نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• جناب یوسف عزیز

اول از همه از سبک و بیان شما در صحبت کردم تشکر میکنم. در نهایت احترام و ادب از سایدت دفاع میکنی و بدون کوچکترین بی احترامی ساید مخالفت را به چالش میکشی. واقعا بازی کردن در کنار و روبروی شما افتخاریست.

ولی در مورد صحبت های شما دو مورد عرض کنم:

بصورت شفاف ما مخالف مولتی بازی نیستیم. هر کی داره و میزنه نوش جانش. ولی به احتمال زیاد و صد در صد شمایی که میدونی توی سایدت این اتفاق می افته لااقل دوستان متحدت را در جریان بذار و وقتی در فروم اعلام میشه پاک بازی ای وجود نداره دوستان رگ گردنشون باد نکنه و داغ نکنن. به عنوان بزرگ دوستانتون را به آرامش دعوت کنید.

بنظر با کلمات بازی شده. تیم ورک و هم دلی که شما داری نام میبری همون مولتی بازی ای هست که سرور پیش هم بوده.

و موضوع بعدی در مورد فرد توتال هست. جدا از بازی ، به نظر بنده، یک توتال باید رفتار در شان ساید و بالاتر از بازیکن های ساده داشته باشه. من بعنوان پلیر ساده ممکنه بعضی وقتها حرفه ای رفتار نکنم و ممکنه هر حرفی به اشتباه هم بزنم. ولی از یه توتال رفتار اشتباه و کلمات نادرست در مورد دوستان و دشمنانش بعید هست!!

چند توصیه برای جناب توهمی عزیز

بنظرم الان بهترین فرصت برای سکوت شماست. تمام حرفایی که زدی دروغ بود. مولتی بازی شما کاملا برای ما مشخص هست.

سبک بازی شما را به شخصه دوست دارم و بنظرم بازی خوبت را با فروم نویسی ضعیفت خراب نکن.

حالا اگه یروزی تصمیم گرفتی پستی بگذاری. بگذار چند ساعتی بگذره عصبانیتت فروکش بکنه تا ما بفهمیم چی میگی! وقتی میگی خودش میفهمه باور کن نمیفهمه! اگه هم میخوای پیامتو فقط شخص بفهمه تو فروم نگذار، يا به من بگو شماره واتس آپ بدم، من بش تقلب بدم كه با توعه

پ.ن: دوستان رگ گردن باد کرده چند تا حذف اکانت به ما بدهکار شدن. فدای سرتون. به بازیتون برسید ;):)

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Brothers ().

• معاویه نماد آدمیه که هیچ تعهد اخلاقی نسبت به قول و قراری که به فرد دیگه بسته نداره

حالا چون شما کهیر میزنی هر چی دوست داری جای معاویه بذار

پاراگراف دوم هم فکر کنم هدف شما رو کاملا واضح گفت

همون چیزی که حدس میزدیم شما دنبال تخریب متای جنوب و هلو بپر تو گلو هستی.

اما زکی خیال باطل تیمسار

این سرور دیگه نه آمردادی هست که بری مستعمره اش بشی نه سهیل و ایرجی هستن که براتون متا ببندند.

باید دیگه مرد بشید رو پای خودتون وایسید. 🙂

• من اصلا تا حالا در مورد متا چیزی گفتم؟ظاهرا شما به خودتون شک دارید هرکی هرچی میگه میگید متا.

چشم ژنرال ممنون از اندرز شما اما:

تکلیف پست قبلیتون در مورد ندونستن لیدرهاتون براتون روشن شد اگه بله بریم سراغ مطلب بعدی اگه نشده اول صبر کنید حل بشه

مرسی

• اقا سعید فرمودند خجالت بکشید توهمی سرور قبل خفت میکرد تشویق میکردید و....وقتی من میگم تو این سرورها سیاست و دیپلماسی در حد دمبلان گوسفند ارزش داره برای همینه 50 نفر اینجاییم این سرور روبروی همیم سرور بعد کنار هم نمیشه که با هرکی یک سرور متا بودی سرور بعد چیزی در موردش نگی فقط رسم مردونگی اینه اسرار هرکی رو که یک سرور کنارش بودی سرور بعد فاش نکنی.

اگر اشتباه نکنم مازیار باید باشید شما من همچین حرفی زدم ؟

سرور پیش یکی از لیدرهای سایدی که توشم چقدر عکس پروفش رو عوض کرد منو به تمسخر گرفت ؟ خودتون چقدر لذت بردید . این سرور باهاش هم پیمان هستم من نمیگم جبهه نگیرید ولی دیگه نه با کلمه نوبه سگ و فحش ناموسی که قبل تر شاهدش بودیم

متحدی یه اصولی داره رقابت یه اصول دیگه . لازمه لیدری فقط بلد بودن بازی نیست بیشتر حرف زدن باید بلد باشی .

منظورم شما نیستید خدایی نکرده منظورم به کسایی هست که با بی ادبی دارن جواب میدن (انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است )

اما در مورد چالش بازی بی مولتی ما یه راهی رو شروع کردیم و اینکه توقع داشته باشیم کسی سنگ جلو پامون نذاره خیلی احمقانست پس منتقدین راحت باشید.

ما گفتیم بدون مولتی بازی میکنیم داریم میکنیم ولی به شما که قول ندادیم این کا رو کنیم که بخوایم به شما ثابت کنیم یا رضایت شما رو جلب کنیم . شاید هفته دیگه نظرمون عوض شد مولتی کشیدیم اصلا از کجا معلوم ولی فعلا با همین فرمون قبل جلو میریم.

این یه چالش برای خود ماست و خودمون خودمون رو آخر سرور قضاوت مکنیم ببینیم تونستیم از عهده این چالش بر بیایم یا نه شما چرا اینو کردید پیراهن عثمان ؟

همسایمون میگفت من با پول کارگری بنز خریدم همسایه روبروییش میگفت دروغ میگی تو دزدی کردی دوس داشتم بهش بگم تو رو سننه اگر با پول کارگری خریده دمش گرم اگرم دزدی کزده دزد بهتری از تو بوده ( دیوانه همه را به چشم خود بیند )

پ/ن: من سعید نیستم کوچیکت سجاد ملقب به سید هستم سرور بعد منتظر حضور یه تیم هستم اگر نیان حتما میام شمال شرق هوامو داشته باشید:)

پ.ن : اقای تندر فقط دو خط بالا جواب شما بود بقیش جواب منتقدان جنوب غرب بود

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• قطعا شما انقدر باهوش هستی حرفتو در لفافه بزنی

وسط بحث تون با ما اصلا چه نیازی به خطاب قرار دادن لیدر های یک ساید دیگه هست؟

و اصولا هدف شما از این حرفا توی فروم چه چیزی میتونه باشه مگر اینکه بخواید فرد ثالثی حرف شما رو بشنوه؟

از نگرانی تون برای ساید ما هم تشکر میکنم

دوستانتون اگه مجدد سوالی در مورد ساید جنوب غرب براشون پیش اومد به نمایندگی از ما بهشون ابلاغ کنید که فرمودند ((مطلقاً ارتباطی بهشون نداره))

بازم اگه سوالی بود در خدمتیم

• سلام مجدد

بازم نفهمیدم اون مطلب اول حل شد؟

من اسم لیدر ساید دیگه اوردم؟

من حس میکنم اشتباه گرفتید لطفا پستهارو با دقت و بدون عصبانیت مطالعه بفرمایید

با سپاس

• ببخشید اسمتون رو اشتباه گفتم

سید عزیز بنده هم عرض کردم تو همون پست که حدو حدود باید رعایت بشه و کاملا موافق کلام شما هستم

خوشحال میشیم تشریف بیارید شمال شرق اما شما باید هوای مارو داشته باشید.

اما در مورد مولتی نداشتن مشکل قضیه اینه که با این ترفند که مولتی بازی نمیشه قبل از شروع سرور مانور زیادی داده شد برای جذب پلیر حتی از شمال شرق الان اگه مشخص بشه که فقط برای جذب پلیر بوده این پرچم قاعدتا هم پرچم میشکنه هم خیلی چیزهای دیگه روشن میشه.

• خیلی آقایی داداش حتما مزاحمتون میشم ولی بدون جانبداری نگاه کنیم کار خوبی داره صورت میگیره حتی اگر به قول شما نصفه نیمه باشه

سرورهای اسپید ترا همه مولتی میکشن نتیجش چند ایکس شدن دف و همر میشه که چند تا نتیجه داره سخت شدن بازی برای پلیر بخاطر زحمت و نگه داری اکانت . وقت بیشتر . هزینه بیشتر

خوب بیاید هممون سرور بعد بجای 800 ک گرزی 200 ک گرزی بکشیم بدون مولتی هم کم خرج تره هم لذت و زحمتش کمتره. 50 درصد مولتی بازها فقط بخاطر مدال غارت مولتی میکشن 30 درصد برای شکستن رکورد بیگ همر 20 درصد هم برای وینر شدن

ادمین که جلوگیری نمیکنه منم ادمین بودم جلوگیری نمکردم پس بیاید با هم دیگه حمایت کنیم یوسف رو که منفعتش در آخر به خودمون میرسه برای یکبار هم که شده خوی ایرانیمون رو کنار بذاریم با هم بازی رو برای هم شیرین تر کنیم

پ/ ن : توقعاتی دارم :) از ایرانی جماعت

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• آقا اول از همه اعلام کنم ادبو هیچکدوم از ساید ها متاسفانه رعایت نکردن داخل فروم و این خیلی زشته

من گفتم رو هیچ اکانتی تو این سرور پلی ندادم ولی چیزی که برداشت کردم این بود که محمد توهمی اومده یک اکانت چیف کرده و طرف اومده مثلا اردوگاهو خراب کرده که توهمی نفهمه که از شمال شرق داره دف میاد رو اکانت مولتی خب تا اینجا مشخص شد که شمال شرق چقدر مولتی باز کار درستیه

موضوع بعدی که من فهمیدم از فروم اینه که شمال شرق باتی گذاشته که اکانت های مولتی رو همزمان بالا میبره و وقتی اون اکانت میاد داخل تاپ بهشون هشدار میده که بیان رو اکانت و دف بیشتری بریزن رو اکانت

آقا یکی منو توجیح کنه اکانتی که لوح نداره و چندتا اکانت اومدن و حراجیو گرفتن که لوح خریداری نشه و وفاداری ده 100 هست چرا باید 7 تا چیفر لانچ بشه اونم با جشن تا بتونن دهو چیف کنن؟

یا راهکاری استفاده کردین که ما بلد نیستیم زشت هم نیست از نظر من آدم یک جاهایی بگه چیزیو بلد نیست یا اینکه مولتی هانتر یکم ضعیف عمل کرده

مولتی هانتر عزیز آیپی من که روی هیچ اکانتی نیست میتونی چک کنی ولی اگر نقص و باگ از طرف شماست که یک اک باید 7 تا چیفر بخوره لطفا یکم بادقت تر عمل کن چون من گهکداری میشنوم شعارهایی که تو بازی فوتبال به داور دادن به مولتی هانتر هم انتقاد های سازنده و شعارهای سازنده ای میدن

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

نمیخواستم مجدد در این رابطه پست بزارم و میخواستم پست بعدیم کمی تحلیلی باشه اما خب واجب شد چند نکته رو بگم :

1) در مورد داشتن جاسوس حرفمو پس میگیرم و از شمال شرق بابت تهمتی که زدم عذرمیخوام و از باقی دوستانم هم میخوام که به این قضیه ادامه ندن .

2) از تمام دوستانم در جنوب غرب میخوام که به بحث بی فایده مولتی داشتن شمال شرق دامن نزنن چون واقعا هدف ما از این چالش ، به چالش کشیدن خودمونه نه بقیه ...

3) چالش ما فقط برای جذب پلیر نبود ، واقعا دلم میخواست که برای یه بارم شده یه ساید کلا بدون مولتی بازی کنن ، واقعا خسته شده بودم از اینکه تو هر سرور فرومشو که باز میکنی دارن در مورد مولتی بازی حرف میزنن و میگن تو بدی چون مولتی داری ما خوبیم چون نداریم ، یا مثلا همش در مورد تعداد مولتی حرف میزدن که فلان ساید مولتی بیشتری داره پس بده ، ما مولتی کمتری داریم پس خوبیم ! دلم میخواست برای یه بارم که شده کلا این بحث تموم شه و هر کسی هرجوری که لذت میبره بازی کنه ، یکی که دوست داره مولتی بزنه بره تو یه ساید دیگه ، کسی که دوست داره مولتی نزنه بیاد تو یه ساید دیگه .

3) شما هیچ وقت نمیتونید بگید محمد توهمی داره مولتی میزنه چون با همون فکت وگنس ( 10 نفر و 10 اکانت ) میشه این قضیه رو اصطلاحا حلال کرد ! اما ما اصلا قصدمون این بود که کار به اینجا نکشه و اصلا در این جور موارد صحبتی نشه ، واسه همینم گفتیم این یه چالش فقط مخصوص ساید ماست و اصراری هم نداریم رو اینکه شما هم این چالشو قبول کنید .

4) از قدیم گفتن عیب آن جمله بگفتی هنرش نیز بگو ... اگر بنا به گفته شما ما 10 درصد مولتی زن زیرپوستی داشته باشیم در سایدمون ولی 90 درصد دارن با تیم ورک بازی میکنن ، به نظر شما کمی بی انصافی نیست که 90 درصدو نگیم و فقط هی 10 درصدو بگیم ؟ هرچند که اون اکانت ها پلیر دارن و مولتی اکانت اون شخص نیستن ...

5) یکی از علت هایی که با خودم گفتم بهتره در مورد مولتی بازی سایدهای دیگه ، صحبت نکنم همین بود که میدونستم نمیشه اثبات کنم مثلا وگنس داره مولتی میزنه و توهمی مولتی نمیزنه ، چون وگنس میاد میگه چطور اون اکانت هایی که توهمی میزنه پلیر دارن ولی اکانت هایی که وگنس میزنه پلیر نداره . خب حق هم داشت من واقعا نمیتونستم اثبات کنم واسه همین هم با خودم گفتم بهتره این چالش صرفا برای خودمون باشه .

6) این نوع چالش ایجاد کردن واقعا جرات زیادی میخواد ... شاید متوجه سنگینی باری که روی دوش من حس میشه نباشید ... اما خب آدم یا نباید تو راهی قدم برداره یا وقتی تو راهی قدم برمیداره باید مردونه بره جلو و پی هر چیزیو به تن خودش بماله ...

7) ممکنه سرور بعد ما چالش دیگه ای برای خودمون ایجاد کنیم ، ممکنه این چالشو اصلاح کنیم ، حتی ممکنه چالش بازی با مولتیو برای خودمون انتخاب کنیم ! ما اومدیم لذت ببریم ، کسی از شما هست که به چیزی تو تراوین دست پیدا نکرده باشه ؟ همه ی ما واندر صد شده دیدیم، همه ی ما تاپ 10 و مدال دیدیم ، همه ی ما رکورد دیدیم ... تنها چیزی که باعث میشه هنوزم بازی کنیم دو چیزه : 1) رفاقت 2) لذت

8) همین الان که داریم اینجا کل کل میکنیم با مملی تلفنی صحبت کردم و کلی خندیدیم ، با آقا مازیار صحبت کردم و کلی خندیدیم . این یعنی تراوین و همینه تراوینو دوست دارم .

ببخشید که سرتونو درد آوردم

پ.ن : ممنونم ازتون آقا جاوید عزیز ، بابت افتخاره که ساید روبروی من تو لحظه ای که اوج کلکله اینجوری از من تعریف کنه .

پاینده باشید

کوچیک همه یوسف

• سلام یوسف جان

اولا خدا خیرت بده این پست رو گذاشتی میخواستم یک پست بذارم کل داستان رو بگم که نه بحث جاسوسی بوده نه خیانت که خوب شکر خدا شما زحمتشو کشیدی.

مطلب دوم اینکه تمام صحبتهای اینجا فقط کل کل هست در حد بازی وگرنه بیرون بازی که ما و شما حتی خود محمد توهمی شبا تا دم صبح داریم میگیم و میخندیم.

این کل کلها فقط برای جذاب شدن بازی هست نه بیشتر وگرنه من که میدونم خودتم مولتی داری:D:D:D

در نهایت بقیه دوستان هم زیاد جدی نگیرن این کل کل هارو ولی در هر حال شمال شرق برنده سروره;););)

پ.ن:شما تازه داری میخندی من از صبح دارم میخندم هر کی منو میبینه فکر میکنه دیونه شدم.

پ.ن1:تو چرا مافیا هم که نمیشی جانی میشی اه^^^^^^

• باز که رفتیم تو تاپ خدایی چه کاریه مملی زحمت لینکا رو بکش اینم بیاید بگید سامان نیست اکانت سامان نیست سامان تو س ور نیست ما هم باور میکنیم تو عصر مگه میشه خفت اره اگه بلد باشی

پ.ن؛ من لباس پوشیدم بسم الله پست اخر فروممه لینکاشو از این به بعد بچها میذارن ارگین این سرور خفتر شماره یک مشخص میشه یا من یا تو داداشی دوست دارم کوچیک همتون m.tavahomi

• چقدر پول بدم ک بحث مولتی و مولتی بازی رو تمومش کنین؟

انقدر ب یوسف و بی مولتی بازی کردنش اعتماد داشتم‌ک پسوردم رو بدم ب لیدر ساید دشمن ( ب نظرتون کدوم ساید انقدر شهامت داشته ک حتی ب دادن پسورد فکر کنه چه برسه ب انجام دادنش )

حالا چنتا لینک و عکس پیدا شده ک این اولا ممکنه ک طرف داره اکانتای بچه ها رو بخاطر پلن اکانتش در یک مدت محدود رید میره

دوما ممکنه هماهنگی شده برا پوش درون اتحادی بوده

یا خیلی چیزای دیگه یادمه سرور اول اسپید ترا هر کسی ک جنگ اموز میگرفت واحه اکانت مجید رو رید میرفت الان مجید میشه فارم توافقی ان ای؟؟!!!😂😂

تا جایی ک خبر بمن رسیده اون اکانت پلیر داره

ب قول خود یوسف تونسته ۹۰٪ کنترل کنه اون ۱۰٪ رو شما پاک بازا ب پاکیه خودتون ببخشید ببخشید اگه کنار ما نشستین لک افتاد رو لباستون8o8o

پس یکم فکر کنین ک ۹۰٪ پاکی کجا ۹۰٪ ناپاکی کجا همین ک یوسف کار رو ب اینجا رسونده هنر کرده‌ البته هنوزم دارم میگم هیچ ربطی ب یوسف نداشت اینکار و داره اضافه کاری میکنه ولی شخصا ب عنوان یک لیدر اینکار رو دوست ندارم چون یک دورانی هممون تو ای ار بازی میکردیم ک اونجا تو هر سرور ۱۰۰۰۰ تا اکانت رجیستر میشد و ۱۰۰۰ تا پلیر داشت ک تا اخر میموندن رو اکانتا و پلی میدادن ولی اینجا کلا ۱۰۰ نفر نیستیم ( کل سرور ۱۰۰ نفر خیلی خنده داره) پس هممون نیاز داریم ب اکانتای دف ساز وگرنه نصفمون اند گیم رو نمیبینیم پس بیخودی این بحث رو کش ندید ک تهش مقصر ن مجید و سامان گرسن ک مولتی زیاد دارن ن ممد متوهم ک ۴ تا لینک ازش پیدا شده مقصر فقط و فقط دوتا موضوعه

۱ کمبود پلیر و اکانت و بازیکن

۲ مولتی هانتر ک موظفه جلوی این داستان رو بگیره( ک البته تا جایی ک تونسته گرفته واقعا ، ولی خب هممون راه در رو ها رو بلدیم;))

پ.ن بارها و بارها دیدم ک یوسف تو گروه جلوی مولتی بازی ایستاد حتی اولین حرفی ک یک ماه پیش بهش گفتم این بود هر بازیکنی باید ۲ تا مصری دف ساز داشته باشه ( حتی بدون رید )ولی مخالفت کرد

پ.ن تبریک ب متوهم نمیدونم چی میزنه ولی اینبار فکر کنم جنسش خوب بوده😂😂

امیدوارم این پست و پستی ک مملی بعد از من میزاره پرونده این بحث احماقانه مولتی و مولتی بازی رو ببنده

پ.ن ارگین یبار دیگه از این پستا بزاری بیچارت میکنم دو ساعت با مملی به ریش نداشتت خندیدیم^^^^

• چقدر پول بدم ک بحث مولتی و مولتی بازی رو تمومش کنین؟

شماره کارت میدم بزن میخوام ببینم چقدر ارزش داره واست این جریان کش پیدا نکنه؟

میدونی چرا اینو میگم؟

قبول دارم اول اومدین حرف از بازی پاک زدین حالا که به واسطه خفت شدن ها و چیف شدن ها داره آمار اکانت های مولتیتون در میاد شروع کردین به گفتن اینکه بازی باید لذت بخش باشه و کلا 100 تا پلیر هستیم و 90 درصد پاک بازن بازی کثیف تو هر سایدی جالب نیست

آقا ایشون اگر برای من پولی واریز کردن همه خرابکاریا و مولتی بازیا همه سایدا گردن من

پسر خوب همه کسایی که دارن بازی میکنن شاغل هستن و وضع مالیشون خوب با 4 تا تینیجر که صحبت نمیکنی میای میگی چقد پول بدم

لب و دهنو همه بلدن از توهمی یاد بگیر که یک کاریو انجام میده تو فروم هم میاد بدون نقطه و فاصله گذاشتن حرفشو میزنه

نمیدونم لیدر کدوم سایدی ولی خب متاسفم که متوجه نیستی با افرادی داری بازی میکنی که اکثرشون شاغل هستن و دستشون تو جیب خودشونه و نباید اینجوری باهاشون صحبت کنی

یا شماره کارت میدم مردانه پولو بزن

یا شماره کارت بده مردانه پولو واست بزنم

ولی هیچوقت دیگه حرفتو اینجوری شروع نکن

• سلام خدمت همه دوستان عزیز.

بنده توی سرور نیستم و احتمالا دوستان بنده رو بشناسن.

ولی تو وگنس .لات بمیری سامورایی تو کی بزرگ شدی و پلیر شدی که راجب بقیه پلیر ها اظهار نظر کنی اون از اول سرور که اومدی گفتی میزنم و ... تو عزیزم فقط میتونی چیپس رو توی ماست بزنی .البته برات سعادتی شد که من ریپلایت کنم برو از بزرگات بپرس کی ریپلایت کرده.

خب بگذریم ... اینجا چند تن از دوستان عزیز رو دیدم و فقط اومدم جهت احوالپرسی

انشاالله سرور جذابی بشه

ما هم انشاالله سرور بعد هستیم

بدرود

• راست میگی خداییش، تا وقتی اینجا بود که به راه راست هدایت نشد. حالا که پیش شماست، نصیحتش کنین شاید درست شه

- سهیل نپی خدا بگم چکارت نکنه 😂😂

پ.ن: با یک قسمت از صحبت های یوسف خیلی موافقم، امیدوارم روزی برسه که بحث مولتی بازی توی فروم های تراوین دیگه مطرح نشه. نه کسی به مولتی بازی افتخار کنه و نه کسی علم مبارزه با مولتی بازی برداره. همه به این نگرش مشترک برسیم که هر کس هر طور تمایل داره بازی میکنه بدون اینکه مورد قضاوت قرار بگیره.

• خدا رو شکر همه میدونن من جزو بزرگترین مولتی بازای تراوین بودم هیچوقتم نگفتم نداشته باشید( مورد داشتیم تو یک سرور ۶۰ تا اکانت فارم داشتم) اگه کامل بخونین میفهمین ک ب یوسف هم گفتم برای دفاع نیاز داری ب مولتی

ولی از بد روزگار اشتباه کردی چون‌هر وقت کاری رو بکنم رسما اعلام میکنم مثال اکانت جاسوس سرور قبل و اینو فکر میکنم همه بدونن من عمرا دروغ نمیگم حتی سر یک داستانی مجید پرشیا بمن مسیج داد و حرفم رو باور نمیکرد فقط یک جمله گفتم

ب نظرت بازی برام انقدر ارزش داره ک دروغ بگم!؟

من نه علمی دستم گرفتم ن گفتم ندارم الان هم میگم ۲ تا مولتی دارم هر کدوم طبق پلن و برنامشون پیش میرن و تا الان شاید از اکانت اصلی منابع ب اونا رسیده باشه ولی از اونا ب اکانت اصلی یدونه گندمم نیومده

اینا رو گفتم ک بهتر منو بشناسی نمیدونم اصلا بازی میکنی یا رو کدوم اکانتی ولی بپرس بهت میگن

ولی از جمله من بدجور کره گرفتی من ن قصدم تخریب کسی بود ن احساس مایه داری کردم ولی واقعا از این بحث خسته شدم چه سرور قبل ک لیدر مولتی بازا بودم چه این سرور ک تو جبهه مخالفم تو هر دو سرور و در هر دو پوزیشن حرف من دقیقا یکی بوده و گفتم هر کسی مسئول اکانت خودشه و این وظیفه مولتی هانتر و ادمینه ک این مشکل رو حل کنه ن منه پلیر یا حتی لیدر ( میتونی از یوسف یا حتی بچه های ان ای بپرسی )

اگه موضع من با توجه ب تغییر سایدم عوض میشد میتونستی یک فکت مافیایی از توش در بیاری ولی از زمان ای ار ک خودم مولتی هانتر بودم حرفم همین بوده تا الان( ادمین ای ار گفت داری مولتی میزنی گفتم اول ثابت کن بعد حرف بزن)

بعدشم همتون ب این فکر کنین انقدر خیالم راحت بوده ک پسورد دادم اگه ۱٪ فکر میکردم لینکی پیدا میشه عمرا اینکار رو نمیکردم پس رید مولتی تو این ساید اصلا متداول نیست;);)

• سلام

ماشالا از دیروز چقدر شلوغش کردید. از سهیل پسورد گرفتم رفتم دیدم، خیلی ساده بود. لطفا اونایی که مرد مرد مرد مرد میکردن و آخرش دیدن بنده زیر حرفم نزدند و اکانتی به عنوان جاسوس توی سایدی ندارم همینجا از بنده عذرخواهی کنند چون همینجا به بنده تهمت زدند. از توتال ساید بگیر تا بازیکن ساده وگرنه نامردید و شهامت اینو ندارید تهمتی که میزنید رو پس بگیرید.

یوسف عزیزم دیروز اومدم اتحادتو دیدم. تبریک میگم واقعا اتحاد خوبی جمع کردی با بازیکنان همدل و یکدست. هماهنگی بالایی دارید و امیدوارم روزی برسه تراوین ایران به این سطح از هماهنگی برسه. ممنونم بابت عذرخواهیت. امیدوارم روزی برسه شهامت اعتراف به اشتباه رو خودم ازت یاد بگیرم. بقیه هم همینطور. صد البته دروغ میگی و چرچیل زمانه هستی ولی خوب خصوصیات خیلی خوب زیادی داری که من باهات در ارتباطم وگرنه خلم مگه ؟

واقعا اگر یک اکانت در جهت یک اکانت دیگه بازی کنه به شرط اینکه اون اکانت بازیکن داشته باشه هیچ موردی نداره و دمشون هم گرم که انقدر تیمی بازی میکنند. در نتیجه این بحث مولتی رو ببندیم چون هممون وقتی غارت یک ساید و یا یک اکانت رو ببینیم با یک حساب سر انگشتی میتونیم بفهمیم اون اتحاد غارت اکانت دارد یا خیر. به عبارتی پیش قاضی و ملق بازی ؟! پس این موضوع تموم بشه خیلی بهتره.

در مورد سهیل نپی هم باید بگم سهیل اشتباهات زیادی داشته. به عبارتی مشکل من و ایرج به مراتب خیلی بزرگتر از مشکل سهیل با من بود ولی چون عمومی نبود حل شد که این حل شدن باعث خوشحالیه خیلی ها شد ولی سهیل از روز اول این مسئله ی درون سایدی رو داخل فروم کشید و این شروع اشتباهات بزرگ سهیل بود که منجر به دور شدن از دوست ها و رفیق های داخل سایدش شد که در همین چند صفحه اخیر فروم میتونیم ببینیم. سهیل بخاطر تهمت هایی که به بنده زده قراره توی همین فروم پستی بزاره. ولی قبل از این پست تشکر ویژه دارم از تمام دوستانی که پشت بازیکن سایدشون واستادن و جلوی حق بودند. ممنونم از تمام کسانی که زنگ زدند و از من دلجویی کردند. ممنونم از تمام کسانی که وقت گذاشتن و برای حل مشکل تلاش کردند. شماها برام عزیزترینید و مطمئن باشید حرف و عمل شماها برای بنده ارجحیت داره به خیلی ها !

سهیل بازیکن شمال شرق بوده و همیشه خواهد بود. اگر هم بخواد حذف میکنه و میاد برای شمال شرق بازی میکنه ولی زین پس چون سهیل دوست ما بوده جوابی به پست های داخل فروم بازیکن سابق شمال شرق ندهید ولی مثل گذشته پشت همدیگه میمونیم و از حق هم دفاع میکنیم. همونطور که توی این چند صفحه اتحاد به معنای واقعی رو نشون دادید.

در مورد خفت هم که در شمال غرب اتفاق افتاد تبریک میگم به خفت کننده. مثل اینکه اون اکانت به شمال شرق ربط داشته یا خیر. نمیدونم. در هر صورت خفت خوبی بود. مرسی که این لینک رو در فروم گذاشتید تا همه لذت ببرن. منم یکی دارم میزارم. دیوار رو بغل فرمودند.

25-Shahrivar-Iran-DIVAR-Hun.jpg

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.