نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• خخخ من واقعا مونده چی بگم ! من دقیقا همانند خودش باهاش حتی کمی نرمتر از خودش صحبت کردم هنوز داغ هستش اگر دقیقا مثل خودش با بی احترام کردن اسم و مابقی جملات باهات صحبت میکردم که دیگه الان فروم رو گذاشته بودی روسرت ! بله من از توانایی های نداشته شما گفتم هنوز هم میگم برای ادعایی که کردی و کردن . اما من من 250 گرز کشیدم ؟ |آمار اشتباه دادن بهت اون 250کی تبر بوده و همچنین همر دیگه ای که میتونی از جعفر آمارشو بگیری . اون سرور هم که شما میگی کسی توانایی استفاده از جنگ منحصر رو نداشت که بتونه توی آی آر 20 هفته رنک یک غارت باشه و گندوم منفی 1میلیون توی آی آر اونم بدونه مولتی تحمل کنه وگرنه پویان کسی نبود که تعارف داشته باشه با کسی و کتیبه بخوابونه رو اکانت کسی من که میگه شما کل سرور هایی که حضور داشتی هیچ موقع تا آخر نبودی واسه همینه باز ناراحت میشی !

حالا من سوال کنم ؟ همر من اصلا همون که تو میگی خوبه فقط من موندم شما با چه روی این حرف رو میزنی کسی بزرگترین افتخارش (به غیر از دوال ممد موکس بودن )قبل از اسپید ترا همر 50کی اونم از ترس چیف نشدن توی کپ بوده چرا باید بیاد صحبتی کنه که باز باعث رنجش خودش بشه ؟

ببین وقتی اوضاع خراب میشه و میخوای به قول خودت جو رو عوض کنی میای یک توهین ریز میکنی که بحث رو عوض کنی اما وقتی جواب میشنوی نارحت میشه و مدام پشت سر هم توهین میکنی بعد هم مثل الان میای شاکی میشی که چرا احترام منو حفظ نکردن ؟ میدونی چرا پیمان و ممد موسی همیشه پیمان و ممد موکسی میمونن چون حفظ حرمت و احترام رو خوب بلند چون بزرگی کردن رو خوب بلدن چون اگر کسی بی احترامی کرد بهشون بر نمیگردن جواب بی احترامیشونو با یک بی احترامی دیگه بدن مگه سرور قبل کسی بهت بی احترامی کرد و غیر احترام گذاشتن چیز دیگه بود اما متاسفانه وقتی جبهه عوض میشه و طرف نمی تونه حرمت ها رو حفظ کنه باید منتظر همچین اتفاقاتی بود

باشد که رستگار شوید

محمدowldark:thumbup:

• سلام دوستان

اول خسته نباشید میگم به کلیه فروم نشین های عزیز

یک لینک میزارم یکم جو عوض بشه!

دیشب توی فروم بودم یکی از دوستان زحمت کشیدو زنگ زد گفت من اکانت خودم رو از ان ادبلیو بردم ان ای یکی از دوستان شمال شرقی داره میزنه

ما هم گفتیم ایرادی نداره تشریف بیار داخل اتحاد ازت حمایت میکنیم!

طی حمله ای که انجام شد حدود

20کا و دویست عدد شمشیری

۳۵۰۰سزار،۲۴۲۲کاتا و ۱۲۷عدد فکر کنم به شهادت رسیدن!

تشکر میکنم از صالح عزیز که زحمت صفر کردن دهکده اولش رو توی ان دبلیو کشیده بود

• سلام خدمت تمامی عزیزان و پلیرهای داخل بازی

بعد تقریبا ۲ یا ۳ماه اومدم فروم رو بخونم این اواخر اتفاقات عجیبی افتاده بود

تا وقتی ما داخل سرور بازی میکردیم کسی جرات نداشت به بانوان سرور از هر سایدی بی احترامی کنه

حالا یه سرور ما نیستیم هرکسی از راه میرسه یه تیکه ای میندازه.یکم به خودتون بیاین و بدونین دارین چیکار میکنین.

سهیل و سیمای عزیز رو شخص من حداقل ۳ یا ۴ ساله میشناسم و انقدر برام محترم هستن که هرکسی بخواد درباره این رفیقام کلمه ای بد بگه شخصا باهاش طرف میشم

سعی کنین یکم آبروی خودتون رو حفظ کنید پس عزیزان

حالا من سوال کنم ؟ همر من اصلا همون که تو میگی خوبه فقط من موندم شما با چه روی این حرف رو میزنی کسی بزرگترین افتخارش (به غیر از دوال ممد موکس بودن )قبل از اسپید ترا همر 50کی اونم از ترس چیف نشدن توی کپ بوده چرا باید بیاد صحبتی کنه که باز باعث رنجش خودش بشه ؟

بزرگوار میشه بفرمایید افتخار شما توی همون قبل اسپیدترا چی بوده جز این که فقط ممد موکسی و پیمان میشناسنت؟

هرموقع باهات هم کلام شدیم و جزو پلیرها حسابت کردیم (چه اون موقع که بودم و چه الان که بقیه دارن بازی میکنن)تنها موردی که بلد بودی یادآوری کنی همین بوده

چیزای جدید یاد بگیر محمد اولدارک عزیز

میدونی چرا پیمان و ممد موسی همیشه پیمان و ممد موکسی میمونن چون حفظ حرمت و احترام رو خوب بلند چون بزرگی کردن رو خوب بلدن چون اگر کسی بی احترامی کرد بهشون بر نمیگردن جواب بی احترامیشونو با یک بی احترامی دیگه بدن مگه سرور قبل کسی بهت بی احترامی کرد و غیر احترام گذاشتن چیز دیگه بود اما متاسفانه وقتی جبهه عوض میشه و طرف نمی تونه حرمت ها رو حفظ کنه باید منتظر همچین اتفاقاتی بود

شما هم کم سن و سال نیستی عزیزم

ایا بزرگی کردی؟ ایا احترام حفظ کردی که کسی احترام شمارو حفظ کنه؟ تا حرف از بازی میزنن خودت رو میکشی عقب. تا حرف از فروم میزنن یهو سر و کله ات پیدا میشه. تکلیف خودت رو مشخص کن محمدجان

ادمی با سن و سال تو خیلی زشته تکلیفش با خودش مشخص نباشه

بعد از مازیار خرده میگیری که اله و بله؟

یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگری

پ.ن: بزرگواران یه تحلیل از سرور بذارن و بگن روز چندم سرور هستین اصلا و چقدر تا واندر ها مونده

تشکر از همگی

Reza Guard

• سلام مازیار عزیز

عرض ادب و احترام

چند تا نکته رو عرض کنم خدمتتون

نکته اول این که زمانی که جو به هر عنوان و وسیله ای مسموم میشه کنترل و هدایت اون در عمل کار سخت و تا حدی غیر ممکن میشه و این جریان فروم و تاپیک هست که به گفتگو ها جهت می ده

در خصوص فعالیت بازیکنان جنوب شرق در فروم از طرف تیم لیدری مرتبا و در مقاطع مختلف به بازیکنان تذکرات مکرری داده شده و یکی از دلایل فعالیت کم ساید ما در فروم درخواست تیم لیدری از بازیکنان منبی بر عدم فعالیت و یا حداقل کم کاری در فروم بوده که در اکثر مواقع این موضوع مورد توجه دوستان و همراهان جنوب شرق قرارگرفته و تعداد اندکی از دوستان در فروم فعالیت دارند و الباقی به زدن لایک و دیسلایک بسنده کرده اند

اما یقیناً این اعمال محدودیت ها صد درصدی نیست و هر کسی اختیار استفاده از ابزار قلم و برقراری ارتباط با سایر بازیکنان رو داره و هیچ قانونی نمیتونه این حق رو از کسی سلب کنه

ما تذکرات متعددی در خصوص نوع, میزان و نحوه فعالیت در تاپیک به دوستان خودمون دادیم ولی میزان همکاری دوستان مطلبی است که از دست من خارج است

با توجه به سابقه و نحوه تعامل این دوستان از سرور های گذشته تا امروز یقین دارم اگر جو فروم به نوعی به شکل مسموم کنونی در نیامده بود بلاشک تنش های طرفین بسیار کمتر از اون چیزی بود که امروز شاهد اون هستیم

در چند نوبت هم عرض کردم که چیزی به پایان سرور نمونده و به زودی برنده سرور مشخص میشه و به نظرم امروز برای خیلی از با تجربه های تراوین تکلیف سرور مشخص شده است و به قوای نتیجه کار از پیش تعیین شده مگر اتفاقاتی مسیر بازی رو به هم بزنه

پس این قدر تنش و توهین و درگیری در فروم از نظر حقیر پسندیده نیست و از زمانی که دوستان پیشنهاد فعالیت و حضور بیشتر در فروم رو به بنده دادند مدام بر این موضوع به صورت های مختلف تاکید کردم و اسرار داشتم

خاطرم هست در سروری که حضرتعالی لیدر تری دات بودید و فریار عزیز لیدر جنوب شرق تنش فراوانی بین دو ساید برقرار بود و در طول بازی و در فروم بحث های زیادی رو شاهد بودیم ( فکر کنم سرور ۵ بود) در همون زمان بسیاری از بچه های تری دات و والس بیرون از چهارچوب بازی رفاقت زیادی با هم داشتند مثلا خاطرم هست که صابر (افشاریان) فکر کنم وینگ لیدر تری دات بود و یا سمت دیگری در تیم حضرت عالی داشت و من هم در کنار دوستان والسی مشغول بودم در مواقعی که بحث بازی در جریان بود صابر رقیبی سفت و سخت برای ما بود و وقتی بحث بازی تمام می شد رفیقی صمیمی و عزیز

رفاقتی که تا امروز هم ادامه دارد و اصلا محدود به دایره تراوین نیست کما این که صابر به. از فیلترینگ سروری رو بازی نکرد.

باز مطابق فرمایش شما خاطرم هست در مینینگ انتهای سرور ساید جنوب شرق در پارک پردیسان بسیاری از عزیزان از همه ساید ها حضور داشتند

فرمایش شما بسیار متین و قابل احترام است و به نظرم شما به عنوان بزرگتر وظیفه آرام سازی جو و شکل گیری اتحاد و محبت و انسجام رو بین دوستان و بازیکنان جوان تر به عهده دارید نه این که با ادبیاتی تحریک آمیز خون این جوانان رو به جوش بیارید و باعث تحریک اونها باشید

به هر حال در هر جمعی توقعات از بزرگ جمع به صورت دیگه ای هست کما این که ما در جنوب شرق توقعی که از سعید خان از اکانت سعید اس داریم با توقعاتی که از جوانانی مثل خودم می‌ره فاصله ی بسیار زیادی داره

ببخشید کلام به درازا کشید امیدوارم که این چند روزه پایانی کم تنش تر و در محیطی دوستانه تر سپری بشه

پ ن : آخه خدایی این رنک همر چیست که برای بالا بردن اون به هر اقدامی متوسل می شید ؟!

خوب بگید اول سرور ما فلان رنک ها رو می خوایم سطح توانایی های خودتون رو هم اعلام کنید که آخر سرور به این حال و اوضاع نیفتید برای رسیدن به رنک دلخواه ! ما که گفتیم همکاری می کنیم مشکل از خودتونه که به قول مهدی قندیل عزیز سطح توقعاتتون از بازی فراتر از حد توانایی تون هست

بر فرض مثال هم که با دف ریختن رنک همره بالا اومد به نظرتون افتخار داره ؟!

باشد که رستگار شوید

• به به همین فقط شمالشرق شما رو کم داشت که خدا رو شکر شما هم اضافه شدی ;)

حرف افتخار رو کسی سوال میکنه که خودش یک افتخاری داشته باشه نه شما ممنون میشم همون خواننده فروم بمونی رضا جان ؟

افتخارات من تو اسپید ترا کمک به همین سایدم بود اما اگر خیلی دوست داری میتونی سرچ بزنی کلیپی که بچه های آمرداد از همر های بازی گذاشتن ببینی از ما هم هست فکر کنم دوتاش واما مابقیشو امید عزیز و بقیه بچه های ساید میدونن حتی سرور قبل که تصمیم به حذف شد همرهای ما هم حذف شد که باز هم خواستی پیام بده بفرستم اسکرینشو و....

اما ما اینا رو افتخار نمیدونیم وظیفه برای ساید و بچه های زحمت کش خودمون میدونیم واسه همین هیچ سروری از اسپیدترا من اسکرین واسه خود نمایی نزاشتم نه از همر و نه از دف در صورتی که امید x3x عزیز یا حسین عزیز کامل از اکانت ما مطلع بودن

رضا جان بهتر بجای استفا ه از سوغات یزد واسه شیرین شدن از هنر خودت استفاده کنی نه از دیوار مهربانی

محمد owldark;)

• سلام دوستان

اول خسته نباشید میگم به کلیه فروم نشین های عزیز

یک لینک میزارم یکم جو عوض بشه!

سلام خدمت همه ی عزیزان داخل و خارج از سرور

دو لینک میزارم یکم جو عوض بشه!

ابتدا رفتم عرض ادبی کنم خدمت همسایه عزیزم.

منتهی یکهو یادم اومد ایشون 7 ک استپ داده بود به واندر کمکی و ما بک کردیم گفتم مجدد برم و پس از عرض ادب عرض خسته نباشید هم بهش بگم و خدمتشون عارض بشم اینارو بریزه رو واندرشون که ما همرامون کما فی سابق از واندر ریپورت نگیره.

بقول سلطان قلبم شادزی

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• سلام به آقا رضای عزیز و محمد جواد گل

آقا بس نیست خدایی ؟!

من زورم به رضا و بچه های شمال شرق نمیرسه ولی می دونم که محمد جواد جان شما همیشه به من لطف داشتی خواهش می کنم این سبک بحث ها رو دنبال نکن لطفاً

یه بارم چند صفحه قبل گفتم به ما تازه واریدن تراوین رحم کنید که این سبک پست های شما برای ما حکم اسم فامیل به یه زبون بیگانه رو داره !

مایی که نه رضا انزلی میشناسیم، نه اسم امیر دریادار و تورج و خشایار رو شنیدیم نه دلاوری های تری دات و آمردادو ولس و الدرز رو دیدیم

خداییش تو واحد های قبل از شروع سرور هم بهمون پیش نیاز تاریخ تراوین رو ندادند! یعنی گفتن خوندنش خوبه ها ولی ما فکر می کردیم مطابق فرمایش حضرت امام ره ( امام هومن نه ها اون یکی ) ملاک حال آدم هاست نه گذشته اونها!

به نظرم اگر خیلی مهمه بررسی گذشته محمد جواد یه تاپیک بزنیم که محمد اولدراک که بود چه کرد و چه از او به یادگار ماند!

محمد جان شما هم بی خیال خاطرات دوران پارینه سنگی ات شو برادر من !

بزار این چند صباح اخر رو با آرامش و احترام بگذرونیم مطمئن باش اگر شما موضوع رو کش ندی ادامه دار نمیشه !

این قدر رو این که راجع به گذشته ی شما چی می گند حساسیت نشون نده بالاخره گذشته ها گذشته!

این همه دوستان محبت کردند از اول سرور گفتند که اسم من رو تا الان نشنیدن اتفاقی برای من افتاد ؟!

یقینا سرور که تموم بشه بخوان یا نخوان بالاخره آشنا میشیم

گذشته ها تموم شده امروزه که فرصتیه برای ما که بعد سرور چند تا رفیق جدید کنار خودمون داشته باشیم نه این که خیلی ها رو از خودمون رنجونده باشیم

بازم شرمنده بابت دخالت و جسارت

باشد که رستگار شوید

• سلام مجید چطوری خوبی دلم تنگ شده بود برات خواستم ببینم لعنتی اینهمه تایم چیه جنگ یونیک دستته زشته بده ب داشت:P

با عرض سلام ب همگی

دوستان من کوچیک همتونم من شخصا تو اسپیدترا تو اس ای اس دبل و ان ای چندسروری بازی کردم دوستای زیادی پیدا کردیم من ب عنوان

کوچیک همگی ازتون میخوام این بحثو تموم کنید خیلی زشته برای همه دوستان خارج از بازی همه رفیقییم

مام ب رسم قدیم اخرین سرورمونه برگشتیم ب اس دبل خدارو شکر ساید خوبی داریم

رضا کارخوبی کردی نیستی ستون

ارگین و مجید یونیکو بدید من ;(

امیدوارم سرور ب خوبی و بدور از بی احترامی تموم شه

کوچک همگی<3

• سلام علیکم جمیعاً

بنده یک مدتی گرفتاری هام زیاد شده دیگه خیلی کم وقت میکنم بیام ببینم چه خبره.

اول مختصات نقشه ها. (حدود دو هفته پیش هم نقشه نقشه های ساخت رو خواستن پیدا نکردم. گفتم این سری در بیارم بدم به دوستان باشه برای سرورهای آینده)

بعد هم همه کتیبه ها همراه نقشه ها. شاید به درد پلنی چیزی خورد.

یک اسکن هم دو روز پیش از سرور انجام دادم که یکی از نمودارهاش این هست.

چیزی که مشخص هست اینه که وضعیت شمال بهتر از جنوب هست. با توجه به اینکه شمال غرب توانش رو روی ساخت دفاع گذاشته به نظرم دفاعشون نقش تعیین کننده داره توی بازی احتمالاً میتونن برد رو به شمال هدیه کنن.

یک سری کار انجام دادم یک مدت پیش که یک سری اعداد تولید میشه برای متاها و سایر اکانت ها که متاسفانه قابل ارائه نیست. چون فقط عدد هستن و تا به صورت نمودار و جدول در نیان برای دوستان قابل تجزیه تحلیل نیست.

از دوستانی که پیام دادن به صورت خصوصی و نشد تقاضاشون جهت گذاشتن آمارهای سرور رو اجابت کنم عذرخواهی میکنم. مخصوصاً امیرحسین تریدر و یوسف و سهیل نپی و یک بنده خدایی که به نام Ha M که نمیشناسم و توی تلگرام پیام میدن.

برای همگی آرزوی سلامتی و شادکامی و سربلندی دارم.

ارادت در جریان است.

لقمان<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی ().

• سلام و عرض ادب خدمت تمام بازیکنانی که توی این سرور و این سایت بازی میکنند. امیدوارم تا به اینجای کار لذت برده باشید. از همینجا از تمام کسانی که از بچه های شمال شرق و یا بنده ناراحت شدن عذرخواهی میکنم. این قسمت (فروم) جنبه ی دیگری از بازی هست که کارش با اعداد نیست. این سرور هم مثل سرورهای دیگه رو به پایان هست و به زودی همه میریم پی زندگیمون تا سرور بعدی و جنگ و جدال بعدی. از این رو از دوستان عزیزم و برادران گلم در ساید شمال شرق خواهشمندم زین پس هیچ تیکه و هیچ کنایه و شیطنتی در مورد دوستان جنوبی نکنید. هیچ بی احترامی انجام نشه و اگر حرفی حدیثی دارید با خود شخص مقابل در خصوصی در میون بگذارید. همه عزیزان در این سرور زحمت کشیدند و همه بهترینند و حق برد رو دارند پس فارغ از اینکه کی بازنده هست و کی برنده هست خواهش میکنم تصور خوبی از خودتون این روزهای آخر بجا بگذارید. دیگه همه چی داخل بازی هست و چندتا همر میاد و میره. واندری بالا میاد و واندری پایین. در نهایت برنده بازی مشخص میشه. امیدوارم این روزهای پایانی لذت خوبی ببریم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام بر آقا لقمان گرامی

پست بسیار خوبی بود و به نوبه‌ی خودم تشکر میکنم از وقتی که گذاشتی .

زبان من نمودارهایم هستن ؛ هرچند پتانسیل این نمودارها با لیدرها و پلنرها می‌تونه بهتر خودش رو نشون بده .

چه بسا سرورهای قدیم ؛ سایدهایی بودند که از لحاظ آماری قویتر بودند اما به پایان نرسیدند !

البته میتونم بگم با وجود لیدرهای خوبی که ما تو شمال شرق داریم خاطرم برای اتمام سرور کمی آسوده است (با احترام به سایدهای جنوبی )

نکته‌ای که میخواستم بگم اینه که هرگاه در اواخر سرور فروم به شلوغی یا ناهنجاری سوق داده شده ؛ با اطلاع قبلی سایدی‌ انجام شده که تا حدی باخت رو برای خودش مسجل می‌دونه (به عنوان تجربه‌ای از یک پیرمرد )

البته همه برای من قابل احترام هستند و این دیدگاه کاملا شخصی و ممکنه اشتباه باشه .

شادزی مهرافزون

• سلام و عرض ادب خدمت دوست گل و قدیمی

گرند جان من به شخصه کاری به هیچ کدوم از پلیرای ساید ندارم که به چی فکر میکنن و نیتشون چیه هم از پتانسیل شمال آگاهی کامل دارم

هم این اطمینان رو دارم از خودم که چیزی که تو چنته دارم به قدر خودم هست بنابر این از خوردن یا باخت ترسی ندارم و با بردن هم خودم رو بالا و تو اوج نمیبینم

اومدنم فقط لذت بردن از بازی و پیدا کردن ی سری دوسته ارزشمند هست و اینم خدمتت عرض کنم هیچ سروری نبوده که باشم و حذف کرده باشم

و متنفرم از پلیری که وسط راه بذاره رو حذف و یا جا بزنه ی مدت این قضیه تو سایدای رقیب ما مد شده بود و من واقعا از امیدی به تراوین نداشتم مطمن باشید این سرور جنوب جایی نمیره شمال هم فکر نمیکنم جایی بره

میفرمایید شلوغ کارا خودشون رو بازنده میدونن و فروم رو شلوغ میکنن آخرای سرور که حذف کنن این قضیه رو قبول دارم با احترام ولی فکر نکنم شمالیا بذارن برن:)

وگرنه دوستان ما سرشون رو انداختن پایین ازکنار همه چیز با خنده و نهایت یکی دوتا پست رد میشن.

پ ن:ممدعلی جان ممنون از پستت

پ ن:لقمان جان تشکر از تحلیلت

• سلام به دوستان عزیز و ارجمند

حقیقت داشتم این پست می نوشتم که آقا سعید بزرگوار و ارجمند زحمت کشیدن و لینک های مربوط به اون رو در پست بالا قرار دادند :

قبل از هر مطلب و نقل قولی از محمد علی عزیز تشکر می کنم که گام بلندی چهت تلطیف فضای فروم برداشتند و امیدوارم با رعایت متقابل دوستان جنوب این چند روز آخر شاهد روزگار آرامی در فروم باشیم

ماجرای پیش آمده اما حکایت جذابی داشت دوستان شمال شرقی یک اقدام ناموفق برای بردن کتیبه ای بی خاصیت در این تایم سرور داشتند که با دیوار مواجه شدند

تلاش دوستان برای زدن کتیبه احمق منحصر اینبار بی نتیجه ماند تا مقداری نیروی سواره دیواری در این راه قربانی شود

یقیناً بردن این کتیبه برای شمال شرق سودی نداشته با این تفاسیر علت انجام چنین عملی هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد :

لینک ها در پست قبل :دی

دوستان دیوار آقا سعید مثل شخصیت و جایگاهشون تو قلب بازیکنان حنوب شرق بسیار بزرگ و بلند مرتبه است دو سه باری تلاش نا موفق باید موید این موضوع برای شما خوبان باشد

پس بهتر است دام بر مرغ دیگری بنهید !

باشد که رستگار شوید

• دروودی بی انتها به عزیزان داخل و خارج از سرور...

با عرض خسته نباشید به تمام پلیرها و لیدرهای محترم سایدها که تا این مقطع بازی رو سپری کرده ایم.

یک تبریک به اکانت سعید.اس عزیز بابت دیوار زیباشون و جای تبریک ویژه به محسن جامی عزیز هرچند پلن موفق نبود اما پلنشون زیبا و از قبل اجرا شده بود بطوریکه فیک زیر اردوگاهی لانچ میشد روی احمق یونیک.

منتهی سعید.اس عزیز زحمت ساخت دیوار زیباشون رو کشیدند.به 2 طرف تبریک ویژه عرض میکنم.

اما یک سوالی هم هست که منو به شدت دچار هاله ای از ابهامات عجیب غریب کرده که جا داره دعوتتون کنم به عکس زیر:

مفروض بر کلین کردن 1میلیون گندمخور دفاع روی فیدری که از قبل نقشه اش جابجا شده بود:

سوال اصلی اینجاست:

این دوست نوجوانمون برای بردن نقشه میاد.مفروض بر اینکه اون دفاع رو کلین میکرد یا اصلا بنده هالو تشریف داشتم و نمیفهمیدم اتک رو و بهرحال کتیبه رو لخت و پاتیل میزاشتم برای بردن آیا ایشون با وجود چکمه میتونست کتیبه ببره؟در حالتی که تک هیروی دومی هم لانچ نشده!!!

درسته 1ک گندمخور هم بیششتر لانچ نزدید اما لاقل عقلانی حرکتی بزنیم.مثل محسن جامی عزیز:ایکس

از لقمان عزیز بات تحلیل زیباشون تشکر میکنم.

نپی بی نقشه بودنتو نبینم ستون

پ.ن: سهند جان سلطان خیلی مخلصم عرض ادب و احترام دارم خدمتت.سلطان ارگین از قبل کتیبه دیگه نیومد بازی کنه همه رفتن دیگه مارو انداختن دور اینقدر بهشون گفتیم ما به درد نخور نیستیم ولی گوش ندادن.یونیکم هروقت اراده کنی مال خودته سلطان:ایکس

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• سلام و خسته نباشید

دیروز شمال شرق حملاتی رو اجرا کرد که اهداف اون تخریب واندرهای جنوب و کشتن دفاع اکانت فرامرز عزیز بود لینک ها رو در پایین خدمتتون ارائه میدم:

واندر مرکزی جنوب شرق - تشکر و خسته نباشید از علی - سجاد و دیگر دست اندرکاران

WW6-Vanguard.jpeg

واندر مرکزی جنوب شرق - تشکر ویژه از مرتضی و نیما عزیز (این هم اسم بازیکنای این اکانت)

WW2-Morisniff.jpeg

ممنونم از شما دوستان گلم که توانستید واندر مرکزی جنوب شرق رو 44 ساعت عقب بندازید.

واندر مرکزی جنوب غرب - تشکر ویژه از سازنده اکانت :D علیرضا ایران و افشین منتال - سامان و جعفر که روی اکانت ادامه دادند.

WW1-Solati.jpeg

واندر مرکزی جنوب غرب 40 ساعت عقب افتاد

واندر خاکستری جنوب غرب - تشکر از مهران عزیزم

WW5-JACK.jpeg

واندر خاکستری جنوب غرب 46 ساعت عقب افتاد

واندر مرزی جنوب شرق: تشکر از علی فلوید گل که افتخار داد اومد با ما بازی کنه.

WW7-Bigboss_9f16d.jpg

تشکر از مجید و علیرضا - آرگین و کیا

WW4-TARTARUS.jpeg

تشکر از مازیار - محسن - مسعود - مسعود - مسعود - مهران - تیم "م" ها

WW3-Tondar.jpeg

4 ساعت بخاطر دیوار - 24 ساعت هم بخاطر واندر - مجموعا 26 ساعت واندر مرزی جنوب شرق عقب افتاد

میریم سراغ همرهایی که امروز توی دفاع افسانه ای اکانت فرامرز عزیزم دیوار شدن. دستشون درد نکنه - این دفاع با کتیبه چکمه جا ب جا میشه که لاست زیادی خورد

Divar01_81387.jpeg

Divar02.jpg

Divar03.jpg

Divar04.jpg

Divar05.jpg

Divar06.jpg

Divar07.jpg

Divar08.jpg

Divar09.jpg

شادزی

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• سلامی دوباره

واندر مشترک جنوب - مرسی از مهدی رفیق گلم و رضای عزیز

WW8-Sezar_c616a.jpg

واندر مشترک جنوب 50 ساعت عقب افتاد

تشکر میکنیم از سالار توتال مجموعه شمال شرق (به طور مشترک با مهران) و سعید مهربان

WW7-King-NE_4dfb7.jpeg

واندر مرکزی جنوب غرب 9 ساعت عقب افتاد

برای استحکام بزرگ شمال شرق اومدن که دیوار شدند.

WW2-DEF-2.jpg

WW2-DEF.jpg

واندر خاکستری شمال شرق: حمله کننده از جنوب شرق - خسته نباشید. همر خوبی بود

WW1-DEF.jpg

واندر خاکستری شمال شرق 19 ساعت عقب افتاد

شادزی

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام

واندر مرزی جنوب شرق - با تشکر از حمزه عزیز که خودشو به مرور زمان به شمال شرق ثابت کرد

WW9-Little-Six.jpg

واندر مرزی جنوب شرق 16 ساعت عقب افتاد

واندر مرزی جنوب - با تشکر از هومن گل

WW10-Cruella.jpg

واندر مرزی جنوب 8 ساعت عقب افتاد

واندر خاکستری جنوب غرب - مرسی از علی جون مرد روزای سخت

WW11-Dendy.jpg

واندر مرزی جنوب 9 ساعت عقب افتاد

شادزی

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• محمد من اصلا اون پست تو رو ندیدم ولی کلا مشکل دارم از کی تا حالا ب کارت ب کل کل کردن با خانم ها افتاده تا دیروز گیرت رو مازیار بود ک خوب جفتتون ( هم تو بد اصفهانی هم اون پدر ژپتو😂) از پس همدیگه بر میومدین و مشکلی هم نبود ک ن من و ن هیچ کدوم از اعضای سرور‌ تا جای‌ ممکن تو بحثتون دخالت نمیکردیم ولی اینجا پاتو گزاشتی رو دم من ک میشناسیم و میدونی اخترام گذاشتن برام مهمه ( تازه از شوهرشم بیزارم چون تنها کسیه ک در حال حاضر با من هم اسمه و بارها منو گیج کرده😂😂)

پ.ن مازیار شدیدا دوست دارم بدونم کی پشت اکانت گوسفنده چون واقعا گوسفنده😂😂

• سلام

واندر مرکزی شمال شرق - تبریک به بچه های اکانت اسکیری بابت همر خوبشون

WW-DEF-2.jpg

واندر مرکزی شمال شرق 15 ساعت عقب افتاد (داشت میشد 46. اون رو هم حساب کردم)

واندر جنوب - تبریک به مرتضی و نیما (مرتضی سرور اولشه - ره 10 سال رفت)

WW12-Morisnif_47d35.jpeg

واندر 14 ساعت عقب افتاد

بدون شرح

WW14-Lanser_9493c.jpg

واندر مرزی جنوب شرق - تبریک به امیر حسین عزیز

WW13-Trader.jpeg

واندر مرزی جنوب شرق 16 ساعت عقب افتاد

شادزی

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...