نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام

من کلا اهل فروم نیستم و تا الان هیچ پستی نذاشتم. ولی چند مورد برای رفیقم پیش اومده که دور از واقعیت هست و متاسفانه اسم من هم برای این دروغ ها برده شده. موردهارو دونه دونه میگم تا قشنگ متوجه افرادی خاطی بشوید.

1. اول از همه شما 100% خائن هستید. خائن شمال شرق. کسی که اسرار یک ساید رو به عنوان بازیکن اون ساید به طور عمومی بیان میکنه 100% خائنه. البته شما به اصطلاح توتال ساید بودید. دیگه اسم اینو نمیدونم چی بزارم.

2. محمدعلی سرور پیش فقط و فقط کمک کرد و اگر کمک های مجید و سامان و ممل نبود 100% باخته بودیم. من واقعا تصمیم نداشتم بازی کنم ولی وقتی فهمیدم تو و ایرج یک ساید دیگه هستید و داخل شمال شرق نیستید که اعصاب همه رو خراب کنید دوباره اومدم.

3. این چیزی که تو داری میگی محمدعلی بن کرده تورو و دوباره آزاد کرده و من هم شاهدم کاملا دروغه. هیچ وقت همچین اتفاقی نیفتاده و تو داری دروغ میگی همونطور که بارها این دورغ ها از سمت تو تکرار شده و دست تو با رفیقت جلوی 30-40 آدم رو شده.

4. تو سرور پیش برای ساید کاری جز تخریب نکردی. خدارو شکر امثال مجید و سامان و ممل به فکر افتادن و ساید رو درست کردند. تا قبل کتیبه ها یکسری کار که باید روز سه نهایت چهار سرور انجام میشد (مثل درست کردن اتحاد ها- مثل مرتب کردن بازیکن ها - مثل متحد کردن اتحاد ها و خیلی موارد دیگه) انجام نشده بود.

ببخشید ولی اگر باز به این دروغ ها و حسادت ها ادامه بدی مطالب خیلی بیشتری هست چه از تراوین آی آر و چه همین دو سرور گذشته که از تو میشه اینجا گفت.

• ارادت دوستان

خیلی از چیزهایی که گفته شد یا سندیت نداشت یا نتیجه ای در ادامه دادنش نیست. بنظرم اقا مازیار گفتنیارو گفت.

من با سهیل هم صحبت کردم و یه سری از سو تفاهم ها حل شد.

باور کنین خیلی از چیزها، اونطوری که ما فکر میکنیم نیست. کافیه از یه زاویه دیگه بهش نگاه کنیم. (سهیل جک یادت نره. حالا تصمیم با خودت 😄)

خواهش میکنم این بحث رو دیگه ادامه ندیم. سهیل خونه ش شمال شرق بوده همیشه. یه مدت اومده مهمونی پیشتون. (نگهش دارید نزارید بیاد یه مدت اعصابمون آروم باشه 🤣)

یه نکته دیگه اینه که پست چند روز قبل من درمورد مولتی بازی فقط جنبه ی شوخی داشت و با یوسف از قبل هماهنگ شده بود 😅

گفتیم یکم جو بدیم فروم شلوغ بشه. نمیدونم چرا یه سری از دوستان جدی گرفتن و موج سواری کردن:)) (فکر کنم لحن نوشتاری هم مشخص بود)

درنهایت به نظرم حالا که فروم گرم شده دیگه نزاریم جوش از بین بره. الان یه تحلیل خوب میتونه کارامد باشه.

ارادت

مهران

پ ن: یوسف پوش کن منبع نداریم. خدا برات بسازه جوون

پ ن: ممد توهمی چیشد قرار بود اسم منو بزاری؟؟

• سلام

ظاهرا از پستهای من بعضی از دوستان برداشت بد کردن و لازمه مجدد توضیحاتی بدم.

اولا بنده هیچ حرفی رو تایید یا تکذیب نکردم و نمیکنم حرف بنده اینه که اگر کسی بتونه به من ثابت کنه که مملی اختیاری داره یا از دوستیش و.... استفاده کرده در روند 2 سرور گذشته و این سرور بنده اکانت خودم رو حذف میکنم.

مدارکی که تا حالا به من رسیده اینه که تو اتوبان فلان بودم مملی بهم تلفنی گفت من تروپ سامان رو دیدم ما داشتیم تو تیم اسپیک حرف میزدیم بن کرد و ازاد کرد و....

این مدارک کاملا بی اساسه به دلایل مختلف

اولا هیچ شخص ثالثی این مدعا رو تایید نمیکنه

دوما حرف دو طرف یک دعوا هیچ جا بدون مدارک مستدل قابل قبول نیست

سوما کسی که قتل انجام میده اگر گفته بشه دزدی هم کرده ادم میگه وقتی قتل انجام داده دزدی که چیزی نیست کسی که تمام زارت و زورت ربع خودش رو در زمانی که لیدرش بوده میریزه کف فروم و راز داری رو بلد نیست و خیانت در امانت میکنه به نظرم دیگه انگ و تهمت زدن به دیگران کار شاقی براش نیست

این ادعاها درست عین این میمونه که بنده بگم اقای فلانی شما جاسوس سیا هستی مدرکش هم اینکه وقتی انگشت سبابه دست راست من تو سوراخ بینی چپم بود پای تلفن تو به من گفتی ماموری!!!!

بنده مجدد اعلام میکنم هر کدوم از ادعاهای گفته شده تایید بشه با مدرک بنده حذف اکانت خواهم کرد لطفا از حرفهای من سو استفاده نشه

با سپاس

• دوستان، خواهش کردم به عنوان کوچک‌تر که این بحث رو کش ندید.

مشکل این هست که موضوعات اخیر مطرح شده در فروم، دقیقا بیانش خلاف قوانین فروم محسوب می‌شه! پس نمی‌شه به نتیجه رسوندش، و دست و پای بحث بسته می‌شه.

فاصله دروغ و حقیقت گاهی از تار مو باریک‌تر هست، و قضاوت در مورد برخی چیزها رو باید سپرد به زمان.

پ.ن: جعفر جان پستت قشنگ دو صفحه جواب داره :) می‌دونم اهل فروم و بحث نیستی، من هم حوصله ندارم دونه دونه صحبت‌هایی که کردی رو جواب بدم. فقط این رو بگم که نادیده گرفتن زحمت سهیل در سرور قبل نهایت بی‌انصافی هست. همین‌طور برخی رفتار دیگران دوستان..

خودت هم این‌ها رو خوب می‌دونی برادر من. انشالله که حداقل با خودت در خلوت خودت منصف و صادق هستی.

اما حالا که اسم من رو آوردی، باید بگم که من این سرور نیومده بودم دشمنی و کینه! دوست داشتم بازی کنم اما در جمع قبلی بابت مشکلاتی که خودت خوب می‌دونی و به شدت هم سانسورش کردی نمی‌شد، و حالا که در تیم دیگری هستم طبعا در جهت منافع اون تیم بازی می‌کنم. نه لیدر هستم نه اکانت شاخی دارم. دلم می‌خواست گوشه‌ای بازی کنم.

موارد مطرح شده در فروم که طی روز اخیر مایه‌ی بحث شد رو هم هرگز جایی هرگز نرفتم باز کنم یا با کسی مطرح کنم.

ضمنا اگر فکر می‌کنی من و سهیل دوتایی نقشه کشیدیم بیاییم انتقام و فلان، سخت در اشتباهی. من وقتی این سرور رجیستر کردم اصلا و ابدا خبر نداشتم که سهیل کجاست یا اصلا هست یا نه، و کلمه‌ای حرف نزده بودیم. حالا انگیزه‌ات از اومدن اینه که شنیدی ما هستیم؟ : ))

خودمون هم ابتدای سرور از خودمون خبر نداشتیم که هستیم یا نه. حالا که انگیزه‌ات اینه انشالله خوش بگذره به شما.

پ.ن ۲: اول سرور گفتم با آشنا نقش بازی نکنید، منظورم این بود کسی که آشنا بوده رو مخاطب عام و بیرون باغ فرض نکنید! به همین سادگی.

در نهایت ممنون می‌شم عصبانیت خودتون رو کنترل کنید، انگ نزنید و حرمت نگه دارید.

مخلص همه

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام خدمت تمامی رفقای عزیز فروم نشینان محترم

از گذشته های دور و دراز تراوینی ملاک و معیار پویایی یک سرور حضور فعال و مداوم بازیکنان در فروم اون سرور بوده و در نظر ناظران بیرونی بازتاب حقیقی سرور در فروم اون خلاصه میشه

متاسفانه در این مدت بیست روزی که سپری شده دوستان حضور کمرگی در تاپیک نقد و بررسی سرور داشتند و حضورشون معمولا جهت تخریب شخصی صورت گرفته که به نظرم فرهنگ نادرستی است که دو سه سروری هست به شکل ویژه نمود پیدا کرده و کم کم داره فراگیر میشه

تقابل های بین سایدی و اختلاف نظر های بازیکنان در سبک و دیدگاهشون به بازی یقینا از جذابیت های اصلی بازی تراوین هست اما اگر برخورد ها به شکلی باشه که با توهین تحقیر همراه باشه یقینا برای ناظرین جذابیتش رو از دست میده و موجب کسالت میشه

استدعا دارم و بزرگان و عزیزانم کمی بیشتر مراعات اخلاق و شان حقیقی یکدیگر رو داشته باشند

این بود یک پیام بهداشتی جذاب :دی

اما در خصوص مطالب چند صفحه اخیر حقیقتا یکی از نقد هایی که بر رهبران به قول سهیل عزیز کووزوو وارده نحوه مدیریت گفتگو هاست ما امید داریم که شاید روزی بازنگری ای ر این دیدگاه به وجود بیاد تا شاهد فضای باز تری در گفتگو ها باشیم

مطلبی که چند سروریه به صورت افسوس و آرزویی دست نیافتنی برایمان نمود پیدا کرده هر جای این آبادی را که نگاه می کنیم در هر سطح و جایگاهی ناگزیر مجبور به ساختن رویایی به نام آزادی هست

شاید اگر بنا به بحث و تبادل نظر راجع به سرور قبل باشه برای هر گروه و هر سایدی ناگفته های بسیاری قابل طرح باشه اما احترام به مخاطب ایجاب می کنه که در خصوص موضوع تاپیک صحبت کنیم و هر چه در گذشته اتفاق افتاده رو به گذشته بسپاریم

یکی از مطالبی که به نظرم این سرور رو با سرور های قبلی متفاوت کرده کمبود پلیر، اکانت و مولتی اکانت نسبت به گذشته است کما این که برخی از دوستان هم روزهای قبل به این موضوع اشاره کردند

اولین نمود این قضیه رو می تونیم در نحوه استارت خوردن اکانت های هجومی ببینیم که با گذشت حدود 22-23 روز از سرور هنوز خیلی از اکانت ها مثل گذشته اقدام به ساخت چندین همر و روشن کردن سریع سربازحانه و اصطبل بزرگ از اولین روز های بازی نکردند

این اتفاق نوید جذاب تر شدن بازی در روز های پیش رو رو خواهد داد

امیدوارم در جلسه صورت پذیرفته در خصوص تعیین و تبیین مرز های بازی کثیف و تمیز ، مرز بندی های درست و کارسازی بین لیدر های ساید ها صورت گرفته باشه

پیشنهاد می کنم جهت ثبت در فروم و مشخص شدن نحوه عمل و پایبندی لیدر های ساید های مختلف به توافقات جلسه مذکور گروهی در واتس آپ یا تلگرام تاسیس شده لیدر های ساید مصوبات خودشون رو در گروه نوشه با اسم خودشون عمل به این مصوبات و توافقات رو تایید کنند و بر اجرای اون صحه بزارند که ما پلیر های عادی هم علاوه بر این که در جریان توافقات و مصوبات قرار بگیریم بتونیم در آینده قضاوت صحیح تری نسبت به نحوی اجرای اون توافق ها داشته باشیم

شاید به این وسیله برای اولین بار شاهد اقدامات مثبت جهت مرز بندی اخلاقیات سرور باشیم

ببخشید یه کم طولانی شد

پ ن 1 : کلا پیام بهداشتی دوست دارم دست خودم نیست

پ ن 2 : چرا دهکده همرتون دلاور تحقیق می کنید ؟!

پ ن 3 : عیبی نداره تحقیق کنید چرا سوتی میدید 200/300 تا می سازید ؟!

پ ن 4 : از اتاق فرمان اشاره می کنند توتن بازهای قدیم در سرور های ای ار دلاور می کشیدن که هم رید بهتری برند هم پیاده های دشمن رو راحت بزنند اما ایا اینجا سرور های قدیم است ؟!

بر قرار باشید

• سلام سلام

حوصلم سر رفته بود امدم فروم بخونم دیدم اشکان زده به جان نوری خواستم بگم تف بهت دکی 😂😂لعنتی این همه ادم فقط نوری

پ.ن . الان شب ها میشینیم مافیا پیدا میکنیم

پ.ن یوسف که اول سرور صدای پای اسباش میومد بلاخره رسید یا نه

پ.ن . الان پارتیزان فونیکس سورنا و ....

خیلی های دیگه مافیا بازی میکنن وسط بازی فکت کم میارن از فکت تراوین استفاده میکنن😂😂😂 تاثیر ترکش تا ۴سال هست 😂😂😂

یکی ۴تا عکس از اتحاد ها و تاپ ۱۰ سرور بزاره دوستانی که مثل ما از بیرون تماشا میکنن هم ببینن و صفا کنن

خلاصه که امدم پیام بازرگانی گذاشتم که بهنونه ای باشه برای دیدن دوستان

امیدوارم سرور جذابی داشته باشین همگی

😍😍😘😘😘<3<3

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام

داشتم مپ رو چک میکردم با یک اکانتی که برای دیدن سرور ساختم با منظره جالبی انتهای ان دبل روبرو شدم اول فکر کردم مختصات ها اشتباه و دارم شمالشرق چک میکنم اما بعد دیدم نه انگار اندبل هستش فقط اسم های دیدم که بیشتر توی شمالشرق در سرور های قبل دیده میشد با پروفایل های آشنا 8o فکر کنم شمالشرق با برنامه سرور رو استارت زده و با پلن قشنگش میتونه اندبل رو جارو کنه (کتیبه + غارت ناتار ها ) همینطور اکانت های نام آشنایی ساید شمالشرق هم چینش قشنگی داشتن لب مرزهای برای کتیبه زدن و این نشان از برنامه داشتن هستش باید دیید قبل کتیبه ها چینش ها چطور هستن

پ.ن :

اکانت تارتاروس ظاهرا یک ده زده وسط اسدبل به اسم توهمی داستانش چی هست ؟ مختصات جالبی هم هستش میتونه یک کتیبه خوشگل و تاثیر گذار اونجا ظاهر بشه

با این تفاسیر واسه ساید اسدبل هم برنامه ریزی کردن فقط میمونه اس ای که فکر میکنم با رصد اکانت ها تا حدودی میشه دید که یکسری اکانت جالب هم اونجا هستش که هنوز هیچ اتحادی گردن نگرفته 8o

تا اینجا برنامه ساید شمالشرق قشنگ بوده و ساید های دیگه رو هنوز نتونستم قشنگ چک کنم فقط کسایی که توی تاپ بودن رو چک کردم و دهکده هایی با مختصات های کتیبه رو

محمدowldark:thumbup:

• درود بر اهالی فروم

یک سوال برام پیش اومده چندتا ناتار نزدیک مرز شمالشرق کنار اکانت ما توی مختصات تقریبا 50*-10 لب مرز و با جمعیت 300 یکدفعه پریدن از بچه های جنوب شرق درخواست دارم یک توضیحی بدن که چرا ناتار با اون جمعیت کاتا شده آیا از طرف شما بوده یا شمالشرق ؟

یک سوال هم از از مولتی عزیز چرا ناتاری که کاتا شده در همون مختصات یا حداقل در 10*10 همون مختصات ظاهر نشده ! آیا قانون قبلی در سرورهای گذشته تغییری داشته ؟

آیا کاتا کردن ناتار از الان شروع شده ؟

با توجه به ظاهر شدن ناتار ها به این شکل که اگر قانونش تغییر کرده باشه مطمعنا باید مختصات دهکده های کتیبه نیز تغییری داشته باشه و این اگر درست پیش بینی کرده باشم معدلات خیلی از اکانت های که برای زدن کتیبه طبق قانون قبل برنامه ریزی کردن نقش بر آب خواهد شد :D یعنی این سرور اگر مولتی هانتر عزیز این تغییرات را داده باشه سرور خیلی جالب تر خواهد شد:S

محمد owldark:thumbup:

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

جلسه ای تحت عنوان مشخص نمودن مرز های بازی کثیف در روز جمعه مورخ 5 شهریورماه سال 1400 هجری شمسی ، ساعت 6 عصر در دیسکورد برگزار شد .

حاضرین در جلسه :
    آقایان مازیار ، محمدعلی ، جعفر ، محسن از شمال شرق و کسری از جنوب شرق و یوسف از جنوب غرب .

در ابتدا جلسه با توضیح کوتاهی توسط آقای مازیار شروع شد و در ادامه حاضرین به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند و در انتهای جلسه به مفاد زیر توافق کردند .

مفاد عهدنامه :

1 ) کتیبه ها :

الف ) کتیبه زدن با اکانتی که در ساید دیگر وجود دارد ( چه داخل و چه خارج اتحاد ) خلاف محسوب میشود و کتیبه باید برگشت داده شود .

ب )همر ، کاتا ، هیرو ، نباید از داخل ربع مقابل لانچ شود ، در صورت زدن کتیبه ، کتیبه باید برگشت داده شود .

تبصره: اگر اکانتی در ساید X حضور داشته باشد می تواند در ساید Y دهکده تاسیس کند و از آنجا اقدام به ربودن کتیبه از ساید Y کند .

2 ) اکانت :

الف ) خرید و فروش اکانت در هر حالتی ممنوع می باشد .

ب ) تاسیس اکانت در ساید دیگر و استفاده از آن در هر جهت خلاف محسوب میگردد .

• دروودی بی انتها بر عزیزان حال حاضر و خارج از بازی

امیدوارم لذت کافی رو از سرور برده باشید و امیدوارم تا آخرین روز لذت های فراوانی رو همه ببریم از این سرور.

اول اینکه مرزهای بازی رو سروران بنده تعیین کردند؛ بسیار عالی و امیدوارم همه ی عزیزان بر همین بندهای توافق پایبند باشند.چرا که رفاقت و اعتبار ارزش والاتری داره تا گذراندن یک سرور بازی به هر نحوی.

در‌مورد اکانت تارتاروس عارضم به خدمت دوستان که تا از آب گل نشده کسی نیومده ماهی بگیره؛ اون دهکده بنام دوست عزیزم محمد توهمی رو به جنوب غرب ربط بی ربطش ندید. اگر دقت کنید دهکده در خاک شمال غرب تاسیس شده حالا به هر دلیلی که به خودم مربوط میشود.مرسی اه.

امیدوارم دوستان حضرات اساتید در دیدن مختصات هایی که هوا و هوس فرافکنی برشون میداره بیشتر دقت کنند.

پی‌نوشت یا پانویس؟!: نظرات گرانبها رو بزار در کوزه ای از آب خنک و آبشو میل کن.

عرض ارادت فراوان برای بچه های گل هر ۴ ساید

--مجید پرشیا

• پایبندی به موارد بالا بسیار ارزنده هست به شرطی که واقعا رعایت بشه نه اینکه آخرش موتونیم و موکونیم بشه امیدوارم به همه خوش بگذر

پ.ن:

سلام خدمت مجید دلبندم هر کسی مختار هست نظرش رو بگه و فکر نمی کنم به شما ربطی داشته باشه که بخواد بذار در کوزه یا جایی دیگه این رو خواستم روشنش کنم شما اگر نارحت هستید میتونید نخونید و به جاش آبشو میل کنید تا خنکت بشه تمرکزت بره بالا و همچنین بهت برنخوره.

دلت نخواست میتونی راجب اون ده حرفی نزنی اما خوانندگان و پلیرهای فروم میتونن راجب اون تحلیل بذارن

محمدowldark:thumbup:

• درود به همگی

حالا یه ده زدن که ارزش این همه بحث و جدل رو نداره یه لقمه نون و ماست هست با هم میخوریم ولی تا جایی که من میدونم و با بروبکسی که بازی میکنم ما چیزی رو با کسی تقسیم نمیکنیم خلاصه اینکه کلش واس ماس

در مورد بخور و نخور آبشو یا کله پاچه اش رو باز هم نظر خودمون مهمه و به هیچکسی جواب پس نمیدیم چرا ؟ چون گفتم واس ماس

نظر خوانندگان فروم و تحلیل شون هرجوری حال میکنن بزارن در کل واسه ما خیلی اهمیتی نداره چرا ؟ چون کلا واس ماس

نظر بچه های ما هم به کسی ربطی نداره خواستم اینو واضح بگم که چی میزاریم چرا ؟ بازم واس ماس

پ.ن : بازم تکرار کنم یا متوجه شدین که واس ماس

• یوسف جان مرزهای بازی کثیف فقط به همن موارد کتیبه ها خلاصه شده یا موارد دیگه هم جزو اون هستش آخه این ناتار کاتا کردن دو سروری هست از سوی یک یا دو ساید انجام میشه و موارد دیگه ؟

والا همهش واسه شما چه کله ش و چه آبش نوش جونت همش واسه شما فقط مراقب باش گیر نکنه تو گلوت اون موقع دیگه نمیشه کاریش کرد

در مور پست همه اگر اهمیت نداره چرا میخونی؟ اگر میخونی و اهمیت نداره چرا جواب میدی؟ این همون جایی هست که میگم مراقب باش گیر نکنه ;)

والا نظر بچه های شما یک طرف قضیه هستش که واقعا هم به کسی ربطی نداره اما طرف دیگه قضیه به پلیر های بازی و خوانندگان فروم هستن که شاید براشون مهم باشه و اون هم به شما ربطی نداره :D آره اینجوریاست هر موقع خواستی واضح بگی اول یک لیوان آبشو خنک بزن تا فشارت نیوفته اینجوری بالا پایین بپری:thumbup:

در کل همه ش مال شما اصلا مال خودت به هیچ کسی هم نمیخواد بدی 8o

محمد owldark:thumbup:

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

تمام مفاد عهدنامه که روش توافق شد همونی بود که تو اون پست عرض کردم ، مواردی همچون داشتن اکانت چراغ بین ، کاتا کردن ناتار ها و ... از جمله مواردی بود که لیدر ها بر سر غیر اخلاقی بودن اون به توافق رسیدن و با حرف هاشون امضا کردند ولی چون هیچ وقت نمیشه ثابت کرد که دقیقا چه اکانتی از چه کسی دستور گرفته برای این چنین اوامری طبعا نمیشد که به عنوان بند به عهد نامه اضافه کنیم .

پ.ن : وقتی پست FBI رو کنار پست وگنس در تاپیک اعلام آمادگی میزارم با خودم میگم واقعا نکنه شمال شرق زیر خاک های خودش سلاح هسته ای پنهان کرده و ما خبر نداریم ...

پاینده باشید

• می گویند "مریلین مونرو " یک وقتی نامه ای نوشت به " البرت اینشتین " که فکرش را بکن که اگر من و تو ازدواج کنیم بچه ها یمان با زیبایی من و هوش و نبوغ تو چه محشری می شوند !

اقای " اینشتین " هم نوشت :

ممنون از این همه لطف و دست و دلبازی خانم .واقعا هم که چه غوغایی می شود !

ولی این یک روی سکه است .

فکرش را بکنید که اگر قضیه بر عکس شود چه رسوایی بزرگی بر پا می شود !

داشتم فکر میکردم "هوش و درایت و نظرات موثر از لقمان جان" و "وقت و زمان از محمد ارد|ک" عزیز چه غوغایی برپا میشد ولی لعنت به روی دیگر سکه

پ.ن: لقمان جان منتظر تحلیل شما از بازی تا به اینجا هستیم و همچنین اون فانکشن هر کاری میکنم کار نکرد

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• بیانیه ی متای جنوب

به نام آفریننده ی انس و مودت

دو ساید جنوب شرق و جنوب غرب که سابقا تحت عنوان SE و SW Guards در این سرور حضور داشتند . زین پس تحت عنوان
    Great South و به شکل یک تیم منسجم دوشادوش یکدیگر خواهند جنگید .

زین پس حمله به هر یک از مختصات های جنوبی حمله به کل جنوب تلقی میگردد و حمله کنندگان پاسخی کوبنده دریافت خواهند کرد .

به امید پیروزی جنوب بزرگ

• سلام

ب سلامتی همه زندونیا ی بی ملاقاتی😂😂

ب سلامتیه ازادی

فکر کنم بزرگترین کاری ک میتونستم تو این سرور انجام بدم رو انجام دادم ک اونم داشتن نقش کوچکی در بسته شدن متا بوده

ممنون از یوسف عزیز بابت پذیرایی ( پوش کن خسیس )

ممنون از کسرا گل ک انقدر زیادی منو تحویل گرفت بابام اینجوری رو من حساب نمیکنه ک تو کردی8o8o

دم کاپیتان و سرلشگر جنوب شرق هم گرم

پ.ن بابت پست های قبلی از یک سری از بچه های شمال شرق عذر خواهی میکنم یک سری از حرفام بد برداشت شده بود ک با مجید کامل صحبت کردم

پ.ن یک دوستی حرفایی راجب من زده ک خودش میدونه من هیچ وقت با اون کل کل نمیکنم و حتی دوست ندارم کوچکترین اصتحکاکی با اون داشته باشم چون همیشه برای من ادم محترمی بوده هست و خواهد بود

پ.ن کل قسمت های جنوبیه نقشه این سرور منتظرن ک دونه دونه زده بشن^^:D

و من الله توفیق

• مجید جان انتظار همچین پستی رو از هر کسی. داشتم بجز تو

مدارکش رو تو واتساپ برات میفرستم ک امروز ظهر پارسا بمن مسیج داد ک پسورد اکانت ایرج رو داری گفتم ن چطور گفت چراقش زرده

دقیقا چند دقیقه بعد پارسا گفت چرا حذف شد

از روز ۵ بازی زمانی ک ایرج فهمید من هستم یک روز در میون بهش گیر دادم ک تو گروه اکتیو تر باش ولی اصلا دوست نداشت و اون حس و حالی ک تو سرور های قبلی ازش دیدم ۱٪ تو این سرور نبود ک بخشیش بخاطر مشکلات کاری بود و بخش زیادی هم واقعا دوست نداشت جلوی شمال شرق وایسه و هنوز شمال شرق رو خونه خودش میدونست

مجید جان خداییش جات خالیه امروز ب کسرا گفتم اتفاقا از روزی ک اومدم اینجا نه قهری دیدم و نه نیازی ب ناز کشی و فقط با همون وقت کم و محدودم از بازی لذت بردن

پ.ن بعضی گفتن ک من و ایرج با هم اومدیم و ... ولله ایرج جزو اخرین افراد جنوب غرب بود ک فهمید من هستم 😂😂 و اینکه من بر عکس دوستانی ک با هدف ایستادن روبروی من اومدن بنده روز ۲ ب بازی اضافه شدم ولی گویا دوست عزیزم از قبل میدونست ک من میام اونم تو شرایطی ک یوسف کلی اصرار کرد و من فرار کردم

پ.ن بعید میدونم ک میثم فروم بخونه ولی تسلیت میگم بهش ک در غم از دست دادن برادر عزیزش هست امیدوارم غم اخرت باش میثم جان

پ.ن ارزوی سلامت میکنم برای علی رضا دوست دوست داشتنی ک خدا رو شکر از بیمارستان ترخیص شده

• درود بی کران به دوستان عزیز هر چهار ساید و آرزوی موفقیت برای همه...

بنده هم به نوبه خودم این متا رو به بچه های جنوب تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم .

یک تشکر ویژه هم از دوستانم در جنوب که واقعا این مدت رفاقت و برادری رو تموم کردن در حق من و همیشه جویای احوال من بودن

پ.ن سهیل عزیز توی این مدت کوتاه شدی جز بهترین رفیقام❤️

پ.ن ممد توهمی چی شد پس....! کار داریمااااا 😂😂