نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• سلام

من هم با نظر شما مخالف هستم جرا ؟

وقتی هون توی رید دادن یک نیروی کاملا حرفه ای هست پس متناسب با ریدش که از سرعت بالا و و میزان حمل منابع بیشتر هست سود میبره و همین باعث نیرو سازی بیشتر هیستش که وقتی شما با توجه به محدودیت تعداد حملات در سرور هستی مطمعنان نمیتونی بیشتر از هون غارت کنی پس با توجه به این خاصیت هون میتونه دهکده های بیشتری رو برای دفسازی بدون تحمل گندوم منفی بالا استفاده کنه که این خودش مزیت حساب میشه وگرنه بهترین دفاع سرور میتونه برده مصری حساب بشه همونطوری که کیل روید میگه وقتی که تعداد بره بالا قدرت دفاعی هم به مراتب میره بالا و اون پوینت کم دفاع رو جبران میکنه و اینجا منابع مورد نیاز خودشو نشون میده توی دراز مدت که هون میتونه با رید بالا از یک ده و همینطور ساپورت دفسازی برای هر 2 ده توسط یک ده رو انجام بده کاری که دیگر نژاد ها با غارت سالم نمیتونن انجام بدن

محمدowldark

• سلام جاوید جان

اول باید عرض کنم هر نژاد استراتژی خاص خودش رو داره

توتن و هون به عنوان غارت گر و نژاد وحشی شاخته میشن

گول و مصری نژاد دفاعی

و رومن نژاد قدرتی

ولی خوب سبک پلیر ها توی بازی متفاوته!!!

یه سری دوست دارن با گول همر بکشند

یه سری دوست دارند با توتن دفاع بکشند

یه سری دوست دارن با مصری فقط پوش بدن

یا با رومن برن خفت گیری یا فقط دفاع قدرتی بکشند

سوال دوستمون از شما این بود که یونیت های دفاعی هون چیه!!!

شما با تجریه بالایی که داری باید میگفتی تیرانداز و مزدور

حالا شما داری تحلیل میکنی و واژه ها رو معنی میکنی و یک کلاس ادبیات برای ما گذاشتی از شما کاملا تشکر میکنم

ولی من ترم اخرم رو سال های خیلی دور پاس کردم

!!!!!

ولی با حرف شما که نژاد هون یک نژاد عالی برای رید رفتن و خفت کردن هست کاملا موافقم

با تشکر از اساتید دانشگاه های عالی تراوین

گروه مبارزه با کلاس های فیک و اماتوری

• محمد جان دقیقا علت اینکه میگم هون با توجه به نوع غارتی که داره نمیتونه آنچنان منابع بیاره همین مشکل لیمیت هست که خودت اشاره کردی. درسته باهات موافقم هون غارت بهتری داره ولی چقدر بهتر؟ همه ما به لیمیت خوردیم پس داشتن نیروی زیاد دلیلی بر غارت بالا نیست بلکه مولتی زیاد باعث غارت بالا میشه:D

ولی اجازه بده با شبیه ساز تراوین خیلی ساده موضوع بررسی بشه

فرض کنیم که نژاد توتن حمله کننده باشه و نژاد هون دفاع. نژاد هون به سبب غارت بالا تونسته 2 برابر توتن نیرو سازی بکنه . چون شبیه سازی من مقایسه ای هست جمعیت و قهرمان تو هیچکدوم نذاشتم. صرفا مقایسه هست. من یه همر خیلی نرمال هجومی را الان برای توتن توی این لول از بازی در نظر گرفتن و دوبرابر آن را برای هون. اما نتیجه :

همانطوری که میبینی توتن نیروش دفاع شده ولی عملا از نیروهای هون هم چیزی نمونده

حالا برعکسش هون اگه حمله بکنه به توتن چی میشه با فرض اینکه نیروی دفاعی توتن نظیر همرش در نظر گرفته بشه که البته باید نیزه کمتر و دلاورش بیشتر باشه ولی با این هم کاری نداریم

نتیجه کاملا بر عکسه.

بنابراین از نظر من :

هون نژاد برتر در غارت هست.

هون عملا نیروی دفاعی خوبی نداره.

با توجه به لیمیت نباید انتظار غارت فوق العاده تری از نژاد هون داشت. بنابراین بهتره هون غارت بکنه و نیروی دفاعی از اکانتهای دیگه که پوش بکنه ساخته بشه.

کسری جان با شما همسو هستم. امیدوارم از ترجمه لغات من ناراحت نشده باشی.

ارادت جاوید

تصاویر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• جاوید جان نه دیگه اشتباه حساب کردی داداش

ببین با توجه به میدان 500ایکس هون دیر تر به لیمیت میخوره و کلا محاسبات شما رو نقص میکنه

ببین شما با توجه به لینیت 30کی در هر اکانت میتونی از 3ده با 10کی نیرو در حال رفت و برگشت به لیمیت بخوری درسته ؟ ولی با توجه به سرعت زیاد نیروی هون و میدان تمرین ۵۰۰برابری تقریبا میتونی اندازه دوبرابر توتن غارت کنی و این یعنی شارژ ۶دهکده با یک مسیر ساده در بازار و حاصلش میشه شارژ بیشتر و نیروی بیشتر که میتونه گندم منفی بیشتری رو تحمل کنه و شارژش هم نخوابه

اما توتن بدون مولتی عملا نمیتونه به او مقدار نیرو تو بازه زمانی یکسان برسه بعدش هم هون اصلا احتیاجی به رید پیاده در یک بازه زمانی به بعد نداره و ایجاست که توتن عقب میوفته ودر ضمن منابع مورد نیاز ساخت ها هم متفاوت هست و نکته دیگه که رید با نیزه عملا موثر نیست و به تلفاتش نمیرزه وهمینطور زمان ساخت هاشون اینا همه تاثیر گذاره

اگر رید از مولتی باشه هیچ نیرویی به کرد پای برده برای دفاع نمیرسه

چون با گوشی پست گذاشتم نتونستم از کیل روید برات بذارم

محمد owldark

• به صحبت های محمد فقط یک مطلب اضافه کنم که برای همر سازی خصوصا اند گیم به طور مثال به تعداد مقبول ۲۵ هزار تا کاتا برای نژاد توتن لازمه تا واندر زن خوبی باشه و به دلیل قدرت ضعیف تر کاتای نژاد هون این تعداد به ۳۰ هزارتا باید برسه که با توجه به زمان ساخته شدن کاتا با یک حساب سرانگشتی میبینیم که نژاد هون برای جبران این ۵ هزار عدد یک ماه باید بیشتر شارژ باشه که با توجه به ۲ ایکس بودن سرور میشه گفت توی سرور نرمال این زمان به ۲ ماه میرسه پس این نژاد برای اند گیم هم زیاد مناسب نیست ( مگر اینکه جنگ منحصر روی اکانت باشه ) و با توجه به وفور نعمت در هون با توجه به غارت زیادش و همچنین مقدار منابع کمی که برای ساخت نیروهای هونی لازمه ( مشخصا منظور مزدور و تیرانداز هستش ) شاهد این هستیم اکانت های هون که ریدر خوبی هستن سرباز خونه و اصطبل و همچنین جی بی و جی اس هم در اکثر دهکده ها روشنه پس اکانتهای بزرگ نژاد هون دچار کثرت نیرو در حد زیادی هستن که به نظر من در ۴ دهکده ای که پتانسیل همر ساختن بیشتر هست ( دهکده هایی که از اول سرور کارگاه روشن دارن و دچار کمبود کاتا نیستن ) کماندار و مهاجم شارژ میشه و تیرانداز و مزدور هایی که در بقیه دهکده ها هستن به راحتی میتونن توی هر زمینه ای استفاده بشن ( چه برای خفت چه برای دف چه برای جلو زن و ... هر طوری که طرف تو حالش باشه !!! )

بدون شرح !!!

• داداش یک بار دیگه حساب کن !

تفاوت کاتای توتن با زره سازی و امتیاز اتحاد 5.7 از هون بیشتر هستش و توی 15کی کاتا حدودا حدودا معدل 950 تا کاتا میشه که توی بحث کاتا زیاد نیست یعنی اگر رمر مناسب دیوار رو بیار پایین کار خودش رو انجام میده

اما چون غارتگر خوبی هستش خیلی زودتر میتونه به تولید کاتا برسه و این مزیتش میتونه جبران کننده اون داستان باشه به هر حالا کیل روید هنوز ترکیب درستی واسه مدافع مزدور و تیرانداز در نظر نگرفته اما با حساب کتاب و زمان ساخت و منابع مورد نیاز میشه به این نتیجه رسید که تر کیبه مزدور و تیرانداز نسبت به دلاور و نیزه میتونه موثر تر باشه چون هم میتونه زمان دفاع کارایی داشته باشه و هم یک نیروی هجومی خوب و هم غارتگر خیلی خوب و سریعی هستش و هم خفتور خوبی هست و این یکی از ویژگیهای هون هستش به هر حال هر کسی با نژادی حال میکنه

محمدowldark

• حقیقتا مقادیر رو بدون در نظر گرفتن امتیاز اتحاد و اینطور مسائل حساب کردم جوابها هم حدودی بود ولی در کل محاسباتم اینجوری بود :

۵۰ (مقدار هجومی هر کاتای توتن)

۲۵۰۰۰ (تعداد مقبول کاتا برای همر واندر زن)

=

۱۲۵۰۰۰۰

حالا این مقدار هجومی برای نژاد هون

۱۲۵۰۰۰۰

÷

۴۵ (مقدار هجومی هر کاتای هون)

=

۲۷۷۷۷/۷۷۷

که حدودی میگیرم ۲۸۰۰۰ ( در پست قبلی گرفته بودم ۳۰۰۰۰ )

میشه گفت اختلاف از نظر تعداد ۳۰۰۰ هست

در یک کارگاه سطح ۲۰ (فارغ از امتیاز اتحاد و کتیبه و ... ) هر کاتا (در این سرور که ۲ ایکس هست ) در مدت ۱۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه تولید خواهد شد

در نتیجه ساخت ۳۰۰۰ کاتا برابر میشه با ۳۱۵۰۰ دقیقه که حدودا برابره با ۲۲ روز

قطعا با احتساب امتیاز اتحاد و کتیبه این زمان میتونه کمتر بشه

• سهیل جان خوبی دلاور

خسته نباشی عزیز من هم بخاطر اون بچه پنج ساله سعی میکنم بهش اتک ندم

کسری جان با درود و سلام

این لطف شما را میذارم پای ارادت دو طرفه و این که یک سرور کنار هم (آمُرداد) بازی کردید ولی همین اندازه بگویم که پیش از آنکه نیازی به حمله از جانب سایدهای رقیب باشد ظاهراً هستند افراد کم طاقتی چشم دیدن که نحوه رشد اکانت نپی ، میزان غارت سالم هفتگی در آن ، همراهی ها و در اختیار گذاردن کلیه امکاناتش را با مجموعه شمال شرق ندارند و ابتدا تلاش می کنند با الفاظی که یا مفهومش را نمیدانند و یا برایشان دیکته شده مخدوش نموده و از آن سندی بسازند برای وقایعی که شاید در آینده سرور حادث شود.

حال شاید در آینده نچندان دور شاهد باشید افرادی تازه به دوران رسیده بخواهند از امکانات مجموعه خویش برای به کرسی نشاندن حرفهای نسنجیده بر علیه بخش دیگری از مجموعه بهره برداری کنند. در این شرایط شاید توفیق زدن نصیبتان نشود و پیشاپیش ناقلا روغن ریخته را نذر امامزاده کردی.;)

پ.ن : به اندازه کافی مستندات هست که گویای حقایق باشند، برای دریافتشان می توانید به پرایوت مراجعه کنید 8)

سلامت و شادکام باشی

NAF

• سلام ناصر جون

والا با توجه به اتفاقات سرور (اسمشو نذار ماهگیری) و روند تاپ ۱۰و همچنین شیوه بازی در سرورهای قبل که بنده شاهدش بودم فقط میتونم یک نکته بگم که با توجه به شناختم از شما میگیری مطلب رو

ببین من و تو و سهیل یا میثم مرغی عزیر (سلطان خفت ;) هنوز خفت کاتا با تاسیس ده جدید و قهرمان تنها رو یادمه ها میثم) کمبودی نداشتیم و تقریبا به همه افتخارات رسیدیم چه واندر صد کردن چه بیگ همر آی آر و ۳۰هفته رنک یک غارت آی آر و .... که در کنار کار تیمی بوده رسیدیم ولی یکسری ببخشید توهین به کسی نباشه و فرد خاصی هم مد نظر ندارم دنبال ..... دیگه بیشتر بازش نمیکنم که به کسی بر نخوره و این دو با هم سازگار نیست داداش من دو سرور قبل به رضا گارد یک حرفی زدم اول سرور و آخر سرور به حرفم رسید.

حالا هم بازش نمیکنم زیاد آخر سرور کامل توضیح میدم چون الان فقط باعث سو تفاهم میشه و اینکه میان الان منو شروع میکنن کوبیدن و اینکه تو یک طرف تب میکنی و از این صحبت ها که دوست ندارم دوبار اینجا بحث بی خودی بشه

باشد آخر سرور

محمد owldark

• ببین هر کاتا توتن با احتساب همه چیز ۹۵.7 میشه درسته و واسه هون 90 هستش که تا اینجا هر دو تا تقریبا یکی در آوردیم زمان ساخت کاتا در هر دو نژاد یکی هست

فقط میمونه ساختن اونا که از چه هفته ای شروع شده تا کی با کارگاه معمولی و از چه زمانی با جنگ شروع شده الان بیگ سرور چقدر کاتا داره ؟ و تا زمان لند اتک چقدر کاتا میتونه داشته باشه ؟

و من برای ۱۵کی حساب کردم شد ۹۵۰تا شما واسه ۳۰ حساب کردی شده ۳کی حالا باید دید توی زمان لند کدوم به این اندازه رسیده ؟ در ضمن من توی کیل روید چک کردم اما بازم شک دارم باید اساتید بیان نظر بدن پوینت هجومی کل همر فکر میکنم روی تاثیر گذاری کاتا اثر داشته باشه که اگر اینطوری باشه باز هون نسبت به پونت همر فکر میکنم برسه. به توتن این رو دقیق نمیدونم باید تست کنم

به هر حال قشنگ بود بحث دمت گرم

محمد owldark

• درود محمد جان

با عرض پوزش وسط بحث فنی شما ورود می کنم ولی در محاسبات شما و مخاطب یه نکته به نظر میرسه مغفول مانده و آن این هست که در مقایسه دو نژاد بحث کاتا و ساختش کاملاً حاشیه ای هستند.

اولاً نژاد توتن به دلیل بهره گیری از قهوه خانه در موارد همرسازی واسه پایان بازی چیزی معقول تر از یک رمر قوی نخواهد بود.

ثانیاً نژاد هون نیز به دلیل پایین بودن اتک پوینت کاتا معقول تر هست به سمت ساخت رم و تبدیل شدن نیروی هجومی اش به یک رمر حرکت کند.

لذا به نظرم می رسه اگر قرار به قیاس هم باشه باید بین رمر دو نژاد و با در نظر گرفتن قهوه خانه فعال حساب و کتاب کرد تا مباحث فنی به واقعیت نزدیکتر باشد.

پ.ن : محمد جان میدونم که میدونی و فهمیدم اونی که میخواستی بدونم فقط درد از اینه چرا برخی تلاش دارند با تخریب دیگران برای خودشون جایگاه بسازند. انسانم آرزوست. :|

شاد باشید

NAF

• ناصر توی بحث رمر توتن به خاطر قهوه خونه یک سرو گردن بالاتره و اصلا قابل قیاس نیست توی ایند گیم رمر توتن و کاتای رومن اصلا قابل قیاس نیستن

ناصر جان تا بوده داداش همین بوده انشا الله یک روز وعده میکنم میام میبینمت همشری عزیز کامل توضیح میدم برات از قدیم میگن اگر از زمانش بگذره دیگه نمیتونی تغییر در کس ایجاد کنی میدونی که چی میگم بهنام وینا یک حرف قشنگی زد بهم سرور قبل که بازی میکردم ولی متاسفانه نمیشه ایجا زد بگذریم داداش تا اینجا هم از سهمیه پست روزانه فراتر رفت باشد تا سهمیه بعدی

محمد owldark

محمد owldark

• خسته نباشید خدمت دوستان

در مورد نژاد هون میخواستم مصدع اوقاتتون بشم و از دید خودم چند نکته رو بگم

ببینید دوستان تمام مبحثهای پوینت اتک و دف نیروها و منابع و سرعت و قابلیت حمل و گندم خور, همه اینها به شکلی قابل هندل هست و تنها مبحثی که قابل برگشت یا تغییر یا هندل نیست زمان ساخت هست و وقتی بخواییم مزدور و تیرانداز رو با مثلا نیروی دفاعی توتن مقایسه کنیم هیچ تفاوت قابل ملاحظه ای رخ نمیده و از اونطرف هم اگر بخواییم همون دو نیروی هون رو با هجومی توتن هم مقایسه کنیم باز هم به نتیجه فاجعه ای نمیرسیم

عکس بالا مقدار نیرویی رو که نژاد توتن و هون برای دفاع در یک بازه حدود ۱۷۶ ساعته میتونن بدن‌بیرون نشون میده و همچنین مقدار منابع مورد نیاز برای هر ساعت شارژ و گندم خور نهایی نیروها و پوینت کلی دفاعیشون رو

هون ساعتی چهار کی منابع بیشتر میخواد

پوینت دفاعی کلی تقریبا برابر هست چون تایم هون چهل دقیقه بیشتر گذاشتم بنده به اشتباه

دف سواره توتن بهتره و دف پیاده هون بهتره

گندم خور هم هون ساعتی چهار کی بیشتر هست

حالا سوالی که پیش میاد این هست ایا شما میتونید در صورت نیاز با نیزه و پالادین اتک بدید یا اینسرت شکنش بکنید یا اصلا بفرستیدشون ناتار و واحه بزنن؟ در صورت نیاز برای خفت کسی چی؟ در صورت نیاز برای اینسرت کدام میتونه دف شناور بهتری باشه؟

اگر شما یک اکانت توتن به سبک کلاسیک و بدون مولتی بازیهای الان باشید بخوایید به بهترین نحو هم بازی کنید نهایتا میتونید یک واندر کوب یک همر جنگی بکشید و باقی دهکده هاتون رو سوییچ کنید روی دفسازی که البته اونم بعد از چند وقت باید دهکده های جدید که میزنید مسیر کنید واسه واندر زنتون و عملا بیشتر از هفت تا ده دیفندر درست و درمون نمیدید بیرون

ولی با اکانت هون شما براحتی قادر هستید دوتا واندر کوب و بیش از پانزده تا دیفندر درست کنید که از دیفندر اول تا دهم بسته به زمان سرور یک همر جنگی یا اینسرت شکن هم به حساب میان و همچنین سواره برای خفت هم همیشه به وفور دارید و کلا اکانتتون کمتر سربار سایدتون میشه و بیشتر متکی به خودش

پس شما اگر هون باشید اکانتی دارید که از نظر کلیت اکانت همر جنگی بیشتری دارید ، دف بیشتری دارید و واندر زنتون هم براهه همچنین خفت هم میتونید بکنید و اگر کسی هم فوری احتیاج به اینسرت داشت دفاعی دارید که سرعت زیادی داره ، سرعت اسکاتتون هم که عالیه و در کنار همه اینها میتونید بدون اون اوضاع تخریب قصر ده تا سه چیف هم داشته باشید و بیوفتید به جون دیفندرای دشمن ، کلا اکانتی مناسب بازی لب مرز یا تو خاکستری

در پایان هر نژادی معایب و محاسنی داره و بنظر بنده بزرگترین عیب نژاد هون در دیوارش نهفته هست ولی باقیش سر تا پا حسنه از اسکاتش تا یونیت های دو کارش، ضمنا برای واندر زن هون میشه از اتکر استفاده کرد که اتک پوینت کلی واندر زن رو هم بالا ببره

همچنین دوست عزیز اولدارک هم درست فرمودند و اتک پوینت کلی یک واندر زن میتونه اتک پوینت کاتاها‌رو تحت تاثیر قرار بده ، یعنی یک واندر زن گرزی تی کی با بیست و پنج کی کاتا همون تاثیری رو میذاره که یک واندر زن شمشیری سزار با بیست و پنج کی کاتای رعب اور رومن

در واقع بر روی واندری که بالای پانزده میلیون دف بسته شده و زیر استحکام بزرگ یا یونیک هست اتک پوینت کلی همر مهمتر هست تا پوینت کاتایی که از نظر تعداد برابر هستن و فقط مقداری پوینتشون فرق داره

• سلام ناصر جان

در این که به شما ارادت دارم شکی نیست

من بعد از سال ها دوری از بازی تازه دو سرور هست که برگشتم و دوستان قدیمی خودم رو اینجا پیدا کردم

مثل سهیل عزیز که خیلی وقت پیش کلی توی سرورها خاطره داریم

مثل اشکان که سرور قبل خدمتش بودم

و حسین کینگ بالا و حسین رپر عزیز و خود شما که باهم توی امرداد بودیم!

ولی من هرچی فکر میکنم میبینم اتفاقی نیافتاده که شورش کنند!!!

• اولا شما رو به یک لیوان آب سرد دعوت میکنم. دوما از شما خواهش میکنم در مواقع عصبی بودن از خنده های عصبی خودداری کنید چرا که نشانگر اینه که چقدر عصبی هستید. برای اینکه بتونم منظورمو کامل برسونم چون شما از توان هوشیه زیادی بهره نمیبرید مجبورم یک جمله زیبا از دکتر حسابی بگم: حاصل ضرب توان و ادعا یک مقدار ثابت است. بقیشو خودت برو از اینترنت پیدا کن شاید تمرینی بشه برای مغزت.

یه جا تو پستت گفتی اومدید چراغ زرد زدید. بعدش میای میگی بعدا از کاتاهای بی دندون رونمایی میشه.یه جا تو پستت گفتی اوج هنرمون زدن همری بود که 70% لاست خورده بود(البته منظورت 20کی مزدور هست) با مزدوراش و 50 هزار تیرانداز دفاع میکنی بعدش میای میگی بعدا از کاتاها و رم های بی دندون رونمایی میشه. آخر نفهمیدیم به زردیو لاست برقصیم یا به رونمایی از آخرین ورژن ؟

ببین شما تاریخت گذشته و یا باید پول بدی یا ویندوز عوض کنی یا ورژن کسپر رو بیاری پایین یا ببری بالا تا دوباره بتونی از حالت iQ 30 به حالت iQ 90 برگردی. با این ضریت هوشی شما تو فروم پیدات نشه خیلی به نفع سایدت هست چرا که اولا پست هات اصلا حرف لیدر اینا حالیش نمیشه، دوما توی صحبت هات حرف خودتو خراب میکنی.

کسی نیومده بگه اون دف مال ما نبوده ، مشکل با اون قسمتیه که یکی از دوستان شما اومد گفت اون نیروهای کمکی مال یه ده بوده و ما داریم میگیم که نه مال چند تا ده مختلف بوده که اصلا برای همین کار کشیده شدن...

حداقل برو از بچه های اون اکانت بپرس آقا اسکات کشیدن از تمام دهکده هات ؟ چون میخوام برم وسط فروم خالی ببندم. بدونم آیا میدونن تمام دهکده هات همر جنگی RUN کردی و تو تمامشون بالای 2ک کاتا و 2ک رم داری ؟ یعنی اونا میدونن حتی همرهایی داری بالای 8ک رم ؟ یا 4ک کاتا ؟ اول برو اطلاعتت رو تکمیل کن بعد بیا پست بزار. البته و صد البته اگر جای حتی بازیکن جنوب شرق بودم بهت پیام میدادم میگفتم زیر گازت صابون کشیدی ؟ نرو فروم برادر...

از تمام دوستان خودم داخل ساید se خواهش میکنم که احترام رو نگه دارین کل کل کنین اما در قالب احترام بی احترامی کاری نداره اما احترام گزاشتن به هم کاره قشنگه حریف هم که باشین بزارین حریف خوبی برا هم باشین از همه دوستان در تمام ساید ها در خواست میکنم

حداقل کمی برای لیدرتون ارزش قائل میشدید. بنده خدا اومد وسط فروم از همتون تقاضا کرد. این بالا گذاشتم بخون. ولی تو نمیفهمی. یا مقابله میکنی با فهمیدن. اگر میخوای تمسخر کنی ما هم بلدیم. اگر نه که مثل یه انسان فهمیده و یک پلیری که به حرف لیدرهاش گوش میده پست بزار و یا پستی نذار که فردا آبروی سایدتو ببری.

میشه بفرمایید چرا این اکانت با ۲۹۷ک امتیاز در رده اول تاپ مدافعین قرار گرفته؟

رضا جان جالبه این دوست عزیز حاضر نشده حتی ماشین حسابشو باز کنه حساب کنه چقدر گندم خور همرهای اکانت fire رو صفر کرده. ولی با یه حساب سر انگشتی همر Master و Club روی هم 220ک گندم خور بوده ولی fire چیزی حدود 300ک امتیاز دفاعی داشته و نفر بعدی که به حرف لیدری گوش نداد اومد گل افشانی کرد ایشون در زیر بود.

در نهایت این بحث رو با شما توسط این جمله جاوید تنها میزارم. حالا تو بوغ و کرنا کن، جوابی نمیگیری.

واژه جدید : خِفَّت : هنگامی رخ میدهد که بازیکنی به جهت خِفت به شما حمله میکند، و شما با نیروی هجومی دفاع میکنید و بدان افتخار هم میکنید!!

با تشکر

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام برادر. پستتو لایک کردم چون واقعا چیزی رو گفتی که یه سری ها اصلا نگفتن و اون هم زمان بود. یه سری شبیه سازی دیدم بدون هیرو ! بدون آیتم های هیرو. بدون دیوار و... لطفا شبیه سازی میکنید شبیه به واقعیت اینکارو بکنید تا هزارو پونصد مدل ایراد نشه به اون شبیه سازی گرفت. در صورتی که اومدید بر اساس اون شبیه سازی تحلیل هم میکنید ؟ آقا بسه. زخمیمون نکن. این دوستمون یورک دمش گرم حرف قشنگی زد. زمان. برای ساخت یک همر شما باید نوک هرم یک چیز رو بزارید "زمان" و بعد هرم رو شکل بدید. دفاعی - هجومی - نژادها و تمام المان هایی که میشه توی اون هرم گنجوند.

در مورد دفاعی هم باید نوک هرم گندم خور رو بزارید چرا که شما میتونید بجای یک دهکده دو دهکده و بجای دو دهکده در چهار دهکده نیرو بسازید. در نتیجه زمان رو میتونید تا حدود خیلی زیادی بی اهمیت کنید ولی گندم خور رو خیر.

با تشکر

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام برادر. پستتو لایک کردم چون واقعا چیزی رو گفتی که یه سری ها اصلا نگفتن و اون هم زمان بود. یه سری شبیه سازی دیدم بدون هیرو ! بدون آیتم های هیرو. بدون دیوار و... لطفا شبیه سازی میکنید شبیه به واقعیت اینکارو بکنید تا هزارو پونصد مدل ایراد نشه به اون شبیه سازی گرفت. در صورتی که اومدید بر اساس اون شبیه سازی تحلیل هم میکنید ؟ آقا بسه. زخمیمون نکن. این دوستمون یورک دمش گرم حرف قشنگی زد. زمان. برای ساخت یک همر شما باید نوک هرم یک چیز رو بزارید "زمان" و بعد هرم رو شکل بدید. دفاعی - هجومی - نژادها و تمام المان هایی که میشه توی اون هرم گنجوند.

در مورد دفاعی هم باید نوک هرم گندم خور رو بزارید چرا که شما میتونید بجای یک دهکده دو دهکده و بجای دو دهکده در چهار دهکده نیرو بسازید. در نتیجه زمان رو میتونید تا حدود خیلی زیادی بی اهمیت کنید ولی گندم خور رو خیر.

با تشکر

مملی سلام

فکر کنم عزیزم پست ها رو قشنگ نمیخونی داداش توی تمام پست ها به زمان اشاره شده با دقت بخون ؟

زمان رو فقط میتونی برای ساخت دف کم کنی و اونم در موقعی که مشکل منابع و تعداد ده نداشته باشی

این بازی طوری طراحی شده که هرمی وجود نداره و هر کدوم از اضلاع دفاع سازی یا همر سازی توی زمان خودش دارای اهمیت هستش

توی کیل روید گذاشته شده فقط ساخت نیرو مهم بوده و پوینت ایجاد شده و دیوار تاثیری نداره روی این دو مورد

پ.ن :

یک سوالی واسه من پیش اومده سهیل تا اونجا که من یاد دارم تا حالا خیانت نکرده واسه خیلی مهم بود بدونم خیانتش چی بوده و آیا زمان انسان ها رو عوض مینکنه یا نه ممنون میشم یکی اینجا توضیح بده تا منم از ابهام در بیام

• از کسی که تو رزومش تا حالا واندر۱۰۰ شده ندیده و حتی عرضه و توانایی جمع کردن ۱۰ تا دونه اکانت لویال رو هم با اون همه ادعا و منم منم کردنش نداره و همچنین تا حالا از چیزی به نام مغز استفاده نکرده بیش از این هم انتظار نمیرفت . وقتی فرق بین کل کل و توهین رو نمیفهمی نباید انتظار داشته باشی بهتر از این باهات صحبت شه ، حالا باز برو تو پیوی رنگ عوض کن ! دقت کن مدل خودت دارم حرف میزنم !

طرف هنوز نمیدونه به کی داره چی میگه ، داره به من یاد میده تو اکانتم چی دارم چی ندارم !!! برو اول بپرس ببین طرف کیه بعد بیا واسه خودت داستان ۱۰۰ من یه غاز از توانایی های تخیلی تحلیل کردنت واسمون بذار

متاسفانه با عرض پوزش دیگه مایل به ادامه این مکالمه اشتباه با کسی که به زور زیر بلیط بودن تونسته حرف بزنه ندارم . یاد بگیرید وقتی بلد نیستید اعتراف کنید لازم نیست ادا همه چیز دونارو در بیارید . از همون جمع‌کردن لویال همه توانایی هات معلوم شدن دیگه دست و پا زدن اضافه معنی نداره .

طرف هنوز نمیدونه اینجا وقتی منابع نامحدود ناتار هست دیگه کسی به گندم خور توجه نداره فقط بحث زمان مطرحه . یعنی فقط حفظ کرده بیاد تکرار کنه .

جاوید جان الان بخوایم طبق‌حرف‌شما به قضیه نگاه کنیم پس اینا هم خِفَّت حساب میشن؟

پ.ن هر کدوم از دوستان محترم اگر در مورد دفاع اکانت فایر توضیحی خواستن میتونن به پیوی مراجعه کنن . خوشحال میشم براشون روشن کنم تا دنباله روی حرفای دوزاری نباشن .

• از همون جمع‌کردن لویال همه توانایی هات معلوم شدن دیگه دست و پا زدن اضافه معنی نداره .

پ.ن دنباله روی حرفای دوزاری نباشن .

در مورد جمع کردن لویال که خدمتتون عارضم جناب جاسوستون (رفیق شفیق سعید جان) خوب فهمید ما داریم چیکار میکنیم. البته دیر فهمید. خوب ما داشتیم با لویال بازی بازی میکردیم، از اولشم قرار نبود لویالی جمع بشه، حداقل اینو مازیار و یکی دیگه میدونست. کلی همر اند گیم و دفاع داشتیم میساختیم بدون اینکه وارد جنگ خارج سایدی بشیم. به عنوان مثال 27 همر اند گیم جنگاموز میچرخید ولی در ساید متا 21 همر. موقعش هم شد خیلی شیک اومدیم گفتیم دیگه جنگ نداریم و شروع کردن به واندر کمک کردن. حالا هی تو لجنی که داری فرو میری هی عق بزن از کانال این سرور کم میاری بزن کانال سرور قبلی (اونجا هم خراب میکنی. نمیدونی چخبر بود) لینک جدید بزار. تکرار میکنی چرا. در ضمن سورس اطلاعاتیتو عوض کن. اونا مثل این سرور هیچ کاره بودن داخل سرور قبلی. فارمی متحرک !

bd7e9da6-c9bf-4080-b121-6cb0ac766565.jpg

تشکر از برادران ویسی. مهدی عشقی. آرگین عزیز. نیما و دانیال گل

پ.ن: دوزاری خودتی.
    پ.ن: توی ایران خیلی باختم، خیلی هم بردم. توی دات کام اکثرا بردم. این حرفات تکرار حرف های امثال خودته، ما که میدونیم از کجا میاد.

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• کسری جان خسته نباشی دلاور

بله این لینک ها خفت محسوب میشن

فقط دلاور یادت رفت از مملی بخوای سردار نفرسته درخونت

شاید فردا صبح سرداراش در خونه ات بودن

واقعا یاد سرور یک می افتم نمیدونم چطور نتونستند اتحاد لویال رو جمع کنند

البته پلیرهای مثل مرتضی عزیز و دوست عزیزم نورالله اونجا بودن پس حق بده که نتونه لویال رو جمع کنه