نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• دوستان گرامی باتوجه با اینکه شمال شرق رو حرفش نموند که واندر به واندر بازی کنه و فقط میخواست رضایت منو برای ده ایکس کردن سرور جلب کنه و گفت واندر به واندر فقط به شرط بالا رفتن سرعت ، و روی حرفشون نموندن بار دیگر باعث شد که متوجه بشم که یه تار موی جنوب شرقی ها به صد تای شمال شرق میارزه

خوب لامذهبا کاری نداره بخدا ، فقط روی حرفتون بمونید اصلا سخت نیست از یوسف بپرسید چطور رو حرفش وایساد

سروری که توش صد درصد برنده ای هم باید اخرش لایی بکشی ، شما دیگه کی هستید سرعت ۳ ایکس شد همتون خفتر شدید خخخخخخ

خدایا هر چیو به هر کی میده قبلش جنبشم بده(اللهی آمین)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• درود به اساتید. ببخشید من خیلی رک صحبت میکنم.من موندم این شمال شرق چطور اسم خودشونو گذاشتن مرد آخه بیچاره ها حرف از دهنتون درومده مثلا ما فکر کردیم شما هم حرف زدین و رو حرفتون هستید با این که این سرور رو برنده بودید بازم با ذلت و دوز و کلک دست به کثیف کاری زدید که البته این کارها همیشه از ساید ان ای برمیومده نه این سرور اکثر سرورها .

اسم اینو برد نذارین چون بعد ها میگن که با اون همه قدرت با دوز و کلک بردن .

و ی نکته جالب که سامان ک اسمشو زده اون بالای اتحاد حرفش هیچ ارزشی ندارد برای بچه هاشون و حکم ی مترسک داره البته اگر خودش دست نداشته باشه تو این داستان .

از بزرگان عذر خواهی میکنم به غیر از ساید ان ای ک دشمن همیشگی من بوده

ارادت alireza avenger

• درود به اساتید. ببخشید من خیلی رک صحبت میکنم.من موندم این شمال شرق چطور اسم خودشونو گذاشتن مرد آخه بیچاره ها حرف از دهنتون درومده مثلا ما فکر کردیم شما هم حرف زدین و رو حرفتون هستید با این که این سرور رو برنده بودید بازم با ذلت و دوز و کلک دست به کثیف کاری زدید که البته این کارها همیشه از ساید ان ای برمیومده نه این سرور اکثر سرورها .

و ی نکته جالب که سامان ک اسمشو زده اون بالای اتحاد حرفش هیچ ارزشی ندارد برای بچه هاشون و حکم ی مترسک داره البته اگر خودش دست نداشته باشه تو این داستان .

ارادت alireza avenger

علیرضا جان تو بازی که حرفی واسه گفتن تا حالا نداشتین تو فرومم حرفاتون جز آه و ناله چیزی نمیرسونه دیگه عادی شده بعد هربار که میخورین بیاین بهونه بیارین

پ.ن:سرور تموم شد هنوز یاد نگرفتین همرو خالی تو بیس نمیذارن^^

• طرف میگه ان ای دشمن همیشگی منه

خب دوست عزیز شما که انقدر با ان ای مشکل داری چرا یکم سطح بازیتو بالا نمیبری که حداقل بتونی مارو به چالش بکشی؟

سیدجون این جلساتی که میگی کی برگزار شده که ما خبر نداریم؟

کل صحبتا توی یه ویس بوده که رابط اون صحبتا من بودم

تا جایی که من در جریانم هیچ توافقی مبنی بر زدن نشد و توی چتمون هم نگاه کنی فقط صحبت متا شد که گفته شد ما پای متامون هستیم

هیچ حرف اضافه دیگه ای زده نشد

حالا شمام دنبال بهانه میگردی فرار کنی خب این بهانه هارو نیار

همونطور که شما به فکر مدافعی

ما هم به فکر خفترامون هستیم

شخص من ۳تا ۷۰ک رعد نکشیدم که بخواد ترشی بشه

یا بقیه دوستانم به همین منوال

از اول سرور ۱۰ بار گفتیم کنار همراتون اسکات بذارین

نه شما گوش دادین نه بچه های اس ای

دیگه تقصیر ما نیست هی پشت هم خفت میشین

دم ارگین عزیزم گرم که انقدر فعاله و با یه خفت میتونه یه ساید رو حذف کنه.

همینقدر ساده و راحت.

حریف ضعیفه میگه ان ای کثیفه 😂

برو خدا روزیتو جای دیگه بده.

عکس تزئینی

• اخه رضا گارد سرورش سرور نبود و تنها بودیم وگرنه تو خودت زنگ تفریحی بیشتر نبودی تو میخای سطح بازی رو به رخ من بکشی دیگه با این وضع پیش آمده سرور رو بدی آدم کور برنده میشه نیازی به این کثیف کاری ها نیست

ما روزی هامونو گرفتیم خدارو شکر این سرور روزی گرفتن برا تو شد .

اول سرور رو یادت نره شده بودین زنگ تفریح الانم ک با این وضعیت ما موندیم بخاطر گل روی بچه های

وگرنه نتیجه معلومه ولی خب حداقل مردونه ببرید ک جایی روتون بشه بگید وینر شدیم

Alireza avenger

• عزیز دلم ما هم آی ار برنده بودیم هم اینجا

شما که اول سرور زنگ تفریح نبودی چرا هی با آه و ناله پست میذاشتین؟

اول سرور گفتین خب خوبه ان ای حذف میکنه وقتی زیر فشار باشه

بعدش ما با اس دبل متا میکنیم و وینر میشیم، غافل از این که ان ای خیلی وقته این چیزا براش عادی شده و هیچ تفاوتی نمیکرد برامون سرور چند به چند باشه

تمام اتفاقات سرور رو خود شما و هم سایدی‌هاتون مقصرین نه کسی دیگه

ما اردمونو الک کردیم ، اخر این سرور هم الکمونو از دیوار اویز میکنیم برای امثال شما که بیاین و یکم جولان بدین

اتفاقا هرجا که بشه از این سرور تعریف میکنم و میگم سایدی که ادعای بزن بهادری داشت و مارو کتک خور خودش اسم گذاری میکرد از ترس شکست فرار کرد و سایدی که ادعا میکرد میخواد بخاطر پلیر هاش بازی کنه بخاطر یه خفت فراری شد

شما حق داری اسمی از این سرور نیاری چون فقط یه فراری چادر به سر حساب میشدی نه بیشتر

حالام که روزیتو گرفتی برو خداخیرت بده بیشتر از این ما رو نخندون با پستات

برو بگو فروم نویسای اصلیتون بیان

پ.ن: پیغمبر هم پیغمبرای قدیم.طرفو با سنگ میزدن فرار نمیکرد.اینجا یه خفت میزنیم همه فرار میکنن

پ.ن: یوسف چرا زودتر نگفتی اینا حریف نیستن؟ حداقل انقدر بیداری نمیکشیدیم برای این جماعت چادر به سر

ببستند آذین به شهر اندرون

لبان پر ز خنده ، دلان پر ز خون

(فردوسی کبیر)

شاهنامه آخرش خوش است

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

اخه رضا گارد سرورش سرور نبود و تنها بودیم وگرنه تو خودت زنگ تفریحی بیشتر نبودی تو میخای سطح بازی رو به رخ من بکشی دیگه با این وضع پیش آمده سرور رو بدی آدم کور برنده میشه نیازی به این کثیف کاری ها نیست

ما روزی هامونو گرفتیم خدارو شکر این سرور روزی گرفتن برا تو شد .

اول سرور رو یادت نره شده بودین زنگ تفریح الانم ک با این وضعیت ما موندیم بخاطر گل روی بچه های

وگرنه نتیجه معلومه ولی خب حداقل مردونه ببرید ک جایی روتون بشه بگید وینر شدیم

دوست عزیز بحث رو از جلسه به کل کل های همیشگی و بی نتیجه نذار بکشه...

شما گفتید جلسه ای گذاشته شده و شما از آقا سامان که لیدره ساید هست اوکی گرفتی که اتک فقط رو واندر ها باشه، درسته؟
    خب دیگه نیازی به اینهمه حرف و حدیث نیست بنظرم!
    شما الان اسکرین شات از پیام هایی که دادید و توافقی که شده یا ویسی که گذاشتید (در قالب zip میشه گذاشت) اینجا قرار بدید تا موضوع برای همه روشن بشه...

اگر عهد شکنی ای شده همه در جریان قرار بگیرن اگر هم دارید مغلطه میکنید بازم همه در جریان قرار بگیرن، دیگه قیر و قال نداره بنظرم!

NE Soldier

• این پست در حد تو نبود رضا جان ازت توفع نداشتم بدون تحقیق حرف بزنی . از یوسف یا سامان میپرسیدی حد اقل که ببینی جلسه بوده یا نبوده که بعد بیای اینجا به من تهمت دروغگویی بزنی

بله عزیزم دف نریختیم چون بنا شد فقط وااندر رو بزنید بنا بود برای اولین بار رو حرفتون بایستید

حالا یه سوال جایزه دار

حرف از کجای آدم در میاد؟

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

ارادت alireza avenger

زیاد داری ان ای ان ای میکنی؟؟

خیلی دردت آوردیم؟؟؟

من به عنوان یه پلیر ساده ازت معذرت میخوام ظرفیت این همه فشا رو نداشتی اینجا....

آرگین و گارد عزیز تی تاپ سید و پسش بدید زودتر
    پ ن : خدایا هیچ مسجدی بی امام نشه...........کسی امام و ندیده؟؟بابا غیبت کبری رفتی مگه

• دقیقا با همین طرز تفکر زنگ تفریح بودن بعضی دوستان قبیله ای هجوم آوردین روی NE ولی وقتی فهمیدین ای بابا این اون نیست گفتین چیکار کنیم چیکار نکنیم نوبتی شروع به حذف کردین ما هم نه کور بودیم نه سرور اینجوری بود تنها کاری که کردیم به جای گریه زاری تو فروم چسبیدیم به بازیمون نتیجش این شد که الان میبینین8o

پ.ن:یه تشکر به جا باید از تیم A S M(مهدی،علیرضا،سعید)کرد که هرچی خواستیم بی چون و چرا در اختیار تیم خفتوری قرار دادن خلاصه که دمتون گرم:love:

• زیاد داری ان ای ان ای میکنی؟؟

خیلی دردت آوردیم؟؟؟

پ ن : خدایا هیچ مسجدی بی امام نشه...........کسی امام و ندیده؟؟بابا غیبت کبری رفتی مگه

مال این حرفا نیستین که بخواین قلقلکمون بدین چ برسه به درد !!!!

فکر میکردیم زبون آدمیزاد حالیتونه

متاسفانه اشتباه میکردیم

تی تاپ رو که سهیل با بیان کردن شخصیت حقیقیتون تقدیمتون کرد باشه مال خودت ذوق کن

کری ها تم برو جایی بخون که بقیه تیم ها هم توی بازی باشن

جلوی آمرداد مثه سوسک رفته بودین توی سوراخ موشتون تا پخ تون میکردن از ترس به خودتون میترسیدین !لول! حالا واس من بلبل زبون شدی؟؟؟!!

تنها تیم های این بازی فونیکس و آریانا بودن جفتشونم توی ان ای رجیستر کردن

توی بیابون ترین سرور تراوین هم حتی نتونستین آدم واری بازی کنین

مثکه سرورای قبلی بد دردتون اومده😂😂😂

عزیز دلم ما هم آی ار برنده بودیم هم اینجا

ما ک ندیدیم !!!

هر جای دنیا ببینن به چه نوب هایی باختیم بهمون پناهندگی میدن!! لول

پ.ن :

طرف با مولتی و بات از هزار کیلومتری فان ترین همر بدون مولتی و بات من رد نشده میاد ب من میگه عرضه داری تو هم بزن 😂😂😂

خدایی خجالت نکشیدین عکس اون همر رو گذاشتین؟

من به شخصه خندم گرفت از اون همر!!

همر که چه عرض کنم !!!

سامان جان حقیقتا نمیخواستم زحماتتو زیر سوال ببرم ولی اون آبدارچی بیمارستانتون باعث شد بیام بگم واقعا اکانت کلاب رو حیف و میل کردین

این عکس از همرتون هم بین خودمون میمونه جایی پخش نمیکنیم آبروتون بره 😉

• زیاد داری ان ای ان ای میکنی؟؟

خیلی دردت آوردیم؟؟؟

تی تاپ ک الان دست بچه های ان ای که دارن با جمعا 10 تا پلیر میجنگن در ضمن تو نه هیچکدومتون مال قلقلک دادن ما نیستین برو ی جا از چیزایی ک نداری حرف بزن که چهار نفر باشن نه سرور خالی برو خدارو شکر کن ما موندیم وگرنه باید تو و دارو دستت با ناتار میجنگیدی .

حالا بشین از رشادتات بگو

Alireza avenger

• واقعا من بجای بعضی ها خجالت میکشم حداقل گند زدین دیگه بلند نشین شلوارتونو تمیز کنید و بگین ........ مرد از دهنش حرف میزنه البته اگه هنوز مرد وجود داشته باشه

نیم وجب باش ولی مرد باش

درود آقا مصطفی

من به بچه هاتون هم گفتم منتها کسی جواب نداد!
    میشه اسکرین شاتِ گفتگویی که داشتید و توافقی که برای واندر ها کردید رو بذارید تا همه ببینن؟
    اینجوری دیگه نیازی به اینهمه بحث هم نیست

منتها وقتی شما پاسخی نمیدید و توافقی که به گفته خودتون صورت گرفته رو نمیذارید، یعنی یا دارید بهونه میارید صحنه رو راحت تر ترک کنید یا یسری حرفای دوپهلو زده شده بوده و شما ازش اونطور که خواستید برداشت کردید...

ممنون میشیم شفاف سازی کنید

• با سلام

به پایان آمد این دفتر و حکایت همچنان باقیست .

طبق صحبتی که با بچه ها داشتیم به این نتیجه رسیدم اگر بخوایم جلوی تیمی بازی رو ادامه بدیم که هنوز نمیدونن حرف از کجای مرد در میاد شخصیت خودمون رو در حد اونا آوردیم پایین . من به نمایندگی از بچه های شمال غرب و باقیمانده جنوب شرق اعلام میکنم که کل اکانت های این دو ساید رفتن رو حذف .

و همینجا هم تبریک میگم به تیمی که واندرش ۱۰۰ بشه .

دیگه ببخشید دوستان بعضی مردنماها نذاشتن بقیه تون از وقت و هزینه ای که کردین لذت ببرین .

یا حق دوستان

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• داستان ضعف و این چیزا نیس بحث بی شرف بودنه

ما کاری ک باید بکنیم رو میکنیم حتی اگ کلا ده نفر باشیم

هرجا بودم همین طور بوده

ولی فک کنم دفه بعد اگ بشع ک بیام

ان ای مال خودم😁 بت قول میدم

تشکر ویژه از فلوید دوس داشتنی و ممد کینگ عزیزم

بخاطر اینکه زحمت فوق العاده زیادی کشیدن و منم البته راضی نیستم ولی خب ی مقدار بی شرفی دیگ زیاد شده

forum.speedtra.com/index.php?attachment/4755/

• با سلام خدمت رفقای عزیز دوستان ما جلوی کسایی ک رو حرفشون نمیمونن و نمیدونم واقعا از کجاشون حرف درمیاد دلیلی برا ادامه دادن نمی‌بینم ب

با این همه حرف ها تبریک به تیم وینر

ارادتمند

Alireza avenger

• سرور نرمال ما نبودیم دیدیم ان ای رو چطوری برای خودت کردی

با فحش ناموس و غیره :))

سرور بعدم نیستیم ببینم چیکار میتونی بکنی

تو همین الان اکانتت نصف اکانت من نیست.سرور پیشم اکانتتو دیدیم.اونجام چیزی نبود :))

تی تاپ ک الان دست بچه های ان ای که دارن با جمعا 10 تا پلیر میجنگن در ضمن تو نه هیچکدومتون مال قلقلک دادن ما نیستین برو ی جا از چیزایی ک نداری حرف بزن که چهار نفر باشن نه سرور خالی

تی تاپ گرفتیم دستمون به هرکی از در قلعه میره بیرون یکی میدیم که فکر نکنه تشکر نمیکنیم ازش

سرور خالی نبود عزیزم خالیش کردیم

یه جوری خالی کردیم که طرف جرات نداشت بیاد فروم دیگه کری بخونه

توام مثل همون عزیزان فقط شما شلوارتو تکون دادی

با سلام خدمت رفقای عزیز دوستان ما جلوی کسایی ک رو حرفشون نمیمونن و نمیدونم واقعا از کجاشون حرف درمیاد دلیلی برا ادامه دادن نمی‌بینم با ی مشت.... بماند....

با این همه حرف ها تبریک به تیم وینر

ارادتمند

Alireza avenger

الانم که داری میری در قلعه رو ببند مگس میاد

با خداحافظیتون مارو خوشحال کنید

پ.ن: هر آنکس که انواع و اقسام القاب رو به ما نسبت میده مطمئنا خودش کمتر از اون نخواهد بود!

پ.ن: دفعه بعدی که خواستی اسم شمال شرق کبیر رو بیاری اول ۲بار دهنتو خاک مال کن بعدش ۱ بار با اب بشور اونوقت میتونی اسممون رو بیاری

خدافظی

• لابد سرور رو تو خالی کردی بابا رضا نخندونمون دم آخری

راستی دفاتونو نگه دارید برا سرور بعد⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

با ناتار خوش بگذره آقای بلوف⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩