نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• خب باش برادر باش سرور بعدم

البته هنو استعداد شو دارم واس همین ایرج جونم بلاکم کرده

اما دیگ چیزی رو ک میدونی ، اینه که وقتی ی حرف میزنی پاش بمونید

تو تاپ پلیر عزیزم

سرور قبلم فان بود وگرن میدونستم اینجوری میشع ک داستان عوض میشد

حالا دیگ گفتم من هستم یکم دوس دارم تو خاطرت بمونه دیگ نگی تراوین باز بودم یس بیبی

• وقتی شما پاسخی نمیدید و توافقی که به گفته خودتون صورت گرفته رو کف فروم نمیذارید، یعنی دارید بهونه میارید صحنه رو راحت تر ترک کنید

خب همونطور که گفتم، این ننه من غریبم بازی هم فقط بهانه ای بود برای ترکِ سرور...

عزیزان شما که با دوستانِ فراریِ SE ارتباطِ نزدیک داشتید الانم سوگولی شون تو اتحاد تون هست، میخواستید تشریف ببرید با همون دوستان میرفتید که دیگه نیازی به افزایشِ سرعتِ سرور هم نباشه ادمین اینهمه زحمت بکشه و مشکلِ فنی بوجود بیاد!

بجای نظر سنجیِ سرعت، از ادمین درخواست میکردیم نقشه ها رو زودتر آزاد کنه سریعتر تمام شه این قائله
    منتها شاید میخواستید یکم فاصله بیفته رفتن تون، بهانه جدید جور کنید که طبیعی جلوه کنه، نمیدونم...

پ ن: درسته مرد پای حرفش وایمیسه، منتها هیچ مردی هم از رو معده و بدون سند و مدرک حرف نمیزنه! یاد بگیریم پلیر های ساید مون مسخره ی ما نیستن اینهمه زحمت بکشن اکانت بیارن بالا آخر با بهونه های الکی بگیم آقا حذف کن...

پ ن: امیدواریم سرورِ آینده شاهدِ لیدر های مسئولیت پذیر باشیم.

NE Soldier

• اطلاعات بیشتر هم خواستی از یوسف و سامان و بگیر و وقتی چیزی خبر نداری نیا جو الکی بده .

پ .ن : بیاییم یاد بگیرم که خداوند هر سوراخ رو برای کاری در بدن ما قرار داده مثلا دهن برای اینه که حرف از توش بیرون بیاد .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار ().

• پرهام جان

به شخصه تنها فرد با شخصیت و درستکاری که داخل ان ای میبینم شما بودی

همیشه حرف های منطقی و استدلال های درست

داداش گلم واقعا یک درصد هم شک نمیکنی چرا لیدرتون یه گوشه نشسته جیکش در نمیاد؟

خودش میدونه چه گندی زده

برین سند و مدرک رو از لیدرتون بگیرین

تی تاپ گرفتیم دستمون به هرکی از در قلعه میره بیرون یکی میدیم که فکر نکنه تشکر نمیکنیم ازش

همونی که سهیل بهت داده بود؟؟

باشه دستت ذوقت نپره

سرور خالی نبود عزیزم خالیش کردیم

یه جوری خالی کردیم که طرف جرات نداشت بیاد فروم دیگه کری بخونه

توام مثل همون عزیزان فقط شما شلوارتو تکون دادی

اوپس!!!

اسطوره خودتی بروسلی اداتم نمیتونه در بیاره🤣🤣🤣🤣🤣

لیاقتت همونیه که اون دیگه رسوند بهت

پ.ن: دفعه بعدی که خواستی اسم شمال شرق کبیر رو بیاری اول ۲بار دهنتو خاک مال کن بعدش ۱ بار با اب بشور اونوقت میتونی اسممون رو بیاری

در این حد نجسه خاکتون که قبلش این همه پروتکل باید رعایت کنیم آلوده نشیم؟😂😂😂😂

درحدی هستی که حتی بدویی هم نمیتونی برسی

سرور قبلی میگن تیم ها رو دیدی ترسیدی نیومدی😂😂😂😂

سرور بعد هم هنوز شروع نشده فرار کردی😂😂😂😂

بابا تو دیگه کی بودی😂🤦‍♂️

• حالا عزیزم مدرک میخای برو بخون . مثلا برا تو ننه من غریبم دربیاریم برو‌بگو بالا سری هات بیان خودتم ننداز وسط برو دفتو بکش

انتظارشو نداشتی اسکرین بیاد .....

خوردی حالا پاشو ظرفشو بشور😉😉😉😉

به قول کلاهبردار عزیز هر سوراخ را بحر کاری ساختن

الان ان ای سوراخارو قاطی کرده

پرتغال فروش را پیدا کنید⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️

Alireza avenger

• سلام دوست خوبم

جملات ناشایستی ازت دیدم که مثل خودت برخورد نمیکنم اصلا...

روی صحبتت نمیدونم کی هست ولی خوب ادب چیز خوبیه دوست من یه مقدار اگه قرار پست بزاری مودب تر باش...

ان ای هم اگه خواستی بیای پلی بدی خوشحال میشم خصوصا از الان دعوتت میکنم بیای تیم ما و در کنار ما باشی حتما بیا یک بار تست کن شاید نظرت راجع به این ساید عوض شد و دوستای خوبی پیدا کردی....

تو این ساید هر وقت پلی دادم ندیدم به بهانه های واهی حدف کنن بچه ها شاید یه مقدار صبور بودن سخت کوشی رو در مرحله اول رو یاد بگیری...

پ ن :فعلا برای آزمون ورودی به ساید ان ای لطفا گندم خور این اکانت رو حساب کن

پ ن : ممد کینگ اکانتت و دوس دارم پسر

• بیا عزیزم دنبال باد معده میگردی برو پیداش کن ببین کی جای دهن و خروجی باد معده اش با هم عوض شده .

اطلاعات بیشتر هم خواستی از یوسف و سامان و بگیر و وقتی چیزی خبر نداری نیا جو الکی بده .

پ .ن : بیاییم یاد بگیرم که خداوند هر سوراخ رو برای کاری در بدن ما قرار داده مثلا دهن برای اینه که حرف از توش بیرون بیاد . پس بیاییم از سوراخ های دیگه به جای دهن استفاده نکنیم

این عکسی که فرستادید توش از توافقی که داشتید حرفی زده شده؟!
    از لفت دادنِ ممبر ها چرا عکس میفرستی!

توافقی که کردید رو عکس بذار
    از بچه های جنوب غرب هم اینجا حاضرن
    تا الان هیچکدوم نگفتن همچین توافقی انجام شده!

انگار یه چیزی هم بدهکار شدیم!
    شما میای یه حرفی میزنی بدون سند و مدرک، دو بار ازتون محترمانه درخواست میشه بیاید پاسخ بدید در کمال بی احترامی عین خیال تون هم نیست، بعد عکس بی ربط میذاری میگی بفرما خجالت بکش!!

خیلی جالبه شما اکانتِ آقا سامان رو هم داری بعد میای اینجا قیر و قال میکنی!
    برو پیوی بگو آقا همچین توافقی شده اینم اسکرینش، چرا بچه های شما اجرا نمیکنن؟
    جوابش رو میذاشتی فروم میگفتی آقای NE این توافقِ ما، اینم پاسخِ لیدره شما، حالا خداحفظ
    تعارف دارید مگه که نمیرید بگید؟؟

• عزیز، من دو بار از بچه های شما عکس خواستم
    هیچکدوم جواب ندادن، هست هنوز میتونی بری ببینی

الانم برداشته یه عکس از لفت دادنه ممبر گذاشته!

من نمیدونم این چه مدل جلسه ای هست که شما اینقدر تعارف دارید با هم!
    شما پول و زمان تون رو که از سره راه نیاوردید
    پیوی سامان رو هم دارید، برید پیوی بگید ما توافق کردیم شما ملزم هستی اجرا کنی
    اگر نکرد و جواب سر بالا داد اونوقت شما بیا جوابِ لیدر رو بذار، بگو آقا همچین فردی لیدره شماست، ما نمیتونیم بازی کنیم این جوری، حالا خداحافظ

رودروایسی که نداریم با کسی!
    تازه از بچه های SW هم هستن اینجا، که هنوز حرفی از توافق تون نزدن

• سلام

اکانت با n مولتی و غارت میلیاردی رو با یه اکانتی که بدون رید دفاعی ساخته قیاس کردن فک نمیکنم که کار جالبی نیست

به نظرم شما با هم قد و قواره های خودت مقایسه کنی بهتره ! چون کلاس کاری ها و سبک ها کاملا متفاوته ...

ای کاش روزی برسه که این مولتی بازا یاد بگیرن جلوی هم بازی کنن و واسه هم شاخ و شونه بکشن و بیخیال ما نوب ها بشن.نه اینکه نوبتی سرور هارو به گند بکشن و ادعاشون هم ...

بیا عزیزم دنبال باد معده میگردی برو پیداش کن ببین کی جای دهن و خروجی باد معده اش با هم عوض شده .

اطلاعات بیشتر هم خواستی از یوسف و سامان و بگیر و وقتی چیزی خبر نداری نیا جو الکی بده .

پ .ن : بیاییم یاد بگیرم که خداوند هر سوراخ رو برای کاری در بدن ما قرار داده مثلا دهن برای اینه که حرف از توش بیرون بیاد . پس بیاییم از سوراخ های دیگه به جای دهن استفاده نکنیم

ناصر جون واقعا توقع داری یوسف بیاد پاسخگو باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوسفی که ۳ روز دیگه تیمش میبره و با نهایت سیاست نه تنها به عنوان برنده سایدشون از بازی خارج میشه ، بلکه اسم اکانت قدیمی خودش (روباه صحرا) به عنوان اسم متای وینر معرفی میشه : )

اون گرگا هستن که شکار گروهیشون زبان زد هست :=)

- ارادتمند

• اکانت با n مولتی و غارت میلیاردی رو با یه اکانتی که بدون رید دف ساخته قیاس کردن کار جالبی نیست

ما چیزی رو با کسی مقایسه نکردیم فدات شم آزمون ورودی اشکان جان بود واسه ورود به ان ای....شمام میخوای بیای ان ای؟؟

ناصر جون هنوز منتظر خبرت هستما......قرار شد خبر بدی فدات شم!!!!

• ما چیزی رو با کسی مقایسه نکردیم فدات شم آزمون ورودی اشکان جان بود واسه ورود به ان ای....شمام میخوای بیای ان ای؟؟

ناصر جون هنوز منتظر خبرت هستما......قرار شد خبر بدی فدات شم!!!!

شمارش رو که شما باید انجام بدی حساب کتاب کنی چقد دف کشیدی و برا ادامه سرور میخای کجا بزاریش و نگاش کنی برا ورود به ان ای هم نیاز به بات هست نه این صحبتا ...

بگو ببینم خودتون چیکاره اید⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

• ببین آقا پرهام اسکرین های بیشتر رو خواستی بیا پی وی واتس آپ بهت بدم .

در مورد اینکه هم گفتی چرا نمیریم پی وی سامان و بگیم چرا رو حرفت واینسادی که دیگه جوک سال بود داداش . اولین پستم رو بخون گفتم ما حذف میکنیم چون اگه بخوایم ادامه بدیم خودمون رو در حد اونا کوچیک کردیم . بعد تو میگی چرا خودت رو کوچیک نمیکنی و بری بگی که فلانی تو چرا مرد نبودی که رو حرفت وایسی ؟

یه مرد هیچ وقت مقام و منزلت خودش رو نمیاره پایین که بخواد بره با یه نامرد صحبت کنه .

به تو هم گفتم بیا واتس آپ و شات ها رو ببین شاید تا الان نامردهای دور و برت رو نشناخته باشی الان بشناسی

شماره واتس آپم

۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر ().

• من اتفاقا دوستای خوبی دارم...جاشون هم رو تخم چشام

هم آقا مازیارو خیلی دوس دارم ، هم مهدی عشقی

در ضمن اصلا فک نمیکنم بخوام کسی درس اخلاق بده، چون من همین جوری تندم مخصوصا وقتی طرف مقابلم یکم شیش بزنه

درمورد دعوتت هم ممنون

این دفه تیم کامل میارم

شاید لذت بردید ;)

• ما رو هم دوس داشته باش

حتما بیا خوشحال میشیم فقط جواب آزمون مهمه فدات شم.سربلند ازش بیرون بیا...

راستی داری پلی میدی این سرور یا حذف کردی؟

• سلام

دوستان شمال غرب لطفا به یک نکته مهم توجه بفرمایید در هر دو حالت چه این توافق انجام شده باشه چه نه و چه بهش عمل شده باشه یا نشده باشه مجدد لیدرهای شمال غرب یک اشتباه بزرگ انجام دادن.

قاعده و اصول کار اینه که هر توافقی بین لیدرهای سایدها انجام میشه در فروم توسط لیدرهای ربعهایی که توافق انجام دادن به صورت مجزا اعلام میشه من چند روز پیش تنها یک پست از اقا سید در این فروم دیدم بدون پستی از لیدرهای دو ربع دیگه بازی به نظر شخص بنده تا تایید اون پست از لیدرهای دو ربع دیگه تو فروم اعلام نشه هیچ توافقی صورت نگرفته باید لیدر شمال غرب اگر چنین توافقی حاصل شده بود خواهان گذاشتن پست از طرف لیدرهای دو ساید در فروم میشدن.

پ.ن.متاسفانه مجدد فروم به سمت توهین داره پیش میره لطفا هر دو طرف یک مقدار خویشتن دار باشن.

سپاس

• سلام مازیار جان

راست میگی اشتباه لیدر شمال غرب سجاد جان این بود که فکر کرد بقیه لیدرها هم مثل خودش اینقدر مرد هستن که رو حرفشون باشن .

تو مرام ما یه مرد وقتی حرف بزنه از صدتا ضمانت و دیگر چیزها با ارزش تر هست فقط مهم اینه مرد بودن خودش رو ثابت کنه

• اطلاعات بیشتر هم خواستی از یوسف و سامان و بگیر و وقتی چیزی خبر نداری نیا جو الکی بده .

پ .ن : بیاییم یاد بگیرم که خداوند هر سوراخ رو برای کاری در بدن ما قرار داده مثلا دهن برای اینه که حرف از توش بیرون بیاد .

اوخ اوخ حاجی دهن مارو سرویس کردی تو سرور هشت چقدر امید داشتیم واندر رو صد کنی شما و مجید که آخر هم نشد،چی شد رفتین ان دبل آقا ناصر

• ایولا داداش،دمت گرم ،از اینطور آدم ها که میدونن آخر بازی به نفع کدوم ساید تموم میشه ولی ممیمونن خوشم میاد...

• با سلام‌خدمت فروم‌نشینان عزیز

فکر میکنم وقت رفتن باشه

اکانت منم روی حذف رفت

امیدوارم از بازی لذت کافی برده باشید و ببرید

آمار اکانت :

( بدلیل ندادن جنگ‌آموز به اکانت بنده دف سازی خیلی وقت بود خاموش بود )

با تشکر