نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام عزیز دلم و رفیق قدیمی

اومدیم یه دوری بزنیم پستتو دیدم گفتم یه تجدید دوران کنیم.

تراوین به سبک سابق مرد فاتحشو بخون

نه ادما ادمای قبل هستن و نه ساید ها به منوال قبل وقت نداشته باشی مولتی بازی کنی باختی :دی

امیدوارم سطح این سرورا و کیفیت سایت هم بهتر بشه تا تحریک بشیم برا التیام زخم قدیمی

پی نوشت :در کل جنوب خاکش مقدسه :دی

STORM

TEAM

• به به سروش جان خودتی چطوری مرد خوب ...

والا از وقتی که اومدم فروم خوندن رجز 4تا جوجه پلیر دیدم فقط . اینا مولتی رو ازشون بگیری خودشون میمونن و...بمااااند....

والا صحبت هایی شده با ماهان وسامان ببینیم سرور بعد میایم

ایشالا که ادمین ی فکری برا این مولتی بازی بکنه جمعش کنه تا به این چهارتا بچه خورده بفهمونیم تراوین یعنی چی

بچهای قدیم یادشونه طرف باید اول چند سرور فارم میشد تا راهش میدادن توی ساید .طرف سرور اولشه میاد میشینه رجز خوندن ....

عجب بابا عجبببب.....

• دروود خدمت دوستان عزیز

صادق تو پیدات شد باز فارم کبیر :دی

بعد از سالها فرصت شد یه سرور و بازی‌کنیم در کنار دوستان انشالا که سرور خوبی باشه و همگی لذت ببریم .

از دوستان هم بابت لینک اتکایی که میزارن ممنونیم بخاطر‌بالا بردن هیجان بازی :دی

کرونا دور از شما باد

Mehrdad_xXX_😀

• سلام خدمت سروش عزیز

اولا با حرفات موافقم ولی چند تا نکته رو خواستم بهش اضافه کنم

خیلی از قدیمی ها هستن ولی چراغ خاموش بازی میکنن

خیلی از این جوونها هم هستن که واقعا کارشون خوبه داری کم لطفی میکنی ، تراوین یه بازی هست که همیشه میتونی توش چیزهای جدید یاد بگیری من خودم به شخصه خیلی از این جوون ها یاد گرفتم

تجربه جای خود خلاقیت و استعداد و نوآوری هم جای خود

مثلا من خودم تو اسپیدترا یاد گرفتم که از کتیبه احمق استفاده های بیشتری میشه کرد

یا با استفاده از چند تا دستور ساده چطور همه ناتار های دور برم رو پیدا کنم

به قول شایان شانگفی

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

چند نمودار از وضعیت اتحاد های سرور قبل از آزاد سازی کتیبه ها

روز 43 بازی

1) نمودار تعداد اکانت های موجود در اتحاد به تفکیک هر ساید

2) نمودار تعداد دهکده های موجود در اتحاد به تفکیک هر ساید

3) نمودار تعداد جمعیت هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد ) :

4 ) نمودار میانگین تعداد دهکده :

5) نمودار میانگین جمعیت :

همچنین داشتم نموداری که لقمان عزیز ارائه فرموده بودند رو نگاه میکردم ، با خودم گفتم این نمودارو به شکل زیر در بیارم که یه حالت مقایسه ای باشه :

*علت تفاوت اعداد در نمودار بنده و نمودار آقا لقمان ، تفاوت تاریخ ارائه این دو نمودار است.

خب بیایم هر سایدو به صورت مجزا بررسی کنیم :

ساید شمال شرق :

تعداد دهکده : 740

طبق فرمول کلی پیشبینی میشه تعداد 370 ناتار در این ساید وجود داشته باشه

تعداد ناتار موجود در ساید : 409

اختلاف : 39

ساید شمال غرب :

تعداد دهکده : 408

طبق فرمول کلی پیشبینی میشه تعداد 204 ناتار در این ساید وجود داشته باشه

تعداد ناتار موجود در ساید : 229

اختلاف : 25

ساید جنوب شرق :

تعداد دهکده : 754

طبق فرمول کلی پیشبینی میشه تعداد 377 ناتار در این ساید وجود داشته باشه

تعداد ناتار موجود در ساید : 381

اختلاف : 4

ساید جنوب غرب :

تعداد دهکده : 478

طبق فرمول کلی پیشبینی میشه تعداد 239 ناتار در این ساید وجود داشته باشه

تعداد ناتار موجود در ساید : 292

اختلاف : 53

خب با توجه به دیتا های ارائه شده امیدوارم در این مورد صحبت کنیم با همدیگه ، به همین علت چند تا سوال مطرح میکنم :

1) علت بیشتر بودن اختلاف تعداد ناتار جنوب غرب از سایر سایده ها برای چیه ؟

2) چرا نسبت میانگین جمعیت پلیرها به میانگین جمعیت ناتار در جنوب غرب با سایر ساید ها متفاوته ؟

3) چرا تو شمال غرب میانگین جمعیت پلیر ها با میانگین جمعیت ناتار تقریبا برابره ؟

4) به نظر شما کودوم فاکتور برای یک ساید قدرت بیشتری میاره ؟ تعداد اکانت یا تعداد دهکده یا تعداد جمعیت ؟

اگه شما هم سوالی دارید میتونید اضافه کنید ...

به عنوان پی نوشت هم عکس اسپان کتیبه ها رو میزارم براتون که آقا لقمان زحمت کشیده بودن و در فروم سرور پیش گذاشته بودن :

و همچنین میزان حدودی همر مورد نیاز برای کلین کتیبه ها :

کوچک :

بزرگ :

یونیک :

پاینده باشید

یوسف

• سلام یوسف عزیز

1. بخاطر احداث دهکده های زیاد در جنوب غرب (تاپ پیشرفت اتحادها هم گواه همچین چیزی است) ما یک بیسی داریم برای اسپان شدن ناتار ها ولی بعد از اون احداث دهکده به اون ساید کمک میکنه.

2. بخاطر میانگین جمعیت دهکده های داخل سایدتون . البته شما باید شروع به کاتا کردن بکنید.

3. چون احداث دهکده یا ساختن اکانت در اون ساید مصادف شد با Wave دوم ناتار ها. (ناتار های بالای 250 جمعیت) البته میتونن با کاتا کردن ناتارهاشون به Wave سوم برن. کاری که شمال شرق میکنه و به عبارتی ناتارهای ما الان در 500 به بالا دارن ظاهر میشن.

4. دهکده

در ضمن همیشه فاکتور مثبت منفی 10 تا 20 رو در نظر بگیرید. که اگر این رو ببینید متوجه میشید تمام آماری که دادید درسته !

مثلا شما ببینید آنچنان مثل دو ساید ج.غ و ش.ش. توی ساید جنوب شرق دهکده ای زده نمیشه تعداد ناتار ها و بالانسشون کاملا یک شکله. چون زمان اجازه ی بالانس شدن رو به ناتار میده ولی دو ساید دیگه انقدر سریع دهکده میزنن و یا چیف میکنن که به ناتار اجازه بالانس شدن رو نمیدن و همیشه بین دو فاکتور میتونه تا عدد 40 اختلاف باشه

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام خدمت سروش عزیز

به قول شایان شانگفی

پیروز و دنباله دار باشید

سید جان (داوود و سجاد) درسته مدل بازی ها عوض شده ولی مولتی بازی جایگاه ویژه پیدا کرده طرف به قدری مولتی داره به خیلی کتیبه ها احتیاج پیدا نمیکنه (مثلا مرتاض)

خدارو هم بندگی نمیکنه _ تو این ماراتن امثال ما کم میارن چون نتونستم کپ مصری به قدری چاق کنم که همزمان 10تا همر بکشم

ادا پاک بودن اما تهی روکش های طلا زیرش لجن گرفته سه نفر ادم میشینن با 50تا همر برا یه ساید تصمیم میگیرن بقیه هم چون نمیچربن حق حرف زدن هم ندارن

این سرور نمیدونم کتیبه ها کی میاد اما وقتی جنگ اموزا شخصی شد یه ماه یه ماه رو دهکده های یه اکانت چرخید یاد حرف من میفتی

نابود شدن احترام ها هم که نگم برات

یکی از همین سرورا اصن نمیدونسیم بات هست 4نفر پلیر اورده بودیم به سبک سابق دستی راید میزدن اونجا بود که فهمیدیم بات تخصصی هست اما به ما نمیگن:دی

جالبه همر اول ساید هم داشتیم با همین سبک بازی کردن با اولین تجربه نژاد هون

تو سروری که طرف باگ زده بعد از رو هم نمیره چه جنوب شرقش چه هرسایدی مگه میشه اعتماد کرد به این ادم؟!!!

پی نوشت :بگذریم سرور سه بود فک کنم راندشم نمیدونم خیلی پیر شدیم :دی قاتل جاسوسا بودیا رنک هجوم مگه میشد کسی نزدیکت بشه:

پی نوشت 2: شایان هم دوست و رفیق و بچه محل ماس جای خیلیا خالیه بیاد تو فروم بنویسیه ادب مرد به ز دولت اوست:X

درود بهت صادق جان عزیز

اول از همه تبریک مارو پذیرا باش بابت تاهلت دورادور خبرت رسیده شاید تاخیر داشتیم مارو معاف کن ایشالله واندر موفقیتای زندگیتو دونه دونه بدی بالا

اگه این وضیعت مولتی بازی جمع شد اون روز بساط خیلیا جمع میشه طبل تو خالی صداش خوبه خلاصه بازار تراوین رو نذار کساد بشه جنوب غرب صادق صمدی که با

حروف فارسی اکانتش باشه رو کم داره

یا حق

-سروش-

STORM

• دوست عزیز من هنوز نمردم که نیاز به وکیل وصی داشته باشم هدفتون چیه فیک به نام من زدین دوستان خبر دادن بهم رفقا این اکانت من نیست و من در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی ندارم هم بازی هم فروم. عشقای داداش اکانت اصلی فروم بنده همین هستش و یه شخص به نسبت محترم فیک زده به اسم من در جریان باشید کوچیک همتونم هر عزیزی با ایشون صحبت کرده بدونه که من نبودم و فیک بوده هستم در خدمتتون آی دی تلگرامم sadegh_samadii

زندگی درس کار غذا خواب تفریحات سالم و ناسالم بیرون دور دور ازدواج همه اینا خوبه به شرطی که به تراوین لطمه نزنه

• دوستان به اسم گسی اکانت نزنید

بعدشم خدمت دوستان عرض کنم جنوب و مخصوصا جنوب غرب صاحاب داره ...

تا الان هر جا بودید همون جا ، جاخوش کنید .، تیم محافظین جنوب غرب با قدرت راهش رو ادامه داده و میده ..

خیره مقدم میگم به تمام دوستانی که بخوان زیر پرچم تیم ما و برای سر بلندی جنوب غرب تلاش کنن

پ.ن : با موزی بازی و این کارها گسی به چیزی نرسیده لطف کنید بازیتون رو بکنید 😥🤣

یه متا قدرتمند تو جنوب هست که دو طرف با هم یکدل و صمیمی هستن

پس دوستان به فنون جادوگری و فیک و انواع ... رجوع نکنن لطفا 🤣🤘🤘😅😅😅

• پی نوشت :بگذریم سرور سه بود فک کنم راندشم نمیدونم خیلی پیر شدیم :دی قاتل جاسوسا بودیا رنک هجوم مگه میشد کسی نزدیکت بشه:

سرور 3 همون سروری بود که تا اواسط بازی ما لیدر بودیم بعد احسان روکو رو خودم گذاشتم جای خودم که همیشه تو مهاجمین رنک یک بودم

اگر منظورت از جاسوس ها اینه که فقط اسکات میکشتم :) ناصر کلاهبردار شاهد زنده اون سرورهست الان . انقدر که از اتحاد ir cob میزدم که ناصر لیدرشون بود انقدر گفت نزن تا شدیم رفیق هم

همون سرور هم بود صادق صمدی رو شناختم اتحاد گرند بود یه بعد ادقام کشیدن زیر پامون لیدریو ازمون گرفتن با یه نامه بچه ها رو برگردوندیم صادق جز اولین ها بود که برگشت و تا تهش دیگه تو قلبم موند

سرور 6 هم فک کنم با شایان شانگفی و پوریا اینا بودی من وقتی اسمت تو میاد یاد اون سرور میافتم تو جنوب شرق :) سرور قشنگی بود

من همین الانشم دارم به روال قبل بازی میکنم بدون مولتی هم میشه . شکی توش نیست مولتی که باشه همه چی نجومیه ولی بدون مولتی هم میشه کم نیاورد از بچه ها.

تقریبا تو هر ساید رو یه نفر سراغ درم که تونستن بدون مولتی حتی تو تاپ غارت هم جایگاه خوبی داشته باشن

• سلام عرض می کنم خدمت شما سروش عزیز

به شخصه بسیار دلتنگت هستم و نبود تیم شما و جای خالی اون تو جنوب شرق واقعا حس میشه

درسته سیستم بازی ها مثل گذشته نیست و شرایط سرور ها به سمت و سوی جدیدی بیش میره اما شاید یکی از دلایل اصلی اون کمبود تبلیغات و عدم وجود پلیر های جدید و تازه نفسه که وجودشون هم روج جوانی و شور و نشاط رو به سرور ها تزریق می کنه هم انگیزه اونها برای کسب افتحارات و فتوحات بازی از رخوت و کسالت در میاره !

یه حسن دیگه ای هم داره ( به قول اون دوستمون حسن خوبی ) اینه که تولید فارم می کنه برای بقیه که خودش واقعا مسئله مهمیه

در هر حال کمبود پلیر در تراوین امروز یک سری شرایطی رو ناخودآگاه ایجاد می کنه

قطع به یقین شرایط بازی تو چنین سرور هایی با گذشته قابل مقایسه نیست زمین تا آسمون متفاوته

بازی تو ساید هایی که شاید 50/60 تا اکانت اکتیو و نهایتا صد تا پلیر حقیقی داره با گذشته ای که در هر یک از وینگ ها شاهد حضور 60 تا اکانت و 100 تا پلیر بودیماختلاف فاحشی داره

من کاملا موافقم که خیلی از جولان دهنده های امروز شاید اگر در گذشته تراوین هم می بودند بزرگترین افتخاراتشون میشد عضویت در وینگ اصلی یک مجموعه درجه یک اما چه می شه کرد امروز شرایط بازی برای ما اینطور شده و گذشته ها و حرکت قشنگ ها شده خاطرات دور و درازی که اثری محوی ازشون باقی مونده

الان اگر دوستان عزیز به همین سرور که حدود پنجاه روز ازش گذشته نگاه کنند متوجه تغییرات گسترده بازی نسبت به همین اوایل ترا اسپید می شند چه برسه به روزگار خوش پر پلیری تراوین

لیدر ها و تصمیم ساز های ساید ها ترجیحشون اجتناب از درگیری و اضافه کردن شمارگان سرباز های هجومی و دفاعیه به نوعی تمام درگیری و حرف حدیث ها تنها به شاخ و شونه کشیدن های توی فاروم خلاصه میشه و در زمین بازی هیچ اتفاقی نمی افته

چون علاقه به آسان بازی کردن و بدون دغدغه بازی کردن نزد همین پلیر های باقی مونده هم وجود داره که شاید بر میگرده به پیری و کهولت سن !

کمتر از سه روز تا اومدن کتیبه ها باقی مونده و تنها حرکت صورت گرفته در سروری که ساید بندی و جبهه بندی اش مشخص شده چند خفت از طرفین بوده و تشکیل چند دیوار چه !

شاید اومدن کتیبه ها یه روحی تازه ای باشه برای رخوت و سستی ایجاد شده در بازی !

چند وقت پیش می خواستم از دوستانم گلایه کنم که چرا فروم سرور رو به سمت اختلافات شخصی و مسائل بین نفری می برند دیدم خوب اگر همین چند مورد پستی هم که گذاشته میشه نباشه عملا باید ببندیم در اینجا رو

توی بازی که خبری نیست شاید این کل کل ها یه تکون کوچیکی به بچه ها بده و سرگرمشون کنه وگرنه خیلی زود از هر روز اومدن و شارژ گرفتن و رفتن خسته می شند

امیدوارم که سرور جذابی رو با اومدن کتیبه ها در پیش داشته باشیم و شرایط سرور به گونه ای رقم بخوره که هر روز جذاب تر از دیروز بشه و آدم های زیر آب و زیر پتو بلند بشند و آتشی بر روی خاکستر های نیمه جون این سرور روشن کنند

برای هر چهار ربع بازی آرزوی بهترین عملکرد و سازماندهی در جمع آوری کتیبه های ساید خودشون دارم امیدوارم شاهد عمل کرد مناسب و جوانمردانه باشیم از همه دوستان و عزیزان

پ ن : من هنوزم شرمنده شما هستم سروش عزیر انشا الله اگر عمری باشه جبران کنم محبت های شما رو و از شرمندگی ات در بیام

پ ن 2 : امام کجایی که در نبود شما و فرهاد هنوز سرور پلنی به خودش ندیده ! پلن زدنم آرزوست

پ ن 3 : کجا داریم می ریم ؟! این بود اون تراوینی که قرار بود بسازیم !

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط M.H.N: غلط املایی فراوان ! فکر کنم این دفعه اگر نمره می دادند تجدید می شدم ().

• سلام عزیزم خواستم یه نکته رو یادآوری کنم که یه گوشه چشمی به دات کام و تیم هایی مثل ربلز ، زئوس ،امرداد ، پیشوا و........ داشته باشیم پلیرهای تراوینی که در حال حاضر بازی میکنن یا قصد بازی کردن دارن رو میشه بالای ۵۰۰ نفر تخمین زد ، اگر پلیرها و تیم مدیریتی یه بسم الله بگن میتونیم اقتصادمون رو از آلمان هم بالاتر ببریم

پ.ن: اسم متا ( حکم لازم ) ساخته اقای ژوله

• سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال برای بنده پیش اومده ممنون میشم همه جواب بدن اونایی که میگن بله لایک و اونایی که میگن نه دیسلایک کنن مرسی از همکاریتون

دیروز من لانچ کردم برای کتیبه 14 ساعت از شمال غرب 5 ساعت رفته بود کتیبه کلین شد و نیروهای من از وسط راه برگشتن تا اونجا که من یادمه و خودم تجربه کردم 5 ساعتی که رفتن رو برمیگردن نه اینکه 14 ساعت در راه برگشت باشن

مولتی هانتر میگه از قدیم همینطور بوده حتی اگر نیروهاتون یکساعت هم دور شده باشن از ده شما اگر کتیبش کلین شه 14 ساعت در حال برگشت خواهد بود

مولتی هانتر درست میگه ؟

لایک =بله

دیسلایک = نهخیر

• سلام دوستان

کتیبه ها اومد و یه سری هاش رفت ! شمال شرق اولین کوچیک، اولین بزرگ و اولین منحصر به فرد سرور رو قبل از همه ساید ها زد. با اینکه این ساید از لحاظ قدرت و تعداد همر و پلیر با سایدهای جنوبی آنچنان تفاوتی نداره ولی با نظم و برنامه ریزی دقیقی تونست بیشترین کتیبه سرور رو از شمال غرب و جنوب غرب و همچنین از ساید خودش جمع کنه. این برنامه ریزی فقط و فقط بخاطر یکدل بودن این ساید هست. مدیریت این ساید به صورت همه پرسی از کل بازیکنان انجام میشه. جلسات شورا با اعلام عمومی در بیلبورد شمال شرق در دیسکورد در یک چنل عمومی برگزار میشه و از تمام نظرات (حتی نظر سجاد) استفاده میشه.

پلن و برنامه ریزی کتیبه های شمال شرق توسط مجید از اول سرور (حتی پخش اکانت ها) انجام شد. پلن و برنامه ریزی شمال غرب و جنوب غرب هم توسط مجید / نیما / سامان / جعفر انجام شد. توی این راه چند دوست کمک رساندند و ازشون همینجا تشکر میکنم. علیرضا. کیا. مسعود. مهران. سامان و امیر مرسی. از دوستانی که بدون کلمه ای همر ساختن برای کتیبه و سختیشو به جون خریدند تشکر میکنم. دوستانی مثل علیرضا، سجاد، علی، مازیار، دانیال، جاوید و... اسم ها زیاده، از همتون ممنونیم.

چندین کتیبه ای هم که از جنوب غرب هم بلند شد با فداکاری چند اکانت شکل گرفت که صبح کتیبه در جاهای حساس و مهم کتیبه دهکده چیف کردند و با پوش دقیق و منظم کارگاه 20 ساخته شد و منجنیق تربیت شد. (کاتاها رو برای دونه دونه اتک ها جاخالی دادیم که نفهمن، اسم دهکده ها هم عوض نشد) مباحث فنی خیلی زیادی هست که ترجیح میدم ادامه ندم ولی عکس دوتا از اکانت هایی که دهکده زدند و کاتا ساختند رو میزارم. (بالای 16 دهکده احداث شد و یک تیم 20 نفره داشتن کاراشون رو میکردن)

1_60b6c.jpg

2_51bb0.jpg

قصد از این پست تشکر از کل تیم شمال شرق بود. یکسر به خزانه برید و لذت ببرید. این همه ؟ !

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().