شروع سرور قهرمانان با جایزه ی چند دَه میلیونی !

• سلام و عرض ادب خدمت همه

با تشکر از دعوت همه از امرداد برای شرکت در این سرور و این لطف شمارو میرسونه که به ما به دید یک رقیب خوب نگاه میکنید

اما متاسفانه امرداد به دلایلی که اشاره میکنم در این سرور بازی نمیکنه

1 - سرور قبل شده بود یه مجموعه بااگ عظیم که ما به عنوان موش ازمایشگاهی داشتیم باگ سرور رو رفع میکردیم هرچند در تایم از بازی حرفی نزدیم چون باعث تشنج تو تیم میشد و یهو حذف کنیم حذف کنیم بین بچه ها بالا میگرفت و دیگه کنترلش از دست ما خارج میشد و یه رزومه به شدت بد واسه ما میشد که فردا روز همه بهمون میگفتن فرار کردید و برای همین باید میموندیم حتی اگه بازنده میشدیم

برای همین اون موقع حرفی نزدیم که جو حذف توی تیم نیوفته

برای مثال

تو یه برهه حساس زمانی که کانتکت بالای امرداد با اکسفورد رسیده بود به حد اعلای خودش ، ما واسه اینکه نوک پیکان اکسفورد رو از رده خارج کنیم و از فشار کم کنیم پلن سنتکام رو زدیم که واسش روز 15 بازی 2 میلیون منبع پوش شده بود رو ویانا در عین ناباوری تو ثانیه سیم اینسرت میشه! همون اینسرت که فقط باگ سرور بود باعث شد چند روز بعدش فشار دوبرابری به تیم بیاد

تو برهه دیگه جنوب غرب شروع کرد به زدن باگ نیرو و ساختمون ، بعدم واسه اینکه ماست مالی کنه انداخت گردن ما گفت اینجا بده بده بده ول کرد رفت و گفت امرداد هم باگ زده .... ولی الان شجاع شده اومده به میدون ( یوسف پستت توی فروم دژکوب رو دارم میخوای بزارم اینجا؟ - حداقل روی تصمیمت استوار باش )

اصل باگ فقط کتیبه

اصلا معلوم نبود چجوری ریلیز شده ... همش کوود شده بود یه گوشه .... امرداد از هر کوچیک یدونه داشت :)))) اینو کجای دلم بزارم؟

اینکه سرور 1 ایکس باشه ، سرعتش 2 ایکس ، باتم روش باشه بهش نمیگن تراوین :)

حقیقتا جاذبه این سرور شاید جایزش باشه که اونم روم نمیشه به دکتر سینایی که هفته ایی 10 میل گلد میزد بگم پاشو بیا میخوایم بریم یه سرور بازی کنیم که 20ت جایزه داره یا خود من مغزی که ازم سرور قبل ورم کرد ارزشش خیلی بیشتر از 20 ت هست

اعضای تیم ما اگرم تصمیم به بازی داشته باشن قطعا چیزی که براشون محرک اصلی هست کیفیت سرور و حضور تیم های استخوان دار هست نه جایزه چندر غازی !!! کما اینکه خیلی از اعضای تیم الان توی سرور های کام و فینال دارن بازی میکنن و بدون توجه به قیمت گلد ، گلد سنگین میزنن و لذت بازی هم میبرن.شاید تیم هایی باشن که با این جایزه وسوسه بازی بشن اما تیم ما اون تیم نیست !

ما عرصه رو خالی میکنیم برای محافظین جنوب غرب شاید روز به روز تمرین کنن و خودشون رو پرورش بدن فردا روزی اگه جلوی هم واستادیم نگن زمین کج بود ، دسته خرابه دست ما بود و هزاران ایراد دیگه

پ.ن:

امیدوارم از بازی لذت ببرید

• کلا از خلاصه های صحبتت اینجوری برداشت کردم بهنام جان که :

ما عرصرو خالی میکنیم برای بچه های جنوب غرب چون کسی دیگه برای حرف ما تره هم خورد نمیکنه و اگه فراخوان بدیم واسه این سرور امکانش هست کسی نیاد و ما کتک خور بشیم و ابرومون بره

پس برای جلوگیری از رفتن ابرو و جلوگیری از کتک خور شدن احتمالی ما ترجیح میدیم که با مغلطه این سرور رو بپیچونیم و نیایم

در کل با بقیه ی صحبتات موافقم سرور های ران شده تا الان پر از باگ بوده و واقعا دلسرد کننده

ولی در کل به تصمیم شما احترام میذارم و برای شما و اعضای تیمتون ارزوی موفقیت دارم

اوضاع سرور تا الان:

شمال شرق:ان ای تیم (اریانا +فونیکس)

جنوب غرب :SW GUARDS

شمال غرب:؟؟؟

جنوب شرق:؟؟؟

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام و عرض ادب

واقعا پست خوبی بود آقا بهنام عزیز و به زیبایی علت نیومدن آمرداد در این سایتو گفتید ، از اولم میومدین اینو میگفتید خیلی قشنگ تر بود تا اینکه بخواید با یه بار بردن ما خودتونو برزیل بدونید که آدم یاد گواردیولای ایران بیفته :دی

علت نیومدن تیم آمرداد :
    قبول دعوت نکردن اعضای آمرداد برای شرکت در این سایت به خاطر دلایلی که در پست آقا بهنام بهش اشاره شد ...

قابل توجه آقا محمد و آقا سعید عزیز ، سعی کنید مثل آقا بهنام پست بزارید تا تیم خودتونو ترول نکنید :دی

پ.ن : من اگه ترس داشتم از اینکه پست منو کسی بخونه هیچ وقت با اسم خودم تو انجمن دژکوب پست نمیزاشتم

پ.ن : بهنام جون تو انجمن دژکوب چی میکردی شیطون :دی

پ.ن : جدای از همه ی این کل کل ها که لذت بازی تراوینه ، همه ی شما رو دوست دارم و واقعا تیم آمرداد یکی از تیم های خوب ایرانه ، امیدوارم یه روزی همه ی این تیم های بزرگ و کوچیک دور هم جمع بشیم تو یه سرور . واقعا جای امثال آیدین در تراوین ایران همیشه خالیه ...

• سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم اسپیدترا

از این پست شما 6 روز گذشته و فکر میکنم 6 روز فرصت مناسبی بود برای یک همه پرسی در مورد شرایط سرور ...

به نظر بنده بهتره دیگه اطلاعات مربوط به سرور ( تایم شروع ، سرعت سرور ، سرعت حرکت ، غارت اتومات و ... ) را اعلام کنید ، قطعا با شروع سرور شاهد حضور تیم های دیگه ای نیز در این سرور خواهیم بود ...

• والا تا جای که من یادم میاد تو اون سرور امردادی ها از اول بازی از باگ های سرور استفاده کردن و لذت بردن و بردن اینجوری افتخار نیست عزیزم ،حالا امیدوارم بیاین و بازی رو جذاب کنین عزیز

• والا اون سرور اگه از باگ استفاده نمی‌کردین جوری از روتون رد می‌شدیم که دیگه هوس بازی کردن رو نکنی عزیز دل،این سرور بلند بشین بیاین تا بهتون نشون بدیم

• سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم اسپیدترا

از این پست شما 6 روز گذشته و فکر میکنم 6 روز فرصت مناسبی بود برای یک همه پرسی در مورد شرایط سرور ...

به نظر بنده بهتره دیگه اطلاعات مربوط به سرور ( تایم شروع ، سرعت سرور ، سرعت حرکت ، غارت اتومات و ... ) را اعلام کنید ، قطعا با شروع سرور شاهد حضور تیم های دیگه ای نیز در این سرور خواهیم بود ...

یوسف جان الان دوتا ساید بازیکن نداره یکمی صبر کنین لطفا تا ببینیم اون دوتا ساید همیشه بازنده آیا کسی توش شرکت می‌کنه یانه 😂

• یوسف جان الان دوتا ساید بازیکن نداره یکمی صبر کنین لطفا تا ببینیم اون دوتا ساید همیشه بازنده آیا کسی توش شرکت می‌کنه یانه 😂

به نظر من اگه قرار بود تیمی اعلام آمادگی کنه تا الان اعلام میکرد ، طبق تجربه سرور که شروع بشه تازه میفهمیم تیم های جدید هم اومدن ، به نظر من منتظر موندن اینجا برای اینکه تیم ها اعلام آمادگی کنن فایده ای نداره ...

البته من از آقا ناصر کلاهبردار به همراه تیم خوب کلاهبرداران و آقا رضا سورنا به همراه تیم خوب تایگرز نیز دعوت میکنم که به این سرور بیان تا طعم رقابت در کنار رفاقت هم بچشیم .

• سلام محمد نمیشه دو ساید پلیر توش نباشه اونم دو سایت که جفت ما هستن په من چه کنم شبا اونورم خو بچها خودمونن من کیو بزنم میشه صبر کرد تیم بیاد یوسف اروم باش ادمین جان میشه جایزه بذاری برا خفت کردن منو ارگین دعوامون نشه :D به شدت دوست دارم ارگین

• با درود به تمامی عزیزان و ادمین محترم.

تیم avengerهم آمادگی خود رو اعلام می‌کنه تا لحظه آخر منطقه بازی رو اعلام نمیکنیم

از ادمین محترم درخواست داریم که سرعت سرور حداکثر ۲ایکس باشه و درخواست بعدی زودتر استارت شدن سرور جدید است

با تشکر ....

• سلام و درود

به نظر میاد ظاهرا این سرور از سرور قبلی بیابون تره

اگه بخواد به همین منوال پیش بره ترجیه میدم بازی نکنم و صرفا تماشا چی باشم

و سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که یه سری ازتیم ها که اعلام امادگی نمیکنن یه جای کارشون میلنگه

عزیز من هستی بسم الله نیستی بیا بگو نیستی ما هم بدونیم

اینکه یه گوشه نشستین و چیزی نمیگین بنده حس اینو میگیرم که از مسئله ای یا چیزی ترس دارید!!!!

حالا من زیاد بازش نمیکنم قضیه رو . باشد که به رگ غیرتتون بر بخوره یک حرکتی بزنین

انشالله که خیره

جالبیش اینه یه سری از عزیزان داخل فروم سرور پیش از خارج از سرور جلو جلو در فروم اعلام امادگی برای سرور جدید میکردن ولی الان جیکشون در نمیاد!!!!

کجایین عشقا ؟!

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

بنده از مدیریت محترم اسپیدترا استعلام گرفتم و ایشون فرمودن این سرور بین 5 تا 15 مردادماه استارت میشه ...

آیا موافق این تاریخ هستید ؟!

یوسف جان عزیز دل

اینجا چند ایراد اساسی به مدیر محترم برمیگرده که عرض میکنم:

۱. اینهمه آدم اینجا سوال کردند حق و احترام اینه که پاسخگو باشند و در همینجا اعلام رسمی کنند. دلیل نداره که شما دنبال ایشان بری که بگن کی شروع میشه

۲. وقتی ایشان خودشون اعلام نمیکنند این شائبه برای من نوعی بوجود میاد که استقلال رای ندارن و این خیلی بده.

۳.اصولا فاصله زمانی بین دو سرور خیلی زیاده و این روند باعث ریزش پلیرها میشه

۴. بهتره فاصله زمانی هر سرور حدود ۱۵ روز و حداکثر ۲۰ روز باشه

۵. زمان اعلامی ایشان اصلا زمان مناسبی نیست چرا که در همان حدود اوایل سرور دهه محرم شروع میشه

۶.به نظر بهترین زمان برای استارت سرور جدید اواسط همین ماه حداکثر میتونه باشه

۷. بعضی از دوستان اگر این فاصله زمانی وجود داشته باشه دیگه در این سایت پلی نخواهند داد

• درود بر شما

بله متاسفانه تقریبا هر سرور مشاهده شده که تیم ها در تاپیک اعلام آمادگی شرکت نمیکنن و وقتی سرور ران میشه تازه میفهمیم فلان تیم هم حضور داره ، حالا ما یه تیمی داشتیم که وسط سرور فهمیدیم اومده و از اول سرور با نام جعلی بازی میکرد ! نمیدونم پیش خودشون فکر میکنن اینجوری جذاب ترن یا مثلا میگیم واااو اینا چقد شاخن که اعلام آمادگی نمیکنن :دی

امیدوارم که تیم هایی که قصد حضور دارن اعلام آمادگی کنن تا شائبه ایجاد نشه که این رفتارشون نشانه ترسه !

• کاملا مواردی که فرمودید درست و بجا بود و من هم چندین بار از پلیرهای این سایت در گروه های مختلف شنیدم که گفتن با این وضعیت بهتره دیگه در این سایت بازی نکنن و برن به دات کام و این یعنی هر سرور جای اینکه رشد داشته باشیم در حال ریزش هستیم .

نمیخوام ادمین این حرف ها رو تهدید قلمداد کنه و وانکش نشون بده و یا حتی تصمیم احساسی بگیره . صرفا توصیه من اینه که بهتره وقتی تاپیک به این زیبایی ایجاد میکنه تا همه پرسی صورت بگیره ، تاپیکو به حال خودش ول نکنه و در قبال پست هایی که میاد و سوال هایی که پرسیده میشه پاسخگو باشه ...