نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلااااام

حالتون چطوره؟

بر قرارین؟ردیفین؟

اول از همه تبریک میگم به کسری عزیز که تقبل کردن لیدریه ساید جنوب شرقو

بعد اینکه

آقا این دیگه چه کوفتیه؟:)))

چرا نمیشه گزاشتش کنار؟؟:-؟

باز هم یه سرور دیگه استارت خورد و به 100001 بهونه ما اومدیم:))

این سرور بخاطر اینکه ساید حیاط خلوت نباشه:)) سرورایه بعدی رو خدا بخیر کنه:))

ولی جدا این تو میری ازون تو میریا نیست:)

آخریشه امید به خدااااا (البته اینم ذکر کنم که اگه بچه ها بزارن:))

خب

این سرورم اومدیم با نژاد دوست داشتنیه توتن:)) (اه اه حالم بهم میخوره ازش ولی خب خیلی باگه در هر صورت:دی)

تا به اینجایه کار پوینت حجومی چند اکانت یهویی گرفته شده که نه لینکی اومده نه چیزی (انقدر بی هیجان واقعااااا؟؟:( )

و یه موردی که خیلی واسم جالب بود

تغییر تویه پلیرایه 4 ساید بود که همه جا پخش شدن

حتی پلیر هایه نام آشنا

و قطعا با این جا بجایی ها شرایط سرور جوری جلو میره که اصلا قابل پیش بینی نیست هیچ چیز و همین به جذاب تر شدنه سرور کمک میکنه

در کل

امیدوارم شرایط سرور جوری پیش بره که فرومش هم از این سوت و کوری در بیاد که جزِی از جذابیت بازی هستش

و خیلی خوش حالم که یکسری از دوستان هم در کناره ما در این سرور حضور دارن (دیگه اسم نبرم دونه دونه :)) خودشون میدونن کیان)

پ.ن: سهند جان خیلی خوش حالم که هستی و این اسم و که یاد آور سالهای اول تراوینه منه رو زنده نگه داشتی

اگه تونستی با سعید و سهیل یه ارتباطی بگیر که بتونیم ببینیمشون دل تنگشونم:)) بنیان گذارهایه MR.PRESIDENT

سهیل so hale رو که حتما ازش خبری داشتی در جریانم بزار

پ.ن:خدایا روزی رو دیدم که نمیدیدم تو عمرم:)) شاخ شدنه یکسری بگینر (BEGINNER) :)) طرف و اسمشو نشنیدم تا حالا فقط 1 سرور دیدم مثکه اسکاتره نرفتم سمتش:) الان اومده واسه حسین ما شاخ بازی:))

پ.ن:دوستان تراوین یه بهونس که سرگرم باشیم و ذهنمون آروم باشه تو این حجم از شلوغی و مشغله پس لطفا

جدی نگیریم و از هم دلخور نشیم

تا هم از بازی لذت ببریم هم وقتمون و حدر نکرده باشیم

پ.ن آخر: I LOVE YENNEFER TOO ^^:love:

• شب همه عزیزان بخیر

به عنوان کوچک‌تر دو مورد رو بابت صحبت‌های اخیر فروم عرض کنم جسارتا:

این سرور قصد داریم یه چالش خیلی جذاب رو تمرین کنیم: کنار گذاشتن گذشته! و معیار قرار دادن "حال افراد"

خیلی سخت هست، که بشه تقریبا تمام معادلاتی که حاصل جمع شدن اتفاقات و خاطرات گذشته هست رو کنار گذاشت و تصور کرد که داریم همه چیز رو از نو می‌بینیم. ما تلاش‌مون رو می‌کنیم.

هر کجا هستم باشم! ناتار فارم من است :دی این سرور قسمت شد در کنار عزیزان تیم دوست داشتنی و گرم جنوب غرب باشیم.

یک خواهش کوچک هم بکنم از دوستان، اون هم این که در رو کردن اون‌چه که در ذهن‌تون می‌گذره کمی درنگ کنید. این‌قدر زود صحبت متا رو وسط نکشید توی فروم، و رو کردن اون‌چه که بابت‌ش دغدغه‌مند هستید با گفتن "یعنی داری می‌گی که.. انگار منظورت اینه که.. نکنه قضیه اینه که.." خوب نیست خلاصه :)

مخلص همه

پ.ن: <3

- چه عطر خوشی داری..

-- گرالت! وسط مراسم تشییع هستیما!

- وسط این مراسم تشییع چه عطر خوشی داری..

• سلام علیکم.

دوستان در واتس اپ یک سؤالی پرسیدن که اینجا خدمتشون جواب میدم با آمار.

نمودار اول شامل وضعیت دهکده های ناتار و همچنین بازیکنان بر اساس تعداد دهکده و جمعیت متوسطشون برای هر چهار ربع هست.

نمودار بعدی وضعیت رجیستر در اکانت در هر چهار ربع سرور هست.

باز هم این دو نمودار داره نشون میده هر چی اکانت جدید درست بشه توی یک ربع ناتار جدید بیشتری با پاپ بیشتر میاد. جمعیت ناتار جدید همچنان هر چی دیرتر داده بشه بیشتر هست.

پیشنهادم به مدیریت اسپیدترا این هست که برای اینکه ملت دست از سر رجیستر کردن اکانت جدید بردارن تا اکانت دهکده دومش رو نزنه توی محاسبات جهت اسپان دهکده ناتار جدید محاسبه نشن. پیشنهاد دیگه ام اینه که سیستم ایمیل رو به شماره موبایل تغییر بدن و کدها از طریق پیامک ارسال بشه. گرچه این داستانی که سر ایمیل های موقت و استفاده از نقطه و ... بود تاثیر نسبی خوبی داشته و ممنون از اینکه سعی در بهبود کیفیت دارید.

یک نکته ای که در نمودار رجیسترها جلب توجه میکنه اکانت هایی هست که توی NW داره رجیستر میشه. با توجه به اینکه این ربع کم پلیر هست حدس هایی میشه در موردش زد. حدسی که جای تأمل داره اینه که یک عده به طمع دهکده های گندمی خوش واحه برای پارکینگ اومدن اینجا رجیستر کردن. جا داره خدمتشون عرض کنم که ریسک بالایی داره این کار چون بی دفاع میشن اون دهکده ها و اینطور هم نیست که دیده نشن و مستعد خفت و همچنین کاتا شدن هستن و از بین رفتن سرمایه گذاری! البته شاید هم اکانت داره زده میشه صرفاً برای کشیدن همر برای کتیبه های NW. بقیه حدس ها مسأله برانگیز نیست.

نهایتاً امیدوارم که این نمودار رجیستر همینطور با شیب نزدیک به صفر بمونه برای ربع ها و رشد شارپ نداشته باشه.

نقشه پراکندگی ناتارها هم ارائه میشه خدمتتون. به نظرم این تغییری که ایجاد شد تا ناتار بر اساس کلونی پلیرها باشه از این جهت برای اونایی که دورتر از مرکز هستن میتونن چیف داشته باشن خوبه. (برای اونایی که نقشه های سرورهای گذشته رو ندیدن عرض کنم که قبلاً اینطور بود که خیلی منظم اسپان میشدن. البته این تغییر از سرور قبلی رخ داده).

برای همگی آرزوی سلامتی و شادکامی و موفقیت و سربلندی دارم.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

پی نوشت: آمار حقیر مُرده و بی جهت! شما خوب! بنده بد! قضاوت با منصفان.

• هلو

خب فکر کنم با اطلاعاتی که ارایه شده، دیگه مشخصه که جنوب غرب با تمام قوا داره مولتی بازی میکنه و روز به روز داره خودش رو به شمال و جنوب شرق که تا الان بدون

کوچیکترین غارت توافقی داشتن پیش میرفتن، نزدیک میکنه.

جناب ریتالین این بود بود بازیه پاک؟ شرم بر شما

پ ن: ۱۰۰ مافیایی

پ ن: ممنون از دوستانی که اطلاعاتشونو در اختیار فروم نشینان قرار میدن تا روز به روز دست جنوب غرب خبیس رو بشه.

ارادت

• داداش من از جنوب غرب تو تاپم من لیست فارمم میذارم فروم بقیه هم مرد مردونه بذارن فروم ببینیم کی مولتی میزنه یه کار ساده و بدون حاشیه من که دنبال بحث نیستم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: تهمت زدن به تیم مدیریتی - اخطار اول ().

• سلام دوستان فک کنم سرور پیش اکانت mars نشون داد که بدون مولتی هم میشه تو تاپ غارت موند خیلی ها روش لاگین کردن از جمله خود من بالای ۲۰ نفر فک کنم رو اکانت mars لاگین داشتن و شاهد رید واقعی بودن

شماها اگر ندیدید بدون مولتی میشه تو تاپ غارت اومد ما چه کنیم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام خدمت همه پلیر های عزیز

قصد پست گذاشتن نداشتم اما یک مسله ای هستش که از روز اول اسپیدترا و تراوین چه آی آر و چه کام وجود داشته و هر سرور هم باز تکرار میشه حالا چه از روی سیاست و چه از روی فشار آوردن به حریف اونم مسله مولتی هستش بیاید این مسله رو تمام کنید همه میدونن توی تمام ساید ها این قضیه موجود هستش حالا توی یک ساید کمتر و توی یک ساید بیشتر نسبت به پلیرهای موجود در اون ساید و این مسله انکار ناپذیر هستش هر لیدری نسبت به هدفی که برای اون ساید پایه ریزی کرده و پلیر جمع کرده برنامه ای هم برای هدف خودش داره که مستلزم ابزارهای خودش هست

انشاالله به همگیتون خوش بگذره

محمد owldark;)

• سلام و عرض ادب خدمت اهالی فروم

دوست گرامی شما میفرمایی با ((اطلاعاتی که ارائه شده)) میشه بفرمایی با کدوم اطلاعات؟

ما اتفاقا استقبال می‌کنیم از هر اطلاعاتی که دست جنوب غرب خبیث(خبیس؟🙂) رو برای همه رو کنه.

اون چیزی که من تا قبل از ریست شدن تاپ مشاهده کردم هفته قبل جنوب غرب ریدش حدود 50 درصد شمال شرق بود که ابتدای این هفته به 40 درصد رسیده و شما الان ادعا میکنی جنوب غرب خودشو نزدیک کرده؟ خب طبق چه آماری؟

بعد یه سوال پیش اومد برام. اگه شما به سبک بازی بدون مولتی میگی بازی ((پاک)) یعنی سبک بازی شما ((ناپاک)) عه؟ 😉

پ.ن: امثال شما تو این فروم زیاد هستن اما از بین این همه یکی مثل آقا لقمان پست هاش خریدار داره چون با سند و آمار حرف میزنه. حرف بدون سند جاش تو سطل آشغاله بزرگوار

مخلص

MuHaWi

• سلام

امیدوارم اطلاعات ارائه شده رو دوباره ارائه بدی که ببینیم چرا ما مولتی بازیم

به نظرم بحث مولتی بازی دیگه داره خیلی لوس میشه

من خودم به شخصه مشکلی با مولتی بازی ندارم اما این سرور‌ تصمیم گرفتیم که مولتی بازی نکنیم و بهشم پاییند بودیم

این که شما بلد نیستی رید سالم بدی دلیل بر مولتی بازی ما نیست

شما مدعی هستی که رید ساید شما هم کاملا سالم هست ( اشاره کردی که رید توافقی نداری)

به نظرم بی طرف ترین فرد سرور لقمان هست

من اینجا میگم لقمان رو‌هر اکانتی از جنوب غرب میتونه لاگین کنه و مشاهداتشو اعلام کنه

اگه شما هم ریدتون سالمه، بسم الله

متاسفانه ما یکی از دوستان نزدیک و تاپ پلیرمون و به خاطر مخالفت با رید مولتی هم از دست دادیم

ولی تصمیم گرفتیم

پای تصمیم هم هستیم

دنبال مافیا نباش،الان شهروندا خطری ترن

پ.ن: فک‌ کنم رکورد دیسلایک تو‌ کمترین زمان و پستت گرفت

پ.ن۲: به نظرم بحث مولتی بازی دیگه باید تموم شه

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

تا به امروز بار ها و بارها در مورد مولتی بازی صحبت شده ، هرکسی نظری در این مورد داره و هیچ وقت نتونستیم به یک نتیجه ی واحد برسیم !

تقریبا از زمانی که یادم میاد این بحث مولتی بازی داغ بود ، البته هر زمان شرایط خودشو داشت ، یه زمانی مولتی داشتن اینقدر تقبیح میشد که کسی جرات نمیکرد بگه مولتی دارم و یه زمانی اینقدر مولتی بازی تحسین شد که اگه کسی مولتی نمیزد احساس سرافکندگی میکرد !

سرور های مختلف از روش های مختلف برای رسیدن به یک نظر واحد تلاش شد و هیچ وقت نتیجه ای حاصل نشد ...

این سرور بنا به یه سری علت ها تاپیک اعلام آمادگی ضعیفی داشت ، با ارسال پست های مختلف توسط تیم ما و تیم آریانا قصد بر افزایش هیجان بازی داشتیم اما جوابگو نبود ، در همین موقع طرحی توسط بنده مطرح شد تا کمی فضای بازی عوض بشه ، چالش بازی بدون رید از مولتی ! از بعضی دوستان قدیمی دعوت کردم که این چالشو قبول کنن که خداروشکر قبول کردند و به این چالش پیوستند . البته در این راه یکی از بازیکن های خوب خودمونو از دست دادیم ، فقط به خاطر اینکه بهشون اجازه ندادم از مولتی رید بزنن ، ایشون هم با آرزوی موفقیت برای تیم ما از این تیم جدا شدند !

اینو گفتم که بدونید خیلی هم راحت نیست یک ساید تماما غارت سالمی داشته باشه و کنترل کردن این موضوع واقعا سخته ...

اما چیزی که تا به امروز در تیم مشاهده کردیم اینه که اکثرا موافق هستند که این چالش خیلی بازیو براشون لذت بخش تر کرده .

این سرور به هیچ وجه از جنوب غرب یک رید از مولتی نخواهید دید ، ما اومدیم بازیو برای خودمون کمی چالشی تر کنیم پس پای این حرف خودمون هستیم ولو به قیمت از دست دادن پلیر خوب ساید خودمون باشه ...

برقرار باشید

• سلام و شب بخیر خدمت تمامی دوستان

ثانیا میخواستم یه سوالی رو مطرح کنم که اگر کسی مطلع هست از الگوریتم و فرمولی که پشت این قضیه هست خواهشا مارو روشن کنه چون ما واقعیتش برامون عجیب هست این موضوع

تو عکس زیر پروفایل ناتار رو مشاهده میکنید.

البته اون چیزی که من میخواستم بهش اشاره کنم حتی تو این عکس هم جا نشد.

و اون اینه که از بین 40 ناتار پرجمعیت سرور حتی یک عدد! تاکید میکنم حتی یک عدد توی دو ساید جنوبی نیستن و تمامشون داخل شمال شرق و حتی شمال غرب متمایل به مرز شرقی این ساید هستن.

در حالی که ما تو جنوب غرب روزانه حداقل داریم 20-25 دهکده جدید تاسیس میکنیم و ناتار های کم جمعیت مرتب دارن کاتا میشن اما سهم ما از ناتار های پرجمعیت صفر مطلق هست.

ساید جنوب غرب هم تنها نیست و جنوب شرق هم درگیر همین معضل هست ظاهرا

اگر کسی از علت این موضوع خبر داره لطفا مارو روشن کنه

مخلص

MuHaWi

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی ().

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

امروز روز 20 بازیه و دقیقا یک ماه دیگه کتیبه ها آزاد میشه ، چند روز پیش که داشتم با آقا مازیار صحبت میکردیم ایشون پیشنهاد دادن که یک جلسه ی بین سایدی برگزار بشه و در اون جلسه از هر ساید توتال لیدر اون ساید حضور داشته باشه ، بنده هم از پیشنهاد ایشون استقبال کردم و با آقا کسری عزیز صحبت کردم و هماهنگی های لازم انجام شد تا جلسه ای در روز جمعه مورخ پنجم شهریور ماه سال 1400 ساعت 6 عصر در دیسکورد برگزار بشه ، محور اصلی این جلسه تعیین مرز های بازی کثیف می باشد .

مفاد این عهدنامه متعاقبا در این تاپیک ارسال خواهد شد .

برقرار باشید

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی - اخطار اول ().

• با سلام من سرورهای قبل هم واسم مسله ای بود که ظاهرا الان هم که دارم فروم این سرور رو‌میخونم هنوز این مشکل پادبر جا هستش نمیدونم چرا حس‌میکنم‌ اسمش رو نبر این فروم پلیر داخل سرور هم هستش !🧐 سرور قبل که به جرعت این جریان بود اما به دلیل متا بودن اسدبل و ان ای کسی به حرف ما توجه نکرد ولی ظاهر الان داره بیشتر نمود میکنه.

عجب حکایتی شده

محمد owldark

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: پست ویرایش نمی شود. اخطار اول ().

• درود خدمت خوانندگان فروم

واجب دیدم به این جوی که علیه مدیریت این تاپیک رخ داده رسیدگی کنم و چند مطلب رو برای شما روشن کنم. ابتدا خدمتتون بگم شما در هر مکانی چه عمومی چه خصوصی نیازمند رعایت کردن قوانین آن هستید. حتی شما در منزل شخصی خود باید به قوانین ساختمان احترام بگذارید. پس ابتدا قانونی که مورد بحث هست رو برای شما کپی میکنم:

- پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید

میتوانید با گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین

بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است.

این قانون نه تنها در تراوین ایران (چه این تراوین چه قبلی) بلکه در تراوین کل دنیا در فروم قسمت قوانین نوشته شده و به سختی (به مراتب بیشتر از اینجا) اجرا میشود. میتوانید به فروم کشورهای دیگه مراجعه و در قسمت قوانین این را مطالعه کنید. اکانت tavahomiroll بارها نه تنها این قانون رو بلکه قوانین دیگه رو هم زیر پا گذاشتند. زین پس اگر کوچکترین اشاره ای بشه به سختی برخورد خواهد شد. برخی از قوانین بین المللی که توسط افرادی در همین صفحات اخیر زیر پا گذاشته شده ولی برخوردی در خور آنها گرفته نشده.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.
    - صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

رفتار ما دقیقا مطابق قوانین بین المللی هست. لطفا به قوانین احترام بگذارید تا همگی از خواندن و دیدن فروم لذت ببریم. با تشکر مدیریت فروم

• سلام دوست عزیز. لطفا در گفتار خودتون دقت کنید. چون اینجوری که شما میگید تیم شمال شرق ادمینه. من از عکس و آمار خوبی که لقمان داده استفاده میکنم و چندتا مطلب رو خدمتت میگم تا بدونی این چیزی که شما داری میگی خیلی اشتباهه. اول از همه قوانین اصلی پیدایش ناتار در هر ساید رو هم به شما و هم به کل سرور میگم.

1. تعداد ناتار بستگی به تعداد دهکده های هر ساید داره. به ازای هر دو دهکده یک دهکده ناتار در هر ساید ظاهر میشه.(مثبت منفی 10 تا 20) به عبارتی اگر سایدی 400 دهکده داشته باشه در اون ساید 180 تا 220 دهکده ناتار موجوده.

2. ظاهر شدن ناتار در هر ساید بستگی به اضافه شدن، چیف شدن، تخریب شدن دهکده در همون ساید رو داره. به عبارتی اگر سایدی روزانه 10 دهکده به مجموع دهکده هاش اضافه کنه، روزانه 5 دهکده ناتار به ساید اضافه میشه.

3. مقدار جمعیت ناتارها به کم شدن ناتار و یا اضافه شدن فرمول ناتار بستگی داره. این رو توضیح در چند حالت میدم:
    - یعنی به عبارتی اگر سایدی اقدام به کاتا کردن دهکده های ناتار بگیره ناتارهای پر جمعیت تر بهشون اضافه میشه

- اگر سایدی شروع به چیف کردن بگیره ناتارهای پر جمعیت تر بهشون اضافه میشه

- اگر ساید تعداد دهکده تازه تاسیس بیشتری بزنه ناتارهای بیشتری بهشون اضافه میشه

( یعنی رشد جمعیت ناتار یهویی نیست و آروم آروم صورت میگیره که بستگی به این داره روزانه چقدر دهکده ناتار تخریب و یا چیف میشه و یا دهکده جدید توسط مهاجر به ساید اضافه میشه)

4. مقدار میانگین جمعیت دهکده های هر بازیکن دو برابر میانگین جمعیت ناتارهای اون ساید هست. یعنی به عبارتی میانگین جمعیت دهکده های ساید 400 باشه ناتار حدود 200 هست.

این چهار قانون اصلی رو براتون توضیح دادم که تبصره هایی هم داره و البته باگ هایی این وسط هم هست که ازشون استفاده میکنن که به نظر بنده استفاده کردن اونها به ضرر هر ساید هست.یکی از این باگ ها ساختن اکانت و حذف اکانت هست که باعث میشه جاشون ناتار ظاهر بشه. چیزی که الان شمال شرق درگیرش هست. اتفاقی که برای شمال شرق افتاد اینه که نزدیک به 50 اکانت توسط ادمین محترم حذف شد (مولتی بودند که توسط شورا گزارش شد). خوب این باعث شد 50 ناتار کم جمعیت در شمال شرق ظاهر بشه. خوب اینجا چه اتفاقی افتاد ؟ ناتار شمال شرق منفی شد. یعنی اگر ما 400 دهکده داشتیم باید 200 دهکده ناتار داشته باشیم ولی 250 داشتیم. اینجا به ضرر ما هست. چرا که الان نزدیک به یک هفته هست ما داریم کاتا میکنیم ناتارهای کم جمعیت رو ولی هیچی ظاهر نمیشه ! چون ناتار ساید ما منفی 50 هست. باید بالانس شه تا ناتار پر جمعیت تر ظاهر بشه یعنی انقدر کاتا کنیم این ناتارهای کم جمعیت مسخره رو تا به 200 ناتار برسیم و شروع به ظاهر شدن ناتار بهتر برسیم. اینجا ما کاتا میکنیم ولی تو ساید دیگه ظاهر میشه. (یکی از سه ساید به طور رندم) الان شما نگاه کنید جمعیت دهکده ما نزدیک 400 هست ولی ناتار 130 ! چون ما هرچی کاتا میکنیم تا به رشد جمعیت ناتار کمک کنیم و ناتار جمعیت بهتر تو سایدمون ظاهر شه، نمیشه ! چون افتادیم تو باگ و ناتار ساید ما منفی هست.

طبق آماری که لقمان عزیز داد ساید جنوب شرق 400 دهکده دارن که در مقابل 200 دهکده ناتار هم دارند. در نتیجه از باگ استفاده نشده و ادمین اکانتی به عنوان مولتی اکانت حذف نکرده و به طور کاملا دقیق و بالانس ناتارهاشون داره پیشرفت میکنه. البته یک ایرادی کارشون و یا مدیریتشون داره که اون هم میانگین جمعیت 150 ناتارشون هست. برای اینکه بتونن از ناتارهای پر جمعیت تر استفاده کنند باید شروع به تخریب ناتار و یا چیف آنها بگیرند که این رشد جمعیت ناتار رو سرعت ببخشند. در آماری که لقمان گذاشت کاملا مشخصه که شمال شرق ناتار منفی داره. در اون آمار مطالب زیادی از فرمول های ناتار نهفته هست که عنوان کردن اون توی این پست باعث طولانی تر شدن پست میشه. کافیست بجای متهم کردن و متقلب کردن سایدی ابتدا تفکر کرد و با ماشین حساب کار کرد و اگر عدم آگاهی دارید حتما با ادمین صحبت کنید و یا کسی که اطلاعات خوبی در مورد اون موضوع داره.

شادزی

پ ن: سرور قبل به خودت گرفتی، این سرور هم همینطور. جز احترام و تشویق بنده چیزی برات نیست ولی تو همه چی رو به خودت میگیری. پارانویید شدید هستی. (برو دکتر)

پ.ن: یکی از بچه های شمال شرق بخاطر پستش دو روز بن شد.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• میخاسم ببینم از بنی در اومدم یا قضیه کنسله

پ.ن ۱

جمعه پیگیری کنید

سلام خدمت محمدعلی عزیز

محمدعلی جان شما این سرور ادمین فروم هستید؟؟؟؟

جالبه قرار نبود ادمین فروم پلیر بازی باشه!!!

• سلام خدمت محمدعلی عزیز

محمدعلی جان شما این سرور ادمین فروم هستید؟؟؟؟

جالبه قرار نبود ادمین فروم پلیر بازی باشه!!!

سلام

کسری جان این چه حرفیه اخه الان ب دلیل ...مورد...قرار میگیری😁😁

نه عزیزم این اتفاق حداقل از سرور قبل بوده و مدرک زنده این داستان هم خود منم

چرا ک دقیقا یادمه ک جعفر گفت سهیل چقدر پست میزاری نزار و یک بنده خدایی ک اصلا درست نیست اسمش رو ب زبونم بیارم گفت جعفر میخوای دیگه نزاره و گفت اره

جاتون خالی عصای موسی از اون بالا خورد وسط مغزم و مورد لطف الهی قرار گرفتم

و ۱۰۰٪ ک نمیتونم ب زبون بیارم ک چی شد چون گفتنش شامل بند ۲ ماده ۴ قوانین کوزووو میشه😁😁

تو این همه سرور بازی کردم تنها اپشن اضافه ای ک ب بازیکنی ک در حال بازی هست داده میشد فقط ساپورتری سرور بود

و خیلی زیباس ک اون بنده خدا هی تأکید بر قوانین داره خب اون قوانین رو از کل جمع بهتر بلدم کجای قانون اجازه داده ک بازیکن اپشن دار داشته باشیم تو سرور؟؟؟؟!!!!

البته ک الان شدیدا منتظر عصای موسی و یا ب قول میلاد اشیل دست خدا هستم

جالبه ک بدانید و اگاه باشید ک حق ندارید تو این سرور اکانت خورد مورد حذف قرار دهید

خبرگزاری صدا و سیما کوزووو😂😂

• سلام سهیل جان

جالب بود خاطره ی سرور قبلت

مشکلی نیست اگه میخواد ... کنه

با این وجود تیم اس ای باید تصمیمی برای فروم بگیره که احتمالا زیاد خوشایند فروم نشینان نخواهد بود

اس دبلیو هم مسولیش با شما هست و سیاست فرومی خودتون رو دارید و قطعا تصمیمی برای این قضیه خواهید داشت

• وسلام سهیل جان

جالب بود خاطره ی سرور قبلت

مشکلی نیست اگه میخواد ... کنه

با این وجود تیم اس ای باید تصمیمی برای فروم بگیره که احتمالا زیاد خوشایند فروم نشینان نخواهد بود

اس دبلیو هم مسولیش با شما هست و سیاست فرومی خودتون رو دارید و قطعا تصمیمی برای این قضیه خواهید داشت

واقعیت اینه کسرا جان ک یوسف زیادی خونسرد و رو مخه

بعد از بلاهای اسمانی ک بر سر یک مرد متوهم از ساید اس دبل نازل شد من گفتم ک وقتی نمیتونیم حرف بزنیم خب چه کاریه اصلا نزنین و پاتون رو در محیط های ناشناخته نزارید ولی یوسف امید بسیاری داشت ک بتونه با قوانین پیچیده ی کوزووو بجنگه( حتی با خودش چنتا قداره زن هم اوورد بنده خدا) ولی من یاد گرفتم ک واقعیت رو قبول کنم و اگر قوانینی هم هست ک باید رعایت بشه همون قوانین کام هست ک تو ای ار مشابهش رو ما داشتیم

من کتاب قوانین کام رو حفظم بهتر از کل جمع 😂😂ولی متاسفانه قوانین کوزووو هنوز ب دستم نرسیده از دوستان عزیز و مدیریت محترم تقاضا دارم ک یک تایپیک بسازن و ما رو با قوانین این کشور دوست و همسایه و هم پیمان اشنا کنن

چرا ک گویا قوانین اونجا خیلی شبیه ب کره شمالی هست چرا ک خودکشی( حذف اکانت) در اونجا ممنوع شناخته شده و فرد متخلف بعد از دستگیری اعدام میگردد😂😂

و خیلی جالب تر اینه ک تا اخرین بازدید من از تاپ رید اون ادم متوهم تنها اکانت اس دبل در تاپ رید رو داره و فشار عصبی ب اون بازیکن میتونه در روند بازیه کل ساید تأثیر گزار باشه

پ.ن نمیخواستم پستی بزارم ولی کسایی ک منو میشناسن میدونن ک جلوی ظلم نمیشینم و با چنگ و دندون میجنگم تا اخرش

پ.ن امیدوارم ک مجبور نشم از بقیه اپشن های اضافه ای ک بمن گفته شده در کف فروم یاد کنم ( استفاده مستقیم از دست خدا فقط برای دیدن همر رقیب ک از بد روزگار متحد و هم اتحادی هم بوده😂😂)

• با سلام و درود بی کران خدمت فروم نشینان محترم...

خب امروز گویا روز خبرهای خوبه

خبر خوب که میگم دو سر داره

برای بچه های جنوب شرق بسیار خوشایند 😁😁

برای بقیه شاید ناخوشایند....😥😥

خبرایی اومده که آرش کاپیتان برگشته به جنوب شرق و قرار شاهد بازی یه پلیر خوب دیگه از جنوب شرق باشیم

اگر واقعا صحت این خبر تایید بشه من خودم به نمایندگی از دوستانم خوش آمد میگم به آرش عزیز❤️❤️