شروع سرور قهرمانان با جایزه ی چند دَه میلیونی !

• اما شما یک جبهه رو با 80 پلیر در نظر بگیرید و در جبهه مخالف 20 پلیر و با تعداد اکانت بیشتر ، واقعا فکر میکنید اون 20 نفر میتونن به اون حجم اکانت برسن . تجربه به هممون ثابت کرده یک اکانت مولتی هیچ وقت به پای یک اکانتی که روش پلیر داره نمیرسه .

باز هم میگم ته این راه شاید شکست باشه اما با امتحان کردن این راه چیزیو از دست نمیدیم ، تهش اینه این سرور واندرو دوستان مولتی باز ما صد میکنن و نشون میدن که مولتی بازی راه درست تری برای بازیه ...

کوچیک همه یوسف

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    خدمتتون عارضم که بعد سال ها آرامش و دوری از تراوین مولتی خبر های خیلی قشنگی به گوشم رسید .
    یعنی سوانز جدید در راهه؟ قبلی که همچین دل نبود . این ایده یوسف عزیز شدید به دل من نشست . کاری به کل کل هایی که طی این سال ها بین اتحاد های جدید و یوزر های جدید (بلکه قدیمی) اتفاق افتاده ندارم . اگر این چیزی که یوسف جان فرمودند و بقیه اساتید قبولش کنن ما و چند تا از دوستان به یاد گذشته دوباره زندگیمون رو مختل میکنیم و یه سری به این بازی میزنیم
    امیر ناجی

ارزوی موفقیت و سرزندگی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

سلام خسته نباشید

به نظرم یه ساید مشخص کنین برای کسایی که تک اکانت پلی میدن هرکسی خواست تشریف بیاره.

درود به همگان...

بنده هم با یوسف عزیز هم نظر هستم و در مورد این موضوع در رکاب ایشان

یوسف جان یک ساید مشخص بشه مخصوص کسانی که مخالف مولتی هستند و بنده هم اونجا هستم حتی اگر به قیمت صد نشدن واندر باشه

متشکرم

جنوب غرب در این سرور میزبان تمامی دوستانی است که میخوان بدون مولتی بازی کنن ، از تمامی دوستانی که میخوان با مولتی بازی کنن خواهش میکنم که در جنوب غرب ثبت نام نکنن و از تمامی دوستانی که میخوان یه بازی پر از هیجان تجربه کنن خواهش میکنم از زیر پرچم مولتی باز ها خارج بشن و به این جبهه بیان .

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    خدمتتون عارضم که بعد سال ها آرامش و دوری از تراوین مولتی خبر های خیلی قشنگی به گوشم رسید .
    یعنی سوانز جدید در راهه؟ قبلی که همچین دل نبود . این ایده یوسف عزیز شدید به دل من نشست . کاری به کل کل هایی که طی این سال ها بین اتحاد های جدید و یوزر های جدید (بلکه قدیمی) اتفاق افتاده ندارم . اگر این چیزی که یوسف جان فرمودند و بقیه اساتید قبولش کنن ما و چند تا از دوستان به یاد گذشته دوباره زندگیمون رو مختل میکنیم و یه سری به این بازی میزنیم
    امیر ناجی

ارزوی موفقیت و سرزندگی

درود بر امیرناجی عزیز

چقد خوشحال شدم وقتی این پستو دیدم ، خداروشکر که بعد سال ها باز هم دارم میبینمت و چقدر خوشحالم که در یک جبهه دوشادوش همدیگه میجنگیم .

امیدوارم بقیه ی قدیمی ها هم دوباره برگردن به این بازی و بیان و کمک کنن به جبهه ی خودشون

کوچیک همه ی شما یوسف

• سلامی چو بوی کفتر چاهی...

می بینم باز کل کل مولتی بازی و مولتی نبازی راه انداختین...
    عامو نکنین این کارها را با خودتون...
    :saint:

برای یه بازی آدم نمیاد اندازه یه ساید اکانت بسازه مگه ته این بازی چی چیه؟
    نکن برادر من... نساز اون مولتی لامصب رو...

منم چون آدم پاکی به حساب میام و آخرین باری که صفحه تراوین را دیدم همین 2 دقیقه پیش بوده و چون نمی تونم خودم را از این جو پاک و ناپاک دور کنم...
    و بخاطر وجود دوستان زیادی که اعلام آمادگی کردن می رم جنوب غرب یه اکانت کوچولو می سازم در رکاب یوسف و رفقا و در مقابل سایر رقبا و رفقا...

پ.ن: کلا درگیر سرور انتخابی فینالم ولی این سرور هم عالمی داره برای خودش...

پ.ن2: واقعا فکر کردین متن من پ.ن نداره؟

پ.ن3: متنی که پ.ن نداشته باشه اصلا متن نیست...

:P

دوستدار تک تکتون

ارادتمند

حامد طوطی

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• درود بهت حامد عزیزم

واقعا از صمیم قلبم خوشحالم که میبینم دوستان قدیمی دارن جمع میشن وممنونم ازتون بابت این اعتماد. امیدوارم که رو سفید بشم جلوی شما اساتید .

حضور امثال شما در یک ساید آرزوی هر پلیریه

ممنونم از همه ی شما

• هر کی بدون مولتی میخواد بازی کنه بیاد ساید جنوب غرب کسایی که مخالف مولتی بازی هستن

بنده هم تک اکانت جادوگر بازی خواهم کرد در ساید بدون مولتی جنوب غرب

درود به همگان...

بنده هم با یوسف عزیز هم نظر هستم و در مورد این موضوع در رکاب ایشان

یوسف جان یک ساید مشخص بشه مخصوص کسانی که مخالف مولتی هستند و بنده هم اونجا هستم حتی اگر به قیمت صد نشدن واندر باشه

متشکرم

• سلام به همه دوستان بنده تایم زیادی ندارم ولی این سرور بنا ی دلایل که دوستان بهش اشاره کردن بنده این سرور اخرین سرورم خواهد بود . بازی خواهم کرد

و درساید همیشه محبوبم ک هزاران خاطره دارم از دنیا تراوین خداحافظی میخوام کنم

ب احترام اس دبل برپا

خادم همیشه نوکر سهند:love:

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

اقا سهند عزیز خیلی خوشحالم که به خونه برگشتید و باعث افتخاره که در کنار شما بازی کنیم .

هر کی بدون مولتی میخواد بازی کنه بیاد ساید جنوب غرب کسایی که مخالف مولتی بازی هستن

بنده هم تک اکانت جادوگر بازی خواهم کرد در ساید بدون مولتی جنوب غرب

داش یوسف توتال بزرگ جنوب غرب به عشق تو هستم تو جنوب غرب

تا ته تهش هم کنارتم 💓💓💓

خاطرت برای ما عزیزه 😘😘

ممنونم از شما عمو شاهین عزیزم و پدرام رفیق قدیمی من .

پ.ن : این سرور قطعا یکی از بهترین های جنوب غرب خواهد بود چرا که تا همیشه در تاریخ تراوین ثبت خواهد شد که اولین سایدی که به طور کاملا یکپارچه علم مخالفت با مولتی بازیو برافراشته کرد جنوب‌غرب بود .

• زود صفرت می کنم ک سریع تر خداحافظی کنی

• با سلام

من بعد چند وقت اومدم و دیدم که مدیریت سرور جدید گذاشته!خوشحال شدم که یه سری دوست دارن بیان و خودشون رو بدون مولتی محک بزنن

ولی خیلی برام جالب بود که اس دبلیو و تیم جدید محافظین به لیدری یوسف عزیز این نهضت رو دوباره برپا کرده!!

مثل سرور قبل نهضت بدون مولتی زدی ولی رفتی با مولتی بازها متا زدی خودتون ادعای بدون مولتی کردید ولی بعد از پریدن کپ چندتا از مولتی هاتون اومدید و توی فروم نوشتید که کپ یه سری از اکانت ها پریده یا چنج شده!!!

جسارت نباشه یوسف جان

من به شخصه بخوام بدون مولتی بازی کنم توی سایدی بازی میکنم که اطمینان داشته باشم لیدرهاش روی حرف خودشون هستند نه اس دبلیو!!!؟

خوب اونهای که توی سرور قبل بودند تیم اس دبلیو رو دیدند!

البته نظر شخص خود من با نظر مازیار عزیز یکی هست و من با این که هر سرور بازی کردم تک اکانته بودم ولی ترجیح میدم کنار مازیار و توی جبهه متفقین باشم تا توی جبهه متحدین!!

اول تایپیک نوشته شده تیم های که دوست دارند توی سرور بازی کنند اعلام امادگی کنندولی کلا یک بار تیم ان ای اعلام امادگی کرده و تیم اس دبلیو کلا اومده اکانتی اعلام امادگی کرده!!!

جالبه هنوز تیم های ان دبلیو و اس ای اعلام حضور نکردند!!!!

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

شما بهتره برید از حسین کینگ بالا عزیز بپرسید تو اون جلسه چی شد و چی گفت که باعث این شد که متای ما بشکنه ، وقتی لیدر ساید متحد شما جلوی لیدر رقیب شما ، شما رو تهدید کنه که اگه از متا خارج بشید شما رو میزنیم باید منتظر اینم باشه که لیدر ساید متحد از متا خارج بشه تا ببینه چجوری میخوان بزنن سایدشو ! این فقط یه دلیل و یه حرف ایشون تو اون جلسه ی کذایی بود ...
    بگذریم ...

قطعا شما مختار هستید در انتخاب ساید و جبهه خودتون ، شما مختار هستید با اینکه از مولتی بازی بدتون میاد توی جبهه ی مولتی باز ها بازی کنید ، اما من متوجه نمیشم چطور کسی که از مولتی بازی بدش میاد میخواد به مولتی باز ها کمک کنه ! شما منو قبول ندارید برای همین میخواید برید تو جبهه ی مقابل من بازی کنید حتی اگه اون جبهه مخالف عقیده شما باشه ؟ صرفا به خاطر اینکه با من مخالفید ؟

سرور قبل اشتباه داشتم ولی اونقدر شجاع هستم که وقتی اشتباه میکنم بیام و بگم . اشتباه من متا با شمال شرق یا حتی متای سه به یک علیه شمال شرق نبود ، بلکه اشتباه من این بود که به خاطر عدم تجربه در این راه از وسط سرور اقدام به راه اندازی این نهضت کردم . کسی که واقعا بدون هیچ عنادی به این قضیه نگاه کنه متوجه میشه که این نهضت خیلی کم تجربه بود و مشخصه نهضتی که کم تجربه باشه در اوایل راه ممکنه اشتباهاتی مرتکب بشه و باید هر سرور خودشو اصلاح کنه تا به اون هدف غایی برسه . من اگه صرفا میخواستم از این موضوع سواستفاده کنم قطعا الان از قبل شروع سرور چنین پیشنهادی نمیدادم و چنین حرکتی راه نمی انداختم . مشخصه که من دلم میخواد واقعا به همه نشون بدیم بدون مولتی بازی هم میشه خوش بگذرونیم و میشه همر بکشیم و دف بکشیم و لذت ببریم از بازی . من تعجب میکنم از دوستانی که میگن مخالف مولتی بازی هستن ولی الان میخوان برن تو تیم مولتی باز ها ، چرا؟ به خاطر اینکه ممکنه جبهه ی ما شکست بخوره ؟ یعنی اینقدر شکست در مقابل مولتی باز ها براتون سخته ؟ نگران اعتبارتون نباشید با یه شکست مقابل مولتی باز ها هیچی از اعتبار شما کم نمیشه ولی وقتی پا بزارید تو جبهه ی مولتی باز ها قطعا شما رو سرباز مولتی باز ها میدونن حتی اگه مولتی بازی نکنید ...

و من الله توفیق

• به قول استاد بزرگ معبد شائولین :اب رو باید بریزی همون جا که میسوزه

هر کودکی با حداقل ایکیو 75 این پست شمارو بخونه متوجه میزان حرص و عصبانیت و کینه ی قبلی به خاطر باخت جلوی تیم اس دبلیو میشه

لازم دونستم اینم خدمتت بگم که جنوب شرق سرور پیش در 100 روز بازی در سرور دو ایکس کلا تونست 3 تا کپ به قول شما مولتیه مارو بزنه (تمام دستاورد تیم شما در سرور با داشتن پتانسیل 3 برابری جلوی ما)

پس به من بگو چرا باید برای ما مهم یا نگران کننده باشه که شما که عضو کوچکی از اون مجموعه ی ناتوان بودی بخواد کجا بره و کدوم ساید ثبت نام کنه؟

البته پیشنهاد دوستانه ای بهت میدم دوست عزیز:

وایسا ببین معادلات سیاسی سرور به چه شکلی پیش میره بعد بیا و تو ساید دشمن ما ثبت نام کن چون که ممکنه ما دوباره با تیم شمال شرق متا ببندیم اونوقت شما بمونیو و حوضتو و یه کینه ی قدیمی ناشی از شکست های پیاپی

داشتم پست شمارو میخوندم ناخوداگاه یاد اون سکانس معروف از فیلم مغز های کوچک زنگ زده افتادم که نوید محمد زاده با لباس پاره و صورت سیاه با بغض توی صدا و با ناله این جمله ی معروفو گفت: من الان باید دهن کیو سرویس کنم؟

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور قهرمانان اسپیدترا شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگران مطلع بشید .

صحبتیم راجب تیم نشده و هر کس جداگونه میتونه بیاد اعلام امادگی کنه گل من

حالا شما اگه اعصابت از ما خورده بهت پیشنهاد میکنم سخن استاد اعظم در اول پستم رو دوباره بخونی

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Alizkng ().

• یوسف جان من با شما یا لیدری شما هیچ مشکلی ندارم

من زیاد شما رو نمیشناسم که با شما مشکل داشته باشم!مشکل من اگه دقت کنی فقط و فقط ثابت موندن روی حرف هست!

دوست عزیز من سال های سال بازی کردم هیچ ترسی از باختن ندارم!

من بعد از فیلتر توی تراوین ایران بازی نکرده بودم و اولین حضورم سرور یک ایکس کنار دوست های قدیمی خودم توی تیم امرداد بود که سرور یک ایکس تیمی اومدیم و بازی رو بردیم!سرور دو ایکس فقط چند نفر بودیم و بنا به اجبار مجبور به حذف شدم!

هیچ مسله ای هم برای من نداره!

من نگفتم ان ای بازی میکنم یا اصلا بازی میکنم این سرور گفتم اگه بازی کنم سمت مازیار هستم ولی ترجیح میدم مثل دوست خوبم سعید مولا و تیم خودمون امرداد فقط نظاره گر باشم

پ ن:اقای علی زد کینگ پست شما ارزش پیوست نداشت و فقط داشتی یه سری حرف های بی ارزش میزدی من از اس دبلیو و سرور قبل نه عصبانی هستم نه کینه دارم یاد بگیر اینو که هرچی توی سرور قبل بوده همونجا مونده!بردو باخت اصلا برام مهم نیست فقط لذت بردن از بازی برام مهم هست فقط همین!

اره من عضو کوچیک از یه تیم توی اس ای هستم ولی همین یه عضو کوچیک که شما فکر میکنی کل اس دبلیو رو سرور قبل روشن کرد چند تا همر خفت کرد ولی میشه شما بگی شما که ادعای بزرگی داری و خودتو شاخ ترین فرد تراوین میدونی چیکار توی سرور قبل کردی!!!؟

و چرا من گفتم بخوام بازی کنم سمت متففین میرم تا متحدین انقدر پرخاشگر شدی!!!؟

سیاست های هر بازی جدا هست و وقتی تیمی توی بازی نباشه مطمعن باش نه ان ای نه هر تیم دیگه هیچ وقت بازی برده خود رو با تیم دیگه تقسیم نمیکنه!!

• سلام و عرض ادب مجدد

من زیاد شما رو نمیشناسم که با شما مشکل داشته باشم!مشکل من اگه دقت کنی فقط و فقط ثابت موندن روی حرف هست!

یاد بگیر اینو که هرچی توی سرور قبل بوده همونجا مونده!

اگه هرچی که توی سرور قبل بوده همونجا مونده چطور با اینکه بهتون اظهر من الشمس توضیح میدم علتو باز هم میگید یوسف تو روی حرفت نموندی . دیگه اخه برادر من ، ما غلط نکردیم متا کردیم با جنوب شرق که ، قرار نیست چون با یکی متا میکنی هر جوری دلش میخواد در مورد سایدت حرف بزنه و ما هم بگیم چون متا کردیم نباید از متا خارج بشیم. بهتون توضیح دادم و باز هم میگید یوسف تو روی حرفت نموندی ؟!!!

شما مختار هستید برای انتخاب خودتون ولی من پیشنهاد میکنم تو سرور ثبت نام کنید و در جنوب شرق هم ثبت نام کنید اگه واقعا دوست دارید بدون مولتی بازی کنید بهتون اطمینان میدم خبرای خوبی میفته برای جنوب اگه بخواید تو جنوب شرق ثبت نام کنید ...

یا حق

• سلام به همه‌ی عزیزان

بنده کاملا از متای سرور دو ایکس اخیر دفاع می‌کنم :دی

صداقت، ارزشی بود که در سیاست داشتیم و صبر، بهایی بود که برای برد پرداخت کردیم.

تراوین شعله‌ی هست که مدت‌هاست خاموش شده، مگر عده‌ای باقی مانده دمی بر این اخگر بزنن مگر کور سویی روشن بمونه.

برای روشن نگه داشتن این کور سو هم، شاخ شونه کشیدن‌های قدیم که حدیث هشت سال پیش بود دیگه جواب نمی‌ده!

درسی که طی این مدت گرفتم در این حقیقت نهفته‌ست که برای به راه انداختن یک موج و حفظ کردن یک جمع، دو چیز نیاز هست: تواضع و فروتنی، سخنی تازه.

- ارادت‌مند

ایرج

پ.ن: نام اکانتم در سرور قبل رو حتی خاطرم نیست چه بود! اگر کسی خاطرش هست توی پی‌وی جایی یادآوری کنه لطفا.

• سلام

یوسف جان من لازمه چندتا نکته رو اینجا عرض کنم

مطلب اول اینکه چنان از مولتی بازی میگید انگاری تو عمرتون مولتی نداشتید ممکنه شما کتمان کنید در مورد مولتی اما مطمئنأ کسی نون ۵ هزارتومنی رو با گوشش نمیخوره تو این جمع که متوجه نشه ایا کسی که میگه مولتی نداشتم واقعا داشته یا نه.

مطلب دوم کسی که از بیرون وارد فروم بشه و صحبتهای شما رو بخونه نتیجه ای که میگیره اینه که شما جزو مظلومان تاریخ و مولتی بازان کان هو ازقوم یزید و در نهایت ارفاق از اطرافیان صدام یزید کافر هستن.

یوسف جان ماشاالله شما مافیا باز قدری هستید و اگر بازی شما رو در نقش شهروند،خوب در نظر بگیریم در نقش مافیا عالی و در نقش پدرخوانده بی نظیر هستید نتیجه اینکه به نظرم شما دنبال جمع کردن رای برای بیرون انداختن هر شخصی که در تیم شما نیست هستید.

دقت کنید هرکی که میگه اینکار نمیشه یا نمیخواد تو تیم شما بازی کنه اولین انگی که بهش میزنید اینه که فلانی چون تو برد برات مهمه میری سمت مولتی بازها و....

مهندسی معکوس که بشه این صحبت یعنی شما به فکر برد نیستید و فقط امدید برای لذت بردن از بازی!!!بر عکس بقیه!!!

یوسف عزیز اتفاقا بحث شخص من اصلا برد و باخت نیست بلکه لذت بردن از بازی هست شما نمیتونید با تیم اشپل اباد سفلی برید با تیم برزیل فوتبال بازی کنید اون هم با دمپایی لا انگشتی و شورت مامان دوز و زیر پیرهنی رکابی و مضحکه خاص و عام و تمام تماشاچیها بشید پلنگ و شیش تا هم گل مضحک بخورید بعد هم بگید اخ جون چه لذتی بردم ملت بهمون خندیدن!!!

برای لذت بردن دقت کن یوسف عزیز تاکید میکنم لذت بردن از بازی تراوین که بازی جنگی هست حتما و حتما ابزار برای جنگیدن لازمه تا لذت ببری با ۵۰ تا اکانت در مقابل ۵۰۰ تا اکانت ابزاری برای لذت بردن از بازی ندارید.

فراموش نکنید هر پلیری که به حرف شما وارد این بازی میشه بابت اکانتش وقت میذاره که به نظر من مهمتر از گلد و....هست و شما که پیامبر پاکی شدی براشون برای بازی و لذت بردن از بازی در صورت محقق نکردن این لذت در حد یک سامری میشی برای همه ، درسته که باز میتونید با شعار و صحبتهای دهن پر کن یک کارهایی بکنید اما هیچوقت نمیتونید واقعیت را تغییر بدید

و من الله التوفیق

• سلام و عرض ادب آقا مازیار عزیز

کسانی که با من بازی کردن میدونن که من تا الان مولتی نداشتم تو بازی .

شما خودتون معتقد هستید جبهه ی مخالفین مولتی بازی به مانند تیم اشپل اباد سفلی هستن اونم با دمپایی لاانگشتی و شورت مامان دوز و زیرپیرهنی رکابی و جبهه ی مولتی بازان همانند تیم برزیل ، پس اگه کسی از بیرون بیاد و ببینه ما مظلوم هستیم تعجبی نداره چون واقعا تیم اشپل اباد سفلی در برابر تیم برزیل یه تیم مظلوم محسوب میشه ...

من معتقدم هنوزم تو این خاک میشه لذت برد و لذت فقط با مولتی بدست نمیاد ، من مطمئنم این سرور اگه درست بتونیم مدیریت کنیم لذت میبریم ، من بارها این تجربه رو داشتم تو همین تراوین ، من سرور 5 ایران تو جنوب غرب بودم ، سروری که به خاطر دیپلماسی ضعیف دیپلمات ساید ما ، روی ما سه به یک شد و من اون سرور دفکورد بودم و دیدم که چطور بچه ها با این که بهشون سخت میگذشت ولی با لذت بازی میکردن ، من دیدم که کراپ های بچه ها میفتاد ولی باز هم پامیشدن و دف میساختن و با عشق کنار هم شمشیر میزدن . من اون لذتو دیدم و چشیدم و مطمئنم به ما تو جبهه ی مخالفین مولتی بازی خیلی بیشتر خوش میگذره تا به شما تو جبهه ی مولتی بازان .

کسانی که منو میشناسن میدونن که چه اعتقادی دارم ، بار ها تو جلسات لیدری به تیم لیدری گفتم ما برای تک تک اکانت ها مسئولیم و این حق الناسه که گردن ماست . تایم و هزینه ی پلیرها واقعیه و اگه پلیری به خاطر رفتار ما از ما ناراضی باشه حق الناس گردن ماست . برای همین من همیشه سعی کردم تمام تلاش خودمو بکنم که ظلمی به کسی نکنم تو ساید و اینو کسانی که با من بازی کردن میتونن شهادت بدن . نمیگم اشتباه نداشتم تا الان و پاک و مطهر بودم ولی با اطمینان میتونم بگم همیشه تمام تلاشم این بود که حق کسی ضایع نشه . من سرور یک ایران ، یکی از بهترین پلیرهای سایدو به خاطر اینکه حق پلیر ضعیف سایدو خورده بود و حاضر نبود که رضایت بگیره از اون پلیر ضعیف ، اخراج و فارم عمومی اعلام کردم و هیچ ترسی نداشتم از این کارم چون مطمئن بودم طرف حق بودم .

پ.ن : در مورد بازی مافیا به بنده لطف دارید ، اونقدر ها هم که میگید حرفه ای نیستم تو بازی ، شما خودتون استاد بازی مافیا هستید و لذت میبرم از بازی کنار شما .

ارادتمند شما یوسف

• با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیزم

یاد بگیر اینو که هرچی توی سرور قبل بوده همونجا مونده!

کسرا جان تا حدودی با این حرفت موافقم !

ولی از یه جایی به بعد با این حرفت مخالفم !

برای تمام کسانی که قصد حضور در این سرور رو دارن پیشنهاد میکنم تاپیک سرور قبل رو از اولین پست تا آخرین پست دونه به دونه و با دقت بخونن !!

شاید چیز های جالبی باشه که سرنوشت این سرور رو تحت تاثیر قرار بده !!!

با نگاه کردن اون تاپیک شاید اصلا برنامه جبهه بدون مولتی علیه مولتی بازا کنسل بشه !!!

شایدم پر قدرت تر ادامه پیدا کنه و اعضای بیشتری بهش ملحق بشن !!!!

شاید بعضی از تیم های شمالی اعلام حضور خودشونو اعلام کنن !!!

شاید بعضی از تیم هایی که اعلام حضور کردن اعلام حضورشون رو پس بگیرن !!!

شاید...

شاید.....

شاید.......

!!!!!!!!!!!!!!!

به نظر من این سرور کاملا متاثر از سرور قبلی خواهد بود!!!!

پ.ن: دیگه از من گفتن بود . اگه نرفتین بخونین دو روز دیگه نیاین بگین نگفتیا !!!

پ.ن: به هر حال با اینکه به طور مستقیم در این سرور اکانت شخصی نخواهم داشت ولی دستم توی سرور بازه :دی و خیلی سرور هیجان انگیزی میشه به کسانی که هنوز تصمیم برای حضور یا عدم حضور نگرفتن پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنن خیلی خوش میگذره ;))

• با سلام و احترام ؛

سرور لیگ قهرمانان اسپیدترا با سرعت 2 ایکس و سرعت حرکت 1 ایکس در تاریخ 14 مرداد ماه ساعت 18:30 شروع خواهد شد .

این سرور دارای جایزه نقدی می باشد.

این سرور‌ از ورژن LEGENDS 4:5 بهره میبرد.

برای اطلاعات بیشتر : شروع سرور

به دوستان خود اطلاع دهید .