نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• راستی عزیز خفت یکی از دهکده های شما هم توی پلن من و رضای عزیز بود :D:D:D:D:D که انجام شد

• راستی عزیز خفت یکی از دهکده های شما هم توی پلن من و رضای عزیز بود :D :D :D :D :D که انجام شد

مجدد سلام

عزیزم یه لطفی کن ما رو بی بهره نکن از آمار اکانتت...لطفا یه شات از تروپت بزار یه کم عشق کنیم.

میخوایم بدونیم پستات تو فروم بیشتره یا پاپ اکانتت یا دف اکانتت....تریدر قرار یه مدال جدید درست کنه احتمالا کاندیدای برتر باشی فدات شم...

اسم مدالم بعد دیدن عکس تروپ اکانتت بهتون میگم.....

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

روزی که داشتیم تو گروه در مورد انتخاب اسم برای متا صحبت میکردیم ، به دوستانم در گروه پیشنهاد اسم Hunter رو دادم و گفتم قطعا این اسم به خاطر خفت های زیادی که انجام دادیم بار روانی زیادی داره ، ولی واقعا فکرشو نمیکردم فردای اون روزی که اون پستو بزارم خبر خداحافظی از جنوب شرق بیاد تو فروم ...

برای دوستانم در ساید رقیب احترام قائلم و براشون بهترین ها رو آرزو میکنم و مطمئنم دلایلی که آوردن برای خودشون قطعا دلیل محکمیه ولی واقعا برای سایر دوستانی که دارن این دلایلو میخونن اصلا قانع کننده نیست ، ای کاش دلیل دیگه ای میاوردن یا اصلا همینجوری خداحافظی میکردن بدون دلیل ....

پ.ن. مشتاقانه منتظر واندر جنوب غرب هستم ببینم با چقدر دف میاد بالا !

پ.ن. سرور بعدی اگر عمری باقی باشه در جنوب غرب ثبت نام میکنیم به همراه تیم شنیدیم اونجا خادم و خدمتگزار زیاد داره نیاز به پادشاه داره فقط

آقا مانی عزیز ، من به عنوان برادر کوچک تر بهتون توصیه میکنم دست از این نوع رفتار ها بردارید که بیش از این وجه خودتونو خراب نکنید ! کسی که شما رو نشناسه وقتی این پست های شما رو بخونه فکر میکنه شما تو هیچ سایدی جایی ندارید و هیچ سایدی شما رو به عنوان لیدر قبول نداره و برای اینکه بتونید خودتونو ثابت کنید میخواید تو یه ساید برید و با ایجاد یه آرمان برای خودتون دست به جنگ داخلی در اون ساید بزنید و کم کم بتونید پادشاهی واهی خودتونو تشکیل بدید ...

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است
    از همت داوود نبی بخت بلند است
    افتادگی آموز اگر طالب فیضی
    هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

کوچیک همه یوسف

• سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان محترم فروم

از زمانی خداحافظی کردم فقط در یک مقطع کوتاه در خدمت اکانت مارس بودم و حدودا دو هفته هست لاگینی نداشتم و اکانت کامل در اختیار رضای عزیزم هست و توی این مدت آرش کاپیتان هم به رضا کمک کرد،در مورد علت حذف اطلاعات زیادی ندارم و از آنجایی که خودم بخاطر درس فرصت بازی ندارم و زحمت اکانت روی دوش رضا بوده،به تصمیم رضای عزیزم برای حذف احترام میزارم،اکانت مارس بیست ساعت دیگه حذف میشه و اگر هنوز کسی ابهامی راجب غارت مارس داره بیاد واتساپ ساعتای آخر رمز جانشینی بدم بره ببینه همه چیو،شمارمم طبیعتا مخبر NE در گروه داره:)

اما بعد

بین بچه های اکانت خودمون صحبتی شد مبنی بر چالش رو بازی کردن! :دی حالا این چالشه از این قراره که هر اکانتی با گذاشتن عکس آمار تروپ روز خودش میتونه اکانت دیگری رو به این چالش دعوت کنه و عکس روز آمار تروپش رو بخواد

پ. ن 2 : بچه هایی هم که نگران گندوم خور اکانت ما هستن یه نگاه به مرتاض کوچیک و تاپ رید بندازن می فهمن که مشکلی نیست

عجب چالش زیبایی ولی یک سوال ازتون دارم رو بازی کردن یعنی عکس از تروپ گذاشتن؟از اون فارم لیست و مزارع مصری زیبا و نامحدودتون عکس بزارید

راجب پی نوشتتون که فرمودین نگران گندم خور هستین،واقعا هم جای نگرانی داره آخه مگه میشه یک اکانت توتن بدون کپ این همه تروپ رو گندم بده؟مگه داریم؟آها ببخشید حواسم به مزارع گندم نامحدود مصری نبود،مرتاض در برابر اون مزارع کشکه

بنده به سبک بازی شما احترام میزارم چون بارها در سرورهایی که بات بوده و همه مولتی داشتن اینجور اکانتی داشتم ولی واقعا پز دادن واسه اینجور اکانتایی یک جوک خنده دار هست

هفته دوم یا سوم سرور بود من چالش غارت سالم رو مطرح کردم ولی حتی پرچمدار مبارزه با مولتی بازان هم،دعوت این چالش رو لبیک نگفت و بعدا پرچمدار مبارزه با مولتی بازان(در ظاهر) با پرچم دار مولتی بازان متا کرد:)

با این حال دعوت شما برای این چالش رو میپذیرم و عکس تروپ اکانت مارس تقدیم حضور عزیزان میشه با این تفاوت که ما فقط همین یک اکانت رو داشتیم،صد در صد غارت ناتار بود،پارکینگ و کتیبه های اختصاصی !! هم نداشتیم

همر ۰۱ و ۰۴ یک راند با جنگ آموز شارژ شدن

لاست های زیاد اینا بوده :(عکس مربوط به دو روز پیشه و الان لاست ها بیشتر هم شده )

۰۱ حدود ۷۰ کی مزدور و سه کی رم و سه کی کاتا و ۰۴ و ۰۶ هر کدام حدودا ۴۵ کی تیرانداز و ۰۲ بیست کی تیرانداز لاست دادن،همر ۰۳ هم که توی پلن پروندن همر کلاب به جز کاتا بقیه تروپش صفر شد و باز یه کوچولو شارژ شد

۰۷ هم که نگم براتون همون دهی هست که توهمی در سایه متا کنارش ده زد و ما اجازه دادیم بیاد بالا و بعد از فاصله پنج خونه ای با چکمه بزرگ تقریبا ۷۰ درصد همر وقت ۰۷ رو خفت کرد اما ما در جوابش چیفش کردیم و مجدد همر رو ساختیم،از منابع ۰۷ هم نگم براتون،تقریبا ۳۰‌ درصد غارت اکانت ما بود و همیشه منابع دیواری داشت(منطقه خوبی رو از دست دادی توهمی،بهشت بود بهشت;))

در پایان از بچه های اکانت تشکر میکنم

رضا ،مهدی کلت ،آرش کاپیتان و دوستان عزیزش که منت گذاشتن و مدتی در خدمتشون بودیم:سید سجاد،آقا اشکان و آقا علیرضا avenger

آرش جان امیدوارم شما هم من رو ببخشی،دو سرور روی یه اکانت بودیم هر دو بار یه کوچولو کدورت پیش اومد^^

صد شدن واندر هم مبارک ربع NE باشه و دم غیرت متای Se.Nw هم گرم که تحت هر شرایطی پای متاشون موندن،ربع چادر به سر سرور هم زیر سایه NE ،واندر دید خداروشکر;)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• زیادتر از کوپنت صحبت کردی شما بعنوان فیک شناخته شده هستی من هر کجا بودم گفتم هستم ولی متاسفانه انکار شما توهم زدی! نکنه من از تو مثلا ترسیدم مه بگم هستم یا نیستم ! جاسوس که از خیلی وقت بودی متاسفانه فروش کتیبه و تشکیل اتحاد فیک و بعد خوردن و حذف و گند زدن و شناخته شدن به عنوان فیک از رزومه شما میباشد جوش نزن لیدر محبوبت افسانه خانوم که اونجوری حرف میزنه نباید از دختر فیکش بیشتر از این انتظار داشت شما ته ته رزومت حذف با تیپایی بوده بذار بزرگ شدی بیا کل کل کن:D

ته ته تهش شما فیک هستی و لیدره افسانت بازنده بزرگ :D

کسری جان شما شناخته شده هستی خودتو قاطی باقالیا نکن اینطوری از عیارت کم میشه8o

طرف وقتی آمرداد بود صداش در نمیومد حالا که شهر خالی شده هف تیر کشی میکنه در جوابش باید گفت شما به ما نمیخوری بکش کنار:D

محمد owldark:thumbup:

• ممد جان

ما شمارو به عنوان پلیر قدیمی ساید ان ای میشناختیم و حتی از موکسی هم سوال کردم گفت پلیر سابقه دار ان ای

الان که ۳ ۴ سروره داری سنگ جنوب شرق رو به سینه میزنی حتما طرز فکرم رو دربارت عوض میکنم و فقط به عنوان یه جنوب شرقی بهت نگاه میکنم

پلیری که ادعای قدیمی بودن در شمال شرق رو داره سنگ آمرداد جنوب شرقی رو به سینه میزنه و خودش رو پلیر شاخ آمرداد میدونه :))

لطفا اون با اون دستمالی که دستته شیشه های اتوبوس پنچرشون رو تمیز کن فقط.همین کافیه

ما نمیدونیم به کدوم سازتون برقصیم اما اون کسایی که ادعای پلیری دارن وقتی دیدن ساید مورد علاقشون انقدر تحت فشاره حداقل میومدن کمک میکردن بهشون تا اینطوری پا به فرار نذارن و بهانه های الکی نیارن

پتروس جومونگ نما :))

• رضا جان از زمانی که ساید شمالشرق شده مرکز تجمع اساتید تصادفی با گاردی دروغی بدونه رزومه و با سوغاتی از یزد زیر بلیط بقیه برای جمع کردن رزومه و بزرگ شدن دیگه اشتباه بود بازی اونجا ممد موکسی میدونه داستان تعصب منو و همینطور خرج کردن کوپن منو در ضمن آمردا غریب به ۳۰الی ۴۰ درصدشون هم بازی من بودن و از قدیمی ها که دقیقا خونه دوم من حساب میشه :love:

رضا جان آدم دستمال کش یک جای با اصالت باشه بهتر از دستمال کشه یک جایی بدونه اصالت و بدونه رزومه درست و درمونه:D

ببین تفاوت همین جا رقم میخوره شما تا سرور قبل هم هیچی نبودید الان هم به لطف همون بچه های گل قدیمی ساید یکم پیشرفت کردید و از صدقه سری اوناست که یک بی رزومه ای مثل توتال افسانه ای اینجا کری میخونه ;) پس زیاد نخود نشو عزیزم اونا فرار کردن یا نکردن دلیلشون منطقی بوده و قبل احترام هست نظر هر شخصی

پ.ن:

اتوبوس پنچر بوده فقط شما رو در حد خودش ندیده آخه یک ماشین تصادفی که ادعای ماشین مسابقه ای رو در نمیکنه و با حلوا حلوا گفتن هم ماشین مسابقه ای نمیشه:S تیم و سایدی که یک ماشین پنچر نمادش و با وجود بنز های تور پارکینگ شما بشی سخنگوش همون بهتر که من توش بازی نکنم

محمد owldark

• درود عزیزان و اساتید هر 4 ساید

رضا جان از زمانی که ساید شمالشرق شده مرکز تجمع اساتید تصادفی با گاردی دروغی بدونه رزومه و با سوغاتی از یزد زیر بلیط بقیه برای جمع کردن رزومه و بزرگ شدن دیگه اشتباه بود بازی اونجا ممد موکسی میدونه داستان تعصب منو و همینطور خرج کردن کوپن منو در ضمن آمردا غریب به ۳۰الی ۴۰ درصدشون هم بازی من بودن و از قدیمی ها که دقیقا خونه دوم من حساب میشه :love:

رضا جان آدم دستمال کش یک جای با اصالت باشه بهتر از دستمال کشه یک جایی بدونه اصالت و بدونه رزومه درست و درمونه :D

ببین تفاوت همین جا رقم میخوره شما تا سرور قبل هم هیچی نبودید الان هم به لطف همون بچه های گل قدیمی ساید یکم پیشرفت کردید و از صدقه سری اوناست که یک بی رزومه ای مثل توتال افسانه ای اینجا کری میخونه ;) پس زیاد نخود نشو عزیزم اونا فرار کردن یا نکردن دلیلشون منطقی بوده و قبل احترام هست نظر هر شخصی

آقا محمد دیگه من دارم بالا میارم از اینهمه بحث های مسخره و هی رزومه رزومه!
    بابا بخدا کسی اگر رزومه ای هم داره اینقدر هی نمیاد چماق کنه بکوبه تو سره این و اون!
    هرچی پر بار تر، افتاده تر
    من حداقل اینطوری بازی یاد گرفتم شما رو نمیدونم

نصفِ فروم شده رزومه داری رزومه نداری واندر دیدی واندر ندیدی من رزومه ام طلاییِ ماله تو گوجه ای رنگه اون یکی فلان این یکی بیسار!
    آقا چقدر دیگه این بحث های مسخره رو میخواید ادامه بدید آخه؟؟
    شما مگه رزومه ات سنگین و پر بار نیست؟ خب خدا خیرت بده بیا و تموم کن این بحث ها رو اصن هدفِ اصلیِ فروم فراموش شده انگار!!

بحث های سرور های قبلی و اینکه کی حق داشته کی نداشته کی رزومه داره کی نداره، ماله همون سرور و فروم هاش بوده
    چرا اگر بحثی پیش میاد گریزی لازمه زده بشه تا یادآوری کنید، اوکی استفاده هم میکنیم، اما دیگه شورش رو در نیارید که!

یه بار صحبت شد شما از پلیر های NE هستی ولی خیلی وقته دوست داری برا SE بازی کنی، خب به خودت مربوطه هرکار دوست داری بکن
    ولی از یه جا به بعد من یه نفر دارم کلا به سوابقی که ازش حرف میزنید شک میکنم!
    والا بخدا من پلیره با سابقه ای ندیدم اینقدر هی رزومه رزومه بکنه
    من پلیری ندیدم شناخته شده باشه، رزومه واقعیش مشخص باشه، بعد اینهمه شونصد صفحه فروم بیاد برای اثباتِ خودش و حرفاش هی کل کل کنه!
    نکنه شما به خودتم شک داری؟!

اگه فکر میکنی کسی اینجا چیزی بارش نیست یا یه مشت واندر ندیده جمع شدن NE ، خب شما هم تشریف میاوردی تو بازی، ببینیم تو سرور چیکار میکنی
    اگرم منتظره دوستات هستی و بدونِ تیم نمیتونی بازی کنی، خب کل کل هاتو نگه دار برا هروقت اونا اومدن
    فروم برای همه ی ماست، من به شخصه هروقت میام فروم احساس میکنم یه دوره باطل و بی نتیجه دوباره شروع شد!

یه لطفی بکن رزومه ها تو جمع کن از این وسط، اجازه بده لینک ها و اخباره سرور اینجا جریان داشته باشه
    مرسی

NE Soldier

• والا پرهام جان فکر کنم شما هم پست های دوستان گرام رو نمیخونی و فقط قصد جبه گرفتن داری من یک بار گفتم شروع کردن من هم شروع میکنم من 1 روز هم پستی نگذاشتم اما متاسفانه یکسری سعی کردن باز دوباره متلک پرونی کنن که خوب جواب داده شد و بعد هم مابقی ماجرا الان هم من به احترام شما تمام میکنم اما باز شروع بشه تضمینی به پاسخ ندادن نیست

محمد owldark:thumbup:

• سلام , عرض ادب و احترام به تمامی دوستان

از انجایی قرار نبود تا اینجای سرور باشم ولی بخاطر دوستان عزیزم تو اس ای موندگار شدم و با توجه به اتفاقاتی پیش آمده بهانه ای شد بنده هم از این سرور برم

اکانت منم برای اولین بار تو تراوین از سوی خودم حذف میشه قدیم از سوی ادمین حذف میشد خخخ

فقط چند نکته عرض کنم و مرخص

اول اینکه:قرار بر این بود سرور بدون مولتی باشه ولی متاسفانه حجم مولتی بازی در این سرور نسبت به سرور گذشته در یک ساید دو برابر بود و هیچ تمایلی هم از صاحب سرور بابت برخورد با پدیده مولتی بازی هم وجود نداشت,

بنده راهکار های برای برخورد پیشنهاد دادم ولی چون بحث درامد زایی ارجعیت داشت به کیفیت و کسب درامد بیشتر تمایلی نداشتن به برخورد

البته برخوردهایی هم صورت گرفته ولی انتظارمون این بود کسایی که علنی دارن مولتی بازی می کنن و مشخص هم بود سختگیری بیشتری صورت بگیره که متاسفانه دوستی های تلفنی باعث شد فتیله برخورد با اون افراد خاص صورت نگیره

خب نتیجه هم داریم می بینیم و ریزش پلیر زیاد,سایتی که میتونست جایگزین خوبی بعد ای ار باشه,روز به روز به سمت خاموشی داره پیش میره

امیدوارم اقا رسول در این باب کمی تغییر نگرش بدن و باور کنن سختگیری در برخورد باعث استقبال بیشتری میشه ؛برخورد با مولتی بازی از اب خوردن هم راحتره

دوم: پلیر اکانت Babak اقا ؛تو مثل این شاخ های مجازی می مونی که پشت گوشیشون خوب بلدن کوری بخونن و لات بازی در بیارن ولی وقتی میان دو دنیای واقعی دو تا پس گردنی میخورن؛گریه کنن بر می گردن به همون دنیای پشت گشیشون

25 تا اکانت مولتی داری بعد میای اینجا لات بازی در میاری؟بچه جون، تو اگه پلیر بودی و بازیکن بودی از ترس نخودنت اینقدر مولتی دور خودت جمع نمی کردی

همر کش بودی که بدون مولتی همر میدادی بیرون الان فاز بزرگیت گل کرده؟

از دید من هر کسی مولتی داره نوبی بیش نیست؛کلا پلیر بدرد بخوری نیست ؛

سوم: داداش CLUB تو فازت چیه چالش میزاری؟ با مولتی اکانتی همر می کشی بعد با افتخارم اومدی میگی چالش؟پلیر بودی بدون مولتی همر می کشیدی

با مولتی برادر زاده 2 ساله منم میتونه همر بکشه؛ شما هم از ترس نخودنت که البته با همه مولتی اکانتیت باز یه ده همر سازت صفر شد

بین مولتی نداشتی الان اون قسمت نقشه ؛سوراخ بود؛برو شکر کن تلفن هات باعث شد مولتی هات حذف نشه

چهارم: رضا جان خیلی واسم عزیز هستی و دوست دارم,ولی عشقم زمانی بیا کوری بخون که مولتی بازی تو سایدت وجود نداشته باشع(همه ساید ها و با همه هستم) وگرنه بچه 5 ساله هم با این سبک بلده شاخ بشه ؛

پنجم: مازیار بنظرم شما یکی از بهترین جیراه خورانی میتونی در تراوین باشی که یک ساید رو بهم بزنی,یعنی اگه یه تیمی بخواد یک ساید رو از دور خارج کنه

بهترین گزینه ای که میتونه اون ساید از دور خارج کنه شما هستی در کنارت محمد علی خان

سرور قبل نمونه بارزش ,هنو صوت و ویس های تز های خنده دار تو و محمد علی وجود داره,

دوستانی که میخواهندسطح بازی این دو نفر بدون میتونن بهم بگن تا بهشون بدم چه برنامه ای از روز 30 بازی برا ساید داشتند خخخ

ششم: جنوب غربی های عزیز؛سرور 1 بعد فیلتر؛ پروفایل یه اکانتی نوشته بود ؛بنیانگذار 1001 روش دفاعی ؛یک روز گفتیم ببینم این روش ها چه جوریه و کارایش چیه

هیچی زدم کل دهکده های سامان بدبخت صفر کردیم، یه دونه از اون روش ها بکارش نیومد:D:D:D:Dسرور دو هم که امیر بود و سامان؛افتادن تو کار کتیبه فروشی و ساید فروشی

ببینید جنوب غرب با اون جایگابه به کجا رسیده,پیشوا شده اسطوره جنوب =O کلا باید با این اسطوره جنوب غرب از نقشه تراوین حذف کرد

در خصوص سطح بازی شما در این سرورم بگم :دمپایی که بنده به یکی از اکانت های شما زدم,که برای شما شاه همر بود,ولا تو اس ای جایگاه 25/26 اتحاد داشت

یک نفرم تو اس ای در خصوصش واکنش نشون نداد,و منم بخاطر مشکلات و بحث لیمیتی که صورت گرفت 99 درصد میدونستم دیوار میشه و اصلا هم برام اهمیت نداشت

حال ببین سطح شما چقدر پایین بود داشتید بابتش خودتنو به آب و آتیش میزدید

کلام اخر: اینم دمپایی ما از این سرور؛هم دیر اومدم تو بازی هم وقت لازم واسه همر سازی وجود نداشت,ولی با سختی تونستم تو مسیر و...اینو بسازم

اینم از چالش ما؛خخخ

دو بار از این همر تو پلن استفاده شد و حدود 40 کی هم لاست داشت درهر صورت توانمون همینقدر بود ,شرمنده دوستان عزیزم تو اس ای

شرمنده هم نگارش بده,دیگه با گوشی بودم و یک روز کاری سخت و تمرکز لازم واسه نوشتن نبود

پ ن:ایرج جان ؛کلا شما قرص خوردن بزار کنار ،وقتی قرص میخوری توهم می زنی و توهماتت باعث میشه قوه تخیلاتت بره بالا و هی از جلسات شات بگیره

نتیجه چی میشه؟میشه قیمه هارو تو ماست قاطی می کنی, واسه خودت همچیزو به هم گره می زنی و فکر می کنی خیلی باهوشی,در واقع اثرات همون قرص هاس

نخور جانم,یه مدت بزارش کنار بعد می بینی دیگه توهمی نمیزنی و از جلسات شات نمی گیری

ادمین جان پاک نکنی, فقط ویرایش کن؛جدن دوست داریم یک سرور بدون مولتی ران بشه و بعد ببینی اینهایی که مدعی بازی هستند انجا هم حرف برای گفتن دارن یا به یک هفته نمیرسه حذف می کنند

در نتیجه پیشنهاد دادیم که بهتر مدیریت صورت بگیره

یادم رفت تشکر کنم:از تمامی و تک تک بچه های با مرام و با صفای اس ای تشکر می کنم,خدایش خیلی عزیز بودید أ؛دیگه اسم نیاز نیست همتون ماشالله شناخته شده هستید و میشناسن شمارو

موفق باشید فرذا اکانت حذف میشود

• کاوه جان و مهندس بابک عزیز من شما رو به این چالش دعوت می کنم، باشد که رستگار شوی

سلام سیما خانم

ممنون که قابل دونستی ما رو دعوت کردید به چالشتون

با اینکه دوس نداشتم این کا رو ولی چشم

در ادامه دعوت میکنم از امین سایلنس عزیز و رضا اشکبوس که در این چالش شرکت کنن و دلیل اصلی حذف دوستان اس ای مشخص بشه ممنون(خواهشن دف رئ اکانت دف ساز امینم بگزارید شانشو جهت آموزش و نحوه دف سازی)

من هیچ وقت شات یادعکس نمیزارم دوستانی که روی اکانت من بودن میدونم دفاع من در چه حدی بود!حدود ده یا پانوزده روز کتیبه جنگ روی اکانت من بود

اگه روزی فقط از پنجاه دهکده من یک کا پیاده ساخته میشد!کافی بود!

کسری جان دقیقا حس منم میگه دف اکانتت در حدود 50 ک تا 100 ک پیاده هست و بیشتر از اینم دوستات ندیدن دف رو اکانتت و اگه اشتباه میکنم با یع عکس(حتی فتوشاپ) بیا شفاف سازی کن!!!!!!!!!!

فدات شم تگ کردمت واست اعتبار بشه. ما تا حالا تو تمام سرور ها، ادعایی بابت شاخ بودن نداشتیم زندگی واقعی بر عکس خیلی شاخیم

کری صرفا جهت برگردوندن شما به بازی بود و تکون دادنتون که خوب خوب درک کردی به ما نمیخوریو داری فرار میکنی...تو اگه شاخ مجازی هستی بمون فدات شم تو ادامه بازی یه ذره تا قشنگ معنی کوری رو درک کنی نه که خوب برو نمیشه کاریش کرد. شلوار خاکیتو یادت نره بتکونی....

شات دف رو اکانتای بدون ساپورت و با پلیر یک نفر رو صبح برات میزارم که درک کنی دف کشیدن یعنی چی اونم بدون ساپورت

قصه من و تو شبیه فیل و مورچست البته قد مورچم نیستی بازم دارم بزرگت میکنم!!!!!

پ ن : سجاد مرسی بابت شات تروپت اکانتتو دوس دارم همیشه موفق باشید

حق دوست...

• رضا جان از زمانی که ساید شمالشرق شده... بدونه رزومه و با سوغاتی از یزد زیر بلیط بقیه برای جمع کردن رزومه و ...

رضا جان آدم ... بدونه رزومه درست و درمونه:D

ببین تفاوت همین جا رقم میخوره ... که یک بی رزومه...

محمد owldark

اگر سهراپ سپهری اولدراک بود:

رزومه ای خواهم ساخت، خواهم انداخت فروم

اگر ابی (خواننده) اولدراک بود:

رزومه دارم سبد سبد، باز گل عشق جوونه زد

رزومه دارم قطار قطار، خزونمو کردی بهار

اگر ساسی مانکن اولدراک بود:

- آقامون رزومه داره، رزومه داره

- این خانومم دوال منه، دوال منه

اگه تتلو اولدراک بود:

هی رزومه رزومه اخماتو وا کن، هی رزومه رزومه یه نیگا به ما کن

امام اولدراک (رز):

رزومه باید رزومه باشد، رزومه ای که رزومه نباشد، رزومه نیست.

اگر عبید زاکانی اولدراک نبود:

حکایت: آورده اند روزی جمعی رزومه دار بر مفلسی فاقد رزومه رسیدند. به قصد استهزاء وی را گفتند:

- ای مفلس، هیچ می دانی چه گوهری در رزومه نهان است؟

مفلس ایشان را گفت: آری، نیک می دانم. گوهر رزومه در دو حرف اول آن است که چون برعکس نمایی "رز" به "زر" بدل گردد و این زَر همان گوهر نهان رزومه است.

گفتند: از مفلسی چون تو بعید است این راز بدانی.

گفت: گوهر رزومه نه این "زَر" است که شما می دانید، گوهر واقعی آن است که نمی دانید.

گفتند: برایمان بازگو تا بدانیم

گفت: گوهر نهان رزومه، زَر نیست، زِر است، و این بدان معناست هر آنکس صاحب رزومه ی گران تر باشد، زِر زِر کمتر کند.

رزومه داران چون این بشنیدند، جملگی برآشفتند، رزومه ها دریدند و گزینه حذف بفشردند.

پ.ن: فروم سرور قبل، یکی در میون پست های محمد رزومه بود که خب حضور داشت.

فروم این سرور، یکی در میون پست های محمد رزومه هست که خب حضور نداره.

با چند نفر از بچه ها قراره بریم دات کام، توکل بر خدا، ایشالله که زبان انگلیسیش خوب نباشه.

• کاوه جان این از اکانت همر ساز من که دیشب حذف شد

اکانت darkکه هر موقع اسکات میکشیدید کاتای توش نبود

اکانتی که برای شما هست اکانت babak نیست و صرفا اونجا دوالی بیش نیستید

عکس از اکانت خودت بزار یعنی

tata. Se7en

عکس اکانت no.1بعد از حذف گذاشته میشه البته اگه بچه ها زحمت بکشند و برن روش چون من اکانت بزارم روی حذف هیچ وقت روش لاگین نمیکنم!

امروز یکی از دوستان یک عکس از انبار های اکانت no.1بهم داد که نشون میده من پنج یا شیش روز هست که روش لاگین نکردم و فقط تنها لاگین من گذاشتن روی حذف بوده

و دوستم صالح گفت که توی این شیش روز حدود سیصد کا لاست بی گندمی دادیم

دوتا عکس هم داد بهم

من افتخار نمیکنم به این که توی این سرور بودم ولی افتخار میکنم که دوستان قدیمی خودم رو دوباره دیدم چه در تیم رقیب و چه تیم اس ای. ما سه نفر بودیم که هرکدام یک اکانت با ایمیل من ساخته بودیم و تنها من روی همه اکانت ها لاگین داشتم.

تجربه نشون داده افرادی که ادعای بیش از حد دارند در واقع چیزی در چنته ندارند

و زیر بلیط دیگران خودنمایی میکنند.

شما فرض کن من حتی دفاع پیاده هم ندارم دریغ از تک دفاع

دونستن یا ندونستن شما هیچ اهمیتی برای من نداره چون اشخاصی مثل من هدفشون از بازی فقط لذت بردن از دقایق هست و نه بیشتر!

ولی افرادی مثل شما که زحمت دیگران رو به اسم خودتون میزنید هدفتون فقط و فقط گرفتن مدال جدید خودتونه!!!

اقای داور و مدیرکل تراوین المان لطفا مدال و کاپ قهرمانی رو بدید به دوست عزیزمون که خیلی زحمت کشیده!!!!

سیما خانم اکانتتون واقعا خیلی خوب بود بهتون تبریک میگم

سامان جان درسته مولتی زیاد داشتید ولی خوب خیلی ها عادت کردند مولتی بکشند و راحت و بی دردسر بازی کنند.یادم رفت ازت تشکر کنم بابت همرهای زیبای که کشیدی.

عمری بود سرور بعد حتما میام اگه نه که دیگه هیچ

بدرود دوستان

• محسن جان یه سوال!!!

الان که شما کشف کردی که میتونی نقش دلقک رو برای ساید ها و فروم بازی کنی

چرا یه تست توی سیرک نمیدی!!!؟؟؟

همه ما محمد رو میشناسیم و به توانی هاش اگاهیم ولی توانایی شما رو کشف کردیم عالی بودی عزیز

البته به دلقک امیدوارم توهین نشه!!!

جا داره که این عکس رو بزارم تا فروم نشین ها یادشون نره که تیم رو برو با چه خفتی سعی داشت کتیبه چشمان کوچک رو با صحنه سازی و با این اتک برداره که با مشکل به اسم کسری مواجه شد

• کانتی که برای شما هست اکانت babak نیست و صرفا اونجا دوالی بیش نیستید

کسری جون ممنون که بعد از حذف عکس میذاری...

سیستم پلی دادن و مکانیزم تیم فونیکس و نوع اند گیم بودنش برای ساید و نقطه قوتش بر اساس تیم ورکی منظم و خارج از تصور تویی هست که کلا 3 ماهه 100 ک پیاده تحویل سایدت دادی....که اگه قطعا پتانسیل اکانت no.1 رو به نحو احسنت اجرا میکردی و نحوه صحیح دف سازی رو بلد بودی حتی بدون مولتی و بات و رید ناتار الان روت میشد سرت رو بالا بگیری و بگی اینم شات اکانتم مثل اکانت mars

میدونی دلیل حذف اصلی ساید اس ای چیه....امثال اکانت های گول زنکی مثل توست که بعنوان 50 دهکده در تاپ پاپ سرور هر پلیری رو داخل اس ای خوشحال و امیدوار میکنه اما واقعیت اینه در محافل خصوصی وقتی از واقعیت اکانتت خبر دار میشن سری تکون میدن و تصمیم جمعی رو بر این میگذارن که بی فایدست و واندر دف میخواد نه پاپ....

سرور بعد افتخار بده دوالت بشم قول میدم نحوه بازی در کنارم در انتها لبخند رضایت به لبات بیاره و یه ریز نحوه صحیح مفید بودن برای ساید رو یاد بگیری چون دیگه کم کم متوجه شدی پستات تو فروم خیلی اثر نداره کار از جای دیگه میبایست اصولی پیش بره...

برای نمونه کار برای روشن شدن شما و اقای مرتضی 66 که مدعی شدن اکانتشون بدون بات و مولتی هست عکس دو تا دف ساز حرفه ای فونیکس رو فقط یکی از اکانتاشون اونم صرفا با تولیدات خود اکانت رو میذارم که بفهمید بازی کردن یعنی چی ....

در ابتدا عکس اکانت marlboro از استاد محمدرضا بلک مرلین میگذارم که این دف رو تو مدتی که بود تحویل ساید کرد کلاس آموزشیم میذاره برات مرتضی جان که حداقل خواستی بدون مولتی پلی بدی اینجوری بازی کنی

و تصویری از تروپ امیر دراگون عزیز میذارم که ایشون هم سرباز هستن در حال حاضر و وقت برای برگزاری کلاسای آموزشی ندارن ولی قول دادن یه سرور بیان دوالت بشن کسری جان لول بازیت فقط در حد فروم نباشه !!!!

کسری جان صرفا اگه تو این مدت تگ شدی دلیلش این بود که از حجم بالای همر و دفاع و پتانسیل برد اس ای صحبت کردی و خصوصا مدعی شدی پلنی داشتی در جلسه مطرح کردی و کسی قبول نکرده ولی مطمن بودی با اجراش ورق بازی بر میگشت....

از اون ادعاها که تا الان فقط یه همر از دارک گذاشتی به اسم خودت اوکی....دفتم که بعد از حذف میذازی اوکی

از پلن بردت که پذیرفته نشد هم رونمایی کن چون فکر میکنم تو دید دوستات پلنتم مثل آمارات از اکانتت بود شاید اونا روشون نشده بت بگن من برات توضیح بدم....

پ ن: پستت که اول گذاشتی و بعد ویرایش کردی رو دوس داشتم...فک کنم سرت گیج رفته بود ماشین حساب آوردی

پ ن: خدای من 12ک شمشیر دیوار کردی......اوه پهلووون ساید ان ای به چوخ رفت!!!!!

پ ن: محسن جامی عشق کردم با پستت خیلی ذهن خلاقی داری رو نکرده بودی...

• دقیقا حرفات درسته

کاوه جان مدال رو بنداز گردنت

پست اولم که حذف کردم نصفه ارسال شده بود

گفتم که تو فقط فکر کن من یک عدد پیاده گول داشتم

نه فهمیدن تو برام مهمه نه کس دیگه

همین قدر که تیم دفاعی اس ای هر روز دفاع من رو بین بچه ها جا به جا میکرد که حتی یه اسکات درست از اکانت من دستتون نیست نشون میده که کارشون عالی بوده

دم اشکان سرلشکر گرم که تونست این حرکت رو انجام بده

درمورد دوال شدن شما هم باید بگم شما فعلا باید بری بازی یاد بگیری بعدش امتحان ورودی بدی بیای پیش من بازی کنی اونم البته اگه جا باشه. کسانی که روی اکانت من بودن همشون از پلیرهای مطرح بازی بودن درست وقت زیادی نداشتن ولی بهترین بودن خود صالح رو فکر کنم رضا اشکبوس عزیز میشناسه (همبازی نه دوال) اکانت scaniaسعید بود

محمد جواد هم که تاج سرمه خیلی هم کمکم کرده

شما یه سرور بخاطر حذف دوستان شاید ببرید دارید ادعای پلیری میکنید

من نمیدونم مهندس بابک چطور افراد فوق حرفه ای مثل شما رو اورده روی اکانت

شما عکس از اکانت خودت ندادی میشه شات اکانت خودت رو بزاری وسط پلیر بودن خودت رو بشه

گفتم که شات های که میزاری شات اکانت های بچه های هست که دارند زحمت میکشند و بازی بلدند نه امثال شما!

پلنی که توی فروم گفته بشه همه یاد میگیرن و ممکنه دراینده رو بشه!!!

این پلن روی خود من انجام شده و سروری که برده بودیم و بازی تمام شده بود رو تیم مقابل برد،

تیمی بود که پیام و مانی اون رو اداره میکردند؟؟؟؟یا تیم جدیدی هست که اومده و مدتی که از بازی دور بودم کلی تیم تشکیل شده و همه ماشالله حرفه ای!!!؟

راستی چهل کا تیرانداز یکی از ده های مارس هم دیوار شد که میشه گفت همرش سنگین تر هم بود

من این بحث رو ادامه نمیدم چون واقعا مسخره هست با کسی بحث کنی که هیچ چیز از بازی و سرور نمیدونه حتی نمیدونه طرف مورد بحثش کیه

الان این بحث کردن من مثل اینه که دارم اب توی هاون میکوبم

روز خوش

• سلام به همگی

من بعد از حذف تا دیروز فروم نیومده بودم دیروز خبر حذف دسته جمعی و شنیدم گفتم بیام ببینم چه خبره که دیدم دوستان میگن سرور باگ خورده چندتا پستی و خوندم یکی دم از رزومه میزد یکی هم داشت شاخ و شونه میکشید و نفس کش میطلبید :d

الان هم کاری به گیس و گیس کشیتون ندارم

اولد دارک کلا همیشه دایورت بود و تا همین 4.5 ماه پیش حتی اسمشو نمیدونستم و بعد فهمیدم اسمش محمده دوال علی هلیوس بوده این مثلا رزومه اش بوده که بهش افتخار میکنه

حالا خیلی هاتون علی هلیوس و نمیشناسید علی هلیوس کسی بود که توو 3.6 هفته سوم فارم من شد بعد هفته4 اکانتمو بهش فروختم 280 که دلار زیر1000 بود :d محمد جان حالا این رزومه افتخار داره ؟ یادته توو آی آر جرات گفتن اسم خودت و اکانت نداشتی بعد توو اسپیدترا شاخ شدی

مازیار جان تا دیروز مهره و جیره خوار امرداد بودی حالا رفتی زیر بال و پر سامان و ان ای شاخ شدی ؟ اصلا شمارو ne راه میدادن که الان بیایی حریف بطلبی ؟nw هم میخواستی بازی کنی باید اجازشو از اردشیر و هادی بگیری :dشما هدفت شناخته شدن بودن که الان به هدفت رسیدی دیگه میشناسنت

حالا حریف میخوای باشه شما کلاسیک بازای اصلی و جمع کن نه این دوال ها مثل پرشیا و وال و.. شاخ های کلاسیک و جمع کن بیار منم به قول پیمان ده هفتادی ها مثل زیوس و امرداد و بچه های خودمونو میارم ببینیم چند چندیم

در مورد مولتی بازی و کشیدن همرهای میلیونی توو این سایت ساده ترین کار مولتی کشیدنه کل سرور دارین مولتی میکشین یکی کم یکی زیاد دم رسول گرم که همه رو شاخ کرد :d

ما هم اومدیم تک اکانت بدون مولتی بازی کنیم که همون اول فهمیدیم این سرورها جای این کارا نیست و حذف کردیم

• جا داره که این عکس رو بزارم تا فروم نشین ها یادشون نره که تیم رو برو با چه خفتی سعی داشت کتیبه چشمان کوچک رو با صحنه سازی و با این اتک برداره که با مشکل به اسم کسری مواجه شد

بچه جان حداقل به ما احترام نمیذاری به پلیر سایدتون احترام بذار

با صحنه سازی؟ تو فکر کردی اس ای چی داره که ما بخوایم براش صحنه سازی کنیم؟ ۴تا پلیر فراری که انقدر الدروم بلدروم ندارن عزیزم

یه لیوان آب یخ بخور و یه تشت آب یخ هم بذار کنارت تا آتیشت کم شه

اول از همه دلقک بودن برازنده خودته که احترام گذاشتن یاد نداری

دوم تو با این همه ادعا و قدمت بازی ، فقط پاپ بازی یاد گرفتی؟ (پاپ باز ها به بهشت نمیروند) میگه ۳۰۰ک دف لاست خورده 😂😂 تو اگر دف داشتی میومدی شاتشو مثل بقیه میذاشتی کف فروم و بعدش ادعا میکردی

سوم کاوه و بابک عزیز از وقتی من یادمه باهم بازی میکردن و همیشه هم جزو بهترین اکانت های سرور بودن پس هیچوقت خودتو با این ۲ عزیز مقایسه نکن که یه سرور میخندن بهت.رنک ۱ دف و همر رنک ۴ سرور

چهارم تویی که ادعا میکنی جزو بهترین های دفسازی هستی بیا عکس اکانتت رو بذار یکم بهت بخندیم عمو

طرف اکانتش نصف اکانت ۱۰ دهکده ای شمال شرق دف نداره ، ادعا هم میکنه😂

لیدرهای بین المللی و پلیرهای قدیمی با ادعایی که تریلی نمیکشه فرار رو بر قرار ترجیح دادن!

طرف هرجور حساب کرده دیده حریف نمیشه اومده میگه زمین کجه 😂

فرار کن باو پاپ باز که کلا حریف نیستین

برو خدا روزیتو جای دیگه بده

• پلنی که توی فروم گفته بشه همه یاد میگیرن و ممکنه دراینده رو بشه!!!

این پلن روی خود من انجام شده و سروری که برده بودیم و بازی تمام شده بود رو تیم مقابل برد،

اوکی کسری جان

ممنون بابت ریپلای ها و کل کل های این چند روز

اصل رو میگذارم بر صداقت گفتارت و قطعا همین طور خواهد بود

راستش الان که مرور کردم دیالوگ هامون رو ترجیح میدم غرورت رو نشکونم و من هم بابت پتانسیل خوب اکانتت تشکر می کنم و مجدد از حذفت ابراز ناراحتی می کنم که واقا همین طور هست.

پلنتم خوب حتما پلنی خوبی خواهد بود که دوستانت تایید میکنن ولی صلاح ندیدن رو نمایی بشه.

در کل ببخش منو قصد بی احترامی نداشتم قضاوت حذف اس ای با هر دلیلی به عهده خواننده ها

در سراسر مراحل زندگیت موفق باشی کسری و امیدوارم یه روز در یه ساید کنار هم بازی کنیم...

• کسری جان سلام

با عرض پوزش پست تون رو ریپلای نمیکنم چون به نظرم اصلا صحبت جالبی توش نبود اما حتما باید اینو بگم چطور اقای الدارک شما تو فروم رژه میرفت و از تعداد پستهای تراوین دنیا بیشتر پست میذاشت و حتی تو یک تاپیک دیگه که شبونه ایجاد شد با 3 پست کار رو به صحبتهای ناموسی هم با یکی دیگه رسوند تو کمترین زمان و رکورد گینس رو زد و به همه حتی مگسهایی که از کنار صفحه کیبوردش رد میشدن حرفهای بی ربط میزد مورد تایید شما بود اما تا یکی به ایشون بالاتر از گل گفت رگ گردنتون زد بیرون!!!!

خدمتت عارضم محسن عزیز یکی از بهترین و از اون مهمتر با اخلاق ترین پلیرهای تراوین هست که من دیدم ببین فروم نویسی که انتخاب کردید اشش چقدر شور بود که چنین ادم با اخلاقی رو مجبور کرد پاسخ ایشون رو بده ضمنا حتما متوجه تفاوت طنز و طنازی با بی ادبی فروم نویس ارشد خودتون شدید و فقط بخاطر حمایت از ربع مطبوعتون به محسن گرامی اینچنین با عصبانیت تاختید.

لطفا سرورهای بعد یک فروم نویس نه ادم هتاک و بی ادب و نوب رو برای فرومتون انتخاب کنید

ممنون

پ.ن.

اتفاقا از خودم راضیم هر کی اینجا میرسه یک حرفی از من میزنه ظاهرا به خیلیها فشار امده از جاسوس و نوب بگیر تا....

پ.ن 1

مجید جان به حرمت ارمین و اینکه اوایل سرور که تو ربع ما بود و برعکس کل کل های سابق فروم بسیار انسان باحال و اهل دلی بود و حدس من اینه که شما هم فقط تو فروم انقدر تند هستی پاسخی نمیدم فقط اینو خدمتت عارضم اگه همه اینها که گفتی هستم چرا منو مخاطب قرار میدی برای جمع کردن کلاسیک بازها برو به کسی که جیره خور نیست بگو:P:P

یعنی تناقضت تو حلقم

ضمنا چشم اگر خواستم مجدد بازی کنم حتما از دو بزرگواری که نام بردید اجازه میگرم اما میشه بگید این موضوع چه ارتباطی به شما داشت؟!!!!