نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• الله وکیلی خجالت نمیکشین همچین چرت و پرتایی مینویسین فروم؟

اصلا ما هیچی از لیدراتون خجالت نمیکشین ؟

بس کنین دیگه زشته

ما کل کل هم میکردیم با رقیبامون احترام رو حفظ میکردیم ، ته تهش ۲ ۳جا خراب میکردیم طرفو

نه که شما کلا پریدین به هم کار داره به جای باریک میکشه

ممد توهمی عزیز و پارسا جان

لطفا جواب ندین توی فروم

شما توی بازی جوابشونو دادین اینا میخوان فروم جواب بدن فقط

زشته دیگه

• بابا ما که هرجا نشستیم گفتیم نوب هستیم،ولی خوب سوال پیش میاد که چرا به نوب ها سرور رو واگذار کردین،هرچند بنده تو این سرور نقش نداشتم 😅

• اقا مرد از دهن حرف میزنه این حرکت برو از پلیزا قدیمی یاد بگیر بگو با نامه خفت میزدن یا نه بعدشم سلاطین جواب منو که نمیدی نمیگی کی یادم دادین کی فارمم کردین شماها بزرگایی هستید که تو زندگیتون موفق نشدید امدطد تو مجازی اونم به چوق رفتید نمیتونی خفتا منو زیر سوال ببری چون من راجب خفت اصلا صحبت نکردم مگه نگفتی تو کاپیتان من یاد گرفتم چرا نمیایی یکیتون بگه یادش دادیم بنده خدا اسمتو من بلد نیستم این اخرین پیام من بودن جواب ادم بی گردن سکوته اخر سرور امدی منو بزنی گنده شی داداش ایقد خوب جواب دادم که همتون ریختین فروم سوخته برادر من سوخته

• اقا مرد از دهن حرف میزنه این حرکت برو از پلیزا قدیمی یاد بگیر بگو با نامه خفت میزدن یا نه بعدشم سلاطین جواب منو که نمیدی نمیگی کی یادم دادین کی فارمم کردین شماها بزرگایی هستید که تو زندگیتون موفق نشدید امدطد تو مجازی اونم به چوق رفتید نمیتونی خفتا منو زیر سوال ببری چون من راجب خفت اصلا صحبت نکردم مگه نگفتی تو کاپیتان من یاد گرفتم چرا نمیایی یکیتون بگه یادش دادیم بنده خدا اسمتو من بلد نیستم این اخرین پیام من بودن جواب ادم بی گردن سکوته اخر سرور امدی منو بزنی گنده شی داداش ایقد خوب جواب دادم که همتون ریختین فروم سوخته برادر من سوخته

بابا قدیمیییی:D ای خدا:D

بابا توی زندگی موفق:D

ی جاشو خوب اومدی با این همه چرت پرت گفتنات

مرد حرف از دهنش درمیاد چه جالب شما هم مگه شنیدین اینو اگه شنیدین پس چرا عمل نکردید و حرفتون رو آسانسور زدین پایین و بازگو گردیدن پس به نتیجه میرسیم چادر ب سر کنید اگه هوا گرمه روسری هم قبوله

داستان فارم هم ایشالا وقتش با افرادش جمع میشیم میارمت یاداوریت میکنیم اینجا خب زشته ...

آقا من فارم ایشون بودم:D شما هم بگین ناراحت نشه

به هر حال هر شب شب ک چ عرض کنم نصف شبا ی سلامی میداد اونم از ما نگیرید;(

بد زمانی و بد شرایطی به پستم خوردی حییییف

اما زمین گرد

آدرس هم برات گذاشتم اکانتتو چک کن

من ازت عذر میخام تو فقط بغض نکن:(

:D:D=O:D=O=O=O

• طرف هنوز فرق هیچی رو نمیدونه. اومده به لنگه دمپایی که بدون قهرمان لانچ شده (به هر دلیلی) میگه واندرزن.

نتیجه بازی مشخص شده و این حرفهای حاشیه ای هم از روی سوزش هستش.

از دوستان sw و nw خواهش میکنم وارد این بحث های بی فایده و پوچ نشید.

حذف کردن رفتن دیگه ، موفق باشن.

اما اگر حرفی دارید بیایید تو بازی حرفتون رو بزنید. مثل مرد میموندید و پلی میدادید.

اینجور رفتارها بین پلیرهای ایرانی مد شده، تا یخورده احساس خطر میکنن سریع دنبال بهونه ای میگردن واسه حذف کردن تا حیثیتشون به باد نره. اما یادتون باشه مرد اونه که بمونه و حرفشو با بازی و تیمش بزنه.

امیدوارم روزی برسه اکثر سرورها تا آخر ادامه داشته باشه. نه اینکه زمان کتیبه ها دنبال بهونه واسه حذف کردن باشن.

مخلصیم

• من هنوز منتظرم بگی کدوم سرور منو و ممد توهمی فارم اختصاصیت بودیم

با اسم اکانتت و سرور بهمون بگو

• من هنوز منتظرم بگی کدوم سرور منو و ممد توهمی فارم اختصاصیت بودیم

با اسم اکانتت و سرور بهمون بگو

اولا نگفتم فارم من بودی برو کامل بخون حالا دوست داری فارم من باشی و این افتخار نصیبت بشه ی بحثی دیگس دوما با ممد صحبت کردم و بهش گفتم

بابا چرا اینقدر فشار اومده بهت این سرور خوبه وینر شدین البته ان ای تصحیح میکنم:D

پارسا هنوزم داری دف میکشی:D:D:D

بهتر‌این بحث ها تموم بشه سرور تموم شدس انشاا... قسمت شد سرور بعد جواب همو میدیم

• به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست ...

خب دوستان عزیز بزرگواران هر ۴ ساید آخرین پست بنده هست . ضمن تشکر از استاد خودم سید(سجاد) که همه چیز بازی رو بهم آموخت ناصر عزیز سعید با حوصله و عزیز بابک دوستداشتنی آرش کاپیتان رفیق عزیز اکبر با مرام فرامرز عزیز و همیشه آنلاین سعید اس بزرگوار و رئوف مصطفی فلفلی عزیز ممد آقای گل مژگان و پویا خوب و زحمتکش آقا شاهین شیر کش و اشکان با ادب😉 و خیلی عزیزان که بمن کمک کردن که تا اینجای سرور در خدمت باشم اکانت wineston و مدتی mr .scary رو در خدمت داشتم البته دو هفته دیر هم اومدم

همینجا اگر بی احترامی شد به بزرگی خودتون بگذرید این یک بازی و زیباییش به این کل کل ها و به چالش کشیدن هاست

امیدوارم در سرور های بعد با دوست خوبم که قرار باهم خیلی جدی پلی بدیم تک تکتون رو زیارت کنم

یه تشکر هم از آقا رسول عزیز آقا ناصر و آقا مهدی صاحبین سایت امیدوار سرور بعد خیلی از این مشکلات برطرف بشه

و اما لقمان عزیز یک انسان همه چیز تمام که خیلی چیز ها بمن آموخت و این اخری ها باهاش موفق شدم ارتباط بگیرم برای برخی سوالاتم

از الان هم به تیم وینر تبریک و خسته نباشی میگم مبارک تک تکتون باشه

از اینجا برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم

پیروز و دنباله دار باشید

کوچیک همه

علیرضا....

• سلام پیمان جان

نمیدونم کدوم اکانت و کدوم ساید هستی ولی یه جمله ات بود که به نظرم جالب بود برای همین گفتم ریپلیت کنم .

نوشتی مثل مرد میموندیم و پلی میدادیم

خب نکته اول بمونیم با کی پلی بدیم ؟ تا حالا جایی شنیدی یه مرد وایسا و مقام خودش رو در حد یه نامرد بیاره پایین و با یه نامرد بازی کنه ؟

اسم مرد که میاری مواظب باش قبلش با نامردها همکلام نشده باشی که بخوای اسم مرد رو خراب کنی .

مرد بودن حرمت داره و کار هر کس نیست مرد باشه . پس در استفاده از کلمات دقت کن .

چون اون کسی که وایساد مردونه بازی کنه شمال غرب بود و اون کسی که نمیدونست مردی و مردونگی چیه هم همه میدونن .

نیم کیلو باش ولی مرد باش ترجمه تراوینیش میشه نیرو نداشته باش ولی مرد باش

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• به پایان آمد این دفتر

موقع خداحافظی و آخرین پست منم تو فروم این سرور رسید . اکانتی که پسوردش دست من بود حذف شد و مابقی اکانت ها هم یا حذف شدن و یا تا فردا حذف میشن .

اول از همه یه تشکر ویژه میکنم از بچه های گل شمال غرب که علی رغم کم بودنتون ولی واقعا دمتون گرم خیلی عالی بودین .

اکبر BMW عزیز که از سال ۸۷ یا ۸۸ هر سرور که رفتم کنارم بودی . واقعا مرسی که هستی . مصطفی فلفلی گل که واقعا این سرور شرمنده ات شدم آوردمت تو بازی و خودم رفتم . امیرمون پلیر بی حاشیه و دوست داشتنی خودم که نیزه دارهاش همیشه کنارمون بوده و هست . امیر فایرولف عزیز که این سرور جور منو کشید و کنار مصطفی بود . علی فلوید گل . آبجی گلم مژگان خانوم به همراه پویا و بابک عزیز سه یار جدا نشدنی از هم . علی رضا و سعید دوست داشتنی به همراه عشقشون اشکان پی اس آر . آقا محمد گل که قرار بود اول شمال شرق باشه ولی یهو تو جمع ما اومد . داداش مسعود گلم هم بود . و همچنین دو دوست عزیز از بازماندگان جنوب شرق که آخر سرور به جمع ما اضافه شدن و آقا رضا سورنا دوست عزیز که افتخار دادن این سرور و کنار ما بودن .توتال عزیز و دوست داشتنیمون تو این سرور سجاد گل که با وجود اینکه توتال بود همیشه احترام منو نگه داشت و هر تصمیمی میخواست بگیره با من مشورت میکرد . دوستتون دارم بچه ها و دست تک تکتون رو میبوسم .

خب بعد از تشکر از دوستان بریم سراغ معذرت خواهی ها .

اول از همه از کاوه جان و آقا ایرج گل از بچه های خوب شمال شرق معذرت میخوام که سر جریان کتیبه ها ممکنه تو فروم چیزی گفته باشم که ناراحت شده باشن .

بعد از اون از پارسا و علی آقای گل از ساید دوست داشتنی و وطن خودم جنوب غرب معذرت خواهی میکنم که به خاطر تهمتی که بهم زده بودن یکم عصبی شده بودم و ممکنه چیزی گفته باشم که باعث ناراحتیشون شده باشه

و در آخر هر کسی که شاید تو کل کل های فروم ناخواسته باعث رنجش و ناراحتیش شدم معذرت خواهی میکنم .

و کلام آخر

تراوین برای من فقط بهانه ایست برای در کنار دوست های قدیمی بودن و پیدا کردن دوست های جدید . ولی متاسفانه این سرور دوتا از دوستای قدیم رو برای همیشه از لیست دوستام حذف کردم . یکیشون آقا امید wisp و دومین نفر هم آقا رضا گارد خوب و دوست داشتنی حالا یا من لیاقت دوستی با اون عزیزان رو نداشتم یا اونا لیاقت دوستی منو

واندر زندگیتون صد بشه و همینجا هم به سایدی که واندرش صد بشه تبریک میگم .

دوستدار کل بچه های تراوین به جز ۲ نفرشون

ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• درود ، عرض ادب و احترام خدمت تک تک دوستان درون سرور و خارج از سرور .

خسته نباشید میگم خدمت همه شما .

دوستان ممکنه لطفا تصویری از وضعیت واندرها ارائه کنید .

___ شادباش به پیروز سرور و خسته نباشید به همه ی پلیرهای هر 4 منطقه سرور .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• درود عزیزان و اساتید

این سرور هم با همه ی اتفاقات و حواشی ای که داشت به پایان رسید،
    برد رو به متای منسجم و هماهنگ NE - SW تبریک میگم و امیدوارم این هماهنگی با همین سرور به اتمام نرسه...

تبریک ویژه به بچه های ساید عزیز و همیشه سربلند مون NE که از شرایط بحرانی عبور کردند، اختلافات رو با تدبیر پشت سر گذاشتن و به چیزی که لایقش بودن دست پیدا کردن،
    اسامی دوستان زیاد هست، نام نمیبرم که خدای نکرده عزیزی از قلم نیفته...

پ ن: منتظر سرور آینده هستم، امیدوارم زودتر استارت شه که بتونم حضور داشته باشم.
    پ ن: دوستان عزیز مون در ساید های SE و NW امیدوارم هرجا هستند در زندگی شون همیشه برنده باشن و کل کل های داخل بازی رو بیرون از بازی به دل نگیرند.

PaRHaM_P.H
    NE Soldier

• درود به همه اهالی سرور و‌فروم نشینان

برد متا رو به همه دوستان تبریک‌میگم امیدوارم واندر همه تو زندگی ۱۰۰ باشه.

خصوصا به رفقای عزیزم یوسف عزیز، ممد آقا کیوتین، عمو جلال گل، پارسا، علی زدکینگ

ممد توهمی عزیز که سرور رو به هم دوخت

رفقایی که در این سرور در ساید جنوب غرب در خدمتشون بودیم همه و همه اسم اگر یادم رفت عذرخواهی میکنم دوستانی عزیز شاهین شیرکش، پیمان، لطیف و پسر گلش ادریس، رامتین، محمود، علی ساتین، امیر رول بک، و بقیه دوستان

یه تشکر ویژه هم میکنم از آقا مجید وکس که ابتدای سرور در خدمتشون بودیم و تنهامون گذاشتن

هدف سرگرمیه و کل کل با باقی دوستان در کل به همه ارادت داریم امیدوارم کسی از ما چیزی به دل نگیره

سجاد، ناصرکلاهبردار، اشکان سرلشگر، سعید و باقی دوستان ارادت داریم و انشالله در سرورهای بعد هم عمری باشه و در کنار هم وقت بگذرونیم هرچند سجاد که قراره خداحافظی کنه🥴🥴🥴

روزگار همه خوش

❤️❤️

• سجاد جان منتظر خدافظی شما هستیم

به نظرم ایشون صرفا اخرین تلاشها رو میکرده واسه بهم خوردن متا ان ای با اس دبل

مثل اس ای که صرفا راهبردش رو تو برد خراب کردن پلیرهای قوی ان ای میدید و میدونست تو گیم حرفی ندارع واسه گفتن

سجاد جون بازی کن بابا...

تبریک به برد متا

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

این سرور هم تموم شد و چیزی به جز خاطرات در ذهن ها نمیمونه

چند سال بعد کسی حتی یادش نمیمونه کی برنده این سرور بود و کی بازنده

برای همین به همه ی پلیرهای این سرور تبریک میگم

پست خودمو به چند بخش تقسیم میکنم

۱) داستان سیاست سرور :

بعضی حرف ها رو نزدم تا الان و گذاشتم سرور تموم شه چون نمیخواستم لیدر یک سایدو تخریب کنم و سایدشونو بهم بزنم . هرچند انتظار داشتم زمانی که پلیر های ساید جنوب شرق شروع به تخریب من کرده بودن اقا حسین بهشون بگه که چی گفتن تو جلسه ی مشترک که یوسف اینقدر بهش برخورده، در هر صورت من هیچی نگفتم و ایشون هم هیچی نگفت اما الان که تموم شد میگم .

مشکل متای ما از اون نحوه برخورد جنوب شرق با ما شروع شد اما نقطه اوجش اون جلسه ی بین چهار ساید بود ، همون جلسه ای که شمال غرب در اندازه ی خودش ندید که حتی یه نماینده بفرسته ...

تو اون جلسه لیدر جنوب شرق چند تا نکته گفت که متا رو با خاک یکسان کرد .

یک لیدر هیچ وقت نباید جلوی لیدر رقیب ، ساید متحد خودشو کوچیک کنه ، ولی متاسفانه لیدر جنوب شرق در اونجا رسما جبهه ای که تشکیل داده بودمیو خراب کرد و گفت جنوب شرق خودش این متای سه به یکو بسته و جنوب غربو تهدید کرد که اگر از متا خارج بشه تمام همرهای جنوب شرق میاد رو جنوب غرب ، واقعا به نظرتون جنوب غرب چه تصمیمی میتونست بگیره ؟ میموند توی اون متا تا ثابت کنه از ترس همرهای جنوب شرق از متا خارج نمیشیم ؟

اگه واقعا کسی انتظار داشت ما با این شکل برخورد همچنان در اون متا بمونیم واقعا انتظار عجیبیه! واقعا یک لیدر ، ساید متای خودشو جلوی لیدر رقیب اینقدر کوچیک میکنه و تهدیدش میکنه ؟

۲) یوسف مقصر تمام مشکلات سرور

تو این سرور بیشتر از همه انگشت اتهام رو من بود در حدی که یکی از دوستانم گفت یوسف بازنده ی این سرور تویی...

اگه قراره من ببازم تا جنوب غرب ببره مطمئن باشید هزار بار دیگه هم میبازم . من هویتم جنوب‌غربه و حاضرم برای جنوب غرب از خودم بگذرم ، اما اگه علت بی مزه شدن این سرورو متا کردن ما با شمال شرق میدونید ، باید بگم تا حدودی حق دارید ، اما قبل اینکه منو متهم کنید نگاه کنید که چطور میشه جنوب غربی که اول سرور شمال شرقو بی هیچ ترسی تهدید به حمله نظامی میکنه در آخر چنین متایی میبنده ! تنها دلیلش این بود که جنوب شرق این سرور درس عبرتی بشه برای سایرین تا در سرور های بعدی روش مذاکره و دیپلماسی با جنوب غربو یاد بگیرن ... وگرنه همون موقع راه زیادی داشتم برای اینکه جنوب شرق به این روز دچار نشه ، ولی خوده جنوب شرق نمیخواست ...

۳) دوستانم در ساید جنوب شرق

دوستان عزیزم ، همه ی این حرفایی که زدم فقط در بازیه و مخصوص همین سرور و در خارج بازی من کوچیک همه ی شما عزیزان هستم ، حتی اونایی که به من فحش دادن ...

حسین کینگ بالای عزیز که از سرور دات کام افتخار اشنایی دارم باهاش ، امیدوارم بازم بتونیم با هم بازی کنیم ( فکر کنم سرور تورنمنت امسال یه اکانت دفساز بسازم تا کنارتون باشم و باز هم افتخار کنارتون بودنو تجربه کنم )

اشکان سرلشکر دف کورد خوبمون تو دات کام که این سرور خیلی ازم ناراحت شد ولی امیدوارم که درکم کنه یا حداقل با خوندن قسمت 1 متوجه دلیل من بشه ...

آرش افکت همشهری من ، جانره بمیرم ابرار ، یه روز با رضا اشکبوس و معین اناتما ایشالا میریم رستوران اروین بانیپال یه عشق و حالی میکنیم .

فرهاد الون که شب دیسکورد خیلی با هم حال کردیم :دی سرور بعدی بیا پیش خودمون فرهاد .

هومن و نیما و ارش کاپیتان و رضا که متاسفانه این سرور نشد که زیاد در خدمتشون باشیم .

۴) دوستانم در شمال غرب

ناصرکلاهبردار که این سرور با اون ریشش سورپرایز کرد من و داش علیو لووول

سجاد عزیز که واقعا این سرور برای ان دبل چیزی کم نزاشت

مصطفی فلفلی که اصلا یهو نمیدونم چرا ناپدید شد:(

علی فلوید مرد بی حاشیه ی شمال غرب

۵) برادرانم در شمال شرق

متا که نمیشه گفت ، رسما باید بگم تیم خودمون ، رفاقت کردید و کلی حال کردیم با هم ، یکی از بهترین متا هایی بود دیدم .

سامان گرس ( همون سامان LA :دی ) که فقط ویس کال میگرفت و بعد اینکه عکسشو دیدم فهمیدم چقد خوب شد که ویدیو کال نمیگرفت :دی

ایرج اسلیم شیدی معروف به حاج سلیم :دی چه ساعت ها که در‌ مورد نهضت صحبت کردیم ، به امید روزی که بتونیم جبهه واقعیو تشکیل بدیم و رفیق مشترکمون برگرده به بازی ...

سهیل نپی که قول کوبیده رو داد بم ، فقط سهیل جان من بخوام بیام تنها نمیایما ، از الان اماده باش :دی

مجید پرشیا معروف به مجید گلاب :دی گلاب مارو هنوز نفرستاده شما نخرید تا من تست کنم :دی

رضا اشکبوس ، هم محلی خودم ، تی بلامیسر ابرار ، ایروز بیشیم گلسار دور دور :دی

رضا گارد ، عمو جعفر ، کاوه ، سهیل کلاب، ناصر نف ، مملی وگنس ، اقا مازیار ، مهدی عشقی ، تریدر که با هم کلی مافیا زدیم و عشق و حال کردیم .

ارگین و دومنیک هم که از الان قول گرفتم ازشون برا سرور بعد .

۶) ساید محبوبم ، هویتم ، خونه ی من ، وطنم جنوب غرب مقدس

خدارو شاکرم که در این سرور هم خادم شما بودم.

این پیروزی نتیجه ی زحمات تک تک شماست.

تیم خوب و منجسم و دوست داشتنی محافظین جنوب غرب.

دکتر امیرکوچکی(امیرخان) یار همیشگی من ، با اینکه سی سال ازم بزرگتره ولی عین رفیق کنارم بوده ، هولدر واندر جنوب غرب در این سرور و همبازی من روی اکانت پیکان جوانان

عمولطیف sms که همراه پسرش ادریس Edi یه تنه خاکستریو بسته بودن .

پارسا لاقونچر آچار فرانسه ساید ، کسی که بی هیچ ادعایی همه کار برای جنوب غرب کرده .نعمت الهی برای من و ساید جنوب غربه .

علی zkng بهترین و بی ادعاترین دفکورد جنوب غرب ، کسی که وقتی میاد تو سرور دلم قرص میشه از دفکوردی ، تخصص در خفتری هم داره ولی خب این سرور یکم وقتی کم بود ، ولی اکثر اسکات های جنوب غربو علی زد و این لینک های خوشگل خفت حاصل اسکات های خوبی بود که علی کشید .

امیر رولبک پلنر و لانچر جنوب غرب ، خیلی برای ساید زحمت کشید ولی یه سری اتفاقات افتاد که در آخر کمرنگ شد ، امیدوارم مشکلاتش حل شه و پر قدرت به ساید برگرده .

رامتین جولیو سزار ، پرچم دار جنوب غرب ، کسی که با اینکه اولین سروری بود که با ما بازی میکرد ولی اینقدر پلیر خوب و با شخصیتی بود که نمیشد لیدر نباشه ، از لانچری و هولدری واندر تا مسئولیت روابط عمومی ساید رو هم تجربه کرده تو این سرور ، همیشه وقت میزاشت و بی هیچ منتهی هر کاری میتونست برای ساید میکرد .

علی ساتین پلنر و هولدر واندر جنوب غرب که تو مواقع حساس خیلی به داد ساید رسید و به همراه محمود و پیمان عزیزم که قلبا دوسش دارم و موج مثبت من تو تیم لیدریه و با کلی تجربه و سطح بالای بازی بی هیچ ادعایی بازی میکنه و کنارمه ، بیشترین بار نظامی سایدو به دوش کشیده بودن . پیمان علاوه بر این خیلی توی هولدری واندر کمک کرد مخصوص توی مسیر زدن برای واندر جنوب غرب و واندر مشترک .

عموشاهین شیرکش ، عاشق جنوب غرب ، عشقش به جنوب غرب حد و اندازه نداره از معدود پلیرهایی که از جنوب غرب خارج نمیشه حتی اگه رفیقاش برن ساید دیگه . رومن باز خفن ما در این سرور بود و زحمت هولدری واندر رو هم کشید . همیشه به من لطف داشته و جوری پشتم بوده که هیج وقت احساس تنهایی نکنم .

پدی جادوگر رفیق قدیمی که این سرور دیررسید ولی خوب رسید ، خیلی خوشحالم که برگشتی. وجود یه پدی تو هر ساید ضروریه ، بی منت برای ساید زحمت میکشه و اکانتش در اختیار سایده .

امیددالاتان ، خوش صدای جنوب غرب از پلیرای قدیمی تراوین که خیلی وقته مثل قدیم پلی نمیده ولی همین که هست برام انرژیه . ایشالا سرور بعدی مثل قدیم پلی بده و مثل قدیم سوپر همر بکشه برامون .

ممد توهمی ، یار جنگی من شلوار پلنگی من ، رکوردار خفت ایران ، بش یه قولی داده بودم که خداروشکر عمل کردم بهش ، دیدی یوسف قول‌ بده ، سرش میره قولش نمیره؟

سهند lord s پلیری‌ که تحت هر شرایطی پیش من موند و همیشه اکانتش در اختیار ساید بوده حتی اگه به ضرر اکانتش بود باز هم مصلحت ساید براش اولویت بیشتری داره تا اکانت خودش .

عمو جلال عزیزم ، کسی که با وجود داشتن همسر و فرزند به خاطر رفاقت پیش ما مونده و با افتخار دفسازی سایدو انتخاب کرد و رنک۱۵ دفاع سرورو در اختیار خودش گرفت . مرامتو عشقه عمو جلال .

ممدکیوتین ، پسر خوب اکانت پیکان جوانان:دی که البته دیر به ما اضافه شد این سرور ولی سرور بعدی قول داده بترکونه البته اگه قبلش زن داداشم اینو نترکونه :دی

عاقبتش مثل سجاد GLAنشه صلوات :دی
    آروین بانیپال ، رفیق شفیق من ، هم شهری من ، با اینکه خیلی سرش شلوغه ولی هربار که بهش گفتم بیا ، نه نگفت ، البته یکم ناز کرد و گفت سرم شلوغه ولی با چارتا فحش همیشه داستان حل شدنیه :دی یه مدت واقعا دیوار جنوب غرب بود تو سرور های قدیم ، امیدوارم بازم بتونه وقت کنه و از لقب خودش دفاع کنه .

اقا رضا موتیویشن ، یکی از بهترین اکانت های دفاعی ساید جنوب‌غرب که این سرور افتخار دادن بیان کنار ما و واقعا خیلی خوشحالم که به تیم ما اضافه شدن و امیدوارم سرور بعدی بیشتر از تجربیات ایشون بهره ببریم .
    ایمان سرباز جنوب غرب ، اینکه واقعا داره خدمت سربازی میکنه هم بی تاثیر نیست تو این لقبی که بهش دادم :دی یکم عصبیه ولی واقعا تو خدمت با گوشی بازی کردن سخته ، حالا شما ببین چجوری با یه گوشی تو خدمت اینجوری اکانت کشید بالا ...

حسین و علی دوبلین عزیز که به شکل عجیبی اصرار بر همرسازی با مصری داشتن. جوری که حس میکردم از مصر ساپورت میشن :دی

امیرگلی عزیز که این سرور باهم اشنا شدیم ولی نشون داد هم رفیق خوبیه هم پلیری که میشه روش حساب‌کرد.
    محمدسیگار ، این سرور باهم اشنا شدیم ولی گول بازه ، کسی هم که گول باز باشه رو دوست دارم دلیلشم مشخصه دیگه :دی

و اما حاج لقمان عزیز که دوست دارم تو تیم خودمون بدونمش چون واقعا خیلی از حضورش استفاده کردم در این سرور .

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست ...

برای همتون آرزوی بهترین ها رو دارم

پست خودمو با دو بیت شعر تموم میکنم ، باشد که رستگار شویم ...

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی آموز اگر طالب فیضی

هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

کوچیک همه یوسف