نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام یوسف چرچیل
    خوبی برادر ؟

بخش اول ) قبل از طلوع آفتاب :

قبل از شروع سرور متاسفانه اصلا استقبالی در خور ، از این سرور نشد و از دور سروری به شدت کسل کننده و بی روح رخ نمایی میکرد ، جنوب غرب و شمال شرق اعلام آمادگی کرد و تلاش هر دو طرف افزایش هیجان و تزریق آدرنالین به این سرور بود ، شمال شرق با پست معروف وگنس « هرکسی بیاد میزنیم » و جنوب غرب با پست معروف اینجانب «چالش بازی بی مولتی» در پی یافتن راهی برای تزریق آدرنالین به این سرور بود . در واقع چیزی که از قبل شروع سرور مشخص شده بود فایت بین دو ساید جنوب غرب و شمال شرق بود . همگان منتظر اعلام آمادگی از سمت جنوب شرق و شمال غرب بودیم اما خبری نشد ...

دقیقا درسته. ما اومدیم آدرنالین تزریق کنیم که شما چرچیل بازیت گل کرد و از اول سرور هی میگی وگنس گفته تک به سه. ولی میبینم الان داری واقعیت رو میگی، خیلی خوشحالم. این یک قدم مثبته. در ضمن ممنون تایید کردی که ما هیچ وقت دنبال متا نبودیم.

نقل قول

بخش سوم ) سیاست نخ نما :

اینکه شمال شرق در پی اختلاف انداختن بین متای جنوبه واقعا تحسین برانگیز نیست ! چون به شدت سیاست نخ نما شده ای محسوب میشه و بهتره از روش های دیگه استفاده کنه ... میدونم که دلتون میخواست متایی صورت نگیره ولی ما قرار نبود چون چالش عدم رید از مولتیو انتخاب کردیم چالش بازی بدون متا هم انتخاب کنیم !

من واقعا هنوز موندم چرا این همه نگرانی از سمت شما جنوب غربی ها شکل گرفته سر یک نکته که جاوید و گوسفند عزیز گفته ؟ دیگه شما هم اومدی واکنش نشون دادی، واقعا باید شک کرد. من به جرات میگم جاوید قصدش این نبود. تنها تذکری داد که این اشتباهات سهوی بازیکنان به مشکلات متا دامن نزنه. همین ! (خابی کجایی)

khaby-lame-sticker.jpg

نقل قول

حتی فکر میکردم که شما هم با توجه به رید پایین جنوب غرب متوجه این موضوع بشید!

عزیزم دقیقا بخاطر ریدی که دارید داریم میگیم مولتی میزنید. بخاطر آنالیزی که روی ساید شما شده (بر عکس جنوب شرق که اصلا آنالیز نکردیم) قشنگ میدونیم خیلی هاتون مولتی میزنن.

نقل قول

اصلا بیاید فکر کنیم که اثبات کردید جنوب غرب هم مولتی رید میده ، خب تهش چی ؟

اومدم با اعداد هم به تو هم به کل سرور ثابت کنم که شما رید مولتی میزنید ولی خوب این تیکشو دیدم. گفتی تهش چی ؟ تهش هم اینکه انقدر به این دروغ نبالید. جا نماز آب نکشید. اگر بچه های خودتون رو در این دروغ انقدر باهوش فرض میکنید مارو انقدر باهوش فرض نکنید. تهش اینکه بیایم به شعور همدیگه احترام بگذاریم.

در مورد بخش پنجم هم ما هیچ فتوایی برای شما صادر نکردیم. ببخشید شما ؟ ما پیشنهاد کردیم همین. شما هم رد کردید. همین. معلومه کی دنبال برده و کی دنبال جذابیت بازی...در مورد بخش ششم هم ارجاعت میدم به پست سجاد و اینکه امیر رول بک میخوامت. مسی هم برات کمه.

نقل قول

بخش هفتم) چالش بازی بدون مولتی :

بیگ بیگ لول در مورد این بخش. یعنی تمام حرف هایی که زدی رو داری نقض میکنی. آها چی شد ؟ الان شد چالش رید نکردن از مولتی ؟ واقعا ؟؟؟ ارجاعت میدم به عکس پایین:

f8ad6c15-a3ac-464a-b7ff-16fb4df52f39.jpg

آقا یوسف این پست شماست که بعد از 10 مدل پست حماسی ضد مولتی بازی. چه صنعتی چه سنتی راه انداختی که 4 نفر جذب کنی. آخرش هم سر حرفت نموندی برادر !

میدونی چرا بچه های ما هی میگن ؟

1. بگن شما سر حرف هات نمیمونی و ممکنه ده مدل حرف بزنی.

2. بگن شما هم مولتی بازی و داری مولتی بازی میکنی پس جا نماز آب نکش

3. بگن شما دنبال بازی تمیز نیستی انقدر پشتش قایم نشو

4. بگن شما دنبال بازی زیبا نیستی انقدر حرف ازش نزن

5. بگن شما دنبال برد به هر قیمتی هستی (زهی خیال باطل)

و خیلی موارد دیگه...

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• بله میبینید که سپهر سالار وارد عمل میشه و بحثو عوض میکنه مملی مثل مافیایی که حرفی واسه شهروندا نداره و فقط منتظره یکی بیاد تا بتونه چیزی بگه این قضیه بچسبه داستان من چی شد اون باته چی شد اینا کجا رفتن

پ.ن. مملی باز این توهمی پست گذاشت الان چه کنیم مملی: باوا چه میدونم برید چهارتا عکس دیگه بذارید یه چی بگید دیگه همش من باید بگم خستمه خو دیسلایکش کنید اصلا والا عصبی شدمه اصلا گیر بدید به یوسف وقتشه دیگه

پ.ن: لطفا اسم امیر رول بکو نیارید چون داداشم جواب نمیده کل اون اکانتایی که عکس گذاشتی تهمت زدی امیر رول بک میشناسه منتظر معذرت خواهیت هستم تهمت زدیه گردن بگیر برادر

• مملی تو میدونی بقیه هم میدونن ک من از اول دعواهامون هیچوقت مستقیم تو رو ریپلای نکردم الان ک کردم فقط و فقط بخاطر تماس تلفنیمونه

شاید هنوز هم خیلی مشکلات باهات داشته باشم ولی هنوزم تو خیلی چیزا بهت اطمینان دارم من تا الان وجدانن رید مولتی ندیدم ولی پوش درون اتحادی بیشتر از تمام سرور هایی ک بازی کردم دیدم اونم ب این صورت که:

مسئولش میاد میگه کا اکانت ها فلان اکانت رو ۳۰۰ ک پوش کنن و ما هم انجام میدیم و با توجه ب همکاری کل بازیکنا واقعا نیازی ب مولتی زدن نیست هنوزم انقدر اعتماد با توجه ب یکسری حرفایی ک گفتی بهت دارم ک پسورد اکانتم رو برات بفرستم با توجه ک کلی حواشی ک برام ساخته میشه ولی بازم انقدر مرد هستم ک کف فروم میگم ک اینکارو میکنم با پسورد اکانت من میایی و میری تو دونه دونه اکانت های اس دبل اگه فارم توافقی یا همون مولتی رید دیدی عکسش رو برام بفرست فقط

چون واقعا دوست دارم ببینم اون عکس رو و در این حد ب یوسف اعتماد دارم و میخوام این بحث یکبار برای همیشه از فروم جمع بشه همون طور ک بحث من و تو کلا جمع شده

پ.ن من بابت یکی از اشتباهاتی ک راجب مملی داشتم کف همین فروم انقدر مرد هستم ک معذرت میخوام ولی هر کسی از عذر خواهی من بخواد کره بگیره ب بدترین شکل ممکن جوابش رو میدم این حقی بود ک مملی ب گردن من داشت ن کره گیر های اطرافش ;)

• عزیزم دقیقا بخاطر ریدی که دارید داریم میگیم مولتی میزنید. بخاطر آنالیزی که روی ساید شما شده (بر عکس جنوب شرق که اصلا آنالیز نکردیم) قشنگ میدونیم خیلی هاتون مولتی میزنن.

اومدم با اعداد هم به تو هم به کل سرور ثابت کنم که شما رید مولتی میزنید ولی خوب این تیکشو دیدم. گفتی تهش چی ؟ تهش هم اینکه انقدر به این دروغ نبالید. جا نماز آب نکشید. اگر بچه های خودتون رو در این دروغ انقدر باهوش فرض میکنید مارو انقدر باهوش فرض نکنید. تهش اینکه بیایم به شعور همدیگه احترام بگذاریم.

مملی وگنس اگه ثابت کنی اکانت من مولتی میزنه من اکانتم حذف میکنم همینجا میگم قبول؟

اگه نتونستی اکانتت حذف کن

اگه مردی قبول کن

وگرنه سکوت اختیار کن بدون من اول سرور به یوسف گفتم مولتی بسازم یوسف تو عکس پیام واتس اپ بخون چی گفت

اینم داداش گلم یوسف جان بهترینه پیام تاریخش هست یک ماه پیشه همه بخونید بدونید یوسف رو حرفش هست حتی نگفت دوتا مصری بساز اول سرور واسه پارکینگم

داداش مدرک اسکرین گرفتم

یوسف تنها فردی که باهاش رفیق بشی میفهمین چقدر بامرامه

• نزدیک تر از رگم چجوری بهت بگم :d

پ.ن . بیا مملی شما میرید دیس لایک میکنید اون میاد دهکده منو چیف میکنه خو الان چی بگیم باوا و دیس لایک کنید تا خودم عکس بذارم بگم اصلانم ربطی به ما نداره

پ.ن: من هنوزم لباس جنگ نپوشبدم اقا مهران باور کن البته چون سوال میپرسین از همه خودتون و دوستان این نیروها کمکی کیه داره میاد رو اکانت(نقطه به خاطر اقا مهران) چرا وقتی میاد تو تاپ دف یه نفر روش انلاین میشه اخی

پ.ن: مملی خدا بگم چیکارت کنه گفتم توهمی ول کنید الان دوباره میگه بات دارین ما هم باید بریم دیس لایک کنیم

پ.ن: مملی: به نظرم بریم ازش تعریف کنیم نه نمیشه انموقع اقا مهران حرفش دوتا میشه که گفت بقیه تعریف باید بکنن خدایا من چی بنویسم :d

• سلام

جناب توهم این جمله رو دقت کن : مایکل در آلمان پیاز خورد. خوب دیگه مشخصه ریدت. زیاد هم حرف بزنی عکس میزارم وسط فروم. تویی که با فونت 72 مینویسی مردونگی رو هم بیا بهت نشون بدم عزیزم. حرفت انقدر مسخره هست که مثل این میمونه من برگردم بهت همونجور که تو توهین کردی توهین کنمو بگم "اگه" مردی بیا تو اکانت من اگه یک کاتا دیدی من حذف میکنم و اگه ندیدی تو باید حذف کنی. مسخره ! خودتو انداختی وسط چرا ؟ دارم در مورد کسایی که اکانت رید میرن حرف میزنم نه فقط شخص تو... اصلا نمیدونم کی هستی.

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام!!!

من یک سوال برام پیش امده سروری که 40 تا پلیر داره و همه همدیگرو میشناسن و تو ربع مطبوع خودشون ثبت نام میکنن و از قبل سرور اعلام امادگی میکنن فارم از کجا توش پیدا میشه؟

سلام

این که قرمز کردم بسه.

اوه اوه چقدر حرص چقدر جوش

اقا یکی به این عزیز اب خنک بده خیس عرق شد

نفس بکش دادا یکم اروم شو بعد حرف بزن

اولا شما توتال ساید جنوب شرق هستید ؟ اینه لحنتون ؟ واقعا ؟ اصلا باورم نمیشه بازیکنایی مثل سعید و آرمین و خیلی دیگه دارن اونجا به امید همچین کاراکتری بازی میکنن.

در مورد قسمت سبز بگم که مشخصه چند نکته رو در نهایت آرامش اعلام کردم و تفکیک کردم تا برای همگان قسمت به قسمت قابل درک باشه

در مورد قسمت آبی بگم اینکه توتال جنوب شرق من رو قابل دونست و با اون لحن ریپلای کرد جای شکر داره ولی خیلی عجولانه تصمیم گرفتید به نظرم آب رو برای خودت تجویز کن

در مورد قسمت قرمز هم پست من که مفید دو خط هم نمیشد ولی شمایی که 10 دقیقه بعد پست گذاشتی و قرو قاتی 30 خط نوشتی مشخصه که کی باید نفس بکشه و حرفی نمیمونه

اینه ؟

• بگم بگم ؟ مدرک نشون بدم ؟ شات بزارم ؟ !

بابا بسه تو رو خدا مگه ادعا ندارید ؟ که ما فلان ما بسار ؟

چرا تو بازی رفتید گوشه رینگ ؟ فقط تو فروم قهرمان هستید 😅🤣🤣

ممد توهمی دیشب ازتون یه چیف کرد اینه حرف حساب این هست مردونه بازی کردن

اینطوریه نه دنبال پیاز خوردن مایکل باشی 😅😅😅😅🤣🤣🤣

حالا تو بیا انالیز لیز کن 😅😅

گسی که کل اتحادش داره از مولتی تغذیه میکنه اومده داره میگه،، مایکل پیاز خورد ؟

بعد میاد هل من مبارز هم سر میده به اقای فونت .. اقا جون بزرگی قشنگی ملوسی ما که حرفی نداریم اصلا تو سیندرلا قبول !! بیا تو بازی ببینیم چند چندیم !

این جا این بچه بازی ها رو در نیارید تو بازی چرا اقایون لودر هاتون خاموشه ؟

یبار هم با لینگ حرف بزنید جایی این کارها ...

جنوب عشق ه جنوب قدرت ه جنوب متحد هست اینو بفهمید و فرار کنید 😳😳

• عکس بذار داداش بذار عزیزم بچه میترسونی پیاز با کباب میرنم بفالو با دوغ میزنم رضا کیانپور با سالاد این مشکلی از درد تو دوا نمیکنه بعد یه سوال اونم مگه مولتی نیست توnwبدون اتحاد چرا به تو بر خورده من گفتم عکس میذارم از نیرو کمکیاش. شما یکیتون میگه ما گزارش دادیم خشکوندیم swپس گزارش اینا هم دادینه به قول خودتون مولتیا منو در ضمن از ادمین محترم خواهش میکنم این دیگه خودش رسمان میگه اون اکانت مولتیه واکانتایی که کمکش هم کردن مولتین عکس لینک خواست میدمش بن کنه ولی نمیشه اگه بن کنه تریدر میره از سرور البته که اون پلیره nw (d) یه فکت اتش نشانی امده جدیدا تو فروم خیلی لازمت میشه (#npi) داداش دیگه بقیه جواب نداشتنه خودت امدی تو میدون محمد علی کلی یه مشت دو مشت ده تا مشت باوا لامصب عابرو محمد علی رفت(نقطه به خاطر اقا مهران )

پ.ن : تریدر :مملی رفتی تهدیدش میکنی بعد بزنه ما چیکار کنیم هی دف بکشم تو مولتیا چطور رید بدیم اخه

پ.ن: مملی باز امد تو تاپ اینو چیکارش کنیم نمیدونم باوا دیس لایک کنید تا با مهران مازیار مشورت کنم داداش تگه تو عکس داری من تو جلسه باته بودم فدات شم

• عکس بذار داداش بذار عزیزم

03_18f3e.jpg

مثلا تمام دهکده های این مایکل بدبخت زیر رید شما هست. اگر حساب سر انگشتی کنیم میفهمیم تقریبا 50% رید شمارو همین اکانت میده. بقیه هم پیازو ...

08.jpg

البته خیلی هستا... ما همینارو میزاریم. هیس لطفا. این مایکلشون. اینم پیازشون. تو عجب آدم دروغگویی هستی. مرسی از دوستی که پسورد در اختیار گذاشت تا من مدرک بزارم. لطفا عوض کن. مرسی، فقط هم همین توهم رو گشتم (یه خورده تروپ بساز نوب سگ) در ضمن ما اکانت رید میریم بله ! البته نه این سرور. سرور قبل. سرور قبل هم اومدیم علنا اسم پلیرهارو گفتیم و ذکر کردیم همه در جهت یک اکانت بازی میکنیم. که 10 نفر بودیم و 11 اکانت. ثمره اون اکانت هم دیدید. این سرور هم 3 تا اکانتیم که هدف اکانت اصلی و رنک یک هست.من جعفر و یک شخص دیگه. خوب مشکل چیه ؟ من نمیفهمم این ماسکی که برای خودت درست کردی و خواستی قدیس دیده بشی چیه که انـــــــقدر تعصب داری روش ! در صورتی که نه اون ماسک قدیسه و نه تو !

پی نوشت: اگر چیفی یا اتکی یا خفتی انجام شده لطفا بزارید توی فروم همه لذت ببریم. مرسی. بدست من نرسیده که بزارم.

پی نوشت: جوابی دیگه به یه سری داده نمیشه.

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• یه خورده تروپ بساز نوب سگ)

واقعا ارزش داره ؟

این متوهم همونی نیست که سرور قبلی باهاش متحد بودی . توهمی خفت میکرد شما شیرینی پخش میکردی

این سرور روبروته . ار کجا میدونی سرور بعد رو یه اکانت نیستید باهم

چه خوبه آدم پل های پشت سرشو خراب نکنه

من مطمئنم کسی از جنوب غرب پسورد نمیده مگر اینکه اکانت داشته باشید یا طرف نفوذی باشه

با دوتا عکس چیزی نمیشه ثابت کرد همین قدر که این عکس ها گویا هستن مولتی میزنه محمد همون قدر م میتونن بگن همر توهمی باید شارژ میشده گفتن دو روز ریدش بده یکم جون بگیری و اون اکانت میتونه صاحب داشته باشه

یوسف پرچم پاک بازی رو بلند کرده درسته . حتی اگر در الین سرور 80 درصد هم تونسته باشه کنترل کنه ایول داره

پ.ن : من واقعا اطلاع ندارم از مولتی بازی هر کیو که میشناسم میدونم داره سالم بازی میکنه

پ.ن : به نظر من این چالش برای ساید ماست ربطی به متامون نداره و قضاوتش به هیچ سایدی مربوط نیست .

با احترام اینا نظر من هست شاید نظر دوستان چیز دیگه ای باشه

حرف آخر : لطفا بزرگ شید و خاله بازی رو تو فروم تموم کنید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

بابا من نمیفهمم چرا انقدر در مورد مولتی صحبت میکنید اصلا احتیاج به اثبات نداره به چندین دلیل قطعا جنوب غرب مولتی میزنه:

1.یک دوستمون امدن گفتن شمال شرق تو فارمها دف میریزه تو این سرورها چیزی به اسم فارم نداریم همش مولتیه.

2.خود لیدر جنوب غرب میگه ما گفتیم این مطلب رو که سرور گرم بشه و شد پس اصل داستان برای گرما بوده نه انجامش.

3.تو هر ربع این سرور نهایتا و در بهترین حالت 20 تا پلیر هست ایا جنوب غرب 20 تا اکانت داره؟!!!

بماند که تو پروفایل بعضی اکانتها اسم 6 7 نفر به عنوان پلیر نام برده شده بقیه اکانتها مال خرزوخان نیست که مال همین پلیرهاست دیگه.

4.سهیل تو پستش گفت وقتی کسی همرش عقب میفته بهش میگن فلان جارو بزن همرت تپل بشه مگه بقیه با مولتی چیکار میکنن با جنیفر لوپز تو تالاراش پارتی میگیرن؟خوب همه میزنن همر تپل کنن دیگه.

و.........

بابا خودشون میگن اینکه ما امدیم مولتی بازارو له کنیم اگر باختیم لذت ببریم و.....فقط شعار بوده برای گرما شما دنبال زیر بغل مار میگردید این وسط!!!!

اقا سعید فرمودند خجالت بکشید توهمی سرور قبل خفت میکرد تشویق میکردید و....وقتی من میگم تو این سرورها سیاست و دیپلماسی در حد دمبلان گوسفند ارزش داره برای همینه 50 نفر اینجاییم این سرور روبروی همیم سرور بعد کنار هم نمیشه که با هرکی یک سرور متا بودی سرور بعد چیزی در موردش نگی فقط رسم مردونگی اینه اسرار هرکی رو که یک سرور کنارش بودی سرور بعد فاش نکنی.

در نهایت از قدیم گفتن:

گفتی باور کردم

اصرار کردی شک کردم

قسم خوردی گفتم زرشک;););)

• سلام خدمت عزیزان

اول‌از همه برای اینکه حاشیه ای نشه،شخص مورد نظر مملی که بهش گفته نوب سگ ممد توهمی نیست،فردیه که رمزو بهش داده ( البته من اینجوری برداشت کردم)

در مورد مولتی بازی، به نظرم‌خیلی این بحث حال بهم زن‌شده دیگه ( خسته کننده و لوس واقعا حواب گو نیست دیگه )

من شخصا مشکلی با مولتی رید دادن ندارم

سرور قبل هم با امیر این کارو میکردیم

ولی این سرور خواستیم خودمون و به چالش بکشیم

تا جاییم که تونستیم این کارو کردیم

هر کیم میکنه نوش جونش

وقت میزاره و هزینه میکنه پس قطعا راندمان اکانتشم میره بالاتر

عکس نشون دادن هم مدرکی نمیشه

من خودم خیلی وقتا به بچه ها میگم تاجر‌ ندارم بیاید رید بدید

نه ما میتونیم اثبات کنیم بدون مولتی داریم پلی میدیم

نه کس دیگه میتونه اثبات کنه

به جورایی برای دو طرف نرود میخ آهنی در سنگ‌ میشه

به نظرم فروم و با ۴ تا لینک و اینا میشه قشنگ ترش‌ کرد

۸۰٪ پست ها بحث های شخصیه بی نتیجس

موفق باشید

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

وگنس عزیز یعنی به خاطر اینکه بخوای مثلا منو دروغگو جلوه بدی حاضر شدی حرف آقا مازیارو نشنیده بگیری ؟ یادت رفت تو جلسه بین سه ساید آقا مازیار گفت اخلاقا تضمین بین لیدری میدیم که اکانت جاسوس تو اتحادی نداشته باشیم ؟ به همین راحتی زدی زیر میز اخلاقیات ؟ اونم میزی که آقا مازیار روش گفت اخلاقا تضمین میدیم ؟

تو پست قبلی بهت عرض کردم خب تهش چی ؟ متاسفانه متوجه منظور من نشدی و پا فشاری عجیبی روی این داشتی که بخوای منو خراب کنی ! هنوزم میگم خب تهش چی ؟ گیرم که به تموم دنیا گفتی یوسف یه دروغگویی بیش نیست ، خب تهش چی ؟ چی بهت اضافه میشه از تخریب من ؟ تموم تلاشتو داری میکنی برای تخریب من ! با تخریب من میخوای وینر بشی ؟ بهت گفتم یکم سطح نگرانیتو بیار بالا ولی بازم گوش نکردی ...

تمام دغدغه شمال شرق این شده که اثبات کنه جنوب غرب داره مولتی رید میده ...

آقا مازیار بازیکن ساید شما یه اکانت میسازه + 30 تا مولتی و شروع میکنه اون 30 تا اکانتو بالا آوردن و با اون یه اکانت خودش رید میده و اینجوری همرش تپل میشه ، ما میگیم نوش جونش ، داره لذت میبره بزار ببره .
    بازیکن ساید ما هم یه اکانت میسازه و وقتی میخواد همرش تپل بشه به اون یکی پلیر ساید میگه اجازه میدی یکم ریدت کنم تا همرم تپل شه اونم میگه آره و هر دو لذت میبرن .

شما متاسفانه اصل داستانی که بنده گفتمو یا متوجه نشدید یا متوجه شدید و ... ! اصل داستان این بود که شما اینجوری حال میکنید نوش جونتون ، ما هم یه جور دیگه حال میکنیم . اصل این داستان این بود که مثل سرور های سالیان پیش نشه که تو فروم هر کسی فقط بیاد در مورد مولتی بازی حرف بزنه و بگه فلانی تو مولتی میزنی خیلی بدی ، من مولتی نمیزنم خیلی خوبم ! اصل این داستان این بود که هرکسی سرش تو کار خودش باشه و دیگه مثل سرور های گذشته هی در مورد مولتی بازی حرفی زده نشه تو فروم ! اصل این داستان لذت بردن بود ، ما میگیم با این چالش بهمون خوش میگذره ، شما میگید با مولتی بهتون خوش میگذره ، هر کسی هرجوری بهش خوش میگذره نوش جونش .

پ.ن : آقا مازیار ای کاش تو پستتون در مورد اینکه چجوری تونستید به اتحاد ما راه پیدا کنید هم توضیح میدادید ، البته یه قسمت پستتون در مورد زیر بغل مار گفتید ! احتمالا از روش لوسیفر با همون مار وارد شدید ...

پ.ن : نظرتون چیه سرور بعدی با مولتی بیایم تا متوجه تغییر بزرگ در جنوب غرب با مولتی و جنوب غرب بدون مولتی بشید !

پ.ن : چالش جدید : سطح فرومو با لینک و تحلیل بیاریم بالا ...

پاینده باشید

• بعضیا اونقد یه دروغو تکرار میکنن که در گذر زمان خودشون باورشون میشه.
    اینکه اومدین بدون مولتی بازی کنین به خودتون ربط داره ولی اینکه از قبل شروع سرور آقا یوسف ریتالین به این شکل:

سنگ بازی بدون مولتیو به سینه میزنه حالا برای جذب پلیر در تیمشون یا هر دلیل دیگه‌ای ولی بعد مدتی گندش در میاد که اینجوریام که میگفتن نیست و با یه آنالیز ساده دستشون رو میشه تنها کاری که درسته در این برهه زمانی انجام بدن اینه که دروغیو که از اول سرور سعی در قبولوندنش به مارو دارن رو بریزن دور.

متای جنوب هم در اون صورت با عقل جور در نمیومد که ساید جنوب غرب بر آرمان هاش پایبند باشه که بعد از این فکت ها و مدارک که رو شد امیدوارم به پای هم پیر شن این دو ساید.

پ.ن:دوستان کل پست جنبه‌ی انتقادی داره اگه باعث شد کسی رنجیده خاطر شه معذرت خواهی منو بپذیرین حقیقت تلخه ولی باید بیان شه.

پ.ن 2:از اونایی بترسین که عصبانیت بنزینشونه به عواقب پستاتونم فکر کنین شاید باعث بشه به جای اینهمه پست تو فروم به بازی بچسبین روزی 5k سواره نکنین تو دیوار:D

• ببین دیگه نیایین از اخلاق بگین جاسوستون در امد میگم عادت دارین کاری کنیین حرف بزرگتراتون بی ارزش شه ها باوا بس کنید تو اون جلسه ای که من با امیر حسین بودم بات اوکی کردین برا خودتون چی همتون امدید از بزرگ تا کوچیک گفتید نه ما بات نداریم انیر حسین دروغ میگم من بیا بگو من میتونم میزنم میتونم خفت میکنم میتونم چیف میکنم میتونم از رگ گردن میام نزدیک تر من با هر کی مثل خودش رفتار میکنم بازی خیر اخلاقی دیگه بسم الله داداش بسم الله

• سلام یوسف جان

یک نصیحت از من به عنوان برادر بزرگترت بپذیر بر عکس تصورت مجدد تکرار میکنم سرورهای اسپیدترا داخلش چیزی به عنوان سیاست و دیپلماسی وجود نداره سیاست مال زمانی بود که تو یک سرور تیم و پلیرهای ربعهای دیگه رو نمیشناختی و میخواستی باهاشون اشنا بشی و با زبون و سیاست متا نپ یا هر کار دیگه بکنی بعد وقتی طرفت کسانی مثل فریار و خدا بیامرز نیما و ممد موکسی سیبیل و پیمان در میومدن مجبور بودی تو گفتار و نوشتارت حتی یک واو که از دهنت میاد بیرون روش دقت کنی.

متاسفانه یوسف جان انقدر پرچم سیاست رو بالا بردی که دیگه داری برای خودت هم سیاس بازی در میاری اما نمیشه دیگه ندارد بازیه اینکار.

اولا پست مملی رو بخون گفته پسورد رو عوض کن پس اکانتی تو ربع شما نداره بلکه کسی بهش پسورد داده.

اینکه کی بهش پسورد داده هم فقط من نمیدونم و شما و خواجه حافظ شیرازی حالا چرا ما نمیدونیم شاید چون سیاستمون زیاده!!!!

پ.ن:

بحث مردونگی بود که این وسط یک شخص خاص از خاکستری سفید شد این وسط

مرسی ازت

• در مورد اون جمله نوب سگم که اگه با ما بودی اینم فدا سرتون اخلاقیاتتون و سطحش واسه همه مشخصه تو راست میگی بات نداری مولتی توswنداری بهش بگو رمزشو عوض کنه

پ.ن: تو صحبتاتون ادب رعایت کنید کسی با فوش دادن مرد نشد فوشم سپر نمیشه از ترسته

• سلام

شما همین الان پیمانی که دو هفته ازش نگذشته بود رو شکستی

جنوب غرب به کسی تعهدی نداده که ما فلان شکل بازی میکنیم، هرچند همین الانشم بالای 95 درصد بچه ها بدون مولتی بازی میکنن چون تیم لیدری میخواد

اگر باب این باز شده که یه عده حق این رو دادن به خودشون که اظهار نظر کنن راجع به نحوه پلی دادن ما اشتباه از خودمون بوده که به یه عده روی زیادی دادیم و تو دهنشون نزدیم.

این قضیه پسورد دادن هم دروغی بیش نیست، هیچ پلیری مگر اینکه جاسوس باشه حاضر نیست به لیدر یک ساید دیگه اجازه بده بیاد چرخ بزنه تو سایدش و اطلاعاتی رو علیه سایدش بدست بیاره. اگر هم واقعی باشه باز هم شما بدون اجازه لیدر های ساید اقدام به تجسس داخل ساید ما کردی و این عهدشکنی پای کل ساید شمال شرق نوشته میشه.

البته پای میز توافق و مذاکره نشستن با معاویه صفتان نتیجه ای جز این نداره من تعجبم از یوسف جان هست که چطور به حرف شما اطمینان کرد؟

اون شمال شرق سرور قبل که میشد رو حرفش حساب کرد سهیل و ایرج رو داشت.

اونا که رفتن اعتبار این ساید رو هم همراه خودشون بردند.

• سلام

فکر نکنم فاش تر از تو فروم بشه گفت وقتی تو فروم مطرح شده و لیدرها مخالفتی نکردن بعید میدونم حرفی مونده باشه.

اگر هم لیدرهای یک ربع فروم رو مطالعه نمیکنن که هیچ حرفی نمیمونه.

لطفا کار رو به معاویه و.....نکشید انگار شما با ذوالفقار امدید به جنگ کافرین!!!!

این پست هم ریپلای کردم بمونه برای چند روز یا چند ساعت دیگه یک قسمتش لازم میشه.