نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

تشکر ویژه از محمد علی عزیر که این قدر با حوصله و تمیز اتفاقات انتهای بازی رو برای همه پوشش میده

تا اینجا شمال شرق بسیار منسجم و سازمان یافته عمل کرده و در انتهای بازی دست پیش رو دارند

شرایط پیش آمده حکایت از برتری مناسب شمال در این راند از زد و خورد ها داره

به نوبه خودم امیدواریم که جنوب بتونه این عقب افتادگی رو جبران بکنه

پ ن : محمد علی جان خودت داری می گی دف افسانه ای فرامرز تلفات گرفتن از این دف افسانه ای تلاش بیشتری لازم داره

• ضمن عرض سلام و خسته نباشید به هولدرها و لیدرها و پلیرهای عزیز و محترم سرور.

جا داره به نوبه خودم از مگنس عزیز تشکر ویژه کنم بابت ارائه لینکهای هر 2 طرف بازی.

به تمامی پلیرهای شمال که همرهای زیبایی رو خلق کردند تا لینکهای زیبایی رو در اواخر بازی نمایان کنند تبریک عرض میکنم.همچنین به تیم اسکیری بابت همر زیباشون.

خب بریم یکم طنز بازی کنیم:

امروز با علیرضا ویسی عزیز داشتیم تخمه میشکوندیم و سرور رو نیگاه میکردیم که یکهو دیدیم هولی شت!!!!! 8موج اومدن رومووووون.

اولش دقت نکردم به امواج ارسال شده وقتی دیدم هیرو هم هست تن و بدن و ستون فقراتمون لرزید اومدم قهرمانش تصادفا به چشمم خورد که دیدم وا مصیبتا:

و بله دیدم چکمه فرمانروای ناز رو بر پای نازنین قهرمان کدبانوشون(جنسیت هیرو)کرده و اینجا بود که مجددا ستون فقراتمون لرزید و اومدیم امواج رو بررسی کردیم که دیدیم واویلتا:

موج اول لند = 02:02:45 گرزی+تی کی+رمر+کاتا+هیرو

موج دوم لند = 02:43:34 و همچنین 6 موج نیز بعد از همین لند شد.

نمیدونستم چیکار کنم اولش فکرهای ناجور و خفن مفن به سرمون زد بابت انجام این حرکت جسورانه و خارالقعاده چون چند تارگت دیگه نیز 8 موج اتک ارسال شده بود.

سپس ما همچنان تا 2 شب به تخمه شکستنمون ادامه دادیم.

خلاصه سرتونو درد نیارم این داداش اچ فتاحیمون وقتی لند شد یکهو دیدیم:

گفتم دمش گرم که جسارت هیرو زدن و ریل زدن روی چشم یونیک رو داشت گفتم مابقی امواج دیگه فیکه ولش کن ولی باز یکم تخمه برامون مونده بود که گفتیم بزار بازم تخمه هامونو بخوریم تا لند اینارم ببینیم و دیدیم:

3200 کاتا در مجموع + تروپی که در اولین موج لند شد دیوار نازنین گیسو پریشون ساید شمال رو بوسه زد.

منم برم بخوابم با چنین لبخند نازی ولی تلخ:

شب و روزتان بخیر و شادی

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• سلامی دوباره

واندر مرکزی جنوب غرب - تبریک به سیروان و دانیال عزیزم

WW15-Insomnia_1aecf.jpeg

واندر مرکزی جنوب غرب 16 ساعت عقب افتاد

واندر مرزی جنوب - تبریک به مجید و علیرضا - آرگین و کیا

WW15-TARTARUS_801fd.jpg

واندر مرزی جنوب 25 ساعت عقب افتاد

واندر مرکزی جنوب شرق - مرسی از مهران گل

WW16-Jack_24352.jpeg

واندر مرکزی جنوب شرق 7 ساعت عقب افتاد

واندر خاکستری جنوب غرب - مرسی هومن عزیز

WW17-Cruella.jpeg

واندر خاکستری 25 ساعت عقب افتاد

سطح واندرهای سرور :

Capture_b2889.jpg

مقدار زمان مورد نیاز برای واندرهای جنوب که به واندر شماره یک برسند:

واندر مرکزی جنوب شرق - 50 ساعت

واندر مرزی جنوب شرق - 57 ساعت

واندر مرکزی جنوب غرب - 62 ساعت

واندر مشترک جنوب - 75 ساعت

واندر خاکستری جنوب غرب - 81 ساعت

مجموعا 325 ساعت واندرهای جنوب توسط همرهای شمال شرق عقب افتادند - در مقابل 34 ساعت واندرهای شمال شرق توسط جنوب عقب افتادند

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• تعجبی نداره که شمال شرق این سرور کاملا دست و بسته بود

یکم تجربه داشته باشید بلبل زبونی نمیگنید

راستی چخبرا ؟ بازیتون فقط اینه مصری بسازید غارت کنید ؟ اون جز ۳۰ تا همر اول بازی هم نباشید 🤣🤣

انالیز پلن صحبت پست شما که تو همه چی مبتدی هستید ..چرا آخه اینهمه ادعا دارید ...

با درود فراوان

با اجازه عزیز دل خاص یه کوچولو زبون باز کنم!!!!!!

( ما هنو نفهمیدیم 4 میل دفش رو کجا ریخته ...کلی هم اسکاتای مجید پرشیا رو آنالیز کردن دوستان سر در نیاوردن که تو راهه مولتیای ان ای گم شدن یا از سرور قبل از قطار جا موندن یا به قول امام(ر ه)، سربازان در گهواره هستن.....در هر حال اون میگه 4 میل دف داره مام میگیم اوکی.....)

اصل مطلب بریده صحبت های بالا یهو میشه سکوت.....و یهو تر میشه............

تا اینجا شمال شرق بسیار منسجم و سازمان یافته عمل کرده و در انتهای بازی دست پیش رو دارند

شرایط پیش آمده حکایت از برتری مناسب شمال در این راند از زد و خورد ها داره

پ ن: فروم خلوت بود دلم گرفت ....درسته بعضی وقتا حوصله سر بر میشد و حرفای ناشایست رد و بدل...ولی سکوتش غیر قابل تحمل

پ ن: یوسف دمت گرم خدایی بابت امروز همچنین نپی توام حال دادی و تریدر که سنگ تموم گذاشت ...عروسیت (بقیم دمتون گرم)

پ ن: این پست سراسر فان بود...

ایشالله هر کی بیشتر تلاش کرد مزدش رو بگیره

موفقیت برای همه آرزوی قلبیه ماست

کاوه

• اینه NE

WW-DEF-Dragon1_f9c63.jpg

افرین وخسته نباشید خدمت رفقای شمالی

من جملتون رو تصحیح کنم

این است قدرت مولتی بازی و دف سازی با مولتی اکانت ها

الکی ریپلی نکنید 🙂 میخواید بگید جنوب شرق هم مولتی داشت و فلان ، بله بله شکی توش نیست ولی این کجا و آن کجا ، جنوب شرق به نظر من اگر هم مولتی داشت انقدری بود که بتونه همر هاشو شارژ کنه ولی شما انقدر داشتید که دفی بکشید که شیشه واندرتون نشکنه با ۱۷ ک منجنیق آتشین ، ولی بازم به نوبه خودم راضیم ازتون دمتون گرم این لینک رو نگه میدارم یادگاری تا با نشون دادنش به دیگران باعث ریختن پرشون بشم کاش به انگلیسی بود تو دات کام میذاشتم ببینم جوابی براش دارن یا فقط تو ایران همچین اتفاقاتی میافته😁

جنوب غرب هم که اکثرا همر کشیدن و از فیدراشون دف کشیدن خسته نباشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• افرین وخسته نباشید خدمت رفقای شمالی

من جملتون رو تصحیح کنم

این است قدرت مولتی بازی و دف سازی با مولتی اکانت ها

الکی ریپلی نکنید 🙂 میخواید بگید جنوب شرق هم مولتی داشت و فلان ، بله بله شکی توش نیست ولی این کجا و آن کجا ، جنوب شرق به نظر من اگر هم مولتی داشت انقدری بود که بتونه همر هاشو شارژ کنه ولی شما انقدر داشتید که دفی بکشید که شیشه واندرتون نشکنه با ۱۷ ک منجنیق آتشین ، ولی بازم به نوبه خودم راضیم ازتون دمتون گرم این لینک رو نگه میدارم یادگاری تا با نشون دادنش به دیگران باعث ریختن پرشون بشم کاش به انگلیسی بود تو دات کام میذاشتم ببینم جوابی براش دارن یا فقط تو ایران همچین اتفاقاتی میافته😁

جنوب غرب هم که اکثرا همر کشیدن و از فیدراشون دف کشیدن خسته نباشید

خسته نمیشی از این همه تهمت ؟ خسته نمیشی انقدر ضعفتو با دروغ پنهان میکنی ؟ خسته نمیشی انقدر اشتباه میگی؟ چقدرررررر از اول سرور هی اومدی تر زدن خودتون رو میندازید تقصیر یه چیز دیگه ؟ بهت این کارو پیشنهاد میکنم

vac0rmwyvrae_1xbd.jpeg

الان وضعیتت همینه. گریه نکن

• سلام علیکم

ما همچنان منتظریم دوستان جنوبی بیان حساب و کتاب کنن و بگن چقدر شمال عقب افتاده از بازی

پ ن : عکس تزئینی است و فاقد هرگونه اعتبار و ارزش

• با سلام

یه تفاوتی هست بین یه بازیکن خوب و یا بازیکنی که ادای خوب بودن رو در میاره

یه بازیکن خوب میاد به این دفاع تبریک میگه ؛ بازیکن نما هم میاد میگه بات و ربات و فلان و ...

کلماتی که میگیم قبل از هرچیزی ؛ باطن خودمون رو به معرض دید عموم میزاره .

من واقعا ناامید شدم از دفاعی که کردیم . این کار درست نیست ؛ اخلاقی نیست ؛ . من دوست دارم بازی بیشتر طول بکشه ؛ اما هرچی صلاحدید تیم لیدری شمال باشه .

راند بعدی انشالله همرهای بهتری بیان و عیار دفاعی ما بهتر مشخص بشه ؛ با این همرها فعلا یه خط و خشی افتاده در حد یه پولیش که جعفر گفت نیم ساعته اوکی میکنه

شادزی مهرافزون

• دروودی بی انتها به عزیزان و سروران گرامی

عرض خسته نباشید به تیم پلنری متای جنوب و عرض خسته نباشید و تبریک ویژه به سازنده همرها که باعث ساخت ریپورتهایی ماندگار و بی نظیری برای خود و برای بقیه دوستان در این سرور شدند.

تبریک اصلی رو به تیم خودم یعنی شمال عزیز که بار دیگر در میدان نبر ثابت کردند مرد روزهای سخت و دوره دیده های کارزارهای سخت و طاقت فرسا بوده اند. نه تا میدون رو سخت ببینن بزنن رو آیکن قرمز رو الوداع تا سرور بعد.

دست تک تک عزیزانی که دیشب مارو یاری کردند و زحمت کشیدند و تحملمون کردند میبوسم.خاک پای همتون هستم بی نظیرید.

خب من همیشه میل دارم پستمو با طنزی دوستانه مطرح کنم و اینبار میخوام از خودم مایه بزارم.

عزیزان جنوبی با رمز سری تارتاروس همرهارو ببوس پیرهن از تن کنده و عریان روانه ی تارگتهای مشخصی در خاک مقدس شمال کبیر شدند.

غافل از اینه شیوخ شمال گرگهایی پیر بارون دیده ای هستند که له له زنان منتظر چنین لحظاتی بودند.

واندر گشنیز♣️(خاکستری):

شماره 1 همر فوق العاده زیبای تبری رمر گمبیت

شماره 2 همر تقریبا جنگی زیبای جادوگر

شماره 3 همر بسیار زیبای درانک پروفت

شماره 4 همر زیبای دوست عزیزم علیرضای دوستداشتنی

شماره 5 همر جنگی آرمین سایلنت(بلوک کننده ی چکمه کوچک بلا استفاده)

شماره 6 دمپایی همر اکانت ام کینگ

شماره 7 همر زیبا و با ابهت نژاد محبوبم رومن دکتر ان ویدیا

و اما

واندر پیک♠️(مرکزی):

شماره 1 همر زیبای گرزی رمر اسکیری

شماره 2 همر گرزی رمر سرتز

شماره 3 همر فوقالعاده زیبای سعید اس

شماره 4 همر تبری کاتای زیبای گادفادرز

شماره 5 همر زیبا و بی نظیر اکانت ریتارن آف سینا ماشاالله همر رومن لایق ستایش است

شماره 6 همر رومن اکانت دراگون عزیز

خب امیدوارم داخلین و خارجین سرور لذت از لینکهای ارائه شده بخصوص از جانب تیم متای جنوب لذت برده باشند.

چند کلامی نقد کنیم درمورد سرانجام این پلن و دستاوردش:

واندر ♣️:

1=327ک تبری+121ک تی کی+42.6ک رمر >>>> دیوار سنگی لول 20 تخریب شد.

2=190ک گرزی+46.5ک تی کی+9ک رمر+4.6ک کاتا >>>> دیوار سنگی لول 1 و آجر سازی تخریب شد.

3=505ک گرزی+120ک تی کی+20ک کاتا >>>> شگفتی جهان تخریب شد.

4=263ک کماندار+102ک مهاجم+18.3ک کاتا >>>> انبار بزرگ تخریب شد.

5=358ک گرزی+70.6ک تی کی+1.1ک رمر+8.3ک کاتا >>>> انبار بزرگ تخریب شد.

6=200ک مزدور+38ک مهاجم+3.7ک رمر+14ک کاتا >>>> بازار تخریب شد.

7=80ک شمشیر زن+47.6ک سزار+13.4ک کاتا >>>> هیزم شکن تخریب شد.

نتیجه کلی=تخریب دیوار با اولین همر+تخریب واندر با اولین همر از بین بردن همر 2 و همر 3 و 4 و 5 و 6 و 7 جهت اطمینان خاطر زدن دیوار و زدن واندر اما زدن انبار بازار هیزم.

واندر♠️:

1=552ک گرزی+135ک تی کی+45ک رمر >>>> دیوار سنگی از 20 به 17 کاهش یافت.

2=321ک گرزی+73.7ک تی کی+35.5ک رمر >>>> دیوار سنگی از 17 به 16 کاهش یافت.

3=562ک گرزی+148ک تی کی+23.3 ک کاتا >>>> شگفتی جهان از سطح 68 به 66 کاهش یافت.

4=377ک تبری+152ک تی کی+21.3ک کاتا >>>> شگفتی جهان از سطح 66 به 64 کاهش یافت.

5=202ک شمشیر زن+119ک سزار+20ک کاتا >>>> شگفتی جهان از سطح 64 به 63 کاهش یافت.

6=127ک شمشیر زن+70.5ک سزار+17ک کاتا >>>> شگفتی جهان آسیبی ندید.

نتیجه کلی=تخریب دیوار تا سطح 16+تخریب واندر فقط 5 لول با 3 همر اول(همرهای زیر رنک 15 سرور) و از بین بردن علنی همر شماره 6.

بنده تبریکمو عرض کردم خدمت یکایک عزیزانی که زحمت کشیدند تا چنین پلن گسترده ای همزمان با فیکهای منظم روی همرهای شمال اجرا و عملی شود.

منتهی به شدت در مدیریت و نحوه اجرای پلن ضعف و اشتباهات مکرر از خود نشان دادند که تیم شمال با اسکاتهاشون در اکانتهای عزیزانمون دیشب خیمه زده بودند.

امیدوارم در راند های بعد نیز بازی جذابتری رو با همرهای سنگینتری شاهد باشیم و 2 طرف اینطوری خودکشی نهنگ در پیش نگرفته و همرهارو از بین نبرند.

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• سلام به همگی

تبریک به همه بچه های شمال شرق بابت دفاع خوبشون ...

پ.ن: امید بیا بالا بگو چی شد دقیقا :دی

البته اینموقع ها خوب غیب میشی ...

پ.ن: سلطان نپی تبریک نگی ۲۵ کی کرزی میزنم واندرتو میارم پایین

پ.ن: کسری دیگه کیه ؟ بازیچه ی جدیده ؟ یا سوپر پلنر جدیدتونه ؟ :دی

• با سلام

تبریک میگم به همه کسانی که زحمت کشیدن و تا اینجای کار این همر ها رو ساختند و در اختیار تیم پلنری قرار دادند!

تبریک میگم به تیم شمالی که با دفاع زیبای که انجام دادند بازی رو لذت بخش کردند!

پ ن:مهدی جان دیوار سطح شانوزده یا هفده تا بخواد بیست بشه کم کم چندین ساعت طول میکشه که این رو محمد علی عزیز بهتر میدونه!نیم ساعت نیست گلم!

• با درود فراوان

لینکهای جالبی بود

ممنون از ساید جنوب شرق بابت این همرهای زیبا خسته نباشید انصافا چشم نواز بود

تبریک ویژه به تمامی بچه های خوب شمال شرق بابت ایستادگیشون در برابر دو ساید جنوب خصوصا بعد از بسته شدن متای دو دقیقه ای هم قسم شدن سرور خاطره انگیزی برای این متا رقم بزنن که تا اینجای کار نشون دادن که این طور بوده.

ایشالله راندهای بعدی شاهد همر های بهتر و گزارشات جذاب تر باشیم

پ ن: ظاهرا واندر دل ان ای نیاز به دف داره قربون شکلت اون 4 میل دفت به درد خودتون که نخورد میشه قرض بدی به بچه ها حداقل یه عکس یادگاری باهاش بگیریم. بخیل نباش قدیمی دعات میکنیم .از این ورا رد شدی یه پستیم بزار ستون. مازیار دلش برات تنگ شده

پ ن : راستی کتیبه یونیک معماری بعید بدونم به کارتون بیاد.مثل مملی بخیل نباشید بگید سالار بیاد ببره میخواد مسیر ببنده رو اکانتش خزانه 20 داره دلش نمیاد کوچیک بندازه

پسر خوب جنوب اینقدر از این دمپایی ها داره که از الان تا ته سرور بکوبه بهتون تموم نمیشه و بنظرم زیاد خوشحالی نکن.بنظرم چیزی که باید نگرانت کنه چیز دیگس ‌‌‌‌که ... comming soon

پ ن :کجا گیر کردی عشقی

....Def is loading

🤣

.....Katibe zadan is loading

پ ن: سی پی یو رو عوض کن سرور تموم شد منتظر لود شدناتیم ستون

پ ن : پست جنبه فان دارد

موفقیت برای همه دوستان آرزوی ماست

کاوه

• سلام خدمت تمام عزیزان

خسته نباشید میگم به تمامی کسانی که این همر ها و دف هارو ساختن

متاسفانه با دیدن پایین نیومدن لول واندر شمال ناراحت که نشدم هیچ، خوشحال هم شدم

به نظرم حق جنوب غرب ( نظری در مورد ساید جنوب شرق ندارم ) به هیچ عنوان برد نبوده،نیست و نخواهد بود

سایدی که توان ساختن دف کافی،پلن رفتن و حتی استفاده مناسب از کتیبه هاشو نداشت

ساید جنوب غرب به هیچ عنوان هماهنگی کافی برای برنده شدن و لیدری یا پلنری قوی نداشت ( پلنری که کلا نداشت )

به نظرم حتی اگه اس دبل هم حجم با ان ای هم مولتی سازی میکرد باز نمیتونست برنده باشه

چون مدیریت درستی نمیتونست بکنه

به نظرم مجید و اقا مازیار و مملی خیلی خوب و فوق العاده با برنامه اومدن و کاملا حق برد با تیمشونه

تبریک میگم بهشون به خاطر تیم ورک کاملا حرفه ایشون

امیدوارم روزی‌ برسه که تراوین از حالت hay day در‌بیاد و دوباره تراوین واقعی ببینیم

تا ۲۴ ساعت آینده عازم‌ سربازیم و نمیتونم بفهمم که برنده کی میشه ولی دوس دارم‌ان ای برنده باشه

پ.ن: از روزی که داش علی دیگه بازی نکرد اس دبل تموم شد

پ.ن۲: ممد توهمی دوست دارم

موفق باشید

• عرض ادب خدمت دوستان عزیزم ....

تبریک به شمال و لیدرای محترم بابت مدیریت خوب و دف زیبایی که کشیدن (اصلا کاری با چجوریش نداریم) به هر حال مولتی هم زحمت داره هزینه داره و مدیریت خوبی لازمشه .

تبریک به دوستان خوبم در جنوب بابت این همرهای زیبا و دلنشین واقعا خسته نباشید .

پ.ن کاوه جان هر اکانت توی سایدش ی وظیفه ای داره به نظرم اکانت اونجر وظیفه اش رو به نحو احسنت برای سایدش انجام داد اما خب خودت استادی و می‌دونی یک دست صدا نداره مخصوصا توی بازی تراوین.... در کل ازت ممنونم که پست های خیلی قبل منو توی ذهنت داشتی 😘

پایدار باشید

Avenger

• سلام پارسا جان

در ابتدا تبریک میگم به تیم جنوب همرهای زیبا و مبسوطی رو امروز رونمایی کردن.

و تبریک اصلی به دوستان شمال که واقعا سنگ تموم گذاشتن و همدلی و رفاقت رو معنی کردن تو این سرور.

پارسای عزیز انشاالله به خوشی و سلامتی بری خدمت و سرحال و شاد از خدمت برگردی.

مطلب دوم اینکه هرچی من میگم کسی باور نمیکنه من اصلا این سرور و سرور قبل هیچ دخالتی در امور اتحاد نداشتم اصلا و تمام زحمات با دوستان زحمتکش شمال بوده که الحق به بهترین نحو برنامه ریزی کردن تو این سرور..

اما در مورد باخت پارسا جان جنوب غرب اصلا بازنده این سرور نیست در هر صورت چون مهمترین چیز که اخلاق بود رو تو این سرور رعایت کرد حالا اینکه مولتی داشتن یا نداشتن دف ریختن یا نریختن و.... اصلا مهم نیست وقتی کسی بتونه این عددها رو فقط توی بازی نگه داره.

همین قدر که تو این سرور شخص من چند دوست خوب از جنوب غرب پیدا کردم به نظرم بزرگترین دستاورد این سرور برای من بوده.

امیدوارم در همه مراحل زندگی شاد و خرم باشی.

• سلام این پست رو اخر سرور میخواستم بزارم ولی الان میزارم

من با چندتا مسیج پارسا ب این سرور اومدم و ب عشق پارسا فقط

بدون شک ایراداتی بوده ک من منکرش نمیشم ولی تا جایی ک تونستم سعی در بهبود اوضاع کردم حتی در مقابل یک پیشنهاد خیلی خوب ایستادم و وسوسه نشدم ولی به تنهایی کاری از من یا امثال من ساخته نیست نمیخوام صندوقچه دلم رو این وسط باز کنم ک با باز کردنش هیچ کدوم از مشکلات حل نمیشه و تاثیری هم تو روند سرور اتفاق نمیوفته ولی یک جمله میگم همتون با شعور و منطق و انصاف بهش فکر کنین فارق از ساید و سیاست اتحادیتون :

واقعا اسم این بازی تراوین نیست من تراوین بازی کردم خیلیاتونم یا با من یا روبروی من بازی کردید این چه تراوینیه ک من تو کل سرور کلا ۲ تا پلن دیدم؟؟؟!!! خجالت بکشید یا بهتره بگم بکشیم هممون

اینجا جای بازی برا ادم های بی وجودی ک جرات زد و خورد ندارن نیست اصلا مملی رو مثال میزنم ک اگه ناراحتم شد با دو تا فوهش از دلش در میارم

اول سرور اومد میزنم میزنم کرد کلا یک پلن زد اصلا برام مهم نیست ک اون پلن دیوار شد یا نشد فقط تعداد برام ملاکه اخه همین مملی زمانی ک تو ... بازی میکرد تو کل سرور فقط یبار پلن میرفت؟ البته ک بهم گفت بدلیل نداشتن لانچر دستش بستس ولی باز هم برای شخص من منطقی نیستش

تراوین این نیست ک تو اند گیم فلان میلیون گرزی داشته باشه یا ان میلیون دفاع تراوین یعنی وجود داشته باشی بزنی و بخوری فقط برا لذت بردن

شخصا از بابت زمانی ک برای بازی در این ۳ سرور در اسپید ترا حروم کردم پشیمونم چون این مشکل در هر ۳ سرور وجود داشت( حتی زمانی ک خودم لیدر بودم هر بار خواستم پلن برم با حجم کثیری از مخالفان رو برو میشدم از پلن زدن اکانت های مرزی بگیر تا حتی پلن چیف واندر اس ای من اول باید با بازیکنای خودم ک روحیه جنگندگی رو فراموش کردن و تبدیل ب مشتی مولتی باز ریدر شده بودن میجنگیدم بعد تازه با ساید دشمن) این اسمش تراوین نیست

شخصا دیگه تو اسپید ترا بازی نمیکنم مگر در صورتی ک ببینم واقعا چنتا پلنر ک از زد و خورد نمیترسن و جرات زدن دارن حضور پیدا کردن در صورت حضور همچین عزیزانی با شور و هیجان کامل ب تراوین واقعی برمیگردم ن ب مسابقه هر کی بیشتر و بهتر مولتی رید کنه یا هر کی بیشتر دفاع بکشه ( اصلا منظورم دفاع حال حاضر شمال نیست)

واقعا بردن تو این سرورا همون لذتی رو داره ک تو سرور الدرز بردیم چون اونجا هم هیچ لذتی نبود( رقیب تحمل خوردن تو یک پلن رو حتی نداشت😂)

شب همگی خوش

سهیل نپی

Lol

• خسته نمیشی از این همه تهمت ؟ خسته نمیشی انقدر ضعفتو با دروغ پنهان میکنی ؟ خسته نمیشی انقدر یاوه میگی؟ چقدرررررر از اول سرور هی اومدی تر زدن خودتون رو میندازید تقصیر یه چیز دیگه ؟ بهت این کارو پیشنهاد میکنم

vac0rmwyvrae_1xbd.jpeg

الان وضعیتت همینه. گریه نکن

😂😂😂😂😂😂 تهمت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدا شادت کنه بنده گمراه ، حالا چرا فحش میدی برادر من ؟ از همین نسخه ای که برای من پیچیدی خودتم استفاده کن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• گشتیم نبود نگرد نیست داداش گلم

همین نرمال قبلی یه ساید اومد کلاسیک بازی کنه ، همه رقمه چوب لای چرخش کردن

از زنگ زدن به ادمین گرفته، تا سر و صدای تو فروم که آی مولتی دارن آی جاسوس دارن آی فلان، تا دف گرفتن از باقی سایدا گرفته، تا باگ شارژ تروپ و آپ کراپ گرفته و بلاخره پنل رید خودکار اختصاصی و مابقی رو خدا داند

مشکل اینه که دیگه کسی اونجوری نمیخواد امثال شما و ما زهوارمون در رفته نسل جدید هم‌ اینجوری که میبینی رو‌ دوست داره ، باقی حرفها هم خرج امروز و فرداست

• سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان

اول از همه تبریک میگم به شمال بابت دفسازی عالی .

درکل از اول برنده سرور معلوم بود.

اما درباره این پست:

سلام آقا پارسا خوبی ؟ گفتی SWمدیریت خوبی نداشته با حرفت موافقم چون شما و امثال شما جزو تیم لیدری بودین . کسانی که بعد کتیبه ها اکانت ول کردن رفتن . کسانی که اصلا تایمی که ما پلیر ها گذاشتیم واسشون مهم نبود . درسته جنوب غرب این سرور ضعیف بود ولی هیچ وقت آقا یوسف و آقا شاهین و ... مارو مثل شما ول نکردن برن و با غیرت ادامه دادن .

شما و آقا سهیل قرار بود دف سنگینی بکشید مخصوصا آقا سهیل یادمه حتی ویسشو دارم که گفت قراره دف یک سرور بشه ( حالا بماند 2 روزه رو اکانتش پلی میدم و از دفی که کشیده خندم میگیره )یادمه تیم لیدری میگفت هر کسی درباره اک های مصری سوالی داره از آقا پارسا وآقا سهیل بپرسه . آقا سهیل که فقط پاپ باز خوبیه . شما هم که کلا ولش کن .البته فقط شما نبودی بیشتر تیم لیدری رفتن و فقط اکانت گذاشتن . که اکانت بدون پلیر بدرد نمیخوره .

در کل تشکر میکنم از آقا یوسف و آقا شاهین که تا آخر بودن . این دومین سروری بود که در sw پلی دادم و تجربه خوبی کسب کردم.

انشالله هر چه زودتر سرور بعد شروع شه و از اونجا که 2 تا از پلیر های قدیمی شمال شرق سرور بعد حضور دارن بعد مدت ها به خونه یعنی شمال شرق برمیگردم البته اگر افتخار بدن .( البته معلوم نیست سرور بعدی هم باشه).