهیل نپیه ( از روز اول ایرج بهم گفت با این لحن حرف نزنم ولی برا اینکه خنده تو رو ب گریه تبدیل کنم دهنم رو باز میکنم تو پست قبلی گفتم میخوام دهنم بسته باشه خنده های تو بازش کرد کوچولو )

ببین جوون من برنامه دادم ب مصری ها من هنوز چت هامو دارم بهترین مصری سرور اکانت منه و بعدیش اکانت متین درسته؟ بیا چت های منو متین رو بخون ک از ترتیب سا شد کسی حق ناراحتی نداره فقط و فقط مرتاض و نیروهاتون رو بک بدید

• اولا ک خردسال عزیز یکم دقت میکردی میدیدی ک نزدیک ۴۰۰ ک تو اکانت من پارک بود اونم رو مرتاض ۳/۴ ن ۱/۲ واقعا ندیدم‌ روی ۳/۴ کسی پارک کنه ک خب از سطح بازیه بالای شماست😂😂

میخونی چی میگم یا فقط انگشتات رو کیبورد تکون میخورن؟؟ گفتم زمانی ک یوسف الطافی ک بهش کردم رو فراموش کرد و اون ویس رو فرستاد خیلی راحت از سرور رفتم فقط چون شاهین گفت صدام در نیومد من از اون‌ روز دیگه بازی نکردم چون سایدی ک توش بودم خیلی برام کوچیک بود یک جورایی جام نمیشد

ناصر که میگی دوال منه اینکه دوالم چجور بازیکنیه قبضش در خونه شما میاد؟؟ ( خود ناصر یکی از اون شاگرداس‌ اولین بار سرور ۸ راند ۱ اکانت سهیل تموچین رو خرید با ایمیل داد ب من تا یک حرکاتی تو سرور انجام بدم )

و نکته جالب تر ای انالیزور بزرگ از کجا تشخیص دادی ک پاپ بازی بسته ب گلده؟ من تو هر دوسرور قبلی فقط ۳۰ ک گلد زدم میتونی ببینی ( اینسرور فکر کنم شده ۳۲ ک ) حالا برو مقایسه کن مثلا با مملی ک ۹۰۰ ک زده یا همون‌متین بالای ۸۰۰ ک زده این چیزا سواد میخواد تو نداری دلیل نمیشه منم نداشته باشم ک 😂😂

من گفتم دف سنگین میکشم تمام زیر ساخت های لازم برای این کار موجوده ولی برا سایدی ک یوسف لیدرشه و تو کوچولو پلیرش ارزشی نمیدیدم ک بخوام وقت عزیزم رو حرومش کنم‌😂

شاهین گفتم بهت من لال بودم و موندم ولی بچه هات حرمت نگه نداشتن

ببین نونهال دلم اینکه شماها سطح بازیتون از فارم های من کمتره مقصرش منم؟؟

من اولا پلن گندم رو داشتم شک نکن یکی مثل من وقتی حرف میزنه فکر همه جاش رو میکنه بعدشم ای همه چیز دون من دارم با همون برده هفته ای چند صد میل رید میرم حتی تو خود واندر شماها وجود اینکارا رو ندارید مختون ب این چیزا نمیرسه من باید جواب بدم؟

ببین

ولله یک بنده خدایی که فکرشم نمیکنین کیه چند بار بهم گفت تو کارت شده شاخ کردن یکی دیگه ولی این اخری خداییش زور داشت

اینکه کی برات وقت گذاشته مهم نیست مهم اینه کی دستاورد بیشتری برا سایدش داشته

• پارسا سرور قبلی که لیدر بود یک ماه رفت بعد دید جنوب غرب برنده شده اومد دوباره

بازم تاریخ قضاوت خواهد کرد

حدودا ۲۰ روزی نبودم

و متاسفانه وقتی اومدم خبر حذف دسته جمعی اس ای رو شنیدم که ناراحتم کرد

امیدوارم تو زندگی شخصیشون به بهترین ها برسن

اینم که داری یوسف میزنی و خودتو چون مدیریت ساید با شما بوده خود زنی هست

پ ن : سر پارکینگ نداشتم بدون مولتی 150 کا گرزی لاست خورد

ساید جنوب غرب به هیچ عنوان هماهنگی کافی برای برنده شدن و لیدری یا پلنری قوی نداشت ( پلنری که کلا نداشت )

به نظرم حتی اگه اس دبل هم حجم با ان ای هم مولتی سازی میکرد باز نمیتونست برنده باشه

چون مدیریت درستی نمیتونست بکنه

• هیچ کدوم از بچه های جنوب غرب به پارسا هیچ چیزی نگه ..

پارسا رفیق ماست ،، و میمونه پس لطفا اشتباه رو با اشتباه جواب ندید ..

ازتون خواهش میکنم من بهترین رفیق هام از تراوین پیدا کردم سید داوود اسی تیتال جابر سات وست و یوسف امیرخان ممد توهمی گسری علی اونجرز و.. ...

رفاقت با بازی فرق داره بچه ها بازی تموم میشه ولی رفاقت ها میمونه

هر کی به پارسا حرف بزنه انگار به من حرف زده بیخیال شید ..

امیدوارم دوستی و رفاقت ها بمونه و برامون ارزش داشته باشه در معنای واقعی کلمه ..

یا علی مدد ❤

• سلام و عرض ادب

تو گروه گفتم لطفا کسی به پارسا چیزی نگه ، اگه کسی ادامه بده در مورد پارسا اینجا چیزی بنویسه خودش از گروه لفت بده چون واقعا از چشمم میفته ...

پ.ن: حرف زیاده ایشالا سرور تموم شد خدمت میرسم

یا حق

• درباره پارسا که داداش منه یوسفم رفیق منه بحسش جدا ولی یه چیزایی دارم میشنوم اصلا تعجب میکنم npiجان تو رفیق ما بودی ولی میشه بگی ضعف مدیریتی چی بوده اینکه پلیرا به قول شما بزرگش مثل تو روز کتیبه امدن و وقتی اوضاع رو مساعد ندیدین فرار به قرار ترجیح دادان بعد امده میگی سایدی که قرار بود فارم شه داداش هیچ کدوم سایدا تو بازی قابلیت فارم کزدن swنداشته نداره چون پلنی تو اسپسد ترا نمیره در مورد مدیدتری هم اگه ما بد بودیم پس نصف کتیبه nwکی جمع کرده عمه ی من جمع کرده نه همون تیم مدیریتی swجمع کرده سهیل npiکجاست داره میره که اسمش خراب نشه به قول خودش (#خنده همه) یوسف کجاست تا شیش صبح با من کتیبه میزد کی تقصیر کاره یوسف دیگه با وا ولم کن یه تبریک به نفر وینر یه خسته نباشیدم به بچهای جنوب بابت همکاریا که داشتن وسلام این رقاقتا حرمت داره من رفیقمو جا کسی نمیدم بلکه حرمت نگه نداره اون متایی که میگی الان توش چقد جا داری ؟ میشه بگی الان من صمیمی تر با علیرضا م یا تو داداش یه مشکل حل میکنی منت چی میذاری

اینجوری هر شرور باید بیام رو بیست نفر منت بذارم

که فعلان کارا براتون کردم

پ.ن:پارسا امیر متین عشقای داداش

پ.ن: خاطرت عزیز سهیل ولی احترام swکم زیاد شه میکشم زیر همه چی با جاش

پ ن: علیرضا تو رو دوست دارم 🤩🤩

• سلام دوستان بنده کوچک همتونم میخوام ی چیزی بگم و تموم

ببین سهیل سرور قبل من و تو ان ای بودیم من با مرتضی و مجید بودم ک داستان شد میدونی خودت ببین سهیل جان من نکته ای میگم رفیق

ببین ساید اس دبل اقا مازیارم میتونه تایید کنه ما همیشه مشکلی ب اسم جنگ درون سایدی ناهماهنگی بی نظمی داشتیم اس دبل ب اینا معروفه تا حدی

من قبل هرچی بگم این سرور اس دبل بد نبود فقط شما ببین اومدین اس دبل باید میدونستی ان ای قویه الانم بحثی دیگه ای نکنید با حضور امیرحسینم دیگه قویتر شدن

دوستان بازیه خواهش میکنم من نووب من شاگرد همتون بخاطر ی سرور بازی کردن اینجوری نکنید اتفاقات هر سرور تموم میشه میمونه رفاقتا من شخص از تک تکتون

یاد میگیرم من شخص خودم معذرت میخوام از سایدم

قدیمیای تراوین میدونن تیم من همیشه اس دبل بوده روش تعصب داریم ولی ب هیچ شخصی توهین و ناسزا ندیم

نوکر همگی دوستان عزیزم تنتون سلامت<3

• سلام عرض ادب .

آقا شاهین و آقا یوسف گفتن به پارسا عزیز چیزی نگیم . منم چیزی نمیگم فقط گفتن حقیقت گفتن حالا بزار منم بگم .

اول از همه اکانت من در روز های اول سرور که 4 تا ده داشت از دسترسم خارج شد بدلیل این که رفته بودم شمال و گوشیم افتاد تو آب و به مشکل خوردم . اکانت فقط دست شما نبود و از همه بیشتر آقا میلاد از اکانت امینم روی اکانت من تایم گذاشت اون زمان . شما گفتی زیر ساخت اوکی کردی بله فقط یه آهنگری کپ 20 کردی . اینکه میگی دف نداشتم همون تایم من رو یکی از ده های اکانت امینم که در ساید شمال غرب بود دف ثابت داشتم . اینکه میگی اون تایم دف یک ساید بودی . کلا تا قبل کتیبه ها بود من 1 هفته قبل کتیبه ها رنک یک بود و تا الانم رنک یک سایدم ( مهم اینه بتونی جایگاهتو نگر داری ) . بعد گفتین لیست فارم های منو آپدیت کردی ؟ کلا ده 01 من غارت میکرد که شما یک لیست 20 تایی به اون ده اضافه کردی.

تنها اکانت هایی که منو پوش کردن اکانت zeus وeminem بودن . شما کمکی نکردی بابت دفسازی اکانت من .

بعد میای میگی قطعا برای شما‌لیدر خوبی بودم. از نظر من لیدر خوب کسیه که تا آخر سرور با پلیر های سایدش باشه مخصوصا شما که لیدر کل بودین .

نه اینکه تا کتیبه هامیاد میره و آخر سرور پیداش میشه میگه مدیریت جنوب ضعیفه . شما که خودت تو تیم لیدری بودی و همه شمارو مدیرساید میدونستن. شک ندارم اگر جنوب غرب برنده این سرور بود شما پست میزاشتن که من همه کارو کردم ( مثل سهیل ).

نمیدونم اطلاع داری یا نه که میدونم داری . بعد رفتن شما بیشتر پلیر های ساید اکانتاشونو ول کردن . بعد کتیبه ها تا الان نزدیک 35 تا اکانت فقط دست من رسید و کارم این بود مسیر بزنم و دف بکشم و لیست فارم اوکی کنم که البته بیشتر اک ها ده کم داشتن و دف خوبی در نمیومد ( البته از دف سهیل باز هم بیشتر بود)

من بازم شمارو بزرگ خودم میدونم و احترام قائلم ولی انتظار داشتم بجای اون پست بیای یک خسته نباشید بگی به ساید جنوب غرب نه این که بیای سایدو خورد کنی . درسته ضعیف بودیم اما تلاش خودمونو کردیم .تراوین هم یک بازیه و قرار نیست هر سرور یک سایدبرنده شه .

از آقا یوسف و آقا شاهین عذر میخوام بایت اینکه گفته بودن جواب پست آقا پارسا ندم .ولی پستشون درباره من بود و من باید جواب میدادم

• مراقب باش این نهال خاردار نشه خرابت کنه جوجو :D

چند روز پیش رفته بودی مافیا بازی کنی عشقم ؟ همون جا که داشتن مسخرت میکردن عزیزم . از پلیر های ساید ne خواهش میکنم ناتار های دور واندر اینو نزنید بادش میگیره واندرش صفر میشه بعد با گریه میاد از من دف میگیره .

فقط 400 کا اونم با مرتاض ؟ 2 تا همر دارم رو هر کدوم 1میل 200 دفه بدون مرتاض .حالا بماند خود همرش چقدر گندمخوره

فعلا که قبضش میاد پی وی من . یا میاد دف بگیره یا میاد اکانت بگیره . فکر کنم خود آقا ناصر هم پشیمونه با تو بازی میکنه .

راستی معلومه آقا یوسف فشاریت کرده ها . هر چی میشه میگی یوسف یوسف .

تو کلا بلدی شعر بگی . چیزی از اکانت تو در نیومد حتی دف . 30 کا گلد ؟ خوبه امار خرید اثر هنریتو دیدم تو هم مثل اکانت متین خرج کردی حالا شایدم یکم کمتر دلیل فشاری شدنتم اینه این همه خرج کردی ولی چیزی از اکانت در نیومد .

اینکه هی میای میگی خودسال خوردسال معلومه فشاری شدی با این که همه جوره ازت بزرگ ترم . اصلا من 2 سالمه ولی همین 2 ساله تکی 10 برابر تو دف کشید و تو یکیو فشاری کرده . فقط استیکر خنده بزار ولی نمیتونی فشاری بودنتو پنهون کنی عزیزم .

اگه اکانتو از اول میدادی ما رید میدادیم بیشتر تاثیر داشت . فقط اومدی آبروی یه سرور بردی با اون واندرت . و یه کتیبه ایزی تحویل شمال شرق دادی .

دهن تویکیو نمیشه بست حتی با ماسک

• سلام سهند جان

عزیزم تمام حرفات عینا درسته و قبول دارم من بارها هم پشت سر یوسف گفتم هم کف فروم یک دلی ک تو ساید بود واقعا ستودنیه و اگر در این قسمت مدیریت یوسف بخوام بهش نمره بدم ۱۰از ۱۰ رو بهش میدم

بعد بریم سراغ اون کسی ک نمیدونم از زیر کدوم نهالی سبز شده

ببین من ۱۰ ک گلد برام پارسا زده و ۳ تا ۱۰ ک هم از بلور گرفتم ک اگه ادمین یک اسکیرین از رو پنل بده معلوم میشه کی راست میگه کی دروغ ( باغی مونده گلد رو اکانته ک خودت داری میبینیش کمی هم انتقال خورده رو مولتیا)

اخه ... تو اگه بازیکنی بساز رید بده وقتی در حد فیدر های منم نمیتونی بسازی من بیام تاوانت رو بدم؟

امثال تو تو کلاسیک فارم روز یک بودن

یوسف تا الان چیزی نگفته بودم بهت

ولی از نامردی ک حتی شوخی های یک جمع دوستانه رو کف واتساپ میزاری

اگه قبض چیزی میاد در پی ویت گل بگیرش وگرنه...

ما خار ببینیم زیر پامون خوردش میکنیم

ممد اینو سایلنت کن وگرنه...