نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• حقیقت تلخه برادر من وقتی پتانسیل یک ساید پایینه کاریش نمیشه کرد

تراوین یه بازی استراتژیکه و قدرت یه ساید فقط به نیروی نظامی نیست . جنوب‌شرقی که ادعا میکنی پتانسیل بالا داشت الان کجاست و اس دبلی که میگی پتانسیل کمی داره کجاست ؟

شاید شما دوس داشته باشی بری زیر بلیط کسی که قدرت بیشتری داره ازتون بازی کنی چون قدرت شما کمتره ولی جنوب‌ غرب هرچقدر هم قدرتش کمتر باشه هیچ وقت حاضر نیست عزتشو زیر پا بزاره جلو‌ یه سایدی که ازش قوی تره .

اگه میگی اس ای وینر بود ، پس دقیقا مقصر این حالت تهوع شما جنوب شرقه ، چون اگه میموند بازی جذاب میشد براتون چون وینر بود دیگه ...

در مورد متا هم خیلی جالبه که همش انتظار دارید جنوب غرب براتون متا میکرد ، همش دنبال اینید جنوب غرب بیاد دنبالتون؟

به قول یوسف داداشم میخواید داریم میایم دو تا نونم بگیریم ؟

دوغ دلستر نوشابه چی میل داری داداش

• خوب دقیقا صحبت منم سر همین موضوع هست که میگم لیدر ها خوب عمل نکردن. برنده شدن به هر قیمتی که برای اکثریت پلیر ها خوشایند نباشه باعث ریزش تو بازی و کم شدن پلیر میشه چه تو این سرور چه تو سرور های دیگه . و حالا که وضعیت آخر بازی معلومه من نمیدونم چرا همه چیز از ساید SE انتظار میرفت .چرا از ساید NE انتظار نمیرفت که بازی رو به این سمت نکشونه و با اون پتانسیل بالایی که داشت کمی ریسک میکرد ولی باز هم حاضر نشد ریسک کنه و متایی زد که بازی تموم شه .همش انتظار از ساید SE گفته میشه . و دوست من منم میخوام همین موضوع رو به لیدر های NE بگم : قدرتتون از اتحاد سه تا ساید دیگه هم بیشتر بود چرا ترسیدید و با SW مولتی زدید.

و خدمت شما یه توضیح کوچیک بدم من در ساید SE نیستم و در NW پلی میکنم و هیچ افتخاری در موندن و وقت گذاشتن تو این سرور بازی نمیبینم و فقط بخاطر 33yed که خواست بمونیم موندم

• با سلام وقت بخیر ؛

با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان برای زودتر تمام شدن سرور ، این نظرسنجی انجام می شود .

دوست عزیز طبق قوانین سرور دو ایکس هست

یک اکانت هم مخالفت کنه باید با سرعت اعلامی باشه

• برخلاف اون چیزی که همه دوستان سعی دارن توی بازی سیاست ازش استفاده کنن و اس ای رو متهم به فرار میکنن از ترس باختشون !!! مطمئن باشین اس ای وینر بازی بود و هدفش از حذف کردن فقط و فقط ضربه زدن به سایت بود

سلام

الان واقعا فک میکنی اس ای وینر بود اگه فرار نمیکردن؟؟

به نظرت نمیتونستن وایسن وینر بشن بعد اعلامیه بدن و تحریم کنن این سایت رو...؟؟؟این همه هزینه کردن دم نقشه تحریم کنن ساید رو؟؟؟گلداشونو خریدن مولتیا رو آپ کردن زیر ساختا رو زدن جاسوس فرستادن ده چندین تا تو ان ای زدن یهو دم نقشه دو دو تا چهارتا کردن بعد رفتن؟؟

حالت خوبه؟؟؟؟!!!

مال این صحبتها بودن وایمیسادن وینر میشدن ....نخندون مارو

• سید جان شما در بهترین حالت ۲ میکنید ، صفر که نمیتونید بکنید بجز اینکه برید پشت پنل و دیلیت کنید اکانتو:)

باز حداقل دو میکنیم و اینم جای شکر داره.

اما یه سری افراد هستن سعی در تخریب این سایت دارن البته منظورم شما نیستید کلی میگم ، بلاخره این سایت با هر کم و کاستی و باگی باعث جمع شدن چند نفر شده و تا اینجا خوبیهاش از بدیهاش بیشتر بوده . الانم اونایی که واقعا دارن بازی میکنن موافق بالا رفتن سرعت سرور هستن چون برنده بازی مشخصه . پس چرا یک ماه از زندگیمون رو بیخودی اینجا بجنگیم . نباید اینجوری میشد که شد متاسفانه الان بهترین راه بالا رفتن سرعت سرور هست ، اما بعضی از دوستان که میگن نه تنها یه دلیل دارن اونم اینه که سرور کسل کننده بشه که فردا بیان بگن فلان سرور خیلی بی حال و کسل کننده هست .

دوستانی که میخوان خودشون سایت بزنن به نظرم برن از راه های عادلانه تری وارد شن با سایت بهتر با مدیریت بهتر اینجوری همه میان .

ولی اینکه بخوان سایدی رو خراب کنن بیشتر دارن خودشون رو خراب میکنن چون هر چی که برای دیگران بخوای برای خودتم همون میاد .

بد کسی رو بخوای بدی سمت خودت میاد.

(از هر دست بدی از همون دست میگیری)

پ.ن: من شاح و شونه نکشیدم که هر کی با ما موافق نباشه میزنیمش منظورم این بود حق با اکثریت هست حالا اگر یه نفر راضی نیست میتونیم بزنیمش که دیگه بهونه ای نداشته باشه

پ.ن: شما هم فک کنم از دژکوب بازهای قدیمی هستی از محسن بپرس منو خوب میشناسه که میتونم صفر کنم یا نه . از شانس خوب خیلی ها تو دوران بازنشستگی با ما رقیب شدن ولی شاعر میگه :

بعد از نبرد گله ای از کلاغ ها با عقاب پیر فقط کوهی از لاشه های کلاغ به جا ماند

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام قرار بود من دیگه پست نذارم ولی کسایی که الان دارن اسم جنوب غرب میارن اول صلوات بفرستن دوم به این فکر کنن که اگر الان جنوب غرب خادم داره و شما پادشاهاش بودید شما ها شاهی فراریی بیش نیستت از این به بعد توتال sw یوسفه هر کسی که میخواد سرور بعد بیاد swاینو بدونه همون خادما کاری کردنه که شما باز جرات کنی به اون خاکی که ازش فرار کردی برگردی اینم از طرف من قول اونایی که با من صحبت کردن میدونن من حرفم حرفه هر کسی که پاشو توswبذاره یا باید با تیم ما باشه یا شخصا کاری ندارم صدتا واندرم صد کرده باشه کاریش میکنم با تیمم زانو بزنه پس بهتره بره پی وی یوسف و بگه ما هم دوست داریم خدمت گذار swباشیم نه شاهش

یه ضرب المثال هم هست میگه ناخدا هیچ وقت کشتیشو ترک نمیکنه ولی از اونجایی که شاه یاد داده فرار کردنو اکثرا شاه فراریین من پلیر قدیمی نمیشناسم از کم لطفی ماس ولی من ستون sw ایستادم هر کی بخواد سایدمو ضعیف کنه یا تخریب کنه حتما تو بازی جواب میشنوه (اینم با رضا گارد داشی هنوز صد کا تیرانداز دارم برا خفت دیگه کسی نمونده :D)

• سلام دوستان

از اینکه عده ای از دوستان حذف کردن متاسفم هم بدی در حق هم اتحادیاشون انجام دادن هم سرور

البته هنوز بازی ادامه داره و ماها هستیم به راحتی هم کنار نخواهیم رفت حتی اگه ببازیم هم مردونه میبازیم

امیدوارم موفق باشید

• اگه سرور هزار ایکس هم بشه باز بعضی ها میذارن روی حذف بعد کتیبه ها ،و وقت تلقی هستش ،تنها راه حل اینه که دو تا یا سه تا سرور با تایم های مختلف برگزار بشه ...تمام.

در ضمن باید خدمت ادمین عزیز بگم که این سرور باید تا آخرش بره حتی اگه با یه اکانت باشه تا بفهمن که همینجوری نذارن روی حذف و بعد هر موقع خواستن بگن سرور جدید رو بذارین اینکه نشد

فکر کردین اگه آمردادی ها بودن الان این میشد اس ای ،بخدا کل ساید ها رو شخم میزدن میرفتن البته با باگ😂😂😂😂

• یه سوالی که واقعا می‌خوام بپرسم از ادمین اینه ،که چرا اگه 5000ناتار تو ne هستش چرا همون مقدار تو ساید های دیگه نیست ،من هزار بار چک کردم اینقدر که من تو نقشه بودم هیچ کی نبوده تو این مدت که اومدم میتونین برین قشنگ نگاه کنین بعد متوجه بشین ،نمیشه اینجوری سایت زد و مردم رو سرکیسه کرد

ناتار الگو خاص خودشو داره یکی از فاکتور ها تعداد اکانت های هر ساید هست هر چی تعداد اکانت بیشتر ناتار و بیشتر و.....

• درود به همه فروم نشین ها و پلیرهای چهار ربع بازی
    به شخصه دوتا سرور داخل این سایت بازی کردم که جفتش به دعوت دوستان عزیزی بود که نمیتونستم نه بگم بهشون
    بعد سالها بیماری و دردی که همگی بهش دچار هستیم رو خواستم التیام بدم که با هزار امید و ارزو داخل شدیم اما
    شد آنچه نباید میشد....
    از بی تدبیری و معلوم نبودن سیاست های ساید در مقابل ساید مقابل یا از منم منم کردن های بی مورد
    از شخصی سازی کتیبه ها و اولویت داشتن نفع شخصی به منفعت ساید یا دل بستن به اعداد و رنک و پوینت
    دادن امتیاز های نابجا به رفیق دوست و دل نسوزوندن برای ممبر های ساده و ادعای تکمیل بودن قطار در حال حرکت
    با اینکه معلوم الحال هست که به ناکجا اباد میرسه این قطار اصلا چه احتیاجی به اکانت های ساده و ضعیف هست
    تا وقتی که بات هست مولتی هست؟؟؟ تیم ورک کیلویی چند؟؟؟؟
    طرفی که کلی مولتی داره و با بات کشیده بالا اکانتارو و کلی دف و گلد داره مگه میتونی بهش بگی بالا چشت ابروئه؟
    حکایت همون بچگیاس که طرف توپ چهل تیکه میاورد اصلا از فوتبال چیزی حالیش نبود با 100 کیلو وزن میشد
    کاپیتان و تعیین تکلیف میکرد کی باید بازی کنه کی نباید بازی کنه و اصلا بازی تا کی باید طول بکشه اگر هم بحثی
    پیش میومد بازی تعطیل و احیانا میتونست ابر مه خورشید رو هم بهانه و توجیح کارش قرار بده.
    این لابلا یک اکانت و نفر اکتیو و روح تراوین به چه حساب میاد اصلا چه نتیجه ای داره؟
    حرکتی که ایدین در مورد روح پاکبازی میخواست بهش برسه زیبا و ارمانی بود اما خط مشی نداشت مخالف مولتی بازی
    فقط نتیجه ای نداره کنار اون مخالفت با بی تدبیری مخالف بودن با هر حرکتی که اصول و قوانین اصلی بازی که شامل
    رفیق بازی و هرچیزی که باعث میشه حقوق ساید تضییع بشه رو نداشت شما باید یه پکیج کامل از نظری که داری
    ارائه بدی و بالطبع پلیری که حرفتو بفهمه و لذت بردن از بازی تو فکرش باشه کنارت داشته باشی تا به اون هدفی که
    میخوای و آرمانی هست برسی برات هم مهم نیست برد باخت بازی و مطمعا تا ته سرور با عشق بازی میکنی و ببازی
    هم مهم نیست (کما اینکه معتقدم نتیجه مهم نیست مهم لذت بردن از مسیر هست)
    ما ایرانیا هیچ موقع نتونستیم روی یه نقطه نظر به اشتراک برسیم تو رایدکال 100 نفر جمع میشدن از همه سایدا برا دات کام یه ساید مشترک انتخاب کنن اخر سر میدیدیم باز 20 نفر پخش پلا هستن...
    خیلی از دوستان رو میدیدم که از ساید اصلی خودشون به دور شدن مطمعنا بخاطر همین مشکلات هست امیدوارم به
    سروری که واقعا با هدفی که گفته شد با پلیر های که این مدل فکر و هدف رو دنبال میکنن در یک بستر درست خبرش
    به گوشم برسه وگرنه روح تراوین مرد و دیگه جای بازی کردنی نیست.

برنامه ریزی کرده بودیم که کتیبه جنگ اموز روی این همر فوکوس وجود داره که دهکده همراه با کتیبه جنگ کوچیک به ساید اس ای منتقل شد.

">
    این عکس جنگ آموزی هست که الان رو اکانت black storm هست که 3 بار روی دهکده تارگت ما رفته بود.

">

این عکس هم مربوط به جنگ آموزی هست که الان رو اکانت tondar هست. این کتیبه هم 3 بار روی دهکده تارگت ما رفته بود.

همونطور که مشخص هست، تارگتی رو چیف کردیم که 6 بار روش کتیبه جنگ رفته!!! فکر نمی کنم نیازی به توضیح بیشتر درباره اندازه همر این تارگت باشه و همه چیز مشخص هست.

">

">

">

عکس و لینک ها از زد و خورد بسیار طولانی هستش فقط یه دوستی میگفت هفته ای یه میلیون خفت میزدن از اس ای
    از اکانت اقای توهمی
    همین دوستان سرور پیش این نظرو راجع به اکانت ام کا ام جی داشتن خواهشی که دارم قبل از اینکه
    حرفی بزنن یه بررسی بکنن یا نظر خود اقا محمد رو بپرسید راجع به زد خوردای مرزیش همین الان تاپ رو نگا کنی
    برای یه فیدر تو اسدبل که کلا شش کا سواره بود این تلفات رو دادن اخر سر هم چیف بک شد.

">

کل تلفاتی که دوستان دادن، فقط برای همین 6-7 کا تروپ بود!!

">

اینم گوشه ای از تلفات دوستان برای همین 6-7 کا تروپ!!

لازم به ذکره که این دهکده درست 7 خونه بالاتر از کپ اکانت آقای توهمی، گنده لات اس دبل، زده شد و بیشتر از 20 روز نیروهای کپ این دوستمون تو پایتختش زیر سایه پرچم ما در خواب ناز بودن!!! هدف کشیدن 3 تا چیفر و انجام پلن بود، ولی وقتی پلیرهای حریف انقدر حرفه ای بودن که کاری به کاری ما نداشتن (لول 😊 ) گفتیم نیروسازی شو هم شروع بکنیم.

">

از چیف هایی که زده شد از این دوستمون فاکتور میگیریم چون محسن باهاش خیلی رفیق شده (:دی). ولی انصافا اینکه کسی که خودش رو سلطان خفت معرفی می کرد رو اینطور غافلگیر کنی یه حالی دیگه ای به آدم میداد:

">

اضافه می کنم که هیچکدوم از این عکس ها برای خودنمایی گذاشته نشد. اینارو گفتیم تا درس عبرتی باشه برای نسل جدید که تو این بازی نباید جلوی چالش ها و مشکلات زودگذر به کل سر خم کرد و تسلیم شد. باید مرد و مردونه تا آخر خط تو میدون باشی، ماهیت این بازی همین زدوخورد هاست. شاید بعد همین خفت بود که دیگه خبری از دوستانمون تو این اکانت نبود و جسارت و بی باکی این اکانت به کل از بین رفت.

کتیبه جنگ که از ان ای اورده شد به اکانت Brothers بک داده میشه این پلن هم فقط در این راستا زده شد که بگیم
    با بچه همر هم میشه نتیجه عالی گرفت و لازم نیست تو بوق کرنا کرد. اضافه می کنم که دهکده ای که چیف شد، پیش از رفرش شدن اطلاعات بالای 220 کا گندم خور منفی داشت!!!! دوستان عزیزمون در اکانت brothers رو ازشون می خوام اگر خودشون صلاح دونستن بیان و زیر همین پست عدد گندم خور این دهکده رو اعلام بکنن.

در آخر:تشکر میکنم از محسن و مهدی بلک و سعید استالکر که برای همراهی با من چیزی کم نذاشتن وهمینطور حسین
    که برام محترم و با ارزشه
    بعد حذف دوستان پلیرها و همبازی های ما هم وقتی نذاشتن اکانت خیلی وقته رو لاسته. اینکه برای تموم شدن سریع تر سرور هم سرعت رو 10 ایکس بکنند هم گواهی بود بر پایان این سرور. ما اصلا اسپید باز نیستیم و با توجه به تایمی که داریم، این سرعت سرور اصلا با گروه خونی ما سازگاری نداره، وگرنه همون اول می رفتیم و سرور اسپید بالا بازی می کردیم؛ بنابراین، با عذرخواهی از تمام دوستان گلی که تا به اینجا در کنار ما بودند و تا به اینجا در کنارشون بودیم، این سرعت سرور جایی برای ادامه دادن باقی نمی گذاره.

ما و تیم ما امروز و در این تاریخ در 3 ساید این سرور پرچممون بالاست و در نهایت افتخار و اقتدار از این سرور خداحافظی می کنیم. بعد از این پست اکانت حذف میشه و برای تمام دوستانی که هستند یا نیستند، هرکجا که هستند بهترین ها رو آرزومندیم.

موفق و موید باشید

امضا
    -
    سروش-

-محسن-

-سعید-

• با سلام خدمات همه عزیزان

این سرور برخلاف معمول و بر اساس تصمیم جمعی ساید حذف کردیم.

برای اولین بار نژاد هون برداشتیم که به نظرم بهترین نژاد جنگی بازی میتونه باشه.

عکس همرها هم در انتهای پست گذاشتم که با توجه به استارت با تاخیر تقریبا 2هفته ای و عدم داشتن مولتی و نداشتن برنامه اندگیمی همرهای خوب و قابل قبولی بود.عکس موجود برای 4 روز قبل از حذف بود.

ساید جنوب شرق/ما هم به نظرم 2 اشتباه عمده کرد:

1. سیاست غلط بعد از به هم خوردن متا با جنوب غرب ( مخالف به هم خوردن متا نبودم ولی مخالف اتفاقات فرومی بعدش بودم.)

2.عدم کنترل یک سری از فروم نویس ها که نتیجه اش انفعال کامل ساید و اصطلاحا گوشه رینگ افتادن ما شد که بازهم معتقدم اگر افراد بیشتری در ساید بودن که به کمک فرهاد و رضا میومدن با پلن های متعدد و بی وقفه و جلوگیری از خفت شدن هنوزم شانس برد زیادی داشتیم.

در مورد واندر هم اشتباه از خود ساید ما بود که بعد از کلین شدن حجم قابل توجهی از دف واندر تعلل کردیم و چیف با تاخیر انجام شد و شمال شرق پیش دستی کرد و دست بالا رو اینجا واسه خودش گرفت.

با همه این تفاسیر هیچکس در ساید به این دلایل حذف نکرد چون برد و باخت کم نداشتیم که بخواد رزومه ای که داریم با یه باخت خراب بشه یا با نباختن نمره 20 بگیریم!!! یک سری تبعیض ها و اهمیت ندادن به مشکلات و باگ های سایت که به زعم بنده و شناختی که از رسول عزیز دارم سهوی بوده باعث حذف دسته جمعی ما شد

پیشنهادم به رسول در سرورهای بعدی انتخاب چند مولتی هانتر سخت گیر و کنار کشیدن کامل خودش از روند بازی هست. مدیریت سایت و نه خود بازی میتونه واسش بهتر باشه و دیگه شاهد این قضایا یا اتهامات نخواهیم بود.

از همه دوستان در جنوب شرق هم تشکر میکنم و امیدوارم عنصر خوبی برای سایدشون بوده باشیم. به فرهاد عزیز و اشکان بیشتر از همه زحمت دادم و ازشون بابت همکاریشون با ما تشکر میکنم.ارش هم چی بگم بهت رفیق؟! بگم چرا دعوت کردی یا تشکر کنم که به دعوتت اومدم و رفیق های جدید پیدا کردم؟ داشتن رفقایی مثل ارش کاپیتان از نعمات تراوین هست.

اکانت ما خفت نشد طبق معمول همیشه و انتی خفت هم حتی زدیم با اینکه به اکانت توهمی بسیار نزدیک بودیم.

2عدد کتیبه کلین کردیم و در چندین پلن هم حضور داشتیم ولی همرهای اصلیمون قسمت نشد بلند بشه

یکبار هم فقط جنگ آموز به اصرار دوستان گرفتیم که تا زمان حذف هنوز شارژ بود.

در کل سعی کردی سرمون توی کار خودمون باشه و به ساید فشار نیاریم.

در اخر هم از حسین 2000 یار و همراه عزیزم تشکر میکنم که همیشه و هرجا کنار من بازی میکنه بدون توجه به نتیجه یا اشتباه بودن بازی و انتخابات من.

عقدشم امشب بود که همینجا بهترین ارزوها رو واسش دارم و ترجیح دادم پستم امشب ارسال بشه.

با تشکر

پویا

LORD OF TEUTONS

• با سلام وقت بخیر ؛

با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان برای زودتر تمام شدن سرور ، این نظرسنجی انجام می شود .

دوستان تکلیف تغییر سرعت سرور مشخص نشد که از کی اعمال میشه؟
    لطفا بقیه جزییات رو هم اعلام کنید اعم از سرعت تاجر و تروپ و نیرو سازی و...

• سلام خدمت عزیزان

چند روزه دیدم خیلی پست ها گذاشته شده که شکستن متا رو اشتباه میدونن و یوسف و عامل آنبالانسی سرور میدونن

میخوام چند تا نکته رو بگم

یادمه حسین king bala دوبار ( شاید هم بیشتر ) تو دیسکورد به صورت تهدید واری به ما‌ گفت که اس ای آماده ی ۳ به ۱ علیه خودش هست

حتی به ما گفت ما‌ مرز ان ای و اس دبلمون رو کاملا بستیم

( به صورت تهدید آمیز)

پس چرا دوستان اس ای و ان دبل ادعا میکنن شکستن متا با ما بازی رو آنبالانس کرد؟؟

وقتی ما متا رو با اس ای شکوندیم، که یکی از دلایلش بی احترامی حسین و صحبت از بالا به پایینش تو دیسکورد بود ( مهمترین موضوع برای ما‌ احترامه مخصوصا برای شخص یوسف،خط قرمز ما اینجا شکسته شد)

امید به جای اینکه با سیاست عمل کنه و دوباره متار‌و زنده کنه، تهدید کرد که کل همر های اس ای فقط رو اس دبل لانچ میشه و اینجا کاملا مارو سوق داد به سمت متا با ان ای

من همیشه شخصا با احترام با تک تک اعضای اس ای رقابت کردم،اما هنوزم خیلیاشون متاسفانه با بی احترامی در مورد ما پست میزارن

مورد بعدی، اومدید مارو‌ مسخره کردید که عملا کاری نمیتونیم بکنیم

از اون شب خفت های سنگینی شروع کردیم

شاید این خفت ها‌ تو اند گیم ۵٪ تاثیر تو بازی داشت

ولی از نظر روانی خیلی تاثیر گذار بود

فروم نویسی های اشتباهتون

که بزرگترینش خطاب کردن واندرتون به عنوان ناموس بود

روزی که ما‌ متارو بهم زدیم ریزش پلیر پیدا کردید و خیلیا اینجا نامه های فدایت شوم و خدافظی گذاشتن بقیه هم تهدید به شرکت تو سرور بعدی تو اس دبل کردن :)))))

همه اینا تقصیر خودتون و سیاست ضعیفتون بود

به حسین کفتم بچه هاتون با ما خوب صحبت نمیکنن، به جای اینکه جلوگیری کنه، بیشتر تیشه زد به ریشه

اینم نتیجش

به خودتون باختید

خودکرده را تدبیر نیست

خودتونم میدونستید واندرتون نصف گندم میخوره و باگ داره

مطمئنم سرور قبلم استفاده کردید ازش

بهونه کردید حذف کنید به نظرم

نمیدونم چرا ان دبل و اس دبل گندم خورش درسته 🤔🤔

و مورد آخر

میگن اگه میخوای دنیارو‌ عوض کنی، اول خودتو عوض کن

یوسف اگه ادعای پاک بازی داره، اولین حرکت خودش رید سالم و بدون مولتی رو انجام میده

نه مثه کسی که از مولتی بازی ان ای میگفت و کلونی سازی خودش افسانه ای بود :))))

و آروم آروم داره این فرهنگ و تو تیم خودش جا میندازه

دوست عزیزی که منو خرد خطاب کردی، درسته من خرد ترین فرد اس دبلم

خرد جمع بزرگان بودن به از بزرگ جمع خردان بودن

یا حق

• با سلام و عرض احترام ؛

با ضمن عذر خواهی بابت تاخیر در باز شدن سایت ، اضافه شدن سرعت وسط بازی یه امر نشدنی هست اما با تلاش تیم برنامه نویسی صورت گرفت و به همین دلیل به مشکل برخورد و با برطرف شدن ایرادات و تنظیم کردن بازی

برای به وجود نیامدن مشکلات دیگر سرور به حالت فریز در آمد و تا پردازش شدن کلیه حملات و تسک های موجود صبر پیشه شد .

سرور هم اکنون در دسترس می باشد .

سرعت سرور 10x

سرعت حرکت 3x

تا فردا گندم منفی اثر نخواهد کرد .

با تشکر از همراهی شما عزیزان

• سلام خدمت همه دوستان طی جلسه ای من یوسف و سامان با هم صحبت کردیم و تصمیم بر این شد به نمایندگی از ۳ تا ساید سرعت سرور ۱۰ ایکس بشه چرا چون برنده مشخص شده بود

و تصمیم گرفتیم بازی رو واندر به واندر بکنیم ولی یوسف جنوب غرب رو اوکی کرد منم شمال غرب ولی یا سامان کم کاری کرده یا پلیرهای شمال شرق به حرف لیدرشون احترام نمیذارن که بازم اتک میدن

دوستان خوب شمال شرقی که امروز بعد افزایش سرعت ۹۰ ک گرزی خفت کردی و همر ناقص کردی ، عزیز دلم این همر ها بناست بخوره رو واندرتون تا اون دفساز بنده خدا که هم سایدیت هست پوینت دفشو بگیره . الان داری به دوستات ضربه میزنی وگرنه که بازی رو برنده شدید دیگه کتیبه و خفت این ها بی ارزشه گلم

امیدوارم دیگه اتکی رد و بدل نشه تا ما هم دف هامون رو بریزیم رو واندر تا همرساز هاتوتم بتونن اتک بدن و پوینت حجوم رو بگیرن

ایشالله که دف و همر کسی ترشی نشه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().