نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور جدید با سرعت 2 برابر آغاز 14 مرداد 1400 ایجاد شده است.

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است و چند نکته ی مهم رو در پایین میتوانید مطالعه کنید:

کاربران فروم لطفا قوانین زیر را مطالعه بفرمایید تا همگی از مطالعه و مشارکت در فروم لذت ببریم.

بخش کلی

1. با عضویت در فروم قوانین آن را قبول کرده اید و از آن پیروی خواهید داشت.

2. قوانین برای تمام فروم میباشد حتی پیام های شخصی و پروفایل ها هم از این قوانین مصون نیستند.

3. مدیران انجمن مسئولیت اجرای قانون و یا مجازات افراد خاطی را دارند.

4. این قوانین در مواقع مختلف، تحت شرایطی، ممکن است تغییر کند.

5. هر کاربر مجاز به داشتن یک اکانت میباشد.

6. اگر پستی خلاف قوانین باشد یا به طور کل پاک یا ویرایش خواهد شد و به خاطی امتیاز منفی داده خواهد شد.

7. استفاده از هرگونه نرم افزار و یا سخت افزاری که IP و یا Mac ID شما را تغییر دهد باعث توقیف دائمی میشود.

بخش محتوا

قوانین زیر را در مورد محتوای پستی خود رعایت کنید:

- یک متن را دوبار پست کردن، یا در چند تاپیک پست کردن، یا ایجاد مجدد تاپیک بسته شده ممنوع است.

- پست گذاشتن به غیر از پارسی و حروف پارسی ممنوع میباشد.

- پست گذاشتن و خطاب کردن مدیر فروم یا ادمین بازی خلاف قوانین است. اگر شما مورد خلافی دیدید

میتوانید یا گزارش کردن پست و یا نامه دادن به ادمین مسئله را پیگیری کنید ولی خطاب کردن ادمین

بازی و یا مدیران فروم در تاپیک های عمومی خلاف قوانین است.

- از ارسال پست های بیهوده (اسپم) توهین و خشونتی جدا خودداری کنید.

- از قسم خوردن در پست های خود یا نقل قول قسم به هر نحوی خلاف میباشد.

- از ارسال عکس و یا نوشتار زشت و نژادپرستانه خودداری کنید.

- ارسال پست در مورد مکالمه و یا صحبت بین دو نفر چه در بازی و یا خارج بازی خلاف قوانین است مگر

اعلام رضایت طرفین به مدیر تاپیک و یا انجمن در نامه خصوصی (نه در تاپیک) به مدیر مربوطه ارائه شده

باشد امکان پذیر است.

- ارسال پست در مورد اطلاعات خصوصی افراد مانند اسم واقعی و یا سن و مکان زندگی، عکس و غیره

خلاف است مگر شخص مورد نظر در پروفایل خود این اطلاعات رو در اختیار گذاشته باشد و یا در فروم

و یا تاپیکی اعلام کرده باشد منعی ندارد.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

- صحبت در مورد مسائل سیاسی و یا مسائلی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ممنوع است.

- تبلیغات و یا هرگونه تبلیغی به خارج از بازی خلاف قوانین است.

- ارسال لینک در پست خلاف قوانین است.

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 2 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان

سرور خوشی را برای شما آرزومندیم

مدیریت اسپیدترا

• با سلام خدمت دوستان من تو جنوب غرب ریجستر کردم

دوستانی که هنوز سایدی انتخاب نکردن بهم پیام بدن تو بازی

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام خدمت همه ی شما عزیزان

همونطور که قول داده بودیم با تیم محافظین جنوب غرب در جنوب غرب ثبت نام کردیم .

برای هر 4 ساید آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که یه سرور پر از هیجان داشته باشیم .

از همین ابتدا باید عرض کنم هر کلکل و هر حرف و پستی صرفا در حریم بازیه و فقط برای اینه که بتونیم تو این مدت خوش بگذرونیم کنار هم .

با سلام خدمت دوستان من تو جنوب غرب ریجستر کردم

دوستانی که هنوز سایدی انتخاب نکردن بهم پیام بدن تو بازی

خوش برگشتی به خونه داداش <3

کوچیک همه یوسف

• سلام

دون بازی هستی یوسف؟

ما هم امدیم

• با سلام و احترام ؛

در‌ پیرو جلوگیری از مولتی کشی و مولتی ساختن ،

حذف ایمیل های غیر اصلی‌ توسط اسپیدترا به انجام رسید .

همچنین در‌کلیه سرور ها بات ها غیرفعال‌هستند.

این امر منجرب‌ به کمتر شدن ناتارها به دلیل تعدد اکانت نیز می شود.

ناتار ها به ازای هر ۲ دهکده ۱ دهکده در داخل ربع بنا میکنند.

از این پس فقط با ایمیل های واقعی میتوانید ثبت نام کنید .

این تصمیم در راستا جذابیت بازی شما دوست داران اسپیدترا گرفته شده و امیدواریم همگی با حمایت از این امر در حفظ بازی پاک مارا یاری کنید.

هرگونه آیپی مشترک در سرور های اسپیدترا خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش و مشاهده با آن برخورد خواهد شد .

با احترام

مدیریت اسپیدترا

• سلام به همه دوستان خیلی خوشحالم از اینکه میبینم مدیریت داره تمام تلاششو میکنه واسه اینکه مولتی بازی حذف بشه امیدوارم شاهد یه بازی سالم و کل کل های فرومی تاکید میکنم فرومی و در راستای بازی نه بیشتر که به شخصیت افراد توهین نباشه رو ببینیم .

منم دور تا دور دارم بازی رو میبینم اگه قسمت بشه حتما در خدمت دوستان عزیز هستم و سعی میکنم عین گذشته ها بازی رو واسه رقبای عزیز هیجان انگیزش کنم

امیدوارم قسمت بشه

به امید موفقیت همه دوستان در این سرور

• سلام

تقریبا ۳۰۰ تا اکانت ثبت نام شده که ۱۰۰ نفر تو اتحاد هستن

از اونجایی که ۶۰ درصد اکانتها مصری هستن و توی اتحاد ها نیستن احتمالا شاهد مولتی بازی توی سرور باشیم

فعلا زوده که ببینیم کی به کیه ولی مشخصه se نسبت به ساید های دیگه دست پر تره با این که ۱۰ نفر از جنوب غرب و شمال شرق کمتر داره ولی غارت بیشتری داره

شمال غرب هم که فعلا کمترین نفرات رو داره

انشالله که همه ساید ها تیم هاشون رو ببندن ک هیچ سایدی حیاط خلوطه ساید دیگه ای نباشه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

برای تحلیل و آنالیز کردن سرور خیلی زوده ولی چند نفر از دوستان تو PV از من شرایط سرورو پرسیدن ، با خودم گفتم شاید بقیه هم دوست داشته باشن تا همین الان که یک روز از شروع سرور گذشته آمار مختصری از وضعیت سرور داشته باشن تا شاید در انتخاب ساید خودشون تاثیری داشته باشه ...

بنده صرفا آمار حدودی سرورو عرض میکنم و از لقمان عزیز تقاضا دارم که آمار دقیق ( توزیع اکانت ها و نژاد ها و ... ) برامون قرار بده .

کل اکانت های ثبت نامی ---» 363

تعداد اکانت های داخل اتحاد ---»163

تعداد اکانت های بدون اتحاد --- »230

وضعیت اتحاد ها به ترتیب رتبه :

SW GUARD = تعداد عضو 42

NE Team = تعداد عضو 39

NE TeamX = تعداد عضو 35

Se = تعداد عضو 34

NW = تعداد عضو 5

NW GUARD = تعداد عضو 8

جمع بندی :

شمال شرق = 74 اکانت
    جنوب غرب = 42 اکانت
    جنوب شرق = 34 اکانت
    شمال غرب = 13 اکانت

وضعیت غارت اتحاد ها به ترتیب رتبه :

Se = 573,914

NE Team = 553,340

SW GUARD = 404,048

NW = 390,562

نکات قابل توجه :

1 ) تعداد اکانت ثبت نامی نسبت به سرور پیش با افت حدود 100 اکانت همراه بوده که دلیل اصلی این موضوع احتمالا بابت بسته شدن ثبت نام با ایمیل های فیک باشه .

2 ) بستن ثبت نام با ایمیل های فیک گام بزرگی از طرف مدیریت این سایت در راستای بازی پاکه ، امیدوارم ما هم با استقبال خودمون از سرور های داخلی نشون بدیم که مدیریت راه درستیو داره میره .

3 ) همونطور که از تاپیک اعلام آمادگی مشخص بود دو ساید شمال شرق و جنوب غرب نسبت به دو ساید دیگه شلوغ تر شد ، اما ساید جنوب شرق به واقع ما رو سورپرایز کرد و اسم های نام آشنایی در این ساید میبینم که خیلی خوشحالم از حضورشون و نوید یه سرور پر هیجانو به ما میده .

4) متاسفانه از ساید شمال غرب استقبال خوبی به عمل نیومد و یه جورایی این ساید از نظر تعداد پلیر غریبه اما این تعداد کم اکانت باعث نشد که از رقبا عقب بمونن و با 8 اکانت تقریبا اندازه 42 اکانت جنوب غرب غارت کردند که این خودش نشون دهنده ی اینه شمال غرب دلش نمیخواد سایدش حیاط خلوت ساید دیگه ای بشه .

5) اتحاد NE TeamX با 35 اکانت مصری عملا و علنا پرچم مولتی بازیو در این سرور دست گرفته ! اینجوری هم که تعداد اکانت ثبت نامی نشون میده به زودی اتحاد سوم مولتی هم در شمال شرق تاسیس میشه ...

6 ) از گوشه و کنار خبر هایی رسیده مبنی بر حضور بعضی چهره های مطرح اما به صورت گمنام ، به شخصه خیلی خوشحالم که متوجه شدم این اسامی در این سرور ثبت نام کردن امیدوارم که سرور پر از هیجانیو تجربه کنیم .

کوچیک همه یوسف

• با سلام خدمت همگی

امیدوارم سرور خوبی در کنار هم تجربه کنیم.

و همچنین فرومی سر زنده و با رعایت احترام متقابل داشته باشیم

هر چند برای آنالیز سرور خیلی زود هست

ولی یکی از قشنگی های سرور آنالیزهای لقمان عزیز بوده و خوشحالم که در سرور ثبت نام کردند . و انشالله بزودی آنالیزهای ایشان را هم میبینیم.

مخلص همگی

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• با سلام خدمت همه دوستان

این سرور با چنتا از پلیرای تیم اومدیم امیدوارم ک بتونیم رکورد همر رومن بدون مولتی رو بزنیم

درواقع توانایی مولتی بازی کردن رو به شخصع ندارم

ولی قول میدم وضعیت سورپرایز کننده باشه

از بچه هایی ک دعوت کردن تشکر میکنم امیدوارم بی حاشیه باشه این سرورX/8o

این سرور با چنتا از پلیرای تیم اومدیم امیدوارم ک بتونیم رکورد همر رومن بدون مولتی رو بزنیم

سلام رفیق صمیمی و قدیمی خودم

مگه میشه جایی تو باشی و سرور حاشیه نداشته باشه 8o

پ.ن : تو که زیر پرچم نمی رفتی چیشد پس .... :(

خوش اومدی فقط بگوو تو کدوم ساید رکورد رومن رو میخوای جابجا کنی غافلگیر نشیم 🙄😍

• سلام رفیق صمیمی و قدیمی خودم

مگه میشه جایی تو باشی و سرور حاشیه نداشته باشه 8o

پ.ن : تو که زیر پرچم نمی رفتی چیشد پس .... :(

من هنوز همونم ،همون

;)

خوش اومدی فقط بگوو تو کدوم ساید رکورد رومن رو میخوای جابجا کنی غافلگیر نشیم 🙄😍

NE البته قطعا اس ای مخصوصا آقا سعید و اس دبل رو نمیشه ازشون گذشت:love:و قطعا پلیراشون از من بهتر خواهنده بود

سلام اشکان جان متاسفانه ساید بدیو برای این کار انتخاب کردی ! واقعا نمیدونستی شمال شرق جبهه ی مولتی بازانه ؟
    اونجا چه مولتی بازی کنی چه نکنی زیر پرچم مولتی بازان هستی و تمام زحمتت برای شکستن رکورد همر بدون مولتی از بین میره ...

اگه میخوای واقعا بدون مولتی رکورد همر رومن بزنی بهترین ساید برای تو جنوب غربه ، هنوزم دیر نشده به جبهه ی مخالفین مولتی بازان بیا ...

اردتمند یوسف

• سلام اشکان جان متاسفانه ساید بدیو برای این کار انتخاب کردی ! واقعا نمیدونستی شمال شرق جبهه ی مولتی بازانه ؟
    اونجا چه مولتی بازی کنی چه نکنی زیر پرچم مولتی بازان هستی و تمام زحمتت برای شکستن رکورد همر بدون مولتی از بین میره ...

اگه میخوای واقعا بدون مولتی رکورد همر رومن بزنی بهترین ساید برای تو جنوب غربه ، هنوزم دیر نشده به جبهه ی مخالفین مولتی بازان بیا ...

اردتمند یوسف

سلام

یوسف جان نمیدونم چراپستهاتو میخونم بی اختیار یاد جلسات پرزنت گلدکویست میفتم

;););)

• سلام

یوسف جان نمیدونم چراپستهاتو میخونم بی اختیار یاد جلسات پرزنت گلدکویست میفتم

;););)

سلام مازیار خان

یه کتاب روانشناسی میخوندم توش یه عکسی بود با عنوان آزمون روانشناختی رورشاخ ، طبق اون چیزی که ما از عکس میدیدیم یه سری اطلاعات روانشناسی میگفت ...

کاری به دست و غلط بودنش ندارم اما چیزی که جالب بود این بود که واقعا هر کسی یه شکل خاصی میدید که نشون دهنده ی این بود که ما با توجه به ذهنیت خودمون جهان پیرامون خودمونو میبینیم .

حالا اینکه شما پست های منو میخونی بی اختیار یاد جلسات پرزنت گلدکویست میفتی هم تقریبا یه چی تو همین مایه هاست .

حالا آقا مازیار شما که ماشالا یه اتحاد اندازه ی اتحاد ما فقط مولتی دارید ، شما دیگه چرا نگران این هستید که من پلیر بخوام جذب کنم برای جبهه ی خودم ؟ :دی

پاینده باشید