نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• ببنید جوش خوردن نداره که اونم اکانت تو جنوب بوده پس مثل خودتون به شما هم ربطی نداره اکانت جنوبه پس میتونستید از لیدراتون بپرسید حالا که لیدر نیستید یا با لیدرهاتون هم در ارتباط نیستید در ضمن چنل مافیا با چنلneفرق میکنه پس ما چیزی اونجا نمیبینیم این که دیگه تابلوه در ضمن هر کی دوست داره بیاد از قدیمی تا کوچیک جنوب غرب قراره بیان سرور بعد. حالا زنگ بزنید ده تا بیا یا اصلا صد بیاد ما سرور بعد هستیم خدمتتون این سرورم که میبینید یه تک شده جنوب

پ.ن.: ما ساکتیم با ادبیم ولی تخریب با تخریب جواب میدیم کسی شوخی نکرد گفتیم انبار بزرگه چی شد داستانش

پ.ن: در باره اکانتتونم اقا مازیار یادتون باشه گفتم خفت میزنم گفتی بیست چهار ساعت هستیم بعدم من امدم گفتم میبینیم فکر کنم یادتون رفته این قضیه رو

• ببنید جوش خوردن نداره که اونم اکانت تو جنوب بوده پس مثل خودتون به شما هم ربطی نداره اکانت جنوبه پس میتونستید از لیدراتون بپرسید حالا که لیدر نیستید یا با لیدرهاتون هم در ارتباط نیستید در ضمن چنل مافیا با چنلneفرق میکنه پس ما چیزی اونجا نمیبینیم این که دیگه تابلوه در ضمن هر کی دوست داره بیاد از قدیمی تا کوچیک جنوب غرب قراره بیان سرور بعد. حالا زنگ بزنید ده تا بیا یا اصلا صد بیاد ما سرور بعد هستیم خدمتتون این سرورم که میبینید یه تک شده جنوب

پ.ن.: ما ساکتیم با ادبیم ولی تخریب با تخریب جواب میدیم کسی شوخی نکرد گفتیم انبار بزرگه چی شد داستانش

پ.ن: در باره اکانتتونم اقا مازیار یادتون باشه گفتم خفت میزنم گفتی بیست چهار ساعت هستیم بعدم من امدم گفتم میبینیم فکر کنم یادتون رفته این قضیه رو

اقای توهمی یا متوجه نمیشی یا خودت رو زدی به اون راه چنل مافیا با ان ای فرق داره؟خدا خیرت بده من فکر میکردم تو چنل ان ای مافیا بازی میکنیم!!!

برادر محترم لاقال اول بپرس بعد بنویس شما وقتی وارد دیسکورد میشی لیست دوستانت رو میبینی و میبینی که انلاین هستن یا افلاین متوجه شدی؟

بقیه حرفهاتم که هیچی ولش کن

• سلام برای اینکه پست طولانی میشه معذرت میخوام:

این برای بار آخر هست بنده جواب یه سری آدم رو میدم. بی تعارف واقعا اگر آیدین بود و یا لقمان پستی میزاشتند که بحث فنی بود جوابشون رو میدادم. متاسفانه چند نفری هستند چیزی برای ارائه ندارن جز تنفرشون و اصلا قبل از اسپیدترا اسمی ازشون شنیده نشده بود و یا بنده اصلا نمیشناختم. جالبیشون اینه که بنده توی پست هام افراد رو تحسین میکنم ولی اونا بدون حتی کلمه ای صحبت کردن با بنده، با استنباط بر شنیده هاشون از بنده تنفر دارند. حالا سوای اینکه بدون هیچ شناختی این تنفر رو دارن بزرگتر و بزرگتر میکنند، باید بگم این که یک بازیه برادر تو دنیای واقعی هم اینطور نباش. بریز دور... حتی اگر میشناختی. شماها که هیچ شناختی از من ندارید.

اگر ممد موکسی میومد حرفی میزد جواب میدادم. اگر ممدرضا شریف عسگری میومد حرفی میزد جواب میدادم. اگر پیمان کینگ هکتور میومد حرف میزد جواب میدادم و یا ممز بحث فنی میکرد در مورد پلن و غیره حتما جواب میدادم، ولی خوب یه سری آدم سر حرف های مسخره میان بر اساس تنفر که توی پست هاشون هم احساس میشه حرف میزنن و تهمت میزنن که دلیلی نمیبینم جواب بدم. طبعا مازیار و مهدی و تمام دوستانی که کنار بنده هستن و شخصیت منو میدونن بعد از مدتی دوست دارن جوابی بدن که از همینجا خواهشمندم ازشون دیگه جواب این چنین افراد رو ندن. شماها سوای این بازی خیلی آدمای خوبی هم هستید. مرسی. بنده هیچ وقت محسن و مازیار و هیچ کدوم از افراد شمال شرق رو سپر خودم نمیکنم. توی این فروم بارها این شهامت رو اثبات کردم که میام ابراز شرمندگی و پشیمانی میکنم و به اشتباهم اعتراف میکنم.

و اما کسری جان. سر اینکه فرمودید توی نکسوز بودید باهاتون در ارتباط بودم ولی صحبت های شما نشانه ی بارز چند شخصیتی بودن هست که این باعث میشه پیامد هایی برای اطرافیان و خود شما داشته باشه که نشانه ی اصلی اون دروغگویی است. از آخر هم به اول میریم. مثال:

کلی خندیدم داداش داری توهم میزنی داداش

میزونی؟؟؟چه نپی برای برداشتن کتیبه از شما؟؟؟

هیچ گونه مذاکره انجام نشده راحت شدی

توی پست بالا شما دارید در عین لات منشی و عدم رعایت ادب با کسی که نشانه ی ادب و احترام و مشتی گری و لوتی گری است صحبت میکنید که بعضا وسط همین فروم از ادب و احترام و رعایت معرفت صحبت کردی. به عبارتی کت شلوار تنت کردی و بعضا پست های چاله میدونی گذاشتی. خوب این نداشتن ثبات شخصیته. مثلا ممد توهمی همیشه یه شکله...

اومدی وسط این فروم انواع و اقسام توهین هارو بهم کردی و گفتی پای حرفم نموندم و توی اتحاد جنوب غرب جاسوس داشتم (عکس غارت های توافقی توهمی) که بعدش فهمیدی داستان چیز دیگه ای بوده اومدی سریع پستت رو حذف کردی ( معذرت خواهیت کو ؟) ندیدم ازت. تهمت زدی شهامت اینو داشته باش که بگی آقا اشتباه کردم عذر میخوام. بعضا توی پلیرهای شما دیده میشه که حتی توی خصوصی اعلام آمادگی کردن از سرور بعد دیگه تو شمال شرق بازی کنن، چون ؟ با ما نپ کتیبه بستی و وقتی دیدی اوضاع بیخ پیدا کرده سهیل فردین که تمام شمال شرق خوب میشناسنش افتاد وسط و گفت آقا من میدونستم. اگر توتال جنوب غرب نمیدونست که در واقع شما اصل خیانت رو کردی ! اگرم میدونست میشه بفرمایید توی مذاکره کجا بود، چون من ندیدمش ؟ اگرم میدونست میشه بگی چرا ما باید جنوب غرب رو غارت میکردیم شما رو خیر ؟ میشه بگی چرا بازیکن Iran رو انداختید بیرون و صفرش کردید ؟ چون نپ جنگ بسته بودید و نمیخواستید حتی جاسوسی انجام بشه ! میشه بگید توی 5 مدل نپی که با ما بستید جنوب غرب کجاش بود ؟ چون اصلا انگاری براتون متاتون مهم نیست و اصلا نگاهی بهش نکردید و اصلا حضور نداشتن. میشه بگی چرا جنوب غرب باید زیر حملات و فیک های ما باشه و کتیبه هاشون غارت بشه ولی شما نه ؟ چرا همچین نپ هایی با ما میبستید ؟

در مورد یوسف عزیز که اومدن وسط فروم بحث کردند باید بگم عزیزم من تورو دوست دارم. اینو بارها گفتم و دوست ندارم بازیچه قرار بگیری همین. وگرنه به قول دانیال عزیزم:

Capture_4e970.jpg

دقیقا هیچ فرقی برای ما نمیکنه شما متا باشید یا نباشید. اصلا قصد ما برهم زدن متا نیست. خواهشا اینو هی تکرار نکنید وگرنه رفتار شما مارو یاد جمله های کلیشه ای اینستاگرام میندازه، هی میاید میگید متای جنوب و میخواید بهم بزنید و... آقا ما چیکار داریم به متای شما ! من بارها به یوسف گفتم بازیچه قرار نگیر، همین ! دیروزم باهاش تلفنی حرف زدم یک جمله گفت من خیالم راحته راحت شد. یوسف جان دمت گرم واقعا، یادم نبود چرچیلی. واقعا خوشحالم کردی و دیگه قرار نیست زنگی بابت این نگرانیه من داشته باشی.

1587045273730112.png

بچه ها این واقعیه ها ! هی نگید آقا.

در مورد جمله ی معروفی که بار ها تکرار شده و امیدوارم تجدید نظری توی این قبیل رفتارها پیش بیاد. تلاشی کردم فروم به سمت فنی بره ولی این چند صفحه ناراحت کننده بود و پست های اون افراد ناراحت کننده تر. این پست منه:

سلام دوستان

چند روزی بود که میخواستم پستی بابت کتیبه ها بزارم که خوشبختانه دوستان عزیزتر از جانم این زحمت رو کشیدند ولی با کمی تحریف ! به همین علت بنده با مدرک سعی در نشان دادن چیزی که هست رو میکنم. ترتیب معرفی کتیبه ها بسته به میزان مهم بودنشون خواهد بود:

چرا این پست رو گذاشتم ؟ همون اولش گفتم: چون تحریف میدیدم توی گفتن واقعیت در مورد داشته های کتیبه (حتی توی اعداد) مجبور شدم بیام این پست رو بزارم و در آخر برای اینکه پست طولانی تر نشه عکس کتیبه انبار رو نذاشتم و در موردش هم اینو گفتم : در مورد کتیبه انبار خدمتتون عرض کنم که نبودش هم اتفاق خاصی برای یک ساید نمیفته. مثلا تصور کنید مرتاض یا جنگاموز نباشه یا انبار ! کلا انبار کتیبه ای هست که بعد از دو هفته دیگه هیچکی نمیخوادش. به نظرم یک بزرگ و یک کوچیک کفایت میکنه چون نهایت مصرف یک اکانت 10 میلیون منابع هست که ما معمولا یک ساعته میزنیم و رد میشه میره اکانت بعدی... خیلی جدی نیست این کتیبه. از دو هفته دیگه هم اصلا جا ب جا نمیشه. کسی خواست میتونه از ما بگیره.

اون همه ی پست رو که چندین پست بابت تحریف کردنش گذاشتید و ما واقعیت رو نشون دادیم ول کردید چسبیدید به این یه تیکه کوچولو ؟ واقعا ؟ در ضمن خدا کنه کسی کارش پیش شماها گیر کنه. پست برای 11 روز پیشه ! بالای 20 بار گفتید که آقا کتیبه رو بدید. دو هفته هم نشده، طبق صحبت های من انقدر این کتیبه بیکار میشه که چرخشی براش نمیمونه و داده شد به دوست مجید در جنوب شرق. ببینید واقعا کتیبه انبار کتیبه حساسی نیست: مثلا کتیبه کوچیک های ما توی این 12 روز چهل بار جا به جا شده. کل شمال شرق مگه چندتا اکانته ؟ کتیبه انبار بزرگمون روزی یک بار جا ب جا شده ! با احتساب جا ب جایی های امروز ما 55 جا ب جایی کتیبه انبار داشتیم. به عبارتی نصف اکانت های شمال شرق انبارشون خورده ! آقا واقعا دیگه نیاز آنچنانی نداریم که یکیشم رفاقتی دادیم جنوب شرق. خوب من که به حرفم و ماهیت گفته ام که بعد دو هفته نیاز نداریم عمل کردم ولی شماها رو نمیدونم چرا بعد از اون پست اون یه تیکه رو گرفتید ! البته میدونما چون تلاش چندین روزه ی خود برای عوض کردن واقعیت کتیبه های جمع آوری شده با اون پست نقش بر آب شد. چون با مدرک وسط فروم گذاشتم که خشم خیلی هارو بدنبال داشت.

سهیل نپی عزیز این آخرین باره که شمارو مخاطب قرار میدم. بعد از اینکه همدیگه رو دیدیم قرار بود وسط فروم عذرخواهی کنی چون یه سری تهمت های ناروا به من زده بودی. توی واتساپ زدی زیر قول و قسمی که خوردی و دو مورد رو گفتی که من هم باید بگم. منم گفتم میگم و باز هم زدی زیرش. برادر من. دوست با مرام و معرفت من. دوست دارم خیلی زیاد. و اصلا ازت ناراحت نیستم. اگر من در حد تو نیستم و از این بابت ناراحتی که سرور پیش بر اساس شانس کارهایی کردم معذرت میخوام. اگر شمال شرق جای من نیست و من حق بازی کردن در خاک شمال شرق رو ندارم معذرت میخوام. اگر من نوبم و جایگاهی که بین بچه ها دارم حقم نیست معذرت میخوام. دوست من شما جایگاهت بین بچه ها هر روز داره کم رنگ تر و بد تر میشه و این رو دقیقا بهت میگم چون توی دیسکورد شمال شرق هر روز شاهدش هستم. تو بچه لوس خل و چل نوب سگ شمال شرقی که هر دفعه میای توی دیسکورد انقدر سر به سرت میزاریم تا فحشمون بدی و بگی فردا میام بالا سرت و دوباره فردا بیای... تو مال شمال شرقی و انقدر برای بد کردنش به واسطه ی تحقیر کردن من نجنگ.

پی نوشت: جواب اینکه چرا نمیام جواب بدم رو گرفتید ؟ نیازی نیست. واقعیت توی همین فروم موجوده. چه در جنگ و خفت که حساب کردم. چه در کتیبه و جمع آوری. این عکس زیر هم میزارم و کادویی بچه های شمال شرق به متای جنوب باشه:

Art-Raz-Memari-Uniq.jpg

اون مختصات راز معماریتون نبود ؟ اون دهکده TARTARUS بود. به عکس زیر هم توجه کنید:

WhatsApp-Image-2021-09-25-at-12-34-14-AM.jpeg

توی اون دهکده 100 تا کاتا بود. ساعت 9 خزانه به اون سطح رسید. شما هم ساعت 12:30 رسیدید بهش. به مجید هم گفتم یه جوری بزنه خزانه تخریب نشه. جهت اطلاعتون اون کتیبه هم برای ما بود. چرا نزدیم دیگه بماند ( هزارتا هم فحش خوردم سرش)

ببخشید پست طولانی شد. زین پس با عکس لینک و پست های فنی خدمت میرسم. شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام

صبح نزدیک به ظهر همگی بخیر

با چند تا لینک صبح رو شروع میکنیم

دیشب دلاوران سرزمین های اتش زده یمنی بار دیگر در اتش سوختند

رگ گردنی که هر روز شاهد خفتش هستیم!!<X<X<X<X

لینک دوم مربوط میشه شمال شرق خفته الان میان میگم ما نبودیم اونها واسه زدن کتیبه بود و ...

اقا یه چیزی اصلا مال ما نبود اشتباه دیدید ولینک جعلیه!!!؟؟

:D:D:D

به تفکر این که رفتن روی مخ من، من عصبی بشم

یک سوال فنی الان دهکده چهارده تارتاروس کجاست؟؟؟ایا ریکاوری شد؟؟؟

الان این حجم حمله به من بخاطر صفر شدن ده چهاردهم تارتاروس بود؟؟؟

خخخخخ

اقا بده دیسلایکو مشتاق دیسلایک های ان ای هستم

• سلام محمد علی عزیز

شما خیلی عزیزی برام

ازسال های خیلی دور میشناختمت!

در مورد حرف من به مازیار نباید ناراحت بشی چون من و مازیار علاوه بر رقیب،رفیق هم هستیم گاهی وقت ها پست های که درجواب ایشون میدم در باب رفاقت هست!

درمورد شرایط اول سرور صحبت کردی!زمانی که ما اصلا با اس دبل متا نبودیم خوب دلیلی نداشت که مرزم رو سایدم رو وارد حاشیه کنم!

تنها نپی که با شما بستم برای کتیبه بوده و بس،شما یک اسکرین از حرف های من بده که من با شما سر نپ جنگ و زد و خورد بسته باشم و توی اون کلمه ی نپ وجود داشته باشه به من بده که بعد از متا باشه؟؟؟

من کلیه مکالمات خودم رو به سهیل عزیز داده بودم و ایشون در جریان مکالمات قبل و بعد کتیبه بودند

به نظرت من بعد از این همه سال بازی کردن هنوز اینو نمیدونم که اشخاصی پیدا میشند که مذاکرات رو به فروم میکشونندو سعی در به هم زدن شرایط فعلی دارند؟؟؟

نمیدونم شما یا لیدری من رو ندیده بودی یا چون هشت یا نه سال دور از بازی بودم هیچ گونه شناختی ازمن نداشتی؟؟

این اکانت ها یاد کدوم یکی از شما ها هست؟؟

2funسرورهفت،totalاسپید دوم،سرور دو رند یک!اکانت mfm7, اکانتking teutans سرور اسپید،اکانت offside سرور۳رانددو،اکانتk01سرورنه،اکانت .sigarسرور پنج،اکانت no.۱دو ایکس اخر اکانت legend teamدو ایکس اخر،اکانت dozdسرور چهار اسپید،اکانت ubuاسپید اول ،سلام سوسیس اسپید اخرو کلی اکانت دیگه که همشون لیدر یا توتال ساید بودند

درمورد اکانت ایران صحبت کردی که من انداختمش بیرون و کاتاش کردم خوب ببخشید من بخوام پلیرسایدم رو بزنم باید از شما اجازه بگیرم؟؟

خوب شاید اون موقع مصلحت این بوده

در مورد هر مسله بین سایدی شما با من درتماس بودی نه با یوسف ولی شخصا قبل از متا همه این مسائل رو به سهیل عزیز و ایرج عزیز توضیح دادم! اقا ما بخاطر مرز مشترک یک سری کارهای داریم انجام میدیم وخود یوسف هم درجریان بود!!به نظرم بجای گذاشتن پست های احساسی و حرف های که فقط تصورات اشتباهی از شما به ذهن اشخاص دیگه میاره تمرکزتون رو توی بازی بزارید تابیشتر از این پست هاتون مورد دار نباشه و بازیتون زیبا تر بشه!

روز خوش

• دوباره اومدی لینک مسخره گذاشتی ؟ خجالت نمیکشی اینجوری پست میزاری ؟ الان ممل پست گذاشت تعدادی نوشت وضعتون در چه حده. قسم میخورم ذره ای جای تو بودم تا زمانی که حداقل عددی نزدیک نشده بودم پست نمیزاشتم. دیگه چقدر چنگ زدن ؟ بسه تورو خدا. بسه. دوتا سایدید که سه برابر یک ساید ضرر کردید بعد هرکاری میکنید که بگید ما یه کاری کردیم. اون که کتیبه تک هیرو میره میاد میگه پلنرهای جنوب شرق با لگد زدن بردن . چی میگی تو ؟ اینم از لیدرکل مجموعه ج ش . بیشتر شبیه لیدر ج ش نیست.

whatsapp_image_2021-10-10_at_11.34.29_am_pmid.jpeg

حتی گفتن اکانت Trader خفت نمیخوره میخوره بعدشم با افتخار میاد با مسخره بازی عکس میزاره افتخارم میکنه. چون طرف نیست در نهایت نا عدالتی وقتی میدونن نیست و قول دادن نمیزنن میان میزنن. میان دفاع خفت میکنن عکس میزارن ده تا علامت سبز شده میزارن که بیشتر بخاطر خودشه که اومده بعدش افتخارم میکنه. طرف رفته مسافرت و تا امروز هی چ دسترسی به اکانت نداشته. خجالت بکشید و یا قول ندید

این عکس هم یکی از دوستام تو جنوب شرق برام فرستاده. گفته شده طرف - لیدرکل جنوب شرق - بعد از هر پست در تمام گروه های جنوب منت ترکوندن فروم میکنن بعد میاد میگه لایک و دیسلایک شما مهم نیست. خیلی تو خوبی. لیاقت مسئول عضو گیری هم نیستی. این آقا امیر هم خوب آبروتو برد

اینو فرستاده میگه اینو ببین مثلا لیدر ماست. من به این رفیقم چی بگم ؟ شما بگید

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین زیاد - بن یک هفته ().

• سلام گوسفند عزیز

من اسمت رو نمیدومم پس با همین اسم خطابت میکنم!نمیدونم اکانت فیک کدوم ادم خیلی خوبی هستی ولی هرکس اون اسکرین که گفته شده من نمیزنم رو داده قطعا توتال جنوب شرق نبوده!شما اسکرین میزاری با اسم بزار نه این که خودت بنویسی و کپی کنی بزاری اینجا که نمیزنید!خوب مسافرت باشه مگه ما مسافرت میریم به صدجا پیام میدیم اقا توروخدا نزن میخوام برم بگردم؟؟؟

این یک بازیه بازی به زدوخوردش قشنگه

گوسفند جان امیر هرچی به من بگه برام مهم نیست تو چرا جوش میزنی؟؟؟

درمورد اون دوستت که میگی اون اسکرین رو داده هم باید بگم شما اسکرین میخوای از خودم بخواه چرا منت این و اون رو میکشی گلم؟؟؟ هرکس توی ساید با من مشکل داشته باشه به خودم میگه!شما نگران نباش!

اب خنک میخوای برات بگم بیارن!

گوسفندی واقعا اسم خودته؟؟؟یک اسمی بگو دادا اخه گوسفند چیه اخه

ولی وقتی پست میزاری من لذت میبرم اسم قشنگی برای خودت گذاشتی واقعا محشر هستی،گاهی بیا پست بزار لذت ببریم با تماشای اسم اکانتت!:D:D:D

یاد گوسفند زبل می افتم توی مزرعه داشت با اتیش بازی میکرد اتیش گرفت

8o8o8o8o:D:D:D:D:D

عالی هستی گوسفند

دمت گرم دم ظهری خندیدم

ولی واقعا اصلا دیسلایک هاتون برام اهمیت نداره

• سلام

یک بار نوشتم کامل و مفصل ولی پرید

اول در مورد داستان من و مملی :

در مورد راز داری حق کاملا با مملی و مازیاره و از جفتشون عذر خواهی میکنم

در مورد دوال موکسی باید بگم وقتی سند یک ماشین ب نام منه دیگه مهم نیست کی پشت فرمونش نشسته

در مورد داستان خیانت ک من گفتم مملی گفته خائن همین ک مملی ب من گفت این حرف رو نزده برام سنده و نیاز ب مدرک و شاهدیندارم و ازش عذر میخوام

اما ب گفته خود مملی جلساتی بوده ک من در اون جلسات نبودم ک اتفاقا در اون جلسات برای ساید تصمیم گیری شده که حتی مازیارهم از وجود این جلسات ب گفته خودش بی خبر بوده که تشکیل همچین جلسه ای بدون اطلاع و حضور لیدر مصداق بارز خیانت هستحالا هر کی بوده و هر چی گفته برام مهم نیست ولی کلیت وجود این جلسه این معنی رو میده

من بعد از اینکه مملی بهم زنگ زد کلا کینه ها رو فراموش کردم و اگر پستی هم گذاشتم بدور از کینه بوده و حتی تو این چند روز که فرومشلوغ شده و بازار توهین داغه سعی در اروم کردن جو هر دو ساید داشتم بدون جانب داری از هیچ سایدی

ببینین من یک چیزی میگم لطفا اول بخونین بعد دیسلایک کنین😂😂

سرور قبلی با وجود دشمنی من و کسرا احترامی بینمون شکل گرفت که باعث شد زمانی ک کسرا توتال شد با یک تماس فقط و فقط یکتلفن ۳ دقیقه ای متا بسته بشه شاید باورتون نشه ولی زمانی ک بحث متا تو اس دبل بود امید یوسف ب متا با شمال چند برابر جنوبشرق بود

و حتی ۱٪ احتمال بسته شدنش رو نمیداد این رو نمیگم که بگم من خیلی شاخم نه اصلا من میگم میشه دشمن بود و احترام گذاشت مثلمازیار ( کل کل میکنه بدون بی احترامی مثل یوسف و...) من مشکلم با بی احترامی های چند صفحه اخره

در مورد داستان های متا یک سری چیز ها بود ک میخواستم روز اخر بگم ولی کمیش رو الان میگم :

اصلا مهم نیست برام ک شمال ۱۰۰ کنه یا جنوب من سرور رو بردم الان حدود یک ماه هست ک من سرور رو بردم

روز اولی ک جلسه متا بود بچه های اس ای کاملا ب خون اس دبل تشنه بودند و مثل ببر خشمگین نیش دندون نشون میدادن ولی من وکسرا و یوسف کاری کردیم رفاقتی بینشون شکل بگیره ک خود من تو خواب هم نمیدیدم من ب عنوان یک عضو کوچیک تو این تیم تونستماین رفاقت رو بین بچه ها بسازم و این برد من بوده و برای شخص خودم از ۱۰۰ تا واندر هم مهمتره

ولی فقط و فقط این من نبودم ک سرور رو برنده شده وقتی میبینم که تمام بچه های جنوب انقدر برای ارگین و مجید احترام قائلن پس اوندوتا هم بازی رو بردن و همین الان واندراشون ۱۰۰ شده

در اخر یک چیزی میگم باز هم امیدوارم بفهمید که با کل سرور دارم حرف میزنم نه فقط ساید دشمن

من اولای سرور سر اتفاقات سرور قبل از مملی کینه داشتم و شدیدا از دستش دلخور بودم و خودمم قبول دارم که خیلی جاها رو تندرفتمو حرفایی زدم که از وجدان ب دور بوده و بابتشون عذر میخوام

ولی یک چیزی رو میگم لطفا بخونین و ب خودتون نگیرید‌

بچه های شمال از دست من دلخورن شاید حق هم با اونا باشه که متاسفم حتی یک بار هم همینجا گفتم ولی کلی میگم اینجا تراوینهیکجمع کوچیک هستیم ما حتی خیلی کوچیکتر از ای ار شدیم هیچ دلیلی وجود نداره همین بازیکن هایی که امروز با هم دشمن هستنفردامتحد و دوست نتونن بشن پس انقدر بی احترامی نکنین واقعا لذت میبرم وقتی بچه های جنوب با احترام صد در صدی از مجید وارگین یاد میکنن یا بچه های شمال از ممد توهمی

من گفتم سرور رو بردم ب خاطر کاری ک کردم ارزش کاری ک من کردم از ۱۰۰۰ تا واندر ۱۰۰ شده برای خودم حداقل بالا تره ولیاگربخوام در کنار خودم بگم کیا این سرور رو بردن بدون شک از این ادم ها یاد میکنم :

مجید پرشیا( مراقب عروسم باش

)

ارگین ( شبا ۲ ساعت بکپ بچه)

ممد توهمی ( کم بزن جنس خوب بزن دچار توهم نشی)

مازیار ( شاید تنها کسی بود که کل کل میکرد ولی در غالب احترام )

علیرضا اونجر ( بزرگترین دلیل بردش پیدا کردن رفیقی ب اسم سهیل بوده. 8o8o)

متین ( فوق العاده بچه ساده و متینی که این سرور تازه پاپ بازی رو یاد گرفته برا سرور های بعدیش)

حسین کینگ ( کسی که با اینکه حرفش خیلی در رو داره ولی اسمی ازش نمیاد و خبر دارم از دور دستی بر اتش داره)

• این اکانت گوسفند صاحابم داره یا فقط فیکه چون حداقل بچهاne باید میشناختنش درباره اسکرین که از پیاما من هست به تریدر بله من قول دادمه تا یکشنبه که برگرده دو من قول دادم از تیم خفتری نخوره که خداروشکر از تیم خفتری من نخورده چون سه تا تیم خفتری تو جنوبه که من فقط با تیم خودم کار میکنم بس اگه زده کسی دیگه تقصیر من نیست در ضمن خود امیر حسین گفته بود سامان هست سهیل هست وخانومش من دوست نداشتم بخوره ولی ادای شما که کسی رو اکانتم نیست دروغی بیش نیست . پیام زیاده ولی اسکرینا کسیو ما نمیذارم کف فروم شعورمون میرسه دوست داشتید درباره اسکرین گذاشتنم خونه اخره neهم شده همون نفری که به ببره میگه بدو به گرگ میگه بگیریش به رفیقا ما میگه ببینید نظرشون چیه بعد اصل کاریه لاتیش پر میکنه چقدم که نگران میاد اره

پ.ن:امیر حسین اگه خفتی خورده شده رو اکانتت من در جریان نبودمه ولی اگه بازم ناراحتی به همون تعداد بیا از همر من بزن من مشکلی ندارم ولی گوسفند(قصد بی ادبی ندارم چون اسمتونو بلد نیستم ) نذار روبروم بعد اسکرین تو گروه در امده اینجا همینه میگم گروه ارزش نداره حالا بیا بگو کی بوده

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اهل ادب

از مازیار جان وهاب یاد بگیرید چطور ماله بکشید مازیار جان دسخوش:)

مرد مومن تو که سلطان ماله کشی هستی خط قبلشم بخون که نوشته نبودش هم هیچ اتفاقی برای ساید نمیفته خب شما که برات اتفاقی نمیفته ردش کن بیاد

داستانم نباف بگو ی حرفی زدیم توش موندم بگه ی حرفی زدیم حالا بازم ما میبخشیمش بلاخره ما ساده اندیشا دلبخشنده و بزرگی داریم:D

بشرطی که تحلیل کمتر بگه میبخشیمش:D

سلطان شما بیااون کمچه و ماله رو بگیر دست فقط بدو کف ساید شمال رو مابه بکش:)کارت واقعا حرفه ای و جالب بود همه کامل مات و مبهوت تواناییت شدن

احسنت

شاد و سربلند باشید در آخر شعر معروف

کم گوی و گزیده گوی رو یاد آوری میکنم خدمت دوستان عزیز که زیاد نیاد اینجا گرد و خاک کنن آخرش گندش در بیاد

موفق یا حق;)

• درود به همه دوستان

امیدوارم همگی در سلامت باشید.

چند روز پیش بحثی مبنی بر کتیبه های اند گیمی داشتیم. و حرف درست و منطقی مدیریت این مسئله هست. شما زمانی که دفاع مناسبی نداشته باشید چه راز منحصر داشته باشید چه مرتاض منحصر هیچ تفاوتی نمیکنه

با اجازه آماری از کتیبه های سایدی خدممتون عرض بکنم

کتیبه انبار کوچک 3تا ش.ش و 3تا جنوب

این کتیبه تا الان 37 بار در ش.ش جابجا شده و در جنوب 35 بار

کتیبه جنگ آموز کوچک

باز هم 3-3 مساوی هست

این کتیبه 36 بار در ش.ش جابجا شده و در جنوب 27بار

کتیبه انبار بزرگ

این کتیبه 3تا برای جنوب و یکی برای ش.ش هست

تا الان این کتیبه بر روی 8 بازیکن ش .ش و بر روی 20 بازیکن جنوب

تنها برتری جنوب از نظر عددی البته با توجه به نسبت 3-1 بودن این کتیبه بازهم چرخش کمتری داشته اند.

از لحاظ آمار بایستی جنوب با توجه به تعداد پلیر خیلی فعالتر عمل بکنه که اینظور نیست.

دوستان عزیز جنوبی، هیچ علاقه ای برای بر هم خوردن متای شما نداریم. تنها حسن این متا تا به این لحظه نزدیک شدن آمار مجموع دو ساید (ج.ش و ج.غ) به آمار مدیریت و تعداد کتیبه ها ش.ش، و یکسان شدن اسم اتحاد هست و تا به این لحظه بخاری از این متا بلند نشده که باعث ترس و وحشت ما بشه.

البته از متایی که در سه دقیقه و با کینه ورزی شکل گرفته انتظار بیشتری هم نمیره.

نکته بعدی که خیلی برام عجیب بود برخی پست های مربوط به خفت هست. شما این عکسو ملاحظه بفرمایید. (البته از این عکس ها زیاده)

5005-img-20211005-wa0002-jpg

یعنی خداییش روتون هم شد این عکسو تو فروم بگذارید!!

میگن به یک سری آدم ساده اندیش بگی دریا سیاهه اولش میگن دریا سیاه نیست. بعدش میگن نکنه واقعا سیاهه و بعد از یه مدتی هم میگن دریا قطعا سیاهه

حالا لیدر محترم هم هر چی اتک دم دستشه میذاره فروم. یه عده ای هم میگن چقدر ما خفنیم. بقیه هم تو شک که نکنه ما واقعا خوبیم هستند ولی

خداییش با این سبک عکس ها و اومدیم در خونتون و در قندون و لب خندون سطح سرور را پایین نشون ندید.

چهار تا خفت زدی چهار تا خفت خوردی دیگه این حرفها چیه! این تابو هم شکسته میشه بزودی

و اما در جواب دوستمون من هم چند تا پیشنهاد داشتم

پیشنهاد اولم متای سه سوته هست. اسنکش که هست چرا متاش نباشه

با طعم توت فرنگی

پیشنهاد دومم هم حفظ آرامش همراه با آب خنک هست. این فقط یک بازیه . وقتی جنبه ی کل کل نداشته باشی اول از روی حرص ، هیچکسی متوجه متنت نمیشه. تو لول بعدی کاما و نقطه نمیذاری و بعد میرسی به اهانت و توهین. شما اگه واقعا کنترلی روی اعصاب و روانت نداری و دهنت هم فقط رو به بی احترامی باز میشه بهتره فقط خواننده باشی.

انشالله سرور بعدی شاید خدا را چه دیدی قسمت شد بازی بکنم اومدم یکی از سایدهای جنوبی و اون موقع در مورد نحوه مدیریت و چرخش کتیبه ها براتون توضیح میدم. حداقل سطح سرور بره بالاتر بازی جذاب تر بشه.

پ.ن: جدا از هر نوع کل کلی ،خواهشا از روی احترام و ادب صحبت کنید. خصوصا برخی از پلیرهای تراوین واقعا احترامشون واجبه. امیدوارم روزی به این سطح از فرهنگ برسیم که جدا از هر نوع کل کلی با احترام با همدیگر صحبت کنیم.

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود...

جاوید جان باور کن دوبار شک کردم اومدم اسم‌ اکانتی که این پست رو گذاشته چک کردم باورم نشد تو باشی. همیشه گاهی ما صحبت میکردیم از شما بعنوان پلیر خوب و پخته یاد میکردیم اما هرچی رشته بودیم پنبه کردی الان دقیقا دور زمونه ای شده به هرکس بگی خوب فردا باید بری ازش عذر خواهی کنی . حقیقتا در شأن تو نبود این پست 🤦

داداش تو که ماشالا اینقدر منم منم می‌کنی چهارتا از افتخارات و رشادت هاتو بزار که لذت ببریم .عزیزم هر کس میگه من هیچ نیم من هم نیست

در مورد اینکه میخای تشریف بیاری جنوب قدمت روی چشم اما بیا چند سرور اونجا توپ جمع کردن بعد حرف از مسئولیت و چرخش کتیبه بزن دوستان شما که نشون دادن به فوتبال و برزیل آلمان خیلی علاقه دارن 😁

مورد بعد راجب بخار .داداش ماشالا دوستان شما از اول سرور اومدن فروم میگن می‌زنیم هرکس بیاد می‌زنیم و ماشالا اینقدر ادعا داره هر چیزی رو پاره می‌کنه ولی بیا به عمل کردن هعی هعی نگم برات....

داداش شما که ماشالا از هر انگشتت به قول خودت هنر می‌باره بیا بگو ببینم چه پلنی زدی تا اینجای کار😂

ما حوض آب شما آبشار نیاگارا . اصلا از این به بعد هم شما بیا جلو بشین😏

پ.ن شهر که شلوغ میشه قورباغه‌ هم هفت تیر کش میشه

پ.ن عزیزم تو که گفتی همه رو میزنی تو خیلی وقته مارو زدی اونم با کمون ابروهات 😘

پایدار باشید

Avenger team

• عليرضا جان سلام

دوست عزيزم فكر كنم متن را درست مطالعه نكردي و سو برداشت شده

بنده نگفتم بيام جنوب و مسئوليت داشته باشم فقط در مورد نحوه مديريت دوستان ليدري شمال شرق كه بنظرم مديريت خوبي هست و اين سرور تفاوتهايي با سرور قبل داشته توضيح بدم

بنده خودم را در حد و اندازه ي ليدر بودن كه شما برداشت كردي نميبينم

هميشه بعنوان يك پلير ساده در خدمت سايدم بودم

سرور قبل قسمت نشد از همرهامون رو نمايي كنيم و اكانت برادرز واندرزن هاشو به خودي و شش همر جنگي به اكانت رنك يك اس اي زد كه متاسفانه اسم اكانتشون خاطرم نيست

انشالله اين سرور شرايط بگونه اي باشه كه شرمنده شما نشيم و بتونيم از همرهامون به خوبي در جهت منافع سايد استفاده بكنيم.

من خودم يكبار ديگه متنم را خوندم و اصلا متوجه نميشم كجا منم منم كردم ، بهرحال من از منم منم كردنهاي رقيبم ناراحت نميشم، بزرگ بودن رقيب باعث بزرگي من ميشه و اين باعث خوشحالي منه

موفق باشي

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• حقیقتا جاوید جان دوست خوبم اگه این پست دوم رو نمیذاشتی و با این لحن خوب نیت قلبی خودتو برام روشن تر نمی‌کردی شک میکردم که خودت باشی. (گمون کنم خودتم هم حس کردی در بعضی موارد احساسی برخورد کردی و با اون لحن تند حرفتو به خواننده انتقال دادی)

در مورد منم منم وقتی شما میای از نحوه مدیریت یک ساید انتقاد میکنی و به سخره میگیری معنیش اینه که من خیلی بهتر از شما هستم و خیلی بهتر میتونم این کارهارو بکنم.

در مورد همر هم امیدوارم چیز خوبی دربیاد از اکانت برادرز در توانا بودن شما شکی نیست .اما تا اینجای کار آمارها چیز دیگه ای رو نشون میدن.

مورد بعد جاوید عزیز این بحث تکراری کتیبه رو بنظرم دیگه مطرح نکن حقیقتا لوس شده با وضعیت کتیبه ها که همه داریم میبینیم خیلی هاشون داره خاک میخوره حالا یا توانایی استفاده رو ندارید یا اینقدر اکانت با کیفیت ندارید که بدین استفاده کنه.حالا تو میگی این مقدارکتیبه من میگم سه برابرش ولی چه فایده وقتی اکانتی نیست ازش استفاده کنه .پس پیشنهاد دوستانه ام به تو اینه دنبالشو نگیری و خودمون و بقیه رو گول نزنیم.

پ.ن در مورد این بحث های تکراری که موجب شده تعداد پست های بنده زیاد بشه از همه عذر خواهی میکنم

و تا بحث مهمی توی فروم نشه که ارزش گفتگو داشته باشه بنده دیگه پست نمیزارم .

پایدار باشید ...

Avenger team

• سلام بر دوستان

تراوین یه بازی استراتژی هست حالا یه تیم یا یه ساید تلاش میکنه از استراتژی هجومی استفاده کنه یکی دفاعی که هر کدوم با مدیریت درست میتونه بازی به نفع خودش تعقیر بده و فروم جایی هست برای به نمایش گذاشتن قابلیت های دفاعی یا هجومی .

چیزی که من دیدیم سیستم منفعل دوستان ش ش دارن به نمایش میزارن !

استراتژی منفعل که خوب ماشالله همه دیگه درس خونده هستن خیلی سال هست پاس کردن از نوع تحلیل دوستان کاملا مشخص هست (نمونه اش خفت های دوستان جنوب هست که دیسلاک میخوره پست دوست عزیز که میگه چشم اوستا لایک ):D:D

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سرور قبل قسمت نشد از همرهامون رو نمايي كنيم و اكانت برادرز واندرزن هاشو به خودي و شش همر جنگي به اكانت رنك يك اس اي زد كه متاسفانه اسم اكانتشون خاطرم نيست

سلام جاوید جان

من اصلا نمیخوام وارد بحثتون بشم ولی این قسمت حرفات بهم تا حدودی مربوط میشه

سرور قبلی بعد از اون حواشی مملی ب میثم گفت که اکانت رنک یک اس ای رو میزنن تا اکانت نپی رنک یک بشه و گویا همر های شما هم ب اون اکانت زده شده و چند روز پیش هم دقیقا بحث همین موضوع رو با علی رضا داشتم

من از روزی ک خداحافظی کردم دیگه به هیچ عنوان لوگین رو اکانت نداشتم ولی میثم پسرخالمه و همیشه باهاش در ارتباطم بهم زنگ زد و حرف مملی رو منتقل کرد و همون لحظه گفتم ب مملی بگو نزنه که اگه بفهمم زده خودم با گلد ساختمونامو ۰ میکنم چون واقعا حق اون بنده خدا بود نه ب خاطر اینکه پاپ باز بهتری بود ک نبود ولی حداقل ۱۰۰ برابر من گلد زده بود من کل سرور قبل رو با مولتیام ۳۰ ک گلد خریدم ولی اون بنده خدا چندین برابر من پس انصاف نبود و ای کاش که اینکار رو مملی نمیکرد ( خدا شاهده بعد از اتمام سرور ب ناصر بمن گفت )

در مورد کتیبه های اند گیمی دقیقا حرف تو رو من تو اوج اون کل کل ها گفتم که اول اون دفاعی ک باهاش انالیز میکنین رو بسازید بعد انالیزش کنین بازم میگم فرقی نداره چه شمال چه جنوب

پ.ن کسرا بیچارم کردی متاسفانه امروز ب جرات بدترین روز تراوینیم بوده چرا ک من ب دلیل این متا تو جنوب گیر کردم و از اون طرف محترم ترین و قدیمی ترین دوستم تو تراوین ( مهران زرشک) بهم زنگ زد و گفت ک باید برم شمال||

مهران جان بهتم گفتم عمرا هیچ وقت سر هیچ چیزی من ب تو نه نمیگم ولی اینجا قولی دادم ک باید سر حرفم بمونم وگرنه ک خودت میدونی ارزش حرفت از آیه قران برام بالاتره و اگه این داستان متا و حرفم ب کسرا و اشکان سرلشگر نبود با مغز میومدم جایی ک تو باشی

پ.ن جاوید جان درسته ک متا تو ۳ دقیقه بسته شد ولی پشت اون ۳ دقیقه یک سرور دشمنیه‌ با احترام خوابیده بود ک زمینه ساز این متا شد

در کل ب نظرم هر دو جبهه شانس بردشون بالاست و من قبلا هم گفتم بازم میگم اصلا داستان دو ب یک رو قبول ندارم مخصوصا بعد از تحلیل آخر لقمان راجب ان دبل

• سلام دوستان

ظهر همگی بخیر

دو تا خفت یهویی دیشب بدون برنامه و هماهنگی زده شد

همینطوری یهویی یک مقدار کاتا خفت شد دم خفتر ها گرم!

الان میان میگن اقا این دیواره!این دف شده؟این رفته بوده ددر اون رفته بود سفر!!

شیر اب همسایه چیکه میکرد رفته بودن اونو درست کنند!

البته تبریک میگم به ان ای بابت خفتی که دیروز زد و تسلیت میگم برای دیواری که قبل اون خفت شد

دوستان ماشین حساب ها رو بردارند!

حساب کنید ضرر زیان همر ها رو!

من یک سوال دارم

همر جنگی چه کاربردی داره؟؟همر جنگی ضررو زیان براش مهمه؟؟؟

که میایین ماشین حساب برمیدارید میگید ان ضرر کرد اون سود کرد؟؟جنوب رقم ضررش بیشتره؟؟؟

پ ن:اقا شماپنج کا دف نیزه بزار ۱کی کاتاهم بزار تنگش من میزنم!

بزار من ضرر کنم شما سود!دوست دارید؟؟؟

پ ن:شمال پارتی گرفته!!

اقا بریم پارتی ؟؟؟

کسی نمیاد خفت کنه قول دادن نزنن

اجازه گرفتم !!

:D:D:D:D

• طبق اخرین گزارشات گویا مصرف چسب در بین TSDG های شمال شرق رشد بسزایی داشته

گویا دوستان هر شب بعد ازین که لینک خفت هارو میبینن و بعد از مراسم زیارت عاشورا پا میشن زانو هاشونو میتکونن و میگن بچه ها وقتشه بریزیم فروم و بلند داد بزنیم بگیم اصلا درد نداشت

صحبت های لو رفته از کار گروه فروم ان ای:

TSDG Leader :اکبر تو برو تو فروم یه انالیز از بهتر بودن کتیبه ی چشمان متوسط نسبت به گرز گرزدار بذار

اصغر توام برو خودتو بساز بعد بیا فی البداهه تو فروم رپ کن جوری که هیچکس متوجه نشه چی میگی، سعی کن توشم از کلمات مربوط به تراوین استفاده کنی که مثلا فک کنن مام اررره

قنبر داداش توام برو اونجا از مزیت های خفت شدن تعریف کن و بگو که مصرف هر شب خفت با روغن بنفشه چقدر میتونه در بهبود ساید به ما کمک کنه و ما با این خفت هایی که هر شب میشیم هر روز داریم به بردمون نزدیک تر میشیم

نوبته سفتره، سفتر داداش شما میری تو فروم شروع میکنی از تخریب متای رو به رو صحبت کردن

میگی من جهزیه ی دخترم تو دهکده ی مرزی ان ای و اس ای بود و وقتی اینا با هم نپ کتیبه بستن تمام دسترنج 20 ساله ی من تو اون دهکده به فنا رفت

اخه اینا از لیدرا هستن؟ اخه این درسته؟ :( (با بغض)

دوستان شمال شرقی هر کسی میتونه بنا به قید قرعه یکی از شخصیت های بالارو واسه خودش برداره

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• خفت یا دیوار ؟؟؟

مزدور و تیرانداز هر دو هم قدرت هجوم دارند و هم قدرت دفاع !

شاید به نظر بله ان ای دیوار کرده ولی این حمله دیوار نشده بلکه خفت کرده!!!توجهتون رو جلب میکنم به لینک زیر

هفده میلیون مهاجم باید برای تولید این تعداد اسپیدسوار بده که سریع تر از تیرانداز ساخته میشه!و مدافع باید هیجده میلیون منابع بابت ساخت مزدور و تیرانداز های دو تا ده بده؟؟؟

درواقع همر دوتا ده ناقص شد!

حال شما بگید سود بوده یا ضرر؟؟

• داداش چیزی مصرف می کنی ؟

این باره دومه که ۳ کی از همر خفت می کنی و میای لینک میزاری ...

اگه فقط مشکلت ۳ کی هست من هر هفته واست ۳ کی آماده می کنم خفت کنی ...

پ.ن : وقتی میایید فروم عکس میزارید سعی کنید حداقل ابروی خودتونو نبرید ، اون ۳ کی هم که خفت کردی تا الان ریکاوری شده ...

پ.ن۲ : با توجه به اکانت تارتاروس که اگه اسکات هم بکشین میفهمید اکثر دهاش سواره نظام بالای ۲۵ کی داره ، دیوار شدن ۱۱ کی سواره نظامش اصلا براش مهم نبوده (البته نمی خوام زحمت دیواری که کردین کم جلوه بدم )