نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• من توی شبیه ساز هم محاصبه کردم اون تعداد نه مهاجم ساخته میشه تا الان !نه اون کاتا ها ساخته میشه از دیشب تا الان؟؟

این سرور دوایکس هست نه هزار ایکس شما چطور حساب کردی؟؟یک روز هم نشده ۱۴۰۰تا کا یا ۱۶۰۰تا مهاجم رو با چی یک روزه اوردی بیرون؟؟؟

مهم نیست چقدر خفت شده مهم اینه که همر رو بهش صدمه زدن!!!

• من توی شبیه ساز هم محاصبه کردم اون تعداد نه مهاجم ساخته میشه تا الان !نه اون کاتا ها ساخته میشه از دیشب تا الان؟؟

داداش مصرفت رو بیار پایین این سرور دوایکس هست نه هزار ایکس شما چطور حساب کردی؟؟یک روز هم نشده ۱۴۰۰تا کا یا ۱۶۰۰تا مهاجم رو با چی یک روزه اوردی بیرون؟؟؟

مهم نیست چقدر خفت شده مهم اینه که همر رو بهش صدمه زدن!!!

عزیز جان کجای پست من درباره کاتاهایی که خفت کردین صحبت کردم ؟ تنها دستاورد شما دیشب همون خفت کاتا بود ...

فرار رو به جلو ممنوعه داداش :دی

در کل یه حرفی میزنم که اگه کمی فکر کنی به حرف من میرسی ؛ برای مثال شما تریدر رو ۱۰ بار دیگه همین اندازه خفت کنی یعنی به همرش آسیب زدی ؟ شاید جواب شما الان بله باشه ولی جواب من خیر هست تنها به یک دلیل که همرای واندر زن ۵۰ کی بالا و پایین تاثیر زیادی رو زدن واندرشما نداره (اگه کاتا خفت میکردین کاملا حرف شما درست میشد )

برای اینکه به حرفم برسی سرور ۲ ایکس فینال رو فرومش ببین ، سوپر همر رکوردی با همری که ۵۰ کی گرزی ازش کمتر بود به یه اندازه واندر رو آوردن پایین ...

• سلام و عرض ادب خدمت برادر عزیزم

تو کدوم سرور دیدی ناصر نفوذی باشه یا مستعمره ؟

اگه نمیشناسی برو از بزرگترهات سوال بپرس بعد بیا اینجا ...

صرفا جهت اطلاعت یه شبه در مورد شمال غرب نیومدم صحبت کنم اول از همه با پلیرها و تیم هایی که تو شمال غرب اومدن صحبت کردم و بعدش از لقمان عزیز خواستم که یه آنالیز بهم بده و در نهایت وقتی دیدم که شمال غرب در حد یک ربع شده با هماهنگی با بقیه دوستان اعلام کردیم که شمال غرب هم وارد بازی شده .

میشه بگی از کجای پست من مستعمره بودن یا نفوذی بودن برای جنوب رو دیدی .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین - تهمت - اخطار اول ().

• الان بریم چی بگیم تو فروم بذار یه فرار رو به جلو کنیم پستارو خودمون بذاریم تشکر کنیم از لانچر و دفکورد که بازیو جذاب کردنه #مملی فرار رو به جلو

پ.ن. خفته چه کنیم ( مملی )اونم که چیزی نبود دف بود خفت کرده بودن من برم بخوابم. فقط اگه گفتن جنگ کوچیک روش بود چی نقل قول از مملی با یه انالیز درش میارم دف بوده حقم باماس لایکشم میکنیم میره باوا چتونه

• سلام دوستان

خسته نباشید میگم به تمام دوستان شمال شرق. همر سازهایی که یک ماهی میشه میگن بزنید. تبریک خیلی بزرگ به ساید جنوب شرق بابت دفاع عالی و محشرشون که تونستن دوتا از همرهای جنگی خوب مارو بگیرن و باقی همرهای دیواری. از کسری و یا کسانی که عکس حمله رو میزارن خواهش میکنم قشنگ بزارن که از لحاظ بصری خوانندگان لذت ببرن.

تبریک - شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام علیکم

خسته نباشید

بله میشه گفت تلاش خوبی بود بچه ها سعی کردن دیواری که مازیار ماله داشت میکشید رو از روش بپرن بیان سمت ج ش که با کله رفتن تو دیوار

حالا باز مازیار جان باید ماله بکشه خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان

جدا از این بحثا بلاخره 1 دهکده اونور دیوارتو ش ش اونم دهکده فستر رو زدن صفر کردن خدایی خیلی خوبین شما:D

3تا همر خر(بزرگ) زدین بهش دهکده ای که تو بیابون ش ش چیف شده بوده باوا ایوالله دس مریزاد من که بعد دیدن این پلن خفن کلا فر خوردم:D

از پلنر محترم ش ش فازش رو جویا میشم و تقاضا دارم توضیح بدن چرا اون چرا این دهکده فستر که وسط مپ ش ش هست رو نزدین:D

پ ن:کم کم سعید اس باید اسمشو به رویین تن تغییر بده سعید اس مردی که هیچگاه دیوارش فتح نشد;)

پ ن:هومن اسکری میگه سلام به پلنرتون برسونید

:D

پ ن:پست وگنسم لایک میکنم چون دقیقا حرکتی رو زد که پست قبلش توضیح دادن بچه ها تشکر از دفکورد و لانچر حرکت چیپ و قدیمی:)

پ ن: این انبار مارو هم ندادی بی معرفت:D

موفق و پیروز

• درود و وقت بخیر ...

اول از همه ی خسته نباشی میگم به تیم پلنری شمال شرق واقعا وقت گذاشته بودن و زحمت کشیده بودن.

تبریک ویژه به جنوب یک پارچه بابت دیوار های زیبا

ی دستمریزاد به تیم دفکوردی واقعا سنگ تموم گذاشتن و روزمونو ساختن

پ.ن واقعا که اسم دفکوردی مثل اشکان سرلشکر تن هر حریفی رو به لرزه درمیاره

پ.ن فرامرز جان ناز شصتت واقعا که اگه بگم بهترین دف سازی گزافه نگفتم

پ.ن امید جان خسته نباشی واقعا حرف نداری❤️

پایدار. باشید

Avenger team

• سلام دوستان

خسته نباشید میگم به تمام دوستان شمال شرق. همر سازهایی که یک ماهی میشه میگن بزنید. تبریک خیلی بزرگ به ساید جنوب شرق بابت دفاع عالی و محشرشون که تونستن دوتا از همرهای جنگی خوب مارو بگیرن و باقی همرهای دیواری. از کسری و یا کسانی که عکس حمله رو میزارن خواهش میکنم قشنگ بزارن که از لحاظ بصری خوانندگان لذت ببرن.

تبریک - شادزی

سلام

دست پیش گرفتی پس نیفتی یوقت ;)

یک ماه میخوایید بزنی؟

همر دیواری ؟

همر جنگی ؟

من یک سوال واسم پیش اومده معنی همر دیواری و همر جنگی چیه ؟

طرز استفاده ازش چیه؟

کجا باید استفاده بشه؟

چطور استفاده بشه تا بهترین آسیب رو بزنه

پلنر پلن خوبی زده و لانچر ها هم خوب بودن دمشون گرم

دفکورد جنوب و دفسازه عالی بودن الخصوص فرامز و X3X

دفکوردها عالی بودن مخصوصا سرلشکر

• سلام برهمه بجز اینی که ریپلایش کردم

اول تبریک اساسی به تیمی که برنده این پلن بود جنوب شرق همیشه کسی که موفق هست قطعا بهتر عمل کرده.

تبریک دوم برای پلنرها و لانچرها و همر سازهای شمال شرق من هنوز لینکی ندیدم و از پلن ریخته شده و تارگت ها هم هنوز اطلاعی ندارم اما با توجه به فیک لیستی و لانچی که اکانت ما زد اطمینان دارم پلن نقصی نداشته و تیم جنوب شرق عالی عمل کرده.

تبریک مخصوص این پلن برای اکانت تارتاروس هست که نشون داد تمام قد فقط و فقط برای منافع سایدش بازی میکنه همتون خسته نباشید.

اما در مورد این شخص خاص که ریپلای شده چند نکته بهش یاد بدم شاید بدردش بخوره و اصلاح بشه.

اولا کسی که تو شرایطی که تیمش نیاز به کمک داره پا پیش میذاره ماله کش نمیگن برو تحقیق کن ببین چی میگن شاید شروع به گشتن و تحقیق کنی باعث بشه یک مقدار ذهنت باز بشه.

دوما به کسی که فقط تو مواقعی که تیمش به پیروزی میرسه و جلو هست میپره وسط و بلبل زبونی میکنه میگن جبون و ترسو که تو مواقع خطر میره تو لونش قایم میشه و مواقع خوشی وسط گود چاتاناگا میرقصه.

اما در نهایت در حد خودت جوابت رو میدم یکبار گنده گویی کردی با شوخی جوابت رو دادم اینبار در حد خودت پاسخ میدم بار سوم میشورمت میندازمت رو بند خشک بشی پس یاد بگیر حرف زدنت فقط در حد شاخت باشه نه بیشتر و لب و دهن گرامی رو با نگاه به اسم اکانت و بالای سرت باز کنی که برات بد نشه ایشالا که افتاده باشه و حد خودت رو بشناسی.

درنهایت تبریک مجدد به هر دوطرف این پلن که باعث جذابیت سرور شدن.

• خب خب خب

سلااام به همه

اینسرور ایرج اسلیم شیدی عزیزم نیست که باهاش کل کل کنم حال نمیده فروم نویسی😆

اول از همه تبریک میگم به تیم دفکوردی و تمومه بچه هایه جنوب که واقعا گل کاشتن

و دمتونم گرم خداییش شاهد زحماتتون بودم

و این همکاری و یکپارچگی جنوب واقعا مثال زدنی شده

تبریک بعدی به ساید شمال شرق بابت پلنه خوب و قشنگشون و زحمت هایی که کشیدن چه پلنرا و چه لانچرا که با داشتن سوتی هایه زیاد حالا چه از عمد چه غیر عمد بخاطر زحمتی که کشیدن قابل تحسین بود و تشکر که باعث شدن سرور جذابتر شه

خسته نباشید همگی

و در آخر یه خواهش

سعی کنید از کل کل بی مورد دست بکشین و چهارتا لینک بزارید که همه لذت ببرن و خسته کننده نشه جو فروم و سرور

پ.ن: باز هم بر میگردم به حرفی که سرور پیش زدم تو فروم

اگه میخوای بت (بزرگ) شی باید یاد بگیری اول بت بسازی😉

پ.ن: امااااااااااام😍 کجایی که چندتا پلن بری عشق کنیم😕

پ.ن: مهرشااد یکم یواش تر داداش😂😂 یهو دیدی شد سرورایه پیشااا بعد خودمون میمونیم و حوضمون😕

پ.ن: اشکان،امید،فرامرز (با اینکه کل کل داریم خیلی ولی در کل دوست داشتنی😁)

خواستم بگم

نیست نمونتون😉💪

• دروودی بی انتها به عزیزان حاضر و خارج از سرور

امیدوارم حال دلتون خوب و لبهاتون خندون باشه.

از همه عزیزان شمال شرق تیم پلنری لانچرها عزیزان همر ساز و الباقی که در هر زمینه ای یاری رسان تیم بودن کمال تشکر رو دارم.

و اما تبریک ویژه به بچه های عزیز جنوب شرق آقا امید گل ۳ ایکس و اشکان سر لشکر عزیز مخصوصا که عملکرد خوبی رو نشون دادند و به کل جنوب تبریک عرض میکنم جهت موفقیتشون در اولین پلن انجام شده ی سرور.

امیدوارم در ادامه شاهد پلنهای بیشتری از ۲ طرف و افزایش جذابیت بازی رو شاهد باشیم.

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• سلام دوستان

اول عذرخواهی میکنم بابت این که یکم جمع اوری لینک ها یکم طول کشید

به نوبه خودم از تیم پلنری و لانجری شمال شرق کاملا تشکر میکنم

از زحمت های که تیم دفکوردی عزیز چه اشکان سرلشکر و چه امید عزیز کشیدند واقعا سپاسگذارم،

از فرامرز عزیز که با این که مشکل شخصی داشت دیروز خیلی کمک کرد واقعا تشکر دارم و قطعا کمک های ایشون نبود کار برای ما خیلی سخت میشد

دوستان تعداد لینک ها زیاده هر کاری کردم ارشیو دست جمعی نشد پس دونه دونه میزارم بدون هیچ گونه یاد داشتی

اگه طولانی شد عذر میخوام

به قول آرش عزیز

مایم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

البته این پلن دوجا رو صفر کرد یکی کپ یکی از اکانت های کمکی بود و یکی هم دهکده یکی اکانت فستر بود که دربیابونی ترین نقطه ان ای گرفته شده بود

اگه لینکی از قلم افتاد به بزرگی خودتون ببخشید

جنوب همیشه پابرجاست

پرچم جنوب بالاست

روز خوش

• لینکی جا مانده از همرها

یک تشکر از خفتر های جنوب هم باید بکنم با خفتی زیبا لابه لای پلن ان ای روی جنوب

دم خفترای جنوب گرم

• درود

تبریک میگم به طرفین درگیری بابت تزریق هیجان به سرور

تبریک به همه بچه های شمال شرق بابت وقتی که برای ساختن همرها گذاشتن و تبریک ویژه به تیم پلنری و لانچری بابت پلن زیبایی که تدارک دیدن. دمتون گرم، تا تهش پشتتون هستیم 😍

دست مریزاد به تیم دفکوردی جنوب بابت عملکرد خوبی که داشتن. خدا قوت رقبای عزیزم

پ.ن: بعضی ها (مثل اشکان سرلشگر) بدون هیچ حاشیه و ادعایی در خدمت تیمشون هستن و بین دوست و رقیب احترامشون روز به روز بیشتر میشه. بعضی ها هم ادعاشون رو تریلی نمیکشه، فکر میکنن خیلی شاخ و تک شاخ و شاخ شکنن و روز به روز در حال کسب انزجار بیشتری هستن.

بدرود

محسن

• عرض ادب احترام خدمت همه عزیزان ، دوستان و رقبای گرامی

قبل از هر نکته و مطلبی یه تبریک ویژه به بازیکنان لیدر ها و به خصوص تیم پلنری و لانچری شمال شرق عرض کنم واقعا زحمت کشیده بودند برای طراحی و اجرای پلن واقعا شب گذشته برای جنوب شرق شب سختی رو رقم زدند و واقعا بچه ها رو خسته کردند

بازم باید به شمال شرق یه تبریک دیگه بگم بابت طراحی و اجرای اولین پلن سراسری سرور در حالی که حدود 70 روز از سرور می گذره !!!!!

واقعا یادمون رفته بود داریم تراوین بازی می کنیم و حس بازی سیمز رو پیدا کرده بودیم

دمتون گرم که برای چند ساعت هم که شده حس بازی تراوین رو برامون زنده کردید !

امیدوارم جنوب هم به خودش بیاد و یه درسی از شما عزیزان بگیره پس بدون هیچ گونه محاسبه ای به نظر من برنده این پلن شمال شرق بود و براشون در ادمه سرور ارزوی موفقیت می کنم

و اما در خصوص پلن اجرا شده یکی دو تا نکته بگم هر چند این نکاتی که می خوام مطرح کنم کوچکترین خدشه ای به طراحی زیبا و ماهرانه دوستان وارد نمی کنه و پلن بسیار کم نقص و زیبا طراحی و اجرا شد :

شما که به این قشنگی می زنید اخه چرا اکانت های کمکی رو می زنید به قول کسری :دی

طولانی شدن زمان لانچ ها و تعدد زیاد فیک لیست و مشارکت بالای تعداد همر موجب شده بود برخی از دوستان در لانچ دقت کافی رو نداشته باشند که یکی از نقاطی بود که جای نفس رو برای تیم دفکوردی جنوب شرق باقی گذاشت و به محدود کردن تارگت ها کمک کرد

پلن اگر به درستی نشسته بود عملا بازیکن هدف از دور بازی خارج می شد که زدن چنین پلنی نشان از جسارت بالای تیم پلنری شمال شرق داره که شخصا این دیدگاه رو تحسین می کنم

امیدوارم این روند باعث جذاب تر شدن بازی بشه

پ ن 1 : با وجود این که دوستان خفتر جنوب میدونند که به شخصه احترام ویژه ای براشون قائلم و به هیچ وجه نمی خوام ارزش تلاش های این عزیزان رو زیر سوال ببرم ولی چقدر خوب میشه که لیدر های جنوب هم به فکر پلن زدن باشند !

خفت کردن اسمش پلن رفتن نیست !

پ ن 2 : کسری بازم که درصد شارژت رو گذاشتی برامون به خدا برامون چذاب نیست بدونیم چقدر گوشیت شارژ داره به نظرم در شرایطی که یه همچین اتک ها و همر های زیبایی لانچ شده و دفاع خارق العاده ای صورت گرفته جا داره که با دقت و حوصله ای بیشتر و سیمایی جذاب تر همچین لینک ها و عکس های در فروم کار بشه

خدایی من این قدر پیام بهداشتی دادم گفتم پیام های بهداشتی را جدی بگیرید ولی ظاهراً مقبول نیفتاد !

پ ن 3 : تشکر ویژه دارم از سه نفر یکی اشکان عزیر که دیشب هر چی می گفت هی می گفتم دستم بنده و صبوری می کرد و بار کم کاری من به دوش کشید

تشکر دوم هم از امید بزرگ که نیاز به تعریف و تمجید من نداره وزنه ای که اخرین سروره قراره با هم بازی کنیم : دی

و فرامز عزیر که همیشه سرور آخرشه و دیشب با وجود این که درگیر مشکلات شخصی اش بود ولی خیلی زحمت کشید و شرمنده کرد

پ ن 4 : دم همه اونهایی که احترا هم رو نگه می دارند و جو فروم رو به سمت فضای محترمانه و سالم پیش می برند گرم !

پ ن 5 : مهرشاد پسرم آروم باش بابا چرا اخه ؟! من کاری به کل کل تون ندارم ولی مازیار جان سن و سالی ازش گذشته از منم پیر تره ! عینک نزدیک بین می زنه برای این که پست ها رو بخونه و بتونه اکانت ها رو چک کنه خواهشا احترام پیر مرد ها رو نگه دارید!

پ ن 6 : مازیار جان داداش بیا عزیزم در های اکانت ما به روی شما هم همه بازدید کنندگان محترم بازه ! شما هم لطفا قبل از پر کردن لاتی نگاه کن ببین طرف با کی و کجا داره بازی می کنه ! ما به شدت از تلاش های شما جهت انجام فعالیت های نشان دهنده گندگی و خفنی استقبال می کنیم و از همین تیریبون یه بسم الله می گیم که انشا الله در خدمتت باشیم

علی علی ؟!

پ ن 7 : یه تبریک هم به خودمون بگم بابا !!! دم همه بچه های جنوب به خصوص جنوب شرق گرم که خدایی گل کاشتند و حسابی ترکوندند !

• سلام

خوشبختانه تو تراوین نه لاکپشت غول پیکر ارجحیت داره که 300 سال عمر میکنه نه حشره یک روزه که 12 ساعت عمر میکنه.

عقل اینجا حکمرانه پس:

بیار انچه داری ز مردی و زور

اکانت شما درش به روی ما بازه؟

اولا شما؟

به جا نیاوردم

دوما اگه من رو اکانت دیگه جز اکانت خودم لاگین کردم حتما دومیش شمایی منتظر باش فعلا.

شما هم رو تک شاخی؟(اسم اکانتت)

پ.ن:زین پس هرکی نمک دون بشه از نمکش استفاده میکنم برای شور کردن خیار و تبدیلش به خیار شور و به اندازه شعورش پاسخ میدم پس مواظب باشید شور نشید.

افتاد؟

• درود بر تمام دوستان

امید وارم تا اینجای سرور براتون جذاب بوده باشه

اول از همه تشکر میکنم از پلن خوب و قشنگ ساید ne که کاملا مشخص بود وقت گذاشتن برای این پلن و خسته نباشید به لانچر ها که واقعا وقت برد و سنگین بود که از آخرین لانچ ها و موج های اضافه شده مشخص بود حالا این گپ ها یا لوپ های تایمی از قصد بوده و یا هرچی از ارزش کار شما کم نمیکنه

تشکر میکنم ازتون که یخ بازی رو باز کردین بعد از ۷۰ روز اندی دمتون گرم

یه تشکر ویژه از فرامرز عزیزم که بازی در کنارش هم برام افتخاره هم غرور آفرین دمت گرم کارت درسته یک تنه یک سایدی داداش

خسته نباشی بعدی برا امید هست که دیشب جور نداشتن سیستم من و اینسرت زدن ها و جابه جایی دف رو کشید دمت گرم نخوابیدی باز من چرت میزدم پا میشدم بازی کنارت لذت بخشه و ازت دارم یاد میگیرم و درس پس میدم همچنان

و از علی رضای عزیزم که بازی کنار شما هم افتخار

هست پا کار و همیشه هست هر ساعتی دمت گرم

و در نهایت از تمام دوستانی که دیشب با ما بیداری کشیدن وایسادن و هر آنچه که با امید دیشب حرف میزدیم و تصمیم میگرفتیم حتی با اینکه اکانت هاشون زیر اتک بود اعتراض نکردن و به این بنده حقیر اعتماد کردن

و به عذرخواهی به سعید عزیز به قول کسری اکانت کمکیش خورد دارم ایشالا جبران کنم

و در نهایت همه دوستان رو به آرامش دعوت میکنم احترام هم رو نگه دارین دسته کل کل جزوی از بازی هست اما در کمال احترام باشه

و این رو یادتون نره تراوین همینه ی روز میزنی یک روز می خوری یک روز صفر میکنی و یک روز صفر میشی اگه این نباشه تراوین دیگه جذابیتی نداره

موفق باشید

• سلامی به بلندای دیوار جنوب متحد

تبریک فراوان به شمال شرق بابت پلن فوق العاده و تشکر از اقا امید و اشکان سرلشکر و دفسازهای جنوب بابت دفاع عالی

اولا شما؟

به جا نیاوردم

دوما اگه من رو اکانت دیگه جز اکانت خودم لاگین کردم حتما دومیش شمایی منتظر باش فعلا.

اگه پستی از هر کس دیگه ای ریپلای میکردید و میگفتید شما ؟؟قابل قبول بود اما اینکه شما حسین کینگ بالا رو نشناسید نشانه کوچیک بودن حسین نیست و اهدافتون محقق نمیشه

راجب اکانت ایشون هم بعید میدونم ندونید کدوم اکانته خواستی میتونی از بزرگای بازی بپرسی

پس یاد بگیرید وقتی اسمی ازتون میبرند اینطور پاسخ ندید

سعی کنید پستهاتون حداقل یک مطلب ارزش خوندن داشته باشه که اگه مطلب چرتی داخلش بود اونو پوشش بده

یکمی از امثال لقمان ، وگنس و ریتالین یاد بگیرید که به جای پست های بیهوده پست های تحلیلی میزارند

پ.ن ۱ کسری گوشیت پر شده

پ.ن ۲ خدایی ۴۰ ۵۰ ک رعد همر دیواری نیستند

استفاده های بهتری میشه برد

• سلام عزیزم

فقط علاوه بر ایراداتی که پلن داشته و در بالا ذکر شد . داستان اینطوری زدن این سواره ها چی بوده واقعا ؟

از اینا نمیشد استفاده بهتری کرد ؟

جای این همه رعد بد بخت 4تا همر جنگی ( که میگید ما زیاد داریم و ...) میذاشتید حداقل تلفات بیشتری میگرفتید بهتر نبود !

ببین وقتی وقتی میخوان پلن بچینن اول اصول اولیه پلن رو اجرا میکنن که خیلی ها یادشون رفته یکی از اون اصول این هستش که تارگ مورد نظر رو طوری همر برای زدنش میچینن که حداقل 100 کی بیشتر از دفاع فرض شده براش رو رد کنه که متاسفانه رعایت نشد و نکته های ریز دیگه ای هم هست که بماند .....

به هر حال چیدن /در آوردن تایم ها و همچنین لانچ همر ها دقت کن فقط لانچ همر ها خوب بود اما پلن طراحی شده و همر های مورد استفاده اصلا خوب نبود و این صحبت فقط باب تحلیل بوده و اصلا از زحمت پلنر و ارزش کارش کم نمی کنه :

و نکته جالبه این پلن و همینطور دفاع جنوب شرق چینش نوع دفاع ها کنار هم بوده به طوری که من تاپ 10 رو نگاه میکردم با کمترین لاست دف اون همه گندوم خور رو دیوار کردن

و اما قسمت شیرین :

پ.ن :

این بنده خدا رو ریپلی نکنید خدایی الان اوضاع روحی روانیش داداش خوب نیست آب یخ هم نزده ایشون تو کل دوران تراوینیش این سرور بهترین عمل کرده کل عمرش رو داره انجام میده که البته فکر میکنم دوئل بازی بلدی داره اونجا بازی میکنه وگرنه رکورد کل دوران بازیش بیشتر از 50کی تبر نبوده و در صورت بازی خودش نخواهد بود زیاد جدیش نگیر داداش

حسین جان شما اثبات شده ای داداش ایشون یکم نارحت حرفش رو به دل نگیر در عوض بیا به یک لیوان آب خنک دعوتش کن آرام بگیره

آیی آیی یاد قدیم ها بخیر پویان ne hero پلن میبست رو تردات ردخور نداشت شاهد زندش اونور هست میگه لیدر تریدات بوده

سرور قبل هم اشکان و بهنام پلن میبستن باز هم ردخور نداشت شده بود میلیمتری رد میشد

این ها تجربه در کنار تحلیل عالی بود

محمدowldark

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین نکنید. اخطار دوم ().