نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• دورد بی کران به افرادی که ادب رو سر لوحه کار خودشون قرار می دهند!

این طرز نگارش شما فقط در حد کسانی هست که واقعا حد و حدود نگارش منصفانه و بسا صحبت هایی که در جمع خصوصی گفته می شود ارزش قائل نیستند ، می باشد.و این که یک ساید اجازه می ده یک شخص ولا با سن بالا و داری شخصیت اجتماعی و خانوادگی اینطوری در مکان عمومی پست بذاره بعد هم بیاد با یک یک افراد تماس بگیره بگه من مشکل هم در حد بازی و از این حرفاس واقعا نشان می ده اتفاقاتی که در سرور قبلی افتاد حق با چی کسی هست.

پ ن : انگار فروم صاحب نداره که دوستان هر طوری می خواد هرچی می خواد می نویسه

پ ن : مولتی سنتی هم مگه داریم ؟

پ ن : کلنی هایی که دور اکانت های مهم اس ای و اس دبل هست اینا همه سنتی هست ممنون

لژیونری که ما گرفتیم لژیونری که اس دبل گرفته

unnamed_njk2.jpg

• سلام

خوب دوتا موضوع اینجا مطرح شده که یکیش کاملا مشخصه. صحت و ثبات لیدرها، عوض نکردن حرف ها و سیاست ها که بچه های شمال شرق بدون هیچ چشم داشتی فقط به این نکته های ریز اشاره کردند که باعث شد فونت 72 بیاد وسط فروم و حتی لیدر جنوب شرق ؟ (البته بعید میدونم کسری اینجوری بنویسه) بیاد وسط فروم جواب یکی که ما خودمون هم نمیدونیم کیه رو بدن. در هر صورت بحث به نظر بنده مختومه هست. بچه های شمال شرق گفتند شما گفتار و عملتون یکی نیست و دلیل و مدرک هم آوردند و بچه های جنوب به شدت و با عصبانیت برخورد کردند و حرفشون این بود که ما یکی هستیم. ما هم میدونیم شما یکی هستید.

و اما مورد دوم اینه که یکی گفت در مورد غارت توهمی هم هیچ حرفی نمیشه زد چون چینش دهکده هاش کاملا مشخصه غارت مولتی نیست. البته ما داشتیم با لژیونر آنالیز میکردیم و درگیرش هستیم به نکته ای برخوردیم که خیلی خنده دار بود. عکس هارو میزارم و یه نیمچه توضیحی هم میدم:

01_e1e2b.jpg

اون دهکده هون سمت راست رو میبینید ؟ دهکده جناب توهم هست. سمت چپ دوتا مصری و یک رومن هست. از این سه اکانت دوتاشون (رومن و مصری) دارن دفاع میسازن و اون یکی مصریه هم غارت میشه هم پارک میشه.

02_cea0b.jpg

اون هونه آقای توهم هستن. بقیه هم که دیگه میدونید مصریه دیگه ؟

03_33e83.jpg

اون سمت چپه دوباره آقای توهم هستند. بقیه هم مصری

بقیه دهکده ها هم ولش کن. طبق محاسباتی که بچه های آنالیزور شمال شرق کردند در ابتدا دو کپ و در حال حاضر 5 تا 7 کپ فقط توسط اکانت tavahommi در حال رید شدن هست. البته اگر ببینیم زیاد دارید انکار میکنید اکسل جنوب غرب رو میزاریم وسط فروم. لطفا رعایت کنید. انقدر مارو باهوش فرض نکنید. در ضمن نزدیک بعضی از دهکده های آقای توهم ناتار هم نیست. مثلا شاید 20 تا دونه به زور پیدا بشه. (مثلا همون اولی)

شخصا در تمام امور سیاسی ساید بودم. جناب یوسف و کسری جان میتونن تایید کنند که شمال شرق پیشنهاد متا نشدن سه ساید رو داد که توسط دو ساید جنوبی رد شد. این پیشنهاد فقط و فقط برای زیبا شدن بازی که فکر میکنم 90% بازیکنای دو ساید جنوبی هم موافق بودن ولی خوب لیدرها تصمیمشون چیز دیگه ای بود. به قبل اون جلسه که کوچکترین اقدامی از سمت شمال شرق کبیر برای متا نشد. حتی یکی از بازیکنان جنوب شرق (iran) از اتحاد های جنوبی اخراج شد مبادا ما ناراحت بشیم از اتک های درهمش. بعد از اون جلسه هم هیچ اقدامی برای متا نشد. ما هیچ وقت نخواستیم متا کنیم. هیچ حرفی هم از متا نزدیم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• لژیونری که ما گرفتیم لژیونری که اس دبل گرفته

unnamed_njk2.jpg

سجاد داداش اگه منظورت از لژیونری که رفته

همون بنده خداس که سرور اول اومد نوری رو از 4 ساید بزنه خودش شب فارم شد و خفت شد توسط نوری

اون بنده خدا 1 عکس ام با لباس ورزشی نداره

حالا بد روزگار رفته تو سایدی که هیچ موقع تو نرمال حداقل من وینری ندیدم ازش شده فرعون :D:D:D

لژیونررررررر !!!!!!!!!!

:دی

• خیلی باحاله 😂😂

وقتی لیدرت فحاشه چه انتظاری از یک پلیر زیر دستش میشه داشت ک حرف از شخصیت خوانوادگی میزنه

من شخصیتم معلومه تو تراوین همه هم میشناسنم بر عکس خیلیای دیگه

یک بارم قبلا گفتم نوری زده پونتش مال اونه چرا اسکی میرید تو چیکاره ای؟ چی تو چنته داری؟ ( حیف ک نمیخوام مسائل شخصی رو بگم )

از رزومه میگن من رزوممو میگم ک همه هم بودن و دیدن بگرد تو سرور نصف رزومه من رو پیدا کن

S1r1 رو اکانت کد ام و رایس اف نیشن ک واندر رو رایس ۱۰۰ شد

S1r4 اکانت نپی و وینر

S1 r 2وینر اکانت نپی

S6 اکانت نوب وینر

S2r3 اکانت شکلک بهترین رومن سرور و وینر

سرور ۸ یک تایم کمی بازی کردم و وینر

سرور تیم ک جمعی از بهترین بازیکنای تراوین رو دعوت میکردن و فکر نمیکنم شما صلاحیت دعوت رو میداشتین ک البته تنها باختم بوده جلو تیم روسیه ولی همین ک تو اون سرور مدال غارت و پیشرفت هفته اول رو گرفتم نشون داد بیخودی دعوت نشدم و تنها ایرانی بودم ک مدال گرفت خب شما چی داری؟ شما ها چیکار کردین؟ توتاتون یک وین داره ک اونم من و سامان‌ساختیم براش وای ب حال خودتون

راستی من یک اکانت بودم یک دهم کاتا شد و یک ده رو ۰ کردم حداقل ( فکر کنم ۲ تا بود) توتالتون ک چنتا همر کوبید تو یک اکانت ک نتونه یونیک بلند کنه چرا اخرش یونیک رفت دست همون اکانت؟

وای ب حال این سرور توتالشون ک فحاش پلیرشون فوحش میده میگه بفرستن برا طرف اینم جدید بود ک وسط فروم حرف از شخصیت خوانوادگی میزنه بعد میگه فروم صاحب نداره😂😂 شماها کوزووو رو هم رد‌کردید بخدا

پ.ن چقدر بدبخت بودین ک یک بی رزومه مثل من رو کردید توتالتون یا همون مازیار بعد از حذف تو سرور اول گفت اشتباهمون نیووردن سهیل تو تیم بوده

• سهیل جون سلام

تا جایی ک یادمه شما سلامت با فحشه .

همون شبی ک خفت شدی چ کلماتی نثار نوری کردی ؟ اقای اخلاق .

مورد داشتیم از هر کلمه ت چیزی جز فحش بیرون نمیومد ، اخلاق ؟ شیب ؟ بام ؟؟.

اون روزم ک تماس گرفتی بهت گفتم بشین بازی کنی بهتره تا این حاشیه ها. ‌هرچند معلومه شد واسه ی چیز دیگه اومدی ن بازی 😉

اینجوری ک داری پست میزاری اون اخلاقی ک میگفتی من اخلاق مدارم و جز اخلاق خوب چیزی برام مهم نیس ، اونم ک ماسید

تو دعوای ۲ نفر ک اخلاق برات مهم بود و طرف اخلاق مداری بودی ، خودت ک میدونی چیشد بین اون ۲ نفر !!!

هرچی جلوتر میری خودتو با کیفیت 4k نشون میدی

ببینم اخرش چی‌ میشه سهیل جون

• اولا که ببین کی از شخصیت و فحاشی و دهان خوش عطر و بو صحبت میکنه :دی لوووووووول

ضمنا من یادم نمیاد گفته باشی نوری زده پوینتشو گرفته

یدونه همر داشتی کلا میگفتی دیفالت بود اضافی بود (ضرب المثل قمار باز )

متاسفانه اینا ( افتخارات ساختگی ) رو داری برای کسی میشمری که تو 90 درصد این سرورایی که گفتی بوده و چه جالب که تو همون ساید وینر بوده

برو از پیمان و ممد و ... بپرس

اینکه 4 تا اسم اکانت آدم یادش بیاد و بگه مال من بوده یا پلیرش من بودم کار سختی نیس که

منم 1 گونی شن میزارم جلوت میگم 2 میلیارد تا شن توش هست اگه شک داری بشمر ببین درسته تعداش یا نه

کیه که بره اون سرورا رو بشکافه ببینه کی صداقت داشته و کی چی تو چنته داشته

والا ما هرموقع حرفش شد شما یه کد ، ام خیالی آوردی وسط که ال بود و بل بود یادم نمیاد چیزی از خودت داشتی و من شنیده بودم

البته که این داستانا رو شاید خیلی از پلیرهایی که اینجا آی ار بازی نکردن باور کنن بالاخره بزرگ گویی خوبی بود : دی

سرور تیم
    روسیه

مدال رید و پاپ

دلفین ها ام پرواز میکنن

1 عکس بده حداقل از اینهمه افتخاراتت شاید گنجید :دی

• نپی منو وارد این مسائل نکن من با هرکی عین خودش حرف میزنم صد برابر بدتر

اگ تا الان هیچی نگفتم و تصمیم گرفتم هیچی نگم تو دیگ نمیخواد استفاده کنی

بگم نوری بیاد یا استراحت میکنی عزیزم؟

• از لژیونرتون بپرسید بهتون میگه من میزنم یا نه به قول شما اگه من هفتا گپ میزدم چرا تو تاپ نیستم در ضمن هر کدوم اکانتا که گفتی اسم صاحب اکانت بهت میدم اهو اهو خراب کردی اکانت بفالو مال همون ارش ارملو که پست گذاشت وایی هیچی نداریم بگیم بریم تهمت بزنیم من اگه اینهمه مولتی میزدم الان ده تا همر داشتم نه دوتا دروغ از سر پاتون میباره یکیتون تهمت میزنه یکیتون فوش میده خدا در تخته رو جور کرده به تنها کسیم که اعتماد دارم سنشم اوکیه مازیاره اصلانم بازی مهم نیست برام اقا مازیار من پسورد میدم شما چک کن بعد دویت عزیزتون بیاد عذر خواهی کنه هویچ گرون شده دنبالش نگردین شما میگید میزنه داداش من که ترسی از تو ندارم بزنم میگم میزنم به توام جواب پس نمیدم خوب نیست هر چی از دهنتون در میاد میگید زشته خجالت بکشید یارو قرار بود فوش داده حدف کنهبره بعد امدید گفتید جاسوس دارید طلبکارم شدید عادت کردید بدون هیچ مدرکی بگید

• پس ب همونایی ک گفتی برو زنگ بزن و بپرس منم زنگ زدم‌قبلا اتفاقا در مورد شخص خودتم حرف زدم تقریبا ۷ ماه پیش من اسم تمام اون سرورا با اکانتاش رو گفتم اگه بودی باید لیدرت رو میشناختی 😂😂 تو رو فقط تو سرور ۲ راند ۳ دیدم و یادمه ک اگه مثل توتال الانت لیدر بالا سرت رو میدیدی خوب یادت میموند

مسعود جان خدا شاهده ک بعد از تماس تلفنیمون واقعا نمیخواستم پست بزارم ولی اومدم دیدم حرفا داره خنده دار میشه یک پست ساده و بی حاشیه گزاشتم( وجدانن ب غیر از پینوشت اخرش بی حاشیه بود ) ولی داری میبینی ک یکی از شخصیت خوانوادگی برا من میگه یکی دیگه دروغ میاره تو بازی چی بگم ب اینا اخه ؟

عکس نگه داشتن کار کساییه ک بلد نیستن اون کار رو دوباره انجام بدن من هر وقت‌ بخوام و وقتم جوابگو باشه دوباره اونکارا رو زنده میکنم براتون و اصلا نه نگرانشم ن برام مهمه

پ.ن تو ک بلدی زنگ بزنی ب موکسی پس ازش بپرس وقتی پیمان برای ساخت الدرز ۶۰ تا اسم ب ما داد ک اینا باید جمع بشن( ک البته بجز جعفر اسم هیچکدومتون رو من ندیدم حداقل من ندیدم) چرا موکسی بمن گفت سهیل ب حرفای پیمان کاری نداشته باش شلوغش کرده تو فقط کد ام رو بیار اون یک نفر باشه برا کل سرور کافیه

تو هنوز سن و سالت ب بازیکنای ما نمیرسه عمو جون بشین قلیونت رو بکش چون تنها هنرته

یادت رفته جنگ میگرفتی ۹۰٪ تروپی ک میساختی رو شب رو لاست میپرید؟😂😂

• از لژیونرتون بپرسید بهتون میگه من میزنم یا نه به قول شما اگه من هفتا گپ میزدم چرا تو تاپ نیستم در ضمن هر کدوم اکانتا که گفتی اسم صاحب اکانت بهت میدم اهو اهو خراب کردی اکانت بفالو مال همون ارش ارملو که پست گذاشت وایی هیچی نداریم بگیم بریم تهمت بزنیم من اگه اینهمه مولتی میزدم الان ده تا همر داشتم نه دوتا دروغ از سر پاتون میباره یکیتون تهمت میزنه یکیتون فوش میده خدا در تخته رو جور کرده به تنها کسیم که اعتماد دارم سنشم اوکیه مازیاره اصلانم بازی مهم نیست برام اقا مازیار من پسورد میدم شما چک کن بعد دویت عزیزتون بیاد عذر خواهی کنه هویچ گرون شده دنبالش نگردین شما میگید میزنه داداش من که ترسی از تو ندارم بزنم میگم میزنم به توام جواب پس نمیدم خوب نیست هر چی از دهنتون در میاد میگید زشته خجالت بکشید یارو قرار بود فوش داده حدف کنهبره بعد امدید گفتید جاسوس دارید طلبکارم شدید عادت کردید بدون هیچ مدرکی بگید

توهمی‌ ی اب بخور اول تیک ایزی

دوما اینجا بازی مافیا نیست ها حاجی برا خودت ی چیز بگی و دادو بیداد کنی😁

سوم شخصا اخلاق مدارتون شروع کننده بوده

اون یکی هم ک کلمه نوب رو ب کار برد

این موش بازیا چیه ؟

مظلومیت بهت نمیاد 😉

ادب و احترام را رعایت کنید توهمی 🌹❤

• با سلام خدمت همگی. ببخشید نقل قول ها را پاک میکنم که متن طولانی نشه.

سلام خدمت دوستان عزیز

دوست عزیز این قبری که روش گریه میکنی مرده زیرش نیست 👎👎

جنوب متحده و این اتحاد اینقدر براتون دردناک هست که به هر راهی که جلوتون هست قدم بر میدارید

با عرض معذرت، پست شما یک اسپم واقعی هست. هیچ کدوم از موردهایی که من اشاره کردم را شما پاسخ ندادی و از روش پریدی رو یه موضوع کاملا پوچ و بی معنی!! و اینکه با کوچک کردن حریفت و همچنین بد صحبت کردن در فروم به جایی نمیرسی. من ادای بزرگ بودن ندارم، بزرگ هم نیستم. ولی در شان خودم نمیبینم بیش از این جواب اسپم بدم.

دوما جاوید میگه شما که نهضت براه انداختی چرا رفتی با مولتی باز ها متا کردی ؟

سوما چرا تو کلامت جنوب رو یکی میدونی ولی در واقعیت خودتونو از مولتی باز های جنوب شرق جدا میکنید؟

چهارما این همه لیدرها و بازیکنهای شمال شرق گفتن ما نمیخوایم با سایدی متا کنیم و فقط میخوایم بازی زیبا بکنیم بعدش چرا باید بیان شمارو بینتون اختلاف بندازن؟

قربون آدم چیز فهم. لپ کلام را گفتی برادر

داداش جنوب یکپارچه هست همیشه خواهد بود

انشالله و واقعا امیدوارم هم هستیم. مخالف مولتی بازی نیستم بهرحال خیلی ها این کارو میکنن. ولی اینکه یکی بیاد بگه ما پاک بازیم و مولتی بازی بکنه این درستش نیست. حالا شما یه لیست بالا بلند هم بفرست .

سلام ممنون از عکسی گذاشتی و اکانت های جنوب رو نشون دادی

بله جاوید جان جنوب فرقی بینشون نیست و یکپارچه هست!

شکر خدا که بچه های غارت های خوبی دارند

شاید باشد که روزی شما هم به ارزوت یعنی تاپ غارت برسی از ما گذشته عزیز

خواهش میکنم، من هم در عکس ،جنوب را یکی نشون دادم ولی امیرخان در ذهنشون پاک و ناپاک کردند. خوشحالم که پست شما نشان دهنده این موضوع هست که اشتباهی رخ داده و بازیکن شما در گذاشتن پست اشتباه کرده برای متای جنوب آرزوی موفقیت دارم. از ما هم گذشته

اما با توجه به پست مملی و اجازه قبلی امیرخان از بررسی چیدمان دهکده های جنوب غرب، تحلیل کاملا درستی از مولتی بازی جنوب غرب مدعی پاک باز وجود داره.

تلاش نپی عزیز هم برای منحرف کردن بحث به جای دیگه قابل تقدیره. حسابی گل کاشتی پسر.حسابی برای سایدت داری زحمت میکشی قابل تحسینه:thumbup:

و برای این موضوع و کسب اجازه از دوستان، و مشخص شدن تکلیف شکارچی، من هم تحلیلی از یکی دیگر از اکانتهای جنوب غرب دارم. اکانت Spartacus ژنرال اتحاد جنوب غرب در موقعیت دور از مرکز -144|-35

البته ایشون در تاپ غارت نیستند چون دوستان قوی تر از ایشون کار میکنند. (یعنی هر کی تو تاپ نیست پاک باز میشه؟؟ مملی ببین پستت باعث خاموش شدن لیست فارم شد;):D)

در کنار ایشون سه اکانت مصری هم رجیستر شده که در تصویر هم مشخصه:

ختم کلام :

ما مخالف مولتی بازی نیستیم هر کی پولشو داره وقتشو داره نوش جونش. ولی خواهشاً ادعای پاک بازیتون را بگذارید کنار.

برای متای جنوب آرزوی موفقیت در این سرور را دارم . قصدم اصلا بهم زدن متا نیست چون اینجوری برای خودم بازی را مهیج تر میبینم . البته بنظر بنده هم خیلی بهتر بود متایی در بین سه ساید بسته نمیشد و اینجوری بازی قشنگ تر هم میشد.

و در نهایت لیدرهای محترم ج.غ که خیلی وقته عَلَمشون را کنار گذاشتند حداقل یک پارچ آب خنک درست کنند و دوستان رگ گردن باد کردشون که فکر میکنند خیلی پاک بازی میشه، را آروم کنند و بهشون بگن توی سایدشون چه خبرهایی هست.

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• اینم عکس اون اکانتا که عکس گذاشتی که گزارشی ازشون نیست اره داداش میدون گردن نمیگیری ولی کارتون زشته من بخوا تهمت بزنم کونتور نمیندازه چتونه حالا ازswمنم تو تاپ امدمه تو چشتون رفته سهیل npiمیشناسه دقیقا جا اتیش نشانی کمه هر کی بهت رسونده من عصبیم درست رسونده ولی امدی حرف زدی با مدرک ثابت کردم تا دو هفته پشیم لیست فارم منو رول بک میزد الان ساکات نشسته چیزی نمیگه در عجبم حداقل خودش میدونه دیگه تو فوش ندی صلوات یه بازی زیاد چدی گرفتین بلاخره هر کی برا کمبوداش میجنگه (در جواب پستمم بیایید بنویسد نقطه نداشت ما نفهمیدیم نه داداش فهمیدی فقط گردن نمیگیرید گردن گیر مشکل داره)

• بازی مافیایی که میگی من داد بیداد از ترس بازی خوبم هر شب میگن بندازیشم بیرون ایشالا گل در میاد بعد میبینن هیچی در نمیاد پوچه اینجا هم بازی خوب من اذیت میکنه داداش میگی داد بیداد تو جایی که شما نکس میدی ما بازی در میاریم فقط یاد گرفتین یه گروه بزنید گروه دیس لایک زدن از قدیم گفتم لایک دیس لایک شما نشان کیفیت بازی شماس من از پلیر خودتون گفتم امیر رول بک رو اکانت من امده لیست فارم زده چجوری الان اون بیا بگه من میزنم منم قبول میکنم پلسر ساید شما هم هست چجوره

پ. ن :مملی بیا این توهمی پست گذاشت بریم دیس لایک کنیم باشه زنگ بزن بچها رو خبر کن :d

• ارادت

سهیل جان داداش نمیخوای ول کن این بحث ها بشی؟ خودت خسته نشدی؟

دوستی و رفاقت بیرون بازی. احترامتم سرجاش ولی توم احترام نگه دار.

یه دلیل مهمی که شمال شرق وینر بود اکثرا این بود که لیدرهای شمال شرق بلد بودن چجوری کنار پلیرهاشون بازی کنن.

پیمان و مکسی و پرهام و امیرنوبادی و مهران و تیرداد و ..... و بقیه ی دوستانی که اسم میبری هیج کدوم نمیگن من تنهایی اینکارو کردم.

یه تیم بود که کنار هم بازی کردن، تلاش کردن و نتیجه گرفتن. اینم که سطح بازی ها بالاتر بود بی تاثیر نیست.

چیزی که به ندرت شما توی بقیه ی ساید ها میبینی.

این دوستانی که منم منم میکنن ندیدن. نا حقشونم نیست. تو که دیدی چرا باز میگی من فلان کارو کردم.تراوین بازیه فردی نیست. بازیه تیمیه.
    تلفنی بهت گفتم، تو واتساپ گفتم، اینجام میگم. این حرفها حتی گفتنشم بده. تو پلیر شمال شرق بودی. تو با خیلی از بچه هایی که داری میکوبیشون، دوستی (؟)

ممد توهمی گل، دیروز بهت گفتم من کلا با شلوغ کردن و داد و بیداد مشکل دارم. جاوید و وگنس ۲ تا پست و ۲ تا آنالیز گزاشتن و سوال پرسیدن.

رگ گردنتون چرا زده بیرون. باز عصبی شدی نقطه یادت رفت بزاری؟

بجا سر و صدای الکی بیا جواب سوالایی که شد و منطقی و با دلیل و مدرک بگو.

مخلص

پ ن:‌ شما حتی کل کل کردن تو چهارچوب بازی هم بلد نیستید

پ ن ۲: بازی خوب و ادم خودش نمیاد بگه. بقیه میان از بازی خوب آدم تعریف میکن!

• داداش گلم اقا مهران سوال میپرسن نه مدرک جور میکنن تهمت میزنن میدونی ادمایی که زیاد داد میزنن چون بلد نیستن مثل بقیه راحت دروغ بگن من اسم پلیر از خودتون اوردم که لیست فارم منو زده حالا من جواب دادم میتونه بیاد بگه ببخشید تهمت زدم یا اینم مثل قضیه فوشه یکی دیگه میاد معذرت خواهی میکنه ما سهیل از خودمون میدونیم شما خودتون به امیر میگید لژیونر حقش همینه بعدش من جواب سوال دادم دیس لایک برا چی مبکنید یا تحمل جواب ندارید یا تهمت میزنید گردن نمیگیرید

پ.ن. تو شهری کورا ادم یه چشمم گردن میزنن بستگی داره بقیه کی باشن که تعریف کنن یا نه :d

پ.ن: باوا مملی باز توهمی حرف راست زد ایندفعه چجور بحثو عوض کنیم

پ.ن: ایندفعه بگیم یکی دیگه جواب یکی دیگه رو بده اصلا ولش کن از اقا مهزیار کمک بگیرید دیس لایک فراموش نشه فقط :D

• سلام

ممنون میشم از همهگی بحث رو تمام کنید

لقمان جان اگر فرصت داشتی تحلیلی بذار

پ.ن: نکسوس,اوژن،آیس،الیدرز...و اینا گره خوردن به بزرگانی که کم و بیش هستن یا نیستن و به خوبی ازشون یاد میشه یا نیمای عزیز که تریدات فقط با نام و لیدری اون جاودانه شده پس خواهشا تمام کنید این بحث رو و در چهارچوب ادب با هم بحث کنید و سعی کنید آستانه تحملتون رو بالا ببریرد

محمدowldark🙏👉

• سلام عزیز دل برادر

عجب ماورایی حرف میزنی

تمام کسانی که من رو‌میشناسن میدونن چیزی بنام عصبانیت در من وجود نداره

اونم سر یه بازی

عشق برادر از رگباری دیسلایکهای دوستانت هم میشه دید کی عصبانیه

اما در مورد یک روح و بدن بودن من و یوسف گفتی این یکی درسته که همه عالم و آدم میدونن من و یوسف سالهاست رو یه اکانت بازی میکنم.

توصیه میکنم اب خنک بخور با یخ اضافه برات خوبه

اینم که داری جنوب رو به دو تیکه تشویق میکنی سیاست نخنمایی هست که بچه مافیاهای تازه وارد در بازی فکت میدن.

اما چرا توهمی رو از جنوب جدا کردم برا نقل قولی بود که از یوسف جان گذاشته شده بود

برا همین توصیه میکنم بعد اینکه آب خنک با یخ اضافه رو نوش جان کردی دو تا قالب یخ هم جداگانه بنداز تو کام مبارک هوا هم گرمه میچسبه

ارادت عزیز دل

شاد باشی و پیروز

در امان از شر این ویروس شرربار

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

اول از همه خیلی خوشحالم که فروم کمی نسبت به قبل فعال تر شده و ناراحتم از اینکه بعضی پست ها واقعا در شان افرادی که پست میزارن نیست ...

قبل از هر چیزی یادمون نره این یه بازیه ...

بگذریم ...

خب بریم سراغ اصل مطلب ، برطبق عادت قدیم پست خودمو بخش بندی میکنم .

بخش اول ) قبل از طلوع آفتاب :

قبل از شروع سرور متاسفانه اصلا استقبالی در خور ، از این سرور نشد و از دور سروری به شدت کسل کننده و بی روح رخ نمایی میکرد ، جنوب غرب و شمال شرق اعلام آمادگی کرد و تلاش هر دو طرف افزایش هیجان و تزریق آدرنالین به این سرور بود ، شمال شرق با پست معروف وگنس « هرکسی بیاد میزنیم » و جنوب غرب با پست معروف اینجانب «چالش بازی بی مولتی» در پی یافتن راهی برای تزریق آدرنالین به این سرور بود . در واقع چیزی که از قبل شروع سرور مشخص شده بود فایت بین دو ساید جنوب غرب و شمال شرق بود . همگان منتظر اعلام آمادگی از سمت جنوب شرق و شمال غرب بودیم اما خبری نشد ...

بخش دوم ) بعد از طلوع آفتاب :

بعد از شروع سرور ، جنوب شرق ما و شمال شرقو سورپرایز کرد و به شخصه میگم که یه انرژی مثبت برای ادامه سرور به من دادن با حضورشون ، شمال غرب هم در ابتدا خوب داشت پیش میرفت اما به خاطر عدم حضور یک لیدر در اون ساید متاسفانه به طور کلی اون ساید باز هم پاشید ...

بخش سوم ) سیاست نخ نما :

اینکه شمال شرق در پی اختلاف انداختن بین متای جنوبه واقعا تحسین برانگیز نیست ! چون به شدت سیاست نخ نما شده ای محسوب میشه و بهتره از روش های دیگه استفاده کنه ... میدونم که دلتون میخواست متایی صورت نگیره ولی ما قرار نبود چون چالش عدم رید از مولتیو انتخاب کردیم چالش بازی بدون متا هم انتخاب کنیم !

بخش چهارم ) جنوب غرب کثیف! :

دوستانی که در جنوب غرب هستن میتونن شهادت بدن که تا چه اندازه به پلیرهای ساید سخت گرفتیم سر مسئله ی رید از مولتی ،میدونید چند پلیر به خاطر همین موضوع این سرور نیومدن جنوب غرب ؟ حتی فکر میکردم که شما هم با توجه به رید پایین جنوب غرب متوجه این موضوع بشید!

دوست دارید سرور بعدی رید از مولتیو آزاد کنیم تا متوجه تغییر در این قضیه بشید ؟

واقعا متوجه این موضوع نمیشید یا میخواید به زور القا کنید که جنوب غرب هم داره مولتی رید میده ؟ اصلا بیاید فکر کنیم که اثبات کردید جنوب غرب هم مولتی رید میده ، خب تهش چی ؟ همه ی نگرانی شما اینه ته این سرور بگیم ما با اینکه رید از مولتی ندادیم برنده شدیم ؟ یا تهش میخواید بگید جنوب غرب کثیفه ؟ واقعا تهش میخواید به چی برسید ؟ یکم سطح نگرانی خودتونو بالا ببرید !

بخش پنجم) متا با جنوب شرق حرام است ! :

اینکه فتوا از طرف شمال شرق برای جنوب غرب صادر میشه یکم جالبه ! به نظرم به جای اینکه برای ما فتوا بدید بهتره یکمم برای خودتون فتوا بدید !

بیایم از دوربین شما به این موضوع نگاه کنیم ، از دید شما جنوب غرب در جبهه ی مخالفین مولتی بازی و شمال شرق و جنوب شرق در جبهه ی موافقین مولتی بازی قرار داره ، اگر اینطور که شما میگید باشه ما در واقع اونقدر در سیاست قوی بودیم که تونستیم یک طرف جبهه ی شما رو به سمت خودمون بیاریم و علیه شما متحد بشیم ! این کار آسونی نیست ، اگر اینطور باشه که شما میگید ما خیلی در سیاست قوی هستیم و خودمون خبر نداریم ! چرا ؟ چون شما فکر کنید جنوب غرب و جنوب شرق در جبهه ی مخالفین مولتی بازی باشن و شمال شرق در جبهه ی مولتی باز ها ، و بعد شمال شرق موفق بشه در یک حرکت سیاسی جنوب شرقو از این جبهه جدا بکنه و علیه جنوب غرب متحد بشن ! حالا یک لحظه تصور کنید این اتفاق میفتاد و ما میومدیم میگفتیم شمال شرق تو که موافق مولتی بازی هستی چجوری با یه سایدی که مخالف مولتی بازیه و مولتی نداره متا کردی ؟ باید ساید متای تو هم حتما مولتی بازی کنه !

یعنی حتی اگر از دوربین شما هم به این قضیه نگاه کنیم باز هم میرسیم به بخش سوم یعنی سیاست نخ نما ...

بخش ششم) لژیونر بد ، لژیونر خوب :

تا الان چندین بار دیدم که میگید شما لژیون خوبی به ما داید و ما لژیون بدی به شما دادیم ! اولا بسیار خوشحالم که لژیونر ما اونجا خوشحاله و شما هم از بودن کنارش خوشحالید ، ما یکی از بهترین پلیر های خودمونو به شما دادیم و حتی اگه هیچ وقت به جنوب غرب برنگرده باز هم هیچ وقت تخریبش نمیکنم ، اما بشنویم از شمال شرقی که توتال لیدر سرور قبلی خودشو چنان تخریب میکنه که من خجالت میکشم ! تو شمال شرق دوستان زیادی دارم ، توصیه برادر کوچیکتر شما اینه که دست از تخریب توتال سابق خودتون بردارید ، این ره که شما میروید به ترکستان است ، فقط دارید به خودتون سیلی میزنید و یه خش هم رو اندام این لژیونر نمیفته ! از ما گفتن بود ...

بخش هفتم) چالش بازی بدون مولتی :

اصل مطلب این چالش عدم رید از مولتی بود ، متاسفانه برداشت های اشتباه از پست های من و تفسیر به رای هایی که گاها ارائه میشد موجب شد تا اصل موضوع به فراموشی سپرده بشه ، اگر واقعا قصد من صرفا شنا کردن تو این آب بود باید به ادمین فشار وارد میکردم که جلوی این کارو بگیره و تهشم هر بار میومدم همه تقصیر ها رو مینداختم گردن مولتی هانتر ، نه اینکه بخوام اینقدر کار ساید خودمو سخت کنم . اصل این چالش برای این بود که تیم ورک در تراوین قوی تر بشه ، اتفاقی که در ساید ما داره میفته و فکر میکنم تا حدودی تونسته باشیم لذت این کارو به ساید خودمون تزریق کنیم ، درسته که توی این راه چند پلیر خوب که مولتی باز بودنو از دست دادیم اما وقتی میبینم که پلیر همر ساز ما یه پیام میزاره تو گروه که ناتار خوب منبع نمیده و همرش داره ضعیف شارژ میشه ، همون لحظه یه پلیر دیگه ی ما که مصریه میگه لینک بده پوشت کنم یا بیا از فلان فیدر من رید بزن لذت میبرم ، وقتی میبینم که دفساز ساید ما دفاعی که با جون و دل ساخته رو برای یکی دیگه ارسال میکنه لذت میبرم . وقتی میبینم بچه ها همدیگه رو پوشش میدن و به همدیگه کمک میکنن و برای تک تک منابع خودشون برنامه ریزی میکنن بهم لذت میده ، وقتی میبینم که یکی از اعضا از نظر پاپ عقبه و بقیه پوشش میکنن تا جشن بگیره و ده بزنه لذت میبرم . اینا برام لذت بخشه و فکر میکنم که اعضای تیم محافظین جنوب غرب هم دارن لذت میبرن از این قضیه .

مهم نیست ته این سرور چی میشه ، مهم اینه که کی بیشتر لذت میبره ، شما یا ما ؟ اگر شما همینجوری لذت میبرید نوش جونتون لذت ببرید ، ما هم اینجوری لذت میبریم و نوش جونمون .

پاینده باشید

کوچیک همه یوسف

• بخش ششم) لژیونر بد ، لژیونر خوب :

تا الان چندین بار دیدم که میگید شما لژیون خوبی به ما داید و ما لژیون بدی به شما دادیم ! اولا بسیار خوشحالم که لژیونر ما اونجا خوشحاله و شما هم از بودن کنارش خوشحالید ، ما یکی از بهترین پلیر های خودمونو به شما دادیم و حتی اگه هیچ وقت به جنوب غرب برنگرده باز هم هیچ وقت تخریبش نمیکنم ، اما بشنویم از شمال شرقی که توتال لیدر سرور قبلی خودشو چنان تخریب میکنه که من خجالت میکشم ! تو شمال شرق دوستان زیادی دارم ، توصیه برادر کوچیکتر شما اینه که دست از تخریب توتال سابق خودتون بردارید ، این ره که شما میروید به ترکستان است ، فقط دارید به خودتون سیلی میزنید و یه خش هم رو اندام این لژیونر نمیفته ! از ما گفتن بود ...

جالبه بدونی که توتال در شمال شرق حکم رئیس جمهور در آلمان داره کاملا فرمایشی :دی شمال شرق اینقد مچ هست که نیازی نباشه یک نفر حرفی نهایی رو بزنه چون همه ی تصمیم گیری ها جمعی گرفته می شود.

در مورد امیر رولبک بگم که بنده خدا آدمی بی حاشیه ای هست و این حسن و ادبش هست که توی ان ای جای داره والا ما از دیگر دوستان چیز خاصی نخواستیم که غیر از این موارد باشد. پس لطفا طوری رفتار نکن که فکر کنن حرف حساب رو شما زدید .