نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

حقیقتا علاقه ی خاصی به استفاده از قداره زن ها ندارم ، بیشتر ترجیح میدم محافظ تربیت کنم البته محافظ های ما همانند سزار با ابهت و همانند گرزدار بی باک هستند !
    بحث من اصلا نوع بلای آسمانی نیست چون در هر صورت هر بلای طبیعی خرابی با خودش به بار میاره ! خواه سیل باشه خواه زلزله ...
    بحث من اینه که آیا در بیابان سونامی رخ میده ؟! بزارید بهتر توضیح بدم ، آیا در کوزوو قوانینی که نوشته نشده اجرا میشه ؟!
    پی نوشت آخرت خیلی منو به فکر فرو برد ! امیدوارم که شوخی باشه این چیزی که گفتی ، وگرنه وای به حال ما ...

پ.ن : بالاخره بعد از سالیان سال پست منم ویرایش خورد ، هووورا :دی

برقرار باشید

• سلام از بزرگترین خائن سرور قبل بر دارنده مدال نقره خئانت

چطوری خائن جان خوبی میبینم ک تو هم سر از کوزووو در اوردی😂😂

اگه این همه راه اومدی ب امید اینکه اینجا مولتی رید نمیکنن باید بگم کور خوندی از همون راهی ک اومدی برگرد ادرس اشتباهی بهت دادن برادر

داداش تو کوزووو همه چی شدنیه خیانت شدنیه ( تو ک تجربش رو داری 😂) رید میلیاردی شدنیه امار همر با کمک گرفتن از دست خدا شدنیه چیز شدن بعد از گزاشتن عکس حذف اکانت شدنیه حتی مورد داشتیم در سرور های قبل تر ک دوستان فهمیدن ک اون جملات قرمزی ک گوشه سمت چپ تصویر نقش بستن چنتایی دارن میان یدونه ایه یا خیلیییه و ب نسبت همون مقدار براشون چیپس و ماست موسیر سفارش داده شده ک حوصلشون سر نره

اره عزیزکم اینجا شهر شهر فرنگه شهر خیلی قشنگه

فقط خیلی بده ک ادم بخواد دهن باز کنه و خیلی چیزا رو بگه

ولی مراقب باش ک حرف از وضعیت ناتار ها نزنی چون اون وقت یک نفر اول ...میکنه بعدش همون ادم لباساش رو عوض میکنه و با لباس مبدل میاد و در مورد نحوه چگونگیه پیدایش ناتار ها سخنرانی میکنه که مورد اول بخاطر تنبیه تو برای بی ادبیته ( همانطور ک میدانین و اگاهید در کوزووو ناتار نقش ناتاشای بازی رو داره و حرف زدن در موردش گناهیست کبیره و گاد بازی کاملا غیرتی میشه و شما رو مورد عنایت قرار میده😂😂) و مورد دوم ب این دلیل ک شاید بتونه اثبات کنه میتونه پست های تحلیلی بزاره مثل لقمان ک خیلی وقته گفته یبار یک تحلیل میزارم ک لقمان یاد بگیره ولی وقتی با لقمان صحبت کردم بنده خدا گفت من خیلی دوست دارم مورد اموزش قرار بگیرم ولی متاسفانه کسی پیش قدم نشده هنوز

پ .ن لقمان منتظر اموزش هست هنوز

پ.ن من چرا هنوز ...نشدم؟

پ.ن الان دیگه میشم چون اسم ناتارا رو اوردم دوستان حلالم کنین😂😂

• درود

بنده در تکمیل صحبت شما باید بگم در کوزووو دسترسی به پنل هم شدنیه، تا قبل از خراب کردن سرور نقش موش رو بازی میکنند که طعمه شیر شدن ولی پس از اینکه سرور رو پوکوندن و باعث شدن چند ده نفری که به عشق قدیم اومدن بازی کنن نه به عشق خاله بازی، خداحافظی کنند، یهو نقش عوض میکنند و میشن شیر خفته و افسانه و غیره :دی

و نکته تاسف بارترش اینه که تاپیکهای کوزوو پر هست از شخصیتهای بافرهنگ که رنگ‌به رنگ‌دوز به دوز مصرف میکنند، قبل از ورود به تاپیک هم یه سرچ ناقابل در گوگل میزنند و کپی پیست میکنند و کلی خوشحال هم میشن از لایکها و میرن سراغ دوز بعدیشون

• سلام

سهیل جان طبق گفته خودت ظاهرا شما از یک چیزهایی خبر داری که بقیه ندارن مثل دست خدا و...

تا اینجاش مشکلی نیست یا یکی بهت اعتماد کرده چیزی بهت گفته و باز مثل قبل تو از این اعتماد سو استفاده کردی که مسبوق به سابقه هم هست از طرف تو یا به هر شکل دیگه اطلاع داری که قطعا مدارکش هم داری و شخصا خوشحال میشم مدارک رو ارایه بدی حتی اگه خودت هم اینکارو نمیخوای انجام بدی بفرست برای من خودم

میذارم کف فروم این تا اینجاش اما مطلب مهمتر:

سهیل جان شما که تو این 20 روزه اینارو نفهمیدی قطعا از سرور قبل و سرور قبلترش به این اگاهی رسیدی با توجه به اینکه همیشه ادعا میکنی که حرف حق حتی اگه به ضررت باشه رو میگی به هر قیمتی میشه توضیح بدی چطور شد وقتی از ان ای رفتی یادت افتاد افشاگری کنی و به عنوان مطلع از دستهای پشت پرده رخ بنمایی؟

سهیل جان تاکید میکنم هر مدرکی داری در مورد دخالت هر پلیری تو سرور به من بده شخصا قول میدم هم دست خدا رو رسوا کنم هم اکانت خودم رو حذف و دیگه تو اسپیدترا لاگین نکنم و نذارم دوستانم هم لاگین کنن.

منتظر مدارکت هستم

امیدوارم فقط تخمی کاشته نشده باشه که یک ماه دیگه به بهانش مجدد حذف دسته جمعی انجام بگیره

با سپاس

• اگ بنظرت بده آدم دهن باز کنه خب ببند مث چیپس سربسته ب روش سامورایی بازت میکنن

آدم خوب نیس وقتی خودش جزئی از سیستم بوده و حالا مثلا نیست انتقاد کن بیشتر شبیه ب سوزش میشه تا دادخواهی

درمورد پست آموزشی فرقی نمیکن کی چطوری چ پست آموزشی بزاره ، مهم اینه مفید باشه و استفاده کنیم چه یوسف بزاره چ ممدعلی چ مازیار یا لقمان حتی تو هم میتونی بزاری در این حد آزادی هس عزیزم

اگ میخوای انتقاد کنی بکن ولی یکم کلاه خودتم قاضی کن...:*:*:*

• عرض ارادت

گاهی سکوت، به دلیل حفظ منافع شخصی هست، اما گاهی هم به خاطر منافع جمع و خانواده، و حفظ احترام جمع.

گاهی هم به جای پایین انداختن تشت رسوایی، آدم از جایی که هست دست می‌شوره تا دست کم آلوده‌ی دروغ و زشتی نباشه. نه برای این که خون خودش کثیف نشه، بلکه برای حفظ احترام و خط قرمزهای خودش، و در عین حال خراب نکردن بازی و ذوق دیگران.

اما همون زمان هم برای چیزهای مهم‌تری آدم حاضر می‌شه که با گفتنش تنها بمونه، مثل شنیدن نقشه‌ی زدن واندر متا..

جز راست نباید گفت

هر راست نشاید گفت

اما هر چیزی اندازه‌ای داره.. چیزی اگر بد هست، هرچه کمتر ادامه پیدا کنه بهتره.

برای خواننده شاید بشه نقش بازی کرد اما برای آشنای محفل خیر! پس بهتره ادامه ندیم..

• سهیل جان سلام

اگه چیزی هست و مدرکی‌ داری رو کن

میدونی اینجا ب کسی ک رو هوا حرف میزنه یه لقبی میدن ، دوست داری اون لقب بخوره وسط پیشونیت !؟

اگه هم نداری و اومدی ی گرد و خاکی ایجاد کنی ک بگن عههه این همون سهیله

لیدر ان ای

ک خوبیت نداره واسه خودت

در هر صورت منتظریم ببینم مدرک رو رو میکنی

یا اینکه لقب رو ب جون میخری

• اسطوره اخلاق و ادب و ریا و ای مسائل

یا الله

من قطعا با بچه های شمال شرق خیلی کمتر اشنام و تو بیشتر

اما بازم وقتی متنتو میخونم یاد بگم بگم احمدی نژاد میفتم

بنظرم یکی دیگ انتقاد کن بهتره حداقل میتونه بگه من نبودم ، نیستم ، خوشم نمیاد

نمک خوردن و نمکدون فرو کردنه

آشنای محفل برو ب ادامه درس اخلاقت برس وضعیت ی جوریه ک واقعا حنای تو ، توی اخلاق داشتن دیگ رنگ نداره

پ.ن:منو از بلاک دربیار:Pبجون نوری چیزی نمیگم

• به نظرم شما خیلی درگیر نشو پسر جان

وقتی اکانت فروش و فحاش‌ترین منتقد یک تیم تبدیل میشه به روابط عمومی و بادمجان دور قاب چین همون تیم، چیز بیشتری ازش در نمیاد..

کمی هم مودب‌تر پست بذار کلا، خطاب بر هر شخصی که می‌خواد باشه. دست کم شان کسانی که ازشون دفاع می‌کنی رو حفظ کن‌.

بنده بگم بگم نکردم، گفتنی‌ها هر چه بود گفته شد، علت پست هم بحثی بود که از صفحه قبل در این رابطه در گرفت. مشخص هست زیاد متوجه پستی که نقل قولش کردی نشدی کلا.

ضمنا لحن حرف زدن من معمولا همین مدلی هست، تقریبا در هر شرایطی، همین شکلی و بدون قصد خاصی..

خبر هم نداری که ‌نمک‌دان ما رو مدت‌ها پیش شکستن، نمکی هم نخوردیم آخر..

در نهایت مجدد پیشنهاد می‌کنم زیاد درگیرش نشو شما

• اون پسر بزرگ شده عزیزم

من روابط عمومی کسی نیستم از کسی هم دفاع نمیکنم ک بخوام بخاطرش ب امثال تو چیزی نگم ، مگ اینکه باهاش رفیق باشم ک بازم ب تو نمیرسه

کی درگیر تو میشه سلطان اخ8o

درمورد فحاش ترین هم قبول دارم بشدت دوس دارم وقتی یکی فک میکن خیلی خفنه یکم بکشمش پایین معلومه ویسام تو گوشت مونده عسلم

خواستی بیا ی اکانت راست کارت دارم شاید ب اززوهات رسیدی:P

• سلام مسعود جان

عزیزم من نیم ساعت پیش با وزیر امور خارجه سایدت تلفنی حرف زدم( مازیار) خود اون دیگه قبول کرده ک کت تنه رفیقته ( البته فعلا کت این قسمت رو ک توش هستیم) پس ازش بپرس بعد بیا دنبال مدرک از جعفر هم میتونی بپرسی ایرادی نداره

فدات شم من گرد و خاکام رو کردم الان پیر شدم لقب هام رو هم گرفتم نگران من نباش اونی ک انگ میچسبونه من نیستم کسی هست ک ب من گفت خائن چطور تو ادم مثلا بی طرف نرفتی سراغ اون ببینی دلیل خیانت مین چیه ایا مدرک داره یا نداره مگه من تا ۱ هفته قبل و قبل از کودتاش توتال نبودم؟ یک دفعه خائن شدم؟ چه باحال چه با نمک

فکر کنم خودت تو کار گروه حرفای بچه ها رو خوندی دیگه!؟ من ک قدیمی ترین بازیکن شمال شرقم توسط بازیکنی ک از شمال غرب اومده خائن تشخیص داده شدم😂😂

خیلی باحالین بابا

پ.ن وزیر محترم طبق قانون اوردن اسم شخصیت های سیاسی مملکت اخطار و ویرایش حداقل جزای کاره ولی من ندیدم اینکار رو انجام بدید

شاید چون داره از شما دفاع میکنه یا همون ژن خوبیه ک قبلا گفتم😂😂

البته این مال قوانین کام و ای ار هست تو کوزووو گویا ازاده 😂😂

• من انگ خیانت و خائن بود بهت نزدم ک داری میگی سهیل جان ، این حرفا از نظر من جاش اینجا نیس ، تو هر خونه ای دعوا میشه البته اگه خونه بدونیش و بدونی خونه ته ،

در کل من تو رو ن جاسوس دیدم ن خائن

دوست داشتی میشه تو جای بهتری حرف زد و صحبت کرد.

• چی میگی سهیل من چیرو قبول کردم نیم ساعت پیش با هم حرف زدیم میگم امار اکانت سامان رو جعفر داشت ازش بپرس میگی من قبول کردم

بابا تو دیگه کی هستی

دست شیطونو بستی

والا

• گفتم وزارت این قسمت یعنی مدیریت فروم تکذیب میکنی؟

• شما اشکان پسر هستی و منم طبق معمول پسر خطابت می‌کنم. خوشحالم بزرگ شدی.

رفاقت شما به من ارتباطی نداره اما وقتی با عجله ریپلای می‌کنی که خنک حرف بزنی مشخص هست بادمجان دور قاب چین هستی یا نه.

برای پایین کشیدن کسی که توهم بزرگ بودن داره نیازی به استفاده از زشت‌ترین و پست‌ترین توهین‌ها نبوده و نیست. ابزار بهتری هم هست. خود دانی.

ویس‌های شما رو هم راستش نشنیدم کلا! فقط اولی که گفتی "شوخی بود"

منظورم درگیر شدن با بحث بود نه با شخص من.

اکانت فروختی نوش جان اصلا می‌گیم به خودی خود ایراد نداره، اما وقتی هفته‌ها سنگ یارانت رو به سینه می‌زنی و به همه می‌تازی و از فروم و گپ واتس اپ گرفته تا ام‌ام اتحاد به رقیب زشت‌ترین توهین‌ها رو می‌‌کنی بعد مرامت رو چند میلیون به همون‌ رقبا می‌فروشی و می‌ذاری می‌ری یه کم جالب نیست.

در مورد ملوس بودن من هم نظر لطفت هست.

موفق باشی ستون

پ.ن: به شدت بحث داره مبتذل می‌شه ادامه‌اش ندید بهتره حقیقتا. خودتون بهتر می‌دونید اصل داستان رو پس کش ندید بهتره جسارتا.

• ینی تو فک میکنی من قبلش ب بچه هامون نگفتم و فروختم؟تو ی درصد فک کن همچین اتفاقی بیفتع اونم مثلا به پارتیزان و حسین حداقل، مگ من توام

ن دیگ میگ مولانا زیبا ترین مفاهیم عرفانی رو با رکیک ترین حرفای ممکن القا میکن

حالا درسته عرفان رو بت نمیرسونم ولی حداقل آب نمیکشی واسم

قطعا شنیدی ب رو نیاوردی ک عب ندارع مهم اینه رسونده شد

ام امایی ک میزنم رو دست نداره 😁

• این بحث تموم شدست مدارکی موجود نیست صحبتهای گفته شده از طرف سهیل:

سرور قبل مملی از اتحاد بیرون بود وقتی بهش گفتم بیا تو اتحاد گفت اتحادی که زدم دو درصد اموزشش بیشتر از اتحاد اصلی هست و چون ما 6 هزارتا گرزی از سامان عقبیم من اینجا میمونم تا نیروهام بهش برسه و اینکه تلفنی مملی به من گفت دیدم و...پس مملی امار از بالا بهش داده شده!!!

از اوایل سرور اکانتهای سامان و مملی جانشین هم بودن و از همه چیز هم خبر داشتن اینو تمام بچه ها میدونن تو شمال شرق.

مورد دوم در سرور یک از لویال فیک زدن و مملی میدونست کجا فیکه و مهدی عشقی رو معرفت چنج کپ کرد

حرف کاملا بی ربط همه مهدی عشقیو میشناسن اگه یک درصد شک داشت به داشتن دسترسی .....همه رو در میاورد.

در مورد فروم همه شمال شرق میدونستن این مطلبو اینکه کسی الان یادش بیاد کاملا بو میده.

این مطلب کاملا از طرف ما بسته و بسیار چیپ هست و هیچ صحبتی دیگه در این مورد نمیشه از طرف ما کسانی که این مدارک براشون قانع کننده هست دیگه خود دانند.

• درود به همه دوستان

عزیزان فروم جای بحثهای شخصی و سرور قبل نیست هر چی بوده تموم شده خوب یا بد خودتون بهتر از همه می دونید چیکار کردید و چیکار نکردید.

یه تهمتی از دوستان و هم سایدی های سابق به بچه های شمال شرق زده شده (همه می دونیم وقتی به بزرگان و لیدرهای ساید تهمت زده شده به کل اون ساید محسوب میشه) حالا بدون دلیل و مدرک که اگه مدرکی برای ارائه دارید رو کنید در غیر این صورت از قدیم گفتن حرف باد هواست...

از دوستان و هم سایدی های خودم می خوام وارد این لوپ و گردش بی حاصل نشن لطفا و به پیشرفت اکانت و ساید خودشون برسن.

پ. ن: تا اینجای کار به نظرم از اونجاییکه ساید شمال شرق به نظر قوی تر از بقیه ساید ها میرسه دوستان دارن بهانه ای برا حذف احتمالی آینده جور می کنن

بدرود

• درود

آقا مازیار عذرخواهم ازین بابت که گفتی بحث ادامه پیدا نکنه، ولی حقیقتاً یک نکته ای این وسط هست که دلم نمیاد نگم:

من اگه بدونم پلیری به پنل دسترسی داره (حتی اگه هم تیمی من باشه) قطعاً اکانتم رو میزارم روی حذف و هیچ وقت تا ابد اسپیدترا رو لاگین نمیکنم، مطمئنم خیلی از پلیرهای سرور در این مورد با من هم نظر هستن.

حالا چی میشه شمایی که به این مسئله واقفی مجدد میای در همین سایت ثبت نام میکنی؟ اونم توی ساید رقیب؟ وقتی میدونی رقیبت دست خداست؟

بعید میدونم کسی به این قضیه باور داشته و مجدد در همچین میدانی حضور پیدا کنه.

بدرود

• نمیخواستم دیگه در مورد وقایع و صحبتهای امروز فروم صحبتی بکنم اما بنا به دلایلی باید این پست رو اینجا بذارم و یک سری صحبت انجام بدم.

متاسفانه به نظر من یکی از بدترین کارهایی که یک انسان میتونه بکنه سو استفاده از صحبتهایی که به عنوان دوست یا امین بهش گفته شده در زمان کل کل یا مجادله با طرف مقابلش هست ، متاسفانه بارها تو همین فروم اینکار از طرف چند نفر انجام شده و ادامه پیدا کرده بدون تعارف باید بگم این اشخاص سرور یک بیشترین ضربه رو به ربع ان ای زدن و در سرور قبلی هم که دوستان شمال شرق شاهد داستانهای پیش امده بودند و نتیجه این حرکاتشون هم گرفتن که الان تو ربع دیگه ای مشغول بازی شدن.

دقیقا مشخصه الان هم با زمینه سازی که از اول سرور انجام دادن حاظر هستند به هر قیمتی برای انتقام شخصی به یک یا چند نفر اسیب بزنن به خیال خودشون ، حتی به قیمت بهم زدن این سرور و یا حتی این محیطی که در اون مشغول بازی و سرگرم شدن هستیم.

اتهام دست داشتن در روند سرور و فروم بدون هیچ مدرک و مستدلی مطمئنا از روی خیرخواهی نیست که اگر خیرخواهانه بود قبل از هوچی گری و سیاه نمایی ابتدا از طریق مدیریت سایت باید پیگیری میشد و اگر به نتیجه نمیرسید در مکان عمومی مظرح و با سند و مدرک به اثبات میرسید به فرض محال که شخصی که در موردش شانتاژ شروع شده همه امکاناتی که به دروغ گفته شده رو داراست ایا این اشخاص تا حالا یک نامه نگاری با ادمین سایت داشتن تا کنون؟اگر بله لطفا رونوشت یا مدرک این پیگیری رو همینجا در معرض دید عموم بذارن یا اگر نمیخوان اینکار رو بکنن به من بدن تا خودم اقدام کنم برای عمومی کردن این پیگیری.

بدون شک اطمینان دارم چنین کاری انجام نشده.

و اما خدمت دوستانی که جدیدا اشنا شدن با اشخاص مورد ذکر در این چیزی که میگم شک نداشته باشید که حرفهای مگوی شما هم به زودی زود در همین فروم یا در هر مکان عمومی دیگه به همگان گفته میشه.

امیدوارم کسی بازیچه کینه ورزی کسانی که هنوز در فکر انتقام گذشته هستند نشه

و در نهایت تکرار میکنم هر گونه مدرک معتبری در مورد صحبتهای گفته شده رو شخصا رویت کنم بی شک و بدون لحظه ای درنگ حذف اکانت کرده و در هیچ سروری از اسپیدترا ثبت نام نخواهم کرد.

حتی لزوما نیاز به مدرک فیزیکی نیست اگر کسی بتونه بگه که شخصی که بهش تهمت زده شده مثلا در فلان پلن یا هر جای دیگه از این امکانات استفاده کرد و به عنوان مثال بی دغدغه و با اطمینان فلان پلن رو زد یا فلات جارو دفاع کرد بدون پر کردن همون مقدار دفاع در جاهای دیگه و یا در فروم فلان کار رو کرد به نفع ربع خودش و.....بازهم به شرط معقولانه بودن صحبت بنده حذف اکانت خواهم کرد.

و در نهایت ارجاع میدم دوستان را به پاسخ زیبای محسن عزیز به نقل از مضمون که اگر انقدر اطمینان حاصل شده از طرف دوستان که قدرتهای ماورایی وجود داره دلیل ثبت نام در این سرور چی بوده؟اون هم در ربع مقابل!!!

امیدوارم همه ما به راه راست هدایت بشیم

مرا رازیست اندر دل به خون دیده پرورده

ولیکن با که گویم راز چون محرم نمی بینم