نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام دو لیدر کل جنوب که با هم هماهنگ هستن و همه کاراشونو به هم میگن و و خیلی خیلی خوبن کلا

اگر لیدرهای شمال شرق رو در این حد در نظر گرفتید که شروع به ارسال دفاع کردید و اونا میان فقط به جنوب غرب مقابله میکنند سخت در جهالت به سر میبرید. ینی نمیفهمن که جنوب غرب آس و پاس معلومه همر نداره خوب خودشو میاد میندازه جلو با کولی بازی های یوسف مظلوم میگه آقا قبول دوئل میکنم. <X<X<X<X<X

همه اینارو گفتم چندتا سئوال کنم: این جنوب غرب انقدر نوکری میکنه خسته نمیشه خدایی؟ جان من. جان گوسفند. خسته نشدید تو سری خور متا بودید همیشه؟ همیشه کتک خور بودید ؟ همیشه برای برد دست به هرکاری زدید؟ حتی خفت کتک خور. خفت دفاع ساز. خفت خیانت. پلیر جنوب غربم. یاد پارسا و ممد بخیر. جنوب غربی که جلوی سه رب میموند و مبارزه میکرد. اون جنوب غربها کجا. این جنوب غرب کجا. بیشترین افتخارتون برد همراه با متا بوده. تن بزرگان جنوب غرب داره میلرزه. کجان ببینن ای وای من. کجان ببینن جنوب غرب شده تو سری خور سایدهای دیگه. کجان؟ تف به غیرتتون. بیاید جنوب غرب رو نجات بدید.

سلام

این اکانت ک کلا مجهوله و یک اکانت فیکه برای خودشیرینی ولی همچنان حس میکنم ک پشت ابن اکانت سالار هستش

میشه بپرسم کی و کجا زدید و ما خوردیم که الان باید لقب کتک خور ب ما بدین؟

اگه خفت های سرور رو حساب کنین ک متوهم اندازه ۴ برابر شما ب تنهایی خفت زد

اگه ب رد و بدل شدن اتکه و چیف و کاتا حساب میکنی ک حداقل من چیزی یادم نمیاد اگه فراموشی گرفتم لطفا لینک بزار ببینم چیکار کردین ک تو بوق میکنین کلا یک پلن رفتین رو جنوب شرق ک اونجا هم موفق ب بوسیدن دیوار شدید ( مدال افتخار رو بنداز گردنت ب یادگار )

فقط و فقط ب بهترین شکل ممکن در قسمت جمع کردن کتیبه عمل کردید ک پوینتش طبق گفته مملی میرسه ب مجید پرشیا پس این وسط کلا فازت رو درک نکردم

تو سرور قبلی هم اگه من و ایرج و سامان ( مخصوصا سامان) مسئولان بستن متا بودیم ک صادقانه میگم کلا دیدمون اصلا بالا ب پایین نبود و یوسف حقیقتا ریسک کرد برای بستن متا چرا ک اگه نمیبست با ما ۱۰۰٪ متای ۳ ب ۱ اونا برنده بود و اگه یادت باشه کاملا دست پایین دست ما بود حالا با چه رویی فاز ساید کتک خور رو ب یوسف نسبت دادی من در عجبم

پ.ن اصلا دوست نداشتم و ندارم وارد فاز کل کل تو این سرور بشم بعد از حرف زدن با مملی پس انگولکم نکن و ب سایدی ک من توش بازی میکنم توهین نکن ک نسبت ب این موضوع الرژی دارم

پ.ن همینجا رسما اعلام میکنم اصلا رابطه خوبی بین من و یوسف در حال حاضر وجود نداره ولی وقتی دیدم دارید حق کشی میکنین نمیتونم ساکت بشم چون همیشه طرف حق وامیسم

پ.ن لطفا کسی کره گیری نکنه

• من چندین بار گفتم که یا با مدرک تهمت بزنید یا باید معذرت خواهی کنید

یوسف عزیز هرکاری کرد نتیجه زحمت های شماست

ایشون پلیر خودشو بخاطر بازی پاک اخراج کرد ولی شمال حتی جراعت زدن اکانتی که اخراج شده بود رو نداشت و ادعا داشت که جنوب باید بزنه!که بعد از چند هفته بگید اینم ردگم کنی بوده!

لیدر شمال درخواست دوئل کرد یوسف عزیز هم قبول کرد پس حرفی باقی نیست!

خواسته شما دف ریزی بود جنوب هم قبول کرد

ببینیم توی این حرکت که طراحش خود شما بودید کدام ساید ضرر میکنه

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا محسن عزیز یه جمله ای تو پیام شما دیدم که باعث شد من پست بزارم و اون ، این جمله ی شما بود :

واقعا امیدوارم این سرور بتونید واندر رو صد کنید، که اگه نتونید، هم بازی رو باختین و هم اخلاق رو.

توجه شما رو به پست خودتون جلب میکنم :

من یک سوال از دو توتال محترم متای جنوب دارم. یوسف عزیز و کسری عزیز

سوال: دف ریختن توی اکانت های ساپورت رقیب مجاز هست یا خیر؟

جواب خودم به سوال بالا مثبته. یعنی از نظر من ارسال دف به فارم های شخصی رقیب یک نوع استراتژی محسوب میشه و معتقدم کسی که چند اکانت جهت ساپورت اکانت اصلی رجیستر میکنه باید حواسش به همه اکانتهاش باشه.

همونطور که در پست قبلی گفتم شخصا مخالف دف ریزی در ساپورت های شخصی افراد نیستم و معتقدم این حرکت یکی از صدها استراتژی تراوین برای ضربه زدن به حریف هست (لازم به توضیحه از نظر من دف ریزی در فارم های عمومی ساید رقیب مصداق بازی کثیفه). کسی که چند اکانت جهت ساپورت اکانت اصلی رجیستر میکنه موظف به مراقبت مداوم از کلیه اکانت های خودش هست...

خیلی دوست دارم بدونم چی شد که تو این فاصله ی بسیار کم متوجه شدید این حرکت دف ریختن توی اکانت های رقیب یک نوع استراتژی نیست و مخالف این عمل شدید و متوجه شدید این کار از نظر اخلاقی خوب نیست !

از این راکفورد شما که بگذریم میرسیم به اصل موضوع که اصلا چرا و چگونه شمالیان با انبوه دف در مولتی های خودشون مواجه شدن .

اگر کسی واقعا به دنبال حقیقت باشه این سوال در ذهنش نقش میبنده ، نه اینکه با زرد نویسی بخواد افکار عمومیو با خودش همراه کنه و خودشو در لاک مظلومیت فیک فرو ببره .

پاسخ در صفحات قبلی موجوده و اصلا تمایلی ندارم در یک چرخه باطل وارد بشم . همه چی واضح و مبینه ، شمال صرفا میخواست با یک بازی به اصطلاح سیاسی به جنوب هجمه وارد کنه تا افکار عمومیو در دست بگیره اما با حرکت اشتباه مهره های خودش باعث شد همه چی برعکس بشه و حالا رو آورده به زرد نویسی و حتی توهین به بنده با اکانت فیک ...

پ.ن : سهیل نپی من با تو هیچ مشکلی ندارم و رابطه ی من با تو خیلی هم خوبه ، صرفا اختلاف نظر داریم با هم سر بعضی مسائل که این طبیعیه .

یا حق

خادم جنوب یوسف

• اگه خفت های سرور رو حساب کنین ک متوهم اندازه ۴ برابر شما ب تنهایی خفت زد

تو یکی حرف نزن اصن. آخرین حسابی که شد 4 برابر دو ساید جنوبی خفت زده شده بود. چی مگی ؟

من چندین بار گفتم که یا با مدرک تهمت بزنید یا باید معذرت خواهی کنید

تو خودت مگه معذرت خواهی کردی بخاطر تهمت هایی که به دیگران زدی؟ پس الان حرف نزن. بعدشم میشه بگی چند بار این بندگان خدا باید بگن پیام بدید تا بهتون بفرستیم؟

چرا الکی هوچی گری میکنی ؟ برو پیام بده ببین. حرف مفت زدن نشان از .... خودت اون نقطه چین رو بر اساس ادبیات خودت پر کن.

فعلا یه جای دیگه هستم. آشناهاتونم اینجا زیادن.

• خیلی دوست دارم بدونم چی شد که تو این فاصله ی بسیار کم متوجه شدید این حرکت دف ریختن توی اکانت های رقیب یک نوع استراتژی نیست و مخالف این عمل شدید و متوجه شدید این کار از نظر اخلاقی خوب نیست !

من همچنان معتقدم یک نوع استراتژی هست و مخالفش نیستم یوسف جان

بی اخلاقی یعنی من بیام توی فروم اعلام کنم مخالف این حرکتم، بعد برم دف ارسال کنم و بعد هم بگم اگه راس میگی و تلفات دادی لینکش رو بده!

متای جنوب از اول سرور دف ریزی رو بصورت مخفیانه انجام میداد و اعلام میکرد مخالف این کارم. حالا علنی انجام میده و بازم میگه مخالف اینکارم!

شورای لیدری ne از ابتدا مخالف بود و انجام نداد

خود من از اول گفتم موافقم ولی چون لیدرهام موافق نبودن و عرف فعلی تراوین نمیپسنده انجام ندادم

حرف و عمل کدوم جبهه یکی بوده؟

کدوم جبهه اخلاق رو باخته؟

• با سلام و ارادت

در مورد ارسال دفاع من واقعا تا با چشم خودم ندیدم باور نمیکردم.

واقعا جای تاسف داره سطح سروری که فقط در حدی هست که داریم تعدیل میزنیم، و متاسفانه شاهد چنین حرکاتی هم هستیم.

امیدوارم لیدرهای جنوب و شمال زودتر به خودشون بیایند و جلوی چنین حرکت هایی گرفته بشه.

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام آقا جاوید

ببین داداش چندین صفحه فروم رو بازیکنان شمالشرق دارن تحدید میکنن ما دف میریزم ما ال میکنیم و از این داستان ها و دارن بازی رو میبرن به سمت کثیف بازی و نباید انتظار هم داشته باشی طرف مقابلت بشینه و جواب نده مدام چندین صفحه اومدن هی میگن دف ریخت از اکانت فلان کسری اومده میگه لینک بده رفته لینک بیار هنوز نیومده ازش در خواست عذر خواهی کرده با اکانت فیک اومده فحاشی و غیره حتی من میتونم لینک بده از شمال دارن ساپورتر ها رو واسه امار گیری تک جاسوس پشتیبانی میفرستند و یا رید میرن ببین بازی کن فعال هست یا نه و ....... ادامه اون که زیاد هستش . ببین عزیزم اول از ساید خودت شروع کن بهشون گوش زد کن بفهمون که هر کاری انجام بدن عکس العملی در پیش داره اگر کاری میکنن باید انتظار جوابشو هم داشته باشن حله

پ.ن : تاز من با این که از این کارها زیاد شده تو این بازی برا اکانتم هنوز به درخواست امید دست نگه داشتم تا تکلیف مشخص بشه و گرنه اگر تا اخر امشب تکلیفش مشخص نشه قید 4 میل دف رو میزنم و کل ساپورت های شمال رو دف میریزم این رو من قول میدم منتظر بیخوابی های شدید باشن باعث و بانی های بازی کثیف کسی که خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه

وسلام

محمدowldark

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا محسن دقیقا چیزی که میخواستم بگمو گفتید و خیلی ممنونم که به همه نشون دادید چرا جنوب این کارو شروع کرد ....

مهمترین چیزی که باعث شد جنوب اقدام به چنین کاری کنه این جمله ی شماست :

متای جنوب از اول سرور دف ریزی رو بصورت مخفیانه انجام میداد

این همون بازی به اصطلاح سیاسی بود که عرض کرده بودم

شمال صرفا میخواست با یک بازی به اصطلاح سیاسی به جنوب هجمه وارد کنه تا افکار عمومیو در دست بگیره

شمال از اول هم هدفش حل این موضوع نبود بلکه صرفا میخواست از این موضوع ماهی بگیره . واسه همینم این موضوعو اینقدر کش داد تا خودش تو بازی که خودش شروع کرده غرق بشه . من تعجبم از شما اینه چطور تو زمین بازی خودتون باختید ...

شمال از اول هم تمام هدفش این بود که بگه جنوب از اول سرور پلنش این بود و دقیقا برای همین موضوع بعد از اون تهدید و درخواست دوئل وگنس با کمال میل این موضوعو پذیرفتم تا بهتون نشون بدم اگه از اول پلنمون این بود چی میکردیم ....

آقا جاوید عزیز متاسفانه این بازی بود که لیدر های شما شروع کردن و لطفا انتظار نداشته باشید هر بار اونا کاری کنن و ما چشم پوشی کنیم و تهش هم لیدر شما بیاد بگه به خاطر تبحر من تو سیاست بود که جو فرومو عوض کردم و یادش بره که این ماییم که داریم چشم پوشی میکنیم ...

پ.ن : این هنوز 10 درصد پلن هم نیست ! حالا فک کنید اگه از اول سرور پلنمون این بود چی میشد ...

یا حق

خادم جنوب یوسف

• اقا يوسف و محمد عزيز

پيدا كردن اينكه كي اول بوده مثل اينه كه مرغ اول بوده يا تخم مرغ!؟

اقا يوسف شما بعنوان توتال جنوب غرب تمام كارهايي كه دوستان شما انجام ميدند در جريان هستيد و قبلش تاييدشون كرديد؟

قطعا جواب منفيه

ولي برعكسش من پلير ساده هر حركتي از جنوب غرب ببينم شما را در پشت اون حركت ، هماهنگ شده با شما را ميبينم

پس به دنبال كي بود اول زد نباشيد

توي اين مرحله از سرور سطح دفاع هر سايدي بالاست، بالا هست كه دست به چنين كارهايي زده ميشه

افتخاري هم نيست كه بيام بگم من چند ميليون دفاع دارم

اونقدري هم هست كه بيام دفاع بريزم رو مولتي ها، اونقدري هست كه واسه هر فيك روي اكانت قبلش دعا ميكنيم ريل باشه ديوار بكنيم

پس از موضع ضعف نمينويسم اقا يوسف ، برعكس از موضع قدرت مينويسم: اقا يوسف مهم نيست كي شروع كرده، شما بعنوان توتال جنوب تمومش كن.

ارادت جاويد

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• با سلام خدمت همه ی دوستایی گلم یوسف لقب یار جنگی به من داده و از اونجایی که یوسف وارد جنگ شده مگه میشه من نباشم ها مگه داریم به قول شمالیا تی بلا به سر

پ.ن: داداش علیرضا کمکی نمیخوای داداش:d

پ.ن:مایم نوایی بی نوایی خفت نخورید اگر حریف مایی

پ.ن:نخواستم برگردم ولی حاظرم بمیرم یه گوسفند ببخشید البته اسمشو نمیدونم به جنوب توهین نکنه

پ.ن:در رابطه با کل بچها شمال شما یعنی نمیدونید این گوسفند کیه که اینجور حرف میزنه پس فکر کنم اخلاقو شمال از وقتی این اکانت فیک ساخت از وقتی فوش داد باخت پس راجب اخلاق چیزی نگید جاوید جان محسن جان شما سوال براتون نمیشه این گوسقند کیه چرا ازلیدراتون سوال نمیکنید کیه سوال براتون فقط از توتالاهای جنوب پیش میاد

یه جمله اخرمم بگم بزک نمیر بهار میاد محمد توهمی با خیار میاد

Kheft is lo....

• حتی من میتونم لینک بده از شمال دارن ساپورتر ها رو واسه امار گیری تک جاسوس پشتیبانی میفرستند و یا رید میرن ببین بازی کن فعال هست یا نه و ....... ادامه اون که زیاد هستش .

اولدراک جان شما که به اندازه عمر نوح سابقه تراوین داری ازت بعیده این حرف!

تک جاسوس فرستادن و غارت اکانتهای حریف که دیگه جزوی از بازی تراوینه، نیست؟

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان .

هر وقت مولتی های شمال شرق حذف شدن . جنوب هم دف ریختن تموم میکنه .

ها ماشالله

این خوبه

مرد و مردونه بیاین وسط، نه قایمکی و دزدکی

ارادت

محسن

• ما از اول مردونه بازی کردیم شما ها فقط بلدین مولتی رید بدین . دف ریختن هیچ مشکلی نداره ولی مولتی بازی آخرته نامردیه وگرنه بن نداشت . شماها که حتی مولتی بازیو گردن نمیگیرید و میگید اکانتهای ساپورت ساید و ما ریدشون نمیدیم . پس چرا فشاری شدین ؟

• یه جمله اخرمم بگم بزک نمیر بهار میاد محمد توهمی با خیار میاد

Kheft is lo....

زارت

از روز اول این سرور فروم رو دنبال کردم و عاشق پستات شدم فقط میتونم یه جمله بگم رکورددار یاوه گویی بر ثانیه ای🤣

تو ژاپن بودی از این سرعت گل گفتنات میتونستن برق تولید کنن

• سلام یوسف جان

شما تو پست مملی مخالفتش با اینکار کلمه اگر در مورد یک اکانت تو شمال و اینکه مذاکره بهترین راه هست رو ندیدید فقط کلمه مقابله به مثل رو دیدید و تصمیم به دوئل گرفتید؟

ع ج ب

در مورد قسمت دوم پستتون اجازه بده اصلا این حرف رو باور نکنم.

جنوب هر کاری تونست تو فروم کرد ولی خوب بضاعت فروم نویسیش بیشتر از این نبود الان که ته سرور هست طوری وانمود نکنید که مثلا یک پا و یک دست به شمال اوانس دادید!!!!

هر تلاشی تو بازی و تو فروم تونستید کردید اتفاقا.

اتفاقا این که تو دوتا پست خودتون به حرف من اشاره کردید یکبار مستقیم و یکبار غیر مستقیم کاملا بهم ثابت کرد که حرفم کاملا صحیح هست.

حقیقتش میخواستم یک پست مفصل و طولانی بذارم که در هر حال بازنده این سرور جنوب هست چه واندر صد کنه چه نکنه اما بنا به دلایلی ترجیح دادم اخر سرور این پست رو بذارم.

پ.ن.دوست عزیز سامورایی محترم کسی که پرچم ضد مولتی رو علم کرده بود گفت شوخی کردم و برای گرم کردن سرور بوده حرفم شما اخر سرور یاد مولتی بازی افتادی؟!!!

ضمنا نظرتون رو در مورد مولتیهای جنوب هم میفرمایید؟

• پ.ن.دوست عزیز سامورایی محترم کسی که پرچم ضد مولتی رو علم کرده بود گفت شوخی کردم و برای گرم کردن سرور بوده حرفم شما اخر سرور یاد مولتی بازی افتادی؟!!!

ضمنا نظرتون رو در مورد مولتیهای جنوب هم میفرمایید؟

من نفر اولی بودم که تو گروه جنوب غرب گفتم دف بریزید تو فارما چون تنها راه جلو گیری از مولتی بازی همینه . من کلا تایم ندارم بشینم فروم بخونم اون بنده خدا نمیشناسم . شما میگید دف ریختن کار اشتباه ای هستش من میگم نه اگه غیر قانونی بود بن میکردن . ولی مولتی بازی از اول غیر قانونی بوده . درباره مولتی های جنوب تا اونجایی آمار نشون میده جنوب غرب مولتی نداره اگرم باشه خیلی کم و فکر نکنم رید بشن (از تاپ غارت معلومه دیگه) درباره جنوب شرق من اطلاع ندارم و به من مربوط نیست من یک پلیر سادم که این سرور در خدمت جنوب غربم و تمام تلاشمو برای کمک به ساید جنوب غرب میکنم همونجوری که درسرور های قبلی برای شمال شرق خدمت کردم .

راستی اگه شمال شرق مولتی یا همون اکانت های ساپورتشو رید نمیده چرا اینقدر دربارش دارن تو فروم مینویسن؟ پس میشه گفت شمال شرق هم اون شمال شرق قدیم نیست و فقط بلده با مولتی رید کردن همر بسازه .

• من نفر اولی بودم که تو گروه جنوب غرب گفتم دف بریزید تو فارما چون تنها راه جلو گیری از مولتی بازی همینه . من کلا تایم ندارم بشینم فروم بخونم اون بنده خدا نمیشناسم . شما میگید دف ریختن کار اشتباه ای هستش من میگم نه اگه غیر قانونی بود بن میکردن . ولی مولتی بازی از اول غیر قانونی بوده . درباره مولتی های جنوب تا اونجایی آمار نشون میده جنوب غرب مولتی نداره اگرم باشه خیلی کم و فکر نکنم رید بشن (از تاپ غارت معلومه دیگه) درباره جنوب شرق من اطلاع ندارم و به من مربوط نیست من یک پلیر سادم که این سرور در خدمت جنوب غربم و تمام تلاشمو برای کمک به ساید جنوب غرب میکنم همونجوری که درسرور های قبلی برای شمال شرق خدمت کردم .

راستی اگه شمال شرق مولتی یا همون اکانت های ساپورتشو رید نمیده چرا اینقدر دربارش دارن تو فروم مینویسن؟ پس میشه گفت شمال شرق هم اون شمال شرق قدیم نیست و فقط بلده با مولتی رید کردن همر بسازه .

سلام

اون بنده خدا که میفرمایید اقا یوسف بودن که تو امادگی سرور اعلام کردن امدن با مولتی بازی بجنگن و بعد اعلام کردن برای گرم کردن سرور بوده یعنی شما لیدر ربع مطبوع خودتون رو نمیشناسید؟

جنوب شرق هم که فرمودید به شما ارتباط نداره درسته؟

پس لطفا رو راست بفرمایید مشکلتون با شمال شرق هست نه مولتی بازی اینطوری فکر کنم مقبولتر باشه برای خوانندگان فروم.

• سلام

درباره آقا یوسف من اطلاع ندارم چی گفته من اولین سرور که با ایشون آشنا شدم و بیشتر با دوستانم که گفتن بیایم این سرور در ارتباطم.

درباره جنوب شرق . من خودم خدایی تا الان دف نریختم تو مولتی هایی شمال شرق ولی اگرم کسی ریخته بخاطر توتال و پلیر های شمال شرق هستش که تو فرون هی میگفتن جنوب غرب دف میریزه تو مولتی ها. دوستان جنوب غرب دیدن شده آش نخورده دهن سوخته گفتن بیان آشخوری .

جنوب شرق هم اگه از صبح تا شب کارش این بود که بیاد تو فروم بگه جنوب غرب دف میریزه تو مولتی ها شک نکن که تو مولتی های اونا هم دف ارسال میشد.

• سلام

اولا گوسفند ( اسم اکانته ) من کسی نیستم ک هر اکانت گوسفند یا گوسفند نشانی بتونه ساکتش کنه اینو خوب یادت باشه

دوما برای رسیدن ب حرف من بد نیست ک سری ب قسمت امار حجوم بزنین البته ک مجید اوله ولی باید ببینین مجید چنتا کتیبه و واندر خالی کرده و حتی اگه درست یادم باشه تو پلن بوسش ب دیوار اس ای هم حضور داشته و تنها کسی ک کل پوینتش از خفت بوده فقط متوهمه ک کم هم نیست پوینتش ( فقط نمیفهمم چرا مولتیه من ۴ هست تو امار 😂😂 از مولتیم هم کمترید؟)

سوما اماری ک مملی از خفت گزاشت یک ایراد بزرگ داره کسی ک مثل مجید متوهم و علیرضا اونجر برا خفت بازی میکنه هیچ ارزشی برا تیرانداز یا رعد هاش قائل نیست درست مثل دف سازی میمونه ک برای دفاعش ارزشی قائل نیست ب همین دلیله ک از چندین دهکده خفتور میسازن ک بعد از دیوار شدن یکی از ده ها میرن سراغ بعدی ها

چهارما یوسف و کسرا کافیه دیگه از اول سرور هم نگفتم بهتون تا الان ک بازم این وسط اعلام کنم

مالک اکانت فان منم و از اول من بودم ک تو مولتیاتون دف ریختم حالا مشکل مورد؟؟؟؟

چنتا راهکار میتونم بهتون پیشنهاد کنم :

۱ ریختن دف تو مولتیای من ک شدیدا باعث شادی و خوشحالیمه:P:P

۲ گزارش ب مولتی هانتر ک این هم ایرادی نداره و ادمین محترم میتونه یک نصفه روز ب نامه شما لبخند بزنه

شماها مولتی میسازید پزش رو میدید مدالش رو میگیرید همراتون رو گنده میکنید از دفاع میلیونیش استفاده میکنیدحالا وقتی یک نفر دقیقا ضد بازیه خلاف قانون شما عمل میکنه ۱۰ صفحه تو فروم میشینید از بازیه جوانمردانه یاد میکنید؟؟؟!!!!

من تو جنوب در ب در دنبال پوش ساعتی ۵۰ ک میگردم در صورتی ک تو شمال این حرف برای شما خنده داره ( بماند ک ۱۰۰ بار ب یوسف گفتم بابت جبهه علیه مولتی بازی اشتباه کرده) بعد وقتی گند میزنم ب فاز بازیتون من میشم ادم بده؟؟؟؟

اصولا تو هر سایتی ک میخوایید ثبت نام کنید اول باید تمام قوانین سایت رو بخونید و تایید کنید ک خوندم و بعد ثبت نام انجام میشه پس دوستان پر ادعا اول قوانین سایت تراوین رو مطالعه کنن و بفهمن ک داشتن مولتی جرمه و فرستادن نیروی دفاعی اصلا کار خلافی نیستش

پ. ن هر کی دوست داشت بیاد ایمیل اکانت های دف ریز رو بگیره البته ک این بازی ب همینجا ختم نمیشه و هر روز یک حرکت جدید از تو استینم در میارم شاید بتونم ب گوسفند بازی و ادب بیاموزم

• زارت

از روز اول این سرور فروم رو دنبال کردم و عاشق پستات شدم فقط میتونم یه جمله بگم رکورددار یاوه گویی بر ثانیه ای🤣

تو ژاپن بودی از این سرعت گل گفتنات میتونستن برق تولید کنن

ببین کی پستتو لایک میکنه سطح شما با همون ادم یکیه که سر دویصدتا کاتا فوش میده تو بازی والا لیدرهای شمال گفتن حذف میشه نشد گفتن نیستش توش همر درامد الانم که تو فروم تو رو لایک میکنه من نمیدونم ولی سطح فرهنگی شما دقیقان با همون فرد یکیه و قابل بحث نیست فک کنم یک اکانت فیک دیگه از شمال رو نمایی شده و قراره ادامه بده وظیفشو تو فروم

گوسفند دو در راه است

خوبه ژاپن مارو برا برق لازم داشته باشه ولی سطح تو برا

افغانستانم زیاد اسمتو گفتی بگو جوابتو بدم والا برو پیش گوسفند کسی جدیدت نگیره

• سلام جوگیر بزرگ

تو هر سایدی که ثبت نام کنی مسئول اون سایت قوانین رو اجرا میکنه وقتی قانونی زیرپا گذاشته نشه مجازاتی هم نداره در نتیجه تمام اکانتهای موجود سایت طبق قوانین سایت هست درسته؟

مافیا هم بلد نیستی درست بازی کنی یادم نگرفتی بلند بلند فکر نکنی که از بازی با رای نندازنت بیرون;););)