نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• درود بر در رفتگان و مابقی دل و جگر دارهای باقی مونده سرور

امیدوارم دوستانی که فرار رو بر قرار ترجیح دادن از اینکه چند شبه کابوس همر های ne رو نمیبینند خرسند و راحت باشند🙏🏻

4652d29a-e19d-42a3-955a-7ec3e497cacf_0akm.jpeg

56ee2d7a-308e-4325-9df6-7bcb96856eb4_vnhk.jpegdb689617-0188-4dec-b9af-d0d4c6a03331_z8hb.jpeg

شاید تنها کسایی که میتونستن وادارمون کنن تو فروم شات از تروپ و رنک همر بزاریم کاوه و بابک عزیز بودن که خب نه گفتن بهشون کار من و امین نیست

این سرور به خواست امین رومن بازی کردیم که اتفاقاً تجربه خوبی بود

امیدوارم بر و بچه های خوب ne از کوچیک ترا گرفته تا بزرگای ساید و همینطور کسایی که زحمت کشیدن شب و روز تا اینجای کار که این اکانت بتونه در ارامش کارش رو انجام بده و به همراه مابقی همرای ساید بشه کابوس روز و شب رفقای جنوب شرقی، از من و امین، کهنه سربازای سایدشون قبول کنن

اینم برگ سبز ما بود تهفه شمال شرق قهرمان

و البته کاوه جون امین هم سلام رسوند گفت افت داره واسه من بیام به اینا اموزش دف سازی بدم فدات شم 😂

اینم یکی از دف سازاش فقط اونم فقط بخاطر تو که با یه بوس تقدیمت کرد

6b437ed1-db04-4b08-a7f4-f09ee6683559_i1ke.jpeg

7000be5a-ab18-4748-b099-11404e28c1e5_b6ds.jpeg

حالا اینارو ول کن

کی بریم دو هزار خخخ

• پ. 1

مجید جان به حرمت ارمین و اینکه اوایل سرور که تو ربع ما بود و برعکس کل کل های سابق فروم بسیار انسان باحال و اهل دلی بود و حدس من اینه که شما هم فقط تو فروم انقدر تند هستی پاسخی نمیدم فقط اینو خدمتت عارضم اگه همه اینها که گفتی هستم چرا منو مخاطب قرار میدی برای جمع کردن کلاسیک بازها برو به کسی که جیره خور نیست بگو:P:P

یعنی تناقضت تو حلقم

ضمنا چشم اگر خواستم مجدد بازی کنم حتما از دو بزرگواری که نام بردید اجازه میگرم اما میشه بگید این موضوع چه ارتباطی به شما داشت؟!!!!

من و آرمین از لحاظ بازی سبکمون شبیه هم بود شدیم یه تیم رو یه اکانت ولی از لحاظ سیاست و خصوصیات فردی خیلی تفاوت داریم من آدم تندی نیستم ولی فراموش کار هم نیستم من تا دلت بخواد با بچه ها مشکل داشتم و کل کل بعد از مدتی کدورت ها کنار گذاشتیم جای دشمنی و کل کل رفیق شدیم چون شخصی بوده با خود من ولی اون حرکت شما شخصی با من نبوداگه شخصی بود مطمین باش تا الان ادامه نداشت

بیشترین کل کل با مهدی عشقی داشتیم توو یه سرور کنار هم ده زدیم و کلی زد و خورد داشتیم پس فردا یه سروری توو یه ساید باشیم کدورت هارو کنار میذاریم کنار هم بازی میکنیم

ولی شما اون سرور بدون اینکه اکانت داشته باشی و بازی کنی حداقل بازی 200 نفرو خراب کردی هیچوقت اون حرکت شمارو فراموش نمیکنم که باعث شدی چندین پلیر از دو ساید neو se بازیشون خراب بشه و محبوبیت آیدین به فنا بره

فروم هم هیچوقت حرمت نداشته و نداره من توو واقعیت هم احترام بزرگتر میفهم و حرمت چیزای دیگه ولی فروم و بازی جدا از واقعیته و رفاقته واسه من

شما این پستت با اون پستی که من دیدم تناقض داره اونجا حریف طلبی کردی الان میگی اگه خواستم بازی کنم من دیدم دنبال حریف میگردی گفتم اگه میتونی 4نفر قدر جمع کنی منم 4نفر جمع کنم بازی لذت داشته باشه

الان کل پلیرهایی که میتونی جمع کنی میشه اسم ببری بدونیم به پشتوانه کی رجزخونی کردی؟ چون بعید میدونم در اون حدی باشی که بتونی تنهایی توو یه ساید دووم بیاری چه برسه واسه اینکه واسه کل سرور شاخ و شونه بکشی

به من ارتباطی نداره ولی با شناختی که من از اونا دارم بعید میدونم اجازه بدن

در کل منظورم این بود که ببینم کدوم ساید میخوای بازی کنی

حالا با این اگه ای که اوردی متوجه شدم حریف طلبیت جدی نبوده

موفق باشی

• مجید جان من فقط و فقط عاشق دوام اوردن شما تو سرورهایی که بازی کردی هستم!!!

اخه مرد حسابی یک سرور تهش رو دیدی هی هارت و پورت میکنی.

میره تو یک ربع دو ماه شیره سایدو میکشی بعد حذف میکنی کار دیگه کردی تا حالا؟

اون سرور هم با دوز و کلک اونارو کرده بودی تارگت بازی کلی ادمو داشتی برای یک ماه دیگش که حذف میکردی خراب میکردی من فقط مکر و حیله ای که زده بودی رو خنثی کردم و برخورد الانت هم نشون میده چون نقشت پکید حسابی قاطی کردی.

واقعا فکر کردی بخشیدن نبخشیدن تو برام مهمه؟

از تو فروم تورو انداختم از سرور بیرون ایا لازمه با اکانت روبروت بازی کنم.

هر وقت یک سرور فقط یک سرور تا اخرش بازی کردی شاید جوابتو بدم

خوش باشی حذاف بزرگ تراوین ایران(حذاف اسم فاعل حذف هست یعنی بزرگترین حذف کننده^^^^)

• من دو سه تا سروری که باید تهش و ببینم دیدم به همه اون چیزایی هم که تو آرزوشو داشتی رسیدم اونایی که باید بدونن میدونن

لووووول خوبه اعتراف کردی بدون اکانت بودی یعنی اون سرور فقط مشکلت با من بود که حذف کنم برم؟ خب رک به خودم میگفتی دیگه این همه دوز و کلک به قول خودت لازم نبود

من اهل دوز و کلکم؟ من روراستم برعکس شما ظاهر و باطنم یکیه سروری هم که اکانت نداشته باشم دخالت نمیکنم که بازی کسی خراب بشه

از آیدین بپرس من اون سرور به آیدین حرف زدم گفتم اول مولتی بازی se جمع کردی من خودم مولتی های ne حذف میکنم مطمین باش حرف زده بودم انجام میدادم بعد میگی با دوز و کلک تارگتشون کرده بودم؟

بخشیدن نیست عزیزم تا آخر عمرت باید دست و پات بلرزه هر سروری من باشم البته اگه اکانت داشته باشی:d

من بزرگترین حذاف شما کدوم سرور اکانت داشتی جلوی من بازی کنی ببینیم کی دووم میاره

خوش باشی گاد فادر پلاستیکی :)))

• پ.ن. سرور بعدی اگر عمری باقی باشه در جنوب غرب ثبت نام میکنیم به همراه تیم شنیدیم اونجا خادم و خدمتگزار زیاد داره نیاز به پادشاه داره فقط

مانی جان دیروز داشتم به محسن جریانات اینجا رو میگفتم ، گفت به مانی بگو اگر خواستی خدام رو جارو کنی یه ندا بده ما هم یه گوشه کار رو بگیریم چون بهرحال عرق داریم رو جنوب غرب و ببینیم جنوب غرب مقدس افتاده دست یه سری خدمتکار و پرچم تمیز کن حالمون گرفته میشه :دی

البته گفت تیم هم لازم نیست بیارم قراره یکی دوماه بازی کنیم دیگه، سه چهار تا اکانت باشیم کافیه خدا رو هم چه دیدی شاید ماهان هم اومد

در هر صورت گفت خبر از شما

پینوشت: گویا جنوب غرب داره برمیگرده به اصل خویش

به قول هادی بست واریور

یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت

تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت

• آقا کسری عزیز

اگر درست یادم مونده باشه جنابعالی در سرور نرمال قبل با اکانت محبوب من یعنی گان هرو حضور داشتید.

اینکه میگم محبوب چون واقعا اکانت عالی و دوست داشتنی ای بود اما حسم میگه این اکانت شما نسبت به اون اکانت ضعیفتر بوده. اگر دارید ممنون میشم شات همر اون اکانت رو بگذارید. اینکه میگم ضعیفتر بوده جسارت نیست اما قدرت اون اکانت در سرور قبل به نظرم رویایی بود با اتفاقاتی که براش افتاد ( دو بار اگر اشتباه نکنم در همون ابتدای درگیری با آکسفورد) و دوباره پرقدرت به تاپ برگشت.

ممنون و ارادت

• سلام مجید جان! مطمعنی هر کی سنش بالاتر باشه یعنی بازیکن بهتریه :دی یه چی بگو تو عقل آدم بگنجه!

اینم بگم آرش و هادی مگه بازی میکنن؟ اگه بازی میکنن بگو مام بیایم برای پلی دادن! (اما زیاد وقت ندارم در حد 2-4 ساعت که به نظرم کافیه واسه این سطح سرور!)

اما اینو میدونم تو این سرور آدم سطح بالایی نمیبینی چون یه مشت آدم دور هم جمع شدن و لاف میزنن واسه هم که ما این کارهارو کردیم و ....

بازم تکرار میکنم خیلی سطح خودتم بالا نیستا :دی یکم تواضع و فروتنی به خرج بده!

Kasra.king واسه اون پستت بگم واقعا آدم بی ادبی هستی! و هرچی به دهنت میرسه رو مینویسی اینجا یکم فکر کن شاید .... باشه! هر چند خودت بهتر میدونی!

• سلام خدمت همه بخصوص مجید و مازیار عزیز

متاسفانه آی دی اصلی منو کلا بلاک کردن مجبور شدم با اکانت دوستم پست بزارم

واقعا واسم جالبه این همه شور و کل کل تو این سرورا ....

مجید جان به ما لطف داری ولی بعد از اون سرور معروف که اینجا بود با بچه ها تصمیم گرفتیم که بجز آی آر دیگه تو سرورای دیگه بازی نکنیم و اگر زمانی آی آر باز بشه با کمال میل جلو تیم اصلی کلاسیک که ماشالله در سطح خدا بردینش بالا بازی میکنیم که دیگر حرفی توش نباشه

پ.ن 1 : ایشالله پاک نشه

پ.ن 2 : باشد تا رستگار شوید

HaDi LEO

• داوودی بی انتها به عزیزان داخل و خارج سرور

ضمن اینکه این سرور نتیجه خودش رو از قبل و همچنان از الان مشخص کرده دوستانی که خارش پیدا کردند برای سرور بعد لطفا حرفی بزنید که در حد خودتون باشه.

جناب اخیل تاریخ مصرفت سر اومده.توی هر مباحثی که بهت ربطی ندارع دخالت نکن.ممنونم.

و اما دوستانی که در‌مورد تیم کلاسیک دوباره میخان شاخ و شونه بکشندتلنگری به الدرز بزنیم یادتون بیاد قبل کتیبه همتون خوردید و فرار کردید.دیگه اینقدر ادعای طبل تو خالی نکنید.

باز هم هل من مبارز بطلبید مطمئنم باشید سرور ای ار باز بشه دوباره درهم می‌شکنید.

کسی برای کلاسیک خط و نشون بکشه که اندازه لقمه دهنش باشه.

• با سلام خدمت همه ی دوستان فروم نشینم من یک پست بیشتر نمیذارم اونم قول داده بودم اخر سرور بذارم که الان وقتشه به نظرم . جدا از کوری خونی که دیدم ازتون من یکم ازتون شاکیم این سرور سوم منه که افتخار حضور تو جمع پلیرهای تراوین ایرانو داشتم واقعا برخوردتون باهم خوب نیست احتراما بالا پایین شده من تجربه بازی زیادی ندارم و مثل یک پلیر تازه وارد بی ادا دارم باهاتون صحبت میکنم سعی کنید حرمت همدیگه سر یه بازی بهم نریزید

اینجا جا داره تشکر کنم از داداشایی گلم امیر. پارسا .علی .یوسف .پیمان . امیر خان .شاهین و دوستایی گلم از ساید ne وseوnw که اسمشون زیاد مبشه بنویسم خیلی دوست داشتم کسی حذف نکنه که جذاب باشه سرور ولی شده دیگه. از تمام کسی که زد خورد داشتم باهاشون معذرت خواهی میکنم اگه حرفی چیزی بوده که اذیتشون کرده از طرف من از اکانتایی که منو زدن تشکر میکنم بازیو برام جذاب تر کردین به امید روزی که تراوین تو بازی خودشو نشون بده نه تو فروم کوچیک پلیرهای تراوین ایران m.tavhomi:thumbup:

• سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه به شرایط بوجود امده سرور و مشخص شدن اخر بازی دیگه هیجان و کیفیتی نداره سرور ، ساید شمال غرب به احترام وقتی که هممون گذاشتیم و تا اینجا اومدیم با همه پستی و بلندی ها ، خوبی و بدی های سرور تصمیم به ادامه بازی گرفته .

بخاطر اینکه سرور رو نصفه کاره ول نکنیم و دف و همری که زحمت کشیدیم شارژ کردیم ترشی نشه (همر هر دو طرف )

من با یوسف و سامان صحبت کردم بخاطر پتانسیل کم ما از نظر تعداد پلیر بازی رو واندر به واندر کنیم تا فقط از ترشی شدن همر ها و دف ها جلوگیری کنیم دیگه سروری که اخرش مشخصه ارزش پلن رفتن از سمت شما و دف کردن از ما رو نداره چون نتیجه مشخصه . پس از این به بعد فقط واندر های همدیگرو تارگت میکنیم با توجه به این که این روش هم جذابیت زیادی نداره نظر یوسف و سامان بر اینه که سرعت سرور بالا بره تا زودتر بریم به زندگیمون برسیم و برای سرور بعد اماده شیم در صورت واندر به واندر شدن ساید ما و چندی از دوستان که در ساید se موندن مساعده

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• محسن جان یه سوال!!!

الان که شما کشف کردی که میتونی نقش دلقک رو برای ساید ها و فروم بازی کنی

چرا یه تست توی سیرک نمیدی!!!؟؟؟

همه ما محمد رو میشناسیم و به توانی هاش اگاهیم ولی توانایی شما رو کشف کردیم عالی بودی عزیز

البته به دلقک امیدوارم توهین نشه!!!

دوست عزیزم ممنونم بابت توصیه خوبی که کردی.

من به توصیه شما عمل کردم و امروز اول وقت یه سر رفتم دفتر گزینش های سیرک.

بعد از تکمیل فرم اولیه، واسه انجام مصاحبه منو به اتاق مدیر مربوطه راهنمایی کردن.

بنده خدا فرم رو مطالعه کرد و سوال کرد:

- غیر از طنز نویسی چه مهارت دیگه ای داری؟

گفتم: چه مهارتهایی مدنظر شماست؟

گفت: مثلاً بندبازی، پرش از ارتفاع، پرش از حلقه آتش و خلاصه انجام حرکات خارق العاده یا مضحک که باعث حیرت یا خنده تماشاچی ها بشه.

گفتم: نه، هیچکدوم ازین مهارت ها رو ندارم.

- خب پس شما واسه این شغل مناسب نیستید!

- حیف شد! پس من چطور میتونم از استعدادم (که یکی از دوستان فروم تراوین به تازگی زحمت کشیده و کشف کرده) استفاده کنم؟

- از طنزپردازها کسی رو میشناسی؟ نویسنده های طنز پرداز منظورمه

- خب آره، عبید زاکانی، ایرج میرزا، محمدعلی جمال زاده، صمد بهرنگی، ابراهیم نبوی و ...

- آفرین، اینا توی سیرک کار میکردن؟

- نه

- چکار میکردن؟

- کتاب می نوشتن یا توی نشریه ها مطلب می نوشتن

- آفرین، تو هم اگه فکر میکنی استعداد داری برو همینکارو بکن

- والا نمیدونم استعداد دارم یا نه، همونطور که گفتم یکی از دوستان فروم تراوین استعدادم رو کشف کرد و این پیشنهاد رو بهم داد

- یعنی یکی از دوستانت گفت تو استعداد طنز نویسی داری و برو سیرک؟

- آره والا

اینو که گفتم مدیر استخدام سیرک خنده بلندی کرد و تقریبا ۲۰ ثانیه ای میخندید. منم با لبخند بهش نگاه میکردم.

گفت: آفرین، خوب سرکارت گذاشته، شماره دوستت رو بهم بده

گفتم: شماره ای ازش ندارم، فقط یک آی دی فروم ازش دارم. چرا میخواین باهاش تماس بگیرین؟

- دمش گرم، منو کلی خندوند، میخوام دعوت به کارش کنم.

- بسیار خب، لطف می کنید. فقط یه نکته

- جانم؟

- دعوت به کارش میکنید یوقت توهین نشه!!!

- مگه شما اومدی اینجا بهت توهین شد؟

- نه اتفاقاً صحبت خیلی بود، ازین بابت میگم چون ظاهراً ایشون روی این موضوع حساسه و اصرار داره که توهین نشه!!!

- نه عزیزم، خیالت راحت، محترمانه دعوتش میکنیم که یوقت توهین نشه!!!...

بعله، اینم از ماجرای امروز ما

خلاصه اینکه ممنونم بابت پیشنهادت

تجربه خوبی بود

• با سلام و احترام خدمت همه عزیزان، بازیکنان سرور و خوانندگان فروم

سجاد هستم و افتخار این رو داشتم تا در این سرور با اکانت Guns And Roses در کنار شما باشم.

این اولین پست من در فروم این سرور هست و اگه طولانی شد به بزرگی خودتون ببخشید.

این سرور رو من و دوال همیشگیم مهرزاد با هم شروع کردیم و در ادامه علی و ساره عزیز به ما اضافه شدن و انصافا با اومدنشون اکانت یک روح تازه گرفت و بزرگ ترین دست آورد من شخصا توی این سرور اضافه شدن این عزیزان به تیم بود.

پلن اولیه اکانت ما ساختن یک همر واندر زن سنگین و یک همر جنگی خوب برای ساید و با توجه به این که ما ۴ نفر در مجموع ۷ اکانت داشتیم تصمیم بر این شد تا دفاع مورد نیاز خودمون رو هم تا جایی که میشد تامین کنیم تا کمترین فشار رو بر روی ساید داشته باشیم

ما شرایط نسبتا ایده آلی رو داشتیم سپری میکردیم اما توی یک هفته تمام روند، طرز فکر و پلن اکانت بطور کامل عوض شد

اولین عکس پیوست، عکس کامل نیرو های اکانت ما یک هفته قبل از پریدن همر اصلیمون هست و تاریخ عکس حدودی برای ۲۲ فروردینه (متاسفانه عکس جدید تری از خدا بیامرز موجود نیست ولی لازم به ذکر هست که رتبه این همر اوم موقع ۶ سرور و بزرگترین همر هون سرور بود)

خب بریم هفته ای که خدمتتون عرض کردم رو با هم مرور کنیم

دومین عکس پیوست همر جنگی ماست که روی دهکده مایک شینودا دیوار شد

چند روز بعد از دیوار شدن ما روی مایک شینودا، روز جمعه بود که از جنوب شرق از غفلت ما استفاده کرد ۳ تا کپ پشتیبان ما رو زد که ضربه خیلی بزرگی بعد از دیوار شدنمون بهمون وارد کرد

توی همین گیر و دار بودیم و داشتیم بازسازی میکردیم که بچه ها توی یک حرکت انتحاری واندر جنوب شرق رو چیف کردن و این اتفاق باعث عکس العمل جنوب شرق شد و یک پلن بزرگ رو پیاده پیاده کردن که همه شما عزیزان میدونید چیشد و اون پلن آخرین پلنی بود که جنوب شرق انجام داد. وسعت پلن بسیار زیاد بود و پلن خیلی خوبی بود از لحاظ پیچیدگی و لانچ. ما کپ عوض کردیم، هرچی دفاع داشتیم اضافه کردیم و مزدور های همر رو هم گذاشتیم ولی متاسفانه حجم هنر ها خیلی زیاد بود و دهکده ما جاش روی نقشه سوراخ شد

عکس پیوست ۳

بعد از این سلسله اتفاقات اکانت ما عملا از بازی خارج شد. اولش بسیار سخت بود هندل کردن این اتفاقات ما تقریبا ۲ ۳ روز رفتیم استراحت اما وقتی که برگشتیم تصمیم گرفتیم تا برای اکانت یک پلن جدید پیاده کنیم و چیزایی که مد نظمون رو پیاده کنیم

از روز برگشت استارت کار رو زدیم زیر ساخت های لازم رو ساختیم، کپ های مرده رو زنده کردیم و فارم ایست ها رو ایجاد کردیم (عکس پیوست ۴ تا ۶)

نتیجه کار های انجام شده از اول هفته ۱۱ تا الان که این پست رو براتون میزارم توی آخرین عکس پیوست قابل مشاهده است البته رتبه کنونی بعد از حذف عزیزان از سرور هستش

میخوام توی این پست یک تشکر ویژه بکنم از همبازی های عزیزم مهرزاد، علی و ساره که بدون شما امکان نداشت این اکانت بتونه از سرجاش بلند شه و اصلا حرفی برای گفتن داشته لاشه (اسطوره فارم لیست بدون شک خودتی علی جان :دی)

سامان عزیز و تیم Club، مجید جان، رضا گارد، امیر حسین تریدر، آقا مازیار، آقا محسن، ایرج عزیز، محمدعلی و تیم Master piece، آقا رضا اشکبوس و عزیزانی که در کنار هم بازی کردیم و فراموش کردم اسمتون رو بنویسم. از همه شما بابت زحمات و وقتی که گذاشتید تشکر میکنم دم همتون گرم باشه همیشه (به خصوص سامان گل و مجید خان که ما حسابی کلافتون کردیم این سرور :دی)

پ.ن : خطاب به افرادی که میگن مولتی بازی و فلان و این حرفا . استاد بزرگ ! تو توی شارژ، لیست فارم و دهکده های اکانت خودت موندی !! و سطحت کامل مشخصه لطفا درمورد کسایی که بیشتر وقت، هزینه، انرژی و ... گذاشتن نظر نده. اینجا شرایط برای همه یکسانه و هرکس در حد توان خوش و تیمش وارد بازی میشه !!

پ.ن ۲:خطاب به اساتید، نوابغ و اسطوره های سال های دور تراوین که رزومه تون رو با کش انداختید گردنتون و هرجایی که ورود میکنید اول رزومه رو نشون میدید بعد خودتون رو معرفی میکنید !! لازم به ذکره این که ما اون موقع و دوران اوج شما نبودیم یا از بد شانسیه ماست با از خوش شانسیه شما، لطفا این بحث رو توی صحبتاتون اینقدر مطرح نکنید و اگر حرفی برای گفتن دارید لطفا توی بازی نشون بدید!

پ.ن۳: بسیار ناراحتم از حذف دوستان در ساید جنوب شرق، چقدر خوب بود اگر روحیه جنگندگیتون رو حفظ میکردید و ادامه میدادید . با رفتن شما، انگیزه و دل و دماق ما هم رفت :(

پ.ن۴: افشین جون دوست داریم 😊

پ.ن آخر : باز هم عذر خواهی میکنم بابت طولانی شدن و غلط های املایی که میبینید‌. اگر به کسی بی احترامی شد شرمنده

همگی شاد و موفق و سربلند باشید

SJ

• مجیدجان آخرین باری که ریپلات کردم یادته که بزرگاتون تو رو میفرستادن جلو با من کل کل کنی گفتی فروشنده خوبی هستی همه چی و میفروشی قیمت بده بهت گفتم بستگی داره کی بخواد واسه یه سری ها رایگانه که اکانت فرومم بن فور اور شد:)))

من دیروز هم به مازیار گفتم گنده های کلاسیک و جمع کنه نه 4تا دوال مثل تو که الدرز الدرز میکنی شما عطر کدوم گل بودی و هستی؟ بزرگ های الدرز شما و 4تا نوب مثل شما نبود هر وقت تونستی قانعشون کنی بازی کنن شاید نظرم روت عوض بشه :d

توو فروم آی آر که بلک لیست بودی الان بعد از سال ها ریپلایت کردم حال کن ولی از اونجایی که میشناسمت که کلا فقط لب و دهن هستی و پشت سیستم شاخی و فوق العاده بی ادب هستی و توو لفافه صحبت و به خانواده میکشی منم نمیتونم جوابتو ندم اینجا هم بلاکت میکنم نمونه اش الان اینجا زدی خارش میکنه وجودشو داری حضوری بخارونی؟ :)))

دوست عزیز من همیشه گفتم و میگم تراوین به سن و سال و سابقه نیست به تایم و هزینه و هوش و استعداده

آرش و هادی و فرید بازی نمیکنن ولی میشه راضیشون کرد :d بستگی داره اونی که رجز میخونه ببینیم در حدش هست یا نه

من سطح بالا نیستم فقط چون بزرگترین حذاف هستم اکثر سرورهای آی آر بازی کردم با خیلی از دوستان رفاقت دارم و شناخت بالایی نسبت به افراد و سطح بازیشون دارم

مثلا از لحاظ تیمی و تیم ورک میگم آمرداد الان بهترین تیم ایرانه قدیم هم آیس بود اکانت فردی هم الان فرید و هادی و آرش وآرمین و سامان واشکان و فرهادو ...خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم پرو پلیرن

ولی وقتی یه توتال پلاستیکی مثل مازیار و میبینم که نه تیم درستی داره نه اکانت درست که فقط دوتا سرور بازی کرده یکیش زیر بال و پر آمرداد این سرور هم زیر بال و پر ان ای ادعا میکنه و به اون شکل نفس کش میطلبه میام میگم در حد این صحبت ها نیستی

با اجازه دوستان مرخص میشیم بیشتر از این وقتتونو نمیگیریم خودمونم کار و زندگی داریم

خوش گذشت خدانگهدار همگی

• با سلام خدمت دوستان همونطور که شاهدید ساید جنوب شرق داره حذف میشه و کتیبه هاش میره روی ناتار دیروز جنگ کوچیک افتاد رو ناتار که زیر 6 ساعت از شمال شرق بلندش کردن چون متای ضربدری بود ما نرسیدیم برش داریم البته چون تو مختصات بالای 100 بود به دوتا اکانت از se هم دسترسی داشتم که 10 ساعت راه بود لانچ کردیم ولی ne زودتر بلند کرد امروزم که جنگ بزرگ و انبار کوچیک اومد رو ناتار که باتوجه به هم مرز بودن حریف با جنوب شرق احتمالا همین قضیه بازم پیش میاد

سوالی که پیش میاد اینه که چرا جنوب شرق کتیبه هاشو به متای در حال جنگش نداد البته این سوال احمقانه ای هست

اینو باید پرسد که چرا کتیبه ها رو به بچه های خودشون که موندن مثه فرامرز ندادن این زیاد احمقانه نیست

شاید در اعتراض به ادمین تصمیم گرفتن کتیبه هاشون رو به شمال شرق و جنوب غرب بدن و من قادر به درک این قضیه نیستم

اینم از آخر و عاقبت متای چینی

بزرگترین تجربه بنده تو این سرور این بود که با سایدی که یزرگترهاش حضور ندارن امثال امید و... متا نبندم قشنگی تراوین به همینه که همیشه یه درسی داره بهت بده و بیهوده وقت نمیذاری

جنوب شرق با حذفش پشت ما رو خالی کرد با این حرکت هم کشید زیر پامون ولی ما از روز اول سرور رو کسی حسابی باز نکردیم که الانم بخوایم پا پس بکشیم حریف قدر تر شد کار یکم سخت تر

از همین جا هم یه توصیه برای لیدر های se دارم هر وقت دنبال حذف دست جمعی بودید اکانت لیدر ها دو ساعت بعد همه حذف شه یه لیدر نباید اول همه حذف کنه بره باید فکر 100 جا رو بکنه

دوستانی که درخواست بالا رفتن سرعت سرور رو دارن همگی یه پست کوچولو با متن زیر پست کنید

ادمین گرامی لطفا سرعت بازی رو افزایش دهید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• همیشه و همه جا خواهیم گفت سایدی که مارو کتک خور و شکست خورده نامگذاری میکرد ، قبل از نقشه ها پا به فرار گذاشت!

پلنرهای پر مدعا

پ.ن: کسری جون اکانتت که حذف شده.جرات گذاشتن شات نیروهاتو هنوزم پیدا نکردی؟ یا از خجالت نمیذاری!؟ :))

پ.ن: سیدجان شاید بهترین پستی که گذاشتی در طول سرور همین پست اخرت بود. یادته اس ای میگفت شمال شرق رو حرفش نمیمونه؟ دیدی حالا پشتتو خالی کردن؟

پ.ن: زئوس اگر میتونست بازی کنه ، ۳ایکس قبلی پا به فرار نمیذاشت. دیگه همه داستان اون سرور رو میدونن پس دربارش صحبتی نشه بهتره فقط متاسفانه بعضی از دوستانمون هم گول حرفای این عزیزان رو خوردن.حیف

این هم اکانت خودم

تشکر از تمام دوستانی که در بعضی موارد به اکانت بنده کمک کردن

بدرود

• سلام خدمت تمامی عزیزان

به دلیل کسالتی که داشتم

حدودا ۲۰ روزی نبودم

و متاسفانه وقتی اومدم خبر حذف دسته جمعی اس ای رو شنیدم که ناراحتم کرد

امیدوارم تو زندگی شخصیشون به بهترین ها برسن

و اما در مورد سرور

منو علی و یوسف سعی کردیم بعد از مدت ها تو اس دبل یه ساید کم حاشیه و با بالاترین راندمان ممکن بسازیم و این کارم تا حدودی تونستیم انجام بدیم

بار ها دست کم گرفتن و مسخره کردن از سمت اس ای نتیجش الان معلوم شد

و برگ برنده بازی هم دست ساید ما بود که باز هم میگم

اگه بی احترامی و نگاه بالا به پایین اس ای، علل ( الل؟) خصوص توتالشون حسین عزیز نبود بازی جور دیگه ای رغم میخورد

این سرور با یه سری از بچه ها آشنا شدم که آشنایی باهاشون بذت بخش بود

میلاد ۲۰۰تی از اس ای

سهیل و ایرج و عمو جعفر و سامان و مجید و آرگین و رضا گارد و ... از ان ای

دم تک تک بچه های ساید خودمون هم‌ گرم

مخصوصا ممد توهمی با رکورد خفت ۱ میل گندم خور در هفته

در آخر اگر کسی از ما‌ ناراحتی یا گله ای داره من عذر خواهی میکنم

فروم زیبایش به کل کل هاشه

امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید

پ.ن: سجاد جان پست اخرت قابل تامل بود، فک کنم شاید الان مارو فهمیده باشی

سرور بعدی در جنوب غرب منتظر تمام مهمانان هستیم

آرزوی موفقیت برای تک تک‌ عزیزان

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دوستان عزیزی که ما رو متهم میکردن سر ‌بهم خوردن متا ، لطفا این پست اقا سجادو با دقت بخونن تا متوجه عمق فاجعه در جنوب‌شرق بشن ... اون زمان من چنین روحیاتیو تو جنوب شرق میدیدم ولی متهم شدم چون نمیتونستم نشون بدم بهتون که چی میبینم ، ولی امروز با این پست میتونم بهتون نشون بدم تا باور کنید که در مورد من و جنوب‌غرب اشتباه قضاوت کردید ...

پ.ن : تیم Fox Hunter با افزایش سرعت بازی موافق است .

پ.ن : کسی که عاشق یه ساید باشه هرکاری میکنه که جنگ داخلی نشه ، فقط کسی که تشنه ی اسم در کردن باشه با پلن جنگ داخلی وارد یه ساید میشه ، شما رو که تو ساید دیگه تحویل نمیگیرن و حتی یه عضو ساده شورای لیدری هم نیستی بایدم با پلن جنگ داخلی اسم در کنی :دی

پ.ن : جنوب‌شرق‌به خودش باخت ...

کوچیک همه یوسف

• پ.ن: زئوس اگر میتونست بازی کنه ، ۳ایکس قبلی پا به فرار نمیذاشت. دیگه همه داستان اون سرور رو میدونن پس دربارش صحبتی نشه بهتره فقط متاسفانه بعضی از دوستانمون هم گول حرفای این عزیزان رو خوردن.حیف

سلام دوست عزیز!

نمیدونم چی شده تو اون سرور ولی اینو بدون تیم زئوس که در کل من فقط آرش و هادی رو قبول دارم! با تموم قدرت تو اون سرور پلی نداده شک نکن!

واسه چی میگم با کل قدرت:

واسه این که امثال من که نوبی بیش نیستیم تو بازی تراوین دیگه تمایلی به بازی تو بعضی سرورها نداریم! حالا گفتم نوب شاید بگید چرا این حرف رو زدم! خو دلیلش معلومه همه ی ما از شکم مادرمون پروپلیر در نیومدیم و اینکه هر کسی تو این بازی بیشتر زمان (من زمان کافی ندارم که دلیل نوبی من میشه) و پول خرج کنه میتونه قویترین شخص توی بازی باشه!

ولی دوست دارم شمایی که اینقدر رجز میخونی یه بار پات رو توی فینال تراوین بزاری بعد صحبت در مورد دوستان بزن بخصوص آرش که خیلی واسه من عزیز هست! اینم بگم شما از اونایی که توی فینال بودن بپرس شاید یکی منو شناخت! البته با تیم ایرانی که تو فینال بود بازی نکردم ولی یه چند نفری رو ازشون میشناسم مثل محمد بایگوش (هرچند فقط کمی با هم صحبت کردیم نه من شناختی ازشون دارم نه ایشون از من پس نظری در موردشون نمیدم ولی اینو میدونم بازیکن خوبی هستن)

* همیشه میگم یکم فکر کن بعد صحبت کن!

تو ایران که خیانت موج میزنه حداقل یکی خیانت کنه یکم بخندیم :دی !

• ای جان ببین کی اینجاست،اومدی که بترکونی مثل اون دوتا سرور هشت .ir😂😂😂😂