شروع سرور قهرمانان با جایزه ی چند دَه میلیونی !

• کاربران عزیز بازی اسپیدترا ؛

با سلام

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور قهرمانان اسپیدترا شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگران مطلع بشید .

#این سرور دارای جایزه ی نقدی سنگین ( چند دَه میلیونی ) خواهد بود.

سرور کاملا بدون بات می باشد .

سرعت سرور/سرعت حرکت به نسبت نظرسنجی اعمال می شود.

#لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

آیا آماده ایید ؟!

اطلاعات مربوط‌ به سرور به زودی اعلام میشود.

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌این تاپیک بحث‌کنید.

( ورژن بازی LEGENDS:4.5 . همگام با آپدیت های جدید اسپیدترا به همراه دو نژاد جدید خواهد بود. )

~

با تشکر

مدیریت اسپیدترا

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

ممنون از مدیریت محترم که بستر خوبی محیا کردن تا یک همه پرسی صورت بگیره تا با کمک همدیگه یک سرور مهیج بسازیم .

تیم محافظین جنوب غرب مثل همیشه در جنوب غرب حضور پیدا خواهد کرد و از همه ی دوستداران جنوب غرب دعوت میکنیم که به این ساید بیان تا باکمک همدیگه باز هم پرچم جنوب غربو بالا نگه داریم . همچنین از تمامی تیم هایی که فکر میکنن میتونن تا اندگیم باقی بمونن دعوت میکنیم در ساید های دیگه ثبت نام کنن تا شاهد یک سرور سراسر هیجان باشیم .
    چراغ اول توسط تیم محافظین جنوب غرب روشن شد
    ببینیم بقیه هم میان چراغ روشن کنن یا کمافی السابق ترجیح میدن سکوت اختیار کنن ...

در مورد سرعت سرور نظر شخصی بنده روی 2X یا نرماله .

• دروودی بی انتها به عزیزان تراوین باز...

ضمن تشکر و قدردانی از تیم مدیریتی سرور خواهشمندم چند روز قبل از اعلام تاریخ سرور حتما شفاف سازی های لازم رو انجام دهند.

در پست مدیریتی ذکر شده سرور بدون بات بنا بر تمایل و اشتیاق 90 درصد از پلیرهای اصلی سرور نسبت به غارت خودکار درخواست وجود این بخش رو نیز مجددا در سرور جدید در صورت تمایل بقیه دوستان نیز دارم.

همچنین سروری که گذشت از هر لحاظ مناسب برای اکثر دوستان بود(پیر پاتالهای قدیمی) سرعت لشکریان 1ایکس و سرعت سرور 2 ایکس(تایم کمتری نسبت به نرمال)و این در جمع بندی نهایی بین یکسری از اشخاص بر نتیجه ی اصلح همین سبک از سرور رسیده است.لذا از مدیریت محترم خواهشمندم این مورد رو هم درموردش تصمیم گیری کرده و به درخواست کاربران نظر سنجی عمومی ارائه شود.

مورد بعدی عزیزانی که تصمیم به بازی دارند لطفا اعلام آمادگی کرده تا چینش ساید و تیم ها مشخص شود.

از تیم های همچون امرداد، فونیکس، اسپید بازها و زئوس دعوت میکنم تا سرور جذابتری شاهد باشیم.

بنده به نوبه خودم کنار چند تن از دوستان قدیمی این سرور بازی خواهیم کرد اما ساید هنوز انتخاب نشده و اگر دوستان سابقمون در شمال شرق تشریف نیاورند بنده کنار عزیزان در جنوب غرب بازی خواهم کرد.

آرزوی سروری جذاب و دیدنی برای هممون دارم.

سرافراز و تندرست باشید.

ارادتمند همگی

مجید پرشیا

• بسم الله الرحمن الرحیم

همونطور که عمو یوسف عزیز فرمودن انشالله اگر عمری باشه همراه با رفقای عزیز تر از جان مثل همیشه در تیم SW GUARDS به این ساید خدمت خواهیم کرد

انشالله که سروری جذاب و کم حاشیه رو تجربه کنیم

ضمن تشکر از مدیریت محترم برای فراهم کردن بستری برای دور هم جمع شدن رفقای قدیمی از ایشون تقاضا دارم مثل سرور پیش غارت خودکار هم در این سرور فعال باشه

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام یوسف عزیز
    تیم TSPOSW (The Smart Part Of SW) هم آمادگی خودش رو برای بازی در جنوب غرب اعلام میکنه.
    همانند سرور قبل بعد از کتیبه ها میایم و در احداث دهکده های دور واندر به جنوب غرب کمک میکنیم و همگام با هم دهکده های بلااستفاده رو حذف میکنیم.
    به امید سروری سراسر شور و هیجان:love:

نمایی از چیدمان ساپورت های واندر اس دبل با همکاری تیم TSPOSW

• سلام و عرض ادب

آقا مجید باعث افتخاره که بیای جنوب غرب و پیش ما بازی کنی .

تیم امرداد تا جایی که میدونم سرور اسپید بازی نمیکنه ، چون پلن تیمشون روی سرور نرمال بسته شده ، از اونجایی که تو سرور نرمال تا اندگیم تو ساید های مختلف ریزش شدید پلیر داریم ، این تیم از همین ضعف بهترین استفاده ممکنو میکنه ، ولی چون توی سرور اسپید اصولا ریزش پلیر خیلی کمتره واضحه که این تیم حضور پیدا نمیکنه .

تیم زئوس هم تا جایی که میدونم تو تاپیک آمادگی به صورت رسمی اعلام حضور نمیکنه و بعد یک ماه که سرور بگذره کم کم ظهور پیدا میکنن ...

• سلام بر شما

اسمی که انتخاب میکنید برای تیمتون باید متناسب باشه با خوده اون تیم :دی شما اسم اسمارتو گذاشتید برای تیم خودتون ولی این کاری که شما میکنید اسمش هوش نیست بهش چیز دیگه میگن :دی

شما حتی اسم خودتونو نمیگید و اگرم بگید نهایتا یه اسم فیک بگید ! این کار اسمش هوش نیست ! اگه فکر میکنید خیلی باهوش هستید خودتونو معرفی کنید تا همه بدونن این افتخار و هوش از جانب چه کسی مدیریت میشه :دی

• به نام خدای آفریننده آمرداد

یوسف عزیز سرور قبل اسپید بود آیا ریزش نداشت؟ سرور دوایکس غیر از خدا و متا هیچ کس نبود...

آمردادیا ثابت کردن مرد روزای سخت هستن.روزایی که زیر بار همه جوره فشار بودن و به سلامت ازش عبور کردن

بودن تیم هایی که فقط به عشق زدن آمرداد وارد شدن ولی جز تلی خاک چیزی ازشون نموند.

آمردادی که با ورودش به هر سرور حریفاشو با خودش میاره

آمردادی که استارت سرور رو عقب میندازه تا حریف بیشتری جمع شه

آمرداد تنها تیمی بود که بدعت های بد قبلی این سایت رو برداشت(گلد مجانی به لیدر ها. بات و ....)

سرور یک تراوین ایران افتخار بودن کنار آمرداد رو داشتی و دیدی که اگر کنار هم واسی نگاه کنی هر دو ساید رو میزنه و صد میکنه و کنارش لذت متا وینری رو میتونی بچشی

ولی اگر بخای رو به روش وایسی.... میشه همین سرور یک اسپید ترا که از ترس بعد از کتیبه ها دکمه حذف رو فشردین

از عقل و زبان کسی بر نمیاد بخاد دونه به دونه افتخارات این تیم‌ رو نام ببره

در کل خلاصه و مفید

آمرداد افسانه شد و قصد شرکت در سروری نداره

شاد و خندون باشی

سعید. ملا

سرباز کوچک آمرداد

• به به سلام آقا سعید عزیز

تو آسمونا دنبالتون میگشتیم رو زمین پیداتون کردیم :دی

ما رو دور نندازید ، ما اونقدرا هم بدرد نخور نیستیم :دی تو رو خدا افتخار بدید بازم بیاید اینورا :دی

فراموش نکن اگه من نبودم سرور یک ایران ، رو شما سه به یک میشد ، طعم پیروزیو من به شما هدیه دادم ، اگه به روتون نمیارم دلیل نمیشه شما یادتون بره ، تقصیر شما نیستا ، همش تقصیر افسانه جونه :دی

سرور نرمالم که جلوتون بودم شما برنده شدید نوش جونتون ، هرچی هم شد مهم نیست ، مهم اینه برنده شدید ناز شصت شما ، فقط میگم زشت نیست افسانه دیگه جرات نداره حضور پیدا کنه ؟ البته حق هم داریا سرور پیش یه چند تا از اعضاتونو فرستادید ببینید اوضاع چجوری شده ، دیدید ای دل غافل اوضاع خیلی خطریه واسه همین حضور پیدا نمیکنید :دی

پ.ن : افسانه ها دود نمیشن نمیرن هوا

• سلام و عرض ادب

آقا مجید باعث افتخاره که بیای جنوب غرب و پیش ما بازی کنی .

تیم امرداد تا جایی که میدونم سرور اسپید بازی نمیکنه ، چون پلن تیمشون روی سرور نرمال بسته شده ، از اونجایی که تو سرور نرمال تا اندگیم تو ساید های مختلف ریزش شدید پلیر داریم ، این تیم از همین ضعف بهترین استفاده ممکنو میکنه ، ولی چون توی سرور اسپید اصولا ریزش پلیر خیلی کمتره واضحه که این تیم حضور پیدا نمیکنه .

تیم زئوس هم تا جایی که میدونم تو تاپیک آمادگی به صورت رسمی اعلام حضور نمیکنه و بعد یک ماه که سرور بگذره کم کم ظهور پیدا میکنن ...

شهر که خالی باشه هفتیر کشی مد میشه !

باشد که رستگار شوی . سعید عزیز گفتنی ها رو گفت هنوز تیمی در خور مقابل آمرداد پیدا نشده که اعلام حضور کنن

• شهر که خالی باشه هفتیر کشی مد میشه !

باشد که رستگار شوی . سعید عزیز گفتنی ها رو گفت هنوز تیمی در خور مقابل آمرداد پیدا نشده که اعلام حضور کنن

خوشحالم که بعد از فرار از سرور قبلی بالاخره بستری فراهم شد که شماهم دوباره بتونی توش نظرات خودتو دوباره بازنشر بدی

ایشالله که در تمام مراحل زندگیت همینجوری بری جلو عزیز دل چون از قدیم گفتن هر شکست به منزله ی گامی برای پیروزیه بعدیست

به افسانه جون سلام مارو هم برسونید

• خوشحالم که بعد از فرار از سرور قبلی بالاخره بستری فراهم شد که شماهم دوباره بتونی توش نظرات خودتو دوباره بازنشر بدی

ایشالله که در تمام مراحل زندگیت همینجوری بری جلو عزیز دل چون از قدیم گفتن هر شکست به منزله ی گامی برای پیروزیه بعدیست

به افسانه جون سلام مارو هم برسونید

میدونی خندم از کجا میگیره ؟

این که بعضی ها جلو توپچی ترقه در میکنن ;):D

شکست ؟ ماذا فاذا ؟ حالت خوبه ؟ بهت پیشنهاد میدم قرص هاتو بشوری بخوری بهتر بهت جواب میده 8o

تحقیق کن بعد پست بده و نخود شو عزیزم :thumbup:

من هیچ اکانتی نداشتم توی سرور قبل ^^

سرور قبل تر هم که با آمرداد از روتون ردشیم که هنوز جاش نیاز به آب خنک داره :D:D برو تمرین کن شاید یک روزی به جای رسیدید که آمرداد افسانه ای در حدی دیدتون که بخواد بیاد باهاتون بازی کنه فعلا پا به زمین بزن و تمرین که چون فعلا در حدمون نیستی :love:

• شمارو به یه مقدار اب خنک ,ادب و خویشتن داری دعوت میکنم اقا محمد عزیز

پست های شما به شخصه تو فروم سرور قبل از مجموع تمام پست های من که حضور فعال داشتم حتی بیشتر بوده

و لحن حرصی شما که ناشی از فشردن دندون ها به هم در اخر سرور و همینطور اسم شما بر روی چندین اکانت در جنوب شرق فراری سرور قبل گواه بر چیز دیگری میکند

در اخر و به دور از حرف های پوچ و تو خالی خواستم بگم که اینجا تاپیک اعلام امادگی برای سرور بعدی هست نه تاپیک فرار به جلو برای خنک کردن جای سوختگی شکست های قبلی

پس اگر قراره شرکت کنید بیاید یه یا علی بگید و اگر نه لطفا

از کار های نکرده ی خود در این مکان سخن نگویید

• سلام و عرض ادب

اول از همه عذرخواهی می کنم و پوزش بابت رک حرف زدنم،امیدوارم از دستم ناراحت نشید...

تنها چیزی که افسانه شده بازی بدون مولتی و بات است ،بقیه موارد کشکه

هر تیم و هر شخصی فکر می کنه افسانه شده،یا ادعا داره تو بازی ،یه سرور بیاد بدون مولتی و تیمی بازی کنه انوقت مدعی افسانه بودن یا برچسب افسانه رو تیمش بزاره

بنده تو ایران ندیدم تیمی رو بدون مولتی یه سرور به پایان رسونده باشه

حال

اگه این سرور بدون بات و مولتی باشه،و بهانه ای برای برخورد با مولتی بازی نباشه،و ادمین محترم بحث درامدزایی در این سرور بزاره کنار ،و هر نوع غارت از اکانت مجاور تا دو هفته بعد کتیبه ها برخورد کنه یا محدودیتی قرار بده ،

چون همه این موارد امکان پذیر است

بنده با چند نفر از بچه های قدیمی برای بازی خواهیم امد

انوقت مشخص میشه کی افسانه،کی جومونگه😁

• درود بر شما آقا محمد عزیز

به نظرم بهتره قبل اینکه پست بزارید به عواقب اون فکر‌ کنید ، تو تاپیک سرور قبلی هم با این لحن شروع کردید به پست گذاشتن که بعد با جوابی که در خور خودتون بود مواجه شدید و شروع کردید به مظلوم نمایی که شما چرا اینجوری با من صحبت میکنید :دی اما صرفا جهت اطلاع عرض میکنم طبق قانون سوم نیوتن هرعملی را عکس العملی است مساوی آن و در جهت خلاف آن ... البته اینم در نظر بگیرید که این قانون همیشه درست نیست و ممکنه عکس العمل مساوی با عمل‌نباشه و شدید تر باشه :دی

بگذریم ...

شما به من بگو که اگه افسانه جون بگه ریجستر نکن ما میشیم تیمی که در خور شما نیستیم ، اگه افسانه جون بگه ریجستر کن ما میشیم تیمی که در خور شما هستیم؟

رئال مادرید با ۱۳ تا UCL اینقد ادعا نداره که شما دارید :دی

یه سرور که به لطف من وینر شدید ، یه سرور هم جلو ما بودید بردید ،نوش جونتون . نمیدونستم ما اینقد ترسناکیم که با یه بار بردن ما میرید تو غار :دی

افسانه جون:* کجایی نیستی ،یهو غیب شدی

، بیا بابا کاریت نداریم :دی

سر فصله شاید بخوایم کارم بکنیم، حالا اخلاق کاریمونو باید درست کنیم :دی

• به نام خدا

اول نوشت:یه زمان ایرانی ها اعراب عربستان رو اصلا حساب نمیکردن میخاستن لشکر کشی کنن برن جایی میتاختن وسط اینا و لت و پارشون میکردن و رد میشدن و کلا عددی حسابشون نمیکردن.گاهی این عربا برا اینکه زیر دستو پای ما له نشن میومدن نپ میکردن میگفتن آقا اصلا ما جزو شما هستیم بزنید تو نقشتون ولی از رومون رد نشید لطفا

دوم:یه بازیکن داشت بورکینا فاسو به اسم هروه اوسال یه مدت پرسپولیس بود توی یکی از مصاحبه هاش گفت تنها آرزوی من اینه که با برزیل بازی کنم و حتی رئیس جمهورمون هم رفته با برزیل صحبت کرده دوستانه بزارن حتی براشون کلی هم کری خوندیم که بیا بابا بازی کن شصت تا گل میزنیم بهتون ... ولی خب برزیل یه گوشه سیگار برگشو میکشه و نیش خند میزنه

سوم: یادمه جووون بودیم میرفتیم گیم نت دوتا میزدیم و ژنرال .همه عشق این بودن بیان بازی کنن کنار ما و تو تیم ما باشن تا برنده باشن برا همین پول میدادن به صاحب گیم نت که آقا این پولو بریز رو ساعت تیم آمرداد اینا (اون موقع هم اسم تیمممون آمرداد بود)ولی منم کنارشون بازی کنم تا افتخاری کسب بشه برام .البته مقصر هم نبودن عقده برد داشتن

وقتی با ما بودن میبردن وقتی نبودن با خفت میباختن

البته بودنشون هم تاثیری نداشت عین ترسو ها یجا قایم میشدن تا بازی تموم شه بعد که تموم میشد میومدن بیرون هل من مبارز میطلبیدن

چهارم نوشت:دلار داشت شدید میرفت بالا یه ادمی از اینور گفت ریال ما که سر جاشه آمریکا بره دلار خودشو کنترل کنه که هی میره بالا... به نظر شما عزیزان ترامپ باید جوابشو میداد؟یا اینکه همون سیگار برگشو میکشید و یه گوشه بهش میخندید؟

شاد و خندون باشید رفقا

تا میتونید بخندید

سعید.ملا

• سلام

اگه جسارت نشه چندتا نکته بگم و برم

اولا بی شک امرداد بهترین تیم تراوین حال حاضر ایرانه هرکی که مخالف این مطلب باشه به نظرم داره مغرضانه نظر میده.

اما افسانه به نظر من اتحادهای تری دات،والس و ایس هستن که رفتنشون و افسانه شدنشون دست خودشون نبود متاسفانه فیلتر تراوین ایران و فاصله زمانی پیش امده باعث جدا شدن پلیرهایی شد که جایگزینیشون تو تراوین ایران اگر نگیم محال انقدر مشکل بود که لیدرهای این اتحادها عطاش رو به لقاش بخشیدن.

اما در حال حاضر تیمی تشکیل شده تو ان ای که به جرات میتونم بگم بعید میدونم در این زمان تیمی قادر به شکستش باشه الک شده های دو سرور اسپیدترا به اضافه الک شده های باقی مانده از سرورهای کلاسیک ایران به همین دلیل بسیار مایلم بین این تیم و تیمهای حاضر در اسپیدترا شاهد یک چالش جدی و محکم باشیم

ودر نهایت امیدوارم در سرور اتی تمام تیمهای مدعی اعلام حضور کنن نه فقط برای برد و باخت بلکه برای اینکه بتونیم در سرورهای داخل ایران رقابتی سخت و سنگین و جذاب رو شاهد باشیم.

با سپاس از دوستانی که اعلام حضور میکنن

پ.ن:بهنام زنگ هم زدم نفهمیدم تو افسانه هستی یا افسانه بهنام ای لاو یو

خخخخ

• درووووود بر شما

معرفی میکنم ، گواردیولای ایران هستن ایشون :دی