شروع سرور قهرمانان با جایزه ی چند دَه میلیونی !

• بیانیه ی جبهه ی مخالفین مولتی بازی

بسم الله قاصم الجبارین

ای کسانی که در جبهه ی مقابل ما قرار دارید ، زمان تحقق وعده صادق فرارسید ! همانا شما صدای ما را از جبهه ای میشونید که به زودی صدای سم اسبان لشکریان این جبهه به گوش های شما خواهد رسید و صدای زوال و اضمحلال جبهه ی شما به گوش همگان خواهد رسید . بدانید و آگاه باشید که شما در مقابل بی باک ترین سربازان قرار خواهید گرفت . ای کسانی که روح تراوین را در تسخیر خود در آوردید و تراوین را به یک بازی بدون روح تبدیل کردید ، با شما سخن میگویم پس خوب گوش کنید ، به زودی کاری خواهیم کرد که دیگر کسی در جبهه ی شما حضور پیدا نکند ...

اکنون زمان تصمیم گیریست ، در کدام جبهه شمشیرخواهید زد ؟

در مکتب ما بی باکی عیان است

آن را که عیان است چه حاجت به بیان است

و من الله توفیق

• با عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان

با توجه به اینکه تاریخ شروع سرور مشخص هست و هنوز هیچ تیمی در اس ای و ان دبل اعلام حضور نکرده و سرور کاملا دو سایدی هست پیشنهاد بنده به دوستان برای استفاده حداکثری از منابع و زمین ها در این سرور پخش شدن تیم ها در ساید شمال و جنوب و تشکیل اتحاد های جنوب بزرگ (Great South) و شمال بزرگ (Great North) هستش.

اینطوری از منابع اس ای و ان دبل هم میشه استفاده کرد و تا حدودی این دو ربع از حالت بیابونی در خواهند آمد .

امیدوارم در کنار همدیگه سرور خوبی رو رقم بزنیم و لذت ببریم !

• سلام

با توحه به شواهد

ما امروز یه جبهه جدید ایجاد میکنیم به اسم

مولتی بازان کم مولتی

شامل تمام دوستانی که مولتی میکشند ولی اصراف نمیکنند و در حد ۳تا دونه یا کمتر

دوس داریم از بازی لذت ببریم ولی ن با پیرهن مامان دوز و شورت رکابی

ما میریم nw

• فازت شبیه فاز اونیه که دکل نفتی رو برداشت از کشور خارج کرد برگشت گفت همین که اون یکی دکل دیگه رو واستون گذاشتم روزی سه بار باید ازم تشکر کنین

پ.ن: سند رسمی دکل به اسم خودش بود

پ.ن : قضاوت با بینندگان !!!!

امیدوارم بازم بگیری چی میگم😉🤞

• با سلام و درود فراوان

والا من ی بحثی رو باز کردم و تا اینجا فقط خواستم تامل بر گفته های دوستان کنم و ببینم که تصمیمات و گفته ها تا کجا پیش میره .

اولین موضوع که بد تو ذوق میزد این بود که اقا مازیار بد جور یکی به نعل و یکی به میخ و یکی بر سندان میکوبد ، برادر درست درسته ، چه اینجور درصت چه اینجور درثت . اینکه شما راه درست رو بری و کار درست رو انجام بدی ی مساله اس اینکه کار درست به نتیجه ختم میشه یا نه ی مساله دیگه و اندر خم این مساله نقد های فراون در برتری یکی نسبت دیگری و رجحان دیگری بر یکی هست که در این زمان نمیگنجه . بقول مسعود کیمیایی شریف زندگی کردن تاوان داره ، تاوان اینکه مولتی بازی نکنی هم اینه که شاید نبری چه نیم درصد چه ۹۹ و نیم درصد ، ولی تو کار درست رو انجام دادی . البته اینم بگم این مساله پاکبازی هم شده کلیشه ای ولی کلیشه اش هم قشنگه. این نوع گفتار هم از ی پلیر قدیمی بعیده گویا قباحت مولتی بازه از بین رفته و این از بین رفتن، رو شما هم تاثیر داشته .

در مورد اقا یوسف بگم که تیر غیبِ رو هوا رها شده رو گرفته دوباره در چله کمان گذاشته میخواد رها کنه اینکه به کدام سمت میره خودش و نوع کنشش مشخص میکنه سرانجامش چی میشه . اگر هم یک شعار رو پی گرفته ، شعار قشنگیه . متاسفانه من جز اس ای جای دیگه پلی ندادم اما اگر بر صراط مستقیم استوار باشه این سیستم ، و اگر به جمع بندی برسیم احتمالا ما هم باشیم .

موضوع بعدی خطاب به ادمین و سایر دوستانه که به هوش باشن که هانتر گرامی ابدوخیار نیست این وسط که هر کی هر چی خواست مولتی بکشه و هانتر و ادمین فقط نگاه کنن و بگن خب اینا بی مولتیان، اونا با مولتیا خودشون خواستن و وایسه نگاه کنه نمیشه که ، هانتر جان این وسط فِسقِل ندی برادر من . درسته ی سری از دوستان پوستشونو کلفت کردن که جلو مولتی بازا وایسن دیگه شما پوستشونو نباس بکنی که .

از اونجایی که همیشه مبشرا و نذیرا بودم اذعان میدارم به بچه هایی که میخوان سالم بازی کنن بشارت میدهم که درست بازی کنید بهتون خوش میگذره و حالشو میبرید و میترسونمتون از اینکه اگر از مسیر منحرف بشید بدترین بازی عمر تراوینیتون میشه که دیگه اسم این بازی میاد حالتون بهم بخوره . و از هر کاری که بوی نفاق و دو دستگی میده پرهیز کنید .

پ ن : اگر موفق بشم بچه ها رو جمع و جور کنم مصطفی فلفلی ، سعید استاکر ، محسن سالسن ، مهدی بلک و سروش و اگر خیلی تلاش کنم علی ۲۱ و مانی پارتیزان و اگر بازم بشه محسن توپک که رقیب دیرینه ماست رو که تا حالا باهاشون صحبت هم نکردم اما از اونجایی که به سلامتش معتقدم رو سعی میکنم بیارم. نشدم که ایشالا سرورای اتی در خدمتتونم البته اگر این کمپین پا بر جا باشه .

پ ن ۲ : ببخشید که پ ن ۱ انقدر طولانی شد.

با تشکر

ناصر

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

آقا ناصر عزیز به امید خدا حتی اگر این سرور این جبهه بازنده هم باشه باز سرور بعدی همین راهو میریم ، تصمیم خودمونو گرفتیم و امیدوارم که بتونیم رو سفید بشیم .

چون شما همیشه تو اس ای پلی دادید میخوام بهتون پیشنهادی بدم که امیدوارم قبول کنید . شما به همراه هر چند نفر که میتونید وارد جنوب شرق بشید ، چند نفری از دوستان ما هم که منت بر سر ما گذاشتند و میخواستن در جنوب غرب ریجستر کنن میان پیش شما تو جنوب شرق و به امید خدا جنوب به طور کامل از همین ابتدای سرور به صورت یکپارچه جبهه ی مخالفین مولتی بازیو تشکیل میده ، چون شنیدم بعضی از مولتی باز ها چون عرصه رو در جنوب شرق خالی دیدند میخواستن با تیم بیان تو این ساید و از اونجایی که میدونم پست های این فروم به گوش اون عزیزان میرسه میخوام که شما اعلام آمادگی کنید تا اون عزیزان برای اینکه بتونن مولتی بازی کنن وارد شمال بشن تا وسط سرور به مشکلات داخلی نخوره هیچ سایدی و یه بازی خوب و با کیفیت و شاهد باشیم .

کوچیک همه یوسف

• سلام دوستان عزیز میخواستم در مورد مولتی بازی نظر خودمو بگم بهتون هرچقدر بازی بدون مولتی سخت باشه مولتی بازی دوبرابر سخت تر هست ولی لذت پاک بازی یه چیز دیگست

ولی اینو میخوام بگم خدمتتون 100 نفر هم جمع شید و بخواید بازی بدون مولتی رو مد کنید 10 نفر هستن که گند بزنن به آرمانهاتون این موضوع فقط و فقط یک راه داره اونم تیم مدیریتی هستش

فقط تیم مدیریتی میتونه 90 درصد این قضیه رو اوکی کنه درسته مدیریت میگه من فیلتر های خاصی رو ایجاد کردم الباقیش از دستم خارجه اما همه میدونن که اینا همش حرفه

مولتی باز های زرنگ بیا تو دات کام ببینم میتونن مولتی بازی کنن البته ک میتونن ولی چه استفاده ای میتون بکنن نهایت یه مقدار محدود منابع میتونن بفرستن و مجبورن ازش دف بکشن (خبری از همر میلیونی نیست . خبری از انبارهای تا خرخره پر و دور زیختن منابع نیست

من نمیگم از تلاش دست بردارید ولی میگم سعی کنید تیم مدیریتی رو همراه کنید با خودتون

چرا باید 300 تا پلیر ایرانی همین الان تو تورنمنت باشن . همیم الان معتادین به این بازی تو ایران نزدیک به 1000 نفر هستن چرا با هم توی سرور های خودمون پلی ندیم

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام

سید خوبی

دوست عزیزم من همونجا با چند نفر از بچه ها حرف زدم حتی با لیدر اونجا گفتم اصلا ارزش داره بخوای این همه هزینه اینور بکنی؟؟؟یه سری میگن که بدون گلد عادت کردن ولی چون خودم بدون گلد بازی کردم و دیدم حرفشون صحت نداره و کم کم حداقل یک بار گلد خریدن!

یعنی یه پک بخری ششصد هزار بدی واقعا زور داره!!

احساس کردم فکر میکنند سرورهای ایران جذابیت نداره در صورتی که اینطور نیست و هر سروری که استارت میشه جذابیت خودش رو داره!

واقعا چرا پلیر های ایران باید توی کام بازی کنند وقتی سرورهای خوبی توی خود ایران هست!!؟

خوب دلایلش میشه گفت

۱.عدم اگاهی

۲.احساس کردن بی طرف نبودن ادمین

۳.مولتی بازی و ناتوان بودن در اجرای مولتی بازی

و چند مورد دیگه

ولی واقعا اگه پلیرهای ایرانی از کام خارج بشند و توی سرورهای خودمون حضور داشته باشند سرورهای ایران اون شور و شوق قدیم رو خواهد داشت و این بسته به مدیریت داره و تبلیغات بازی که هم پلیرهای جدید حضور پیدا کنند و هم پلیرهای قدیمی دوباره برگردن به بازی

با تشکر

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

با چند نفر دیگه هم که صحبت میکردم همین حرفو میزدن ولی بحثی که اینجا مطرحه اینه که چند ساله ما منتظریم این اتفاق از سوی مدیریت بیفته ولی هیچ اتفاقی نیفتاد ، فقط یه سرور نرمال ران شد با اون تیتر جذاب که خیلیا جذب شدن اما سرانجامش چی بود ؟
    دیگه منتظر موندن کافیه ، وقتشه خودمون دست به کار شیم ...
    کسی که مولتی باز باشه هرچقدر هم بهش سخت بگیری بازم کار خودشو میکنه ، مثل مراقب امتحان که فقط امتحانو هیجان انگیز تر میکنه ...
    همین الانش مولتی باز ها معتقدن از مایی که مولتی نمیسازیم بیشتر سختی میکشن تا بازیو برامون جذاب کنن دیگه وای به حال اون زمان که مولتی هانتر هم سختگیر تر بشه ، اون موقع میخوان بگن ما کلی راهو دور میزنیم تا بتونیم برای شما همر های خوب بسازیم :دی

واقعا دیگه صحبت در این باره کافیه زمان عمل کردن رسیده ...

کوچیک شما یوسف

• سلام سلاطین

داستان چیه ؟؟؟؟

بچه ها میگن صدای پای اسب میاد 8o8o

یوسف تراوین ابدیت شد ارابه امد توش تو هنوز با اسب میای :D:D

اسطوره ها کجان ؟؟؟؟

کدوم تیم ها هستن کیا هستن کدوم ساید ها ؟؟//

از الان رفتین چسبیدین به مولتی بازی اخه :):)

چرا امضاء من بستین :saint:

8)monakoمامور مخفی NE8)

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• عرض سلام و احترام ،امیدوارم که حال همه عزیزان خوب باشه

اصلا وقت بازی ندارم ولی ان شاالله اگه عمری باشه در ربع همیشگی (SE) با یک اکانت گول یا مصری در حد یک دفسازی آماتوری حضور خواهم داشت،با کسی برای بازی صحبت نکردم با این حال اگه کسی میتونه ۹۹.۹ درصد تایم اکانت رو گردن بگیره در واتساپ پیام بده، اسم اکانتم هنوز مشخص نیست ولی طبیعتا M A R S نیست چون نه تیمش هست و نه وقت برای سبکش

دوستانی که میخوان در SE بازی کنن برای هماهنگی در واتساپ پیام بدین

09393303730

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان

با عرض سلام خدمت دوستان امیدوارم روبه راه باشید. این سرور هم تیم‌avenger پر قدرت حضور داره و در se رجیستر خواهیم کرد امیدوارم سرور خوبی بشه و همگی لذت ببریم ♥️

دوستان این سرور من و علیرضا به همراه تیممون پر قدرت در اس ای حضور خواهیم داشت و برای جلوگیری از هرگونه جنگ داخلی داخل ساید از همه عزیزانی که قصد دارن با تیم یا بدون تیم وارد این ساید بشن اعلام حضور کنن تا به اجماع نظر در ساید برسیم در غیر اینصورت پذیرفته اید که با سیاست های تیم ما کاملا هم سو هستید و به تصمیم های ما در راستای پیش برد اهداف ساید احترام میگذارید.

پ.ن : سجاد جان عزیزم قطعا بدون تیم اکانت M A R S بالا نمیاد اما باهات لینک میشم چون میدونم ظرفیتت خیلی بیشتر از یک دفساز آماتور هستش .

امیدوارم از این سرور بیشترین لذت رو ببریم

مخلصم _ سعید

• سایدی هست که پلیر نصفه شب بده:ِD

یا یه نفر بیاد دو تایی رو اکانت بازی کنیم

یا یه اکانت که تایم نصفه شب انلاینه ولی ت روز نیست.بیاد همکاری متقابل از طریق جانشینی.تو همون سایدم میرم ثبت نام میکنم

• سایدی هست که پلیر نصفه شب بده:ِD

یا یه نفر بیاد دو تایی رو اکانت بازی کنیم

یا یه اکانت که تایم نصفه شب انلاینه ولی ت روز نیست.بیاد همکاری متقابل از طریق جانشینی.تو همون سایدم میرم ثبت نام میکنم

بیا داداش جنوب غرب

من شبا هستم جادوگر اونجا پیام بده اسم اکانت هست هماهنگ میشم