نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام به همه‌ی عزیزان

تبریک فراوان بابت این متای قشنگ، بین دو ساید متواضع اما پر انرژی که هدف‌شون بردن در کنار هم و لذت از بازی هست و نه ثبت رزومه یا شاخ و شانه کشیدن برای عالم و آدم.

بنده سه روز پیش اکانتم رو روی حذف گذاشتم، و تا امروز ظهر (که بابت مشغله شدید و درگیری شخصی صحبت‌ها رو دنبال نکرده بودم) از برنامه‌ی اعلام علنی متا اطلاع نداشتم.

پیدا کردن هر ارتباط معنایی خاصی بین این دو اتفاق، مثل گشتن به دنبال نشانه‌های ایلومناتی در تبلیغ ماست و پاپ کرن هست :)

نمی‌خواستم به این موضوع حتی اشاره کنم (چون اصلا لازم نیست) اما بابت صحبت دوست عزیزم مجید به ناچار گفتم بی‌پاسخ نگذارم.

از یوسف دوست داشتنی و بچه‌های گل و با معرفت جنوب غرب عذرخواهی می‌کنم بابت کم پیدا شدنم این مدت. شرمنده‌ام و دوست‌تون دارم.

همچنین خوشحالم که تونستم خودم رو چند صباحی کنار تیم اس‌ای حس کنم، کسرا خان بزرگ‌وار بدون ذره‌ای غرور و نخوت، اشکان سرلشکر (که گاهی یهو سرش شلوغ می‌شه :دی) حسین کینگ بالا، آرمان ویچر عزیزم، و کسانی که حتی اگر فقط چند لحظه از کنار هم اتفاقی در خیابان رد می‌شدیم هم به قول داستایوفسکی "حس می‌کنی سال‌هاست یکدیگر را می‌شناسید"

چند روز پیش دلم برای نیما God Kill Me تنگ شد و یه آهنگ از اسلیم شیدی براش فرستادم، نیمای عزیز هم که می‌دونست از پس سکوت و کم حرفی من چه نقل و حکایتی‌ست، این بی‌صدایی رو با هدیه‌ای از شعر سعدی بخشید:

شهری متحدثان حسنت

الا متحیران خاموش

ما خاموشیم و متحیر. خیلی چیزا در دل می‌گذره که گفتنی نیست..

اسپیدترا برخی از عزیزترین دوستان تراوینی من رو ازم گرفت. بالاتر از همه یار و همبازی‌ام آیدین رو، و همچنان فکر می‌کنم هر چه تلخی و بی‌مهری و بی‌معرفتی ببینم یا توسط دوستانم مورد قضاوت اشتباه قرار بگیرم حقم هست! و تقاص دلگیر کردن دل آیدین عزیزم هست..

این آخرین پست و حضور من در اسپیدترا خواهد بود.

به امید پیروزی

- ارادت‌مند

ایرج

• ایرج خان جای بازیکن های بزرگی مثل شما همیشه خالی خالی میمونه .. امیدوارم هر جا هستی تندرست و سلامت باشی همیشه 🙏

متا جنوب غرب و جنوب شرق رو تبریک میگم ،، من رو جنوب غرب خیلی تعصب دارم خواستم بگم از الان جنوب شرق هم همینطوره برای من .،

امیدوارم دوستان از بازی لذت ببرن ، و باعث شگستن دلی نشن این بازی نهایت نهایش ۶ ماهه اما یه رفقات های پیش میاد توش که یه عمر طول میگشه ...🙏

• سلام دوستان تاپ پیشرفت رو نگاه کردم اشک شوق ریختم انقدر که برنامه ریزی و اصول و یکدست بودن رو بین این ده نفر دیدم

خدا قسمت کنه همچین همدلی رو برای همه،

کشورهای دیگه هم بودن مثل نروژ و ... که باید روی مپ ببینید همه در کنار هم ، همه توتن ، همه در محدوه هم

از یه قاره انتخاب نکرده که لو نره😁

ابروی ما مولتی باز ها رو هم بردی رفیق یکم چراغ خاموش تر چرا نور بالا آخه😘😘😘

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

من دلم مي‌خواهد

خانه‌اي داشته باشم پر دوست

کنج هر ديوارش

دوستهايم بنشينند آرام

گل بگو گل بشنو

هرکسي مي‌خواهد

وارد خانه پر عشق و صفايم گردد

يک سبد بوي گل سرخ

به من هديه کند

شرط وارد گشتن

شست و شوي دلهاست

شرط آن داشتن

يک دل بي‌رنگ و رياست

بر درش برگ گلي مي‌کوبم

روي آن با قلم سبز بهار

مي‌نويسم اي يار

خانه‌ي ما اينجاست

تا که سهراب نپرسد دگر

خانه دوست کجاست؟

ایرج عزیزم ، خیلی وقته میشناسمت و از زمانی که کمی بیشتر شناختمت فهمیدم که شرط وارد شدن به خانه ی دوستو داشتی ... خیلی سعی کردم که حداقل یه سرور بتونیم کنار هم بازی کنیم و خب به زحمت تونستم بیارمت تو ساید ولی میدونستم که ممکنه بری چون اخلاق و روحیاتتو میشناسم ، واسه همین ازت ناراحت نیستم ، اما از رفتنت از سایت ناراحتم ، نوشتی این آخرین پستت تو اسپیدتراست ، امیدوارم که تجدید نظر کنی و برگردی ...

چند وقت پیش داشتم قسمت کاربران همین فرومو نگاه میکردم و دیدم چه پلیرهایی تو این فروم بودن که الان نیستن ، بعضیاشون بن شدن و بعضیاشونم رفتن از این سایت ... یادمه سرور نرمال بود که پست گذاشتم و نوشتم این سایت پلیرهایی داره که سایت های رقیب حاضرا میلیونی خرج کنن که فقط یه بار این افراد تو سرور اونا ریجستر کنن ...

خیلی دلم میخواد یه بار دیگه فرومو باز کنم و ببینم آیدین ، تیرداد ، البرز ، بهنام ، اشکان ، سعیدملا ، امیر وال ، مجید آخیل ، آرمین ، رضا گارد ، فرشید ، میثم ، بایگوش ، مهراد ، مهدی ، محمد و بقیه ی بزرگان تراوین تو فروم پست گذاشتن ...

امیدوارم بازم بشه دور هم جمع بشیم ...

ایرج جان همیشه رفیق خودم میمونی <3

• سلام

اول این که خوشحالم از متای جنوب امیدوارم بااین متا کدورت ها دوساید از بین بره.

ایرج عزیز سال های سال می شناختمت وحال که کنار هم بودیم از سرور خداحافظی کردی!!خیلی دوست داشتم اگه اخرین سرورت بود تا اخرین لحظه بازی میکردی ولی خوب مشکلات زندگی مجالی برای ادامه بازی بهت نداد!جات همیشه کنارمون خالی میمونه!!امیدوارم تجدیدنظر کنی و برگردی!!!

خیلی خوشحالم که علیرضای عزیز به جمع ما پیوست واقعا جای خالیش رو کنارم احساس میکردم!!!

تشکر میکنم از همه کسانی که پیگیر حال علیرضای عزیز بودن!!!

• سلام به همه اهالی فروم و سرور قهرمانان

اول از هر چیزی!

ایرج!

بارها گفتم که خاطرت خیلی عزیزه پیشه تیم ما و باز هم میگم که حضورت تویه سرور چه هیجان و شوری به من داد

تو این سالیانی که تراوین بازی میکنم حصو حال مشابه الان رو بارها و بارها تجربه کردم و شاید چند سروری بود که با رفتنه یکسری از دوستان (چه قدیم چه جدید) شاید اونقدر دل گیر نشدم

ولی دیشب با خوندنه پستی که گزاشتی

حقیقتش باز هم دلم گرفت

امیدوارم هر جا که هستی خوش و سلامت و موفق باشی

ولی امیدوارم که حضورت در سرور باقی بمونه ( یک در خواست از سمت منم هست این جمله:( )

خب!

تبریک میگم بابت متای خوب و دوس داشتنیه جنوب بزرگ

خسته نباشید به تموم دست اندر کاران متای جنوب بزرگ

قطعا این اتفاق باعث قویتر شدنه دوستی و روابط کل جنوب با هم میشه بدور از اتفاقات سرور قبل;)

با آرزویه پیروزی

پ.ن:کرونااااا ولم کن:((((((

پ.ن:حراجی این سرور چرا انقدر فضایی شده قیمتاش؟:rolleyes:

• سلام دوستان آرش armlo هستم

احتمالا همتون منو میشناسین آشوبگر قدیمی جنوب غرب

تو این سرور نیستم ولی سرور بعد میبینمتون

با چندتا تحلیل ریز اومدم واستون که ساید به ساید واستون میگم

از ساید خودم شروع میکنم

Sw

چندتا از پلیر های قدیمی این ساید رفتن داخل nw بازیشونو شروع کردن که البته خیلی هم عجیب نیست چون باهم نمیساختن و اگر تو یک ساید بازی میکردن دوباره شاهد جنگ داخلی بودیم

بچه هایی هم که داخل جنوب غرب هستن متاسفانه پلن درستی ندارن که نمونشو دیدیم نتونستن ده tartarus داخل شمال غرب بپرونن و احتمالا هدفشون از اینکه داخل nw ده گرفتن دارن آماده میشن برای یک درگیری بزرگ داخل این ساید

Ne

بازیو جوانمردانه شروع نکردین دو تا بازیکن فرستادین داخل nw سامان و امیرحسینو میگم که اتحاد phoenix زدن و مجموعه اتحاد های nw.def و ... که اگر بگم این مجموعه اتحادا چه ربطی به اتحاد phoenix داره ممکنه مولتی اجازه نده پیامم بیاد بالا برنامه ne هم مشخصه که میخواد کتیبه هارو از nw جمع کنه اینم برنانه قشنگیه

در کل این دو تا ساید که زوم کردن رو nw باعث میشه من قلبم بوم بوم کنه درگیری جذابی قراره ببینیم

Se

بچه های se من خیلی واستون احترام قائلم ولی شما منتظرین این دوتا ساید درگیر بشن که شما پیشرفت کنین؟

شماها همیشه واسم قابل احترام بودین ولی تحلیلاتون داخل این سرور کمی اشتباه هست روی تحلیلگرتون تجدید نظر داشته باشین شماها همیشه روی واندر بدشانس بودین تو این سرور اشتباه نکنین و تحلیلاتون درستتر باشه

شورای لیدریتون داخلش از ne جاسوس وجود داره و داخل اتحاداتون پر از بازیکنا سابق sw هست

فکر نکنین یک گوشه بشینین این دو تا ساید درگیر بشن شما در امانین

در کل سرور خوب و جذابیو برای همتون آرزو دارم

روز های آینده تحلیلای بیشتری واستون میارم

جاسوس های هر سایدو واستون رو میکنم

موفق باشین

برای هر سه و نیم ساید آرزوی موفقیت دارم با بازی های جذابتون تماشاچی هارو به وجد بیارین

• سلام ارش جان تحلیل خوبی بود فقط چندتا نکته!

اول این که ان ای درسته سامان گراس و امیرحسین تریدر رو اورده وتوی ان دبل گذاشته تا اول مشکل سرور قبل که اصلا جا واسه سوزن انداختن نداشت رو نداشته باشه و دوم اینکه ان دبلیو رو مال خودش کنه!هممون این دوتا پلیر رو میشناسیم هردو به شدت اکانت های کمکی میسازند و اون اتحاد های که زده شده برای این دو پلیر هست!!!اکانت کمکی خوب درواقعه همون مولتی اکانت هست.

نکته دوم!

من روز اول گفتم ما میشینیم چیپس و ماست میخوریم شما دوست داری بفرما!!!

تیم لیدری ما متشکل از خودم،علیرضای عزیز و اشکان عزیز هست چرا تهمت میزنی عزیز!؟شما بهتر نیست مولتی اکانت های که توی ساید ان دبل ساخته شده و برای همه اشکار هست رو گزارش کنی؟؟؟من موندم چطور این اکانت ها و اتحاد ها بن نشدن؟؟؟یعنی چی روز بیست و پنج سرور سه تا اتحاد ظاهر بشندو هم زمان با هم اپ بشند.حتی خود بچه های ان دبلیو هم گزارش نکنند؟؟؟

:/:/:/:/:/:/

کسی هست توضیح بده این مسله رو؟؟؟

<X

• سلام یوسف جان حالت خوبه؟

اولا که اگه به تاریخ ثبت نام نگاه کنی روز ۱۴ ام اکانت زدم و تنها دلیل اومدنم به سرور این بود که یه مقدار nw رو جمع و جور کنم تا با ۴ ساید شدن سرور بازی جذاب بشه و ۳ تا ساید تو بازی نباشه و تیم فونیکس هم اصلا تو این سرور حضوری نداره که اگه داشت اوضاع جور دیگه ای میشد و شما هم از بازی پاک حرف نزن که اکانتاتون توی nw از اکانتاتون توی sw بیشتره

پ . ن : یوسف کاش وجودشو داشتی با اکانت خودت پست میذاشتی

پ ‌ ن : توهمی از رگ گردن بهت نزدیک ترم جای اشتباهی دنبالم اومدی

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

سلام یوسف جان حالت خوبه؟

اولا که اگه به تاریخ ثبت نام نگاه کنی روز ۱۴ ام اکانت زدم و تنها دلیل اومدنم به سرور این بود که یه مقدار nw رو جمع و جور کنم تا با ۴ ساید شدن سرور بازی جذاب بشه و ۳ تا ساید تو بازی نباشه و تیم فونیکس هم اصلا تو این سرور حضوری نداره که اگه داشت اوضاع جور دیگه ای میشد و شما هم از بازی پاک حرف نزن که اکانتاتون توی nw از اکانتاتون توی sw بیشتره

امیر حسین عزیز چی شد که اینقدر محکم اتهام زدی به من ؟ من نمیتونم ازت قبول کنم که صرفا خواستی یه چی بگی که شااااید بگیره حرفت ، لطفا اثبات کن که این اکانت برای منه ، اگه اثبات کردی این پستی که آرش گذاشتو من گذاشتم دیگه هیچ وقت تراوین بازی نمیکنم ولی اگه من اثبات کردم که این اکانت من نیست و واقعا شخصی به اسم آرش آرملو وجود داره و خودش این پستو گذاشته چی ؟

تعجب میکنم که آقا مازیار هم لایک میکنه این پستی که گذاشتیو ...!

پ.ن : این حرفتو میزارم رو حساب رفاقتی که با من داری ولی شناخت کمی که از من داری !

پ.ن : وقتی چیزی نمیدونیم به کسی تهمت نزنیم ...

پاینده باشید

• من خود خودمم

آرش armlo کسی بود که داخل سه تا سرور قبل با جنگ داخلی نتونستین واندرو ازش بزنین ۳ تا ساید

موضوع دیگه اینکه آقایون ne بازی کثیف هم یک نوع سبک بازیه من که اکانت ندارم و از درگیری ها لذت میبرم ولی میگم یه وقت زشت نباشه با ۵ هزارتا اکانت و جاسوس تو اتحادا و سایدا مختلف گذاشتن و ... یه وقت واندر نتونین بیارین بالا

سن و تجربه یوسف به این نمیرسه که بخواد به جای من بنویسه

زمانی که دایل آپ بود و ما با قیژ قیژ دایل آپ خاطره داریم شاید شماها نبوده باشین

• ازاد شدم ازاد شدم نه نه ایشالا ازادی قسمت همه سهیل نپی:d

چندتا نکته درباره اتفاقات اینکه فروم شلوغ شده خوب من شلوغش کردم دستم درد نکنه

دوم اکانت تارتاروس اسم منو زده تو دهکدهاش که اونم دوستایی منن ولی اشکال نداره

سومین موضوع

تریدر جان یه عکس از اتکی که من به شما دادم بذار من فقط یه اتحاد مولتی رید دادم که این درستی حرف بچها رو میرسونه که اون اتحاد کلان برای شماس که اینقد عصبی شدیه ملت با تایم سه ساعت خفت زدمه که شما بیایی از رگ گردن بهم نزدیک بشی من فقط بوس میکنم سلطان من :dدر مورد جا هم درسته اکانت اصلیneاره اخی

این فکت درستیه که اون اتحاد بن شه با تشکر از مدیریت که پیگیر این قصیه باشه حضور سامانم تو سرور با اکانت اکترکس

پ ‌ ن : توهمی از رگ گردن بهت نزدیک ترم

سلام امیرحسین عزیز

اول این که خوشامد میگم بهت

دوم داداش این همه مولتی رو چطوری اپ میکنی میشه توضیح بدی؟؟؟

اخه همشون همزمان اپ میشن ؟؟؟

چطوری مولتی هنوز بن نکرده اکانت هاتو؟؟؟

با نرم افزار میسازی؟؟؟

سوم دوست عزیز وقتی دلیل و مدرک داشته باشی که فلان اکانت مال یوسف هست لطفا رو کن وگرنه لطفا با کمال احترام بشین و مولتی تو اپ کن شاید روزی رسد که بهش احتیاج پیدا کنی!!

سلامتی تمامی زندانی های بی ملاقاتی:*:*:*:*:*:*

بله سامان گراس هم این سرور تشریف اوردن البته با چادر!!

ولی چادرشون گل گلی بود صورتشون دیده شد!!!

8o8o8o8o8o

خوش اومدی سامان جان

معمولا سروری نمی اومدی که رنک دو باشی همیشه واسه یک میای حالا چطور شده اومدی خداعالم هست8o8o8o8o

با تشکر ویژه از حامیان ازاد سازی زندانیان

:love::love::love:

سلام امیر جان

نه میخوام تارگت بزنم بهت ن بکوبمت همیشه گفتم دزد نگرفته پادشاهه اگه از دست مولتی در رفتی پس مفت چنگت

فقط جان من مرد باش تو واتساپ بهم رمز موفقیتت رو بگو ک چطوری اینا انقدر همزمان رشد میکنن ولله ک سبزه های شب عید هم انقدر منظم نیستن خداشاهده8o8o

یعنی حتی ب تنهایی رکورد نظم و ترتیب نشستن دونه های انار رو هم زدی بی انصاف😂😂

• درسته که مولتی بازی حرامه ولی از رو مرام . حالا که شما متا کردید می تونید همین سوالات در مورد مولتی بازی و بازی پاک رو از سایدی که با هم متا کردید بپرسید(فرض بر اینکه شما پاک بازی می کنید) .

• من هیچ وقت از عکس پروفایل هایی که گذاشتی لذت نبردم .
    • ولی واقعا لژیونرخوبی به ان ای دادید . :دی
    • به نظر من می تونی یکم به محمد توهمی ادبیات فارسی هم یاد بدی چون پستی که میذاره نیازمند مترجم داره :دی
  • کسی با اوردن اسم ما گنده نمیشه رو چیزایم که به کسی مربوط نیست نباید نظر بدی پس نپر رو مین من که نمیشناسمت ولی بزن شاید گنده شی دو مورد یک لژیونر با یه حرف من میره از پیشت ولی خدا رو شکر پلیر بهتون دادیم بازی یادت بده این خمس زکات swتو این سرور خوبه والا یارو پلیر nw;dما میزنیم neجواب میده

نه اونا خودشون پلیر nwهستن رفتن برا سایدشون بجنگن از روز 14 با همونا که ساختن که ما رید بدیم رک میگم اینجا یا دف بذارید توشون یا پاپ بدید بالا ما استفاده کنیم ممنون میشیم :d رگ گردن کجایی پس یکی میفرستادین بتونه بزنه جنگ درست کنه فوقش تفنگ اپاش باشه داداشمون

• سلام به همه دوستان

بعد از مدت ها دوری گفتیم بیایم ببینیم چه خبره .

بچه های ان ای عزیز من که یه گوشه نشسته بودم و چیپس و ماستم رو میخوردم چکار من داشتین کاتا بلند کردین پس ؟

دلتون تنگ شده یکی سیخ بزنه به مولتی هاتون ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• کسی با اوردن اسم ما گنده نمیشه رو چیزایم که به کسی مربوط نیست نباید نظر بدی پس نپر رو مین من که نمیشناسمت ولی بزن شاید گنده شی دو مورد یک لژیونر با یه حرف من میره از پیشت ولی خدا رو شکر پلیر بهتون دادیم بازی یادت بده این خمس زکات swتو این سرور خوبه والا یارو پلیر nw;dما میزنیم neجواب میده

نه اونا خودشون پلیر nwهستن رفتن برا سایدشون بجنگن از روز 14 با همونا که ساختن که ما رید بدیم رک میگم اینجا یا دف بذارید توشون یا پاپ بدید بالا ما استفاده کنیم ممنون میشیم :d رگ گردن کجایی پس یکی میفرستادین بتونه بزنه جنگ درست کنه فوقش تفنگ اپاش باشه داداشمون

ب واقع اسمت برازندته....همین جور شاخ میمونی اگ نت قط نشه

یا خدا ازین همه جلال

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: از کلمات بهتری استفاده کنید. اخطار اول ().

• وایی منو تارگت میکنی خو خفت میشی داداش عجب نتت قطع شد خفت شدی اخی رومن کاتاش گرونه نه ؟ اره فک کنم گرونه داداش بیخیال میدونم اون اکانت اصلیت نیست ها ارگین مجید فوق العاده بودید برا زدن همچین اتکی لذت میبرم تراوین واقعیو شما بازی میکنید حیف که مولتی میزنید اونم سبک بازیتونه ولی در کل جمله پلیر برای شما استفاده میشه لذت میبرم روبروم شما هستین من ندیدم تا حالا ارگین یا مجید حرفی بزنن با اون اکانت داداش طبل تو خالی زیاد صدا میکنه من به قول شما اسمم برازندمه میگه فوش بنداز سر زمین صاحبش بر میداره من گفتم منو بزنی شاخ نمیشی امدی زدی شاخ شی باوا نت قطع نکنید خو عه خفت میشه داداشمون

• وایی منو تارگت میکنی خو خفت میشی داداش عجب نتت قطع شد خفت شدی اخی رومن کاتاش گرونه نه ؟ اره فک کنم گرونه داداش بیخیال میدونم اون اکانت اصلیت نیست ها ارگین مجید فوق العاده بودید برا زدن همچین اتکی لذت میبرم تراوین واقعیو شما بازی میکنید حیف که مولتی میزنید اونم سبک بازیتونه ولی در کل جمله پلیر برای شما استفاده میشه لذت میبرم روبروم شما هستین من ندیدم تا حالا ارگین یا مجید حرفی بزنن با اون اکانت داداش طبل تو خالی زیاد صدا میکنه من به قول شما اسمم برازندمه میگه فوش بنداز سر زمین صاحبش بر میداره من گفتم منو بزنی شاخ نمیشی امدی زدی شاخ شی باوا نت قطع نکنید خو عه خفت میشه داداشمون

کجاشو دیدی فداتشم

والا تایم رو اکانت بودن من نبود

خفت کردید نوووش جونتون

سگ خورد 250تا کاتا

بد سوزوندمت نه؟توهمی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: از کلمات بهتر استفاده کنید - اخطار آخر ().